Tż długodystansowiec - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-18, 19:37   #31
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Tż długodystansowiec

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
nie ma możliwości popuścić jesli ma się zdrowy pęcherz (no i nie ma w nim litra wypitej chwilę wcześniej herbaty czy piwa ), więc jesli to jest główne zmartwienie Autorki to może być na 90% pewna że jej się to nie przytrafi co nie zmienia faktu że samo uczucie nie jest przyjemne i rozprasza, ja też nie przepadam za ta pozycją.
Nie trzeba wcześniej wypić litra herbaty żeby popuścić Ale fakt, zazwyczaj jest to tylko ucisk na pęcherz. Rzadko się zdarza popuścić w takiej sytuacji.
A nawet jak się zdarzy... To moim zdaniem nie ma się czym przejmować. Ale to już kwestia osobistego podejścia.

Cytat:
Napisane przez Ankara19 Pokaż wiadomość
Jej, dziewczyny, wiem, że to niebezpieczne, naprawdę nie trzeba mi tego tłumaczyć. Pomijając, że nie dla każdego wpadka byłaby tragedią
No skoro dla Was wpadka nie byłaby tragedią to dobrze

Cytat:
A co do nacisku to właśnie jest to nieprzyjemne, bo wiem, że się nie posikam
A próbowałaś się po prostu rozluźnić? Czasem można się do tego ucisku przyzwyczaić tak, że przestaje on przeszkadzać.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 20:12   #32
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Tż długodystansowiec

Swego czasu mieliśmy podobny problem ..
TŻ na początku narzekał na gumki (a ja na długość stosunków. Matko i córko, prawie 3h to katastrofa jakaś ) - okej, problem usunięty. Zaczęłam brać pigułki. Później nie miał już na co narzekać, zaczęliśmy kochać się bardziej regularnie, z dłuższą grą wstępną i stał się cud - dochodzi za każdym razem i nie trwa to już tyle czasu.
Przyznam,że na początku obawiałam się, że to moja wina. Jako osoba wyjątkowo zakompleksiona nie miałam w którymś momencie ochoty na seks i po każdym nieudanym zbliżeniu wpadałam w płacz i miałam okropny humor ... Teraz wiemy,że problem nie leżał po mojej stronie... (choć ja,najmądrzejsza i tak swoje wiem ... )
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 20:28   #33
Ankara19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 43
Dot.: Tż długodystansowiec

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
a jakich gumek używacie dokładnie?
Durex classic.

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość

A próbowałaś się po prostu rozluźnić? Czasem można się do tego ucisku przyzwyczaić tak, że przestaje on przeszkadzać.

Szczerze mówiąc to nie próbowałam, bo jak to poczuję to od razu mam nerwa, że znów to durne uczucie Muszę spróbować.


Cytat:
Napisane przez pauleta89 Pokaż wiadomość
Ja miałam to samo. Też mój TŻ już były mógł się kochac bardzo długo i nic. Przestawał z braku moich sił już i nieraz juz z bólu każdego mięśnia. A potem próbowaliśmy sesku przerywanego, i wtedy faktycznie dochodził dużo szybciej. Czyli winowajcą była gumka Z której później w ogóle zrezygnowaliśmy.
Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
Swego czasu mieliśmy podobny problem ..
TŻ na początku narzekał na gumki (a ja na długość stosunków. Matko i córko, prawie 3h to katastrofa jakaś ) - okej, problem usunięty. Zaczęłam brać pigułki. Później nie miał już na co narzekać, zaczęliśmy kochać się bardziej regularnie, z dłuższą grą wstępną i stał się cud - dochodzi za każdym razem i nie trwa to już tyle czasu.
Przyznam,że na początku obawiałam się, że to moja wina. Jako osoba wyjątkowo zakompleksiona nie miałam w którymś momencie ochoty na seks i po każdym nieudanym zbliżeniu wpadałam w płacz i miałam okropny humor ... Teraz wiemy,że problem nie leżał po mojej stronie... (choć ja,najmądrzejsza i tak swoje wiem ... )



Ufff jak dobrze mimo wszystko wiedzieć, że mój facet to nie jakieś indywiduum i że może być jeszcze wszystko ok
Ankara19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 10:33   #34
merci
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 90
Dot.: Tż długodystansowiec

Cytat:
Napisane przez Ankara19 Pokaż wiadomość
Na co dzień to ja jestem ta roztrzepana, więc dobrze się uzupełniamy A tatą chciałby zostać, ale ja nie chcę być jeszcze mamusią, dlatego na razie może sobie gadać Poza tym czekał prawie 4 lata na seks, bo uważał, że jesteśmy za młodzi na to i nie damy sobie rady w razie wpadki. Ale nie o tym wątek.
Matko, gdzie są tacy faceci, mów!?
merci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 15:19   #35
avelinee
Przyczajenie
 
Avatar avelinee
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 13
Dot.: Tż długodystansowiec

Byłam kiedyś z takim facetem, rzeczywiście jest to męczące. Czy w gumce czy bez (brałam tabletki) - i tak nie dochodził. Na wszelkie inne sposoby - nie było problemu. Mówił też, że z poprzednimi dziewczynami, z którymi się kochał też nigdy nie doszedł. Dodam też, że panicznie bał się wpadki.
To siedziało w jego psychice, w jego głowie i nie umiał tego pokonać. Ja nie umiałam mu pomóc.
Rozstaliśmy się z innych powodów, na szczęście nie mam teraz tego problemu. Cokolwiek by nie mówił, ja i tak czułam się przez to niedowartościowana i miałam wrażenie, że to wszystko przeze mnie. Ale było - minęło :p
avelinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 17:01   #36
atatoja
Rozeznanie
 
Avatar atatoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 937
Dot.: Tż długodystansowiec

Cytat:
Napisane przez Ankara19 Pokaż wiadomość

[...]
Te classic myślę, że dobrze leżą, nie zsuwają się, ale też nie ma problemu, żeby je wcisnąć.
Co do stymulacji chyba najbardziej działa na niego pozycja od tyłu, jednak ja często (nie zawsze, ale zazwyczaj) mam takie uczucie, jakbym się miała zaraz posikać Taki mocny nacisk na pęcherz więc rzadko się to nam udaje, bo jak odczuwam dyskomfort to rezygnujemy.
Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale on jest moim pierwszym facetem, a ja jego pierwszą kobietą i dosyć późno zaczęliśmy uprawiać seks, bo ja nie byłam gotowa a i on miał obawy. Może się to wszystko unormuje jeszcze. Na pewno musimy zakupić te cienkie prezerwatywy, spróbujemy.
a próbowaliście pzycji od tyłu ale na leżąco...? sorry, że tak się wypytuję, ale jeśli nie próbowaliście to polecam. Doznania dla faceta są intensywne, a ja np nigdy nie czułam wtedy nacisku na pęcherz. Możesz sobie ewentualnie położyć poduszkę pod biodra, żeby były trochę wyżej.

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość


Nie straszę. Po prostu informuję. Tabletki antykoncepcyjne mogą, ale nie muszą mieć skutki uboczne, to żadna tajemnica. A po odstawieniu tabletek wiele kobiet ma przez pół roku nieregularne cykle. Też żadna tajemnica.
Po prostu moim zdaniem lepiej to wiedzieć przed braniem tabletek, niż po. Jeżeli kogoś coś takiego nie zraża, to niech bierze tableki. Poza wadami, mają swoje zalety
ok wybacz po prostu miałam wrażenie, że próbujesz jej odradzić tą opcję
__________________
Jeśli chcesz tęczę, musisz pogodzić się z burzą
atatoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 19:17   #37
Ankara19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 43
Dot.: Tż długodystansowiec

Cytat:
Napisane przez merci Pokaż wiadomość
Matko, gdzie są tacy faceci, mów!?
Nie wiem, sam się napatoczył


Cytat:
Napisane przez avelinee Pokaż wiadomość
Byłam kiedyś z takim facetem, rzeczywiście jest to męczące. Czy w gumce czy bez (brałam tabletki) - i tak nie dochodził. Na wszelkie inne sposoby - nie było problemu. Mówił też, że z poprzednimi dziewczynami, z którymi się kochał też nigdy nie doszedł. Dodam też, że panicznie bał się wpadki.
To siedziało w jego psychice, w jego głowie i nie umiał tego pokonać. Ja nie umiałam mu pomóc.
Rozstaliśmy się z innych powodów, na szczęście nie mam teraz tego problemu. Cokolwiek by nie mówił, ja i tak czułam się przez to niedowartościowana i miałam wrażenie, że to wszystko przeze mnie. Ale było - minęło :p
Może to z tego powodu co pogrubione. I też miewałam już nawet pomysły, że to przeze ze mnie, ale chyba jakbym go nie pociągała to by wcale nic nie inicjował...Pomijając, że w ogóle by ze mną raczej nie był.

atatoja- dzięki za dobre rady, warto spróbować
Ankara19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-23, 14:41   #38
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Tż długodystansowiec

Unimil skyn są nielateksowe, więc możecie ich spróbować. Ja miewam jakieś stany zapalne od zwyczajnych, a po tych nic.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 22:24   #39
Ankara19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 43
Dot.: Tż długodystansowiec

Chciałam tylko dopisać, jeśli by to kogoś ciekawiło: rzeczywiście, problemem były prezerwatywy. Problem zniknął po przejściu na tabletki
Ankara19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 22:42   #40
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: Tż długodystansowiec

Ten nacisk na pęcherz to czasem nie wynika z tego punktu G czy jak to tam się zwie? :p gdzieś w internecie krąży filmik o stymulowaniu jakiegoś miejsca wewnątrz pochwy, które powoduje takie uczucie i dzięki temu kobieta ma wytrysk
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 22:48   #41
Ankara19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 43
Dot.: Tż długodystansowiec

magda170325 wydaje mi się, że stymulacja tego punktu jest raczej przyjemna, a ten wspomniany ucisk to bardzo niefajne uczucie i dosyć mocne, rozpraszające od innych doznań
Ankara19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.