Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzieła! :) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-19, 09:04   #181
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
ja zważę się jutro, bo skoro dzisiaj nie ćwiczę to mięśnie mają czas na regenerację i nie będą napuchnięte
Hmm.. o tym nie pomyślałam, więc wskoczyłam dzisiaj na wagę i 68,2 kg. Przez tydzień spadło mi tylko 800gram, myślałam , że 1 kg to będzie jak nic, no cóż Jutro rano może wskoczę jeszcze raz, bo dzisiaj robię sobie dzień na regenerację mięśni

Na śniadanie dzisiaj owsianka z musli, połową banana i rodzynkami, mniam mniam

Miłego dnia
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 09:15   #182
i_carrie
Raczkowanie
 
Avatar i_carrie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 153
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Dziewczyny, ile wy ćwiczycie! Ja się chyba nigdy się nie zmuszę do takiego wysiłku...
Nienawidzę ćwiczeń kardio, strasznie nie lubię się pocić i mieć zadyszki ale za to bardzo mi odpowiadają ćwiczenia siłowe, lubię czuć lekkie zakwasy w mięśniach robię teraz te ćwiczenia: http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/cwiczenia_na_nogi_i_posladki.html i naprawdę polecam, jestem już na czwartym tygodniu i rzeczywiście widać efekty. Wiem, że powinnam dorzucić np. skakankę, ale ciężko mi się zmusić, wolę zrobić dodatkową serię przysiadów czy coś w tym stylu. W zeszłym roku próbowałam biegać i wytrzymałam miesiąc, nie dawało mi to żadnej satysfakcji.

Co do diety, to wczoraj bez grzeszków, a dziś na śniadanko 2 kromki chleba żytniego z półtłustym twarogiem i kilka rzodkiewek. Objadłam się strasznie, chyba mi się żołądek skurczył
i_carrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 09:30   #183
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

wszystkim gratuluję spadku

u mnie waga w zeszły poniedziałek: 61,6kg i dzisiaj w czwartek 61,1kg, także zupełnie bez szału, ale na ostro za dietę wzięłam się dopiero wczoraj więc nie będę oczekiwać nie wiadomo jakich rezultatów

dzisiaj na czczo poćwiczyłam 30 minut z Mel B - cardio + active cardio, a przed ćwiczeniami i zaraz po wzięłam aminokwasy rozgałęzione, co by zabezpieczyć mięśnie dało mi to porządnego kopa i mam mnóstwo energii

po treningu od razu zjadłam owsiankę na szklance mleka z bananem i twarogiem pyszna byłaaa a co potem będę jadła to nie wiem, wiem że dzisiaj nieladnie jako przekąska wpadnie mi jabłko ok. 12 (więc bardzo krótko po śniadaniu), ale mam zajęcia 12.30-14, więc wolę coś zjeść niż się głodzić a potem może jakaś sałatka? na obiad planuję devollaila, z tym że bez panierki i furę warzyw

a z ćwiczeń to na pewno będzie 40 minut hh do serialu, bo mi się pościągały te, ktore namiętnie oglądam, a jak siła i humor dopisze to pójdę jeszcze pobiegać (4 tydzień programu PUMY) lub skończę trening z Mel B (ręce, pośladki, nogi, brzuch)

miłego i bezgrzesznego dnia Laseczki
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 09:33   #184
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

jeu fajne są te ćwiczenia z Mel B?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 09:43   #185
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

są o tyle fajne, że mało się skacze, więc nie narobię hałasu (mieszkam na 1 piętrze), nie potrzeba aż tak dużo miejsca, a jedyny sprzęt jaki jest potrzebny to hantelki (ale ja ćwiczę z butelkami wody litrowymi ) jak dla mnie te ćwiczenia nieźle dają w kość generalnie jest tak, że jest rozgrzewka, potem ćwiczysz co chcesz (cardio, active cardio, ręce, nogi, brzuch, pośladki) no i rozciąganie na yt są ćwiczenia z Mel B

poszukaj pod Mel B totally fit albo wpisz Mel B active cardio/Mel B cardio/Mel B arms powinno znaleźć to możesz sobie luknąć
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 09:51   #186
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Hej hej.
Dużo ćwiczycie, super. Mam nadzieję, że u mnie też to się niedługo zmieni bo czuję już pewien zastój fizyczny
Za to strasznie mało jecie, przynajmniej niektóre z Was z tego co widzę, przykładowo posiłek to kilka truskawek czy jabłko... Ja będąc od jakiegoś czasu na Wizażu nauczyłam się i powtarzam jak mantrę, że OWOC TO NIE JEST POSIŁEK. Nie chcę nikogo krytykować, wiadomo, że zdarzają się dni kiedy jesteśmy np. mniej głodne, ale na przyszłość proponuję do tego owocka dodać jogurt, twaróg, jakieś orzechy, pestki. Żeby chudnąć trzeba jeść
Co do bułek pełnoziarnistych niestety bardzo ciężko jest dostać prawdziwą - większość to zwykłe pszenne lub mieszane z dodatkiem ziaren i sztucznie ściemnione barwnikiem także pamiętajmy o tym. Ja też lubię czasem zjeść taką bułę, jednak ona prawie niczym nie różni się od białej... z chlebem jest dużo łatwiej ale wiadomo jaka pyszna jest taka świeża chrupiąca buła...

Mój wczorajszy jadłospis:
1. owsianka z wodą i mlekiem o,5% (3 łyżki płatków błyskawicznych, 1 łyżka otrębów pszennych, 1 łyżka siemienia lnianego + kiwi), herbata z cytryną + słodzik
2. kanapka z 2 kromek razowca z serkiem typu almette + sałata lodowa + 2 rzodkiewki, kefir, kawa z mlekiem, sok jabłkowo-malinowy jednodniowy
3. domowy gyros wieprzowo-wołowy + 1/3 woreczka brązowego ryżu + kupna surówka z białej kapusty + sos czosnkowy (mały jogurt naturalny + łyżeczka majonezu light - tego sosu zjadłam z łyżkę, nie cały ) - obiadek zrobił TŻ
4. pół bułki niby ciemnej z ziarnami słonecznika + twarożek + rzodkiewka i szczypiorek, szklanka soku pomidorowego z tabasco
5. pół bułki niby ciemnej z ziarnami słonecznika + twarożek + rzodkiewka i szczypiorek, 2 małe parówki cielęce + sałata lodowa z łyżeczką sosu czosnkowego z obiadu, herbata z cytryną + słodzik

podsumowując - dosyć solidnie, zwłaszcza, że nie miałam za dużo ruchu. Póki co jednak jestem na jako takim utrzymaniu tego co już osiągnęłam a do ruszenia pełną parą by osiągnąć ostateczny cel potrzebuję przede wszystkim warunków do ćwiczeń!!! no i wezmę się za siebie chyba po powrocie z długiego weekendu (Chorwacja + Włochy) bo tam nie wyobrażam sobie odmówić sobie pizzy, tiramisu czy innych smakołyków no i może do tej pory będę mieć ciepłą wodę w chacie, hehe idę się uczyć na kolokwium. Miłego dnia!
__________________
utrzymanie -8 kg
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 10:35   #187
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

ja dzisiaj zdecydowanie z ramach wyjątu to jabłko traktuję jako posiłek a raczej przekąskę... jak pisałam śniadanie jadłam ok. 10.15, a zajęcia zaczynam o 12.30. nie zjem o 12 pełnego posiłku bo nie mam miejsca, ale zjem cokolwiek, bo do 14 to za długo czekać na jakiś pełnowartościowy posiłek

ja wiem, że na R dużo się je ja staram się jeść 2000kcal dziennie a przy odpowiedniej dawce ruchu powinnam chudnąć a nie zależy mi na szybkim spadku wagi, najbardziej to mi zależy na zmianie nawyków żywieniowych

Sculpture - fajny jadłospis, podoba mi się
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 10:49   #188
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez Sculpture of Regret Pokaż wiadomość
Hej hej.
Dużo ćwiczycie, super. Mam nadzieję, że u mnie też to się niedługo zmieni bo czuję już pewien zastój fizyczny
Za to strasznie mało jecie, przynajmniej niektóre z Was z tego co widzę, przykładowo posiłek to kilka truskawek czy jabłko... Ja będąc od jakiegoś czasu na Wizażu nauczyłam się i powtarzam jak mantrę, że OWOC TO NIE JEST POSIŁEK. Nie chcę nikogo krytykować, wiadomo, że zdarzają się dni kiedy jesteśmy np. mniej głodne, ale na przyszłość proponuję do tego owocka dodać jogurt, twaróg, jakieś orzechy, pestki. Żeby chudnąć trzeba jeść
Co do bułek pełnoziarnistych niestety bardzo ciężko jest dostać prawdziwą - większość to zwykłe pszenne lub mieszane z dodatkiem ziaren i sztucznie ściemnione barwnikiem także pamiętajmy o tym. Ja też lubię czasem zjeść taką bułę, jednak ona prawie niczym nie różni się od białej... z chlebem jest dużo łatwiej ale wiadomo jaka pyszna jest taka świeża chrupiąca buła...

Mój wczorajszy jadłospis:
1. owsianka z wodą i mlekiem o,5% (3 łyżki płatków błyskawicznych, 1 łyżka otrębów pszennych, 1 łyżka siemienia lnianego + kiwi), herbata z cytryną + słodzik
2. kanapka z 2 kromek razowca z serkiem typu almette + sałata lodowa + 2 rzodkiewki, kefir, kawa z mlekiem, sok jabłkowo-malinowy jednodniowy
3. domowy gyros wieprzowo-wołowy + 1/3 woreczka brązowego ryżu + kupna surówka z białej kapusty + sos czosnkowy (mały jogurt naturalny + łyżeczka majonezu light - tego sosu zjadłam z łyżkę, nie cały ) - obiadek zrobił TŻ
4. pół bułki niby ciemnej z ziarnami słonecznika + twarożek + rzodkiewka i szczypiorek, szklanka soku pomidorowego z tabasco
5. pół bułki niby ciemnej z ziarnami słonecznika + twarożek + rzodkiewka i szczypiorek, 2 małe parówki cielęce + sałata lodowa z łyżeczką sosu czosnkowego z obiadu, herbata z cytryną + słodzik

podsumowując - dosyć solidnie, zwłaszcza, że nie miałam za dużo ruchu. Póki co jednak jestem na jako takim utrzymaniu tego co już osiągnęłam a do ruszenia pełną parą by osiągnąć ostateczny cel potrzebuję przede wszystkim warunków do ćwiczeń!!! no i wezmę się za siebie chyba po powrocie z długiego weekendu (Chorwacja + Włochy) bo tam nie wyobrażam sobie odmówić sobie pizzy, tiramisu czy innych smakołyków no i może do tej pory będę mieć ciepłą wodę w chacie, hehe idę się uczyć na kolokwium. Miłego dnia!

Kochana to co piszesz to prawda ale niektórym dziewczyną nie da się przetłumaczyć, może uważaja że kiedy czują głód to chudną a potem będą miały jo-jo od spojrzenia na sałate

Polecam pieczenie chlebka, jest pyszny, wiesz co dodajesz, bez konserwantów, wspomagaczy, karmelu. Starcza na 3-4 dni.

Po pracy wstałam o 10 , zjadłam otręby z suszonymi owocami, słonecznikiem, jogurtem nat + jabłko i za chwilę mykam pobiegać

Bezgrzesznego dnia dziewczęta
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 11:07   #189
anns_
Zakorzenienie
 
Avatar anns_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 867
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

a ja w końcu zaczęłam chodzić na bieżni (bo wcześniej sam aerobik:P). najpierw zjadłam serek wiejski z miodem (przed samym wysilkiem nie chciałam się napychać), a teraz 250g sałatki jarzynowej i ciemną bułkę (z dosyć dobrej piekarni, więc raczej jakaś lepsza )

500kcal spalone w godzine szybkiego marszu

miłego dnia, bez pokus!
__________________

styczeń: 44 km
361 min


2014: 15822 min., 894 km
2015: 12590 min., 1324 km
anns_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 11:16   #190
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

hej

ja dziś dzień tradycyjnie rozpoczęłam owsianeczką
niedawno wróciłam z uczelni i piję właśnie kawkę, a potem obiad. Dziś wcześniej będzie, bo potem wychodzę, więc wolę zjeść teraz niż popołudniu jak wrócę
ćwiczeń dziś nie będzie bo czasu za bardzo nie ma, ale dzień na odpoczynek się przyda

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
jeu fajne są te ćwiczenia z Mel B?
mi się podobają
najbardziej lubię jej ćwiczenia na brzuch i tyłek i te najczęściej robię

Cytat:
Napisane przez Sculpture of Regret Pokaż wiadomość
Za to strasznie mało jecie, przynajmniej niektóre z Was z tego co widzę, przykładowo posiłek to kilka truskawek czy jabłko... Ja będąc od jakiegoś czasu na Wizażu nauczyłam się i powtarzam jak mantrę, że OWOC TO NIE JEST POSIŁEK. Nie chcę nikogo krytykować, wiadomo, że zdarzają się dni kiedy jesteśmy np. mniej głodne, ale na przyszłość proponuję do tego owocka dodać jogurt, twaróg, jakieś orzechy, pestki. Żeby chudnąć trzeba jeść
co do tego, to u mnie czasem zdarza się zjeść sam owoc, ale ja to bardziej traktuję jako przekąskę i tyle. Bo czasem zjem np jakiś posiłek którym się najem a wiem, że do kolejnego jeszcze długo, a długie przerwy w jedzeniu to też nie za dobrze, na nic konkretniejszego nie mam ochoty to wtedy wpada owoc i tyle
u mnie zawsze 3posiłki są solidne-śniadanie, obiad i kolacja, a to co jest po między to już różnie bywa
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 12:13   #191
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez anns_ Pokaż wiadomość
a ja w końcu zaczęłam chodzić na bieżni (bo wcześniej sam aerobik:P). najpierw zjadłam serek wiejski z miodem (przed samym wysilkiem nie chciałam się napychać), a teraz 250g sałatki jarzynowej i ciemną bułkę (z dosyć dobrej piekarni, więc raczej jakaś lepsza )

500kcal spalone w godzine szybkiego marszu

miłego dnia, bez pokus!
ooo gdzie chodzisz na siłownię w Warszawie?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 12:26   #192
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Kochana to co piszesz to prawda ale niektórym dziewczyną nie da się przetłumaczyć, może uważaja że kiedy czują głód to chudną a potem będą miały jo-jo od spojrzenia na sałate

Polecam pieczenie chlebka, jest pyszny, wiesz co dodajesz, bez konserwantów, wspomagaczy, karmelu. Starcza na 3-4 dni.

Po pracy wstałam o 10 , zjadłam otręby z suszonymi owocami, słonecznikiem, jogurtem nat + jabłko i za chwilę mykam pobiegać

Bezgrzesznego dnia dziewczęta
Mam nawet maszynę do pieczenia chleba i dosyć często sama sobie piekę coś smacznego ale jeśli chodzi o chleb to nie ma większego problemu żeby dostać dobry - w 100% z mąki razowej, bez polepszaczy itp. - zawsze czytam składy (kupuję krojony w folii). Bardziej chodziło mi o te bułki, które wyglądają na zdrowe (piękne, ciemne, posypane ziarnami, chrupiące i kuszące) niestety bardzo często nie mają nawet domieszki mąki razowej a jedynie ściemniacz. I tu można po prostu dać się nabrać! Ale oczywiście wszystko z umiarem jest dla ludzi. Nie można popadać w skrajności. Ja średnio 1-2 razy w tygodniu sobie na taką bułę pozwalam a reszta tygodnia razowy chlebek. Zwykły biały to już mi w ogóle nie smakuje - chyba że świeży i chrupiący z piekarni w moim miasteczku rodzinnym. Ale takie sklepowe ble
__________________
utrzymanie -8 kg
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 12:33   #193
shine_sky
Zakorzenienie
 
Avatar shine_sky
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 088
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość

a co lubisz ćwiczyć? np jakieś aerobiki czy takie ogólne zestawy na całe ciało, czy raczej na konkretną część ciała?
i co głównie Cię interesuję, żeby osiągnąć? na czymś konkretnym chcesz się skupić czy ogólnie?
ja mam dosyć duże doświadczenie jeśli chodzi o ćwiczenia to mogę Ci doradzić jak napiszesz co Cię głównie interesuje
wiesz co ze mną to jest niezła zagwozdka mi się ćwiczenie najzwyczajniej w świecie nudzi. Jeszcze jak miałam rowerek stacjonarny, to włączałam sobie seriale z laptopa, i nawet nie wiem kiedy mi godzinka minęła (obecnie pożyczył go brat) więc nóżki popracowały sobie, tym bardziej, że narzuciłam spore tempo. Do tego robiłam kiedyś brzuszki, ale mało, bo się zmęczyłam i już mi się nie chciało także podziwiam Was dziewczyny skąd bierzecie tyle motywacji na te ćwiczenia ja dam radę jeśli chodzi o dietę, bo kocham gotować, a tym bardziej zdrowo, a z ćwiczeń, to ewentualnie rower i brzuszki
za cholerę nie daję rady. Tym bardziej jeśli to jest jakiś intensywny wysiłek, to szybko odpadam z sił. Próbowałam przerobić sobie program treningowy Ewy Chodakowskiej, ale zdążyłam zrobić 5 min kardio, pierwsze ćwiczenie po parę razy, i wróciłam wspaniałomyślnie do moich brzuszków
zrzucić bym chciała z brzucha, ud i pozbyć się boczków. Na boczki kupuję hh, na brzuszki - robię brzuszki na nogi nie mam pomysłu. Coś mało skomplikowanego..

Ja dziś Kochane, miałam trochę pokręcony poranek, rano szybko wsunęłam owsiankę bo jechałam coś załatwić na uczelnię, jak wróciłam zjadłam zupę z kalarepy(marchewka, ziemniaki, kalarepa i duuużo koperku) + jajecznica z pomidorami, ogórkiem i serem żółtym

teraz oglądam sobie zaległe odcinki Prawa Agaty i jak to mówię - leniwie ćwiczę a to trochę brzuszków porobię, a to sobie poskaczę, a to pajacyki, w między czasie pomiziam mojego królika i tyle z mojej motywacji do ćwiczeń

Edytowane przez shine_sky
Czas edycji: 2012-04-19 o 12:37
shine_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 13:29   #194
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

shine - brzuszki nie spalają tłuszczu tylko rozwijają mięśnie. a hh jest wspaniałe na boczki, już raz się dzięki niemu pozbyłam boczków ale swoją głupotą to zatraciłam, ale wracam do kręcenia

na spalanie tłuszczu najlepsze jest właśnie kardio i aeroby - bieganie, rowerek, HIIT (trening interwałowy).

ja uwielbiam ćwiczyć i nie mam problemów z motywacją, dla mnie dzień bez ćwiczeń to dzień stracony, choć mam jeden dzień przerwy w tygodniu zawsze (sobota ) na regenerację mięśni... nie można się zajechać

Ania - ja najbardziej lbuię kardio i active kardio, bo daje w kość i są ćwiczenia na wszystkie partie ciała
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 13:40   #195
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Shine_sky ja też kiedyś nie lubiłam ćwiczyć, ale jak zaczęłam weszło mi to w nawyk i robiłam to z przyjemnością. Teraz czasem też mam lenia i nie chce mi się podnieść dupki, ale jak już skończę ćwiczenia czuję się szczęśliwa. I jak ruszę się do ćwiczeń to się nie nudzę, szybko mi leci..

Głowa mnie boli.. Idę zrobić sobie kawkę..
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 14:01   #196
shine_sky
Zakorzenienie
 
Avatar shine_sky
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 088
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
shine - brzuszki nie spalają tłuszczu tylko rozwijają mięśnie. a hh jest wspaniałe na boczki, już raz się dzięki niemu pozbyłam boczków ale swoją głupotą to zatraciłam, ale wracam do kręcenia

na spalanie tłuszczu najlepsze jest właśnie kardio i aeroby - bieganie, rowerek, HIIT (trening interwałowy).


ja uwielbiam ćwiczyć i nie mam problemów z motywacją, dla mnie dzień bez ćwiczeń to dzień stracony, choć mam jeden dzień przerwy w tygodniu zawsze (sobota ) na regenerację mięśni... nie można się zajechać

Ania - ja najbardziej lbuię kardio i active kardio, bo daje w kość i są ćwiczenia na wszystkie partie ciała
dzięki za info bardzo się cieszę, ze hh to takie cudo, już nie mogę się doczekać, aż sobie kupię co do biegania - ma taki zamiar, ale jak pogoda się polepszy, bo lekko chora jestem, ale chcę spowrotem sprawić sobie rowerek stacjonarny no i muszę się zmusić do tych ćwiczeń o których mówisz

a ja zrobiłam sobie właśnie koktajl z porzeczki i jabłka, dziwny, ale dobry

zielone_oko - mnie też niesamowicie głowa boli nie wiem czy wziąć aspirynę, Tż mi mówię, że zostanę lekomanką..
shine_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 14:03   #197
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

jeu a jakie ćwiczenia robisz na kardio? jest jakiś zestaw na necie? jakiś filmik?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 14:14   #198
7a1f522eb83de308935e9eb654607f24bf1b13c1_64013893eb394
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6 625
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

A ja mam hh ale za nic w świecie nie nauczę się kręcić na biodrach.
7a1f522eb83de308935e9eb654607f24bf1b13c1_64013893eb394 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 14:23   #199
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

[1=7a1f522eb83de308935e9eb 654607f24bf1b13c1_6401389 3eb394;33652294]A ja mam hh ale za nic w świecie nie nauczę się kręcić na biodrach.[/QUOTE]

Naucz się nauczysz
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 14:31   #200
shine_sky
Zakorzenienie
 
Avatar shine_sky
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 088
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

[1=7a1f522eb83de308935e9eb 654607f24bf1b13c1_6401389 3eb394;33652294]A ja mam hh ale za nic w świecie nie nauczę się kręcić na biodrach.[/QUOTE]

wika, też się tego obawiam już kiedyś próbowałam i mi spadał z tyłka. Ale to pewnie kwestia wprawy

Dziewczyny a jaki macie stosunek do masła? smarujecie czymś kanapki, czy w ogóle? ja kiedyś sie odzwyczaiłam całkiem, później przez zimę na nowo smarowałam, a teraz się zastanawiam. Chciałabym zrobić masło z avokado, ale nie wiem czy podołam
shine_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 14:35   #201
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez shine_sky Pokaż wiadomość
wika, też się tego obawiam już kiedyś próbowałam i mi spadał z tyłka. Ale to pewnie kwestia wprawy

Dziewczyny a jaki macie stosunek do masła? smarujecie czymś kanapki, czy w ogóle? ja kiedyś sie odzwyczaiłam całkiem, później przez zimę na nowo smarowałam, a teraz się zastanawiam. Chciałabym zrobić masło z avokado, ale nie wiem czy podołam
Czasem smaruję , czasem nie zależy, ale nie masłem a margaryną . No i cienko, mama się ze mnie śmieje, że po co ja w ogóle smakuje jak ledwo widać
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 14:36   #202
ronja_krk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 27
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

shine spróbuj na początek szybie marsze zamiast biegania, to się tak szybko nie zniechęcisz a efekt na nogi i na cały organizm gwarantowany ( wiem po sobie- dwa tyg szybkich marszów i uda mniejsze)
ja np. jak mam dzień zawalony i wiem że ćwiczeń nie będzie mi się chciało robić to wracam do domu z uczelni, pracy na nogach a to jest kilkanaście przystanków

ja nie używam masła

Edytowane przez ronja_krk
Czas edycji: 2012-04-19 o 14:39
ronja_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 14:43   #203
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez shine_sky Pokaż wiadomość
wiesz co ze mną to jest niezła zagwozdka mi się ćwiczenie najzwyczajniej w świecie nudzi. Jeszcze jak miałam rowerek stacjonarny, to włączałam sobie seriale z laptopa, i nawet nie wiem kiedy mi godzinka minęła (obecnie pożyczył go brat) więc nóżki popracowały sobie, tym bardziej, że narzuciłam spore tempo. Do tego robiłam kiedyś brzuszki, ale mało, bo się zmęczyłam i już mi się nie chciało także podziwiam Was dziewczyny skąd bierzecie tyle motywacji na te ćwiczenia ja dam radę jeśli chodzi o dietę, bo kocham gotować, a tym bardziej zdrowo, a z ćwiczeń, to ewentualnie rower i brzuszki
za cholerę nie daję rady. Tym bardziej jeśli to jest jakiś intensywny wysiłek, to szybko odpadam z sił. Próbowałam przerobić sobie program treningowy Ewy Chodakowskiej, ale zdążyłam zrobić 5 min kardio, pierwsze ćwiczenie po parę razy, i wróciłam wspaniałomyślnie do moich brzuszków
zrzucić bym chciała z brzucha, ud i pozbyć się boczków. Na boczki kupuję hh, na brzuszki - robię brzuszki na nogi nie mam pomysłu. Coś mało skomplikowanego..
musisz znaleźć coś co Cię nie będzie nudzić
możesz spróbować z 8min-tam są na wszystkie partie, brzuch, nogi, tyłek, ręce, rozciąganie. Tylko 8min a można się zmęczyć albo na brzuch 7min abs
no i ćw z Mel B, one też nie są długie, a fajne

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
ja uwielbiam ćwiczyć i nie mam problemów z motywacją, dla mnie dzień bez ćwiczeń to dzień stracony, choć mam jeden dzień przerwy w tygodniu zawsze (sobota ) na regenerację mięśni... nie można się zajechać

Ania - ja najbardziej lbuię kardio i active kardio, bo daje w kość i są ćwiczenia na wszystkie partie ciała
ja też uwielbiam ćwiczyć
ale u mnie to różnie z tym, zazwyczaj ćwiczę tak 3-4razy w tygodniu choć bywa, że więcej albo mniej

Cytat:
Napisane przez shine_sky Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jaki macie stosunek do masła? smarujecie czymś kanapki, czy w ogóle? ja kiedyś sie odzwyczaiłam całkiem, później przez zimę na nowo smarowałam, a teraz się zastanawiam. Chciałabym zrobić masło z avokado, ale nie wiem czy podołam
ja masła nie używam oduczyłam się kilka lat temu i teraz już po prostu nie smakują mi kanapki z masłem
ale używam np jak sobie robię jajecznice!
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 14:57   #204
anns_
Zakorzenienie
 
Avatar anns_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 867
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
ooo gdzie chodzisz na siłownię w Warszawie?
do calypso na Ursynowie

ja wróciłam z uczelni i się objadłam sałatką i ciemną bułką z białym serem i z pastą z łososia (+rzodkiewka i sałata).. mogłam zjeść samą sałatkę ale tak mnie ten dopiero kupiony ser i pasta kusiły, mniam

ale brzydka pogoda, dobrze że ćwiczenia mam już za sobą
__________________

styczeń: 44 km
361 min


2014: 15822 min., 894 km
2015: 12590 min., 1324 km
anns_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 15:31   #205
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

co do hula hop - ja się uczyłam kręcić tydzień (!) na prawą stronę, a 2 tygodnie na lewą. zaleca się kręcenie w obie strony, bo się zrobi krzywe wcięcie i z jednej strony będzie większe polecam te z masażerem, ważące ok. 1kg - łatwiej je utrzymać na biodrach można też zwykłe dociążyć

co do kardio to ja robię ten zestaw, np.:
http://www.youtube.com/watch?v=GHNmlszz7kg

z nią jeszcze nie robiłam, ale ogólnie Dziewczyny zachwalają na róznych wątkach odchudzających panią fitappy:
http://www.youtube.com/user/fitappy2

na pewno kiedyś spróbuję

a teraz lecę kręcić hula hop
a potem obiad - pierś z indyka z serem żółtym, surówką z marchwi i chrzanu i warzywami na patelnię
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 15:35   #206
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
z nią jeszcze nie robiłam, ale ogólnie Dziewczyny zachwalają na róznych wątkach odchudzających panią fitappy:
http://www.youtube.com/user/fitappy2
no ona ma fajne filmiki z ćwiczeniami
nawet wczoraj Wam tu polecałam jeden z nich-intensywny trening carido jak dla mnie super!
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 15:39   #207
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
no ona ma fajne filmiki z ćwiczeniami
nawet wczoraj Wam tu polecałam jeden z nich-intensywny trening carido jak dla mnie super!
A jaka szczupła jest

ech jak ja mogłam się tak zapuścić przez tŻ Ale teraz mi się uda On je słodycze, pije cole a ja siedzę i patrzę i nie mam ochoty
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 15:44   #208
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
A jaka szczupła jest

ech jak ja mogłam się tak zapuścić przez tŻ Ale teraz mi się uda On je słodycze, pije cole a ja siedzę i patrzę i nie mam ochoty
nom, więc dodatkowa motywacja żeby ćwiczyć z nią

tak to z tymi TŻtami jest
mi też niestety przy moim najczęściej zdarzają się różne grzeszki itd samej to na prawdę baaaardzo rzadko zdarza mi się zjeść coś niezdrowego, ale z nim to dawniej bywało, że przy każdym spotkaniu coś takiego wpadało i to zazwyczaj jeszcze w dużych ilościach
ale teraz już staram się być asertywna wiadomo czasem coś tam wpadnie "zakazanego" ale raz na jakiś czas, więc nie jest źle

w ogóle bardzo mi się podoba Twój nowy avek
motywujący
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 15:49   #209
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
nom, więc dodatkowa motywacja żeby ćwiczyć z nią

tak to z tymi TŻtami jest
mi też niestety przy moim najczęściej zdarzają się różne grzeszki itd samej to na prawdę baaaardzo rzadko zdarza mi się zjeść coś niezdrowego, ale z nim to dawniej bywało, że przy każdym spotkaniu coś takiego wpadało i to zazwyczaj jeszcze w dużych ilościach
ale teraz już staram się być asertywna wiadomo czasem coś tam wpadnie "zakazanego" ale raz na jakiś czas, więc nie jest źle

w ogóle bardzo mi się podoba Twój nowy avek
motywujący
My mieszkamy razem także, muszę "olewać" jego wieczorne uczty, bo tak cały dzień w pracy jest Ostatnio jak mu mówiłam, że zamiast mnie wspierać w diecie to on nic , a on " Kochanie jak to nic? Kupuję słodycze i ćwiczę Twoją silną wolę"

Wiem wiem, że motywujący, nigdy tak nie będę wyglądać ale co tam
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 16:04   #210
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cześć Ja tylko na momencik

Moje posiłki dzisiaj:
I Sałatka jarzynowa
II Bułka ziarnista z szynką + jabłko
III Kluski śląskie z mięsem i sosem (bez śmietany), ogórek kiszony
IV Rogalik z makiem (nie maślany)
V na kolację pewnie 2 jajka

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Polecam pieczenie chlebka, jest pyszny, wiesz co dodajesz, bez konserwantów, wspomagaczy, karmelu. Starcza na 3-4 dni.
A masz jakieś fajne przepisy na chleb?

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
co do hula hop - ja się uczyłam kręcić tydzień (!) na prawą stronę, a 2 tygodnie na lewą. zaleca się kręcenie w obie strony, bo się zrobi krzywe wcięcie i z jednej strony będzie większe polecam te z masażerem, ważące ok. 1kg - łatwiej je utrzymać na biodrach można też zwykłe dociążyć
Kurcze, ja mam problem z tym dociążeniem Próbowałam groch, ryż, ale źle mi się kręciło
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-09 11:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.