O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-03, 18:20   #901
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez Martarynka Pokaż wiadomość
Nikodem kojarzy mi się tylko ze Skotarczakiem także u mnie odpada
oj tam,on nie byl morderca tylko lubil fajne furki mi sie to imie od dawna podobalo,wiec niech tak zostanie.Oskar mial byc Nikosiem mi sie podoba jeszcze Marselo (tak jak sie wymawia) no ale to nie przejdzie,zreszta nie skrzywdzilabym swojego syna
Fanka Realu
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 18:38   #902
Martarynka
Rozeznanie
 
Avatar Martarynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 887
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
oj tam,on nie byl morderca tylko lubil fajne furki mi sie to imie od dawna podobalo,wiec niech tak zostanie.Oskar mial byc Nikosiem mi sie podoba jeszcze Marselo (tak jak sie wymawia) no ale to nie przejdzie,zreszta nie skrzywdzilabym swojego syna
Fanka Realu
No a ja wlasnie bardziej preferuje proste imiona typu Jan, Piotr, Michał itp. tylko że mojemu mężowi żadne się nie podobają. My oboje z meżem fani Barcelony więc może Leo(n)
__________________
24.08.2012 Kubuś
http://www.suwaczek.pl/cache/214bc91a27.png
Martarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 19:39   #903
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

No dobra...

a czy króras płacze bez powodu?

Bo mi sie dziś zrobiło mega smutno i zaczełam ryczeć, że jestem sama, chociaz od 3 dni miałam dom pełen ludzi....


Łzy jak krokodyle...
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 20:19   #904
hania207
Zakorzenienie
 
Avatar hania207
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6 465
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez Martarynka Pokaż wiadomość
No a ja wlasnie bardziej preferuje proste imiona typu Jan, Piotr, Michał itp. tylko że mojemu mężowi żadne się nie podobają. My oboje z meżem fani Barcelony więc może Leo(n)
mój tez fan Barcelony
Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
No dobra...

a czy króras płacze bez powodu?

Bo mi sie dziś zrobiło mega smutno i zaczełam ryczeć, że jestem sama, chociaz od 3 dni miałam dom pełen ludzi....


Łzy jak krokodyle...
tez tak czasem mam

i zrobilo mi sie pełno wypryskow na twarzy, juz nie pamietam kiedy tak ostatnio mialam, ale czytalam ze to przez hormony
__________________





hania207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 03:19   #905
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cześć dziewczyny .
Ja obudziłam sie dzisiaj o 3 i nie mogę spać .
Mam takie pytanie do tych co zobaczyły ll kreseczki jak najlepiej przytulać się codziennie czy co 2-3 dzień?
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 07:31   #906
Martarynka
Rozeznanie
 
Avatar Martarynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 887
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez b a r b a r a Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny .
Ja obudziłam sie dzisiaj o 3 i nie mogę spać .
Mam takie pytanie do tych co zobaczyły ll kreseczki jak najlepiej przytulać się codziennie czy co 2-3 dzień?
Lepiej co 2 dni. "Odbywając stosunek seksualny, po to by zajść w ciąże wykorzystujemy naturalne mechanizmy funkcjonowania naszego ciała. Kobiety łatwiej osiagają stan podniecenia, w okresach gdy poziom estrogenu w ich krwi jest podwyzszony. Także orgazm pomaga w zapłodnieniu, ponieważ w trakcie towarzyszących mu szybkich skurczów szyjka macicy obniża się gotowa na przyjęcie spermy. Jest też oczywiste, że należy dać organizmowi partnera nieco czasu na wyprodukowanie większej ilości spermy. Jeśli do ejakulacji dochodzi dwa razy dziennie lub częściej, powrót do wytwarzania normalnej ilości spermy może zająć do 7 dni. Odbywanie stosunków co drugi dzień w okresie przed i w trakcie owulacji może okazać się bardziej skuteczne niż uprawianie seksu kilka razy dziennie przez 3 dni."
To tyle jeśli chodzi o częstotliwość stosunków, przepisałam fragment książki "Lubię sex" Suzi Godson i Mel Agace. Polecam
__________________
24.08.2012 Kubuś
http://www.suwaczek.pl/cache/214bc91a27.png
Martarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 07:34   #907
Promykas
Wtajemniczenie
 
Avatar Promykas
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 098
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
No dobra...

a czy króras płacze bez powodu?

Bo mi sie dziś zrobiło mega smutno i zaczełam ryczeć, że jestem sama, chociaz od 3 dni miałam dom pełen ludzi....


Łzy jak krokodyle...
Ja ciągle ryczę , non stop jak mazgaj

A ja już po ślubie i jestem żoną jutro wyjeżdżamy nad morze.
A tym dziewczynom, które mają ten cudny dzień przed sobą życzę wiele szczęścia i tak szybko mija ten cudowny dzień, ech , mógłby trwać wiecznie
Promykas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 07:41   #908
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Hej mogę się przyłączyć?
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 07:43   #909
Monika_uk
Rozeznanie
 
Avatar Monika_uk
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 519
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Hej moje kochane kobietki.
Promykasku jeszcze raz wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia
i oczywiscie udanego wyjazdu.

A ja sobie dzisiaj zrobilam wagary z pracyTzn ,,rozchorowalam sie,,. Mamy dzisiaj jakies bezsensowne sotkanie w pracy, a jak mam sie denrwowac to wolalam zostac w domku.
__________________
Trzeba wierzyć i mieć nadzieję.......

22,03,2012 Aniołek
Monika_uk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 07:51   #910
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Hej mogę się przyłączyć?
Hej
Jasne, że możesz sie przyłączyc
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 08:09   #911
Martarynka
Rozeznanie
 
Avatar Martarynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 887
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez Promykas Pokaż wiadomość
Ja ciągle ryczę , non stop jak mazgaj

A ja już po ślubie i jestem żoną jutro wyjeżdżamy nad morze.
A tym dziewczynom, które mają ten cudny dzień przed sobą życzę wiele szczęścia i tak szybko mija ten cudowny dzień, ech , mógłby trwać wiecznie
Promyczku po raz setny chyba już Ci gratuluje Wlaśnie najgorsze w tym wszystkim jest to, że tak cudowny dzień błyskawicznie mija ( Udanego wyjazdu Kochana
Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Hej mogę się przyłączyć?
Hej, pewnie że mozesz. Witamy Napisz cos o sobie
__________________
24.08.2012 Kubuś
http://www.suwaczek.pl/cache/214bc91a27.png
Martarynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 08:30   #912
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
to moje łowy i moj potworek
Ja mam tone ciuszków ktore są po siostrzenicach i zajmują cały wolny pokoj heh.. tylko każdy i ja też mówi że będzie chłopak jak nic, takie przeczucie więc z tej tony uzbiera się może hmm 1/8 dla chłopca..
Tak jak Ty będę wtedy szukać po ciuchowniach, bo ciuszki są bardzo drogie.. a śliczne jak widać na Twoich zdjęciach
Ale myślę też żeby wyszukać jakiś barwnik i wtedy ewentulnie to co różowe przefarbować na np. zielone, czerwone, wiecie coś o takich barwnikach?

Cytat:
Napisane przez hania207 Pokaż wiadomość
co 48 h ok 66% , faktycznie poczatki, mi jak robiłam wyszło 712 a dzien wczesniej jeszcze nawet pecherzyka nie bylo na USG dopochwowym
ja nie robiłam drugi raz
Labolatoria są różne dlatego nie ma jednego wzoru na bete, bo u mnie 101 to był 1,2,3 tydz., po 48h beta urosła do 250 i to był 2-3 tydz

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Ja jestem przerazona....martwie sie, ze beta jest malutka. Tz mnie uspokaja ze w przedziale 4 tygodnia i tak by sie zgadzało. Jesli bedzie ok 100 to przyrasta dobrze i niby jest na 5 tydzien, ale ja uwazam, ze troche mało....
Też się martwilam, myślałam że po 48h wyskoczy mi ze 100 na 1000 haha ale teraz juz wiem że nie ma czym, więc spokojnie kochana jeszcze będziesz miała zmartwień, uwierz mi

ilkas;33880273 Witaj

dziewczyny w którym tyg słychać serduszko? Bo na wizycie będe w 6 tc od zagnieżdżenia, a +2 tyg to w 8tc wg lekarza jakoś nie umiem dodawać tych 2 tyg bo czuje jakbym się oszukiwała

aa i zimowe mamusie 2012/2013 zapraszam do klubu, który powstał przez dziewczynę z innego wątku https://wizaz.pl/forum/group.php?groupid=1155
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."

Edytowane przez Luna0
Czas edycji: 2012-05-04 o 08:32
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 08:47   #913
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Promykas wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!!!

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

LunaO to serduszko już powinno być jak pójdziesz na wizyte
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 08:51   #914
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Luna0 slyszalam o barwnikach,ale nie polecambo mozesz uczulic malucha,zepsuc ubranka i kolor moze nie wyjsc jak powinien. Lepiej poczekac do usg i wtedy jak bedzie wiadoma plec poszukiwac. Ja narazie kupuje kolory w miare unisex ani nie rozowe,ani niebieskie
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 08:52   #915
Martarynka
Rozeznanie
 
Avatar Martarynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 887
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Ja mam tone ciuszków ktore są po siostrzenicach i zajmują cały wolny pokoj heh.. tylko każdy i ja też mówi że będzie chłopak jak nic, takie przeczucie więc z tej tony uzbiera się może hmm 1/8 dla chłopca..
Tak jak Ty będę wtedy szukać po ciuchowniach, bo ciuszki są bardzo drogie.. a śliczne jak widać na Twoich zdjęciach
Ale myślę też żeby wyszukać jakiś barwnik i wtedy ewentulnie to co różowe przefarbować na np. zielone, czerwone, wiecie coś o takich barwnikach?

dziewczyny w którym tyg słychać serduszko? Bo na wizycie będe w 6 tc od zagnieżdżenia, a +2 tyg to w 8tc wg lekarza jakoś nie umiem dodawać tych 2 tyg bo czuje jakbym się oszukiwała
Ja tam jednak bałabym się jakichkolwiek barwników do ciuszków dla Maleństwa. Skóra noworodka jest tak delikatna, że trzeba uzywać do niej specjalnych proszków do ubrań więc nie ryzykowałabym z zadnymi barwnikami. A wiek ciaży przewaznie liczy się od OM, bo nie masz pewności kiedy to zagniezdzenie było i w takim wypadku ciąża trwa 40 tygodni. W 8 tc serduszko powinnaś już usłyszeć lub zobaczyć, ja tylko widzialam
__________________
24.08.2012 Kubuś
http://www.suwaczek.pl/cache/214bc91a27.png
Martarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 09:24   #916
Swarovska
Zadomowienie
 
Avatar Swarovska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 515
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Witajcie Dziewczyny!

Od kilku dni czuje się okropnie... praktycznie nic nie mogę jeść! od wszystkiego mnie odrzuca! mdli mnie od rana do wieczora jedynym zbawieniem są owoce po których nie zrywa mnie na wymioty. Wszyscy w około mnie zaczynają się martwić tym moim nie jedzieniem, a ja czuje głód ale nic przełknąć nie mogę okropne uczucie

Koocurku ty masz wizytę 23.05? a ja mam 24.05 powinnam zobaczyć już zarodek (lub zarodki)

Ilkas witam Cię ja podeszłam do staranek na luzie, kochałam się z tż wtedy kiedy mieliśmy ochotę nawet dni płodnych nie wyliczałam, polecam Ci takie podejście przynajmniej przez pierwszy cykl

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Hej mogę się przyłączyć?
Witaj super jest nas co raz więcej

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
No dobra...

a czy króras płacze bez powodu?

Bo mi sie dziś zrobiło mega smutno i zaczełam ryczeć, że jestem sama, chociaz od 3 dni miałam dom pełen ludzi....


Łzy jak krokodyle...
mi też chce się często płakać jak widzę małego dzidziusia albo słyszę wzruszającą muzykę to doprowadza mnie do łez bardzo łatwo czego wczesniej nie miałam

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Promykas Pokaż wiadomość
Ja ciągle ryczę , non stop jak mazgaj

A ja już po ślubie i jestem żoną jutro wyjeżdżamy nad morze.
A tym dziewczynom, które mają ten cudny dzień przed sobą życzę wiele szczęścia i tak szybko mija ten cudowny dzień, ech , mógłby trwać wiecznie
Promyczki już Ci zazdroszczę! bo ja też chciałabym być już po! No i gratuluje Ci podróż poślubną nad morze a na ile dni??
Swarovska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 09:25   #917
Martarynka
Rozeznanie
 
Avatar Martarynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 887
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez Swarovska Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny!

Od kilku dni czuje się okropnie... praktycznie nic nie mogę jeść! od wszystkiego mnie odrzuca! mdli mnie od rana do wieczora jedynym zbawieniem są owoce po których nie zrywa mnie na wymioty. Wszyscy w około mnie zaczynają się martwić tym moim nie jedzieniem, a ja czuje głód ale nic przełknąć nie mogę okropne uczucie

Koocurku ty masz wizytę 23.05? a ja mam 24.05 powinnam zobaczyć już zarodek (lub zarodki)

Ilkas witam Cię ja podeszłam do staranek na luzie, kochałam się z tż wtedy kiedy mieliśmy ochotę nawet dni płodnych nie wyliczałam, polecam Ci takie podejście przynajmniej przez pierwszy cykl
mi też chce się często płakać jak widzę małego dzidziusia albo słyszę wzruszającą muzykę to doprowadza mnie do łez bardzo łatwo czego wczesniej nie miałam
Biedna. Mam nadzieje, że nie zaczynają się u Ciebie takie objawy jak u niektórych naszych mamusiek, bo już ci wspolczuje Nie mogę doczekać się Twojej wizyty i relacji z niej, co tam zobaczysz. A tak w ogóle to ja też się strasznie poryczałam teraz, dziewczyna z watku mamuś wrzuciła linka. Ostrzegam odrazu, że bedziecie beczeć jak to zobaczycie
http://www.youtube.com/watch?v=pFEEKGikG4E
__________________
24.08.2012 Kubuś
http://www.suwaczek.pl/cache/214bc91a27.png
Martarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 09:29   #918
Swarovska
Zadomowienie
 
Avatar Swarovska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 515
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez Martarynka Pokaż wiadomość
Ja tam jednak bałabym się jakichkolwiek barwników do ciuszków dla Maleństwa. Skóra noworodka jest tak delikatna, że trzeba uzywać do niej specjalnych proszków do ubrań więc nie ryzykowałabym z zadnymi barwnikami. A wiek ciaży przewaznie liczy się od OM, bo nie masz pewności kiedy to zagniezdzenie było i w takim wypadku ciąża trwa 40 tygodni. W 8 tc serduszko powinnaś już usłyszeć lub zobaczyć, ja tylko widzialam
no właśnie co mnie martwi bo w takim razie powinnam być w ok 12 tyg a jestem prawdopodobnie dopiero w 4 i jak mi tu wyliczą dzień porodu? eh
Swarovska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 09:30   #919
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez Martarynka Pokaż wiadomość
Lepiej co 2 dni. "Odbywając stosunek seksualny, po to by zajść w ciąże wykorzystujemy naturalne mechanizmy funkcjonowania naszego ciała. Kobiety łatwiej osiagają stan podniecenia, w okresach gdy poziom estrogenu w ich krwi jest podwyzszony. Także orgazm pomaga w zapłodnieniu, ponieważ w trakcie towarzyszących mu szybkich skurczów szyjka macicy obniża się gotowa na przyjęcie spermy. Jest też oczywiste, że należy dać organizmowi partnera nieco czasu na wyprodukowanie większej ilości spermy. Jeśli do ejakulacji dochodzi dwa razy dziennie lub częściej, powrót do wytwarzania normalnej ilości spermy może zająć do 7 dni. Odbywanie stosunków co drugi dzień w okresie przed i w trakcie owulacji może okazać się bardziej skuteczne niż uprawianie seksu kilka razy dziennie przez 3 dni."
To tyle jeśli chodzi o częstotliwość stosunków, przepisałam fragment książki "Lubię sex" Suzi Godson i Mel Agace. Polecam
dziękuje za bardzo wyczerpującą odpowiedz
Promykas gratulacje na nowej drodze życia i życze powodzenia
OtTakaJa witaj
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 09:32   #920
Martarynka
Rozeznanie
 
Avatar Martarynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 887
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez Swarovska Pokaż wiadomość
no właśnie co mnie martwi bo w takim razie powinnam być w ok 12 tyg a jestem prawdopodobnie dopiero w 4 i jak mi tu wyliczą dzień porodu? eh
Bo Ty miałas takie długie cykle, nie? Później z usg wyliczą Ci termin porodu, spokojnie. Ja miałam cykle co 35 dni i lekarz zapisał to na mojej karcie ciąży i to z wykrzyknikiem Chociaż wiek maluszka z usg pokrywa się z terminem od OM, ale to co usg to się zmienia.
__________________
24.08.2012 Kubuś
http://www.suwaczek.pl/cache/214bc91a27.png
Martarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 09:35   #921
Swarovska
Zadomowienie
 
Avatar Swarovska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 515
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez Martarynka Pokaż wiadomość
Biedna. Mam nadzieje, że nie zaczynają się u Ciebie takie objawy jak u niektórych naszych mamusiek, bo już ci wspolczuje Nie mogę doczekać się Twojej wizyty i relacji z niej, co tam zobaczysz. A tak w ogóle to ja też się strasznie poryczałam teraz, dziewczyna z watku mamuś wrzuciła linka. Ostrzegam odrazu, że bedziecie beczeć jak to zobaczycie
http://www.youtube.com/watch?v=pFEEKGikG4E
Nie spodziewałam się takich objawów tak wcześnie... tż zadowolony bo mówi, że widocznie bliźniaki hehe. Ja już żyję tylko następną wizytą u gina co lepsze niedługo ślub mnie czeka a ja myśli o tym odsunęłam od siebie bo myślę tylko o dzidzi co mnie cieszy bo przez to mniej stresu odczuwam
Swarovska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 09:35   #922
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Swavorska wyliczi ci pewnie wg usg
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 09:42   #923
Swarovska
Zadomowienie
 
Avatar Swarovska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 515
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez Martarynka Pokaż wiadomość
Bo Ty miałas takie długie cykle, nie? Później z usg wyliczą Ci termin porodu, spokojnie. Ja miałam cykle co 35 dni i lekarz zapisał to na mojej karcie ciąży i to z wykrzyknikiem Chociaż wiek maluszka z usg pokrywa się z terminem od OM, ale to co usg to się zmienia.
tak cykle często od 35 do 45 dni a II kreseczki zobaczyłam w 74 dniu cyklu! przez 74 dni nie miałam okresu a wcześniej testy wychodziły negatywne

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

jestem przykładem, że wszystko jest możliwe, gin nie był zdziwiony powiedział, że przy takich cyklach owulka może się aż tak przesunąć no i zapłodnienie jest możliwe
Swarovska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 09:44   #924
Martarynka
Rozeznanie
 
Avatar Martarynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 887
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

No dokladnie, kurcze to same przyjemności Cię czekają. Aż Ci zazdroszczę, slub, no ale ta wizytą to żyje razem z Tobą
__________________
24.08.2012 Kubuś
http://www.suwaczek.pl/cache/214bc91a27.png
Martarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 09:45   #925
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
Luna0 slyszalam o barwnikach,ale nie polecambo mozesz uczulic malucha,zepsuc ubranka i kolor moze nie wyjsc jak powinien. Lepiej poczekac do usg i wtedy jak bedzie wiadoma plec poszukiwac. Ja narazie kupuje kolory w miare unisex ani nie rozowe,ani niebieskie
Narazie wiadomo że czekam, ale pytałam czy nie znacie może przyjaznych barwników, bo takich zwykłych to bałabym się ryzykować Ja za bardzo nie mam co kupowac, bo naparwdę mam tego mase.. szwagier przywoził z Irlandii a tam wszystko różowe lub niebieskie wiec wszystko różowe..
tylko na początek są unisex bo moja siostra nie wiedziała co będzie

Cytat:
Napisane przez Swarovska Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny!
Od kilku dni czuje się okropnie... praktycznie nic nie mogę jeść! od wszystkiego mnie odrzuca! mdli mnie od rana do wieczora jedynym zbawieniem są owoce po których nie zrywa mnie na wymioty. Wszyscy w około mnie zaczynają się martwić tym moim nie jedzieniem, a ja czuje głód ale nic przełknąć nie mogę okropne uczucie
mi też chce się często płakać jak widzę małego dzidziusia albo słyszę wzruszającą muzykę to doprowadza mnie do łez bardzo łatwo czego wczesniej nie miałam[COLOR="Silver"]
A ja bym chciała żeby mnie mdliło albo jakikolwiek inny objaw od spania
A rycze wiadomo, co chwile No i kłuce się i gotuje, ale już wiem że to normalne

Martarynka
Ja nie moge liczyć od OM bo ja po tabletkach bardzo późno miałam owulacje i musiałabym dodać nie 2 a z 4 tyg. a zagnieżdżenie wiem kiedy miałam bo mialam to plamienie implantacyjne które napewno było implantacyjne Więc będę dodawać 2 tyg czyli jestem w 6 tc
Nie moge się doczekać serduszka najwyżej na wizycie zobacze a na prywatnym USG usłysze
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 09:49   #926
Swarovska
Zadomowienie
 
Avatar Swarovska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 515
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez Martarynka Pokaż wiadomość
No dokladnie, kurcze to same przyjemności Cię czekają. Aż Ci zazdroszczę, slub, no ale ta wizytą to żyje razem z Tobą
ja to nie wiem czy nie wybiorę się wcześniej jak nie wytrzymam, bo mogę jeszcze 22 pójść na pewno po wizycie wejdę tu chociaż na chwile, zdać wam relacje obiecuje
Swarovska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 09:49   #927
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Hej
Jasne, że możesz sie przyłączyc
Cytat:
Napisane przez Martarynka Pokaż wiadomość
Hej, pewnie że mozesz. Witamy Napisz cos o sobie

Jestem świeżo upieczoną mężatką i to dopiero mój pierwszy cykl starań, a w zasadzie to staraniami tego nazwać nie mogę, bo jak na razie podchodzimy do tego na zasadzie co ma być to będzie

Okres powinnam dostać w niedzielę, spodziewam się, że go dostanę, chociaż jakieś tam rozczarowanie będzie na pewno.

Cytat:
Napisane przez Swarovska Pokaż wiadomość
Witaj super jest nas co raz więcej:jupi
Cytat:
Napisane przez b a r b a r a Pokaż wiadomość
OtTakaJa witaj
Dziękuję za miłe przyjęcie
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 09:55   #928
Swarovska
Zadomowienie
 
Avatar Swarovska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 515
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Narazie wiadomo że czekam, ale pytałam czy nie znacie może przyjaznych barwników, bo takich zwykłych to bałabym się ryzykować Ja za bardzo nie mam co kupowac, bo naparwdę mam tego mase.. szwagier przywoził z Irlandii a tam wszystko różowe lub niebieskie wiec wszystko różowe..
tylko na początek są unisex bo moja siostra nie wiedziała co będzie



A ja bym chciała żeby mnie mdliło albo jakikolwiek inny objaw od spania
A rycze wiadomo, co chwile No i kłuce się i gotuje, ale już wiem że to normalne

Martarynka
Ja nie moge liczyć od OM bo ja po tabletkach bardzo późno miałam owulacje i musiałabym dodać nie 2 a z 4 tyg. a zagnieżdżenie wiem kiedy miałam bo mialam to plamienie implantacyjne które napewno było implantacyjne Więc będę dodawać 2 tyg czyli jestem w 6 tc
Nie moge się doczekać serduszka najwyżej na wizycie zobacze a na prywatnym USG usłysze
Lunao wierz mi nie chciałabyś się czuć chociaż po części jak ja
A kiedy masz kolejną wizytę by zobaczyć serduszko?

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość

Jestem świeżo upieczoną mężatką i to dopiero mój pierwszy cykl starań, a w zasadzie to staraniami tego nazwać nie mogę, bo jak na razie podchodzimy do tego na zasadzie co ma być to będzie

Okres powinnam dostać w niedzielę, spodziewam się, że go dostanę, chociaż jakieś tam rozczarowanie będzie na pewno.



Dziękuję za miłe przyjęcie
bardzo dobre podejście ja miałam takie same, życzę Ci by ta @ się nie pojawiła a II kreseczki

Edytowane przez Swarovska
Czas edycji: 2012-05-04 o 09:58
Swarovska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 09:55   #929
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez Swarovska Pokaż wiadomość

Ilkas witam Cię ja podeszłam do staranek na luzie, kochałam się z tż wtedy kiedy mieliśmy ochotę nawet dni płodnych nie wyliczałam, polecam Ci takie podejście przynajmniej przez pierwszy cykl
I właśnie tak mam zamiar robić, przynajmniej na razie ale nie ukrywam swojego podekscytowania

dziewczyny o co chodzi z tym wiesiołkiem? bo na poprzednich stronach coś wyczytałam. to pomaga w poczęciu dziecka tak? ale trzeba brać to tylko w jakiś określonych dniach cyklu?
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 09:59   #930
Martarynka
Rozeznanie
 
Avatar Martarynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 887
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Dobra dziewczynki ja już uciekam. Miłego dnia

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
I właśnie tak mam zamiar robić, przynajmniej na razie ale nie ukrywam swojego podekscytowania

dziewczyny o co chodzi z tym wiesiołkiem? bo na poprzednich stronach coś wyczytałam. to pomaga w poczęciu dziecka tak? ale trzeba brać to tylko w jakiś określonych dniach cyklu?
Od pierwszego dnia cyklu do owulacji. Napisalam wszystko ostatnio.
__________________
24.08.2012 Kubuś
http://www.suwaczek.pl/cache/214bc91a27.png
Martarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.