Wątek ANTY-kościelny.. - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-15, 20:01   #751
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Wątek ANTY-kościelny..

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
To znaczy, że mniej zamożny katolik, nie może pochować bliskiego w obrządku kościelnym, bo go nie stać?
Co znaczy? Opinia jakiejs wizazanki a faktyczna mozliwosc dostania pogrzebu? Taaa...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 20:18   #752
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Wątek ANTY-kościelny..

W parafii mojej koleżanki na drzwiach kościoła została wywieszona "czarna lista" z osobami, które nie płacą regularnie jakiejś tam kwoty, którą życzy sobie tamtejszy proboszcz.
Tak, ma prawo, jego parafia tylko ludzie podobno zaskoczeni i zniesmaczeni.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 20:24   #753
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Wątek ANTY-kościelny..

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
W parafii mojej koleżanki na drzwiach kościoła została wywieszona "czarna lista" z osobami, które nie płacą regularnie jakiejś tam kwoty, którą życzy sobie tamtejszy proboszcz.
Tak, ma prawo, jego parafia tylko ludzie podobno zaskoczeni i zniesmaczeni.

A ochrona danych?
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 20:30   #754
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Wątek ANTY-kościelny..

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
A ochrona danych?
A tam, bedzie się ksiądz przejmował
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 20:34   #755
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Wątek ANTY-kościelny..

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ona nie musi,gorzej jesli ktoś jej bliski tego oczekuje.
pogrzeb robi się zmarłemu,a nie sobie
Dla Wyraka to widocznie za trudne do pojęcia

Wielkie mi odkrycie, że w kościele chodzi o pieniądze. Śmieszy mnie, jak to ludzie bardzo zbulwersowani wypisują wyczyny księży i ich roszczenia finansowe. Kasa, kasa i tylko kasa, oto wielka tajemnica.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 21:05   #756
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Wątek ANTY-kościelny..

Ty oczywiscie najwiecej o kosciele, jak zwykle, wiesz

Pewnie, biedni antyklerykalowie tylko sie troszcza o bliskich
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 21:13   #757
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Wątek ANTY-kościelny..

Apostazja w praktyce KLIK

ABW, CBA i KRK
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 21:15   #758
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Wątek ANTY-kościelny..

Ze swej strony dodam uroczego księdza, który na każde moje pytanie odpowiadał "bo tak jest i już" .
Dodam proboszcza, który wydziera się na ludzi przy spowiedzi (na użytek Wyraka - nie chodzę do kościoła, ale moja siostra chodzi i mi opowiada czasem).
Dwóch zapalonych polityków. Jeden w 2007 roku mówił parafianom :"idźcie i głosujcie POzytywnie". Drugi przekonuje ciągle do głosowania na PiS, bo reszta to antychryści i mordercy .

Aaaa... no i pozdrawiam moją cudowną katechetkę z podstawówki, która po pewnej lekcji uwielbiała mnie gnoić. Mianowicie pani stwierdziła autorytatywnie, że każdy za kimś tęskni i kazała nam powiedzieć za kim. Ponieważ nie wolno kłamać, zgodnie z prawdą powiedziałam, że za nikim nie tęsknię. Baba zaczęła mi udowadniać, że przecież to niemożliwe. Całą lekcję robiła mi przytyki w stylu "i każdy z Was, który za kimś tęskni, z wyjątkiem Kaśki, która nie tęskni za nikim, wie jak to jest tęsknić za niebem, Chrystusem, życiem wiecznym. Możemy współczuć tym, którzy tego uczucia nie znają". A na reszcie lekcji dogadywała mi na inne tematy. Ale to w ramach ciekawostki, nie stricte do wątku . Najgorsze, że baba nadal uczy.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 21:45   #759
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Wątek ANTY-kościelny..

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
w 2007 roku mówił parafianom :"idźcie i głosujcie POzytywnie". Drugi przekonuje ciągle do głosowania na PiS, bo reszta to antychryści i mordercy .
A ja nie umiem rozróżnić kiedy ktoś mówi wielkimi a kiedy małymi literami
__________________
"Pamiętaj: wszystko Ci wolno - ale nie wszystko warto."
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 21:51   #760
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Wątek ANTY-kościelny..

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
A ja nie umiem rozróżnić kiedy ktoś mówi wielkimi a kiedy małymi literami
to było wtedy chwytliwe hasło, wiesz? "Głosuj pozytywnie" miało wydźwięk "głosuj na PO" . Ksiądz powiedział nawet, przeciągając, "głosujcie Poooo...zytywnie"
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 22:00   #761
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Wątek ANTY-kościelny..

haha
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lllllll.jpg (66,9 KB, 99 załadowań)
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 22:01   #762
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Wątek ANTY-kościelny..

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
to było wtedy chwytliwe hasło, wiesz? "Głosuj pozytywnie" miało wydźwięk "głosuj na PO" . Ksiądz powiedział nawet, przeciągając, "głosujcie Poooo...zytywnie"
Nie wiedziałam Myślałam, że ktoś dokonał sobie nadinterpretacji
__________________
"Pamiętaj: wszystko Ci wolno - ale nie wszystko warto."
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 01:47   #763
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Wątek ANTY-kościelny..

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Dla Wyraka to widocznie za trudne do pojęcia

Wielkie mi odkrycie, że w kościele chodzi o pieniądze. Śmieszy mnie, jak to ludzie bardzo zbulwersowani wypisują wyczyny księży i ich roszczenia finansowe. Kasa, kasa i tylko kasa, oto wielka tajemnica.
Nie tylko !
Każde stado ma czarną owce .

No to mamy WIELKĄ tajemnice odkrytą !

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość

Aaaa... no i pozdrawiam moją cudowną katechetkę z podstawówki, która po pewnej lekcji uwielbiała mnie gnoić. Mianowicie pani stwierdziła autorytatywnie, że każdy za kimś tęskni i kazała nam powiedzieć za kim. Ponieważ nie wolno kłamać, zgodnie z prawdą powiedziałam, że za nikim nie tęsknię. Baba zaczęła mi udowadniać, że przecież to niemożliwe. Całą lekcję robiła mi przytyki w stylu "i każdy z Was, który za kimś tęskni, z wyjątkiem Kaśki, która nie tęskni za nikim, wie jak to jest tęsknić za niebem, Chrystusem, życiem wiecznym. Możemy współczuć tym, którzy tego uczucia nie znają". A na reszcie lekcji dogadywała mi na inne tematy. Ale to w ramach ciekawostki, nie stricte do wątku . Najgorsze, że baba nadal uczy.
O maj gad biedne pokrzywdzone dziewczę przez los .
A najgorsze, że baba uczy .No dramat .
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
to było wtedy chwytliwe hasło, wiesz? "Głosuj pozytywnie" miało wydźwięk "głosuj na PO" . Ksiądz powiedział nawet, przeciągając, "głosujcie Poooo...zytywnie"
Siostra to potrafi powieści pisać ,tylko pozazdrościć
Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam Myślałam, że ktoś dokonał sobie nadinterpretacji
Dokonał .
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 07:31   #764
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Wątek ANTY-kościelny..

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Ty oczywiscie najwiecej o kosciele, jak zwykle, wiesz

Pewnie, biedni antyklerykalowie tylko sie troszcza o bliskich

Pewnie i nawet z 5 tysięcy byś księdzu zapłacił za pogrzeb, jakby tylko zażądał?
A niech ma na nowy samochód, żeby było widać, że wieś Twoja jest bogata, bo pleban BMW jeździ.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 09:08   #765
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Wątek ANTY-kościelny..

Cytat:
Napisane przez siska81 Pokaż wiadomość
O maj gad biedne pokrzywdzone dziewczę przez los .
A najgorsze, że baba uczy .No dramat .
A żebyś wiedziała. Taki nauczyciel nie powinien w ogóle uczyć, a tym bardziej religii.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 11:38   #766
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Wątek ANTY-kościelny..

Cytat:
Napisane przez siska81 Pokaż wiadomość
O maj gad biedne pokrzywdzone dziewczę przez los .
A najgorsze, że baba uczy .No dramat .

Siostra to potrafi powieści pisać ,tylko pozazdrościć
Albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, albo nie potrafisz posługiwać się ironią. Jedno z dwóch.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 15:35   #767
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Wątek ANTY-kościelny..

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Pewnie i nawet z 5 tysięcy byś księdzu zapłacił za pogrzeb, jakby tylko zażądał?
A niech ma na nowy samochód, żeby było widać, że wieś Twoja jest bogata, bo pleban BMW jeździ.
Ksiądz też człowiek
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, albo nie potrafisz posługiwać się ironią. Jedno z dwóch.
Proszę !nie karm nas tymi bajkami ,jak to ty miałaś ciężkie życie z księżmi i katechetami bo to staje się już śmieszne
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 15:56   #768
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Wątek ANTY-kościelny..

Cytat:
Napisane przez siska81 Pokaż wiadomość
Ksiądz też człowiek


Proszę !nie karm nas tymi bajkami ,jak to ty miałaś ciężkie życie z księżmi i katechetami bo to staje się już śmieszne
Pomijając już fakt, że to wszystko prawda, to nikt nie rozkazał Ci tego czytać, prawda? Zauważ, że tylko Ty masz pretensje. Równie dobrze mogłabym Ci powiedzieć, żebyś przestała karmić nas PiSowskimi bajkami, bo to śmieszne
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 16:12   #769
Skierka001
Rozeznanie
 
Avatar Skierka001
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 686
Dot.: Wątek ANTY-kościelny..

"Mój" proboszcz odprawiał kiedyś pogrzeb pijany. Wielka tragedia - zmarło dopiero co narodzone dziecko, ludzi mnóstwo, matka w takim stanie psychicznym, że nie da się tego opisać, a tu ksiądz chwiejnym krokiem prowadzi procesję na cmentarz... Straszne. Znienawidziłam go po tym.
Poza tym u mnie w parafii trzeba płacić księdzu jeszcze 10% wartości nagrobka I to niezależnie od opłaty za miejsce na cmentarzu. Jeśli ktoś wymienia nagrobek to musi zapłacić Nie mówiąc o tym, że pomimo tylu opłat śmieci na cmentarzu nie są wywożone regularnie, a kiedyś ksiądz (czy ten jego powalony kościelny)... podpalił te śmieci. Oczywiście dym okropny, a że cmentarz stoi w sąsiedztwie wielu domów, szkoły i często uczęszczanej drogi, to jedna babka wezwała policję i straż. Oczywiście została wyczytana w niedzielę na kazaniu z imienia i nazwiska, bo "kościół taki biedny, parafianie coraz mniej ofiar dają, a tu bezbożnicy czepiają się o takie rzeczy"... Tu już nawet nie chodzi o fakt palenia śmieci (mieszkam na wsi i mnóstwo osób tak robi), ale chyba tyle płacimy za ten cmentarz, że takie rzeczy jak sprzątanie czy posypywanie piaskiem w zimę powinny być "w pakiecie".

Jeszcze jedna perełka, tym razem wiernych Jest sobie w naszej parafii takie małżeństwo, które niedawno dorobiło się całkiem dużej kasy. Polecieli więc sobie do Meksyku niedługo przed świętami Bożego Narodzenia. Wyobraźcie sobie, że wysłali proboszczowi pocztówkę z pozdrowieniami Oczywiście nie dlatego, że proboszcza kochają, ale jakieś 900 osób usłyszało o tym, że są w Meksyku A niech wiejska dzicz zazdrości
Skierka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 16:17   #770
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Wątek ANTY-kościelny..

Cytat:
Napisane przez Skierka001 Pokaż wiadomość
"Mój" proboszcz odprawiał kiedyś pogrzeb pijany. Wielka tragedia - zmarło dopiero co narodzone dziecko, ludzi mnóstwo, matka w takim stanie psychicznym, że nie da się tego opisać, a tu ksiądz chwiejnym krokiem prowadzi procesję na cmentarz... Straszne. Znienawidziłam go po tym.
Poza tym u mnie w parafii trzeba płacić księdzu jeszcze 10% wartości nagrobka I to niezależnie od opłaty za miejsce na cmentarzu. Jeśli ktoś wymienia nagrobek to musi zapłacić Nie mówiąc o tym, że pomimo tylu opłat śmieci na cmentarzu nie są wywożone regularnie, a kiedyś ksiądz (czy ten jego powalony kościelny)... podpalił te śmieci. Oczywiście dym okropny, a że cmentarz stoi w sąsiedztwie wielu domów, szkoły i często uczęszczanej drogi, to jedna babka wezwała policję i straż. Oczywiście została wyczytana w niedzielę na kazaniu z imienia i nazwiska, bo "kościół taki biedny, parafianie coraz mniej ofiar dają, a tu bezbożnicy czepiają się o takie rzeczy"... Tu już nawet nie chodzi o fakt palenia śmieci (mieszkam na wsi i mnóstwo osób tak robi), ale chyba tyle płacimy za ten cmentarz, że takie rzeczy jak sprzątanie czy posypywanie piaskiem w zimę powinny być "w pakiecie".

Jeszcze jedna perełka, tym razem wiernych Jest sobie w naszej parafii takie małżeństwo, które niedawno dorobiło się całkiem dużej kasy. Polecieli więc sobie do Meksyku niedługo przed świętami Bożego Narodzenia. Wyobraźcie sobie, że wysłali proboszczowi pocztówkę z pozdrowieniami Oczywiście nie dlatego, że proboszcza kochają, ale jakieś 900 osób usłyszało o tym, że są w Meksyku A niech wiejska dzicz zazdrości

Przecież to bezprawie jawne

I jeszcze pijany ksiądz na pogrzebie, masakra.

Oni sobie robią co chcą, bo nikt im nic nie zrobi. Co im grozi???

Jak ksiądz nawywija to go poślą do innej parafii i dalej wywija. No ale niestety nie tylko księży to dotyczy. Czasem lekarz pijany na dyżurze, a i tak gabinet prywatny prowadzi, kasę trzepie, a że skandal w szpitalu, to kto by tym się martwił.
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 16:25   #771
Skierka001
Rozeznanie
 
Avatar Skierka001
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 686
Dot.: Wątek ANTY-kościelny..

Jeszcze o jednym zapomniałam: w wielkanocnym wystroju kościoła nie zabrakło złamanej brzozy Szkoda, że jeszcze wraku samolotu nie było
Skierka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 17:08   #772
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Wątek ANTY-kościelny..

Cytat:
Napisane przez Skierka001 Pokaż wiadomość
Jeszcze o jednym zapomniałam: w wielkanocnym wystroju kościoła nie zabrakło złamanej brzozy Szkoda, że jeszcze wraku samolotu nie było
Rok temu widziałam w necie zdjęcia z jakimiś tam częściami ,,udajacymi'' wrak i brzozę. Mało tego z ziemi wystawały ludzkie ręce
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 18:55   #773
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 611
Dot.: Wątek ANTY-kościelny..

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
Rok temu widziałam w necie zdjęcia z jakimiś tam częściami ,,udajacymi'' wrak i brzozę. Mało tego z ziemi wystawały ludzkie ręce
Tak było coś takiego, ale nie pamiętam rok czy dwa temu.
Jednak w tym roku, gdy usłyszałam początek kazania wielkanocnego miałam ochote wyjść po prostu z kościoła. Zaczęło się ono od porównania katastrofy smoleńskiej do zamachu na WTC z 2001r. Ogólnie kazanie było czysto polityczne i miał gówno wspólnego z kościołem i świętami. Po powrocie do domu byłam bardzo zniesmaczona takim czymś jeszcze sporą część dnia.

Ogólnie jestem chrześcijanką, jednak do kościoła chodzę zawsze w wielkanoc i boże narodzenie. W ciągu roku okazyjnie. Powód jest prosty, nie toleruję kościoła w takiej formie w jakiej istnieje obecnie. Księża geje, pedofile przenoszeni z stanowiska na stanowiska lub z parafii na parafię po różnych aferach. Pełno z nich ma "gosposie" i dzieci na boku. Ogólnie jedno wielkie oszustwo i naciągactwo.
sunny_eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 19:02   #774
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Wątek ANTY-kościelny..

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
Rok temu widziałam w necie zdjęcia z jakimiś tam częściami ,,udajacymi'' wrak i brzozę. Mało tego z ziemi wystawały ludzkie ręce
z kolei w tym roku widziałam w telewizji jak w jednym z grobów były zdjęcia z katastrofy pod Szczekocinami

Siska81 jak nie chcesz czytać co ma do napisania Bananalama to nie czytaj, nikt ciebie do tego nie zmusza bidulko
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 07:42   #775
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Wątek ANTY-kościelny..

Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
Tak było coś takiego, ale nie pamiętam rok czy dwa temu.
Jednak w tym roku, gdy usłyszałam początek kazania wielkanocnego miałam ochote wyjść po prostu z kościoła. Zaczęło się ono od porównania katastrofy smoleńskiej do zamachu na WTC z 2001r. Ogólnie kazanie było czysto polityczne i miał gówno wspólnego z kościołem i świętami. Po powrocie do domu byłam bardzo zniesmaczona takim czymś jeszcze sporą część dnia.

Ogólnie jestem chrześcijanką, jednak do kościoła chodzę zawsze w wielkanoc i boże narodzenie. W ciągu roku okazyjnie. Powód jest prosty, nie toleruję kościoła w takiej formie w jakiej istnieje obecnie. Księża geje, pedofile przenoszeni z stanowiska na stanowiska lub z parafii na parafię po różnych aferach. Pełno z nich ma "gosposie" i dzieci na boku. Ogólnie jedno wielkie oszustwo i naciągactwo.
Ja też° tak chodzę, ale czasem mam poprostu potrzebę tam isć, posiedzieć, pomyśleć, tam sie wyciszam jakoś.
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 09:18   #776
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Wątek ANTY-kościelny..

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Pomijając już fakt, że to wszystko prawda, to nikt nie rozkazał Ci tego czytać, prawda? Zauważ, że tylko Ty masz pretensje. Równie dobrze mogłabym Ci powiedzieć, żebyś przestała karmić nas PiSowskimi bajkami, bo to śmieszne
Nawet w tym wątku piszesz o polityce
Zauważ, że ja nie mam pretensji tylko mnie śmieszą te twoje opowieści


Bajkopisarz- czyli jak ludzie potrafią ściemniać i to Ci wychodzi wyśmienicie.

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość

Siska81 jak nie chcesz czytać co ma do napisania Bananalama to nie czytaj, nikt ciebie do tego nie zmusza bidulko
Nikt mnie nie zmusza, ale ubaw miałam pierwszorzędny
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 09:45   #777
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Wątek ANTY-kościelny..

Państwo powinno skończyć z płaceniem na Kościół i spokój by zapanował I tak kasę biorą a zdaje się, że Bóg nie tego uczył..normalnie 2 interpretacja tej samej wiary
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 10:14   #778
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Wątek ANTY-kościelny..

Cytat:
Napisane przez pendraiw Pokaż wiadomość
Ja też° tak chodzę, ale czasem mam poprostu potrzebę tam isć, posiedzieć, pomyśleć, tam sie wyciszam jakoś.
Jak ja to kółko zrobiłam
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 15:57   #779
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Wątek ANTY-kościelny..

Cytat:
Napisane przez siska81 Pokaż wiadomość
Bajkopisarz- czyli jak ludzie potrafią ściemniać i to Ci wychodzi wyśmienicie.
Ale ja nie wiem co Ciebie tak dziwi..:confuse d:
Nigdy nie spotkałaś się z beznadziejną katechetką/księdzem?
Tacy naprawdę istnieją, uwierz.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 17:10   #780
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Wątek ANTY-kościelny..

To nie wymysł

Ja w podstawówce miałam od religii taką starą babkę, która biła dzieci plecionką po rękach. Kiedyś ta plecionka się złamała i ta stara sobie ją skleiła taśmą klejącą
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.