rocznik '81 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-11, 08:48   #91
inka_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 104
Dot.: rocznik '81

Cytat:
Napisane przez gochaa_p Pokaż wiadomość
i jak poszło? dałaś radę z dzieciakami?? nie rozrabiały za bardzo?
To był udany obóz. Najważniejsze, że dzieciaki są zadowolone A jeśli chodzi o dziewczyny to nie było tak źle. Chociaż trzeba było poświęcić baaardzo dużo energii. Cieszę się, że pojechałam
inka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 20:41   #92
wesola_biedronka
Raczkowanie
 
Avatar wesola_biedronka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 60
Dot.: rocznik '81

Super, drogie kobietki, że Wam się wyjazdy udały
Ja niestety w Święta nigdzie daleko nie pojechałam. Jeździłam od rodziny do rodziny i jadłam, jadłam, jadłam... a zaznaczyć należy, że jestem na diecie No cóż, będę musiała ją zacząć od początku.
Wiem, że do wakacji jeszcze kawał czasu, ale macie już jakieś plany? Pogoda u mnie straszna, właśnie leje deszcz, więc tak sobie o wakacjach myślę
wesola_biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 09:56   #93
inka_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 104
Dot.: rocznik '81

Ja byłam skazana na żywienie zbiorowe, tak więc z powodu braku smaku nie miałam okazji do objadania
Jeśli chodzi o wakacje to mam zamiar wybrać się do Zakopanego. Może w tym roku praca pozwoli
inka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 10:52   #94
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: rocznik '81

u nas na wakacji planów brak póki co :/
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 12:26   #95
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: rocznik '81

Hej Obiecalam, ze wroce wiec jestem

Wymarzlam w tej Polsce tylko i tyle z urlopu Oczywiscie milo zawsze pobyc w rodzinnym domu i poobjadac sie domowymi pysznosciami, ale jakos obco tam sie czulam

Plany na wakacje wlasnie sie pojawily. Calkiem nieoczekiwanie, bo z powodu zakupu mieszkania w tym roku, myslelismy z mezem ze nigdzie nie uda nam sie wyrwac. Poniewaz jednak odbior mieszkania przeciagnie sie na wrzesien, wymyslilam zeby w lipcu wybrac sie na zalegla podroz poslubna Prawdopodobnie Cypr Oby tylko udalo sie to zrealizowac.
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 12:59   #96
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: rocznik '81

Gwiazdeczko powodzenia z wakacjami
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 20:52   #97
wesola_biedronka
Raczkowanie
 
Avatar wesola_biedronka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 60
Dot.: rocznik '81

Ja w tym roku wybieram się z mężem i dzieciaczkami nad nasze piękne morze Już nie mogę się doczekać
Zazdroszczę Tobie Inko wyjazdu w góry. Bardzo lubię morze, ale góry wprost uwielbiam! Na podróż poślubną pojechaliśmy z mężem właśnie w Tatry. Było to już prawie 5 lat temu... Od tamtej pory w górach nie byłam Strasznie za nimi tęsknię. Moim marzeniem jest pojechać do Szwajcarii. No, ale muszę poczekać aż synkowie podrosną, bo takich malutkich dzieciaczków to nie chcę po szczytach ciągnąć.
Trzymam kciuki Gwiazdeczko za realizację Twoich planów wakacyjnych
wesola_biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 11:46   #98
inka_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 104
Dot.: rocznik '81

Uwielbiam góry. Moim marzeniem są Włochy i Dolomity. No cóż, na razie muszą poczekać. Mam nadzieje, że chociaż Zakopane w tym roku wypali
inka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 11:32   #99
wesola_biedronka
Raczkowanie
 
Avatar wesola_biedronka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 60
Dot.: rocznik '81

Cześć kobietki!
Mam do Was pytanko. To jest takie pytanie, które zadałam już całej rodzinie i wszystkim znajomym, bo uwielbiam takie historie i naprawdę można się wiele ciekawego o ludziach dowiedzieć. Jeśli chcecie to napiszcie a jak nie to nie
Otóż pytanie jest takie: jak poznałyście Waszego obecnego faceta?
W mojej rodzinie na przykład ciocia z wujem zapoznali się w pociągu a znajomi poznali się na meczu hokeja. Kolega grał a ona kibicowała jego drużynie. On tak nieszczęśliwie odbił piłkę, że koleżanka dostała nią w głowę. Potem były przeprosiny, wspólna kawa i tak się zaczęło
A jak było u Was? Pochwalicie się?
wesola_biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 12:46   #100
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: rocznik '81

a jak Ty poznałaś swojego ukochanego??? też się pochwal :P

u nas to było proste i banalne poznanie, po prostu studiowaliśmy razem, najpierw na jednej uczelni na licencjacie (wtedy jeszcze nie byliśmy parę) a potem spotkaliśmy ponownie na drugiej na uzupełniających mgr i wtedy zaiskrzyło

jak tam u Was dziewczęta z pogoda? u mnie dziś pięknie słonko świeci Nareszcie
ja posprzątałam, dziecie śpi więc wziełam się za książkę ale zaczełam przy niej zasypiać (zawsze tak mam :P) więc chwila przerwy na net :P

obiad dziś banalny i szybki - spagetti :P

Miłego dzionka
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 11:43   #101
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: rocznik '81

Dzieki za kciuki co do wakacji. Dzisiaj wlasnie bede rezerwowac . Zamiast Cypru jednak Portugalia, poniewaz moj maz wybrzydzal, ze za dlugo nie chce mu sie siedziec w samolocie Dla mnie bez roznicy, wazne by bylo pieknie i goraco

Historia naszego poznania sie, jest najzwyklejsza na swiecie. Pochodzimy z jednej miejscowosci, mialam 15 lat kiedy siostra zabrala mnie na pierwsza dyskoteke (to malutka miejscowosc, wiec bylo latwo) ON tam byl, najpierw go zobaczylam... hmm nie pamietam dokladnie jak to sie stalo, ze zaczelismy rozmawiac, ale pamietam, ze podczas rozmowy moja siostra przyszla i powiedziala, ze chce juz isc do domu Ja chcialam zostac, wiec ON zaproponowal, ze sie mna 'zaopiekuje' i odprowadzi pozniej do domu. No i zakochalam sie. Mozna powiedziec, ze od pierwszego wejrzenia

Pozniej nasza historia troche sie komplikuje, nie chce tego upubliczniac (choc kiedys moze napisze ksiazke-mysle, ze bylaby ciekawa). Koniec koncow, jestesmy teraz malzenstwem, chociaz nie jest ojcem mojej corki...

Ahh rozmarzylam sie...fajnie wrocic pamiecia do tamtych czasow.
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 12:10   #102
wesola_biedronka
Raczkowanie
 
Avatar wesola_biedronka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 60
Dot.: rocznik '81

Ze mną i z moim mężem było tak: poznaliśmy się na studiach. Studiowaliśmy razem na jednym kierunku i przez pierwsze 2 lata nie mogliśmy siebie znieść. Omijaliśmy się szerokim łukiem a gdy już rozmawialiśmy to tylko sobie docinaliśmy Aż pewnego razu na zajęciach (mój mąż dopiero po ślubie się przyznał) kumpel powiedział do niego, że nawet jestem ładna. Mój mąż się tylko roześmiał, ale od tego czasu zaczął mi się bacznie przyglądać. Pomalutku, pomalutku i nasze rozmowy stały się bardziej "normalne" a ludzie na roku zaczęli żartować, że skoro rozmawiamy już ze sobą to pewnie będziemy parą. Wpadł nam więc do głowy szalony pomysł, żeby poudawać przed ludźmi, że naprawdę jesteśmy parą. Udawaliśmy tak przekonywająco, że w końcu między nami zaiskrzyło i jesteśmy już ze sobą prawie 10 lat Czyli przysłowie "kto się czubi ten się lubi" pasuje do nas w 100%
wesola_biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 19:57   #103
wesola_biedronka
Raczkowanie
 
Avatar wesola_biedronka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 60
Dot.: rocznik '81

gwiazdeczka26 super się Twoje wakacje zapowiadają A lecicie do Portugalii prywatnie czy zorganizowaną grupą? Na zwiedzanie czy tylko plażowanie?

gochaa_p jaką książkę teraz czytasz? Literatura lekka, prosta i przyjemna czy raczej rozprawa historyczna?

A jakie, Wy dziewuszki, książki lubicie czytać? Bo ja raczej coś lekkiego
wesola_biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 20:01   #104
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: rocznik '81

Cytat:
Napisane przez wesola_biedronka Pokaż wiadomość

gochaa_p jaką książkę teraz czytasz? Literatura lekka, prosta i przyjemna czy raczej rozprawa historyczna?

A jakie, Wy dziewuszki, książki lubicie czytać? Bo ja raczej coś lekkiego
lubię thrillery medyczne, prawnicze, sensacje, krymianały i dobry dramat

teraz czytam "Amnezja" L. Unger
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 08:13   #105
fabka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 207
Dot.: rocznik '81

Natrafiłam dziś na ten wątek, więc się przyłączam. Mam na imię Kasia i mieszkam pod Warszawą. Pracuję w biurze, zajmuję się dystrybucją i importem podręczników do nauku j.obcych. Mam 8-letnią córkę i być może za 9 m-cy ponownie zostanę mamą. Za parę dni się okaże Jeśli test wyjdzie pozytywnie, to będę musiała się poważnie zastanowić jak pogodzę pracę z maluchem.
fabka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 11:50   #106
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: rocznik '81

Cytat:
Napisane przez wesola_biedronka Pokaż wiadomość
gwiazdeczka26 super się Twoje wakacje zapowiadają A lecicie do Portugalii prywatnie czy zorganizowaną grupą? Na zwiedzanie czy tylko plażowanie?


A jakie, Wy dziewuszki, książki lubicie czytać? Bo ja raczej coś lekkiego
Mam nadzieje, ze wakacje beda super Juz zarezerwowane
Mamy przelot+ hotel ze sniadaniem i obiadokolacja. Napewno plazowanie i zwiedzanie przy okazji tez. Nie moge sie juz doczekac.

Co do ksiazek to ja zdecydowanie lekkie i przyjemne. Cos po czym mam dobry nastroj. Teraz czytam Zmierzch ostatnia czesc (po raz drugi zreszta).

Cytat:
Napisane przez fabka26 Pokaż wiadomość
Natrafiłam dziś na ten wątek, więc się przyłączam. Mam na imię Kasia i mieszkam pod Warszawą. Pracuję w biurze, zajmuję się dystrybucją i importem podręczników do nauku j.obcych. Mam 8-letnią córkę i być może za 9 m-cy ponownie zostanę mamą. Za parę dni się okaże Jeśli test wyjdzie pozytywnie, to będę musiała się poważnie zastanowić jak pogodzę pracę z maluchem.
Czesc Kasiu
Praca + maluch to powazna sprawa... ehh szkoda, ze nie ma latwej drogi by to pogodzic.

Co dzis gotujecie na obiadek?
U mnie tylko pomidorowa Tak bym zjadla cos innego, dobrego... najlepiej zeby ktos mi ugotowal
Generalnie jemy tylko typowe, latwe do zrobienia potrawy, jak ziemniaki+ schabowy, mielony, nozki; spaggeti, nalesniki lub jakas zupa. Lubicie gotowac?
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 12:13   #107
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: rocznik '81

Cytat:
Napisane przez fabka26 Pokaż wiadomość
Natrafiłam dziś na ten wątek, więc się przyłączam. Mam na imię Kasia i mieszkam pod Warszawą. Pracuję w biurze, zajmuję się dystrybucją i importem podręczników do nauku j.obcych. Mam 8-letnią córkę i być może za 9 m-cy ponownie zostanę mamą. Za parę dni się okaże Jeśli test wyjdzie pozytywnie, to będę musiała się poważnie zastanowić jak pogodzę pracę z maluchem.
witaj.
no ja na szczęście mogę sobie pozwolić na urlop wychowawczy. Faktycznie pogodzenie macierzyńśtwa z pracą nie zawsze jest łątwe :/

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze wakacje beda super Juz zarezerwowane
Mamy przelot+ hotel ze sniadaniem i obiadokolacja. Napewno plazowanie i zwiedzanie przy okazji tez. Nie moge sie juz doczekac.

Co do ksiazek to ja zdecydowanie lekkie i przyjemne. Cos po czym mam dobry nastroj. Teraz czytam Zmierzch ostatnia czesc (po raz drugi zreszta).



Czesc Kasiu
Praca + maluch to powazna sprawa... ehh szkoda, ze nie ma latwej drogi by to pogodzic.

Co dzis gotujecie na obiadek?
U mnie tylko pomidorowa Tak bym zjadla cos innego, dobrego... najlepiej zeby ktos mi ugotowal
Generalnie jemy tylko typowe, latwe do zrobienia potrawy, jak ziemniaki+ schabowy, mielony, nozki; spaggeti, nalesniki lub jakas zupa. Lubicie gotowac?
na pewno wakacje będą super

co do obiadu - to u mnie dzisiaj grochówka z wczoraj i może (jeśli teściu się obrobi) to rybka. Teściu był na kutrze , wczoraj wrócił z pełną lodóweczką rybek musi je tylko rozpruć, oczyścić i można dziś już coś usmarzyć.
Co do gotowania ja lubię gotować ale teraz u teściów nie mam zbyt wielu okazji ku temu bo teściówka gotuje inaczej niż ja i woli sama. W sumie króluje w kuchni tylko jak jej nie ma cały dzień w domu lub jak jest w szpitalu
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 12:38   #108
fabka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 207
Dot.: rocznik '81

Ja mam pół zamrażalnika ryb złowionych przez mojego TŻ w zeszłym roku, więc może coś dziś z tego wykorzystam. Ale generalnie gotuję bo muszę, zamiast stać pół dnia przy garach, wolałabym w tym czasie robić coś innego.

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez wesola_biedronka Pokaż wiadomość
gwiazdeczka26 super się Twoje wakacje zapowiadają A lecicie do Portugalii prywatnie czy zorganizowaną grupą? Na zwiedzanie czy tylko plażowanie?

gochaa_p jaką książkę teraz czytasz? Literatura lekka, prosta i przyjemna czy raczej rozprawa historyczna?

A jakie, Wy dziewuszki, książki lubicie czytać? Bo ja raczej coś lekkiego
Ja lubię czytać coś co mnie wzrusza do głębi i przyprawia niemal
o płacz. To samo z filmami. Nie tracę czasu raczej na banalne, przesłodzone i mało autentyczne historie.
fabka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 18:32   #109
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: rocznik '81

no rybka usmażona nie ma to jak świeża rybka (i pomyśleć że zanim poznałam mojego tż to wogóle ryb nie jadłąm :P)

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

czy u Was tez dzis tak goraco??
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-21, 11:13   #110
wesola_biedronka
Raczkowanie
 
Avatar wesola_biedronka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 60
Dot.: rocznik '81

Witam nową koleżankę

Też czytałam "Zmierzch" Już jakiś czas temu i tylko jeden raz, ale przeczytałam całą sagę jednym tchem. Książki super napisane i po prostu nie można się od nich oderwać. Cały czas się zastanawiam, czy obejrzeć film "Zmierzch" (no i całą resztę). Bardzo się boję, że film popsuje mi obraz jaki sobie utworzyłam czytając książkę. Któraś z Was widziała ten film? Cały czas się waham, bo nie chcę się rozczarować...
Moją ulubioną książką, którą czytałam już kilka razy, jest "Duma i uprzedzenie" Jane Austen. Bardzo podobała mi się ekranizacja tej książki z Colinem Firthem w roli głównej. Widziałam nawet wersję prosto z Bollywood

Jeśli chodzi o gotowanie to gotować lubię i lubię eksperymentować w kuchni, ale na razie za bardzo nie mam jak Z powodu braku czasu robię tylko proste i szybkie obiady a poza tym mój mąż nie lubi żadnych udziwnionych obiadów tylko tradycyjne typu ziemniaczki i schabowy. Na szczęście moja teściowa też lubi eksperymenty i gdy coś nowego ugotuje to przynosi mi, żebym spróbowała
Bardziej od gotowania wolę jednak pieczenie. Zastanawiam się właśnie co upiec w tym tygodniu, bo mąż ma imieniny a starszy synek kończy 4 latka, więc robię im imprezkę

Pogoda u mnie wczoraj była piękna. Bardzo cieplutko, niektórzy ludzie chodzili już nawet w krótkich rękawkach. W nocy mieliśmy krótką, ale za to gwałtowną burzę. U Was też burza zawitała? Dzisiaj natomiast też jest ciepło, ale nie tak bardzo jak wczoraj i niestety nie ma dziś słoneczka
wesola_biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 11:12   #111
fabka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 207
Dot.: rocznik '81

Cytat:
Napisane przez wesola_biedronka Pokaż wiadomość
Witam nową koleżankę

Też czytałam "Zmierzch" Już jakiś czas temu i tylko jeden raz, ale przeczytałam całą sagę jednym tchem. Książki super napisane i po prostu nie można się od nich oderwać. Cały czas się zastanawiam, czy obejrzeć film "Zmierzch" (no i całą resztę). Bardzo się boję, że film popsuje mi obraz jaki sobie utworzyłam czytając książkę. Któraś z Was widziała ten film? Cały czas się waham, bo nie chcę się rozczarować...
Moją ulubioną książką, którą czytałam już kilka razy, jest "Duma i uprzedzenie" Jane Austen. Bardzo podobała mi się ekranizacja tej książki z Colinem Firthem w roli głównej. Widziałam nawet wersję prosto z Bollywood

Jeśli chodzi o gotowanie to gotować lubię i lubię eksperymentować w kuchni, ale na razie za bardzo nie mam jak Z powodu braku czasu robię tylko proste i szybkie obiady a poza tym mój mąż nie lubi żadnych udziwnionych obiadów tylko tradycyjne typu ziemniaczki i schabowy. Na szczęście moja teściowa też lubi eksperymenty i gdy coś nowego ugotuje to przynosi mi, żebym spróbowała
Bardziej od gotowania wolę jednak pieczenie. Zastanawiam się właśnie co upiec w tym tygodniu, bo mąż ma imieniny a starszy synek kończy 4 latka, więc robię im imprezkę

Pogoda u mnie wczoraj była piękna. Bardzo cieplutko, niektórzy ludzie chodzili już nawet w krótkich rękawkach. W nocy mieliśmy krótką, ale za to gwałtowną burzę. U Was też burza zawitała? Dzisiaj natomiast też jest ciepło, ale nie tak bardzo jak wczoraj i niestety nie ma dziś słoneczka
Ja to chyba jakaś "inna" jestem, bo mnie ta saga w ogóle się nie podobała. Ledwie dobrnęłam do końca drugiej części. Ale wiadomo, że
o gustach sie nie dyskutuje.

Co do wypieków, to wczoraj robiłam rogaliki drożdżowe z nutellą. Przyznam nieskromnie, że wyszły super, całą noc stały na talerzu bez żadnego przykrycia i dziś rano w dalszym ciągu były mięciutkie.
fabka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 11:32   #112
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: rocznik '81

Cytat:
Napisane przez wesola_biedronka Pokaż wiadomość
Witam nową koleżankę

Też czytałam "Zmierzch" Już jakiś czas temu i tylko jeden raz, ale przeczytałam całą sagę jednym tchem. Książki super napisane i po prostu nie można się od nich oderwać. Cały czas się zastanawiam, czy obejrzeć film "Zmierzch" (no i całą resztę). Bardzo się boję, że film popsuje mi obraz jaki sobie utworzyłam czytając książkę. Któraś z Was widziała ten film? Cały czas się waham, bo nie chcę się rozczarować...
Moją ulubioną książką, którą czytałam już kilka razy, jest "Duma i uprzedzenie" Jane Austen. Bardzo podobała mi się ekranizacja tej książki z Colinem Firthem w roli głównej. Widziałam nawet wersję prosto z Bollywood

Jeśli chodzi o gotowanie to gotować lubię i lubię eksperymentować w kuchni, ale na razie za bardzo nie mam jak Z powodu braku czasu robię tylko proste i szybkie obiady a poza tym mój mąż nie lubi żadnych udziwnionych obiadów tylko tradycyjne typu ziemniaczki i schabowy. Na szczęście moja teściowa też lubi eksperymenty i gdy coś nowego ugotuje to przynosi mi, żebym spróbowała
Bardziej od gotowania wolę jednak pieczenie. Zastanawiam się właśnie co upiec w tym tygodniu, bo mąż ma imieniny a starszy synek kończy 4 latka, więc robię im imprezkę

Pogoda u mnie wczoraj była piękna. Bardzo cieplutko, niektórzy ludzie chodzili już nawet w krótkich rękawkach. W nocy mieliśmy krótką, ale za to gwałtowną burzę. U Was też burza zawitała? Dzisiaj natomiast też jest ciepło, ale nie tak bardzo jak wczoraj i niestety nie ma dziś słoneczka
Co do 'Zmierzchu', to ksiazka jest lepsza od filmu, ale mysle ze nie rozczarujesz sie -wiec radzilabym obejrzec

Do pieczenia mnie jakos nie ciagnie...moze dlatego, ze nie bardzo ma kto zjadac

Za to w sobote zrobilam pieczone udka z kurczaka i do tego zapiekane ziemniaczki Przyznam, ze bylo przepyszne, a do tego bez wysilku.

Cytat:
Napisane przez fabka26 Pokaż wiadomość
Ja to chyba jakaś "inna" jestem, bo mnie ta saga w ogóle się nie podobała. Ledwie dobrnęłam do końca drugiej części. Ale wiadomo, że
o gustach sie nie dyskutuje.

Co do wypieków, to wczoraj robiłam rogaliki drożdżowe z nutellą. Przyznam nieskromnie, że wyszły super, całą noc stały na talerzu bez żadnego przykrycia i dziś rano w dalszym ciągu były mięciutkie.
Oczywiscie, ze o gustach sie nie dysktuje-jednym sie podoba, innym nie

Rogaliki brzmia fantastycznie

Ogladacie dziewczyny Must be the Music? Co myslicie o wczorajszym werdykcie?
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 12:05   #113
fabka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 207
Dot.: rocznik '81

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Co do 'Zmierzchu', to ksiazka jest lepsza od filmu, ale mysle ze nie rozczarujesz sie -wiec radzilabym obejrzec

Do pieczenia mnie jakos nie ciagnie...moze dlatego, ze nie bardzo ma kto zjadac

Za to w sobote zrobilam pieczone udka z kurczaka i do tego zapiekane ziemniaczki Przyznam, ze bylo przepyszne, a do tego bez wysilku.



Oczywiscie, ze o gustach sie nie dysktuje-jednym sie podoba, innym nie

Rogaliki brzmia fantastycznie

Ogladacie dziewczyny Must be the Music? Co myslicie o wczorajszym werdykcie?
Ja oglądam. Moim zdaniem to Jury powinno decydować kto jest najlepszy, a nie widzowie.
fabka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 15:08   #114
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: rocznik '81

Cytat:
Napisane przez fabka26 Pokaż wiadomość
Ja to chyba jakaś "inna" jestem, bo mnie ta saga w ogóle się nie podobała. Ledwie dobrnęłam do końca drugiej części. Ale wiadomo, że
o gustach sie nie dyskutuje.

.
ja wogóle nie lubię tematyki "wampirzej" :P ani filmów ani książek

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
Napisane przez fabka26 Pokaż wiadomość
Ja oglądam. Moim zdaniem to Jury powinno decydować kto jest najlepszy, a nie widzowie.
ja nie widziałam
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 20:30   #115
inka_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 104
Dot.: rocznik '81

Cytat:
Napisane przez fabka26 Pokaż wiadomość
Ja oglądam. Moim zdaniem to Jury powinno decydować kto jest najlepszy, a nie widzowie.
Tylko dla nich liczy się kasa, którą zarabiają na smsach no i na reklamach oczywiście, ale to już inny temat ;/. Zapewne ludzie tak by tego nie oglądali, gdyby nie głosowanie. W ten sposób mają poczucie, że mogą coś zmienić.
inka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 06:42   #116
fabka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 207
Dot.: rocznik '81

Cytat:
Napisane przez inka_a Pokaż wiadomość
Tylko dla nich liczy się kasa, którą zarabiają na smsach no i na reklamach oczywiście, ale to już inny temat ;/. Zapewne ludzie tak by tego nie oglądali, gdyby nie głosowanie. W ten sposób mają poczucie, że mogą coś zmienić.
Jasne, tu masz całkowitą rację.
fabka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 11:02   #117
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: rocznik '81

Mi tylko czasem szkoda zespolow czy ludzi, ktorzy patrzac pod katem profesjonalizmu byli duzo lepsi od tych, ktorzy przeszli dalej. Akurat mam na mysli ostatni odcinek... No fajnie, ze chlopaki robia cos dobrego, ich teksty maja sens, i wogole podziwiam to co robia, ale to w koncu program muzyczny Sama nie wiem
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 17:37   #118
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: rocznik '81

nie widziałam występów ale często tak bywa że wybierają nie tych którzy byli lepsi. No ale to jest nasze zdanie, a wychodzi na to że większości jest inne :/ w końcu to ludzie decydowali
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 17:41   #119
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: rocznik '81

Hej Ale mam nadrabiania - ostatnio na nic nie mam czasu, na Wizaż też nie bardzo.
Cytat:
Napisane przez kwitka13 Pokaż wiadomość
Hej kobity,
ja trochę nie pisałam ale mam dobre usprawiedliwienie a więc w sobotę test ciążowy pokazał mi II kreski, potem kolejny w niedzielę rano i w poniedziałek o 13.00.
Poniedziałkowa beta wyszła ładnie i czekam na wyniki dzisiejszej!!!
Gratuluję Nam niestety znowu się nie udało.

Cytat:
Napisane przez wesola_biedronka Pokaż wiadomość
Wiem, że do wakacji jeszcze kawał czasu, ale macie już jakieś plany? Pogoda u mnie straszna, właśnie leje deszcz, więc tak sobie o wakacjach myślę
Nie mamy na razie żadnych planów, ale na pewno gdzieś się wybierzemy pozwiedzać, bo lubimy aktywne spędzanie wakacji
Cytat:
Napisane przez wesola_biedronka Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanko. To jest takie pytanie, które zadałam już całej rodzinie i wszystkim znajomym, bo uwielbiam takie historie i naprawdę można się wiele ciekawego o ludziach dowiedzieć. Jeśli chcecie to napiszcie a jak nie to nie
Otóż pytanie jest takie: jak poznałyście Waszego obecnego faceta?
Poznaliśmy się przez Internet
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 21:08   #120
Aga Waleria
Zadomowienie
 
Avatar Aga Waleria
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 770
GG do Aga Waleria
Dot.: rocznik '81

Witam!
Ja też rocznik '81
A znalazłam Was przez przypadek, więc dzisiaj tylko grzeczniutko się przywitam i przedstawię. Mam na imię Agnieszka.
A jutro Was podczytam i więcej o sobie również napiszę.
Aga Waleria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.