KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!) - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-05, 07:36   #1921
Dizzy1906
Zadomowienie
 
Avatar Dizzy1906
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 785
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez Tosia Samosia Pokaż wiadomość
Widzę, że Wy jesteście już strasznie zaawansowane... aż mi ciut głupio..
Ja chcę:
1.) zadbać o włosy ( mam długie, ale chciałabym żeby jeszcze trochę podrosły, by było zdrowsze i silniejsze, rok temu strasznie mi wypadały, teraz dopiero widzę odrosty i chce je pielęgnować, bo mimo, że włosów nie suszę, nie prostuję, to mam strasznie porozdwajane końcówki. Mam od razu pytanie: Jak myślicie, jak najlepiej spać, jeśli chodzi i włosy? Związywać je? Wtedy są zgniecione całą noc, Zostawiać rozpuszczone? Wtedy ciągle sie owijają w okół mnie a mój Tż leżąc obok ciągle jakieś przygniata...)
2.) zadbać o stopy ( na lato by ładnie wyglądały, mam problemy ze skóra na nich, gdyż strasznie szybko staje się twarda.)
3.) Jak chyba każda, zrzucić kilka kilo... ( Tylko mój proglem polega na tym, że Wy macie jakieś określone reguły, konkretne ćwiczenia, a ja nigdy nie wiem, co najlepsze, co najodpowiedniejsze.. i w końcu wracam do starych, złych nawyków.. pomożecie?)
4.) Cera ( nie mam z nią ogromnych problemów, ale na pewno jej stan poprawiły by regularne maseczki, regularne mycie, tonizowanie, kremowanie... z reguralnością u mnie kiepsko...)
5.) W końcu się zorganizować! ( Chyba jasne... chroniczny brak czasu, zapominanie, ( zostawiłam dzisiaj teczkę z testami do szkoły w rossmanie! ) mam niby kalendarz, ale w połączeniu z tymi wszystkimi aktywnościami, które chce wdrożyć w moje życie, nie wiem jak to ogarniać...)

Rozpisałam się niebywale...
Doradzicie mi coś, odnoście tego wszystkiego?
Przygarniecie?
Napiszę jeszcze potem co konkretnie planuję robić ze stopami i włosami...

1. Myślę, że jeśli są długie wygodniej mimo wszystko będzie w związanych. Mnie osobiście bardzo się podoba rozwiązanie, które dziewczyny stosują przy olejowaniu na noc - spiąć je na czubku głowy
A stosujesz olejowanie?

2. Stopy to oczywiście w kółko to samo.. Moczymy w różnego typu mieszankach (może warto też dodać trochę oliwki, żeby stopy ją wchłaniały..? Do tego ogrom maseczek, peelingów. Polecam kurację parafinową z Bielendy)

3. Pomożemy, ale musisz sprecyzować na czym Ci zależy. Czy na konkretnych częściach ciała, czy ogólnie, Stosujesz jakieś zasady żywieniowe..? Ćwiczysz coś? Musisz się bardziej rozpisać

4. Polecam maski z alg I wybranie na początek jednego dnia, w którym będziesz się spamować. Dodatkowo motywacją może być odpowiednia tapeta na kompie (ja akurat mam idealny brzuch dzięki czemu codziennie ćwiczę)

5. Zrób rozpiskę istotnych kwestii w swoim życiu, uporządkuj kalendarz. Rób plany dziennie. Może jakieś suplementy na koncentrację..? Pamiętaj, że gdy zaczniesz w siebie inwestować, dźwignie się poziom endorfin i zaczniesz lepiej funkcjonować

Z racji, że tego dużo może trzeba powoli zacząć każdy punkt rozdrabniać na części pierwsze? Przede wszystkim się nie poddawaj i nie opuszczaj nas



Witajcie
Trochę odespałam wyjazd. Ale nim dojdę do siebie trochę czasu minie. Zaraz ćwiczenia. Później nałożę olej na włosy (znalazłam w kuchni ryżowy, którego nikt nie używa.. może wypróbuję) i zrobię jakieś maseczki. Zadbam też o stopy. I depilacja. Nie wiem jak to wszystko zrobię, bo mam ogrom roboty w domu a wieczorkiem chciałam jechać do Pana z wesela
__________________
"Jaki mężczyzna zwróci na ciebie uwagę, skoro sama siebie nie lubisz?"

Dizzy1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 09:02   #1922
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
proszę bardzo

ś: kanapka z razowego chleba z twarożkiem, szynką drobiową, ogórkiem/pomidorem/szczypiorkiem (zależy co mam w lodówce), do tego sałatka z sałaty lodowej z ogórkiem/pomidorem i chudym białym serem i z sosem winegret. czasami jem owsiankę z garścią rodzynek.
IIś: sałatka ze śniadania, grejpfut, serek wiejski, marchewki, "kanapka" z wafla ryżowego z twarożkiem i szynką, różnie - tutaj mam sporo możliwości
o: zapiekanka z brązowym makaronem, papryką, kurczakiem i cebulą, ryba/drób na parze z warzywami (bez ziemniaków), zupa warzywna (bez ziemniaków), gulasz drobiowy z warzywami, spaghetti brązowe z kurczakiem i sosem pomidorowym, gotowany kalafior
p: banan (bo zazwyczaj później idę na trening), a jak nie to 2-3 wafle ryżowe
k: serek wiejski z jabłkiem albo szynką

dziękuję Ci bardzo


a ja się nie wyspałam dziś, spałam długo, ale co chwilę się budziłam :/
zaraz posprzątam w domu, potem nauka, a potem zrobię sobie SPA i może wyskoczę gdzieś wieczorem
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 09:26   #1923
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Hej
Tosia Samosia, Dizzy Ci już ładnie wytłumaczyła co i jak, ja się z nią zgadzam
u mnie się znowu robi ładna pogoda , najchętniej bym się poopalała,a praca czeka muszę się spiąć i jutro skończyć pisać
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 09:50   #1924
Dizzy1906
Zadomowienie
 
Avatar Dizzy1906
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 785
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
Hej
Tosia Samosia, Dizzy Ci już ładnie wytłumaczyła co i jak, ja się z nią zgadzam
u mnie się znowu robi ładna pogoda , najchętniej bym się poopalała,a praca czeka muszę się spiąć i jutro skończyć pisać
To skończ jutro i bedziesz mogła się opalać
__________________
"Jaki mężczyzna zwróci na ciebie uwagę, skoro sama siebie nie lubisz?"

Dizzy1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 10:00   #1925
Tosia Samosia
Raczkowanie
 
Avatar Tosia Samosia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 401
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez Dizzy1906 Pokaż wiadomość
1. Myślę, że jeśli są długie wygodniej mimo wszystko będzie w związanych. Mnie osobiście bardzo się podoba rozwiązanie, które dziewczyny stosują przy olejowaniu na noc - spiąć je na czubku głowy
A stosujesz olejowanie?

2. Stopy to oczywiście w kółko to samo.. Moczymy w różnego typu mieszankach (może warto też dodać trochę oliwki, żeby stopy ją wchłaniały..? Do tego ogrom maseczek, peelingów. Polecam kurację parafinową z Bielendy)

3. Pomożemy, ale musisz sprecyzować na czym Ci zależy. Czy na konkretnych częściach ciała, czy ogólnie, Stosujesz jakieś zasady żywieniowe..? Ćwiczysz coś? Musisz się bardziej rozpisać

4. Polecam maski z alg I wybranie na początek jednego dnia, w którym będziesz się spamować. Dodatkowo motywacją może być odpowiednia tapeta na kompie (ja akurat mam idealny brzuch dzięki czemu codziennie ćwiczę)

5. Zrób rozpiskę istotnych kwestii w swoim życiu, uporządkuj kalendarz. Rób plany dziennie. Może jakieś suplementy na koncentrację..? Pamiętaj, że gdy zaczniesz w siebie inwestować, dźwignie się poziom endorfin i zaczniesz lepiej funkcjonować

Z racji, że tego dużo może trzeba powoli zacząć każdy punkt rozdrabniać na części pierwsze? Przede wszystkim się nie poddawaj i nie opuszczaj nas

Witajcie
Trochę odespałam wyjazd. Ale nim dojdę do siebie trochę czasu minie. Zaraz ćwiczenia. Później nałożę olej na włosy (znalazłam w kuchni ryżowy, którego nikt nie używa.. może wypróbuję) i zrobię jakieś maseczki. Zadbam też o stopy. I depilacja. Nie wiem jak to wszystko zrobię, bo mam ogrom roboty w domu a wieczorkiem chciałam jechać do Pana z wesela
Dużo zaplanowałaś na dziś, doprawdy ;P Bardzo mi miło, że tak się mną zaoopiekowałaś ;P Zaraz wszystko sprecyzuję, aby można było coś radzić dalej i żeby się motywować...

1.) Włosy - mam odżywkę ( z garniera, żółtą, dopiero zacznę ją stosować, bo słyszałam dużo pochlebnych recenzji i dam znać jak działa), mam maskę ( firmy nie pamiętam, mama zamówiła mi w salonie fryzjerskim, bardzo ją lubię, ale stosowałam do tej pory nieregularnie , miałam jedwab, ale drogie to i czy takie super to sama nie wiem..., a co do olejowania, to właśnie nie wiem na czym to dokładnie polega, jaki olej, co to daje itd... ) Włosy myję średnio co drugi dzień, więc myślałam, żeby zacząć stosować tą maskę i odżywkę garniera na przemian po umyciu włosów, myślicie, że ok? A powiecie coś więcej o tym olejowaniu?
2.) Stopy - mam tarkę, gruby peeling i krem z witaminą A, który w aptece kosztuje pare złotych, a nogi po nim, gdy zostawi się go na noc są naprawdę mięciutkie Tylko znowu ta regularność... Zaraz sprawdzę jeszcze co bielenda ma w swoim zestawie, o którym mówisz
3.) Jeśli chodzi o kilogramy, no to ogólnie jestem przy kości, wiadomo ;P Najgorsze są jednak uda, brzuch i ramiona... jem jak jem, jak to student, co dorwę, rzadko jest to pożywne i zdrowe. Z chęcią poznałam bym jakieś proste przepisy no i niedrogie ( na jakimś blogu kulinarnym którejś z Was, widziałam udawaną pizze, genialny pomysł!) A co do ćwiczeń - sama średnio umiem się zmotywować i w domu nic nie robię , w szkole mam zajęcia fitness, raz w tygodniu, wiec że tak powiem, tonie to w morzu potrzeb polecicie jakieś proste ćwiczenia, serie, filmiki... tylko takie, żeby się nie zniechęciła no
4.) Kupiłam pare maseczek i narazie wyprobowuje, kupiłam krem pod oczy, narazie najtańszy, zobaczymy czy coś zmieni w moich sińcach, a nadal szukam kremu na noc, jakieś typy?
5.) Tak masz całkowitą rację, zaczynam plany, rozpisywać, zawsze to niby robiłam, ale sie ich nie trzymałam, więc plany był tylko na papierze...

Dziękuję jeszcze raz za włączenie do grona ;p
A i jeszcze powiedz mi, o co Ci chodzi z tym rozdrabnianiem, jak to uczynić według Ciebie?
__________________
  • Everyone wants to be found.
blog: >> PUCHATA SOWA <<

Co ja mam ze SOBĄ zrobić?


wymiana książek
Tosia Samosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 10:09   #1926
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Tosia Samosia, a co studiujesz i gdzie? jeśli można spytać

ta odżywka z Garniera jest fajna, ja właśnie nałożyłam ją na włosy i na to olej kokosowy większość chyba osób zaczynała swoją przygodę z kokosem z Efavitu
to jest ten: http://www.efavit.pl/pl/p/Olej-kokosowy-200-ml/18
po prostu nakładasz go przed myciem na parę godzin (lub całą noc) i potem zmywasz możesz też nałożyć go na odżywkę (ale jakąś w miarę lekką np ten Garnier lub Isana z Babassu). najlepiej oczywiście olejować REGULARNIE wejdzie ci to w nawyk, uwierz mi

a jaka to maska dokładnie? i jakiego szamponu używasz?

ah, i tu jest wizażowa pigułka olejowa, jak widzisz jest w czym wybierać
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=593364
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.

Edytowane przez whiskey
Czas edycji: 2012-05-05 o 10:11
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 10:15   #1927
Dizzy1906
Zadomowienie
 
Avatar Dizzy1906
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 785
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez Tosia Samosia Pokaż wiadomość
Dużo zaplanowałaś na dziś, doprawdy ;P Bardzo mi miło, że tak się mną zaoopiekowałaś ;P Zaraz wszystko sprecyzuję, aby można było coś radzić dalej i żeby się motywować...

1.) Włosy - mam odżywkę ( z garniera, żółtą, dopiero zacznę ją stosować, bo słyszałam dużo pochlebnych recenzji i dam znać jak działa), mam maskę ( firmy nie pamiętam, mama zamówiła mi w salonie fryzjerskim, bardzo ją lubię, ale stosowałam do tej pory nieregularnie , miałam jedwab, ale drogie to i czy takie super to sama nie wiem..., a co do olejowania, to właśnie nie wiem na czym to dokładnie polega, jaki olej, co to daje itd... ) Włosy myję średnio co drugi dzień, więc myślałam, żeby zacząć stosować tą maskę i odżywkę garniera na przemian po umyciu włosów, myślicie, że ok? A powiecie coś więcej o tym olejowaniu?
2.) Stopy - mam tarkę, gruby peeling i krem z witaminą A, który w aptece kosztuje pare złotych, a nogi po nim, gdy zostawi się go na noc są naprawdę mięciutkie Tylko znowu ta regularność... Zaraz sprawdzę jeszcze co bielenda ma w swoim zestawie, o którym mówisz
3.) Jeśli chodzi o kilogramy, no to ogólnie jestem przy kości, wiadomo ;P Najgorsze są jednak uda, brzuch i ramiona... jem jak jem, jak to student, co dorwę, rzadko jest to pożywne i zdrowe. Z chęcią poznałam bym jakieś proste przepisy no i niedrogie ( na jakimś blogu kulinarnym którejś z Was, widziałam udawaną pizze, genialny pomysł!) A co do ćwiczeń - sama średnio umiem się zmotywować i w domu nic nie robię , w szkole mam zajęcia fitness, raz w tygodniu, wiec że tak powiem, tonie to w morzu potrzeb polecicie jakieś proste ćwiczenia, serie, filmiki... tylko takie, żeby się nie zniechęciła no
4.) Kupiłam pare maseczek i narazie wyprobowuje, kupiłam krem pod oczy, narazie najtańszy, zobaczymy czy coś zmieni w moich sińcach, a nadal szukam kremu na noc, jakieś typy?
5.) Tak masz całkowitą rację, zaczynam plany, rozpisywać, zawsze to niby robiłam, ale sie ich nie trzymałam, więc plany był tylko na papierze...

Dziękuję jeszcze raz za włączenie do grona ;p
A i jeszcze powiedz mi, o co Ci chodzi z tym rozdrabnianiem, jak to uczynić według Ciebie?
1. Temat olejowania włosów: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=276331

Kiedyś też stosowałam jedwab, ale dziewczyny tutaj wspominały że to silikon który obciąża włosy więc nie stosuję
Na temat Garniera się nie wypowiem, nie jestem jego fanką

3. Czyli najlepiej ćwiczenia cardio + na konkretne części ciała. Polecam filmiki na you tube z Mel B. daje wycisk i efekty. Ja od 20 marca przeszłam przez część a6w, abs i mel B. Musisz znaleźć coś co będzie sprawiać Ci radość, to i nie będzie problemu z motywacją i regularnością.

4. Ja na noc używam Nivea regeneracja.


Rozdrabianie,czyli nie wszystko na hurra tak jak teraz, tylko po kolei. Np porusz temat nr 1. I ciągnij tylko jego dopóki sie nie dowiesz wszystkiego co potrzebujesz. Później przejdź do tematu nr 2

Pozdrawiam
__________________
"Jaki mężczyzna zwróci na ciebie uwagę, skoro sama siebie nie lubisz?"

Dizzy1906 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-05, 10:18   #1928
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez Dizzy1906 Pokaż wiadomość
To skończ jutro i bedziesz mogła się opalać
pomyślę, dzisiaj muszę sporo rzeczy zrobić , może później wywale nogi na słońce chociaż i jedną rękę , bo ostatnio się tak nierówno opaliłam i jedna ręka jest opalona a druga nie
Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
Tosia Samosia, a co studiujesz i gdzie? jeśli można spytać

ta odżywka z Garniera jest fajna, ja właśnie nałożyłam ją na włosy i na to olej kokosowy większość chyba osób zaczynała swoją przygodę z kokosem z Efavitu
to jest ten: http://www.efavit.pl/pl/p/Olej-kokosowy-200-ml/18
po prostu nakładasz go przed myciem na parę godzin (lub całą noc) i potem zmywasz możesz też nałożyć go na odżywkę (ale jakąś w miarę lekką np ten Garnier lub Isana z Babassu). najlepiej oczywiście olejować REGULARNIE wejdzie ci to w nawyk, uwierz mi

a jaka to maska dokładnie? i jakiego szamponu używasz?

ah, i tu jest wizażowa pigułka olejowa, jak widzisz jest w czym wybierać
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=593364
Dzięki Ci za tego linka będę miała co robić później

dziewczyny wiem,że tu sporo jest na kierunkach ekonomicznych (chyba,że wątek pomyliłam ) miała któraś ekonomikę handlu zagranicznego ?
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 10:26   #1929
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

jedwab czasem jest dobry żeby zabezpieczyć końce, ale np jedwab z Biosilku ma w składzie alcohol więc może wysuszać końcówki. dobry jest podobno z Chi, ja używałam też z Wax i Marion
więc jeśli ktoś ma tendencję do rozdwojonych koncówek powinien je zabezpieczać, może być nawet ten jedwab, niektórzy używają też kokosa lub kremu do rąk z Biedronki
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 10:43   #1930
Tosia Samosia
Raczkowanie
 
Avatar Tosia Samosia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 401
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
Tosia Samosia, a co studiujesz i gdzie? jeśli można spytać

ta odżywka z Garniera jest fajna, ja właśnie nałożyłam ją na włosy i na to olej kokosowy większość chyba osób zaczynała swoją przygodę z kokosem z Efavitu
to jest ten: http://www.efavit.pl/pl/p/Olej-kokosowy-200-ml/18
po prostu nakładasz go przed myciem na parę godzin (lub całą noc) i potem zmywasz możesz też nałożyć go na odżywkę (ale jakąś w miarę lekką np ten Garnier lub Isana z Babassu). najlepiej oczywiście olejować REGULARNIE wejdzie ci to w nawyk, uwierz mi

a jaka to maska dokładnie? i jakiego szamponu używasz?

ah, i tu jest wizażowa pigułka olejowa, jak widzisz jest w czym wybierać
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=593364
psychologia w trójmieście
I te olejowanie naprawdę daje takie super efekty, które niwelują siedzenie w obtłuszczonych włosach?
Ta maska to niby krem ale dla mnie jak maska no - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-placenta.html
A do szamponów nie przywiązuje dużej wagi najczęściej to head&shoulders lub fructis.

Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
jedwab czasem jest dobry żeby zabezpieczyć końce, ale np jedwab z Biosilku ma w składzie alcohol więc może wysuszać końcówki. dobry jest podobno z Chi, ja używałam też z Wax i Marion
więc jeśli ktoś ma tendencję do rozdwojonych koncówek powinien je zabezpieczać, może być nawet ten jedwab, niektórzy używają też kokosa lub kremu do rąk z Biedronki
No kurde nie mów! Ja chyba mam skłonność, bo jak mówiłam, nie prostuje nie szuszę, a końcówki i tak tragiczne... z tym kremem to chyba przesada, tłuste końcówki bym strasznie miałą chyba...
__________________
  • Everyone wants to be found.
blog: >> PUCHATA SOWA <<

Co ja mam ze SOBĄ zrobić?


wymiana książek
Tosia Samosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 11:13   #1931
Dizzy1906
Zadomowienie
 
Avatar Dizzy1906
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 785
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Tosia Samosia to tak nie działa, bo przecież bardziej byłyby tłuste włosy po oleju a nie są
__________________
"Jaki mężczyzna zwróci na ciebie uwagę, skoro sama siebie nie lubisz?"

Dizzy1906 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-05, 11:17   #1932
Tosia Samosia
Raczkowanie
 
Avatar Tosia Samosia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 401
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

No chodzi mi tylko o ten czas gdy sie go nałoży, a jeszcze nie spłucze, to co, nie są tłuste?
W ogóle te tematy, które pokazałyście to kopalnie wiedzy, dziękuję baardzo ;P
__________________
  • Everyone wants to be found.
blog: >> PUCHATA SOWA <<

Co ja mam ze SOBĄ zrobić?


wymiana książek
Tosia Samosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 11:30   #1933
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
właśnie wróciłam z regulacji brwi
agunia - ile ćwiczysz Ewkę? podobają ci się te treningi?
Na poczatku cwiczyłam co drugi dzien, pozniej przestałam a od dzisiaj wracam do jej treningów bo sa naprawde super poza tym na fb uwielbiam czytac jej wpisy sa mega pozytywne dajace kopa juz nie wspomne o albumie gdzie dziewczyny wstawiaja zdjecia sprzed i po

Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
muszę zobaczyć co to są za ćwiczenia, bo teraz wszędzie je widzę
ja robiłam TurboFire i to jest świetne, ale brakuje mi systematyczności, ale pupa mi się zrobiła całkiem fajna jak na mój wcześniejszy naleśnik

a to można robić ile się chce w tygodniu czy codziennie trzeba? bo w TF czasem mi się nie chciało, potem miałam zaległości i zaczynałam od początku
A do Turbo fire jest jakis konkretny plan ? jak czesto sie wykonuje te cwiczenia?
Cytat:
Napisane przez Dizzy1906 Pokaż wiadomość
Witajcie moje Drogie po tygodniowej przerwie!

W górach pogoda dopisała i się opaliłam Dużo wysiłku wsadziłam w ten wyjazd.. Codziennie rano bieżnia i ćwiczenia a w ciągu dnia marsze itd. Odpowiednie odżywianie i dzisiaj zobaczyłam mój cudny brzuszek Muszę Wam się pochwalić kiedyś już tu wrzucałam po lekkich męczarniach. Dzisiaj zdjęcie z 20 marca i z dzisiaj
WOW!! super tez chce taki brzuszek

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
proszę bardzo

ś: kanapka z razowego chleba z twarożkiem, szynką drobiową, ogórkiem/pomidorem/szczypiorkiem (zależy co mam w lodówce), do tego sałatka z sałaty lodowej z ogórkiem/pomidorem i chudym białym serem i z sosem winegret. czasami jem owsiankę z garścią rodzynek.
IIś: sałatka ze śniadania, grejpfut, serek wiejski, marchewki, "kanapka" z wafla ryżowego z twarożkiem i szynką, różnie - tutaj mam sporo możliwości
o: zapiekanka z brązowym makaronem, papryką, kurczakiem i cebulą, ryba/drób na parze z warzywami (bez ziemniaków), zupa warzywna (bez ziemniaków), gulasz drobiowy z warzywami, spaghetti brązowe z kurczakiem i sosem pomidorowym, gotowany kalafior
p: banan (bo zazwyczaj później idę na trening), a jak nie to 2-3 wafle ryżowe
k: serek wiejski z jabłkiem albo szynką
Fajnie, ze wstawiłas jadłospis a mam pytanie masz jakis pomysł moze co moglabym jest w pracy w ramach obiadu? bo tak rano jem sniadanie w domku pozniej jak juz jestem w pracy to jakis owoc badz jogurt i nie mam pomysłu co moglabym jesc w pracy poza sałatkami które robie w domu

Cytat:
Napisane przez Tosia Samosia Pokaż wiadomość
Widzę, że Wy jesteście już strasznie zaawansowane... aż mi ciut głupio..
Ja chcę:
1.) zadbać o włosy ( mam długie, ale chciałabym żeby jeszcze trochę podrosły, by było zdrowsze i silniejsze, rok temu strasznie mi wypadały, teraz dopiero widzę odrosty i chce je pielęgnować, bo mimo, że włosów nie suszę, nie prostuję, to mam strasznie porozdwajane końcówki. Mam od razu pytanie: Jak myślicie, jak najlepiej spać, jeśli chodzi i włosy? Związywać je? Wtedy są zgniecione całą noc, Zostawiać rozpuszczone? Wtedy ciągle sie owijają w okół mnie a mój Tż leżąc obok ciągle jakieś przygniata...)
2.) zadbać o stopy ( na lato by ładnie wyglądały, mam problemy ze skóra na nich, gdyż strasznie szybko staje się twarda.)
3.) Jak chyba każda, zrzucić kilka kilo... ( Tylko mój proglem polega na tym, że Wy macie jakieś określone reguły, konkretne ćwiczenia, a ja nigdy nie wiem, co najlepsze, co najodpowiedniejsze.. i w końcu wracam do starych, złych nawyków.. pomożecie?)
4.) Cera ( nie mam z nią ogromnych problemów, ale na pewno jej stan poprawiły by regularne maseczki, regularne mycie, tonizowanie, kremowanie... z reguralnością u mnie kiepsko...)
5.) W końcu się zorganizować! ( Chyba jasne... chroniczny brak czasu, zapominanie, ( zostawiłam dzisiaj teczkę z testami do szkoły w rossmanie! ) mam niby kalendarz, ale w połączeniu z tymi wszystkimi aktywnościami, które chce wdrożyć w moje życie, nie wiem jak to ogarniać...)

Rozpisałam się niebywale...
Doradzicie mi coś, odnoście tego wszystkiego?
Przygarniecie?
Napiszę jeszcze potem co konkretnie planuję robić ze stopami i włosami...
Hej hej fajnie, ze dołączyłaswłasnie z ta regularnoscia u mnie tez kiepsko było, najgorzej jest zaczac, pozniej sie przyzwyczajasz i pewne czynnosci staja sie nawykami

No ja dzisiaj sie wyspałam poodpoczywałam i zaraz ide cwiczyc
Wczoraj pierwszy raz uzyłam maski Bingo i jestem z niej zadowolona mam takie fajne mięciutkie włoski
Chyba sie z nia zaprzyjaźnie na dłuzej
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 11:41   #1934
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Tosia, ten krem z Biedronki nie jest taki tłusty, ja go mam, ale częściej używam na pięty niż na koncówki, poza tym ma w składzie shea i karite o ile dobrze pamiętam
ja bym Ci radziła zmienić szampon jeszcze, bo H&S jest silnym szamponem, z tego co pamiętam dużo detergentów ma
tak, jak się nałoży olej to są tłuste, dlatego ja nakładam na noc, bo i tak rano myję włosy ale na przykład teraz jak siedzę w domu to też można posiedzieć z tłustymi włosami ja też czasem biegam w naolejowanych włosach
ooo psychologia, myślałam o tym kierunku

agunia, ja właśnie zrobiłam sobie 'krótką' listę rzeczy, które muszę kupić i właśnie jest na niej maska Bingo, muszę wypróbować
w TF jest konkretny plan, środa to dzień wolny (ale wiadomo, jak zaczniesz w niedzielę to będzie to wtorek ), ogólnie fajne są te ćwiczenia, można się porządnie zmęczyć, dużo skakania, wykopów, są też części typowo siłowe no tylko systematyczności brak
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 11:47   #1935
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

A ja teraz do Was rzadko zaglądam, ale myślę o Was . Że tu ćwiczycie i o siebie dbacie, a ja siedzę na kanapie i myślę o maturze . Nieregularnie na razie ćwiczę, ale obiecuję sobie, że po maturach wezmę się za to porządnie
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 11:50   #1936
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
Tosia, ten krem z Biedronki nie jest taki tłusty, ja go mam, ale częściej używam na pięty niż na koncówki, poza tym ma w składzie shea i karite o ile dobrze pamiętam
ja bym Ci radziła zmienić szampon jeszcze, bo H&S jest silnym szamponem, z tego co pamiętam dużo detergentów ma
tak, jak się nałoży olej to są tłuste, dlatego ja nakładam na noc, bo i tak rano myję włosy ale na przykład teraz jak siedzę w domu to też można posiedzieć z tłustymi włosami ja też czasem biegam w naolejowanych włosach
ooo psychologia, myślałam o tym kierunku

agunia, ja właśnie zrobiłam sobie 'krótką' listę rzeczy, które muszę kupić i właśnie jest na niej maska Bingo, muszę wypróbować
w TF jest konkretny plan, środa to dzień wolny (ale wiadomo, jak zaczniesz w niedzielę to będzie to wtorek ), ogólnie fajne są te ćwiczenia, można się porządnie zmęczyć, dużo skakania, wykopów, są też części typowo siłowe no tylko systematyczności brak
no własnie ta systematycznosc własnie przeglądam po raz kolejny watek o programie BBL (brazil butt lift) ale nie wiem czy znalazłabym czas na to a podobno efekty sa super, mozna pozbyc sie boczków i tyłeczek podniesc

Cytat:
Napisane przez Aria93 Pokaż wiadomość
A ja teraz do Was rzadko zaglądam, ale myślę o Was . Że tu ćwiczycie i o siebie dbacie, a ja siedzę na kanapie i myślę o maturze . Nieregularnie na razie ćwiczę, ale obiecuję sobie, że po maturach wezmę się za to porządnie
Powodzenia na Maturach Pokaz im!!!
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 11:55   #1937
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

mi się tyłeczek podniósł, może nie mam takiego fajnego, ale zawsze miałam mega płaski naleśnik, a ostatnio koleżanka mi powiedziała: 'ej, wcale nie masz takiego plaskiego tyłka' myślę, że to przez to skakanie skakanka też podnosi tyłek :P

Aria, powodzenia na maturach
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 11:56   #1938
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
no własnie ta systematycznosc własnie przeglądam po raz kolejny watek o programie BBL (brazil butt lift) ale nie wiem czy znalazłabym czas na to a podobno efekty sa super, mozna pozbyc sie boczków i tyłeczek podniesc


Powodzenia na Maturach Pokaz im!!!
Dzięki . Postaram się!
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 12:00   #1939
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Agunia ja robiłam BBL przez 1,5 miesiąca to było moje pierwsze spotkanie z jakimikolwiek ćwiczeniami i efekty dobrze wspominam więc polecam
patrząc na moją tabelkę z wymiarami to po bbl w talii spadło mi 3,5 cm , na wysokości pępka 5 cm , w boczkach około 3 , udo na środku 1 , u góry 2 , może to Cię zmobilizuje tak było po 1 miesiącu ćwiczeń
__________________

*Ćwiczę*


Edytowane przez @na
Czas edycji: 2012-05-05 o 12:03
@na jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-05, 12:11   #1940
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
mi się tyłeczek podniósł, może nie mam takiego fajnego, ale zawsze miałam mega płaski naleśnik, a ostatnio koleżanka mi powiedziała: 'ej, wcale nie masz takiego plaskiego tyłka' myślę, że to przez to skakanie skakanka też podnosi tyłek :P

Aria, powodzenia na maturach
Duzo skaczesz dziennie?
Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
Agunia ja robiłam BBL przez 1,5 miesiąca to było moje pierwsze spotkanie z jakimikolwiek ćwiczeniami i efekty dobrze wspominam więc polecam
patrząc na moją tabelkę z wymiarami to po bbl w talii spadło mi 3,5 cm , na wysokości pępka 5 cm , w boczkach około 3 , udo na środku 1 , u góry 2 , może to Cię zmobilizuje tak było po 1 miesiącu ćwiczeń
super efekt a który program robiłas? ja bym ten 3 chciala
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 12:12   #1941
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
Duzo skaczesz dziennie?

super efekt a który program robiłas? ja bym ten 3 chciala
3 po jego skończeniu zabrałam się za 4 , ale po 2 tygodniach mi się znudziło i porzuciłam bbl
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 12:15   #1942
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
3 po jego skończeniu zabrałam się za 4 , ale po 2 tygodniach mi się znudziło i porzuciłam bbl
własnie sie biore za szukanie i sciagne sobie
a powiedz mi jeszcze jak mozesz który plik mam sciagnac bum bum czy bum bum rapido?
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 12:17   #1943
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
własnie sie biore za szukanie i sciagne sobie
a powiedz mi jeszcze jak mozesz który plik mam sciagnac bum bum czy bum bum rapido?
bum bum bum bum rapido ja nawet nie miałam bo tego nie ma w rozpisce, to jest jakiś krótszy filmik , chyba jak się nie ma czasu ja robiłam wszystko zgodnie z rozpiską po miesiącu dorzucałam codziennie coś na brzuch i nienawidziłam serdecznie cardio z bbl nudne takie ale wytrwałam
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 12:20   #1944
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
bum bum bum bum rapido ja nawet nie miałam bo tego nie ma w rozpisce, to jest jakiś krótszy filmik , chyba jak się nie ma czasu ja robiłam wszystko zgodnie z rozpiską po miesiącu dorzucałam codziennie coś na brzuch i nienawidziłam serdecznie cardio z bbl nudne takie ale wytrwałam
dzieki
3maj za mnie kciuki zebym wytrwała, musze jakos to wszystko soebie czasowo zorganizowac
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 12:22   #1945
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
dzieki
3maj za mnie kciuki zebym wytrwała, musze jakos to wszystko soebie czasowo zorganizowac
powodzenia, będę trzymać najlepiej zacząć od razu, wtedy nie ma wymówki ,że nie ma się czasu ja jak na prawdę czasu nie miałam, to wstawałam wcześniej i ćwiczyłam z samego rana
a, i jeszcze jedno miałam takie zakwasy przez pierwsze 3-4 dni ,że na prawdę miałam problem z siadaniem i wstawaniem
__________________

*Ćwiczę*


Edytowane przez @na
Czas edycji: 2012-05-05 o 12:23
@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 12:36   #1946
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

agunia, nie, nie skakałam na skakance, ale to odnośnie tego, że w TF jest dużo skakania ja BBL chciałam po TF zrobić jakbym robiła systematycznie to bym była na 5 miesiącu TF
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 13:03   #1947
Tosia Samosia
Raczkowanie
 
Avatar Tosia Samosia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 401
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Możecie mi podać jakieś linki do tematów, czy informacji o tych programach? No i który jest przystępniejszy, łatwiejszy.. ja po nudnych i ciężkich ćwiczeniach zawsze szybko się poddaje
__________________
  • Everyone wants to be found.
blog: >> PUCHATA SOWA <<

Co ja mam ze SOBĄ zrobić?


wymiana książek
Tosia Samosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 13:08   #1948
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
agunia, nie, nie skakałam na skakance, ale to odnośnie tego, że w TF jest dużo skakania ja BBL chciałam po TF zrobić jakbym robiła systematycznie to bym była na 5 miesiącu TF
aaaa myslalam ze na skakance
Cytat:
Napisane przez Tosia Samosia Pokaż wiadomość
Możecie mi podać jakieś linki do tematów, czy informacji o tych programach? No i który jest przystępniejszy, łatwiejszy.. ja po nudnych i ciężkich ćwiczeniach zawsze szybko się poddaje
tutaj masz o BBL caly watek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=433088

własnie wymoczyłam stopy nakremowalam i pomalowalam pazurki teraz za rece sie biore
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 14:44   #1949
xxchemicznaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxchemicznaxx
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelszczyzna
Wiadomości: 4 170
GG do xxchemicznaxx
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez Aria93 Pokaż wiadomość
A ja teraz do Was rzadko zaglądam, ale myślę o Was . Że tu ćwiczycie i o siebie dbacie, a ja siedzę na kanapie i myślę o maturze . Nieregularnie na razie ćwiczę, ale obiecuję sobie, że po maturach wezmę się za to porządnie
Ja tak samo jak Aria
__________________
The world is ours, if we want it
xxchemicznaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 14:48   #1950
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

agunia a masz możliwość podgrzania? bo jak nie, to np zrób sobie tortillę z ciasta naleśnikowego, ale z razową mąką i posmaruj sosem z jogurtu i czosnku, i na to sałata lodowa, pomidor, papryka i pieczony kurczak - bardzo syci a można jeśc na zimno
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.