Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery! ;) - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-14, 21:02   #2011
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 391
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Cytat:
Napisane przez grusia90 Pokaż wiadomość
spojlery piszemy białym kolorem!!
MY nie piszemy
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 21:07   #2012
madziula0605
Zakorzenienie
 
Avatar madziula0605
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 240
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
MY nie piszemy
krótko i na temat


i jak to teraz będzie bez desperatek

drętwo....
__________________
Nie myśl o szczęściu.
Nie przyjdzie- nie zrobi zawodu.
Przyjdzie- zrobi niespodziankę.


madziula0605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 21:11   #2013
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 391
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Cytat:
Napisane przez madziula0605 Pokaż wiadomość
krótko i na temat


i jak to teraz będzie bez desperatek

drętwo....
Będzie strasznie... pusto. Fajnie było się ścigać na wątku z innymi maniaczkami
Niby wiem, że to serial, ale rozmyślam o Karen o tym, że dziewczyny w sumie zakończyły przyjaźń i mnie to dołuje.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 21:26   #2014
Pampalini
Rozeznanie
 
Avatar Pampalini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 719
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Będzie strasznie... pusto. Fajnie było się ścigać na wątku z innymi maniaczkami
Niby wiem, że to serial, ale rozmyślam o Karen o tym, że dziewczyny w sumie zakończyły przyjaźń i mnie to dołuje.
u mnie to samo zawsze przeżywam takie sprawy, choć wiem, że to TYLKO fikcja...tłumaczę to sobie w ten sposób - jeśli człowiek czuje się "zżyty" z bohaterami, tzn. że był to dobry serial, o!

ciekawe, czy ta "partyjka w pokera" była taką metaforą dot. końca przyjaźni, czy po prostu oznaczała, że dziewczyny nie miały już nigdy więcej okazji do takich swobodnych ploteczek i spotkania w 4 'w domowych pieleszach', ale... żywiły wciąż do siebie uczucia i jakiś tam kontakt utrzymywały. tak czy siak - trochę to przykre.

obejrzę sobie finał raz jeszcze! zwłaszcza te ostatnie kilkanaście minut
__________________
"Doctors finally figured out what's wrong with my brain:
on the left side, there's nothing right and on the right side, there's nothing left."
Pampalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 21:44   #2015
madziula0605
Zakorzenienie
 
Avatar madziula0605
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 240
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Niby wiem, że to serial, ale rozmyślam o Karen o tym, że dziewczyny w sumie zakończyły przyjaźń i mnie to dołuje.

Cytat:
Napisane przez Pampalini Pokaż wiadomość
u mnie to samo zawsze przeżywam takie sprawy, choć wiem, że to TYLKO fikcja...tłumaczę to sobie w ten sposób - jeśli człowiek czuje się "zżyty" z bohaterami, tzn. że był to dobry serial, o!

ciekawe, czy ta "partyjka w pokera" była taką metaforą dot. końca przyjaźni, czy po prostu oznaczała, że dziewczyny nie miały już nigdy więcej okazji do takich swobodnych ploteczek i spotkania w 4 'w domowych pieleszach', ale... żywiły wciąż do siebie uczucia i jakiś tam kontakt utrzymywały. tak czy siak - trochę to przykre.

obejrzę sobie finał raz jeszcze! zwłaszcza te ostatnie kilkanaście minut
mam podobnie
zastanawialam sie, co robily przez te pozniejsze lata, czy sie kontaktowaly, czy dzwonily, czy sie spotykaly itp ... Zaczelam to przekladac na zycie realne, Troche dziwne bylo dla mnie to, że kazda mieszkala gdzie indziej w tak różnych miejscach. I zostawili jakby otwarte zakonczenie dla przyszlosci Susan...


ja obejrze jeszzcze raz z napisami, dla wypelnieni luk językowych
__________________
Nie myśl o szczęściu.
Nie przyjdzie- nie zrobi zawodu.
Przyjdzie- zrobi niespodziankę.


madziula0605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 22:29   #2016
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Faktycznie wzruszające zakończenie
Trochę łez uroniłam nie powiem.. Szkoda w sumie, że tak się rozjechały po świecie Zawsze jak oglądałam to jak wy - przekładałam na realne życie choć wiem, że to serial ale fajnie mieć takie wyobrażenie prawdziwej, szczerej przyjaźni - tym zakończeniem trochę mi to wyobrażenie popsuli no bo raczej się nie widywały ze sobą

Dziwnie.. w sumie fakt lepiej skończyć teraz serial niż ciągnąć jak flaki z olejem ażby nam zbrzydło (chociaż nie wiem czy to możliwe mam wrażenie, że mogłabym je oglądać bez przerwy).. ale nadal.. czuje taki niesmak.. dziwne takie uczucie nie oglądać ich już więcej
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 22:33   #2017
fraszka105
Raczkowanie
 
Avatar fraszka105
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 276
GG do fraszka105
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

moje jedyne przemyślenie: whyyyyyy it is oveeer?

To jest serial a przeżywam jak normalne życie. Jakbym znała te osoby haha. Pięknie się skończyło, jednak nie takim super happy endem, że wszyscy żyli razem i szczęśliwie na Wisteria Lane, ale jednak drogi się rozeszły. Każdy miał swoje życie ech... Ten serial jest taki prawdziwy i głęboki, pokazuje to co jest w życiu najważniejsze i jakby zawsze daje jakąś radę, aby postąpić dobrze.
__________________
Never sigh for better world, it's already composed, played and told.


fraszka105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 23:51   #2018
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Booooże jak mi smutno
Scena z "duchami" świetna, faktycznie piękny hołd.
Świetne zakończenie, jestem usatysfakcjonowana jak się wszystko potoczyło

Moment od kiedy Karen poprosiła żeby puścić piosenkę jeszcze raz i to wszystko co się działo, niesamowite...

Ostatnia scena również świetna, pokazuje że Wisteria Lane nigdy nie będzie nudnym i spokojnym miejscem, zawsze będą mroczne tajemnice


Ja chcę "Desperate Housewives: The movie"!!! Chociaż nie wiem co by mieli w nim pokazać...
Mnie wzruszył ten odcinek. Moment gdy Karen umiera przy dźwiękach z płyty, a Julie rodzi dziecko... To zestawienie, kontrast zrobił na mnie największe wrażenie... Potem popłakałam się, gdy wszystkie dziewczyny opuściły Wisteria Lane. Wiem, że rozpoczęły lepsze życie, ale to ich rozstanie było takie smutne. Potem ta scena, gdy Susan odjeżdża, a przy drodze stoją duchy... Odcinek bardzo mnie poruszył.

Z zabawnych sytuacji, to za najlepszą uważam scenę, gdy Gaby podrzucił nóż Carlosowi.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 06:59   #2019
madziula0605
Zakorzenienie
 
Avatar madziula0605
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 240
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Mnie wzruszył ten odcinek. Moment gdy Karen umiera przy dźwiękach z płyty, a Julie rodzi dziecko... To zestawienie, kontrast zrobił na mnie największe wrażenie... Potem popłakałam się, gdy wszystkie dziewczyny opuściły Wisteria Lane. Wiem, że rozpoczęły lepsze życie, ale to ich rozstanie było takie smutne. Potem ta scena, gdy Susan odjeżdża, a przy drodze stoją duchy... Odcinek bardzo mnie poruszył.

Z zabawnych sytuacji, to za najlepszą uważam scenę, gdy Gaby podrzucił nóż Carlosowi.
cos sie konczy, cos sie zaczyna. Swietnie to zrobili I fajnie, tak jakby sie podzieliły, Lynette pojechala do Susan i Julie (wiadomo, wnuk) a Bree do Karen. Gaby została, żeby równowaga zostala zachowana
Podobalo mi sie, ze byl sporo takich właśnie symboli, odwołań itp.

Naprawde, mimo, z uwazam, że troszke naciągane to rozwiązanie z Karen i Alejandro ale ogólnie jestem pod wrażeniem odcinka


wiem, powtarzam sie ale nie moge sie powstrzymać
__________________
Nie myśl o szczęściu.
Nie przyjdzie- nie zrobi zawodu.
Przyjdzie- zrobi niespodziankę.


madziula0605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 06:59   #2020
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Finał jeszcze przede mną. W tym tygodniu przeżywamy koniec DH, a za chwilę będę przeżywać koniec House'a...
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 07:07   #2021
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 391
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Cytat:
Napisane przez madziula0605 Pokaż wiadomość
mam podobnie
zastanawialam sie, co robily przez te pozniejsze lata, czy sie kontaktowaly, czy dzwonily, czy sie spotykaly itp ... Zaczelam to przekladac na zycie realne, Troche dziwne bylo dla mnie to, że kazda mieszkala gdzie indziej w tak różnych miejscach. I zostawili jakby otwarte zakonczenie dla przyszlosci Susan...


ja obejrze jeszzcze raz z napisami, dla wypelnieni luk językowych
Ja to samo i rozmyślam o tym, że przecież obiecały sobie, że na pewno się jeszcze spotkają i zagrają w pokera, to sobie tłumaczę, że choć tak daleko od siebie, to przyjaźń przetrwała.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 07:19   #2022
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Finał jeszcze przede mną. W tym tygodniu przeżywamy koniec DH, a za chwilę będę przeżywać koniec House'a...
Dokładnie. Wczoraj płakałam jak bóbr, potem obejrzałam pierwszych 5 odcinków 1 serii, żeby się pocieszyć a za niedługo będę płakać po dr House... Oglądam te odcinki z TŻ, obecnie jesteśmy po odcinku, gdzie Wilson miał domową chemioterapię u House'a.

Dla mnie to jak zakończenie pewnej ery, żadne seriale nie były dla mnie tak ważne jak te dwa. No, może w dzieciństwie Zbuntowany anioł jeszcze

Edytowane przez akisia
Czas edycji: 2012-05-15 o 07:20
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 08:02   #2023
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Mi również jest strasznie przykro, że ten serial się skończył, był fantastyczny i jak sobie przypomnę jak x lat temu zaczęłam go oglądać.... ech.
Niestety wszystko się kiedyś kończy. Te dwa ostatnie odcinki oczywiście przeryczałam. To co mnie pociesza, to że scenarzyście nie zafundowali nam w finale jakiejś mega tragedii, tylko pokazali, że wszystkie desperatki szczęśliwie ułożyły sobie dalsze życie. I to mnie jakoś bardzo pocieszyło Chciała bym, żeby House też się dobrze skończył, chociaż zaczynam w to wątpić.
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 08:09   #2024
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Cytat:
Napisane przez Madzik14 Pokaż wiadomość
Mi również jest strasznie przykro, że ten serial się skończył, był fantastyczny i jak sobie przypomnę jak x lat temu zaczęłam go oglądać.... ech.
Niestety wszystko się kiedyś kończy. Te dwa ostatnie odcinki oczywiście przeryczałam. To co mnie pociesza, to że scenarzyście nie zafundowali nam w finale jakiejś mega tragedii, tylko pokazali, że wszystkie desperatki szczęśliwie ułożyły sobie dalsze życie. I to mnie jakoś bardzo pocieszyło Chciała bym, żeby House też się dobrze skończył, chociaż zaczynam w to wątpić.
Ja jeszcze nie znam zakończenia desperatek, ale mam złe przeczucia co do House'a. Myślę, że może się skończyć tak...nostalgicznie.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 08:24   #2025
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie znam zakończenia desperatek, ale mam złe przeczucia co do House'a. Myślę, że może się skończyć tak...nostalgicznie.
Zwłaszcza, że tytuł tego ostatniego odcinka, z tego co pamiętam, taki smutny był.
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 08:45   #2026
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Zwłaszcza, że tytuł tego ostatniego odcinka, z tego co pamiętam, taki smutny był.
"Everybody Dies"
__________________
All I Have To Do Is Dream...

Edytowane przez agniesiaa
Czas edycji: 2012-05-15 o 08:47
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 09:14   #2027
madziula0605
Zakorzenienie
 
Avatar madziula0605
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 240
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Dla mnie to jak zakończenie pewnej ery, żadne seriale nie były dla mnie tak ważne jak te dwa. No, może w dzieciństwie Zbuntowany anioł jeszcze


to było coś
cambio dolor i te sprawy...
__________________
Nie myśl o szczęściu.
Nie przyjdzie- nie zrobi zawodu.
Przyjdzie- zrobi niespodziankę.


madziula0605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 09:39   #2028
fraszka105
Raczkowanie
 
Avatar fraszka105
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 276
GG do fraszka105
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Jeszcze tak pomyślałam, że przyjaciele przychodzą i odchodzą, nawet wydałoby się największe i najsilniejsze przyjaźnie nie trwają do końca życia
__________________
Never sigh for better world, it's already composed, played and told.


fraszka105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 10:21   #2029
el_vestido_rojo
beach please
 
Avatar el_vestido_rojo
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 205
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Ja też już po. Wzruszyłam się podczas sceny, jak umierała Karen a Julie rodziła dziecko zresztą cały odcinek był wzruszający..
Co do sytuacji w sądzie, to myślę, że scenarzyści dobrze wybrneli, inaczej nie mogłoby być dobrego zakończenia, bo na pewno ktoś poszedłby siedzieć, a tak to wszystko rozeszło się po kościach

Zgodzę się, że ostatnia scena, z "duchami" była dość.. dziwna

Czuję niedosyt, wiedząc że na Wisteria Lane zamieszkała kobieta, która ewidentnie ukrywa jakąś tajemnicę, a serial już się skończył why ????
Nie podoba mi się, że scenarzyści zostawili nas z takim niedosytem
Ja chcę jeeeeszczeeee
Będe strasznie tęsknić, również "dorastałam" z tym cudownym serialem Nie wiem, chyba obejrzę wszystkie sezony od początku, żeby łatwiej znieść rozstanie
el_vestido_rojo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 10:22   #2030
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Powiedzcie mi, bo nie pamiętam, albo ominęłam tę serię, ale

co wyniknęło ze śmiercią Mary Alice Young? Dlaczego się zastrzeliła? Było to wyjaśnione w ogóle?
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 11:51   #2031
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 391
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, bo nie pamiętam, albo ominęłam tę serię, ale

co wyniknęło ze śmiercią Mary Alice Young? Dlaczego się zastrzeliła? Było to wyjaśnione w ogóle?
Bo Martha Huber ją szantażowała, wiedziała że Mary Alice zabiła biologiczną matkę Zacha.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 11:51   #2032
raiinbow
Raczkowanie
 
Avatar raiinbow
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: z Miami
Wiadomości: 56
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

khloe - no oczywiście, że zostało wyjaśnione, przecież było to zagadką 1 sezonu i później się jeszcze ciągnęło (nie pamiętam do kiedy) . Mary Alice Young razem z Paulem zabili kobietę, która była prawdziwą matką Zachar'ego. A ojcem był... Mike! Tyle ,że on akurat nie zdawał sobie z tego sprawy i dowiedział się jeszcze w kolejnym sezonie. I Mary Alice razem z Paulem i Zachiem żyli sobie spokojnie dopóki sąsiadka Martha Huber nie zaczęła węszyć i nie przesłała Mary Alice listu , w którym napisała, że wszystko wie i powie ludziom. Ta nie zniosła tej presji i popełniła samobójstwo... a później się już tak ciągnie, że wszyscy dociekają właśnie dlaczego. Jeden jedyny Paul zdaje sobie z tego sprawę. Jak mogłaś przegapić taki wątek? Przecież od tego się wszystko zaczęło!
__________________
Life is just a game


"Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić"
raiinbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 12:27   #2033
fergieunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 697
GG do fergieunia
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

To za jakie seriale się teraz zabieracie? Planowałyście coś nowego po zakończeniu Desperatek?
Ja jestem na początku 6 sezonu z Desperatkami, ale pewnie przez 2 miesiące je dokończę, a potem zabieram się za coś nowego ;>
__________________
Kto powiedział, że muszę być taka jak inni? Indywidualność jest piękna.

Oszczędzam na PERFUMY!!
fergieunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 12:29   #2034
sylikat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 23
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Hej dziewczyny, a który numer ma ostatni odcinek? 22 23?
sylikat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 12:38   #2035
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

I ja juz po.

Powiem Wam, ze scena gdy dziecko sie rodzi a Karen umiera moze i i fajna, ale tez bardzo oklepany to chwyt w filmach. A gdy sie dolozy do tego jeszcze zeznania Karen w sadzie iscie w stylu deus ex machina to mam jakis niesmak...

Ale pomijajc to koncowka bardzo mi sie podobala. Postacie na bialo Razi brak Eddie, ale z oczywistyczh wzgledow jej nie ma.

Najbardziej podobalo mi sie w drugiej czesci to jak kazda z dziewczyn pokazala jak sie zmienila... Zaczelam sie temu przygladac po tym jak adwokat Bree na weselu powiedzial jej, ze nie chce kochac idealu, tylko prawdziwa kobiete ktora popelnia bledy. Te, ktore pamietaja ja za czasow Rexa wiedza jak starala sie byc idealna i jak to sie skonczylo. Dalej - Susan - pioerwsze odcinki to niezdarna zona adwokata, ktora co chwile sie potyka i nie potrafi zajmowac dzieckiem, a konczy jako samodzielna matka, swiadomie podejmujaca decyzje o wyjezdzie. Lynnete - tak biegala za kariera tak kolidowalo to z jej zyciem, a jednak udalo sie polaczyc, fantasttycznie, ze im sie z Tomem ulozylo! Gabrielle - kilkaktornie w odcinku Carlos powtarza jej jak sie zmienila ze zwyklej, choc oszalamiajacej i silnej modelki w osobe troskliwa i zdolna do poswiecen.
Podoba mi sie jak pokazali jak sie zmienily
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 13:04   #2036
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Bo Martha Huber ją szantażowała, wiedziała że Mary Alice zabiła biologiczną matkę Zacha.
Cytat:
Napisane przez raiinbow Pokaż wiadomość
khloe - no oczywiście, że zostało wyjaśnione, przecież było to zagadką 1 sezonu i później się jeszcze ciągnęło (nie pamiętam do kiedy) . Mary Alice Young razem z Paulem zabili kobietę, która była prawdziwą matką Zachar'ego. A ojcem był... Mike! Tyle ,że on akurat nie zdawał sobie z tego sprawy i dowiedział się jeszcze w kolejnym sezonie. I Mary Alice razem z Paulem i Zachiem żyli sobie spokojnie dopóki sąsiadka Martha Huber nie zaczęła węszyć i nie przesłała Mary Alice listu , w którym napisała, że wszystko wie i powie ludziom. Ta nie zniosła tej presji i popełniła samobójstwo... a później się już tak ciągnie, że wszyscy dociekają właśnie dlaczego. Jeden jedyny Paul zdaje sobie z tego sprawę. Jak mogłaś przegapić taki wątek? Przecież od tego się wszystko zaczęło!

dzięki za wyjaśnienie!

Moja niewiedza polega na tym, że jakoś ominęłam chyba ze 2 środkowe sezony Desperatek. jeszcze raz dzięki

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez fergieunia Pokaż wiadomość
To za jakie seriale się teraz zabieracie? Planowałyście coś nowego po zakończeniu Desperatek?
Ja jestem na początku 6 sezonu z Desperatkami, ale pewnie przez 2 miesiące je dokończę, a potem zabieram się za coś nowego ;>

Ja od siebie polecam "Sześć stóp po ziemią". Serial nie nowy, ale naprawdę wart obejrzenia.

Jak zaczynałam go oglądać, to ktoś w Internecie napisał, że w telewizji jeszcze nie było TAKIEGO serialu.

Faktycznie tak było. Żaden serial przed, i żaden po nie wywarł na mnie aż takiego wrażenia
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 13:39   #2037
aganieznajoma
Raczkowanie
 
Avatar aganieznajoma
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 101
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Co można powiedzieć o tym odcinku,że przyjaźni nie trwa wiecznie? Ważniejsze jest rodzina mąż,dzieci to oni stanowią fundament Twojego życia. Przyjaciele są,ale odchodzą. Będzie mi brakować ślicznej Gaby i jej strojów, naprawdę lubiłam patrzeć na jej ciuch-lubię klasyczne ubrania i szpilki w których nogi można połamać Ale wszystko co dobre,to się kiedyś kończy. Myślę,że zakończenie dobre,pokazuję,że rodzina jest najważniejsza oraz dobrze,że się wyprowadziły z tego miejsca, za dużo wspomnień, za dużo się działo i patrząc na nową mieszkankę będzie się działo...... Szkoda trochę,bo to był moj drugi serial w życiu,pierwszy to Przyjaciele i trudno się rozstać. Teraz czekam na napisy,żeby jak ktoś to nazwał ,,uzupełnić luki językowe''. Scena z duchami niesamowita A ta sytuacja z morderstwem trochę naciągana,ale nie spodziewałam się takiego zakończenia ,myslałam,że będzie tragiczne i dobrze,że tak zrobili,że każdy jest szczęśliwy. Tak naprawdę to w tym nowym miejscu znajda sobie nowych przyjaciół,niestety taka jest prawda. Ogólnie oceniam odcinek pozytywnie,choć mogliby wiecej wrócić do przeszłości i pokazać ich za młodu i wydłużyc o te 15 minut odcinek wtedy byłaby to prawdziwa gradka dla fanów
__________________
Było: 65 kg
Obecnie: 58 kg
Cel: 55kg
Zapuszczam włosy
Dążę do płaskiego brzucha

Kobieta potrzebuje duuuuużo miłości. Chciałaby być dla swojego mężczyzny ważna i jedyna i kochana i niepowtarzalna.

Edytowane przez aganieznajoma
Czas edycji: 2012-05-15 o 13:42
aganieznajoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 14:08   #2038
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Cytat:
Napisane przez el_vestido_rojo Pokaż wiadomość
Ja też już po. Wzruszyłam się podczas sceny, jak umierała Karen a Julie rodziła dziecko zresztą cały odcinek był wzruszający..
Co do sytuacji w sądzie, to myślę, że scenarzyści dobrze wybrneli, inaczej nie mogłoby być dobrego zakończenia, bo na pewno ktoś poszedłby siedzieć, a tak to wszystko rozeszło się po kościach

Zgodzę się, że ostatnia scena, z "duchami" była dość.. dziwna

Czuję niedosyt, wiedząc że na Wisteria Lane zamieszkała kobieta, która ewidentnie ukrywa jakąś tajemnicę, a serial już się skończył why ????
Nie podoba mi się, że scenarzyści zostawili nas z takim niedosytem
Ja chcę jeeeeszczeeee
Będe strasznie tęsknić, również "dorastałam" z tym cudownym serialem Nie wiem, chyba obejrzę wszystkie sezony od początku, żeby łatwiej znieść rozstanie
gdy rozmawiała z Susan to jest dobrze z oczu patrzyło, wyglądała tak niewinnie ale gdy ją tylko pokazano samą w domu to widać było po niej, że coś jest nie tak
czy Wam też się wydaje, że jednym z panów, który wynosił kartony z domu Susan był Marc Cherry?
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 14:33   #2039
ta_iwona
Rozeznanie
 
Avatar ta_iwona
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 858
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Dobre zakończenie Też się trochę wzruszyłam

Świetna scena z "kradzieżą" sukienki dla Renee

Nie podobało mi się tylko, że nie pokazali Susan w przyszłości
ta_iwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 15:05   #2040
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Po tylu latach koniec poniedziałkowych seansów...

Która sukienka Rene bardziej przypadła wam do gustu? Mi 2
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-25 14:09:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.