Śluby kwietniowe cz. 2 - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-11, 12:15   #481
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
ja wczoraj tak siedzę i jednak pomyśleliśmy, że dokupimy wódkę, bo jak będą jakieś konkursy - nie preferuję, ale dj powiedział, że zobaczy czy coś się da np. konkurs na taneczną parę ect to dokupujemy wódkę i zrobię chyba już sama zawieszki z czymś w stylu "dla naszych miłych gości, kilka procent w prezencie ku radości" a jak nie bedzie konkursow, to bedziemy na pożegnanie dawać tym, co się super bawili


czy wiecie gdzie w Warszawie są miejsca, gdzie można bolerko wypożyczyć? jakieś salony wraz z wypozyczeniem? może któraś korzysta?

U mnie jest sporo wódki, więc zapewne zostanie.

Co do bolerka (okrycia) to nie wiem, bo chociaż mieszkam w Wawie, to jestem ze wschodu Polski.I mnie Pani, jak przymierzałam suknie zaproponowała wypożyczenie. Więc wydaje mi się, że powinno być w wielu taka opcja.

Wiecie, co? NIE MAM NADAL BUTÓW A w piątek przymiarka!!!!!!!!!!!
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 12:43   #482
Ewelinka i juz
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka i juz
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
czy wiecie gdzie w Warszawie są miejsca, gdzie można bolerko wypożyczyć? jakieś salony wraz z wypozyczeniem? może któraś korzysta?
ja wypożyczam w Carmen na Al. Jana Pawła ... za 100 zł

a ja dzisiaj zamówiłam autokary - na wesele i na poprawiny... 1000 zł poszło
__________________
Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył: stworzył mężczyznę i niewiastę. (Księga Rodzaju 1, 27)

28 kwietnia, godz. 16:00
Ewelinka i juz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 14:36   #483
Myszeczek
Raczkowanie
 
Avatar Myszeczek
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 292
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Heja, dziewczyny! Ja też odebrałam dziś suknię Dziś chyba dzień odbiorów I jest zrobiona ok, nie musiałam już toczyć bojów w pracowni :p Zaraz lecę na spotkanie z dziewczyną, która ma ślub godzinę przed nami. Musimy dogadać dekorację, mam nadzieję że nie będzie chciała jakiejś wypasionej bo zwyczajnie szkoda mi kasy :/ nasz kościół i tak jest chyba najładniejszy w mieście
Wczoraj byliśmy ustalić menu, zamówić ciasta i torty, dzisiaj zamówiłam jeszcze kwiaty... Także do przodu. A czasu coraz mniej

Lady Whisper czyżby? Trzymam kciuki żeby to było to co ma być hehe

Gosza! Wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia!!

Maxwelka my chyba jako nagródki w konkursach kupimy jakieś pierdółki, ostatnio znajoma para dawała takie figurki- słoniki. Tylko do zbierania na wózek damy wódeczkę...
__________________

A do lata piechotą też se pójdę, a co mi tam...
Myszeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 14:37   #484
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość


Dove Summer Glowe zrobił mi takie białe bransoletki - właściwie jedną, na lewej ręce, muszę dziś gąbką i peelingiem domyć, bo za szybko się wczoraj położyłam Jadę zaraz złożyć PIT- i na 5 min na solarium, twarzy nie smaruję Dove, nie zaryzykuję zebry

Kurcze, chętnie goszy zdjęcia bym zobaczyła

Świadkową została narzeczona pana świadka

W piątek ma u mnie nie padać, słonko i 16°C. Dziś taka sama pogoda jest ponoć jak ma być w piątek - jest cieplutkoooo
A ja dzisiaj znów byłam na solarium, już trzeci raz, ale tylko 5 minutek, nie chcę z siebie zrobić solariowej lejdi

No i super! U nas na cywilnym było podobnie - świadkami byli brat i bratowa TŻta

Będzie pięknie!

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
ja poszłam po Walentynkach - wyprzedaż była


ja mam nadzieje, że zdążą dojść!
I to był kurde dobry moment, nie to co u nas

Ja też liczę, że moje dojdą na czas... Głownie lampiony

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Uwielbiam tą 16-dniową pogodę. Pewnie się jeszcze ze sto razy zmieni

Tusia i maxwelko też się zastanawiałam nad rafaello, ale sama nie wiem. Popatrzę jeszcze,co by słodkiego i fajnego włożyć. A dla dzieciaków zastanawiam się nad: http://allegro.pl/lizak-podziekowani...268903301.html
Hehehe, no pewnie, że się zmieni, ale przynajmniej można się łudzić

My wzięliśmy wiśnie w czekoladzie - to tez jest elegancka i smaczna opcja

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
ja wczoraj tak siedzę i jednak pomyśleliśmy, że dokupimy wódkę, bo jak będą jakieś konkursy - nie preferuję, ale dj powiedział, że zobaczy czy coś się da np. konkurs na taneczną parę ect to dokupujemy wódkę i zrobię chyba już sama zawieszki z czymś w stylu "dla naszych miłych gości, kilka procent w prezencie ku radości" a jak nie bedzie konkursow, to bedziemy na pożegnanie dawać tym, co się super bawili


czy wiecie gdzie w Warszawie są miejsca, gdzie można bolerko wypożyczyć? jakieś salony wraz z wypozyczeniem? może któraś korzysta?
U nas na szczęście nie będzie takich konkursów, więc chociaż z tym jest spokój

Spróbuj zadzwonić do mojego salonu - Mori Lee na Kijowskiej 11 (na stronie znajdziesz numer). Wiem, że wypożyczają bolerka

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Wiecie, co? NIE MAM NADAL BUTÓW A w piątek przymiarka!!!!!!!!!!!
A o jakich myslałaś i ile możesz wydać?
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 15:03   #485
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ewelinka i juz Pokaż wiadomość
ja wypożyczam w Carmen na Al. Jana Pawła ... za 100 zł
oooooooooooooooooo!

Cytat:
Napisane przez Ewelinka i juz Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj zamówiłam autokary - na wesele i na poprawiny... 1000 zł poszło
ja 700 zł w jedną stronę kościół - wesele poczułaś się lepiej?

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Myszeczek Pokaż wiadomość
Heja, dziewczyny! Ja też odebrałam dziś suknię Dziś chyba dzień odbiorów I jest zrobiona ok, nie musiałam już toczyć bojów w pracowni :p
.
pokazac!

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość

Spróbuj zadzwonić do mojego salonu - Mori Lee na Kijowskiej 11 (na stronie znajdziesz numer). Wiem, że wypożyczają bolerka
dziękuję!
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 15:09   #486
Myszeczek
Raczkowanie
 
Avatar Myszeczek
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 292
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Tusiamar, nie mam jej w domu, pojechała od razu do mamy, bo tam sie bede ubierac
Slomka trzymam kciuki za Was, na pewno bedzie dobrze Wspolczuje sytuacji ze swiadkowa, na szczescie wyszlo dobrze i przynajmniej wiesz na kogo naprawde mozesz liczyc Trzymaj sie dzielnie
__________________

A do lata piechotą też se pójdę, a co mi tam...
Myszeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 15:21   #487
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
ja 700 zł w jedną stronę kościół - wesele poczułaś się lepiej?




dziękuję!
Niezamaco

A ja nic - niech se radzą sami
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 17:18   #488
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
A o jakich myslałaś i ile możesz wydać?

Na niewysokim obcasie do max 5cm, żeby nie były białe i z zakrytymi palcami. Tak do max 170zł.

Mam buty nowe, włożyłam je raz. Ale nie wiem sama.
Czuję się w nich, jak pokraka. Jaka ja jestem mało-kobieca
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00318.jpg (66,2 KB, 28 załadowań)
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3


Edytowane przez dziuba85
Czas edycji: 2012-04-11 o 17:52
dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 18:48   #489
Lubcia
Zadomowienie
 
Avatar Lubcia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 146
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Hej Dziewczyny
Jeśli chodzi o zdjęcia Goszy to widziałam je na poczcie w wątku PM 2012 więc niestety nie możecie ich zobaczyć ale jak Gosza wróci to na pewno zda nam relacje i pokaże kilka fotek

Ja właśnie dowiedziałam się że moja zamówiona makijażystka wyjeżdża zagranicę i niestety nie będzie mogła zrobić mi ani pazurków ani makijażu do ślubu Zaproponowała swoją dobrą znajomą, która zrobi mi pazurki za połowę ceny umówionej a w sobotę mam przyjść na próbny makijaż gratis aby jej znajoma wiedziała jak ma on wyglądać. W sumie nie byłam zachwycona ale co mam zrobić muszę jej zaufać w dodatku w sobotę robią dziewczyny mi panieński więc będę miała makijaż za darmoche i to fachowy ogólnie może być

Dziewczyny gratulacje za odbiór sukienek ja już też nie mogę się doczekać kiedy swoją odbiorę.
__________________
zaręczyny 26.12.2010
ślub 28.04.2012
Wojciech 22.02.2013
http://s7.suwaczek.com/201302221561.png
Bartuś
28.01.2015
Lubcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 19:20   #490
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

To gosza już zdążyła wstawić fotki????

w ogóle to jestem niekulturalna

GOSZA WSZYSTKIEGO NAJPIĘKNIEJSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA!!!
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 19:38   #491
magduś2
Wtajemniczenie
 
Avatar magduś2
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 066
GG do magduś2
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Jest Wisi w domu w pokrowcu co by TŻ nie widział jest idealna! w związku z tym, że mamy takie zapowiedzi pogody jakie mamy, a ja kupiłam tylko tiulowy komin nie dający nic a nic ciepła dokupiłam dziś satynowe bolerko ze stójką, rękaw 3/4. Pasuje, bo ja mam w pasie właśnie taką satynę czy coś materiałopodobnego.
Generalnie, czuję, że to już za chwilę!
__________________

21.04.2012

18.03.2014 Agatka
magduś2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 21:06   #492
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość

LadyWhisper
trochę się martwię i tak pogodą, bo ostatnio na święta miało być 23 stopnie a zostało same 3 Ale jakby się sprawdziło, to 26stopni to fajnie
Chociaż moje tłuste ręce będzie widać
I co do mdłości - może stres? A jak Dzidzia to chyba dobrze?




Wczoraj z TŻem miałam 4 rocznicę Ale fajnie było

A ja czekam na potwierdzenie do 15 kwietnia i zamawiam winietki
jakie tłuste ręce?! przestań kochana, ja po latach treningów mam mega szerokie ramiona a pani w salonie mi ostatnio powiedziała, że "mam przepiękne szerokie ramiona i w tej sukni wyglądają zachwycająco"
Jeżeli Dzidzia, to ja nie wiem, co bym ze szczęścia zrobiła..... Jutro rano robię test..... Bo dzisiaj strasznie źle się czułam..... :/
my mamy 4tą rocznicę we wrześniu


Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość

Co do tych winietko, pudełeczko - podziękowań, nie mam pomysłu jeszcze, co tam włożyć. Ale na pewno coś dokupię. Fajny pomysł te migdały, ale podobno są bardzo twarde.
my zamówiliśmy ciasteczka z wróżbą

Cytat:
Napisane przez magduś2 Pokaż wiadomość
śniło mi się, że jesteś w ciąży


DZIŚ ODBIERAM SUKNIĘ!!!
oby się spełniło!!!
ja też już chcę swoją!!!

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
Chociaż jedna ma pozytywne sny

JA TEŻ, JA TEŻ!!! Przybij piątkę imienniczko
a tak w ogóle - czemu tak wcześnie? ja jeszcze w pt idę na przymiarkę a odbieram jakoś świeżo wyprasowaną i wypraną w czwartek przed ślubem;>

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość

Dove Summer Glowe zrobił mi takie białe bransoletki - właściwie jedną, na lewej ręce, muszę dziś gąbką i peelingiem domyć, bo za szybko się wczoraj położyłam Jadę zaraz złożyć PIT- i na 5 min na solarium, twarzy nie smaruję Dove, nie zaryzykuję zebry

Kurcze, chętnie goszy zdjęcia bym zobaczyła

Świadkową została narzeczona pana świadka

W piątek ma u mnie nie padać, słonko i 16°C. Dziś taka sama pogoda jest ponoć jak ma być w piątek - jest cieplutkoooo
no taka pogoda byłaby idealna
to super, że się rozwiązała sprawa ze świadkową

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
U mnie jest sporo wódki, więc zapewne zostanie.

Co do bolerka (okrycia) to nie wiem, bo chociaż mieszkam w Wawie, to jestem ze wschodu Polski.I mnie Pani, jak przymierzałam suknie zaproponowała wypożyczenie. Więc wydaje mi się, że powinno być w wielu taka opcja.

Wiecie, co? NIE MAM NADAL BUTÓW A w piątek przymiarka!!!!!!!!!!!
ja buty kupiłam jeszcze zanim miałam suknię

Cytat:
Napisane przez Ewelinka i juz Pokaż wiadomość
ja wypożyczam w Carmen na Al. Jana Pawła ... za 100 zł

a ja dzisiaj zamówiłam autokary - na wesele i na poprawiny... 1000 zł poszło
kurczę.... za 100zł to mi zaproponowali szycie ale że moja kieca ma te specyficzne kwiatki to nie mogę mieć bolerka i będę miała szal

a mnie dzisiaj te autokary tyle nerwów kosztowały, że szkoda gadać!!! Nagle się okazało, że wszyscy będą swoimi autami...... :/ z jednej strony ok, ale potem to odkręcać jak już wstępnie wszystko zamówione.... A szkoda gadać ;]

Cytat:
Napisane przez Myszeczek Pokaż wiadomość
Heja, dziewczyny! Ja też odebrałam dziś suknię Dziś chyba dzień odbiorów I jest zrobiona ok, nie musiałam już toczyć bojów w pracowni :p Zaraz lecę na spotkanie z dziewczyną, która ma ślub godzinę przed nami. Musimy dogadać dekorację, mam nadzieję że nie będzie chciała jakiejś wypasionej bo zwyczajnie szkoda mi kasy :/ nasz kościół i tak jest chyba najładniejszy w mieście
Wczoraj byliśmy ustalić menu, zamówić ciasta i torty, dzisiaj zamówiłam jeszcze kwiaty... Także do przodu. A czasu coraz mniej

Lady Whisper czyżby? Trzymam kciuki żeby to było to co ma być hehe

Gosza! Wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia!!

Maxwelka my chyba jako nagródki w konkursach kupimy jakieś pierdółki, ostatnio znajoma para dawała takie figurki- słoniki. Tylko do zbierania na wózek damy wódeczkę...
Dziękuję kochana, jutro się przekonam, chociaż podejrzewam, że i tak może być za wcześnie.... Boję się też trochę, że to mogą być te leki, bo rzadko, ale się jednak mdłości zdarzają......
My mamy teraz ten tydzień mega zalatany.... Nie dość, ze w pracy haruję jak wariatka to jeszcze to wesele.... Wykończy mnie to :P

Cytat:
Napisane przez magduś2 Pokaż wiadomość
Jest Wisi w domu w pokrowcu co by TŻ nie widział jest idealna! w związku z tym, że mamy takie zapowiedzi pogody jakie mamy, a ja kupiłam tylko tiulowy komin nie dający nic a nic ciepła dokupiłam dziś satynowe bolerko ze stójką, rękaw 3/4. Pasuje, bo ja mam w pasie właśnie taką satynę czy coś materiałopodobnego.
Generalnie, czuję, że to już za chwilę!
jak wygląda tiulowy komin?
Aaaaaaaaależ Ci zazdroszczę!!! A TŻ nie zaglądnie do pokrowca??? Bo mój to jakiś czas temu już zdjęcie widział, co prawda starej kiecki, ale tak się pieron opanować nie mógł!!! mam nadzieję, że tej nowej nigdzie nie widział. A dzisiaj przyszła moja halka, która miała być do poprzedniej sukni :P i mój zaczął rozpakowywać.....i w pewnym momencie nawet myślał, że to suknia ślubna!!! p otem mi się przyznał, że to rozpakował był mega ciekawy, zobaczył i chciał schować, a nie chciało się już złożyć mój kochany słodziak
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 21:31   #493
Myszeczek
Raczkowanie
 
Avatar Myszeczek
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 292
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Dziewczyny poratujcie mnie i napiszcie, jaką długość powinna mieć halka? Założyłam ją dziś bo mieliśmy ćwiczyć pierwszy taniec i jak idę to... ją kopię :conf used: tak to jest z halkami?
__________________

A do lata piechotą też se pójdę, a co mi tam...
Myszeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 07:39   #494
tartetka
Raczkowanie
 
Avatar tartetka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 473
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Na niewysokim obcasie do max 5cm, żeby nie były białe i z zakrytymi palcami. Tak do max 170zł.

Mam buty nowe, włożyłam je raz. Ale nie wiem sama.
Czuję się w nich, jak pokraka. Jaka ja jestem mało-kobieca
Dziuba ale czemu one Ci się nie podobają? Bardzo ładne

Maxwelka, Magduś ja też w końcu wczoraj a nie dziś odebrałam suknię Wisi dumnie w pokrowcu Jest piękna

LadyWhisper trzymam kciukasy, żeby to jednak były nietypowe objawy ciąży
Bardzo się cieszę, że suknia na 100% to TA Koniecznie musisz się pochwalić!!!

gosza WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ


Slomka współczuję takich przeżyć przed samym ślubem...

tartetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 08:22   #495
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Na niewysokim obcasie do max 5cm, żeby nie były białe i z zakrytymi palcami. Tak do max 170zł.

Mam buty nowe, włożyłam je raz. Ale nie wiem sama.
Czuję się w nich, jak pokraka. Jaka ja jestem mało-kobieca
Śliczne te butki! Kurcze, właśnie takich szukałam, ale w końcu kupiłam inne Idealnie pasują, nic innego nie kupuj! A na co dzień chodzisz chociaż trochę na obcasach?

Cytat:
Napisane przez magduś2 Pokaż wiadomość
Jest Wisi w domu w pokrowcu co by TŻ nie widział jest idealna! w związku z tym, że mamy takie zapowiedzi pogody jakie mamy, a ja kupiłam tylko tiulowy komin nie dający nic a nic ciepła dokupiłam dziś satynowe bolerko ze stójką, rękaw 3/4. Pasuje, bo ja mam w pasie właśnie taką satynę czy coś materiałopodobnego.
Generalnie, czuję, że to już za chwilę!
Moja też!!! Pięknie ją pani w salonie zwęziła, wszyła push upy i odświeżyła całość Wisi teraz w moim pokoju w pokrowcu i czeka na TEN DZIEŃ Czułam się w niej cudownie, ani przez chwilę nie żałowałam, że to właśnie ta suknia i myślę, że TŻtowi też się spodoba

A teraz uwaga dziewczyny, które odebrały już ostatecznie suknie, PRZESĄD Moja świadkowa napisała mi wczoraj, że sukni nie można już mierzyć aż do dnia ślubu, bo to przynosi pecha! Tak że lepiej licha nie kusić

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Jeżeli Dzidzia, to ja nie wiem, co bym ze szczęścia zrobiła..... Jutro rano robię test..... Bo dzisiaj strasznie źle się czułam..... :/
my mamy 4tą rocznicę we wrześniu
No i jak tam teścik?!! Umieram z ciekawości!

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
a tak w ogóle - czemu tak wcześnie? ja jeszcze w pt idę na przymiarkę a odbieram jakoś świeżo wyprasowaną i wypraną w czwartek przed ślubem;>
Wcześnie? Nie każdy jest taką wariatką jak Ty Ja swoją suknię kupiłam w maju zeszłego roku, więc już przebierałam nogami, żeby ją mieć dopasowaną i wypraną


Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
ja buty kupiłam jeszcze zanim miałam suknię
Można i tak Jedni wcześnie odbierają suknie, inni kupują buty


Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
a mnie dzisiaj te autokary tyle nerwów kosztowały, że szkoda gadać!!! Nagle się okazało, że wszyscy będą swoimi autami...... :/ z jednej strony ok, ale potem to odkręcać jak już wstępnie wszystko zamówione.... A szkoda gadać ;]
Dlatego u mnie autokarów nie będzie i mam z tym święty spokój kulary-cwaniak: Duzi są, poradzą sobie


Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaależ Ci zazdroszczę!!! A TŻ nie zaglądnie do pokrowca??? Bo mój to jakiś czas temu już zdjęcie widział, co prawda starej kiecki, ale tak się pieron opanować nie mógł!!! mam nadzieję, że tej nowej nigdzie nie widział. A dzisiaj przyszła moja halka, która miała być do poprzedniej sukni :P i mój zaczął rozpakowywać.....i w pewnym momencie nawet myślał, że to suknia ślubna!!! potem mi się przyznał, że to rozpakował był mega ciekawy, zobaczył i chciał schować, a nie chciało się już złożyć mój kochany słodziak
Mój nawet nie chce, to mnie bardziej kusiło, żeby mu pokazać

Cytat:
Napisane przez Myszeczek Pokaż wiadomość
Dziewczyny poratujcie mnie i napiszcie, jaką długość powinna mieć halka? Założyłam ją dziś bo mieliśmy ćwiczyć pierwszy taniec i jak idę to... ją kopię tak to jest z halkami?
Moja halka jest ciut nawet za krótka, tak przed kostki mi sięga. W niedzielę będę w niej tańczyć to Ci powiem jak to wygląda A Twoja dokąd Ci sięga?

Cytat:
Napisane przez tartetka Pokaż wiadomość
Maxwelka, Magduś ja też w końcu wczoraj a nie dziś odebrałam suknię Wisi dumnie w pokrowcu Jest piękna

gosza WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ
No to pięknie! Coraz nas więcej z odebranymi kieckami

Gosza dołączam się do życzeń!!! Niech wam się szczęści, niech wasza miłość będzie coraz większa!

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

http://www.twojapogoda.pl/polska/maz...szawa/16dniowa Zobaczcie 25, 26 i 27 kwietnia
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 08:45   #496
tartetka
Raczkowanie
 
Avatar tartetka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 473
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
A teraz uwaga dziewczyny, które odebrały już ostatecznie suknie, PRZESĄD Moja świadkowa napisała mi wczoraj, że sukni nie można już mierzyć aż do dnia ślubu, bo to przynosi pecha! Tak że lepiej licha nie kusić
O kurczaki.... A ja muszę jeszcze ją z halką przymierzyć

Mój TŻ widział suknię Nie na mnie oczywiście, ale widział
Jest zachwycony

Maxwelka co do pogody to ja zaczynam mieć koszmary senne w tym temacie Ale ciut mnie pocieszając co raz bardziej optymistyczne prognozy
tartetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 08:52   #497
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez tartetka Pokaż wiadomość
O kurczaki.... A ja muszę jeszcze ją z halką przymierzyć

Mój TŻ widział suknię Nie na mnie oczywiście, ale widział
Jest zachwycony

Maxwelka co do pogody to ja zaczynam mieć koszmary senne w tym temacie Ale ciut mnie pocieszając co raz bardziej optymistyczne prognozy
No to nie wiem jak to załatwisz

Ech, no na 21 kwietnia może i coraz lepiej, ale na 28 coraz gorzej
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 08:57   #498
magduś2
Wtajemniczenie
 
Avatar magduś2
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 066
GG do magduś2
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Kochana ale 27-go zaczyna się przejaśniać. Nie ma co wierzyć w te internetowe prognozy, ostatnio sprawdzałam na 21-go było 21 a 3 dni później 13 i deszcz. Musimy mocno, wspólnie zacisnąć kciuki i na pewno będzie super
Dziś produkuję winietki ze świadkową i TŻ-tem Jadę też za chwilę do pralni oddać 3 koszule i 2 gajerki do prasowania, nie jest to jakieś mega drogie a wiadomo, że lepiej wygląda niż gdybym nawet pół dnia (którego nie mam) spędziła nad deską
__________________

21.04.2012

18.03.2014 Agatka
magduś2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 08:59   #499
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez magduś2 Pokaż wiadomość
Jest Wisi w domu w pokrowcu co by TŻ nie widział jest idealna! w związku z tym, że mamy takie zapowiedzi pogody jakie mamy, a ja kupiłam tylko tiulowy komin nie dający nic a nic ciepła dokupiłam dziś satynowe bolerko ze stójką, rękaw 3/4. Pasuje, bo ja mam w pasie właśnie taką satynę czy coś materiałopodobnego.
Generalnie, czuję, że to już za chwilę!
Moja zawiśnie przed samiuteńkim ślubem
Pokażesz zdjęcie tego komin???

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
jakie tłuste ręce?! przestań kochana, ja po latach treningów mam mega szerokie ramiona a pani w salonie mi ostatnio powiedziała, że "mam przepiękne szerokie ramiona i w tej sukni wyglądają zachwycająco"
Jeżeli Dzidzia, to ja nie wiem, co bym ze szczęścia zrobiła..... Jutro rano robię test..... Bo dzisiaj strasznie źle się czułam..... :/
my mamy 4tą rocznicę we wrześniu
No miałam poćwiczyć. Kiedyś miałam mega mięśnie, bo grałam w ręczną, szerokie plecy, ale jakoś zmalało, jak porzuciłam sport.

Trzymam kciuki za Dzidzię!!!

Cytat:
Napisane przez tartetka Pokaż wiadomość
Dziuba ale czemu one Ci się nie podobają? Bardzo ładne

Maxwelka, Magduś ja też w końcu wczoraj a nie dziś odebrałam suknię Wisi dumnie w pokrowcu Jest piękna

LadyWhisper trzymam kciukasy, żeby to jednak były nietypowe objawy ciąży
Bardzo się cieszę, że suknia na 100% to TA Koniecznie musisz się pochwalić!!!

gosza WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ


Slomka współczuję takich przeżyć przed samym ślubem...

Podobają mi się, ale bolą mnie od nich nogi!!! I chodzę w nich jakoś sztucznie

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
Śliczne te butki! Kurcze, właśnie takich szukałam, ale w końcu kupiłam inne Idealnie pasują, nic innego nie kupuj! A na co dzień chodzisz chociaż trochę na obcasach?
Dziękuję Kupiłam je na wizażowym zbiorowym zamówieniu za mniej niż 100zł
Ja nie chodzę w obcasach w ogóle, bo nie mam gdzie, chyba że po domy

Super, że w sukni się tak dobrze czujesz.

A pogoda do 28 zmieni się jeszcze z 10 razy

Cytat:
Napisane przez tartetka Pokaż wiadomość
O kurczaki.... A ja muszę jeszcze ją z halką przymierzyć

Mój TŻ widział suknię Nie na mnie oczywiście, ale widział
Jest zachwycony

Maxwelka co do pogody to ja zaczynam mieć koszmary senne w tym temacie Ale ciut mnie pocieszając co raz bardziej optymistyczne prognozy
Mój nie widział, ogólnie wie jaki fason Ale powiedziałam, że Mu nie pokażę nawet na zdjęciu w necie, to mnie szantażował, że przejrzy moją historię i znajdzie

Co do przesądów, to nie można mierzyć obrączek.

Aaaa!!! Zapomniałam się pochwalić, że dostałam sms z Apartu, w niedzielę odbieramy obrączki Z opóźnieniem działamy z TŻem, ale najważniejsze już będziemy mieć
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3


Edytowane przez dziuba85
Czas edycji: 2012-04-12 o 09:02
dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-12, 09:00   #500
tartetka
Raczkowanie
 
Avatar tartetka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 473
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
No to nie wiem jak to załatwisz

Ech, no na 21 kwietnia może i coraz lepiej, ale na 28 coraz gorzej
Chyba będę musiała się narazić na to niebezpieczeństwo

Spokojnie na 21 też były początkowo tragiczne
tartetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 09:06   #501
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 798
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez tartetka Pokaż wiadomość
Chyba będę musiała się narazić na to niebezpieczeństwo

Spokojnie na 21 też były początkowo tragiczne
Trzymamy kicuki za pogodę

Nie wiem czy TŻ widział sukienkę - ostatnio przeglądał mój tel. a miałam tam fotki z przymiarki sukienki
W każdym razie nie dał nic po sobie poznać.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 09:08   #502
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez magduś2 Pokaż wiadomość
Kochana ale 27-go zaczyna się przejaśniać. Nie ma co wierzyć w te internetowe prognozy, ostatnio sprawdzałam na 21-go było 21 a 3 dni później 13 i deszcz. Musimy mocno, wspólnie zacisnąć kciuki i na pewno będzie super
Dziś produkuję winietki ze świadkową i TŻ-tem Jadę też za chwilę do pralni oddać 3 koszule i 2 gajerki do prasowania, nie jest to jakieś mega drogie a wiadomo, że lepiej wygląda niż gdybym nawet pół dnia (którego nie mam) spędziła nad deską
Dzięki za dobre słowa Cały czas mam nadzieję, że będzie dobrze. Oby nie padało i nie wiało chociaż

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Podobają mi się, ale bolą mnie od nich nogi!!! I chodzę w nich jakoś sztucznie

Dziękuję Kupiłam je na wizażowym zbiorowym zamówieniu za mniej niż 100zł
Ja nie chodzę w obcasach w ogóle, bo nie mam gdzie, chyba że po domy

Super, że w sukni się tak dobrze czujesz.

A pogoda do 28 zmieni się jeszcze z 10 razy

Mój nie widział, ogólnie wie jaki fason Ale powiedziałam, że Mu nie pokażę nawet na zdjęciu w necie, to mnie szantażował, że przejrzy moją historię i znajdzie

Co do przesądów, to nie można mierzyć obrączek.

Aaaa!!! Zapomniałam się pochwalić, że dostałam sms z Apartu, w niedzielę odbieramy obrączki Z opóźnieniem działamy z TŻem, ale najważniejsze już będziemy mieć
Ja mierzyłam właśnie podobne butki w Nine West, takie typowe nude pumpsy, ale od razu czułam, że moja pięta będzie w nich biedna i odpuściłam, szczególnie że mój tata wypatrzył te moje złote z odkrytą piętą
Tak że możesz jeszcze pochodzić i poszukać, szczególnie że te Twoje butki był bardzo tanie, to wielkiej straty nie będzie, a może znajdziesz coś wygodniejszego?...

Dzięki za pocieszenie

Mój też wie jaki fason mniej więcej, że na dole dużo i z odkrytymi ramionami Zobaczył tylko przez przypadek moją sukienkę na zmianę, ale powiedział, że ładna

Ja już tyle razy mierzyłam obrączkę, że masakra

To super, że obrączki już będą!
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 09:10   #503
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

dziuba85 - super buty!!! I na pewno nie wyglądasz jak pokraka!

Lubcia - o kurcze, niedobrze:| Poprawnie się jednak zachowała, proponując na swoje miejsce zastępstwo, inaczej zostałabyś na lodzie...

magduś2 - jak wygląda tiulowy komin?

Myszeczek - moja halka jest krótsza od sukni o jakies 2 cm

GOSZA POKAŻ SUKNIĘ!!!


Przyszły wczoraj podziękowania dla rodziców, wraz z pudełkiem.
Idę dziś na regulację brwi.
Pazur zrobi mi była dziewczyna brata tż.


A w ogole...Kolega z pracy wczoraj miał wolne. Przychodzi dziś i mówi "Nie przyjdziemy, bardzo mi przykro" i zaczął ryczeć. Jego żona wczoraj poroniła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podzieko.jpg (27,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ksiega.jpg (23,5 KB, 13 załadowań)
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 09:24   #504
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2



Położyłam się dziś o 23, zasnęłam o 3. Nawet tabletki nie działają. Czytam dla uspokojenia co tam u Was słychać
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 09:29   #505
tartetka
Raczkowanie
 
Avatar tartetka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 473
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Trzymamy kicuki za pogodę

Nie wiem czy TŻ widział sukienkę - ostatnio przeglądał mój tel. a miałam tam fotki z przymiarki sukienki
W każdym razie nie dał nic po sobie poznać.
Dziękuję

Aj tam Na zdjęciu to nie to samo przecież

tusiamar strasznie przykre....
A podziękowania fajowe

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość


Położyłam się dziś o 23, zasnęłam o 3. Nawet tabletki nie działają. Czytam dla uspokojenia co tam u Was słychać
Nie wolno się aż tak stresować
Kochana będzie dobrze
tartetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 09:31   #506
magduś2
Wtajemniczenie
 
Avatar magduś2
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 066
GG do magduś2
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Musiałam rozbroić cały pakunek
tak wygląda komin lub tunel, to nic innego jak kawałek tiulu który zakładasz na ramiona i plecy przy okazji;P

DSC_0099.jpg

a to moje drugie bolerko i welon;P

DSC_0101.jpg DSC_0100.jpg
__________________

21.04.2012

18.03.2014 Agatka
magduś2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 09:35   #507
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez tartetka Pokaż wiadomość
Chyba będę musiała się narazić na to niebezpieczeństwo

Spokojnie na 21 też były początkowo tragiczne
Mówisz, że jakoś to przeżyjesz?

Pozostaje pozytywnie myśleć i trzymać kciuki

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
Idę dziś na regulację brwi.
Pazur zrobi mi była dziewczyna brata tż.


A w ogole...Kolega z pracy wczoraj miał wolne. Przychodzi dziś i mówi "Nie przyjdziemy, bardzo mi przykro" i zaczął ryczeć. Jego żona wczoraj poroniła
Już? Nie za wcześnie?
"Nyła", to nie brzmi dobrze Jeszcze się zemści za coś

Ojej, jak przykro

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość


Położyłam się dziś o 23, zasnęłam o 3. Nawet tabletki nie działają. Czytam dla uspokojenia co tam u Was słychać
No ja nie wiem, czy to jakkolwiek uspokajające jest

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez magduś2 Pokaż wiadomość
Musiałam rozbroić cały pakunek
tak wygląda komin lub tunel, to nic innego jak kawałek tiulu który zakładasz na ramiona i plecy przy okazji;P

Załącznik 4616049

a to moje drugie bolerko i welon;P

Załącznik 4616056 Załącznik 4616057
Co za poświęcenie Bolerko nie w moim guście, ale komin super! I welon też

To może i ja swoje rzeczy obcykam dzisiaj i wam wrzucę
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 09:39   #508
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez magduś2 Pokaż wiadomość
Musiałam rozbroić cały pakunek
tak wygląda komin lub tunel, to nic innego jak kawałek tiulu który zakładasz na ramiona i plecy przy okazji;P

Załącznik 4616049

a to moje drugie bolerko i welon;P

Załącznik 4616056 Załącznik 4616057
Wow! Piękny komin
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 09:55   #509
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
Dzięki za dobre słowa Cały czas mam nadzieję, że będzie dobrze. Oby nie padało i nie wiało chociaż
Ja mierzyłam właśnie podobne butki w Nine West, takie typowe nude pumpsy, ale od razu czułam, że moja pięta będzie w nich biedna i odpuściłam, szczególnie że mój tata wypatrzył te moje złote z odkrytą piętą
Tak że możesz jeszcze pochodzić i poszukać, szczególnie że te Twoje butki był bardzo tanie, to wielkiej straty nie będzie, a może znajdziesz coś wygodniejszego?...

Dzięki za pocieszenie

Mój też wie jaki fason mniej więcej, że na dole dużo i z odkrytymi ramionami Zobaczył tylko przez przypadek moją sukienkę na zmianę, ale powiedział, że ładna

Ja już tyle razy mierzyłam obrączkę, że masakra

To super, że obrączki już będą!
Jutro, z siostrą pochodzę, zobaczymy, co znajdę. Na pewno coś w tym stylu bym chciała.
Mój TŻ powiedział, że musimy poćwiczyć przysięgę i wkładanie na palec obrączek, bo nie chce mi palca wyłamać

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
dziuba85 - super buty!!! I na pewno nie wyglądasz jak pokraka!

Lubcia - o kurcze, niedobrze:| Poprawnie się jednak zachowała, proponując na swoje miejsce zastępstwo, inaczej zostałabyś na lodzie...

magduś2 - jak wygląda tiulowy komin?

Myszeczek - moja halka jest krótsza od sukni o jakies 2 cm

GOSZA POKAŻ SUKNIĘ!!!


Przyszły wczoraj podziękowania dla rodziców, wraz z pudełkiem.
Idę dziś na regulację brwi.
Pazur zrobi mi była dziewczyna brata tż.


A w ogole...Kolega z pracy wczoraj miał wolne. Przychodzi dziś i mówi "Nie przyjdziemy, bardzo mi przykro" i zaczął ryczeć. Jego żona wczoraj poroniła

Dziękuję Tusiu
Przykro, że tak się teraz u kobiet dzieje. Tyle poronień masakra Moja dobra koleżanka już 2 razy poroniła, do tego ze swoim narzeczonym mają konflikt serologiczny

Podziękowania są super!!! My z Tżem będziemy mieć skromnie tylko : Kochanym rodzicom i tyle. Bo nie mieliśmy wcale różowo...

Cytat:
Napisane przez magduś2 Pokaż wiadomość
Musiałam rozbroić cały pakunek
tak wygląda komin lub tunel, to nic innego jak kawałek tiulu który zakładasz na ramiona i plecy przy okazji;P

a to moje drugie bolerko i welon;P
Fajnie wygląda ten komin
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 10:00   #510
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Śluby kwietniowe cz. 2

Dziewczyny, dekoratorka przesłała mi do wyboru trzy rodzaje kieliszków na kwiaty (białe róże) na stoły dla gości. My już wybraliśmy, ale na razie wam nie powiem Wypowiedzcie się proszę, obiektywnie, który kieliszek (nie dekoracja) podoba wam się najbardziej - niski kwadratowy, wysoki jak martini czy wysoki z kręconą nóżką?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1847.jpg (130,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m0n4kr82yzjdps.jpg (50,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1010.jpg (73,5 KB, 14 załadowań)
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-12 22:55:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:20.