Gdzie szukać DOBREGO kamerzysty? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-15, 17:13   #1
reppenk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 8

Gdzie szukać DOBREGO kamerzysty?


Witam.
W przyszłym roku wychodzę za mąż Jedyne co mi pozostało do załatwienia jest znaleść kamerzyste.I właśne tu jest olbrzymi problem, bo nie chcę jakiegoś tandentnego, kiczowatego filmiku przy którym można usnąć, alę żeby to były jakieś fajne urywki z ciekawych momentów ładnie skomponowanych. Chciałabym coś w tym stylu (filmowania):
http://www.youtube.com/watch?v=O1pPx...eature=related
Zna ktoś kogoś godnego polecenia w okolicach Lublina, Kielc?
reppenk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 18:30   #2
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Gdzie szukać DOBREGO kamerzysty?

Obejrzałam filmik... Po prostu cudo :P Właśnie o takiej fryzurze na ślub marzę, świetnie miała przypięty welon, w ogóle śliczna.

Niestety, nie pomogę, w ogóle nie jestem z Twoich regionów.
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 19:40   #3
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Gdzie szukać DOBREGO kamerzysty?

MP studio http://www.mpstudios.pl/page/#/produkcje
albo Machej. http://machej.pl/oferta.php
jednak ceny zaczynaja sie od 8 tysiecy lub 10
takze.... no


albo CamOn ale oni sa z poznania
__________________


Edytowane przez melod_y
Czas edycji: 2012-05-15 o 19:48
melod_y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 22:17   #4
piska
Raczkowanie
 
Avatar piska
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 478
Dot.: Gdzie szukać DOBREGO kamerzysty?

http://hypertex.pl/
5000zł za filmowanie od rana do 1 w nocy + plener w inny dzień + podziękowania dla rodziców ( dwóch kamerzystów, kręcą 4 kamerami), efekty na stronie
Są co prawda z Tarnowa ale dojeżdżają wszędzie za zwrot kosztów paliwa i nocleg
piska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 16:14   #5
fantastka
Zakorzenienie
 
Avatar fantastka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 766
Dot.: Gdzie szukać DOBREGO kamerzysty?

Trochę dalej: MStudio ze Szczecina (o ile dobrze pamiętam oferta zaczyna się od 4 tys.)

http://www.mstudio.net.pl/film/
__________________

25.05.2013

Michał
Szymon

Chudnę! Cel 77,5 --- 72 --- 66 --- > 64 kg

fantastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 21:04   #6
aferzystae30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 12
Dot.: Gdzie szukać DOBREGO kamerzysty?

Polecam firmę ROI.
Widzialem ich pare razy w akcji, ogladalem pare ich dziel (wesela, teldyski, reportaze) i jestem wiecej niz przekonany ze wiedza co robia i sa warci kazdej wydanej na nich zlotowki!
Maja zawodowy sprzet, ktorym - co wazne, a nie zawsze oczywiste - potrafia sie poslugiwac; m.in. taki wysiegnik z kamera - jak na koncertach w tv "kran" to sie chyba nazywa.
Do tego bardzo sympatyczni ludzie, z duzym poczuciem humoru, z wieloma ciekawymi pomysłami, a przy tym wszystkim 100% profesjonalizmu!

http://www.roi.com.pl/
aferzystae30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 00:50   #7
kocur11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15
Dot.: Gdzie szukać DOBREGO kamerzysty?

zarzuce Ci ten wątek, zebys wiedziała, JAKIEGO KAMERZYSTY POD ZADNYM POZOREM NIE BRAC
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=429485&page=2
kocur11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-17, 18:56   #8
reppenk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 8
Dot.: Gdzie szukać DOBREGO kamerzysty?

Dziekuje bardzo za wszystkie odpowiedzi. Jakby jeszcze ktoś miał jakiegoś fajnego kamerzystę niech sie podzieli
reppenk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 20:36   #9
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 248
Dot.: Gdzie szukać DOBREGO kamerzysty?

Cytat:
Napisane przez kocur11 Pokaż wiadomość
zarzuce Ci ten wątek, zebys wiedziała, JAKIEGO KAMERZYSTY POD ZADNYM POZOREM NIE BRAC
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=429485&page=2
To Twoja opinia, ale są również i zadowoleni klienci. Tylko, jak to we wszystkim jest- zadowolony jest zadowolony, opinii nie napisze, a osoba niezadowolona obsmaruje wszędzie gdzie się da, aby tylko sobie ulżyć niezadowoleniu- i nie piszę tu o kamerzyście, ale ogólnie o wszystkim.
Jeszcze się nie dogodził taki, co by każdemu dogodził

Cytat:
ttp://hypertex.pl/
5000zł za filmowanie od rana do 1 w nocy + plener w inny dzień + podziękowania dla rodziców ( dwóch kamerzystów, kręcą 4 kamerami), efekty na stronie
Są co prawda z Tarnowa ale dojeżdżają wszędzie za zwrot kosztów paliwa i nocleg
Ja widzę te ceny, to mnie poraża dosłownie, bo raptem tyle za film, a gdzie tam reszta wydatków
Nie dałabym tyle pieniędzy za film, bo wiem, że można znaleźć tańszego i niekoniecznie gorszego kamerzystę / fotografa, ale nie tak rozleklamowanego i znanego w branży, jak inni, który dbając o renomę mają ceny jakie mają
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 248 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 21:21   #10
kocur11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15
Dot.: Gdzie szukać DOBREGO kamerzysty?

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
To Twoja opinia, ale są również i zadowoleni klienci.
przeczytaj caly watek to sie dowiesz ze to NIE TYLKO MOJA opinia
kocur11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 20:26   #11
reppenk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 8
Dot.: Gdzie szukać DOBREGO kamerzysty?

Już wybrałam. znalazlam na tym forum pana Staszka Pliszko. Jak narazie (niezapeszyć tylko) jestem pod dobrym wrażeniem. Oby mnie nie zawiódł, bo to przecież taki ważny dzień w naszym życiu..
reppenk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-18, 21:20   #12
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 248
Dot.: Gdzie szukać DOBREGO kamerzysty?

Cytat:
Napisane przez kocur11 Pokaż wiadomość
przeczytaj caly watek to sie dowiesz ze to NIE TYLKO MOJA opinia
Doskonale znam wątek, bo sama się w nim wypowiadałam.
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 248 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 00:50   #13
piska
Raczkowanie
 
Avatar piska
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 478
Dot.: Gdzie szukać DOBREGO kamerzysty?

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość



Ja widzę te ceny, to mnie poraża dosłownie, bo raptem tyle za film, a gdzie tam reszta wydatków
Nie dałabym tyle pieniędzy za film, bo wiem, że można znaleźć tańszego i niekoniecznie gorszego kamerzystę / fotografa, ale nie tak rozleklamowanego i znanego w branży, jak inni, który dbając o renomę mają ceny jakie mają
Owszem pewnie i można ale tutaj płacisz za dwóch kamerzystów, 4 kamery ( 2 stacjonarne, wysięgnik - kran i kamerkę na szynach - nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa) i w sumie 3 dni kręcenia ( wesele, plener i podziękowania dla rodziców) Niestety za jakość się płaci i jest to pamiątka na całe życie. Oszczędzić można na wielu innych rzeczach które i tak zaraz po weselu się zapomni i o których nie będziesz pamiętać - a film z tego dnia będzie do końca życia.
piska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 01:09   #14
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 248
Dot.: Gdzie szukać DOBREGO kamerzysty?

Cytat:
Napisane przez piska Pokaż wiadomość
Owszem pewnie i można ale tutaj płacisz za dwóch kamerzystów, 4 kamery ( 2 stacjonarne, wysięgnik - kran i kamerkę na szynach - nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa) i w sumie 3 dni kręcenia ( wesele, plener i podziękowania dla rodziców) Niestety za jakość się płaci i jest to pamiątka na całe życie. Oszczędzić można na wielu innych rzeczach które i tak zaraz po weselu się zapomni i o których nie będziesz pamiętać - a film z tego dnia będzie do końca życia.
3 dni kręcenia, to wesele-ok, ale plener i podziękowania dla rodziców nie trwają kolejne 2 dni, aż tyle to trwa ?

Ja dalej jednak zostanę przy swojej opinii
Nie widzę potrzeby mieć 4 kamer i ich 4 obsługujący, jednakże jak ktoś bierze i go na to stać- nie ma problemu.
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 248 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 12:45   #15
natalia_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 21
Dot.: Gdzie szukać DOBREGO kamerzysty?

Faktycznie ceny za filmy są przerażające, ale myślę, że wynika to z ilości pracujących podczas uroczystości kamerzystów. Jak jest dwóch albo trzech to wiadomo, każdy chce zarobić i dlatego ceny są od 5 tys. w górę. My zdecydowaliśmy się na pakiet fotograf + kamerzysta w ProAction. Dwoje młodych, świetnie ze sobą współpracujących ludzi. Podczas uroczystości praktycznie niewidoczni. Polecam takie rozwiązanie każdemu, komu zleży nie tylko na cenie - zawsze przy pakiecie fotog + film można "coś" ponegocjować ale przede wszystkim na jakości!
Link dla zainteresowanych: proaction.com.pl
natalia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 13:45:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.