Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawie - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-10, 18:47   #1141
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość

ja place najmniej za wode bo nic
Moj landi placi
Nie wiedzialam nawet ze to taki koszt.
Tak sam z dobrego serca placi czy macie wliczone w czynsz

Na kiedy masz termin
bede trzymac kciuki zebys do 14 nie doszla ja doszlam, i to dwa razy, i to nawet dalej niz 14 :
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 22:42   #1142
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

bea - uwazaj, bo niewielu nam udalo sie pozostac dluzsza niz szersza w ciazy (za to tylko ja taka pozostalam )

maatra - calkiem dobrze sie sprzedaly ciuszki kilka zostalo ale pojdzie na kolejna probe! mam tego pelno znowu

teraz mam lamiglowke z praca, szukam opieki na 4 dni dla Adasia, bo moje przedszkole przyjmuje tylko na 5,3,2 dni wiecie czy to normalna praktyka? rozejrze sie jeszcze za child minder, chociaz wczesniej nie bralam tego jako opcji...
bea - ty juz wiesz jak to sie u ciebie bedzie odbywac? tak z ciekawosci pytam, bo masz mnooostwo czasu
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 08:00   #1143
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

eloo

kolejny dzien czas zaczac
dobrze, ze to juz piatek bo caly ten tydzien mialam jakis sniety ...

bakti jesli chodzi o boden to tylko tunika przyszla ... sukienke ktora chcialam nie mieli rozmiariaru, musialabym czekac jakies 10tyg
co do tuniki to jest okejisz, ale jednak mysle ze za 32f moglabym miec 2 takie w jakims innym sklepie

bea wyglada tak jak bysmy cie wszytskie zignorowalay jesli chodzi o propozycje spotkania
a to nieprawda, bo chcialam napisac, ze ja dzis na prapetowke uderzam wiec jutro raczej bede ... odpoczywac a poza tym ruscy nadjezdzaja i i tak czuje sie ... "nie w sosie"

asik trzymam kcuki abys to nie byla ty

ok czas zaczac pracowac
udanego piatku pappapa
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 08:15   #1144
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Hej

Witam wszystkie nowe twarze na watku i zycze duzo zdrowka tym chorujacym

Ja nadal probuje sie ogarnac po urlopie, dom juz posprzatalam, w pracy tez w miare ok wiec teraz pora na wizaz

Spedzilam fantastyczny tydzien z przyjaciolka z czasow podstawowki i liceum, zobaczylysmy na zywo nasze nastoletnie milosci Backstreet Boys - dawno sie tak swietnie nie bawilam i powiem wam, ze tyle co widzialam Holandie to bardzo mi sie spodobala jako kraj, pieknie tam, zielono, mnostwo denerwujacych rowerzystow , ludzie bardzo mili, sami zagaduja (szkoda ze nic a nic nie rozumialam) i mowia sobie czesc nawet jesli w ogole sie nie znaja, a mijaja sie na ulicy.
Maja taka jedna fajna tradycje - w weekendy i swieta zaczynaja dzien od kawy i bardzo slodkiego ciasta
Postaram sie pozniej wkleic kilka fotek.


Troche was podenerwuje, ale powiem, ze sie nie moge doczekac az przytyje w ciazy (zebym tylko pozniej nie zalowala tych slow)


Slonce nareszcie wyszlo byle do piatej i weekend


Aaa i chcialam zapytac czy ktoras z was kiedykolwiek reklamowala usluge fryzjerska? Bo mi brakuje odwagi...ale tak mi skiepscila wlosy fryzjerka, ze mnie krew zalewa Teraz i tak juz nic nie zrobie, ale jak sie cos takiego powtorzy to nie wytrzymam chyba...chcialabym tak kiedys sie zebrac na odwage i wygarnac.
Tylko nie wiem, czy to dobry pomysl nakrzyczec na fryzjerke a potem kazac jej poprawiac

milego dnia dziewczyny
__________________
"Attitude is a little thing that makes a big difference"
anka! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 08:52   #1145
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

hej aniu! dawno cie nie bylo

czekamy na fotki!! te z Backstreet Boys (chociaz ostatnio widzialam to posuneli sie w latach chlopcy )
dawno ci ta fryzjerka robila wlosy? jesli tak to jedynie ci zostaje skarga i zobaczyc co powiedza, jesli teraz to poszlabym, kazala sobie poprawic i powiedziala na koniec ze nie ma co liczyc na stalego klienta
ale czy ty na pewno chcesz zeby ci wlosy poprawiala? moze lepiej idz gdzie indziej?

kofcia - milej imprezki! ja mam chrzciny w weekend, obiecalam ciasta zrobic (nie wiem czemu, ja taka dobra w ciastach nie jestem?) i juz sie stresuje!

bea - gdzies tez przegapilam o tym spotkaniu?

moje dziecko to straszny psuj, dzisiaj juz zdazyl zalatwic swojego drewnianego walkera
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 08:54   #1146
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Dzięki dziewczyny za odpowiedź Lori hortensja do doniczki, kupiłam małą w Holandii, śliczna, różowa i chciałabym żeby taka pozostała. Na pewno się różni od tych dostępnych w sklepach tutaj bo ma drobniutkie kwiatki i nieco inny kolor.... Mam nadzieję że przez ten użyźniający nawóz się nei rozrośnie do masakrycznych rozmiarów

ANia witaj w domu

MI się też strasznie Holandia podoba, chciałabym tam dłuższe wakacje spędzić uwielbiam ich architekturę i to że jest tak zielono....

Włosy reklamowałam raz, zaraz po tym jak zeszłam z fotela bo 1. farbowanie i pasemka trwały 5 h (normalnie powinno zająć koło 2 h ) ale pani nie wiedziała kiedy powiedzieć NIE do klientów którzy przychodzili z ulicy bez wczesniejszego umowienia) 2. włosy były rozjaśniane żeby położyć pasemka a po nałożeniu farby na pasemka niektóre z nich nie były w ogóle pokryte- pozostałe białe 3. nie zrobiła takiego koloru jak chciałam 4 zmarnowała całe moje 5 h przyszłam o 10 wyszłam o 15

Od razu powiedziałam że mi się obsługa nie podoba i mają coś z tym zrobić. Zaoferowała mi następną taką samą wizytę gratis na co ja jej powiedziałam że nie chcę bo już więcej do niej nie mam zamiaru przyjść więc zapłaciłam tylko 30 zł (niby koszt farby)

Ostatnio reklamowałam kompozycje dekoracyjną którą zamówiłam na stół weselny. W kwiaciarni chciałam pokazać zdjęcie z laptopa o co mi chodzi- babka nie chciała zobaczyć bo stwierdziła że wie o co chodzi. Przywiozła kwiaty i za 15 minut z powrotem je zabierała. Odwaliła totalną chałę zupełnie niezgodną pod każdym względem z tym o co prosiłam. Przywiozła poprawioną kompozycję i byłam zadowolona.

Najważniejsze nie dać sobie wejść na głowę Usługa to jak kupno rzeczy, zawsze powinna spełniać nasze oczekiwania a gdy odbiega od tego o co się prosiło albo jest wykonana niechlujnie należy reklamować!
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi

Edytowane przez olka_222
Czas edycji: 2012-05-11 o 08:57
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 08:57   #1147
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
bea - uwazaj, bo niewielu nam udalo sie pozostac dluzsza niz szersza w ciazy (za to tylko ja taka pozostalam )


teraz mam lamiglowke z praca, szukam opieki na 4 dni dla Adasia, bo moje przedszkole przyjmuje tylko na 5,3,2 dni wiecie czy to normalna praktyka? rozejrze sie jeszcze za child minder, chociaz wczesniej nie bralam tego jako opcji...
bea - ty juz wiesz jak to sie u ciebie bedzie odbywac? tak z ciekawosci pytam, bo masz mnooostwo czasu
Bede uwazac z calych sil
Bakti mamy na razie taki bardzo wstepny plan : chcemy wyprowadzic sie z Londka gdzies na wybrzeze (rozwazamy Dover) .
Moj TZ jest instruktorem kitesurfingu i mamy nadzieje ze ta jego kariera zacznie sie coraz bardziej rozkrecac.
W ten sposob po zakonczeniu macierzynskiego moglabym pojsc do pracy moze na pol etatu na poczatek bo TZ glownie pracowalby w weekendy.

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;3403049 2]Tak sam z dobrego serca placi czy macie wliczone w czynsz

Na kiedy masz termin
bede trzymac kciuki zebys do 14 nie doszla ja doszlam, i to dwa razy, i to nawet dalej niz 14 :[/QUOTE]
Az przeczytam nasza umowe jeszcze raz, ale nie sadze
Termin mam na 2 listopada.


Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość

bea wyglada tak jak bysmy cie wszytskie zignorowalay jesli chodzi o propozycje spotkania
a to nieprawda, bo chcialam napisac, ze ja dzis na prapetowke uderzam wiec jutro raczej bede ... odpoczywac a poza tym ruscy nadjezdzaja i i tak czuje sie ... "nie w sosie"
spoko, wiadomo ze kazdy ma swoje zycie , plany itd
Niemniej byloby mi bardzo milo poznac Was osobiscie

Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
Spedzilam fantastyczny tydzien z przyjaciolka z czasow podstawowki i liceum, zobaczylysmy na zywo nasze nastoletnie milosci Backstreet Boys - dawno sie tak swietnie nie bawilam i powiem wam, ze tyle co widzialam Holandie to bardzo mi sie spodobala jako kraj, pieknie tam, zielono, mnostwo denerwujacych rowerzystow , ludzie bardzo mili, sami zagaduja (szkoda ze nic a nic nie rozumialam) i mowia sobie czesc nawet jesli w ogole sie nie znaja, a mijaja sie na ulicy.
Maja taka jedna fajna tradycje - w weekendy i swieta zaczynaja dzien od kawy i bardzo slodkiego ciasta
Postaram sie pozniej wkleic kilka fotek.


Aaa i chcialam zapytac czy ktoras z was kiedykolwiek reklamowala usluge fryzjerska? Bo mi brakuje odwagi...ale tak mi skiepscila wlosy fryzjerka, ze mnie krew zalewa Teraz i tak juz nic nie zrobie, ale jak sie cos takiego powtorzy to nie wytrzymam chyba...chcialabym tak kiedys sie zebrac na odwage i wygarnac.
Tylko nie wiem, czy to dobry pomysl nakrzyczec na fryzjerke a potem kazac jej poprawiac

milego dnia dziewczyny
Brzmi fantastycznie
Ja sie tak zbieram do przyjaciolki w Belgii.....ale jakbym nie kombinowala z dniami/godzinami to eurostar wychodzi 150 funtow drogo kurna

co do fryzjera....na pewno mozna reklamowac, ale moze lepiej nie krzyczec
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 09:11   #1148
Kinqaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kinqaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn, UK
Wiadomości: 15 641
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

hejja!
witam anię!

co do reklamacji to jestem ZA, tylko bez krzyków

o rozmiarach się nie wypowiem, ale na końcu ciąży ważyłam z 93 kg
__________________
***
Kornelka 11.03.2010


Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones...




Kinqaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 16:54   #1149
ulenka2501
Zadomowienie
 
Avatar ulenka2501
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 708
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Hej
Już za 2 tygodnie powitam w progi Waszej skromnej Anglii!
Tymczasem dołuję się, że wczoraj pisałam maturę z rozszerzonego angielskiego i strzelałam, prawie wszystko na chybił trafił, masakra jakaś, a myślałam, że ogarniam ten język
__________________
UK od 25.05.2012


In interracial relationship since March 2017
ulenka2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 17:03   #1150
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

kilogramy w ciazy i po ciazy - tez mi temat!



Ps. piateczek!! wieczor z czipsami, serami i winem czas zaczac!
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 19:06   #1151
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
hej aniu! dawno cie nie bylo

czekamy na fotki!! te z Backstreet Boys (chociaz ostatnio widzialam to posuneli sie w latach chlopcy )
oj posuneli posuneli, ale tacy dojrzali nawet bardziej mi sie podobaja

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
dawno ci ta fryzjerka robila wlosy? jesli tak to jedynie ci zostaje skarga i zobaczyc co powiedza, jesli teraz to poszlabym, kazala sobie poprawic i powiedziala na koniec ze nie ma co liczyc na stalego klienta
ale czy ty na pewno chcesz zeby ci wlosy poprawiala? moze lepiej idz gdzie indziej?
no niestety juz jakis czas temu, ale dopiero teraz zaczynam widziec tragiczne skutki ciecia bylo tak, ze jak skonczyla mi robic wlosy to mnie zamurowalo, ale pomyslalam sobie, ze jakos to bedzie. W domu wszyscy mi wmawiali ze ladnie (chcieli byc mili) a teraz nijak nie moge ogarnac tych wlosow. Mam nauczke, na drugi raz bede reklamowac

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
MI się też strasznie Holandia podoba, chciałabym tam dłuższe wakacje spędzić uwielbiam ich architekturę i to że jest tak zielono....
sliczne maja domki, a te pola tulipanow naprawde robia wrazenie


Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Najważniejsze nie dać sobie wejść na głowę Usługa to jak kupno rzeczy, zawsze powinna spełniać nasze oczekiwania a gdy odbiega od tego o co się prosiło albo jest wykonana niechlujnie należy reklamować!
zgadzam sie

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość

spoko, wiadomo ze kazdy ma swoje zycie , plany itd
Niemniej byloby mi bardzo milo poznac Was osobiscie
tez chodzilo mi po glowie jakies spotkanko, moze jakis piknik jak juz pogoda na dobre sie poprawi?

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
Brzmi fantastycznie
Ja sie tak zbieram do przyjaciolki w Belgii.....ale jakbym nie kombinowala z dniami/godzinami to eurostar wychodzi 150 funtow drogo kurna
a nie lepiej leciec? Ja jak patrzylam na eurostara to wychodzilo mi 170 funtow a za lot zaplacilam niecale 100

Cytat:
Napisane przez ulenka2501 Pokaż wiadomość
Hej
Już za 2 tygodnie powitam w progi Waszej skromnej Anglii!
Tymczasem dołuję się, że wczoraj pisałam maturę z rozszerzonego angielskiego i strzelałam, prawie wszystko na chybił trafił, masakra jakaś, a myślałam, że ogarniam ten język
O, to juz niedlugo. Spakowana??
Nie martw sie na zapas, na pewno wszystko poszlo dobrze

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość



Ps. piateczek!! wieczor z czipsami, serami i winem czas zaczac!
u mnie dzis na slodko - paczki i ciasto, procentow niestety brak a juz mi sie nie chce leciec do sklepu


jak dobrze ze juz weekend
__________________
"Attitude is a little thing that makes a big difference"
anka! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 22:02   #1152
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
teraz mam lamiglowke z praca, szukam opieki na 4 dni dla Adasia, bo moje przedszkole przyjmuje tylko na 5,3,2 dni wiecie czy to normalna praktyka?
O niczym podobnym nie slyszalam. U nas godziny dobiera sie indywidualnie, przez pierwszych kilka miesiecy Adas chodzil do zlobka na 3.5dnia - pon, wt, sr i pol piatku. Teraz jest zapisany na caly etat, ale panie juz sie przyzwyczaily, ze regularnie robie im naloty w okolicach lunchu i zabieram mojego rozbojnika np na basen.

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Najważniejsze nie dać sobie wejść na głowę Usługa to jak kupno rzeczy, zawsze powinna spełniać nasze oczekiwania a gdy odbiega od tego o co się prosiło albo jest wykonana niechlujnie należy reklamować!


Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
wieczor z czipsami, serami i winem czas zaczac!
Hardcore
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 23:10   #1153
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Bakti: tak naprawde kazde przedszkole samo sobie ustala zasady. w moim np dziecko musi byc od pelnej godziny np 8 rano, jesli chcialabym od 8.30 do 12.30 np, to musialabym placic od 8 do 13.00, a np kolezanka dziecko w innym przedszkolu bez problemu tak zostawia.
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 23:10   #1154
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
MI się też strasznie Holandia podoba, chciałabym tam dłuższe wakacje spędzić uwielbiam ich architekturę i to że jest tak zielono....
Ja tez wspominam Holandie z lezka w oku . Swietni ludzie i okolice.

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
Bede uwazac z calych sil
Bakti mamy na razie taki bardzo wstepny plan : chcemy wyprowadzic sie z Londka gdzies na wybrzeze (rozwazamy Dover) .
Moj TZ jest instruktorem kitesurfingu i mamy nadzieje ze ta jego kariera zacznie sie coraz bardziej rozkrecac.
W ten sposob po zakonczeniu macierzynskiego moglabym pojsc do pracy moze na pol etatu na poczatek bo TZ glownie pracowalby w weekendy.
W Kornwali dlugie wybrzeze . A kajtow calkiem sporo lata. Kolega ma i nawet probowalam, ale bez przygotowania to bez sensu - reke sobie nadwyrezylam bo to jednak niesamowita sila na kajta dziala jak wiatr zawieje.

Tez reklamowalam fryzure, ale jeszcze w Polsce. Najlepsiejszy (podobno) salon w miescie . Pani mi za wysoko wycieniowala choc prosilam na poczatku zeby tak nie robila, bo mam (mialam) wlosy podatne na falowanie i potem ciezko je bylo ulozyc.
Wrocilam na drugi dzien i oddali pieniadze. Pani chciala 'naprawic' fryz, ale wolalam isc gdzie indziej. Musialam wtedy dosc mocno wlosy skrocic, zeby te cieniowanie jakos wygladalo na glowie.


Bylam dzis w Exeter na spotkaniu z 'lesnymi ludzmi' z Devon. Ponarzekalismy sobie na firme co robi nam systemy . Nie ma to jak konstruktywna krytyka .


Sliczna pogoda i podobno ma tak byc caly weekend . Szkoda ze troche zajeta jestem bo byc moze bym cos porobila w ogrodzie .

Edytowane przez lorelei
Czas edycji: 2012-05-11 o 23:11 Powód: koko spoko
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 23:44   #1155
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

bea - niesamowita ma prace (lub zdolnosci) twoj tzt ale nikt mnie nie zmusi do sprobowania ja jestem najwiekszy tchorz
a plan na zycie brzmi przepieknie, twoje dziecie czekaja cudowne lata!!

Moono - Vedmo - dzieki za odpowiedzi Nie to ze u mnie sa niegrzeczni, ale robia laske conajmnie wpisujac A na liste oczekujacych. Tez mi sie wydawalo to nieprawdopodobne, bede w takim razie szukac

Lorcia - lesni ludzie? to jacys partyzanci?

ulenka - trzymam kciuki za super wyniki w maturze, ja tez zdawalam angielski rozszerzony i tez strzelalam skonczylam z 5 ale to bylo 15 lat temu
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 23:50   #1156
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
kilogramy w ciazy i po ciazy - tez mi temat!



Ps. piateczek!! wieczor z czipsami, serami i winem czas zaczac!
co z impreza

Cytat:
Napisane przez ulenka2501 Pokaż wiadomość
Hej
Już za 2 tygodnie powitam w progi Waszej skromnej Anglii!
Tymczasem dołuję się, że wczoraj pisałam maturę z rozszerzonego angielskiego i strzelałam, prawie wszystko na chybił trafił, masakra jakaś, a myślałam, że ogarniam ten język
czyli odliczanie

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
hej aniu! dawno cie nie bylo

czekamy na fotki!! te z Backstreet Boys (chociaz ostatnio widzialam to posuneli sie w latach chlopcy )
dawno ci ta fryzjerka robila wlosy? jesli tak to jedynie ci zostaje skarga i zobaczyc co powiedza, jesli teraz to poszlabym, kazala sobie poprawic i powiedziala na koniec ze nie ma co liczyc na stalego klienta
ale czy ty na pewno chcesz zeby ci wlosy poprawiala? moze lepiej idz gdzie indziej?

kofcia - milej imprezki! ja mam chrzciny w weekend, obiecalam ciasta zrobic (nie wiem czemu, ja taka dobra w ciastach nie jestem?) i juz sie stresuje!

bea - gdzies tez przegapilam o tym spotkaniu?

moje dziecko to straszny psuj, dzisiaj juz zdazyl zalatwic swojego drewnianego walkera
e tam psuj Pogrtulować


Bea Dover? brrrrrrr moze Folkestone byłoby lepsze albo ocs pomiędzy. Tylko nie wiem jak się wybrzeże tam nadaje do sportów wodnych.
Powodzenia.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 06:58   #1157
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

dzien dobry, tu zombie. Kawyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy y

niby TZ mial nocny dyzur ale jak ja moge spac jak mi dziecko placze? efekt: obaj panowie teraz odsypiaja a ja nie

Tez bym sie wyprowadzila gdzies na wybrzeze, ale z drugiej strony mam za to piekny Stumilowy Las nieopodal, swietny do spacerow z Juniorem (chyba bedzie lesniczym, wszystkie drzewa musi w lesie policzyc) i do biegania (musze byc tylko szybsza od komarow i kleszczy).

TZ powinein na dniach wracac do Londka na wakacje do roboty. Dobrze ze jednak zostaje z nami (chociaz po cichutku mu zazdroscilam, mam przeblyski tesknoty za tym miastem)
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 10:02   #1158
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
W Kornwali dlugie wybrzeze . A kajtow calkiem sporo lata. Kolega ma i nawet probowalam, ale bez przygotowania to bez sensu - reke sobie nadwyrezylam bo to jednak niesamowita sila na kajta dziala jak wiatr zawieje.


Bylam dzis w Exeter na spotkaniu z 'lesnymi ludzmi' z Devon. Ponarzekalismy sobie na firme co robi nam systemy . Nie ma to jak konstruktywna krytyka .

Sliczna pogoda i podobno ma tak byc caly weekend . Szkoda ze troche zajeta jestem bo byc moze bym cos porobila w ogrodzie .
Lori zebys wiedziala ze rozpatrywalismy Kornwalie calkiem serio. Bylismy tam 2 lata temu na tydzien, zjezdzilismy te wszystkie kajtowe spoty cudowne tereny. No bo jak wyprowadzac sie to czemu nie tam gdzie pieknie i najlepsza pogoda? Ale slabo znamy miasta tamtejsze a ja bym chciala przez pierwsze powiedzmy pol roku mieszkac jednak w miescie. (porod i pierwsze miesiace zycia bejbika - dostep do szpitala, GP , sklepow itd) ) Myslelismy np. o Penzance, Truro ....no ale nie wiem o nich nic. Czy uwazasz ze to friendly miejsca? Potem chyba strach mnie oblecial ze jakas zbyt radykalna ta zmiana i daleko od wygodnych londynskich lotnisk


Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
bea - niesamowita ma prace (lub zdolnosci) twoj tzt ale nikt mnie nie zmusi do sprobowania ja jestem najwiekszy tchorz
a plan na zycie brzmi przepieknie, twoje dziecie czekaja cudowne lata!!
To na razie pasja ale kurs instruktora IKO juz zrobil i od nastepnego weekendu chyba bedzie juz uczyl.
A plany planami... ale mam nadzieje ze wszystko dobrze sie ulozy

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Bea Dover? brrrrrrr moze Folkestone byłoby lepsze albo ocs pomiędzy. Tylko nie wiem jak się wybrzeże tam nadaje do sportów wodnych.
Powodzenia.
uu a co z Dover nie tak? nie znam dobrze tego miasta ale wydawalo sie ok...? mozesz rozwinac Luna?


wiolqun
zazdroszcze lasu
czy juz sie pojawily majowe prawdziwki??

u nas tez ladnie
Kuchnia juz posprzatana , zaraz sniadanko, kakao a potem ogrodek.
__________________


Edytowane przez beafrance
Czas edycji: 2012-05-12 o 10:20
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 10:32   #1159
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Bea wg mnie neiwiele oferujace miasto. takie szaroburei nie mające najlepszej opinii. Poza tym wiadomo: stąd odchodząpromy, wiec dodaje się do specyfiki. Chociaż pewnie są dobre częsi o ktorych pojęcia nie mam)i moznasobie fajnie zyć. Mmozecie kiedyś przyjechac, porozgladac się i zobaczyć czy wam klimat i atmosfera odowiadają.
Zdecydowanie bardziej wizualnie podobami się Folekstone, zwłaszcza park, niesamowity- dla dzieci fantastyczne miejsce. Miasto jednak zostało zaszufladkowane jako lokalne zagłebie narkotykowe Natomiast na pewno mają tutaj klub nurkowy,chyba dość dobrze prosperujący

wiola witaj wklubie zombi
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 18:43   #1160
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez ulenka2501 Pokaż wiadomość
Hej
Tymczasem dołuję się, że wczoraj pisałam maturę z rozszerzonego angielskiego i strzelałam, prawie wszystko na chybił trafił, masakra jakaś, a myślałam, że ogarniam ten język
ogarniesz jak juz sie pojawisz w uk
ha! moj brat tez mature pisał ...
podobno matma poszla mu calkiem niezle 88% poprawnych odpowiedzi
z j.pol tez zadowolony chociaz lektury czytal napredce 2 tyg przed terminem . No coz tak to jest gdy zamiast tego, czyta sie np. ksiazke ktora J.Lennon trzymal w dloniach gdy zostal zamordowany
biografie S.Jobsa czy zupelnie inne ksiazki nie zwiazane z tymi wymaganymi do matury
ah ta dzisiejsza mlodziez hahha ale rozumiem go, bylam taka sama

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość

Ps. piateczek!! wieczor z czipsami, serami i winem czas zaczac!
aaa uwielbiam piateczki ja tez z winem zaczelam ... i z chipsami ...i z kurakiem

a wszytsko to u kolezanki na parapetoce (a o tym juz pisalam)
niemniej jednak zabawa byla wysmienita
Juz dawno sie tak nie usmialam, dobre towarzystwo to podstawa!!!

Dzis za to mialam dzien lenia (no do polowy dnia)
Bo pozniej gdy wyjzalam przez okno i zobaczylam slonce zabralam sie za pranie poscieli. Pozniej poszlam na targ i do tkja ( tam to nie wiem po co, bo przeciez nie moglam wyjsc z pustymi rekoma min butelka na wody O.Kiely - taaa juz sama siebie rozsmieszam)
Teraz szybkie sprzatanko domu i jakis leniwy wieczor u kolezanki w ogrodzie ...
tz pomaga przy remoncie u Peortow

udanego wieczoru
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 10:32   #1161
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

nadejszla wiekopomna chwila

wyglada na to ze musze zaczac w koncu diete i rozgladanie sie za slubna kiecunia
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 11:25   #1162
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

wow Wiola gratulacje!!
to kiedy ten szczesliwy dzien??


upralam posciel i sie zachmurzylo
__________________
"Attitude is a little thing that makes a big difference"
anka! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 11:58   #1163
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
nadejszla wiekopomna chwila

wyglada na to ze musze zaczac w koncu diete i rozgladanie sie za slubna kiecunia
czyżby data zaklepana??
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 13:05   #1164
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
nadejszla wiekopomna chwila

wyglada na to ze musze zaczac w koncu diete i rozgladanie sie za slubna kiecunia
jak mus, to koniecznie
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 14:05   #1165
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
nadejszla wiekopomna chwila

wyglada na to ze musze zaczac w koncu diete i rozgladanie sie za slubna kiecunia
no w końcu lol
ileż można w grzechu żyć

***
a właśnie kiedyś ktoś tu pisał o uczuleniu na krem do twarzy...
Jak takie uczulenie sie objawia? Czy jest to zaczerwienienie? czy jakas tzw "kaszka" na policzkach?
Juz sama nie wiem co mam robic. Kupiłam krem clarinsa (nie to zebym tych kosmetykow wczesniej nie uzywala) i wlasnie po stosowaniu tego przez jakies 2 dni na mojej twarzy pojawila sie "teksanska masakra"
Juz oddawna uzywam ich mleczka i kremu pod oczy. Nigdy nie mailam zadnej reakcji alergicznej. Wczesniej tez uzywalm ich kremu (troche innego od tego ktory zakupilam teraz).
No nie wiem... moze to od jedzenia? truskawki (ktore wyrosly na chemikaliach?) aaaaa

ps. dod zdj ... nie widac tego AZ tak ale serio w swietle dziennym wygl to duzo gorzej :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled.jpg (37,5 KB, 28 załadowań)
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein

Edytowane przez Kofika13
Czas edycji: 2012-05-13 o 14:30
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 14:23   #1166
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
nadejszla wiekopomna chwila

wyglada na to ze musze zaczac w koncu diete i rozgladanie sie za slubna kiecunia
gratulacje
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 14:56   #1167
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Kofi ja nie pomoge niestety bo to moze byc objaw wielu rzeczy

moze to krem uczulił, może truskawki, moze krem cie zapchał, moze krem z kwasami jest albo duzo na słońcu ostatnio byłaś? Przyczyn moze byc mnostwo....

moze na początek spróbuj odstawić krem?


**********

ale wieje u mnie, pranie suchutkie bylo w 20 minut MASAKRA i zimno do tego ;(

jeszcze tylko godzinka nauki i ciepły kocyk, książka i pyszna herbatka (odkryłam w Holandii Liptona piramidki Russian earl grey- kocham wariacje na temat earl grey)
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi

Edytowane przez olka_222
Czas edycji: 2012-05-13 o 14:59
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 15:09   #1168
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
a właśnie kiedyś ktoś tu pisał o uczuleniu na krem do twarzy...
Jak takie uczulenie sie objawia? Czy jest to zaczerwienienie? czy jakas tzw "kaszka" na policzkach?
Juz sama nie wiem co mam robic. Kupiłam krem clarinsa (nie to zebym tych kosmetykow wczesniej nie uzywala) i wlasnie po stosowaniu tego przez jakies 2 dni na mojej twarzy pojawila sie "teksanska masakra"
Juz oddawna uzywam ich mleczka i kremu pod oczy. Nigdy nie mailam zadnej reakcji alergicznej. Wczesniej tez uzywalm ich kremu (troche innego od tego ktory zakupilam teraz).
No nie wiem... moze to od jedzenia? truskawki (ktore wyrosly na chemikaliach?) aaaaa

ps. dod zdj ... nie widac tego AZ tak ale serio w swietle dziennym wygl to duzo gorzej :/
ja tez bym odstawila krem i poobserwowala buzie, u mnie uczulenie na kremy objawia sie bardzo podobnie na twarzy, wiec ja bym obstawiala raczej krem, no ale truskawek tez nie mozna wykluczyc! Mi kieys dermatolog usilnie wmawial ze mam uczulenie na mandarynki chociaz ich nie jadlam

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość

jeszcze tylko godzinka nauki i ciepły kocyk, książka i pyszna herbatka (odkryłam w Holandii Liptona piramidki Russian earl grey- kocham wariacje na temat earl grey)
ja juz skonczylam na dzisiaj ale bylam dzielna, 3 godziny sie uczylam. Szkoda tylko ze malo mi tej niedzieli zostalo.
__________________
"Attitude is a little thing that makes a big difference"
anka! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 15:13   #1169
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Kofi ciężko powiedzieć. Może krem, moze truskawki, a moze zupełnie coś innego

Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
ja tez bym odstawila krem i poobserwowala buzie, u mnie uczulenie na kremy objawia sie bardzo podobnie na twarzy, wiec ja bym obstawiala raczej krem, no ale truskawek tez nie mozna wykluczyc! Mi kieys dermatolog usilnie wmawial ze mam uczulenie na mandarynki chociaz ich nie jadlam



ja juz skonczylam na dzisiaj ale bylam dzielna, 3 godziny sie uczylam. Szkoda tylko ze malo mi tej niedzieli zostalo.
Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Kofi ja nie pomoge niestety bo to moze byc objaw wielu rzeczy

moze to krem uczulił, może truskawki, moze krem cie zapchał, moze krem z kwasami jest albo duzo na słońcu ostatnio byłaś? Przyczyn moze byc mnostwo....

moze na początek spróbuj odstawić krem?


**********

ale wieje u mnie, pranie suchutkie bylo w 20 minut MASAKRA i zimno do tego ;(

jeszcze tylko godzinka nauki i ciepły kocyk, książka i pyszna herbatka (odkryłam w Holandii Liptona piramidki Russian earl grey- kocham wariacje na temat earl grey)


dziewczyny co za samozaparcie, podziwiamklask i:
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 15:20   #1170
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość

ja juz skonczylam na dzisiaj ale bylam dzielna, 3 godziny sie uczylam. Szkoda tylko ze malo mi tej niedzieli zostalo.
do jakiego podchodzisz w czerwcu? u Mnie F5, totalna powtórka po długim urlopie bo kompletnie nic nie pamiętam i ta urocza zdawalność 50% powoduje że chcę mieć to szybko za sobą...

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość

dziewczyny co za samozaparcie, podziwiamklask i:
akurat trafiłaś na dobry dzień ale ile jest dni kiedy tego samo zaparcia brak?
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-09 00:57:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.