problemy tuż po orgaźmie.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-08, 23:54   #1
abee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1

problemy tuż po orgaźmie..


Cześć dziewczyny. Mam pewien problem, bardzo nieprzyjemny. Z moim TŻ jeszcze nie współżyłam, jestem z nim 2 lata. Póki co dopieszczamy się, doznaję orgazmu i w tym problem- trwa dosłownie 5 sekund! A objawia się skurczami macicy. Potem jestem tak strasznie rozdrażniona, zdenerwowana, że nie mogę znieść dotyku mojego chłopaka od razu przechodzi mi ochota na dalszą zabawę.. Czytając Wasze wypowiedzi na temat zachowania po orgazmie, że macie ochotę na więcej, jesteście szczęśliwe - jestem głęboko zaniepokojona. I tu moje pytanie - chodzi o to, że nie przeżywam jeszcze tego prawdziwego sex'u, że to jeszcze nie to? Dlatego tak dziwnie reaguję? Proszę, pomóżcie, bo nie wiem co ze mną jest..
abee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 05:56   #2
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: problemy tuż po orgaźmie..

Cytat:
Napisane przez abee Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Mam pewien problem, bardzo nieprzyjemny. Z moim TŻ jeszcze nie współżyłam, jestem z nim 2 lata. Póki co dopieszczamy się, doznaję orgazmu i w tym problem- trwa dosłownie 5 sekund! A objawia się skurczami macicy. Potem jestem tak strasznie rozdrażniona, zdenerwowana, że nie mogę znieść dotyku mojego chłopaka od razu przechodzi mi ochota na dalszą zabawę.. Czytając Wasze wypowiedzi na temat zachowania po orgazmie, że macie ochotę na więcej, jesteście szczęśliwe - jestem głęboko zaniepokojona. I tu moje pytanie - chodzi o to, że nie przeżywam jeszcze tego prawdziwego sex'u, że to jeszcze nie to? Dlatego tak dziwnie reaguję? Proszę, pomóżcie, bo nie wiem co ze mną jest..


Nie reagujesz dziwnie
Ot, taka Twoja natura i juz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 08:17   #3
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: problemy tuż po orgaźmie..

ja po orgazmie też jestem niedotykalska moje ciało jest wrażliwe na każdy dotyk i też nie mam ochoty na nic więcej nie jesteś odosobniona
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 08:56   #4
jola0078
Rozeznanie
 
Avatar jola0078
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 560
Dot.: problemy tuż po orgaźmie..

Cytat:
Napisane przez abee Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Mam pewien problem, bardzo nieprzyjemny. Z moim TŻ jeszcze nie współżyłam, jestem z nim 2 lata. Póki co dopieszczamy się, doznaję orgazmu i w tym problem- trwa dosłownie 5 sekund! A objawia się skurczami macicy. Potem jestem tak strasznie rozdrażniona, zdenerwowana, że nie mogę znieść dotyku mojego chłopaka od razu przechodzi mi ochota na dalszą zabawę.. Czytając Wasze wypowiedzi na temat zachowania po orgazmie, że macie ochotę na więcej, jesteście szczęśliwe - jestem głęboko zaniepokojona. I tu moje pytanie - chodzi o to, że nie przeżywam jeszcze tego prawdziwego sex'u, że to jeszcze nie to? Dlatego tak dziwnie reaguję? Proszę, pomóżcie, bo nie wiem co ze mną jest..
nie ma w tym nic dziwnego, taki Twój urok i nie przejmuj się bo wszystko z Tobą ok
jola0078 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 11:50   #5
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: problemy tuż po orgaźmie..

To ze dziewczyna jest niedotykalska i wrazliwa na dotyk po rogazmie zrozumiem, ale, ze rozdrazniona i zdenerwowana? Przeciez to odpreza, relaksuje, a nie powoduje, ze wkurzone sie stajemy. Napisalas, ze objawia sie skurczami macicy - to normalne, ale czy w trakcie tych skurczy odczuwasz przeplyw przyjemnego uczucia czy tylko te skurcze masz? Bo jezeli tylko te skurcze, to mozliwe, ze przez to jestes rozdrazniona, bo bylby to taki orgazm "niepełny".
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 16:05   #6
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: problemy tuż po orgaźmie..

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;33996765]To ze dziewczyna jest niedotykalska i wrazliwa na dotyk po rogazmie zrozumiem, ale, ze rozdrazniona i zdenerwowana? Przeciez to odpreza, relaksuje, a nie powoduje, ze wkurzone sie stajemy. Napisalas, ze objawia sie skurczami macicy - to normalne, ale czy w trakcie tych skurczy odczuwasz przeplyw przyjemnego uczucia czy tylko te skurcze masz? Bo jezeli tylko te skurcze, to mozliwe, ze przez to jestes rozdrazniona, bo bylby to taki orgazm "niepełny".[/QUOTE]

Ja czasem bywam rozdrażniona, szczególnie, jak TŻ mnie w dalszym ciągu "dręczy"
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 16:32   #7
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: problemy tuż po orgaźmie..

A co w tym dziwnego? A ten stereotyp faceta, który po seksie odwraca się na drugi bok, zasypia i chce żeby go zostawić w spokoju, to co?
Mnóstwo osób ma podobne odczucia po orgazmie, ale niektórzy są jednak w stanie, to przezwyciężyć w imię kultury osobistej i nie zarażania do siebie partnera.
Powiedz chłopakowi, że potrzebujesz po orgazmie drzemki czy chwili spokoju i relaksu i po sprawie, nie stwarzaj sobie problemu z niczego.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 17:04   #8
Artur93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 248
Dot.: problemy tuż po orgaźmie..

Moja dziewczyna po orgazmie też jest niedotykalska - normalne
Artur93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 20:21   #9
Madzialenka_21
Zadomowienie
 
Avatar Madzialenka_21
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 1 115
Dot.: problemy tuż po orgaźmie..

Ja też! Od razu bym się najchętniej na drugi bok odwróciła i spała
__________________
Nie obiecam Ci, że będę bezbłędna, ale obiecam, że będę zawsze.


Madzialenka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 09:05   #10
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: problemy tuż po orgaźmie..

Wg mnie to normalne. Też jak dojdę, to nie chcę, żeby facet pieścił mnie, bo łechtaczka jest bardzo wrażliwa i jest to nieprzyjemne. Wtedy przytulam się do niego i rozmawiamy albo rewanżuję się A po kilkunastu minutach znowu przechodzimy do akcji.

Nigdy mi nawet do głowy nie przyszło, że mam problem czy coś ze mną nie tak, że w ten sposób reaguje moje ciało
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 12:48   #11
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: problemy tuż po orgaźmie..

Cytat:
Napisane przez abee Pokaż wiadomość
Potem jestem tak strasznie rozdrażniona, zdenerwowana, że nie mogę znieść dotyku mojego chłopaka
No sama nie wiem, ale opis dziewczyny troche sie rozni od waszych kiedy piszecie, ze wy nie macie ochoty na dotyk, bo was drazni, a nie ogolnie, ze po orgazmie ni z gruszki ni z pietruszki przychodzi STRASZNE rozdraznienie i zdenerwowanie. Tak jak to zrozumialam. Szkoda, ze autorka milczy, bo by mogla troche powyjasniac.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 13:05   #12
Hedonia
Zadomowienie
 
Avatar Hedonia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: problemy tuż po orgaźmie..

mnie tez drażni dotyk partnera po orgazmie. może z czasem i w miarę doświadczenia nie bedziesz az tak strasznie rozdrazniona, duzo osob po jakims tam uplywie czasu inaczej reaguje na rozne bodzce
__________________
gdy mi jest dobrze
moja dusza mruczy.
M.Peszek

Hedonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 09:04   #13
LittleStar
Zadomowienie
 
Avatar LittleStar
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 506
Dot.: problemy tuż po orgaźmie..

Cytat:
Napisane przez Michunka Pokaż wiadomość
ja po orgazmie też jestem niedotykalska moje ciało jest wrażliwe na każdy dotyk i też nie mam ochoty na nic więcej nie jesteś odosobniona
Mam to samo
__________________
LittleStar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 10:54   #14
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: problemy tuż po orgaźmie..

miałam tak samo po orgazmie musiałam chwile odpocząć bo przeżywałam tak mocno, że bolał mnie każdy dotyk. Także nie martw się - każdy ma prawo odczuwać inaczej
__________________
oszalałam
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 16:51   #15
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: problemy tuż po orgaźmie..

to ja chyba jestem jakaś dziwna.
po orgazmie wszechczasów miałam ochotę w nieskończoność dopieszczać TŻta lub być dopieszczana
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.