Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-07, 19:32   #3121
olina_
Raczkowanie
 
Avatar olina_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 348
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Pamiętamy, jak Ci teraz idzie?
olina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 09:13   #3122
ajeva
Raczkowanie
 
Avatar ajeva
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: silesia
Wiadomości: 459
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Melduję się po 2 miesiącach pracy. Pamiętacie mnie?
Jeszcze miesiąc okresu próbnego.
ale ten czas leci!! Już dwa miesiące. Fajnie, a jak Ci się teraz tam podoba? Pewnie już mniej stresu?
__________________
orto
start - góra metal 07.06.2011 (+hyrax)
dół 17.01.2012
koniec 10.01.2014

"It's not a dream anymore.

It's worth fighting for!"



proszę o udostępnianie=》 https://zrzutka.pl/ndpe6p dla mamy
ajeva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 10:44   #3123
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Mniej
Ludzie są fajni, atmosfera ok.
Jedyne co złego, to to że kręgosłup mi dał się bardziej we znaki niż zwykle i chodzę po lekarzach i zażywam ciągle leki. Ale jest już lepiej, w proównaniu z tym co było dużo lepiej.
I niestety, ale praca na zmiany nie jest fajna. Żyję się tylko pracą. Czas leci wtedy bardzo szybko. Czeka się tylko na jakiś wolny weekend.
Niestety dużo ich nie ma.
Ale dobrze, że praca jest i nie jest w niej źle
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."

Edytowane przez zabciajs
Czas edycji: 2012-05-08 o 10:45
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 11:59   #3124
kredens123456789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Skonczyłam studia licencjackie zaoczne finanse, mam doświadczenie w roznych branzach ale nie w rachunkowości, uczę się jezyków, robie prawko. Przez 4 miesiace szukam pracy jako pomoc w ksiegowosci, staż, praktyka i stwierdzam tragedia przynajmniej w Krakowie. Nigdy wczesniej nie było tak pod gorke, dziewczyny czy tez macie taki problem w swoich miastach, moze pomyslec o zmianie zamieszkania?
kredens123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 13:59   #3125
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Mniej
Ludzie są fajni, atmosfera ok.
Jedyne co złego, to to że kręgosłup mi dał się bardziej we znaki niż zwykle i chodzę po lekarzach i zażywam ciągle leki. Ale jest już lepiej, w proównaniu z tym co było dużo lepiej.
I niestety, ale praca na zmiany nie jest fajna. Żyję się tylko pracą. Czas leci wtedy bardzo szybko. Czeka się tylko na jakiś wolny weekend.
Niestety dużo ich nie ma.
Ale dobrze, że praca jest i nie jest w niej źle
Jakbym czytała o swojej pracy,no może bez tej części o kręgosłupie, odpukać mój jest całkiem sprawny. A jak zaczynałam pracować na dwie zmiany to wydawało mi się, że to nawet lepsze od pracy w stałych godzinach

Cytat:
Napisane przez kredens123456789 Pokaż wiadomość
Skonczyłam studia licencjackie zaoczne finanse, mam doświadczenie w roznych branzach ale nie w rachunkowości, uczę się jezyków, robie prawko. Przez 4 miesiace szukam pracy jako pomoc w ksiegowosci, staż, praktyka i stwierdzam tragedia przynajmniej w Krakowie. Nigdy wczesniej nie było tak pod gorke, dziewczyny czy tez macie taki problem w swoich miastach, moze pomyslec o zmianie zamieszkania?
4 miesiące to nie tak długo, koleżanka szukała 8 miesięcy; kilkuletnie doświadczenie w księgowości i kadrach w znanej firmie (marka rozpoznawalna w moim województwie), młoda, dyspozycyjna, tylko wykształcenia nie miała w kierunku księgowości...
Przeprowadzka do innego miasta to nie takie chop siup, musiałabyś mieć dobrą pensję na starcie aby móc się utrzymać. Łatwiej jest jak się jedzie z koleżanką albo chłopakiem, przynajmniej tak mi się wydaje.

Co myślicie o wolontariatach? Warto "pomęczyć się" i mieć ciekawy punkt w CV? Mam na oku stowarzyszenie, w którym mogłabym się czegoś nauczyć (przynajmniej tak mi się wydaje), ale na ich stronie nie ma żadnej zakładki typu; kariera, współpraca
Trzeba iść osobiście i nie wiem czy nie wyjdę na jakiegoś natręta.
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 16:00   #3126
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez kredens123456789 Pokaż wiadomość
Skonczyłam studia licencjackie zaoczne finanse, mam doświadczenie w roznych branzach ale nie w rachunkowości, uczę się jezyków, robie prawko. Przez 4 miesiace szukam pracy jako pomoc w ksiegowosci, staż, praktyka i stwierdzam tragedia przynajmniej w Krakowie. Nigdy wczesniej nie było tak pod gorke, dziewczyny czy tez macie taki problem w swoich miastach, moze pomyslec o zmianie zamieszkania?
Aż tak jest źle jest w Krakowie ? Zaskoczyłaś mnie ? Mieszkasz w Krakowie i stamtąd pochodzisz ?. Wiele osób wcześniej tutaj radziło mi by się do dużego miasta typu kraków przeprowadzić, bo tam łatwiej o prace .
Ja skończyłam ekonomię o specjalności rachunkowość i mam miesiąc doświadczenia jako księgowa oraz 2 kursy z księgowości i pochodzę z bardzo małego miasteczka.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:07   #3127
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Melduję się po 2 miesiącach pracy. Pamiętacie mnie?
Jeszcze miesiąc okresu próbnego.
nu pewnie, że pamiętamy (chyba )
ale ten czas leci już 2 miesiące
i jak? lepiej? jak się pracuje?

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Mniej
Ludzie są fajni, atmosfera ok.
Jedyne co złego, to to że kręgosłup mi dał się bardziej we znaki niż zwykle i chodzę po lekarzach i zażywam ciągle leki. Ale jest już lepiej, w proównaniu z tym co było dużo lepiej.
I niestety, ale praca na zmiany nie jest fajna. Żyję się tylko pracą. Czas leci wtedy bardzo szybko. Czeka się tylko na jakiś wolny weekend.
Niestety dużo ich nie ma.
Ale dobrze, że praca jest i nie jest w niej źle
już doczytałam jak ci się pracuje
a na basen może znajdziesz czas?? to najlepsze dla kręgosłupa
i dobrze, że nie jest ci tam źle
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-09, 16:19   #3128
stokrotka145
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 91
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

byłam dzis na rozmowie w Zusie. juz mysllam, ze zawalilam ten test co pisalam w kwietniu.a tu prosze w poniedzialek dostalam telefon, ze mam przyjechac na rozmowe. co prawda bylo nas dzis troche wiecej niz miejsc .miejsc jest 5 a bylo nas ok. 10-12. maja sie odezwac do konca przyszlego tygodnia. nie wiem czy chcialabym tam pracowac bo nasluchalam sie ze jest strasznie,ze duzo trzeba sie uczyc tych ustaw itp. ale mimo wszystko chialabym sprobowac (nawet za te grosze i bedac skazana na wstawanie o 4-dojazdy)
stokrotka145 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 18:50   #3129
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

zabciajs dobrze że Ci sie układa i sobie pracujesz, kurde ale ten czas szybko leci
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 20:17   #3130
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

hej pow mi czy ktos wie cos o pracy w administracji w szkole? mozna skladac, wysylac podanie droga elektroniczna?
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 08:54   #3131
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

czy ktos pracuje w administracji w szkole???
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 09:29   #3132
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Witam Mam nadzieję, że mogę się przyłączyć? Z natury jestem niestety pesymistką, ale staram się jak tylko mogę zmienić to. Od bardzo dawna siedzę w domu i od jakiegoś czasu szukam pracy. Muszę przyznać, że jest ciężko, nie potrafię chyba dobrze się zareklamować na rozmowie. Tragedii co prawdę nie ma, ale wiem, że mogłoby być trochę lepiej. Ale to wina stresu, za bardzo zależy mi na znalezieniu pracy. Od dziecka byłam nauczona, że zawsze gdzieś pracowałam i miałam swoje pieniądze, potem wszystko się urwało, no cóż - życie...
Od paru dni zastanawiam się nad założeniem własnej działalności gospodarczej Bardzo się boję, no ale póki co zamierzam dowiedzieć się jak najwięcej na ten temat i zobaczymy co dalej. Przede wszystkim muszę zbadać rynek a nie bardzo wiem jak się za to zabrać. W piątek będę w Urzędzie Pracy więc przy okazji dowiem się czegoś na temat dofinansowania.
No cóż, póki co będę musiała poczytać jeszcze trochę ten wątek a jestem dopiero na pierwszych stronach, także mam jeszcze długą lekturę przed sobą ale ta lektura bardzo mi się podoba, ponieważ jest tu pozytywne nakręcanie
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:03   #3133
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Ja tez w czasie rozmow sie denerwuje i to niestety niegatywny skutek na moj wizerunek. Nie wiem jak to zmienic, bo pracodawcy wola osoby energiczne, dobrze radzace sobie ze stresem. Ja tez szukam dlugo pracy, teraz bede miec slub i odezwal sie instynkt macierzynski i chcialabym zalozyc rodzine, ale dokucza mni brak pracy...
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:15   #3134
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
Ja tez w czasie rozmow sie denerwuje i to niestety niegatywny skutek na moj wizerunek. Nie wiem jak to zmienic, bo pracodawcy wola osoby energiczne, dobrze radzace sobie ze stresem. Ja tez szukam dlugo pracy, teraz bede miec slub i odezwal sie instynkt macierzynski i chcialabym zalozyc rodzine, ale dokucza mni brak pracy...

ja zostałam zwolniona z pracy przez mój "instynkt macierzyński" ale cieszę się z tego, teraz dzieci mam już "odchowane", wpadliśmy z mężem na świetny pomysły budowy domu, po roku użerania się z urzędami parę tygodni temu zaczęliśmy to realizować i do pełni szczęścia brakuje mi tylko pracy - wtedy byłabym naprawdę szczęśliwa
nerwy na rozmowach musimy jakoś opanować, tylko jak no ale damy radę, będzie dobrze
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:25   #3135
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

no i wlasnie ten koment zwsze jest odwlekany ze wzgladu ze kobiety maja taka pozycje, tzn niestabilne zatrudnienie
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 14:18   #3136
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

a z jakiego powodu denerwujecie się przed rozmową? może jak same sobie odpowiecie, to łatwiej diabła ujarzmić. Mnie stresowała myśl, że spytają o coś co mam wpisane w CV dlatego przygotowałam sobie teczkę, w której mam wszystkie dyplomy, referencje. Jak piszę, że potrafię obsługiwać jakiś program, to na potwierdzenie wydruk czegoś co sama zrobiłam.
A co do planów "życiowych" - wiem co chcę osiągnąć więc nawet jeśli ozywa się chęć bycia mamą, to wiem, że pracę i macierzyństwo da się pogodzić.
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 15:05   #3137
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
a z jakiego powodu denerwujecie się przed rozmową? może jak same sobie odpowiecie, to łatwiej diabła ujarzmić. Mnie stresowała myśl, że spytają o coś co mam wpisane w CV dlatego przygotowałam sobie teczkę, w której mam wszystkie dyplomy, referencje. Jak piszę, że potrafię obsługiwać jakiś program, to na potwierdzenie wydruk czegoś co sama zrobiłam.
A co do planów "życiowych" - wiem co chcę osiągnąć więc nawet jeśli ozywa się chęć bycia mamą, to wiem, że pracę i macierzyństwo da się pogodzić.

ja denerwuje się bo zależy mi na zdobyciu danej pracy a im bardziej zależy tym bardziej się denerwuję i nie potrafię tego opanować
a co do pracy i macierzyństwa to owszem można pogodzić, ale pod warunkiem, że chcesz aby ktoś obcy zajmował się Twoim dzieckiem. Ja jednak wolę dzieci sama wychować chociaż do trzeciego roku życia. No ale każdy ma swoje życie, sumienie i sam decyduje co dla jego rodzony jest najważniejsze
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 15:19   #3138
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

ja mam takie szczescie ze moja tesciowa jak i mama nie pracuja wiec w razie cego moge na nie liczyc ja juz mam dosyc odkladania macierzynstwa, tak sie zastanawiam czy nie leiej po urodzieniu i odchowaniu dziecka zaczac szukac juz konkretnie pracy? z wyksztalceniem mgr?
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 16:06   #3139
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
ja mam takie szczescie ze moja tesciowa jak i mama nie pracuja wiec w razie cego moge na nie liczyc ja juz mam dosyc odkladania macierzynstwa, tak sie zastanawiam czy nie leiej po urodzieniu i odchowaniu dziecka zaczac szukac juz konkretnie pracy? z wyksztalceniem mgr?
Masz dosyć odkładania macierzyństwa w wieku 22 lat?
Dobre
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 16:19   #3140
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Chodzi mi o to ze bardzo bardzo chcialabym miec dziecko, w tamtym roku rAZem z Tż uzgodnilismy ze teraz zaczniem starania. Mamy z czego zyc, gdzie mieszkac. Dla mnie praca zawodowa nie tylko ma na celu dawanie mi pieniedzy, ale tez przede wszystkim realizownanie siebie i rozwijanie swoich umiejetnosci. Kazda kobieta odczuwa potrzebe zalozenia rodziny w roznym wieku. Inne decyduja sie w wieku 20 lub tez takie dla ktorych macierzystwo w wieku 30 lat jest nie dopomyslenia i odkladaja to do 40. ja sobie tego nie wyobrazam.
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 17:34   #3141
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
Chodzi mi o to ze bardzo bardzo chcialabym miec dziecko, w tamtym roku rAZem z Tż uzgodnilismy ze teraz zaczniem starania. Mamy z czego zyc, gdzie mieszkac. Dla mnie praca zawodowa nie tylko ma na celu dawanie mi pieniedzy, ale tez przede wszystkim realizownanie siebie i rozwijanie swoich umiejetnosci. Kazda kobieta odczuwa potrzebe zalozenia rodziny w roznym wieku. Inne decyduja sie w wieku 20 lub tez takie dla ktorych macierzystwo w wieku 30 lat jest nie dopomyslenia i odkladaja to do 40. ja sobie tego nie wyobrazam.
Spokojnie, bardzo młoda jesteś, naprawdę masz jeszcze czas
Ja mam zdecydowanie gorzej pod tym względem
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 17:50   #3142
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
ja mam takie szczescie ze moja tesciowa jak i mama nie pracuja wiec w razie cego moge na nie liczyc ja juz mam dosyc odkladania macierzynstwa, tak sie zastanawiam czy nie leiej po urodzieniu i odchowaniu dziecka zaczac szukac juz konkretnie pracy? z wyksztalceniem mgr?

To prawda że babcie pomagają, ja takiego szczęścia nie mam i jestem skazana sama na siebie, więc wolałam wychowywać sama dzieci niż zostawiać ich pod opieką obcej osoby. Jeżeli jesteś gotowa na macierzyństwo to ja polecam jak wspominam sobie czas jak z mężem nie mieliśmy dzieci to uważam, że było potwornie nudno. Praca-imprezy-praca i tak w kółko -beznadzieje Teraz mamy dwa odchowane szkraby i jesteśmy szczęśliwi jeszcze tylko zacznę pracować i będzie już pełnia szczęścia

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Spokojnie, bardzo młoda jesteś, naprawdę masz jeszcze czas
Ja mam zdecydowanie gorzej pod tym względem
może i jest młoda, ale jak urodzi dziecko będzie miała 23 lata a jak będzie w moim wieku to dziecko będzie miało 11 lat a ona w najgorszym razie od 8 będzie już pracowała A wierz mi że znaleźć pracę po długiej przerwie w wieku 34 lat jest bardzo ciężko albo jeszcze ciężej. Często chodzę sprawdzam kogo przyjęli do pracy tam gdzie ja starałam się o nią i praktycznie zawsze są to młode osoby tak na moje oko do 26-27 lat.
Ale ja też będę pracowała
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 17:51   #3143
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Spokojnie, bardzo młoda jesteś, naprawdę masz jeszcze czas
Ja mam zdecydowanie gorzej pod tym względem
ile masz lat? to prawda, jestem mloda, ale tez nie zamierzam miec dziesiecioro dzieci, chce miec jedno i po kilku latach5-7 nastepne. cale zycie przede mna i nie oznacza to, ze jak zajde w ciaze to wszystko przepadnie, wyksztalcenie itp poza tym siedze w domu bez stalej pracy prawie 3 lata (byly jakies dorywcze ale bez umowy o prace) i przez te 3 lata moglabym miec juz odchowane dziecko. Nie zaluje ze nie mam dziecka, tzn ze wczesniej nie zaszlam w ciaze, tylko chodzi mi o to ze zawsze czekamy na lepszy moment, bo moze akurat sie cos trafi.
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 19:05   #3144
nikah
Raczkowanie
 
Avatar nikah
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: 3miasto i okolice
Wiadomości: 367
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez zuzia13m Pokaż wiadomość
To prawda że babcie pomagają, ja takiego szczęścia nie mam i jestem skazana sama na siebie, więc wolałam wychowywać sama dzieci niż zostawiać ich pod opieką obcej osoby. Jeżeli jesteś gotowa na macierzyństwo to ja polecam jak wspominam sobie czas jak z mężem nie mieliśmy dzieci to uważam, że było potwornie nudno. Praca-imprezy-praca i tak w kółko -beznadzieje Teraz mamy dwa odchowane szkraby i jesteśmy szczęśliwi jeszcze tylko zacznę pracować i będzie już pełnia szczęścia
Pardon, ale nie mieści mi się w głowie takie podejście. Jak można nie mieć w życiu nic poza pracą i imprezami??? Gdzie pasja, zainteresowania, rozwój, samorealizacja? Dobry dajesz swoim dzieciom przykład?
__________________
"Wszystko, co nie jest świadomym poświęcaniem się rzeczom ważnym,
jest nieświadomym poświęcaniem się rzeczom nieważnym"


wymienię tusz L'Oreal
nikah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 19:37   #3145
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez nikah Pokaż wiadomość
Pardon, ale nie mieści mi się w głowie takie podejście. Jak można nie mieć w życiu nic poza pracą i imprezami??? Gdzie pasja, zainteresowania, rozwój, samorealizacja? Dobry dajesz swoim dzieciom przykład?
zależy kto co rozumie przez słowo "imprezy". Swoim dzieciom daje bardzo dobry przykład, wychowuje ich a nie chowam. Wszyscy mamy jakieś pasje i zainteresowania. Byłam młoda i korzystałam z życia ale nie paliłam, nie brałam narkotyków, alkohol piłam sporadycznie a od 9 lat w ogóle. Z dziećmi dużo pracuję i co po nich widać. Nie rozumiem o co Ci chodzi. Zapracowaliśmy na wszystko sami, rodzice nam nie pomagali i nie pomagają. Od 14 roku życia rodzice nie kupowali mi ubrań, książek i innych rzeczy, na wszystko musiałam zapracować sama a czasy były zupełnie inne. Nawet wtedy internetu nie miałam bo 9 lat temu nie było go jeszcze - Wy naprawdę macie inne życie, inne perspektywy.
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 19:41   #3146
pepsikolakokakola
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 986
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

nie filozofujcie tak ))
najlepiej to znalezc prace na umowe o prace i zajsc w ciaze )))))))))))
pepsikolakokakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 19:44   #3147
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez pepsikolakokakola Pokaż wiadomość
nie filozofujcie tak ))
najlepiej to znalezc prace na umowe o prace i zajsc w ciaze )))))))))))

z tym się zgodzę
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 19:46   #3148
pepsikolakokakola
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 986
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez zuzia13m Pokaż wiadomość
. Wszyscy mamy jakieś pasje i zainteresowania.
dla wiekszosci osob psaja jest tv i piwo

a co zlego w zyciu typu: praca - impreza ? jest jakis obowiazek posiadania pasji, meza, dziecka ?? nie wiem dlaczego niektorzy przekonuja innych, ze ich model zycia jest leszy od jakiegos innego. zawisc? zazdrosc? frustracja?
pepsikolakokakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 20:00   #3149
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

każdy ma prawo tak żyć jak mu się podoba, ja lubię spotykać się ze znajomymi i takie spotkania nazywamy imprezami a jak się wybudujemy to będziemy mieli jedną wielką imprezę. Budujemy się na jednym osiedlu na działkach obok ale będzie zabawa i nasza i naszych dzieci - a nazbiera ich się trochę Z koleżanką będziemy szaleć z aranżacją naszych ogrodów, syn będzie szukał skamielin a córcia pomagała przy doborze roślin ale najpierw muszę zapracować na ten domek z ogródkiem

Dzisiaj wysłałam 4 cv, ciekawe czy ktoś się odezwie do jednego miejsca po raz kolejny, już nawet nie wiem który osobiście też już zanosiłam, może wreszcie kiedyś się uda. Będę nieugięta

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez pepsikolakokakola Pokaż wiadomość
dla wiekszosci osob psaja jest tv i piwo

a co zlego w zyciu typu: praca - impreza ? jest jakis obowiazek posiadania pasji, meza, dziecka ?? nie wiem dlaczego niektorzy przekonuja innych, ze ich model zycia jest leszy od jakiegos innego. zawisc? zazdrosc? frustracja?
w sumie czemu nie
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 20:25   #3150
nikah
Raczkowanie
 
Avatar nikah
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: 3miasto i okolice
Wiadomości: 367
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

nie mam zamiaru nikogo do niczego przekonywać, serio.
i nie o imprezy mi się rozchodziło, w dawaniu przykładu, tylko o świecenie przykładem z cyklu "tv i piwo". Się chwali, że sobie na wszystko zapracowałaś, współczuje, że rodzice nie spełniali ci zachcianek (wyobraź sobie, że mi też nie), ale nie wiem jak to się ma do mojego stwierdzenia. Tak jak i brak internetu. Spełniać się można we wszystkim, w byciu żoną i matką również. Ale hodowanie kolejnego pokolenia przekonanego o tym, że oglądanie seriali w wolnym czasie to najlepsza rozrywka na świecie jest chore. Każdy człowiek ma nieograniczony potencjał i szanse rozwoju, sprowadzanie życia do zaspokajania prymitywnych potrzeb jest co najmniej marnotrawstwem. A wychowywanie dzieci to nie tylko pilnowanie żeby nie zrobiły krzywdy sobie i innym i zdobywały jak najlepsze oceny w szkole.
To tylko moje zdanie, mam prawo je wyrazić - nie mam prawa narzucać i tego nie robie.
__________________
"Wszystko, co nie jest świadomym poświęcaniem się rzeczom ważnym,
jest nieświadomym poświęcaniem się rzeczom nieważnym"


wymienię tusz L'Oreal
nikah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.