Paznokcie Wroclaw - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-07, 18:04   #661
Aaerin
Raczkowanie
 
Avatar Aaerin
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

No niezbyt te pazurki sympatyczne. Następnym razem musisz złożyć reklamację...to, że to grupon nie znaczy, że masz pieniążki wywalić w błoto i chodzić z 'problemem'. Kupujesz normalną usługę tylko w niższej cenie a, że są osoby, które nie rozumieją idei gruponu i wolą odwalać fuszerę to już nie nasza broszka...

I teraz tak...grupon ma przyciągać klientów bo kasa z niego żadna dla studio.
I pomyśleć ile potencjalnych klientek znalazłoby się chociażby z tego wątku widząc pozytywną opinię i zdjęcia DOBRZE wykonanych pazurków. A tutaj zasłużona antyreklama
__________________
Dukan - srukan

Dieta Turbo! było 82 jest 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60

Bańki chińskie! Cudo na cellu!
Aaerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 18:24   #662
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez Aaerin Pokaż wiadomość
No niezbyt te pazurki sympatyczne. Następnym razem musisz złożyć reklamację...to, że to grupon nie znaczy, że masz pieniążki wywalić w błoto i chodzić z 'problemem'. Kupujesz normalną usługę tylko w niższej cenie a, że są osoby, które nie rozumieją idei gruponu i wolą odwalać fuszerę to już nie nasza broszka...

I teraz tak...grupon ma przyciągać klientów bo kasa z niego żadna dla studio.
I pomyśleć ile potencjalnych klientek znalazłoby się chociażby z tego wątku widząc pozytywną opinię i zdjęcia DOBRZE wykonanych pazurków. A tutaj zasłużona antyreklama
No Panie z tego salonu chyba nie wiedzą na czym polega idea kuponów Niestety. Nie pomyślałam o reklamacji następnym razem chyba tak zrobię
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 18:29   #663
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez Aaerin Pokaż wiadomość
No niezbyt te pazurki sympatyczne. Następnym razem musisz złożyć reklamację...to, że to grupon nie znaczy, że masz pieniążki wywalić w błoto i chodzić z 'problemem'. Kupujesz normalną usługę tylko w niższej cenie a, że są osoby, które nie rozumieją idei gruponu i wolą odwalać fuszerę to już nie nasza broszka...

I teraz tak...grupon ma przyciągać klientów bo kasa z niego żadna dla studio.
I pomyśleć ile potencjalnych klientek znalazłoby się chociażby z tego wątku widząc pozytywną opinię i zdjęcia DOBRZE wykonanych pazurków. A tutaj zasłużona antyreklama
juz w jakims watku byl poruszany temat grouponu i niestety w naszym kraju nie ma czegos takiego jak zabieg za np. 100 zl w cenie 25 zl. W wiekszosci takich ofert spodziewajcie sie bubla - tyczy sie to uslug fryzjerskich, kosmetycznych, stylistycznych , kursow, wizazu itp. Chcesz oszczedzac twoje ryzyko.
Jakis czas temu moja ciotka, ktora juz kuuupee lat siedzi w Londynie, przyjechala do Polski i zakupila na polskim grouponie jakis bon na usluge fryzjerska - farbowanie, strzyzenie, ukladanie, wizaz, maseczka na wlosy itd. Usluga normalnie warta ok 250zl, ona dala za groupona 45zl. Za pare dni spotykam ja i pytam czy jest zadowolona a ona, ze co to ma byc, zeby tak oszukiwali ludzi (oczywiscie zabieg okazal sie wielkim niewypalem i ciotka na glowie miala zolte, bozonarodzeniowe sianko), ze w Anglii jest to nie do pomyslenia itd, itd. Na wizazu wiele dziewczyn pisalo, ze dalo sie skusic na grouponowskie kupony na rozne szkolenia ,ktore normalnie kosztuja kupe kasy a one te bony mialy za smieszne pieniadze - mozna sie tylko domyslac na jak niskim takie szkolenia byly poziomie, tylko dlatego, ze byly z grouponu. Nie jestesmy nauczeni oddawac za "bezcen" cos za co my dalismy kupe kasy i ja to rozumiem . Tylko szkoda, ze wiele salonow daje swoje ofert na takim portalu a pozniej z obietnic wychodzi to, co wychodzi...
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 18:50   #664
Aaerin
Raczkowanie
 
Avatar Aaerin
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Ano była taka rozmowa, obie brałyśmy udział

Niestety tak jest jak mówisz i jest to przykre. Bo tracą na wykonanym zabiegu, liczbie późniejszych klientek i co za tym idzie opinii i pieniążkach. A konkurencja jest duża.

Wiele kobiet boi się powiedzieć, ze coś im nie pasuje. Myślą, że tak ma być i już. Albo płacą mniej bo z gruponu i uważają, że jaka płaca taka praca (hehe, powiedzonko odwrócone).

Reagujcie! To nie wstyd. To wasze ciężko zarobione pieniądze. A im więcej reakcji na tego typu zachowania tym większe prawdopodobieństwo, że skończy się odwalanie fuszery.

Ja na farbowanie z gruponu bym w życiu nie poszła. Podejrzewam, że moje włosy zostałyby potraktowane najtańszą farbą...ale tak być nie powinno! Nigdzie nie jest napisane, że płacę mniej bo gorzej zrobią.
...natomiast nabyłam przedwczoraj kupon na jazdę konną, zobaczymy jak będzie .
__________________
Dukan - srukan

Dieta Turbo! było 82 jest 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60

Bańki chińskie! Cudo na cellu!
Aaerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 13:38   #665
koprosia1306
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Angry Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

witam dziewczęta
ja to was chciałam ostrzec przed niejaką panią Agatą...
podaje linka do jej strony http://tipsy.agata.wizytowka.pl/
radzę unikać jak ognia tej pani. Od kilku lat robię paznokcie tzn nakładam żel na swoją płytkę miałam świetną kosmetyczkę ale przeprowadziłam się do wrocławia i nie mam już jak do swojej sprawdzonej kosmetyczki chodzić, po prostu jest za daleko więc zaczęłam szukać tu na miejscu.
Pani Agata zabrała się do robienia paznokci beznadziejnie, jako podkładkę pod dłoń służyła jej rolka po papierowych ręcznikach owinięta w jakiś tandetny ręczniczek z jakimiś misiami do tego lampa tak krótka że nie można było tam dłoni zmieścić, żel był tak miękki, że chyba przed jego nałożeniem moje paznokcie były twardze niż po. Nie odtłuściła płytki paznokcia, nie opiłowała go tylko dwa razy przejechała pilnikiem który był mocno wysłużony (to już przesada żeby z dosłownie białym pilnikiem od spiłowanych paznokci pójść do klientki). No ale nic, myślałam że z miesiąc wytrzymają robiłam paznokcie z myślą o weselu koleżanki, niestety następnego dnia podczas mycia kubka! odpadł mi żel z jednego paznokcia a 2 dni później z następnych dwóch. Pani Agata odebrała mój telefon dopiero gdy zadzwoniłam z zastrzeżonego twierdząc że nikt do niej wcześniej nie dzwonił (a dzwoniłam cały poprzedni dzień). Oczywiście o zwrocie kosztów nie było mowy. Jedyne co mi zaproponowała to że może naprawić za opłatą!!! Nie poważna kobieta, kompletnie nie zna się na tym co robi
koprosia1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 12:45   #666
Aaerin
Raczkowanie
 
Avatar Aaerin
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

O cholercia, zdałoby się założyć nowy wątek na forum o tym kogo nie polecamy .
Przykra przygoda Cię spotkała :/.
Ktoś Ci polecił 'Panią Agatę'? Miała jakieś rekomendacje, czy poszłaś w ciemno? Uważam, że należy się zwrot pieniędzy.
Jak widzisz zajechany do białości pilnik to uciekaj. Przejrzałaś może jej galerię zdjęć lub certyfikaty, którymi tak się chwali na stronie?
__________________
Dukan - srukan

Dieta Turbo! było 82 jest 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60

Bańki chińskie! Cudo na cellu!
Aaerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 07:25   #667
koprosia1306
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Nie no to było w ciemno, nie ma mi tutaj kto kogoś polecić przejrzałam fora ale jakoś nie znalazłam w rekomendacjach nikogo ciekawego.
Teraz to już jestem o wiele mądrzejsza, następnym razem nie będę mieć skrupułów tak jak i ta pani nie miała...
Głupio mi było jej zwracać uwagę, pomyślałam sobie że nie zawsze wszystko musi pachnieć nowością, bardziej się technika i umiejętności liczą - ludzka głupota nie zna granic, dobrymi chęciami to piekło jest rzeczywiście brukowane.
Nie popełnijcie mojego błędu bo nie sądzę, że ta pani miała jakiś certyfikat o umiejętnościach nie ma mowy

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

galerie zdjęć widziałam, ale teraz myślę że to mogą być obrazki znalezione w internecie nie sądzę żeby to było tej pani ,,dzieło''.

Lepiej bym wyszła na gruboskórności niż na grzeczności, taka jestem zła na siebie jak o tym myślę...

Uczcie się na moim błędzie bo to jakaś katastrofa
koprosia1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-13, 18:07   #668
anula2334
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

strasznie współczuje:/ co do tego wczesniejszego postu i pokazu zdjec, to jakas kpina moim zdaniem. jak mozna zostawic tak masakrycznie niewykonczone paznokcie... przegiecie. najlepiej robic paznokcie u kogos z polecenia, poczta "pantoflowa" sie zawsze sprawdza
pozdrawiam
anula2334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 18:19   #669
anula2334
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

klasyk)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg french.jpg (50,6 KB, 135 załadowań)
anula2334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 10:12   #670
Aaerin
Raczkowanie
 
Avatar Aaerin
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Bardzo ładne ale ja bym boczki troszke bardziej wyrównała i zaokrągliła nieco wolny brzeg. Uśmiech prześliczny, chociaż ja przepadam bardziej za V niż U.

Ano nie ma się już teraz co przejmować. Są dziewczyny na wizażu z wrocka, które polecają inni , musisz lepiej poszukać albo zaufać osobie z salonu.

Ja dalej nie mogę przeżyć tej 'hybrydy' ze zdjęcia...no jak ona mogła Ciebie tak wypuścić do domu...rozumiem, że ktoś może się uczyć (o, taka np ja) i czegoś nie zauważyć ale to istne przegięcie...szczególnie w salonie...

Ciekawi mnie jeszcze tylko czy to nie właściciele ustawiają klientki na takie godziny aby zmieścić ich jak najwięcej i nie słuchają stylistek, że łapek jest po prostu za dużo. Pewnie niekiedy tak jest...
__________________
Dukan - srukan

Dieta Turbo! było 82 jest 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60

Bańki chińskie! Cudo na cellu!
Aaerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 12:56   #671
anula2334
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez Aaerin Pokaż wiadomość
Bardzo ładne ale ja bym boczki troszke bardziej wyrównała i zaokrągliła nieco wolny brzeg. Uśmiech prześliczny, chociaż ja przepadam bardziej za V niż U.

Ano nie ma się już teraz co przejmować. Są dziewczyny na wizażu z wrocka, które polecają inni , musisz lepiej poszukać albo zaufać osobie z salonu.

Ja dalej nie mogę przeżyć tej 'hybrydy' ze zdjęcia...no jak ona mogła Ciebie tak wypuścić do domu...rozumiem, że ktoś może się uczyć (o, taka np ja) i czegoś nie zauważyć ale to istne przegięcie...szczególnie w salonie...

Ciekawi mnie jeszcze tylko czy to nie właściciele ustawiają klientki na takie godziny aby zmieścić ich jak najwięcej i nie słuchają stylistek, że łapek jest po prostu za dużo. Pewnie niekiedy tak jest...

ja nie zabardzo lubie zaokraglony wolny brzeg, lubie miec na maxa kwadratowe i kanciaste poprostu tak lubie a ta nieszczesna "hybryda" sni mi sie po nocach :P masakraaaaaa....!!!!!!! zreszta czesto jest tak ze idzie sie do kogos bo sie przeczyta opinie, tylko czasem te opinie pisza te same kosmetyczki, bledne kolo... na ale coz, teraz przynajmniej wiemy gdzie sie nie wybierac
zycze przyjemnej niedzielki
anula2334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-01, 23:31   #672
Moly125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Aaerin widzę , że robiłaś szkolenie w Madeline studio, możesz umieścić fotkę zrobionych przez Ciebie paznokci? Pozdrawiam
Moly125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 12:08   #673
Aaerin
Raczkowanie
 
Avatar Aaerin
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Tak, robiłam w MS. Jak będę u siebie w domku to wyślę Ci na pw swoje pierwsze pazuraski po kursie .
__________________
Dukan - srukan

Dieta Turbo! było 82 jest 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60

Bańki chińskie! Cudo na cellu!
Aaerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 15:24   #674
Safia
Raczkowanie
 
Avatar Safia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WrocLove :)
Wiadomości: 321
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Umówiłam się na przyszły wtorek do polecanej p. Gosi z Klubu Paznokci na ul. Glinianej
Mam nadzieję, że zrobi coś sensownego z moich poobgryzanych paznokci. Idę po to, żeby moje dłonie zaczeły w końcu jakoś wyglądać i zawsze to jakaś motywacja, żeby nie obgryzać
__________________
Żyję sobie.
Safia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 19:06   #675
loksa
Raczkowanie
 
Avatar loksa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 335
Smile Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

ja dzis bylam na pedicurze u Gosi,a zaraz po urodzeniu dziecka wybieram sie do niej na ped. hybrydowy
loksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 20:35   #676
ecencia
Raczkowanie
 
Avatar ecencia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Bardzo proszę o pomoc, ponieważ nie mam pojęcia gdzie szukać takich osób może któraś z was mi pomoże. Szukam manikiurzystki- tipserki we Wrocławiu która profesjonalnie zajmuje się paznokciami i chciała by niedrogo wynająć stanowisko przy wysokiej klasy gabinecie kosmetycznym który planuje otworzyć.
ecencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 21:03   #677
Gocha85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Dziewczyny podzielcie sie prosze opiniami na temat MS?Jak wyglada kurs w Madeleine Studio,gdzies wczeniej przeczytala,ze dziewczyny ucza sie same na sobie,rzeczywiscie tak jest?Kto prowadzi kurs?P.Magda czy inne dziewczyny z salonu tez?Robi,la ktoras z Was szkolenie u P.Gosi(Klub Paznokci)?
Gocha85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 15:17   #678
Safia
Raczkowanie
 
Avatar Safia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WrocLove :)
Wiadomości: 321
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Czy zrobię gdzieś we Wrocku porządne żelowe pazurki bez żadnych zdobień (w naturalnym kolorze) w cenie do 70-80 zł (mogą być nawet stylistki robiące po domach klientek) , czy za taką cenę mogę zapomnieć o usłudze dobrej jakości?
__________________
Żyję sobie.
Safia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 21:53   #679
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez Safia Pokaż wiadomość
Czy zrobię gdzieś we Wrocku porządne żelowe pazurki bez żadnych zdobień (w naturalnym kolorze) w cenie do 70-80 zł (mogą być nawet stylistki robiące po domach klientek) , czy za taką cenę mogę zapomnieć o usłudze dobrej jakości?
ja Ci polecam Amazing Studio, panią Justynę
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-05, 23:04   #680
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez Safia Pokaż wiadomość
Czy zrobię gdzieś we Wrocku porządne żelowe pazurki bez żadnych zdobień (w naturalnym kolorze) w cenie do 70-80 zł (mogą być nawet stylistki robiące po domach klientek) , czy za taką cenę mogę zapomnieć o usłudze dobrej jakości?
ja zazwyczaj chodzę do pani Doroty z Babińca robione u niej pazurki zawsze mi się bardzo długo trzymały poza tym na stronie studia możesz zobaczyć jej prace może akurat Tobie też przypadną do gustu
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 00:23   #681
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez Safia Pokaż wiadomość
Czy zrobię gdzieś we Wrocku porządne żelowe pazurki bez żadnych zdobień (w naturalnym kolorze) w cenie do 70-80 zł (mogą być nawet stylistki robiące po domach klientek) , czy za taką cenę mogę zapomnieć o usłudze dobrej jakości?
Wg mnie w takiej cenie to już na pewno powinno być dobrze
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 13:46   #682
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Za 70-80zł to juz na pewno moze być usługa w dobrym, profesjonalnym Salonie Chociaz zdarzało mi się ogladać salonowe paznokcie za 120zł, które jakością powalały na łopatki także cena absolutnie nie musi być wyznacznikiem
Przeszukaj wizaz, mnóstwo dziewczyn tutaj poleca swoje ulubione Stylistki
__________________
Moja wizażowa galeryjka




Miłego ogladania
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 19:14   #683
apeeste
Przyczajenie
 
Avatar apeeste
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 10
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez Aaerin Pokaż wiadomość
O cholercia, zdałoby się założyć nowy wątek na forum o tym kogo nie polecamy .
Myślę, że przydałby się taki wątek. Ja zdecydowanie nie polecam pani Doroty z salonu blisko Mostów Warszawskich. To są moje pierwsze paznokcie żelowe (nakładane na tipsie), ale spodziewałam się trochę innego efektu.
Paznokcie były przedłużane wczoraj, a dzisiaj tragedia... bolą mnie całe łapki. Strasznie piecze podczas mycia rąk, a praca przy komputerze jest prawie niemożliwa (czuje każda wystukaną literkę).
apeeste jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 19:37   #684
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez apeeste Pokaż wiadomość
Myślę, że przydałby się taki wątek. Ja zdecydowanie nie polecam pani Doroty z salonu blisko Mostów Warszawskich. To są moje pierwsze paznokcie żelowe (nakładane na tipsie), ale spodziewałam się trochę innego efektu.
Paznokcie były przedłużane wczoraj, a dzisiaj tragedia... bolą mnie całe łapki. Strasznie piecze podczas mycia rąk, a praca przy komputerze jest prawie niemożliwa (czuje każda wystukaną literkę).
pokazesz nam efektD?
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 20:17   #685
apeeste
Przyczajenie
 
Avatar apeeste
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 10
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
pokazesz nam efektD?
Pewnie.
Zrobiłam zdjęcia rano. Zaraz je przerobie.
1. Mały palec ma na końcówce żel o grubości 3mm (na prawej ręce trzy paznokcie są mają grubość >3mm, ale nie potrafię zrobić zdjęcia lewą ręką...)
2. Każdy paznokieć rośnie pod innym kątem (orginalnie są bardziej płaskie)
3. Nie wiem czy widać, ale przy samym brzegu jest taka "falbanka", z daleka to wygląda jakby z paznokcia wyrastały mi trapezy.
Czy ja się czepiam, czy naprawdę tak jak na zdjęciach nie powinno być?
Paznokcie są krótsze niż wczoraj. Spiłowałam je dzisiaj rano, żeby jak najmniej haczyć i podrażniać palce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (56,6 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (129,6 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (129,6 KB, 106 załadowań)

Edytowane przez apeeste
Czas edycji: 2012-07-31 o 20:41 Powód: dodawanie zdjęć
apeeste jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 22:34   #686
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Na moje oko końcówki faktycznie za grube. Przed spiłowaniem również były tej grubości?
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.

Edytowane przez cotynato
Czas edycji: 2012-07-31 o 22:35
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 22:41   #687
apeeste
Przyczajenie
 
Avatar apeeste
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 10
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Na moje oko końcówki faktycznie za grube. Przed spiłowaniem również były tej grubości?
Były troszkę grubsze.
apeeste jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 23:58   #688
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez apeeste Pokaż wiadomość
Były troszkę grubsze.
Grubsze? Wow
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 10:01   #689
apeeste
Przyczajenie
 
Avatar apeeste
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 10
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Wiecie co dzisiaj zauważyłam?
Podczas przygotowywania do przedłużenia paznokcia miała wycinane skórki i polało się trochę krwi (przyznam, że to trochę moja wina, bo jak przystało na nałogową obgryzaczko-skubaczke miałam fatalne skórki)
Najciekawsze jest to, że teraz trochę tej krwi jest w żelu, mało widoczne z daleka, ale jednak.
Na szczęście już za tydzień idę na poprawę żelu! -oczywiście do innej stylistki
apeeste jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 21:33   #690
misty1beauty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 30
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Jako że raz nie było mi po drodze do p. Justyny z Amazing a zależało mi na czasie, z polecenia poszłam do p.Dorotki z Niebieskich Migdałów i muszę przyznać że nie miałam zarzutów o dziwo, a bywam czepialska ( do dobrego człowiek się przyzwyczaja ) Jako że na forum nie zagladałam długooo zdjecia postaram się wrzucić następnym razem.
__________________
BI na UP
misty1beauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-16 13:07:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.