Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzieła! :) - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-24, 17:53   #361
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
ja dzisiaj zjem tylko 4 posiłki i w żadnym nie będzie warzyw (wiem, że źle...), ale taki mam dzień dzisiaj

przed śniadaniem poćwiczyłam Callanetics i z Mel B pośladki i brzuszek

a jadłospis póki co wygląda tak:
I owsianka na mleku z 1,5 banana +wiórkami kokosowymi +serek wiejski
II wielkie jabłko + kiwi (z racji tego, że byłam na mieście to wolałam zjeśc to niż słodycze )
III placek otrębowy ze zdrowym błonnikiem +2 plastry szynki i sera żółtego smażony na oliwie
IV ptasianka (okres się zbliża, muszę zabić chęć na słodkie)

Nienajlepszy jadłospis, jestem tego świadoma, ale uzbiera się z 1500-1600kcal, więc nie najgorzej
Okres Cię usprawiedliwia (mnie też ) ale gdzie kolacja? może jakaś lekka sałatka (brak warzyw naprawdę woła o pomstę do nieba!)
a ta ptasianka to co to? :P

Cytat:
Napisane przez Melia123 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny U mnie dziś smaczny jadłospis, myślę, że nawet w porządku, jak myślicie?
I- owsianka z łyżeczką kakao i dżemem niskosłodzonym wiśniowym (łyżka) 345kcal
II- koktajl: banan, morele, jogurt 311kcal
jabłko 40kcal
III- ryż brązowy z sosem (sos słodko-kwaśny, warzywa [duuuużo] i kotlety sojowe pokrojone w paseczki) 440kcal

Kalorycznie nieźle i wydaje mi się, że jakościowo też, może ten sos słodko-kwaśny kiepski, ale warzywa były do tego
Ale dużo piszecie! Aż ciężko nadążyć
Dziś poćwiczę tylko z hula hop, tak z godzinę, może trochę więcej. Uwielbiam to
Jak wyżej, a gdzie kolacja??? Będzie jeszcze mam nadzieję?
__________________
utrzymanie -8 kg
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 17:56   #362
Melia123
Rozeznanie
 
Avatar Melia123
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 973
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Sculpture of Regret oczywiście! planuję sałatkę z tuńczyka, pomidora, ogórka, kukurydzy, jogurtu naturalnego i może brązowego ryżu, bo mi trochę zostało z obiadu 163kcal będzie miała około, a mogę zjeść jeszcze 263-463, ale jak raz zjem mniej czy więcej to nic się nie dzieje

Edytowane przez Melia123
Czas edycji: 2012-04-24 o 17:57
Melia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 18:46   #363
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Melia123 no już miałam krzyczeć, że tylko 3 posiłki ale widzę , że kolacja będzie

Ja już po ćwiczeniach, wykąpana , wybalsamowana zabieram się za licencjata.
Z ćwiczeń tak: 8min legs, 8 min abs, 20 min hh i 500 podskoków na skakance.
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 19:16   #364
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
halooooooo
można się przyłączyć?
Cytat:
Napisane przez Pindzin Pokaż wiadomość
Dziewczyny to Ja też będę z Wami pisać, bo tak czytam Was od niedzieli i fajnie
witajcie

u mnie dziś tak:
I owsianka (płatki, jogurt nat, pomarańcza)
II kluski leniwe polane jogurtem nat z cukrem
III 3kromki ciemnego chleba-1 z serem Brie, 1 z serkiem z jogurtem i rzodkiewką, 1 z ogórkiem i żółtym serem

wiem, wiem, że niezbyt dzisiaj
no ale tak jak już wspominałam od tego tyg zaczęłam nową pracę i na razie wszystko tak na wariackich papierach, szkolenia itd mam, więc no po prostu tak wyszło ogarnę to wszystko jakoś i obiecuję, że będzie lepiej

ale niestety nie poćwiczyłam , bo jakaś bez mocy kompletnie byłam dzisiaj więc już 4dni bez ćwiczeń jutro też nic raczej nie będzie, bo cały dzień zalatany, w czwartek nie wiem jak będzie, ciężko ogólnie trochę
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 19:22   #365
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez Melia123 Pokaż wiadomość
Sculpture of Regret oczywiście! planuję sałatkę z tuńczyka, pomidora, ogórka, kukurydzy, jogurtu naturalnego i może brązowego ryżu, bo mi trochę zostało z obiadu 163kcal będzie miała około, a mogę zjeść jeszcze 263-463, ale jak raz zjem mniej czy więcej to nic się nie dzieje

No to dobrze, kolacja super


Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
Melia123 no już miałam krzyczeć, że tylko 3 posiłki ale widzę , że kolacja będzie

Ja już po ćwiczeniach, wykąpana , wybalsamowana zabieram się za licencjata.
Z ćwiczeń tak: 8min legs, 8 min abs, 20 min hh i 500 podskoków na skakance.
Jezu aż mnie wszystko zabolało na widok słowa licencjat. Praca czy egzamin?

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
witajcie

u mnie dziś tak:
I owsianka (płatki, jogurt nat, pomarańcza)
II kluski leniwe polane jogurtem nat z cukrem
III 3kromki ciemnego chleba-1 z serem Brie, 1 z serkiem z jogurtem i rzodkiewką, 1 z ogórkiem i żółtym serem

wiem, wiem, że niezbyt dzisiaj
no ale tak jak już wspominałam od tego tyg zaczęłam nową pracę i na razie wszystko tak na wariackich papierach, szkolenia itd mam, więc no po prostu tak wyszło ogarnę to wszystko jakoś i obiecuję, że będzie lepiej

ale niestety nie poćwiczyłam , bo jakaś bez mocy kompletnie byłam dzisiaj więc już 4dni bez ćwiczeń jutro też nic raczej nie będzie, bo cały dzień zalatany, w czwartek nie wiem jak będzie, ciężko ogólnie trochę
Kluski leniwe robię z chudego twarogu i mąki razowej (bez cukru, trochę słodzika w proszku) + jabłuszko pieczone albo mus z cynamonem + pestki dyni lub słonecznika i mam fajny obiadek dietetyczny na słodko, polecam
Ale jadłospis niestety średni 3 posiłki to stanowczo za mało! No ale dobrze, że zdajesz sobie z tego sprawę
__________________
utrzymanie -8 kg
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 19:28   #366
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Kuuurcze naprawdę tak dobrze? Super!
Niestety dzisiaj 2 ostatnie posiłki odpadły na rzecz grahamki z serkiem i ogórkiem małosolnym, bo na razie takie jedzenie to dla mnie troszeczkę za dużo i o 18:00 byłam nadal bardzo mocno objedzona.

Doleczam już krtań i jutro pewnie pójdę sobie pobiegać już
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 19:30   #367
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez Sculpture of Regret Pokaż wiadomość
Jezu aż mnie wszystko zabolało na widok słowa licencjat. Praca czy egzamin?
Praca Zostały poprawki, masakra
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 19:35   #368
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
Praca Zostały poprawki, masakra
Ja oddałabym wszystko za pracę...
a mam egzamin ustny przed komisją.
__________________
utrzymanie -8 kg
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 19:39   #369
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez Sculpture of Regret Pokaż wiadomość
Ja oddałabym wszystko za pracę...
a mam egzamin ustny przed komisją.
Ja oprócz tego, że muszę napisać pracę, to losuję sobie dwa pytanka z całych 3 lat i też na nie odpowiadam + jedno pytanie do pracy. Pytań mam 60

A u Ciebie jak to wygląda?
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 19:41   #370
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Melduję, że drugi smak nowego twarożku Piątnica - z hiszpańską oliwką - również bardzo dobry! Aczkolwiek ten z szynką i chrzanem podbił moje podniebienie Przeczuwam nałogowe pochłanianie tego wieśniaka na kolację
__________________
utrzymanie -8 kg
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 19:48   #371
Melia123
Rozeznanie
 
Avatar Melia123
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 973
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Godzina i pół z hula hop
Melia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 20:13   #372
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
Ja oprócz tego, że muszę napisać pracę, to losuję sobie dwa pytanka z całych 3 lat i też na nie odpowiadam + jedno pytanie do pracy. Pytań mam 60

A u Ciebie jak to wygląda?
Ja dostałam 11 "zagadnień" też oczywiście z 3 lat, żadnych pytań szczegółowych także wierz mi, że marzę o Twojej pracy i 60 konkretnych pytaniach. Zwłaszcza, że lubię pisać prace, zawsze jak mam do wyboru pracę czy egzamin to wybieram pracę. Piszę też zarobkowo prezentacje maturalne :P A ustny egzamin to dla mnie TRAGEDIA.

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Melia123 Pokaż wiadomość
Godzina i pół z hula hop
__________________
utrzymanie -8 kg
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 20:35   #373
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Sculpture of regret - podasz przepis na te leniwe kluski?

mi wpadło przed ptasianką, którą jeszcze zjem (bo pewnie będę siedzieć do 2 w nocy dzisiaj, a to am twaróg + jog. naturalny + słodzik) 3 garście mieszanki studenckiej i kanapka z razowym chlebem z serem żółtym i szynką - i znów bez warzyw... jutro na pewno będzie lepiej ;p

Ptasianka to deser z Deity Dukana -> https://wizaz.pl/kulinaria/przepis_widok.php?id=1529 fakt, mega dużo słodzika, ale cóż - raz na jakiś czas można przeżyć... i poza tym polecam przepisy stąd http://zkotemwkuchni.blogspot.com na różne ciasta itp. - dużo białka i mało węgli bo to znowu Dukan ;p tylko ten słodzik

Aniaa - ale jak już dopadniesz do tych ćwiczeń to będziesz taka szczęśliwa, bo ćwiczenia uzależniają życzę Ci, żebyś jak najszybciej znalazła na nie czas
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 21:19   #374
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Hmm, leniwe to leniwe nie ma właściwie przepisu. Wszystko robię na oko. Chudy twaróg + jajko + mąka razowa (ja używam żytniej typ 2000), słodzik do smaku. Lubię z pieczonym jabłkiem albo tartym + cynamon i jakieś pestki. Koniec filozofii :P Wychodzą brązowe a nie białe jak 'zwykłe' - to sprawka razowej mąki. No i w smaku trochę inne, tak samo jak z ciemnym makaronem czy chlebem. Ale przynajmniej wiemy, że to nie puste kalorie Tak samo robię razowe naleśniki, spód do pizzy itd. Białej mąki już w mojej kuchni nie ma od dawna. Znam tego bloga 'z kotem w kuchni' fajne przepisy są. A słodzika jestem fanką :P Tzn. i tak mało używam, ale wolę słodzik niż cukier - nie psuje zębów, no i kalorie. Oczywiście wszystko z umiarem, ale jak słyszę teorię o rakotwórczych właściwościach to mnie nosi. Wszystko jest rakotwórcze. Komputer przed którym właśnie siedzimy i komórka którą nosimy w kieszeni i 90% naszego jedzenia
__________________
utrzymanie -8 kg
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 21:31   #375
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

ta, wszystko to konserwanty, barwniki sztuczne, warzywa i owoce to pestycydy lub GMO itp. itp. ehhh ;p kurde, a spód od pizzy jak robisz? kurde, mam ochotę na pizzę a nigdy nie robiłam, a zamawiać nie będę bo to sam tłuszcz, a tak to bedę miała kontrolę jaki ser położe i że będzie to razowa mąka
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 22:26   #376
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Hmm, normalnie :P Mąka, drożdże, woda, oliwa, sól. Wszystko na oko. Ale w Internecie jest mnóstwo przepisów na razowe spody do pizzy. Polecam bo taka pizza domowa może być w 100% dietetyczna. Sos z pomidorów z puszki, dużo warzyw: pieczarki, pomidory, brokuły, szpinak, cebula + chuda szyneczka albo filet z kurczaka. Ser to daję mozarellę light albo smażony albo nawet wieśniaka (też się rozpuszcza wbrew pozorom). Do tego sos czosnkowy z jogurtu i mamy pyszną pizzę, którą możemy się zajadać bez wyrzutów sumienia
__________________
utrzymanie -8 kg
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 22:34   #377
blaszok
Zakorzenienie
 
Avatar blaszok
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 502
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez Sculpture of Regret Pokaż wiadomość
Hmm, normalnie :P Mąka, drożdże, woda, oliwa, sól. Wszystko na oko. Ale w Internecie jest mnóstwo przepisów na razowe spody do pizzy. Polecam bo taka pizza domowa może być w 100% dietetyczna. Sos z pomidorów z puszki, dużo warzyw: pieczarki, pomidory, brokuły, szpinak, cebula + chuda szyneczka albo filet z kurczaka. Ser to daję mozarellę light albo smażony albo nawet wieśniaka (też się rozpuszcza wbrew pozorom). Do tego sos czosnkowy z jogurtu i mamy pyszną pizzę, którą możemy się zajadać bez wyrzutów sumienia
ale narobiłaś mi smaka tą pizzą ;D będę musiała koniecznie zrobić!
ćwiczonka (8min abs, buns i legs) zrobione, skończyłam pić zieloną herbatkę, wysuszę włoski, wybiorę ciuchy na jutro do szkoły i w kimono
dobrej nocki
blaszok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 22:46   #378
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

zaliczone 30 minut marszobiegu jedzenie też dziś u mnie ok oby tak dalej

coraz bardziej wkręcam się w bieganie
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 07:40   #379
roxi92
Raczkowanie
 
Avatar roxi92
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 407
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

ja sie do Was dziewczeta dzis przylaczam. Lepiej pozno niz wcale.. Na diecie od poniedziałku, ale w sumie, postanowilam, ze jak bede musiala sie spowiadac z tego co jem, to bedzie motywacja to juz moj drugi wątek odchudzających się, także podwójnie zmotywowana i gotowa do walki!

Mam 59,5. Chcę 54. Także skromnie
Milego dnia!
__________________
*60->58->53

*pani magister!
*samorealizacja!
*walka o formę na LATA, nie na lato!
*dbam o włosy i cerę

Burza w garnkach- gotuję!
już trochę mniej...
roxi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-25, 08:01   #380
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez roxi92 Pokaż wiadomość
ja sie do Was dziewczeta dzis przylaczam. Lepiej pozno niz wcale.. Na diecie od poniedziałku, ale w sumie, postanowilam, ze jak bede musiala sie spowiadac z tego co jem, to bedzie motywacja to juz moj drugi wątek odchudzających się, także podwójnie zmotywowana i gotowa do walki!

Mam 59,5. Chcę 54. Także skromnie
Milego dnia!
Witaj
A ile masz wzrostu?
Co ćwiczysz?

Cześć Wam
Ja właśnie wcinam owsianeczkę A potem znowu czeka mnie licencjat..
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 08:42   #381
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

zielone_oko a z czego ten licencjat? Jaki temat?
Ja też idę na owsianeczkę. Dziś 2 łyżki płatków, 3 musli z rodzynkami i orzechami, 1 otrębów pszennych, 1 siemienia + woda + mleko 1,5%. do tego kawka z mlekiem
Co sądzicie o mleku? W sumie nie mogę się zdecydować czy pić 0,5% czy 1,5% i piję raz to raz to. 1,5% ma więcej składników odżywczych chyba a 0,5% to prawie woda. Ale zdania są podzielone. 3,2% nigdy nie lubiłam, jest dla mnie za tłuste - mam wrażenie, że np. jak dodam je do kawy to pływa tłusta warstwa :P Tak samo nienawidzę kawy ze śmietanką, fuj!
__________________
utrzymanie -8 kg

Edytowane przez Sculpture of Regret
Czas edycji: 2012-04-25 o 08:51
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 09:21   #382
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

A już po drugim śniadaniu, bo wstałam o 6.

Co sądzicie o moim jadłospisie?

1. makrela w pomidorach, 2 kromki chleba razowego z ziarnami (ok. 80 g)
2. Danio light + jabłko
3. sałatka z kurczakiem: podmażona pierś z kurczaka, mix sałat, czarne oliwki, pomidory, oliwa
4. serek wiejski + plasterek szynki, ogórek konserwowy
5. 2 jajka na twardo
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 09:23   #383
joanna_ba
Raczkowanie
 
Avatar joanna_ba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 407
Send a message via Skype™ to joanna_ba
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

-

Edytowane przez joanna_ba
Czas edycji: 2012-04-25 o 09:24 Powód: Zły wątek - skasowane :)
joanna_ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 09:32   #384
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez roxi92 Pokaż wiadomość
ja sie do Was dziewczeta dzis przylaczam. Lepiej pozno niz wcale.. Na diecie od poniedziałku, ale w sumie, postanowilam, ze jak bede musiala sie spowiadac z tego co jem, to bedzie motywacja to juz moj drugi wątek odchudzających się, także podwójnie zmotywowana i gotowa do walki!

Mam 59,5. Chcę 54. Także skromnie
Milego dnia!
witaj
ile masz wzrostu? czekamy na przykładowy jadłospis ;p

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
A już po drugim śniadaniu, bo wstałam o 6.

Co sądzicie o moim jadłospisie?

1. makrela w pomidorach, 2 kromki chleba razowego z ziarnami (ok. 80 g) - okej
2. Danio light + jabłko - brakuje białka, nie podoba mi się danio light bo to sam cukier
3. sałatka z kurczakiem: podmażona pierś z kurczaka, mix sałat, czarne oliwki, pomidory, oliwa - ok
4. serek wiejski + plasterek szynki, ogórek konserwowy - ok
5. 2 jajka na twardo - dorzuciłabym warzywa do tego
__________________
Luxembourg

Edytowane przez jeu
Czas edycji: 2012-04-25 o 09:33
jeu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 10:47   #385
anns_
Zakorzenienie
 
Avatar anns_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 867
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

siema Dziewczyny
ja dziś zaspałam, więc nie zdążyłam zjeść porządnego śniadania wypiłam tylko jogurt z 0% zawartości tłuszczu truskawkowy. drugie śniadanko już porządne, bo kromka chlebka fitness z pastą z łososia, z pomidorem i sałatą, 3 papryczki z serem i jogurt naturalny z truskawkami i 1,5 łyżki otrąb pszennych . pychotka! a teraz lecę dalej na zajęcia. a na obiad chyba dziś zupa na stołówce, bo nie zdążę wrócić między zajęciami do domu.. zobaczymy. miłego dnia i wytrwałości
__________________

styczeń: 44 km
361 min


2014: 15822 min., 894 km
2015: 12590 min., 1324 km
anns_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 11:01   #386
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
A już po drugim śniadaniu, bo wstałam o 6.

Co sądzicie o moim jadłospisie?

1. makrela w pomidorach, 2 kromki chleba razowego z ziarnami (ok. 80 g)
2. Danio light + jabłko
3. sałatka z kurczakiem: podmażona pierś z kurczaka, mix sałat, czarne oliwki, pomidory, oliwa
4. serek wiejski + plasterek szynki, ogórek konserwowy
5. 2 jajka na twardo
Mam podobne zdanie jak jeu. Danio light jak lubisz to sobie czasem zjedz, ale lepiej serek homo naturalny albo jogurt. Do jajek koniecznie dodaj sałatę, pomidora, ogórka. Nie bój się warzyw
__________________
utrzymanie -8 kg
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 11:26   #387
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez Sculpture of Regret Pokaż wiadomość
zielone_oko a z czego ten licencjat? Jaki temat?
Ja też idę na owsianeczkę. Dziś 2 łyżki płatków, 3 musli z rodzynkami i orzechami, 1 otrębów pszennych, 1 siemienia + woda + mleko 1,5%. do tego kawka z mlekiem
Co sądzicie o mleku? W sumie nie mogę się zdecydować czy pić 0,5% czy 1,5% i piję raz to raz to. 1,5% ma

więcej składników odżywczych chyba a 0,5% to prawie woda. Ale zdania są podzielone. 3,2% nigdy nie lubiłam, jest dla mnie za tłuste - mam wrażenie, że np. jak dodam je do kawy to pływa tłusta warstwa :P Tak samo nienawidzę kawy ze śmietanką, fuj!
Ja piję 2%. Dodaję go tylko do kawy no i do owsianki.
Czytałam , że 0.5% nie ma żadnych wartości odżywczych, więc nie ma sensu go pić. Jak lubisz 1.5 % to pij to

Właśnie mój kochany tŻ wrócił z Biedronki i kupił sobie torbę slodyczy( jak widać ćwiczymy dalej moją silną wolę), a mi rodzynki, mandarynki, śliwki i musli do owsianki, a i sok marchwiowy justfit


A licencjat piszę o marce kosmetycznej Marketing-mix
__________________
.

Edytowane przez zielone_oko
Czas edycji: 2012-04-25 o 11:31
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 14:06   #388
nefrey
Raczkowanie
 
Avatar nefrey
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 495
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Jeden dzień mnie nie było a tu tyle postów, nawet nie wiem co komu miałam odpisać U mnie z dietą w miarę ok, wczoraj poćwiczyłam godzinkę, dzisiaj może się za Callanetics wezmę bo jakoś ochotę mam Pomału przymierzam się do 8 min buns, bo o ile z abs i legs nie mam problemów, to w tym wysiadam...

zielone_oko - właśnie popijam sobie ten sok
roxi92 - waga malutka, ile masz wzrostu?
blaszok- 8-minutówki robisz codziennie? Po jednej serii czy więcej?
__________________
Do końca maja:
- 216/400 min abs
- 120/200 min legs
- 870/1200 min ogólnie ćwiczeń

Alexz Johnson - Skips

Edytowane przez nefrey
Czas edycji: 2012-04-25 o 15:27
nefrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 17:45   #389
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Nefrey jeszcze nie otworzyłam soku, nie mam ochoty na niego..

Mój dzisiejszy jadłospis:
I owsianka ( 2łyżki płatków + 1 łyżka granoli+ pół szklanki mleka 2% + rodzynki + suszona żurawina)
II 2 jajka sadzone + łyżka ziemniaków + zielona herbata
III activia
IV 2 kromki razowca z jajkiem, pomidorem, ogórkiem i szczypiorem + zielona herbata

oraz ćwiczenia : 8min abs, 8min legs, HIIT 20 oraz 25 min hh.

Aaa i skusiłam się dzisiaj na jednego kasztanka (97kcal )
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 19:00   #390
star_dust
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 250
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

u mnie wczoraj i dziś beznadziejnie, problemy, tęsknotę i nerwy o bliską osobę zagranicą mnie wykańczają i zajadam je wszystkim co się nawinie, nawet głodna nie jestem po prostu same jedzenie trochę mnie uspokaja, żeby zaraz się przerodzić we wkurzenie na samą siebie
możecie bić, założyć mi kłódkę na drzwiach do kuchni albo nie wiem
__________________

star_dust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-09 11:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:27.