Moda, która Cię "rozwala" cz.V - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-25, 14:45   #1681
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez biibi Pokaż wiadomość
Hehe, dziewczyny ja tego nie wymyśliłam sama Znalazłam kiedyś taki filmik na youtube:

http://www.youtube.com/watch?v=oankE...eature=related

Ja użyłam białej skarpety frotte - grubszy pączek :P hehe, polecam

No przyznać się, kogo rozwaliłam ?
mnie nie ja ciekawa była chyba mam ciut za krotkie włosy na koka a chetnie bym go wypróbowala
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 14:45   #1682
biibi
Zakorzenienie
 
Avatar biibi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 462
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
to coś różowo-czerowne to chyba taka podkoszulka z koronką, która miała pełnić formę ozdoby ale w sumie kto to wie

już tak od razu byś chciała rozwalić nie ma tak łatwo, to przecież praktyka znana od paru lat, w zastępstwie za sklepowe wypełniacze jak się ma skarpetkę mniej więcej w kolorze włosów to nikt nawet by nie zauważył, że to skarpetka
łe już myślałam, że będę dzisiejszym rozwalaczem dnia
__________________
Żyj z całych sił
I uśmiechaj się do ludzi
Bo nie jesteś sam.
biibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 15:09   #1683
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Ja robię myk ze skarpetką inaczej niż ta dziewczyna - też mam cienkie włosy i w sumie tak jak ona robi to nie różniłoby się od mojego normalnego koka - bez sensu wypełniać. Ja nawijam moje włosy na ten wypełniacz od góry tak jak ona zawijała tą skarpetkę - wtedy wszystkie włosy są wykorzystane w koku i nie muszę używać żadnych gumek bo się samo trzyma
Coś jak tu - samo nawijanie w połowie filmiku, pierwsza połowa jak się robi skarpetowy wypełniacz
http://www.youtube.com/watch?v=hfMlMhSACCE
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif

Edytowane przez owieczkaa
Czas edycji: 2012-04-25 o 15:25
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 15:47   #1684
biibi
Zakorzenienie
 
Avatar biibi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 462
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Ja robię myk ze skarpetką inaczej niż ta dziewczyna - też mam cienkie włosy i w sumie tak jak ona robi to nie różniłoby się od mojego normalnego koka - bez sensu wypełniać. Ja nawijam moje włosy na ten wypełniacz od góry tak jak ona zawijała tą skarpetkę - wtedy wszystkie włosy są wykorzystane w koku i nie muszę używać żadnych gumek bo się samo trzyma
Coś jak tu - samo nawijanie w połowie filmiku, pierwsza połowa jak się robi skarpetowy wypełniacz
http://www.youtube.com/watch?v=hfMlMhSACCE
Ja od jakiegoś czasu też tak robię i lepiej to wygląda ale dodatkowo mocuję spinkami
__________________
Żyj z całych sił
I uśmiechaj się do ludzi
Bo nie jesteś sam.
biibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 16:09   #1685
schism_
Zadomowienie
 
Avatar schism_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 604
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Mnie ostatnio irytują buty creppers na takiej grubej podeszwie
albo takie zabudowane 'melliski'a'la gumiaki powyżej kostki ,z 'kokardką'
to jest dopiero dno totalne
schism_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 16:17   #1686
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Kochane, jak już jesteśmy przy kokach, to Was zapytam - pamiętam z mojego dzieciństwa (jak jeszcze miałam włosy do pasa ) takie coś - czy któraś z Was z tego korzysta i czy faktycznie można zrobić tak, żeby nie było tego widać? Kompletnie nie pamiętam efektów, bo jak miałam 10 lat to było mi wszystko jedno, jak to wygląda, było mi na pewno wygodnie

Dzisiaj widziałam coś dziwnego - teoretycznie dość fajnie ubraną panią około 40, która do długiej spódnicy przyczepiła sobie szal... co dało efekt zapaski . Bardzo ładne ciuchy i ten głupi pomysł, przez który bardzo elegancka pani zyskała wygląd pracownicy osiedlowego punktu garmażeryjnego...
Widziałam też dziewczynę wyglądającą po prostu powalająco, ale to nie ten temat
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 16:19   #1687
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio irytują buty creppers na takiej grubej podeszwie
albo takie zabudowane 'melliski'a'la gumiaki powyżej kostki ,z 'kokardką'
to jest dopiero dno totalne
Jak ja chodze po mieście i widzę młodzież powiedzmy w wieku od 16 do 18 r.ż to po butach wiem którzy oglądają You Can Dance
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-25, 16:20   #1688
biibi
Zakorzenienie
 
Avatar biibi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 462
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Kochane, jak już jesteśmy przy kokach, to Was zapytam - pamiętam z mojego dzieciństwa (jak jeszcze miałam włosy do pasa ) takie coś - czy któraś z Was z tego korzysta i czy faktycznie można zrobić tak, żeby nie było tego widać? Kompletnie nie pamiętam efektów, bo jak miałam 10 lat to było mi wszystko jedno, jak to wygląda, było mi na pewno wygodnie

Dzisiaj widziałam coś dziwnego - teoretycznie dość fajnie ubraną panią około 40, która do długiej spódnicy przyczepiła sobie szal... co dało efekt zapaski . Bardzo ładne ciuchy i ten głupi pomysł, przez który bardzo elegancka pani zyskała wygląd pracownicy osiedlowego punktu garmażeryjnego...
Widziałam też dziewczynę wyglądającą po prostu powalająco, ale to nie ten temat
ja też miałam takie cudo kiedyś ale nie sprawdzało się:P za ciężkie na moje włosy i zawsze było widać :/
__________________
Żyj z całych sił
I uśmiechaj się do ludzi
Bo nie jesteś sam.
biibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 16:29   #1689
zla panienka
Zadomowienie
 
Avatar zla panienka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 824
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

mój dzisiejszy hit z uczelni: pasek z klamrą w kształcie wielkiego motyla, dżinsowa jasna miniówka i do tego legginsy do połowy łydki zakończone paskiem koronki
__________________
studentka iś

zla panienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 17:00   #1690
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

stesknilam sie za watkiem
od poniedzialku siedze na szkoleniu w warszawie i powiem ze wrocław z rozwalaczami lokalnymi sie moze przy stolycy schowac najbardziej rozwalily mnie panie z banku PKO ktore chyba mylnie postrzegaja elegancje - niby czarne ladne spodnie, niby marynarka, jakas biala bluzka pod spodem, czarne baletki i jako zwienczenie dzieła grube frotowe skarpeciochy z opisu moze sredni rozwalacz ale w polaczeniu z marynarką i spodniami na kancik wizualnie wyglada to extra

ale widze tez mase "pozytywnych rozwalaczy" na zasadzie ja bym sie tak nie ubrala ale ma to swoj smaczek
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 18:06   #1691
Pia Gizela
Zadomowienie
 
Avatar Pia Gizela
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3376973 7]stesknilam sie za watkiem
od poniedzialku siedze na szkoleniu w warszawie i powiem ze wrocław z rozwalaczami lokalnymi sie moze przy stolycy schowac najbardziej rozwalily mnie panie z banku PKO ktore chyba mylnie postrzegaja elegancje - niby czarne ladne spodnie, niby marynarka, jakas biala bluzka pod spodem, czarne baletki i jako zwienczenie dzieła grube frotowe skarpeciochy z opisu moze sredni rozwalacz ale w polaczeniu z marynarką i spodniami na kancik wizualnie wyglada to extra [/QUOTE]

a czy nie ma tam klimy? ja w pracy mam klimę i siedzę też w grubych skarpetach bo ciągnie po nogach a nie chcę być chora


mnie dzisiaj na przystanku rozwaliła dziewusia: balerinki w kwiaty, rajstopy w kwadraty, spódniczka w paski, sweterek w serduszka i apaszka w groszki ol in łan.
__________________

Pia Gizela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-25, 19:12   #1692
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

rozwaliła mnie dzis pani po 50-stce w poczekalni. otóz miala ladny kolor wlosów, fryzurka tez ok, czarna bluzka rownie dobrze wygladajaca ale to co sie dzialo od pasa w dol no to ludzkie pojecie przechodzi . miała spódnice a'la fred flinston z podszewka koloru brazowego, doslownie byla taka poszarpana, nie wspominajac o jej krzywych i grubych nogach niestety spodnica siegala jej powyzej kolana. poraszszka no i buty... dokladnie takie : http://allegro.pl/polbuty-damskie-ro...280051824.html z tym ze jej mialy koturne... wyobrazacie sobie to?
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 19:30   #1693
Cinderella5x
Zadomowienie
 
Avatar Cinderella5x
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Huntington Beach, CA
Wiadomości: 1 302
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość
rozwaliła mnie dzis pani po 50-stce w poczekalni. otóz miala ladny kolor wlosów, fryzurka tez ok, czarna bluzka rownie dobrze wygladajaca ale to co sie dzialo od pasa w dol no to ludzkie pojecie przechodzi . miała spódnice a'la fred flinston z podszewka koloru brazowego, doslownie byla taka poszarpana, nie wspominajac o jej krzywych i grubych nogach niestety spodnica siegala jej powyzej kolana. poraszszka no i buty... dokladnie takie : http://allegro.pl/polbuty-damskie-ro...280051824.html z tym ze jej mialy koturne... wyobrazacie sobie to?
Rzeczywiscie lepiej by bylo, gdybys o nich nie wspomniala. Moda to moda, nogi (jakiekolwiek, krzywe, grube, nie ma znaczenia) do tematu mody nie naleza.
Pisanie na forum o czyichs (osoby nieznajomej w dodatku, podejrzewam tez, ze duzo od Ciebie starszej) nogach jest w bardzo zlym tonie.
__________________
NOTHING IS FORGOTTEN... NOTHING IS EVER FORGOTTEN...

"But what is truth, Not easy to define,
We both have truths, Are yours the same as mine?"

Edytowane przez Cinderella5x
Czas edycji: 2012-04-25 o 19:33
Cinderella5x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 19:45   #1694
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Cinderella5x Pokaż wiadomość
Rzeczywiscie lepiej by bylo, gdybys o nich nie wspomniala. Moda to moda, nogi (jakiekolwiek, krzywe, grube, nie ma znaczenia) do tematu mody nie naleza.
Pisanie na forum o czyichs (osoby nieznajomej w dodatku, podejrzewam tez, ze duzo od Ciebie starszej) nogach jest w bardzo zlym tonie.
Co innego posiadanie brzydkiej części ciała, a co innego brak samokrytycyzmu - ja mam niezgrabne nogi i nie noszę spódnic przed kolana ani krótkich spodenek, bo nie jestem sadystą i nie zamierzam nikogo zmuszać do oglądania mojego cellulitu. Umiejętność dopasowania stroju do swojej sylwetki i swoich możliwości jest ważniejsza niż wyczucie stylu itd. Możecie na mnie najechać teraz, mam to w nosie - jestem zdania, że lepiej ukrywać niż odkrywać.

Idąc tym tropem cały wątek jest bez sensu, bo komentowanie czyjegoś braku gustu też jest w (bardzo) złym tonie.

Edytowane przez szarri
Czas edycji: 2012-04-25 o 19:47
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 19:55   #1695
Cinderella5x
Zadomowienie
 
Avatar Cinderella5x
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Huntington Beach, CA
Wiadomości: 1 302
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Co innego posiadanie brzydkiej części ciała, a co innego brak samokrytycyzmu - ja mam niezgrabne nogi i nie noszę spódnic przed kolana ani krótkich spodenek, bo nie jestem sadystą i nie zamierzam nikogo zmuszać do oglądania mojego cellulitu. Umiejętność dopasowania stroju do swojej sylwetki i swoich możliwości jest ważniejsza niż wyczucie stylu itd. Możecie na mnie najechać teraz, mam to w nosie - jestem zdania, że lepiej ukrywać niż odkrywać.

Idąc tym tropem cały wątek jest bez sensu, bo komentowanie czyjegoś braku gustu też jest w (bardzo) złym tonie.
Ale widzisz, brak gustu to jedno, a krzywe nogi, na ktore wiele poradzic nie mozna, to cos innego. Nie wiemy tez, z jakiego powodu ta pani miala te nogi grube, niektorym puchna, inni sa chorzy, itp. Po prostu uwazam, ze krytykowanie czyjegos wygladu w sensie czesci ciala jest bardzo nie na miejscu, czy sa to nogi, chudosc, grubosc, brak zebow z przodu czy krzywy nos. To sa rzeczy, ktore powinno sie zosatwic w spokoju, nie pisac, jakie to ktos ma krzywe nogi i jeszcze sie z tego smiac. Inna rzecza byloby napisanie, ze ta pani miala zle dobrana, poszarpana czy jakas tam jeszcze spodnice BEZ wspominania o jej krzywych nogach. Sa cechy wygladu, ktorych sobie nie wybieramy, ubior natomiast do tego nie nalezy.
__________________
NOTHING IS FORGOTTEN... NOTHING IS EVER FORGOTTEN...

"But what is truth, Not easy to define,
We both have truths, Are yours the same as mine?"

Edytowane przez Cinderella5x
Czas edycji: 2012-04-25 o 19:57
Cinderella5x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 20:12   #1696
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez zla panienka Pokaż wiadomość
mój dzisiejszy hit z uczelni: pasek z klamrą w kształcie wielkiego motyla, dżinsowa jasna miniówka i do tego legginsy do połowy łydki zakończone paskiem koronki
To jest standard, w mniejszych miejscowościach widzę to zawsze - może nie wszystkie elementy naraz, ale któryś z tych na pewno (bez obrazy, sama mieszkałam wiele lat w małej miejscowości także luz)

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Umiejętność dopasowania stroju do swojej sylwetki i swoich możliwości jest ważniejsza niż wyczucie stylu itd. Możecie na mnie najechać teraz, mam to w nosie - jestem zdania, że lepiej ukrywać niż odkrywać.
A jeżeli odkrywać, to wiedzieć jak - odwrócić od mankamentu uwagę, zrównoważyć np. masywne łydki rozkloszowaną, a nie ołówkową spódnicą itd...

Cytat:
Napisane przez Cinderella5x Pokaż wiadomość
Nie wiemy tez, z jakiego powodu ta pani miala te nogi grube, niektorym puchna, inni sa chorzy, itp. Po prostu uwazam, ze krytykowanie czyjegos wygladu w sensie czesci ciala jest bardzo nie na miejscu, czy sa to nogi, chudosc, grubosc, brak zebow z przodu czy krzywy nos.
Ta dyskusja jest w każdej części wątku - wiadomo, że krytykujemy to, co widać - może ktoś nosi np. podkolanówki antygwałtki bo np. leczą mu żylaki albo coś. Każdy może mieć powód dlaczego nosi coś tak, a nie inaczej. My oceniamy z punktu widzenia osoby niewtajemniczonej w powody osobnika, który coś nosi, czyli obiektywnie.
Moim zdaniem chamstwem byłoby powiedzenie komuś w twarz - "masz krzywe nogi, więc weź je schowaj". My krytykujemy anonimowo, także czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. I tyle w temacie.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 20:17   #1697
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Bynajmniej nie krytykuję tu nóg tej babeczki, niech se ma takie, jej sprawa natomiast całość jej ubioru wyglądała komicznie a że odważyła się ubrać krotką spódnicę, mimo że jej nogi urodą nie grzeszą, to mam prawo stwierdzić to co widziałam tyle ode mnie.
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 20:26   #1698
Cinderella5x
Zadomowienie
 
Avatar Cinderella5x
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Huntington Beach, CA
Wiadomości: 1 302
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
To jest standard, w mniejszych miejscowościach widzę to zawsze - może nie wszystkie elementy naraz, ale któryś z tych na pewno (bez obrazy, sama mieszkałam wiele lat w małej miejscowości także luz)


A jeżeli odkrywać, to wiedzieć jak - odwrócić od mankamentu uwagę, zrównoważyć np. masywne łydki rozkloszowaną, a nie ołówkową spódnicą itd...



Ta dyskusja jest w każdej części wątku - wiadomo, że krytykujemy to, co widać - może ktoś nosi np. podkolanówki antygwałtki bo np. leczą mu żylaki albo coś. Każdy może mieć powód dlaczego nosi coś tak, a nie inaczej. My oceniamy z punktu widzenia osoby niewtajemniczonej w powody osobnika, który coś nosi, czyli obiektywnie.
Moim zdaniem chamstwem byłoby powiedzenie komuś w twarz - "masz krzywe nogi, więc weź je schowaj". My krytykujemy anonimowo, także czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. I tyle w temacie.
Jednakowo chamskie jest stwierdzenie anonimowe jak i powiedzenie komus w twarz. Po prostu, sa rzeczy, o ktorych sie mowic nie powinno. Powtarzam, nie mowie tu o strojach, ale o cechach, na ktore wplywu nie mamy, vide: krzywe nogi. Nie wypowiadalam sie na temat tego, co i dlaczego ktos nosi, ale na temat stwierdzenia, ze ktos ma krzywe czy grube nogi. To z tym watkiem akurat NIC wspolnego nie ma.

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość
Bynajmniej nie krytykuję tu nóg tej babeczki, niech se ma takie, jej sprawa natomiast całość jej ubioru wyglądała komicznie a że odważyła się ubrać krotką spódnicę, mimo że jej nogi urodą nie grzeszą, to mam prawo stwierdzić to co widziałam tyle ode mnie.
Z Twojego pierwszego postu zrozumialam, ze nie calosc ubioru wygladala komicznie, ale spodnica i buty.
Grzesza czy nie grzesza, uwazam, ze niegrzecznie jest pisac, ze ktos ma krzywe nogi, i jeszcze sie z tego smiac.
Ponawiam, idea watku bylo (tak mi sie przynajmniej wydaje) "krytyka" ubioru, nie czesci ciala.
__________________
NOTHING IS FORGOTTEN... NOTHING IS EVER FORGOTTEN...

"But what is truth, Not easy to define,
We both have truths, Are yours the same as mine?"
Cinderella5x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 20:40   #1699
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Bo całość wyglądała komicznie... bosz, przecież jakby miała nie wiem, dzinsy i adidasy to nie byłoby tu mojego postu A ciało a ubrania ,jak dla mnie, ściśle się te obie rzeczy łączą. I koniec kropka
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-25, 21:56   #1700
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Cinderella5x Pokaż wiadomość
Jednakowo chamskie jest stwierdzenie anonimowe jak i powiedzenie komus w twarz. Po prostu, sa rzeczy, o ktorych sie mowic nie powinno. Powtarzam, nie mowie tu o strojach, ale o cechach, na ktore wplywu nie mamy, vide: krzywe nogi. Nie wypowiadalam sie na temat tego, co i dlaczego ktos nosi, ale na temat stwierdzenia, ze ktos ma krzywe czy grube nogi. To z tym watkiem akurat NIC wspolnego nie ma.
Aha czyli jak stwierdzam, że jakaś anonimowa osoba którą spotkałam na ulicy ma np. krzywy nos to jest chamstwo tak? To jest po prostu stwierdzenie faktu, tak jest i tego zaprzeczyć się nie da. Grube nogi - to samo. Masz grube nogi - może kombinezon z szortami to nie coś dla Ciebie. I tylko tyle. Nikt nie mówi "masz grube nogi ty świnio idź schudnij" tylko "masz grube nogi więc nie opinaj ich szortami bo nie wygląda to dobrze" - to jest różnica między chamstwem a szczerą, ale konstruktywną krytyką.
Nie masz wpływu na wiele rzeczy, ale jednak o nich rozmawiamy.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 22:08   #1701
catlady
Raczkowanie
 
Avatar catlady
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 302
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Aha czyli jak stwierdzam, że jakaś anonimowa osoba którą spotkałam na ulicy ma np. krzywy nos to jest chamstwo tak? To jest po prostu stwierdzenie faktu, tak jest i tego zaprzeczyć się nie da. Grube nogi - to samo. Masz grube nogi - może kombinezon z szortami to nie coś dla Ciebie. I tylko tyle. Nikt nie mówi "masz grube nogi ty świnio idź schudnij" tylko "masz grube nogi więc nie opinaj ich szortami bo nie wygląda to dobrze" - to jest różnica między chamstwem a szczerą, ale konstruktywną krytyką.
Nie masz wpływu na wiele rzeczy, ale jednak o nich rozmawiamy.
Popieram w całej rozciągłości. Ubrania mają służyć nie tylko zakrywaniu ciała, ale też być jego ozdobą - ciężko nazwać ozdobą coś, co uwydatnia defekty figury i sprawia, że wyglądamy komicznie. Chamstwo byłoby, gdybyśmy objeżdżały osoby przedstawione tu z imienia i nazwiska. Nie mówię o konstruktywnej krytyce, bo na taką musi być gotowy każdy
catlady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 22:15   #1702
Cinderella5x
Zadomowienie
 
Avatar Cinderella5x
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Huntington Beach, CA
Wiadomości: 1 302
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Aha czyli jak stwierdzam, że jakaś anonimowa osoba którą spotkałam na ulicy ma np. krzywy nos to jest chamstwo tak? To jest po prostu stwierdzenie faktu, tak jest i tego zaprzeczyć się nie da. Grube nogi - to samo. Masz grube nogi - może kombinezon z szortami to nie coś dla Ciebie. I tylko tyle. Nikt nie mówi "masz grube nogi ty świnio idź schudnij" tylko "masz grube nogi więc nie opinaj ich szortami bo nie wygląda to dobrze" - to jest różnica między chamstwem a szczerą, ale konstruktywną krytyką.
Nie masz wpływu na wiele rzeczy, ale jednak o nich rozmawiamy.
No dobrze, skoro jest to stwierdzenie faktu, tak jest i temu sie nie da zaprzeczyc, to dlaczego anonimowo jest nie chamstwem, a nie anonimowo juz jest? I jedno i drugie jest jest stwierdzeniem faktu, tak jest i temu sie nie da zaprzeczyc.
Wiesz, czym innym jest stwierdzenie faktu, czym innym napisanie tego tak, jak autorka postu, o ktorym mowie to napisala. Z jej postu przebijalo wysmianie tych nog, szczegolnie to wrazenie potegowalo dodanie odpowiedniej emotki na koncu. Stad zaczelam moje wypowiedzi.
__________________
NOTHING IS FORGOTTEN... NOTHING IS EVER FORGOTTEN...

"But what is truth, Not easy to define,
We both have truths, Are yours the same as mine?"
Cinderella5x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 22:37   #1703
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Cinderella5x Pokaż wiadomość
No dobrze, skoro jest to stwierdzenie faktu, tak jest i temu sie nie da zaprzeczyc, to dlaczego anonimowo jest nie chamstwem, a nie anonimowo juz jest? I jedno i drugie jest jest stwierdzeniem faktu, tak jest i temu sie nie da zaprzeczyc.Wiesz, czym innym jest stwierdzenie faktu, czym innym napisanie tego tak, jak autorka postu, o ktorym mowie to napisala. Z jej postu przebijalo wysmianie tych nog, szczegolnie to wrazenie potegowalo dodanie odpowiedniej emotki na koncu. Stad zaczelam moje wypowiedzi.
Taka jest różnica, że nie robimy przykrości takiej osobie - dlatego wiele ludzi zamieszcza swoje zdjęcia i prosi o opinię anonimowych ludzi w Internecie - bo wiedzą, że usłyszą szczerą i konstruktywną opinię, taką trochę bezosobową.
A co do intencji przebijających się z emotek - tu chyba trochę przejaskrawiłaś. W taki sposób ja mogę napisać że z Twoich wypowiedzi bije nienawiść i jad bo nie wstawiłaś żadnych emotek.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 22:45   #1704
Cinderella5x
Zadomowienie
 
Avatar Cinderella5x
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Huntington Beach, CA
Wiadomości: 1 302
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Taka jest różnica, że nie robimy przykrości takiej osobie - dlatego wiele ludzi zamieszcza swoje zdjęcia i prosi o opinię anonimowych ludzi w Internecie - bo wiedzą, że usłyszą szczerą i konstruktywną opinię, taką trochę bezosobową.
A co do intencji przebijających się z emotek - tu chyba trochę przejaskrawiłaś. W taki sposób ja mogę napisać że z Twoich wypowiedzi bije nienawiść i jad bo nie wstawiłaś żadnych emotek.
A tego to juz nie wiadomo, moze i tak jest komus przykro, nawet, gdy czyta to napisane anonimowo? Moze i nie robimy tej przykrosci bezposrednio, ale co taka osoba czuje czytajac taka "krytyke", tego juz nie wiemy.
Albo neutralnosc, wlasnie przez ich brak. Po prostu wyrazilam swoje zdanie, jesli gdzies widzisz nienawisc i jad, prosze, pokaz gdzie konkretnie.

Dlaczego przejaskrawilam? Emotki sa chyba wlasnie po to, zeby podkreslic cos w wypowiedzi, czy to ironie, czy zlosc, czy zachwyt... a (dla mnie, rzecz jasna) ta konkretna wskazuje na wysmiewanie sie z czegos. Ja ja tak odbieram, i o swoim odczuciu pisalam.
__________________
NOTHING IS FORGOTTEN... NOTHING IS EVER FORGOTTEN...

"But what is truth, Not easy to define,
We both have truths, Are yours the same as mine?"

Edytowane przez Cinderella5x
Czas edycji: 2012-04-25 o 22:47
Cinderella5x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 23:27   #1705
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

A mnie rozwaliła dzisiaj dziewczyna, która wyglądała ładnie i schludnie, szła ulicą z chłopakiem, wspierając się na jego ramieniu... Mój wzrok przyciągnęły buty: wielkie, czarne, na wysokim, bardzo masywnym obcasie z platformą oczywiście, cieniutkimi paseczkami wokół kostek, wycięte w palcach i co jeszcze miały? Wychodzące na 2 cm odziane w rajstopy paliczki. Słodko, nie mogłam oderwać wzroku
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 23:40   #1706
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 970
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez zla panienka Pokaż wiadomość
mój dzisiejszy hit z uczelni: pasek z klamrą w kształcie wielkiego motyla, dżinsowa jasna miniówka i do tego legginsy do połowy łydki zakończone paskiem koronki
Wiosna
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 00:40   #1707
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Muszę to w końcu napisać - notorycznie rozwala mnie pewna moja (daleka, więc nie mam wyrzutów sumienia, że obgaduję koleżankę ) znajoma. Twierdzi oczywiście, że moda jest jej najwięęększą życiową pasją, kupuje tony magazynów, ryje internet w poszukiwaniu ciekawych ałtfitów i faktycznie, niektóre ubrania ma ciekawe, szpera w sh itd. Niestety, wychodzi chyba z założenia, że wyróżnianie się jest najwyższą powinnością człowieka oświeconego, w związku z czym ZAWSZE wygląda jak kloszard. Nie wiem, jak jej się udaje to zrobić, ale mam wrażenie, że nie posiada ANI JEDNEGO ciucha bazowego (wiecie, neutralne tło dla perełek). W związku z tym wygląda, jakby ubierała się po omacku, na chybił-trafił, bez żadnej idei - wrzuca na siebie 2-3 warstwy rzucających się w oczy ciuchów, dzięki czemu każda z tych rzeczy ginie. Efekt jest kuriozalny. Może lubi, ale nazywanie tego modą? Na przykładzie: tej pani dodajcie amarantową krótką pelerynę, torebkę zamieńcie na plastikowy shopper z Marni dla H&M, a buty... niech będą żółtymi creepersami. Aha, zmieńcie sobie guziki płaszcza na duże, złote, każdy w innym kształcie. Dziewczyny, nie róbcie sobie tego. Streetfashion rządzi się swoimi prawami, ale "swoje prawa" to nie bezprawie i bezkrólewie...
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 06:54   #1708
RiverOfDirt
Rozeznanie
 
Avatar RiverOfDirt
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 555
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Rozwalacze z wczoraj:
- dziewczyna w kozakach (mi wczoraj w skórzanych czółenkach było gorąco)
- dziewczyna w czarnych antygwałtach. Dość niska, więc podejrzewam, że miały pełnić funkcję zakolanówek, bo pod kolanem były trochę zrolowane.
O, jak już wspomniałam tę uroczą część garderoby, to muszę dopisać jeszcze jeden rozwalacz. Parę miesięcy temu chodziłam na fitness, grupa była dość młoda wiekowo (z racji tego, że lokalizacja i ceny w tym lubelskim przybytku bardzo korzystne dla studentów), ale chodziła jedna pani w wieku ok. 50 lat, która do T-Shirtu i jakichś tam getrów zakładała wspomniane właśnie podkolanówki. Jednak wisienką na torcie było obuwie, w jakim ćwiczyła (załącznik). Bardzo trafny wybór na fitness...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kapcie.jpg (14,8 KB, 182 załadowań)
__________________
Wish it. Dream it. Do it.

No rest is worth anything except the rest that is earned.


(Aparatka od 28.02.2013 )
RiverOfDirt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 07:02   #1709
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
torebkę zamieńcie na plastikowy shopper z Marni dla H&M
Ostatnio u siebie na stacji PKP widziałam modnisie chodzącą w tej torebce :P

Cytat:
Kolekcja MARNI dla H&M będzie dostępna w następujących miastach w Polsce: Białystok, Katowice, Gdańsk, Kraków, Łódź, Lublin, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław.
Do tych najbliższych znowu jest około 140 km..
Tak sobie myślę głośno, że tym razem może użyła tej torby by zapakować do torby potrzebne rzeczy (bo może jest solidna) a może kupiła też na allegro tą torbe i teraz używa jej 'wszędzie' ot tak na pokaz.

Opcji jest kilka ...
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 07:56   #1710
agneshelene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 343
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Mam inne traumy życiowe. Na przykład dołek w brodzie.
Jeśli Cię to pocieszy, to ja również coś takiego posiadam jak dziecięciem byłam, dla mojego dziadka to był powód do dumy, że odziedziczyłam jedną z cech charakterystycznych rodziny, a dla mnie dowód, że nie jestem adoptowana - w wieku 10 lat miało się różne dziwne refleksje chociaż znam dziewczynę, która ma dziurę jakby w środku brody i zdarzyło jej się słyszeć pytania, czy to może na skutek jakiegoś wypadku.
Cytat:
Napisane przez biibi Pokaż wiadomość
To ja może dodatkowo kogoś rozwalę - dopóki nie kupiłam wypełniacza to wypełniałam koczek skarpetką
I ja, i ja! Szalenie praktyczna rzecz, aczkolwiek przy moich dość ciężkich (i niestety kiedyś paskudnie wycieniowanych) włosach często się zsuwa. Taki koczek "na uciekinierkę z domu dziecka" vel cebulkę też mi się zdarza, ale jako że moim dramatem życiowym są zakola/wysokie czoło, traktuję każdy kok odsłaniający czoło jako fryzurę po domu, coby ludzi nie straszyć

Edytowane przez agneshelene
Czas edycji: 2012-04-26 o 07:57
agneshelene jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:27.