Sala - Zawiercie i okolice - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-28, 11:37   #241
was ukochany baczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 408
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez zuza_85 Pokaż wiadomość
w Euforii ceny, w zależności od tego, które menu wybierzesz, 160, 180 i 200 złotych. My wybraliśmy to za 180 - w cenie ciasto i 1litr napoju na osobę. Załatwialiśmy na początku stycznia, termin mamy na lipiec.

byłam w styczniu w Euforii, właściciel mówił że jest menu za 180, 200 i 220 zł.. to już jest taniej?

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez sodor84 Pokaż wiadomość
ja mam wesele w jura hotel. z tego co z TŻ-em się orientowaliśmy to tam cena w miarę przystępna. my płacimy 170 od osoby (bez alkoholu, napojów, tortu, ciasta dla gości, bo na stoły jest w cenie) terminy są bez problemów. my byliśmy w styczniu tego roku i chcieliśmy termin na październik to mogliśmy przebierać bo na ten miesiąc nie mieli jeszcze żadnych rezerwacji. moja koleżanka miała tam wesele dwa lata temu, też była pytać o salę w styczniu i znalazła termin w lipcu tego samego roku.
ja też w końcu wybrałam Hotel Jura po Świętach idę wpłacić zaliczke ale to na lipiec lub sierpien 2013 rok. Tak w Jurze jest nawet w miare tanio 170 za osobę bez tortu, alkoholu.. w cenie jest też litr napoju na osobę ale to wiadomo że już trzeba na własną rękę dokupić.. a Ty na ile osób masz na wesele i ktora sale wybralas? ta bardziej elegancką czy ta ''jaskinie''?
was ukochany baczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 20:31   #242
foszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
DROGA KOLEŻANKO

Nie lepiej było by zadzwonić i zapytać? Oni naprawdę nie gryzą
A dowiesz się o najaktualniejszy cennik)]telefony są u wujka googla wystarczy zapytać
Witam,
gdybym ślub planowała w tym lub przyszłym roku, na pewno dowiadywałabym się u źródła, jednak są to dużo odleglejsze plany, więc nie ma sensu wydawać pieniędzy na dzwonienie, skoro i tak te ceny się na pewno zmienią. Zadałam to pytanie z czystej ciekawości, by mieć jakąkolwiek orientację. Wiem już teraz np. że jeśli gdzieś ceny zaczynają się od 200 zł, to od razu mogę skreślić takie miejsce z mojej listy, ponieważ może tam być już tylko drożej, a ja na to nie mogę sobie pozwolić Na szczęście użytkownicy forum również nie gryzą i dziękuję im za odpowiedź
foszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 06:25   #243
sodor84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 61
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez was ukochany baczek Pokaż wiadomość
byłam w styczniu w Euforii, właściciel mówił że jest menu za 180, 200 i 220 zł.. to już jest taniej?

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------



ja też w końcu wybrałam Hotel Jura po Świętach idę wpłacić zaliczke ale to na lipiec lub sierpien 2013 rok. Tak w Jurze jest nawet w miare tanio 170 za osobę bez tortu, alkoholu.. w cenie jest też litr napoju na osobę ale to wiadomo że już trzeba na własną rękę dokupić.. a Ty na ile osób masz na wesele i ktora sale wybralas? ta bardziej elegancką czy ta ''jaskinie''?
ślub mamy 13 października. na liście mamy 114 osób, biorąc poprawkę że zawsze ktoś nie przyjdzie to liczymy że będzie ok. 100 osób. wybraliśmy salę grotę bo chcieliśmy żeby na jednej sali się tańczyło i siedziało. ta sala nie bardzo mi się podoba ale byłam już tam na weselu i wcale tak źle nie było. ponoć ta sala najwygodniejsza jest na 80 osób, ja byłam na weselu na tej sali gdzie było 120 osób i było trochę ciasno przy tańcach, ale dało się wytrzymać, także sądzę ze na 100 osób będzie ok. atutem jest to że tam nie jest bardzo jasno, światło jest takie przytumione, a młodzi jak wiadomo lepiej się bawią w takiej atmosferze i te krzesła są wygodne, po tańcach można wypocząć. minusem są te "kolumny" czy co to jest-są za szerokie i jak dla mnie "sztuczne" ale nie jest tak źle. w menu to dużym minusem jest to że co prawda jest 1l soku+wody na osobę w cenie, ale napoje gazowane trzeba dokupić u nich i butelka 0,2l kosztuje 2zł dla nie to przesada! ciekawe czy będzie się można jakoś z nimi dogadać żeby kupić swoje napoje?
a Wam jak powiedzieli z napojami...???

Edytowane przez sodor84
Czas edycji: 2012-03-29 o 06:29
sodor84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 10:30   #244
was ukochany baczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 408
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez sodor84 Pokaż wiadomość
ślub mamy 13 października. na liście mamy 114 osób, biorąc poprawkę że zawsze ktoś nie przyjdzie to liczymy że będzie ok. 100 osób. wybraliśmy salę grotę bo chcieliśmy żeby na jednej sali się tańczyło i siedziało. ta sala nie bardzo mi się podoba ale byłam już tam na weselu i wcale tak źle nie było. ponoć ta sala najwygodniejsza jest na 80 osób, ja byłam na weselu na tej sali gdzie było 120 osób i było trochę ciasno przy tańcach, ale dało się wytrzymać, także sądzę ze na 100 osób będzie ok. atutem jest to że tam nie jest bardzo jasno, światło jest takie przytumione, a młodzi jak wiadomo lepiej się bawią w takiej atmosferze i te krzesła są wygodne, po tańcach można wypocząć. minusem są te "kolumny" czy co to jest-są za szerokie i jak dla mnie "sztuczne" ale nie jest tak źle. w menu to dużym minusem jest to że co prawda jest 1l soku+wody na osobę w cenie, ale napoje gazowane trzeba dokupić u nich i butelka 0,2l kosztuje 2zł dla nie to przesada! ciekawe czy będzie się można jakoś z nimi dogadać żeby kupić swoje napoje?
a Wam jak powiedzieli z napojami...???
wiesz co mój Tż wziął to menu z cenami i nie pamiętam jak tam było napisane a i sama nie pamiętam jak ta babka mówiła mi, jak wróci z pracy to się go zapytam i Ci napisze a niewiesz czy deser też jest wliczany w cene.. chyba nie? Ja wybrałam tą salę elegancką, wiem ja też lubię jak jedzenie i tańce są na jednej sali ale właśnie ta elegancka zrobiła na mnie wrażenie a ta grota trochę mnie przytłoczyła natomiast mój Tż woli tą grotę więc jeszcze nie ustaliliśmy do końca ogólnie cały ten hotel jest ładny, można wyjść do ogrodu a to też duży plus
was ukochany baczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 10:58   #245
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez was ukochany baczek Pokaż wiadomość
wiesz co mój Tż wziął to menu z cenami i nie pamiętam jak tam było napisane a i sama nie pamiętam jak ta babka mówiła mi, jak wróci z pracy to się go zapytam i Ci napisze a niewiesz czy deser też jest wliczany w cene.. chyba nie? Ja wybrałam tą salę elegancką, wiem ja też lubię jak jedzenie i tańce są na jednej sali ale właśnie ta elegancka zrobiła na mnie wrażenie a ta grota trochę mnie przytłoczyła natomiast mój Tż woli tą grotę więc jeszcze nie ustaliliśmy do końca ogólnie cały ten hotel jest ładny, można wyjść do ogrodu a to też duży plus

Ładnie wyglada ta sala elegancka chociaż troszkę skromnie z tymi kwiatami, przynajmniej jak ja byłam

CO do tej groty no niby coś nowego a jak kobitka widziała że nie jesteśmy zachwyceni akurat tą salą to nas chciała przekonać toaletą z witrażem haha

Z tymi sokami to mają drogo lepiej samemu kupić
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 12:21   #246
sodor84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 61
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez was ukochany baczek Pokaż wiadomość
wiesz co mój Tż wziął to menu z cenami i nie pamiętam jak tam było napisane a i sama nie pamiętam jak ta babka mówiła mi, jak wróci z pracy to się go zapytam i Ci napisze a niewiesz czy deser też jest wliczany w cene.. chyba nie? Ja wybrałam tą salę elegancką, wiem ja też lubię jak jedzenie i tańce są na jednej sali ale właśnie ta elegancka zrobiła na mnie wrażenie a ta grota trochę mnie przytłoczyła natomiast mój Tż woli tą grotę więc jeszcze nie ustaliliśmy do końca ogólnie cały ten hotel jest ładny, można wyjść do ogrodu a to też duży plus
deser jest wliczony do ceny, tam do wyboru są lody, sałatka owocowa i jeszcze coś ale nie pamiętam, ciasto na stoły też jest w cenie, trzeba tylko kupić we własnym zakresie jak chcemy ciasto dla gości żeby sobie do domu wzięli. we własnym zakresie trzeba również kupić owoce. w tej restauracji jest fajne to że jednym z gorących dań jest udziec i wychodzi kucharz z wielką czapką i półmiskiem z płonącym udźcem kroi kawałki dla każdego-fajnie to wygląda i do tego jest bardzo smaczne
sodor84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 14:51   #247
manillia
Raczkowanie
 
Avatar manillia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zawiercie/Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Hej dziewczyny dawno nie zaglądałam tutaj ale dzisiaj mam ochotę podzielić się jakimiś moimi nowinkami ślubnymi:P Już tylko 150 dni do ślubu. Suknia już zamówiona i w lipcu ostatnia przymiarka, zaproszenia gotowe, dj, kamerzysta, fotograf jest; sala zarezerwowana. Kwiaty wybrane tylko jeszcze zamówić i tutaj pytanie - ile wcześniej trzeba zamówić kwiaty? W najbliższym miesiący będizemy zamawiać obrączki i kupować ubiór TŻ. Juz doczekac się nie mogę.

p.s. irytujące są kolejne pytania o ceny sal. Jakby tak przyszłe panny młode przejrzały forum miałyby świetny przekrój cen o każdej sali w okolicy

Jak u was z przygotowaniami?
__________________

manillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 18:13   #248
was ukochany baczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 408
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez foszka Pokaż wiadomość
Witajcie ponownie,
czy ktoś się orientuje jakie są obecnie ceny wesel w takich oto miejscach: Zuzanka, Zajazd Euforia, Zajazd Jurajski, Hotel Jura, Zajad Magda, Czarny Pies, a także z jakim wyprzedzeniem najlepiej rezerwować salę? (chodzi mi o szczegółowe ceny za osobę, bez wliczania do cennika alkoholu i ciasta).

W Zuzance 140 zł, w Euforii menu za 180, 200 lub 220 zł, w Jurajskim około 150 zł, w Jurze 170zł, w Magdzie 205 zł tyle wiem a informacje mam ze stycznia

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez sodor84 Pokaż wiadomość
deser jest wliczony do ceny, tam do wyboru są lody, sałatka owocowa i jeszcze coś ale nie pamiętam, ciasto na stoły też jest w cenie, trzeba tylko kupić we własnym zakresie jak chcemy ciasto dla gości żeby sobie do domu wzięli. we własnym zakresie trzeba również kupić owoce. w tej restauracji jest fajne to że jednym z gorących dań jest udziec i wychodzi kucharz z wielką czapką i półmiskiem z płonącym udźcem kroi kawałki dla każdego-fajnie to wygląda i do tego jest bardzo smaczne
owoce i chyba też słodycze jakieś cukierki czy coś czyli nawet fajnie 170 zł to jest nawet fajna cena w tym prawie wszystko procz tortu, alkoholu no i picia tak, jedna z opcji to jest udziec ale chyba jeszcze była opcja taka że jakieś udka w miodzie czy coś też fajnie

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
Ładnie wyglada ta sala elegancka chociaż troszkę skromnie z tymi kwiatami, przynajmniej jak ja byłam

CO do tej groty no niby coś nowego a jak kobitka widziała że nie jesteśmy zachwyceni akurat tą salą to nas chciała przekonać toaletą z witrażem haha

Z tymi sokami to mają drogo lepiej samemu kupić
No ale właśnie nie wiem czy nie trzeba będzie u nich kupić tych soków a tak jak koleżanka pisała to 2 zł za 0,2l
was ukochany baczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 19:16   #249
szkrabeniek
Raczkowanie
 
Avatar szkrabeniek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 431
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez manillia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny dawno nie zaglądałam tutaj ale dzisiaj mam ochotę podzielić się jakimiś moimi nowinkami ślubnymi:P Już tylko 150 dni do ślubu. Suknia już zamówiona i w lipcu ostatnia przymiarka, zaproszenia gotowe, dj, kamerzysta, fotograf jest; sala zarezerwowana. Kwiaty wybrane tylko jeszcze zamówić i tutaj pytanie - ile wcześniej trzeba zamówić kwiaty? W najbliższym miesiący będizemy zamawiać obrączki i kupować ubiór TŻ. Juz doczekac się nie mogę.

p.s. irytujące są kolejne pytania o ceny sal. Jakby tak przyszłe panny młode przejrzały forum miałyby świetny przekrój cen o każdej sali w okolicy

Jak u was z przygotowaniami?
Kwiaty wystarczy zamówić z 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem. Najlepiej żebyś miała zdjęcia tego co Ci się podoba - wtedy taka rozmowa przebiega o wiele sprawniej

A co do przygotowań - u mnie stanęły one w miejscu. Na obecną chwilę jest wiele ważniejszych spraw np. ślub mojej Przyjaciółki w czerwcu tak więc póki co nie myślę o swoim ślubie tylko o jej
__________________
Tymuś 27 tc.
Aniołek 7 tc,

II kreseczki 08.07.2014
Mikołajek już z Nami
szkrabeniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 08:31   #250
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez manillia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny dawno nie zaglądałam tutaj ale dzisiaj mam ochotę podzielić się jakimiś moimi nowinkami ślubnymi:P Już tylko 150 dni do ślubu. Suknia już zamówiona i w lipcu ostatnia przymiarka, zaproszenia gotowe, dj, kamerzysta, fotograf jest; sala zarezerwowana. Kwiaty wybrane tylko jeszcze zamówić i tutaj pytanie - ile wcześniej trzeba zamówić kwiaty? W najbliższym miesiący będizemy zamawiać obrączki i kupować ubiór TŻ. Juz doczekac się nie mogę.

p.s. irytujące są kolejne pytania o ceny sal. Jakby tak przyszłe panny młode przejrzały forum miałyby świetny przekrój cen o każdej sali w okolicy

Jak u was z przygotowaniami?

Przygotowania etap odchudzania zaczety bo rozmiary sukienek 38 -40 mam nadzieje że uda mi się do tego rozmiaru dojść )

Sale jedziemy podopisać umówe w weekend mam już wstepna rezerwację ale jak zapłacone zaklepane na 100%:P Chyba że się rodzicą TŻ nie spodoba Mam nadzieje że będzie ok

Zespół mam juz umowę podpisaną

Z fotografem mam się spotkać a raczej Panią fotograf co do kamerzysty mam pewne wątpliwości chodzi o to że albo są bardzo drodzy albo bez sensowni... manillia jakiego masz kamerzysty i ile Ci zaśpiewał za usługę?

Gdzie kupowalaś suknie w jakim salonie?
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 08:56   #251
manillia
Raczkowanie
 
Avatar manillia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zawiercie/Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
Przygotowania etap odchudzania zaczety bo rozmiary sukienek 38 -40 mam nadzieje że uda mi się do tego rozmiaru dojść )

Sale jedziemy podopisać umówe w weekend mam już wstepna rezerwację ale jak zapłacone zaklepane na 100%:P Chyba że się rodzicą TŻ nie spodoba Mam nadzieje że będzie ok

Zespół mam juz umowę podpisaną

Z fotografem mam się spotkać a raczej Panią fotograf co do kamerzysty mam pewne wątpliwości chodzi o to że albo są bardzo drodzy albo bez sensowni... manillia jakiego masz kamerzysty i ile Ci zaśpiewał za usługę?

Gdzie kupowalaś suknie w jakim salonie?
ja też zaczęłam odchudzanie Póki co tylko 1 kg udało mi się zrzucić:P

Ja kamerzystę znalazłam na YouTube...videozawiercie. Zaśpiewał b.dużo bo 2200zł a teraz jak zajrzałam ostatnio na ich stronę to było 1600 zł a teraz w ogóle usunęli cenę. Nie jestem przekonana do tego kamerzysty ale już zaliczka wpłacona więc trudno. Jego strona to 22film.pl. Plusem jest to że sami wybieramy muzykę, możemy mu dać piosenki które ma wykorzystać w filmie i jest otwarty na wszelkie pomysły, no i filmy robi w HD. Na youtubie wrzuca niestety gorszej jakości filmy - co mnie dziwi.

Suknię kupowałam w Warszawie w salonie Tylko ona.
__________________

manillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 09:02   #252
Catalina_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Witam dziewczyny to mój pierwszy raz na forum, ale pewnie będę się tu pojawiać częściej, bo rozpoczęłam intensywne przygotowania do ślubu we wrześniu 2013 roku

salę już mamy - Black Rose e Pilicy. Teraz poszukujemy zespołu i mamy z tym spory problem:/ zależy nam na zróżnicowanej muzyce, bo towarzystwo weselne reprezentuje różne gusta i chcielibyśmy żeby było coś dla każdego w jednej rodzinie na weselach króluje disco polo, w drugiej raczej przeboje wcześniejszych lat i współczesna muzyka rozrywkowa, do tego grupa fanów latino... Możecie polecić jakieś zespoły, które miałyby taki mniej więcej repertuar?
Catalina_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 10:06   #253
manillia
Raczkowanie
 
Avatar manillia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zawiercie/Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez Catalina_1 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny to mój pierwszy raz na forum, ale pewnie będę się tu pojawiać częściej, bo rozpoczęłam intensywne przygotowania do ślubu we wrześniu 2013 roku

salę już mamy - Black Rose e Pilicy. Teraz poszukujemy zespołu i mamy z tym spory problem:/ zależy nam na zróżnicowanej muzyce, bo towarzystwo weselne reprezentuje różne gusta i chcielibyśmy żeby było coś dla każdego w jednej rodzinie na weselach króluje disco polo, w drugiej raczej przeboje wcześniejszych lat i współczesna muzyka rozrywkowa, do tego grupa fanów latino... Możecie polecić jakieś zespoły, które miałyby taki mniej więcej repertuar?
Witaj na forum

W takim przypadku dobrą opcją jest dj/wodzirej. Po pierwsze nie musisz opłacać miejsca dla np 4 osób w zespole tylko dla jednej osoby. Dj/wodzirej puści każdą muzykę jaką sobie zażyczysz a do tego jeśli wybierzesz dobrego dja to również świetnie zabawi gości. Ja będę miała dj Sławka z Zabrza (Sławomir Biliński) polecony przez znajomych.
__________________

manillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 00:10   #254
Asia212121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez Catalina_1 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny to mój pierwszy raz na forum, ale pewnie będę się tu pojawiać częściej, bo rozpoczęłam intensywne przygotowania do ślubu we wrześniu 2013 roku

salę już mamy - Black Rose e Pilicy. Teraz poszukujemy zespołu i mamy z tym spory problem:/ zależy nam na zróżnicowanej muzyce, bo towarzystwo weselne reprezentuje różne gusta i chcielibyśmy żeby było coś dla każdego w jednej rodzinie na weselach króluje disco polo, w drugiej raczej przeboje wcześniejszych lat i współczesna muzyka rozrywkowa, do tego grupa fanów latino... Możecie polecić jakieś zespoły, które miałyby taki mniej więcej repertuar?
Witam, ja kiedyś byłam na weselu, na którym grał zespół Magistrala - chyba są właśnie z okolic - polecam!!!
Asia212121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 14:27   #255
Catalina_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

dziękuję, Dziewczyny, za porady, na pewno sprawdzę Wasze propozycje
Catalina_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 16:37   #256
Balticoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez parisienne_te Pokaż wiadomość
Oczywiście, ze miałam na celu zareklamować lokal. Dzięki temu ewentualna cena za osobę spada o 25%. Wcale nie chodziło mi o osobiste wrażenia i wcale nie pytam o opinie innych...
Do tych, którzy jednak chcą być pomocni. : Orientujecie się może jak smakuje jedzenie w Fajkierze lub Magdzie??

cena spada o 25 % ???? chyba żart...... reklama jak nic
Balticoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 20:35   #257
foszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez was ukochany baczek Pokaż wiadomość
W Zuzance 140 zł, w Euforii menu za 180, 200 lub 220 zł, w Jurajskim około 150 zł, w Jurze 170zł, w Magdzie 205 zł tyle wiem a informacje mam ze stycznia

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------



owoce i chyba też słodycze jakieś cukierki czy coś czyli nawet fajnie 170 zł to jest nawet fajna cena w tym prawie wszystko procz tortu, alkoholu no i picia tak, jedna z opcji to jest udziec ale chyba jeszcze była opcja taka że jakieś udka w miodzie czy coś też fajnie

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------



No ale właśnie nie wiem czy nie trzeba będzie u nich kupić tych soków a tak jak koleżanka pisała to 2 zł za 0,2l
Dziękuję Wam bardzo za odpowiedź. Z tego co się zdążyłam zorientować, to w naszym regionie jest spory wybór sal weselnych i cenowo też można znaleźć coś rozsądnego A tak kontynuując temat, może mi ktoś polecić jakieś dobre salony sukien ślubnych w okolicach (max do 50 km) oczywiście również zależy mi na czymś w rozsądnej cenie.
foszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 06:53   #258
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez foszka Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam bardzo za odpowiedź. Z tego co się zdążyłam zorientować, to w naszym regionie jest spory wybór sal weselnych i cenowo też można znaleźć coś rozsądnego A tak kontynuując temat, może mi ktoś polecić jakieś dobre salony sukien ślubnych w okolicach (max do 50 km) oczywiście również zależy mi na czymś w rozsądnej cenie.
Tu pare linków nie byam osobiście mozesz popytać:
http://www.salonslubnyjoanna.pl/
http://www.suknie.it/
http://www.sukniewiktoria.pl/gallery.php
http://suknieadesso.pl/salonywspolpracujace.html
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 15:25   #259
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

http://www.jola-moda.pl/
http://www.antra.pl/

ja szyłam suknię z tego drugiego salonu, tylko szytą przez krawcową
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-12, 00:15   #260
pelek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 61
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cześć dziewczyny! A ja mam do Was takie pytanie, czy gdzies w Zawierciu lub w okolicy jest fajna sala (oprócz Jury, Jurajskiego i Czarnego Psa) gdzie od osoby można zapłacić mniej niż 200 zł??
pelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 15:13   #261
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Poczytaj powyższe posty może co?
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 07:27   #262
manillia
Raczkowanie
 
Avatar manillia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zawiercie/Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
Poczytaj powyższe posty może co?



Gdzieżby ktoś pomyślał żeby przeczytać forum. Co z tego że cały wątek ma 9 stron z tego jakieś 5 jest o salach i cenach:P
__________________

manillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 08:50   #263
was ukochany baczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 408
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez pelek Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! A ja mam do Was takie pytanie, czy gdzies w Zawierciu lub w okolicy jest fajna sala (oprócz Jury, Jurajskiego i Czarnego Psa) gdzie od osoby można zapłacić mniej niż 200 zł??
Sala Zuzanka 140 zł ale słyszałam że od 2014 będzie zamknięta może.. więc właścicielka narazie robi zapisy na 2013
was ukochany baczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 13:05   #264
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez manillia Pokaż wiadomość


Gdzieżby ktoś pomyślał żeby przeczytać forum. Co z tego że cały wątek ma 9 stron z tego jakieś 5 jest o salach i cenach:P
Dokładnie napisane wszystko a szukać się nie chce lenie
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 21:18   #265
Marmoladka17
Raczkowanie
 
Avatar Marmoladka17
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraina Waty Cukrowej :D
Wiadomości: 95
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez was ukochany baczek Pokaż wiadomość
a co myślicie o sali "rotunda" w siewierzu? czy macie jakieś informacje
Byłam na kilku imprezach, nie tylko weselach. Było całkiem nieźle, ładne oby dwie sale i łazienki, dekoracje, obsługa ok. Cena niewygórowana bodajże teraz ok 155 zł Minusy: nie zawsze, ale zdażało się, że potrawy były chłodne. Akustyka średnia. Ja się nie zdecydowałam na rotundę i robię wesele gdzie indziej

P.S. Nie zauważyłam daty posta, na który odpowiadam. Przepraszam za wracanie do sprawy.
__________________
Poznaliśmy się 24.06.2005
Razem od 26.02.2008
Zaręczeni od 26.10.2009
Ślub 25.08.2012

Edytowane przez Marmoladka17
Czas edycji: 2012-04-14 o 21:22
Marmoladka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 22:39   #266
pelek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 61
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

No własnie czytałam i to dokładnie, ale w większości piszecie właśnie o Czarnym Psie, Jurze, Zuzannce, którą mają zamknąć, albo o lokalach w których ceny są ponad 200 zł... przeglądałam cały wątek bardzo dokładnie i nawet odwiedziłam Jurę... Zaintrygował mnie Czarny Pies w Ogrodzieńcu, tylko te sale wydają się takie ciasne... Amazonka jest za daleko, bo oboje jesteśmy z Zawiercia, a goście ze Śląska... Pytam również dlatego, że ceny są już w większości nieaktualne, a na forum zaglądają również "świeże" osoby, które informacje mają.

I jeszcze jedno pytanie. Widziałam, że ktoś pisał o jakiejś cukierni w Żarkach, która ma podobno swoje patery i robi wspaniałe wypieki... Czy ktoś może ma namiary i może się nimi podzielić?

Edytowane przez pelek
Czas edycji: 2012-04-14 o 22:41
pelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 09:59   #267
was ukochany baczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 408
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez Marmoladka17 Pokaż wiadomość
Byłam na kilku imprezach, nie tylko weselach. Było całkiem nieźle, ładne oby dwie sale i łazienki, dekoracje, obsługa ok. Cena niewygórowana bodajże teraz ok 155 zł Minusy: nie zawsze, ale zdażało się, że potrawy były chłodne. Akustyka średnia. Ja się nie zdecydowałam na rotundę i robię wesele gdzie indziej

P.S. Nie zauważyłam daty posta, na który odpowiadam. Przepraszam za wracanie do sprawy.
tak juz jakiś czas temu pisałam to pytanie na temat rotundy ale i tak bardzo dziękuję za odpowiedź również słyszałam że potrawy podają zimne. ja wybrałam już Hotel Jura a ty gdzie robisz wesele?
was ukochany baczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 10:23   #268
Catalina_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cześć Dziewczyny,

chciałabym wrócić do tematu zespołów na wesele, tak ciężko się zdecydować:/ każdy ze znajomych poleca coś innego ograniczyliśmy co prawda liczbę kapel branych pod uwagę i liczyłabym na Wasze doświadczenia co do nich Była któraś na weselu gdzie grali Konkret, Markiz albo Diamentowy Kolczyk? Jakie wrażenia?
Catalina_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 14:52   #269
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

u mnie na weselu grał Markiz wszyscy się super bawili, goście ich bardzo chwalili. Ja jestem do tej pory bardzo zadowolona i będę ich polecać wszystkim
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 21:48   #270
was ukochany baczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 408
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
u mnie na weselu grał Markiz wszyscy się super bawili, goście ich bardzo chwalili. Ja jestem do tej pory bardzo zadowolona i będę ich polecać wszystkim
a ten Markiz to jaki rodzaj muzyki grają?
was ukochany baczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-07 12:11:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:56.