Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzieła! :) - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-17, 12:25   #751
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Nie... mam dosyć specyficzną sytuację w mieszkaniu, chodzi o jego właścicielkę. Starsza kobieta, upierdliwa taka, a ciepła woda np. nie jest jej do niczego potrzebna ("bo po co, przecież można grzać wodę w garnku") - spoko, tylko w sytuacji gdy chcę ćwiczyć to przydałby się potem prysznic... no ale nie będę się już żalić, niedługo wszystko wróci do normy mam nadzieję i mój rowerek stacjonarny, steper i buty do bieganie przestaną się kurzyć :P Teraz i tak zaczyna się gorący okres sesyjny... ale potem wakacje, relaks i ruch, dużo ruchu na świeżym powietrzu A na razie jakoś się trzymam no i nie pozwolę zgubionym kilogramom wrócić, co to to nie! Zresztą tak się już przyzwyczaiłam do zdrowszego odżywiania, że niektóre rzeczy mi po prostu nie smakują - biały chleb, cukier a fee. Słodzone jogurty i takie rzeczy już mi przez gardło nie przechodzą.
__________________
utrzymanie -8 kg
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 13:23   #752
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Aaa rozumiem Starsze panie mają to do siebie, że na wszystkim oszczędzać

Ja z cukrem nie mam problemów bo nie słodzę od 9 lat

A mi dzisiaj mija 5 tydzień bez fast foodów i alkoholu Bo słodycze raz w tyg mi się zdarzają..
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 16:33   #753
anns_
Zakorzenienie
 
Avatar anns_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 867
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Sculpture of Regret znam ten ból, ja z kolei cierpiałam przez kuchnię. a dokładniej-mieszkałam z właścicielką i za bardzo nie mogłam korzystać z kuchni. a jak można się zdrowo odżywiać skoro sama obiadu zbytnio nie mogę sobie zrobić? całe szczęście od czerwca już nie będę mieć tego problemu..

ja na obiad sałatka mała healthy halsa z salad story (kurczak, ser pleśniowy, makaron pełnoziarnisty, papryka, ogórek, sałata)

wróciłam do domu po południu i powitali mnie z tacą pełną naleśników. ale dałam radę. zjadłam tylko jednego (farsz to warzywa, szynka) i pomarańczę.

i od razu po spacer z pieskiem z 3km szybkim marszem.
__________________

styczeń: 44 km
361 min


2014: 15822 min., 894 km
2015: 12590 min., 1324 km
anns_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 17:31   #754
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Mój dzisiejszy jadłospis:
I 2 kromki razowca z chudym twarogiem + kawa z mlekiem
400x skakanka i trening Ewy
II banan
III kotlet mielony+ młoda kapusta
IV 3 kromki razowca z chudym twarogiem + zielona herbata

Za dużo dzisiaj pieczywa ... Ale mówi się trudno
Kupiłam dzisiaj płatki owsiane więc jutro rano owsianeczka
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 18:22   #755
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez anns_ Pokaż wiadomość
ja na obiad sałatka mała healthy halsa z salad story (kurczak, ser pleśniowy, makaron pełnoziarnisty, papryka, ogórek, sałata)
.
mniam mniam ta sałatka brzmi super! ogórek zielony? jakiś sos do tego? kurczak czym przyprawiony? chcę sobie taką w domu zrobić
__________________
utrzymanie -8 kg
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 18:28   #756
malowanaaaa
Raczkowanie
 
Avatar malowanaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 31
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Taaa... Wczoraj próbowałam skakankę, dzisiaj też, ale wytrzymuję nie dłużej niż 2 minuty. Ach, ta zjechana kondycja.
Ale ćwiczę. Wczoraj 15 minut ćwiczeń, także w moim przypadku jest to bardzo dobrze.
malowanaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 18:30   #757
anns_
Zakorzenienie
 
Avatar anns_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 867
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez Sculpture of Regret Pokaż wiadomość
mniam mniam ta sałatka brzmi super! ogórek zielony? jakiś sos do tego? kurczak czym przyprawiony? chcę sobie taką w domu zrobić
jest pyszna ogórek zielony pokrojony w plasterki, pomidorki cherry, aczkolwiek ja wolę zwykły pomidor pokrojony. Kurczak w salad story to wyboru: w papryce/ziołach. Ja dziś jadłam w papryce jeśli chodzi o sosy to też do wyboru, ale akurat do tej najbardziej pasuje jogurtowo-czosnkowo-ziołowy

wejdź sobie na saladstory.com i tam masz składniki tych wszystkich sałatek, jest wiele ciekawych pomysłów na sałatki !
__________________

styczeń: 44 km
361 min


2014: 15822 min., 894 km
2015: 12590 min., 1324 km
anns_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-17, 20:36   #758
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
Mój dzisiejszy jadłospis:
I 2 kromki razowca z chudym twarogiem + kawa z mlekiem
400x skakanka i trening Ewy
II banan
III kotlet mielony+ młoda kapusta
IV 3 kromki razowca z chudym twarogiem + zielona herbata

Za dużo dzisiaj pieczywa ... Ale mówi się trudno
Kupiłam dzisiaj płatki owsiane więc jutro rano owsianeczka
Mało, mało , mało
Brawa za tyle czasu bez FF i %

U mnie też dziś dużo węgli ( zdrowo bo zdrowo ale dużo)
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 21:19   #759
anns_
Zakorzenienie
 
Avatar anns_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 867
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

to i ja podsumuję
I chleb pełnoziarnisty z serkiem kiri
II mała sałatka healthy halsa z salad story
III naleśnik(zwykły) z farszem z szynki i warzyw, pomarańcza
IV jajecznica z dwóch jaj, kromka chleba pełnoziarnistego

40minut szybkiego marszu w lesie, 8 min abs

zbliża się weekend i znowu co raz mniej nas

a siostra mi powiedziała, że schudłam
__________________

styczeń: 44 km
361 min


2014: 15822 min., 894 km
2015: 12590 min., 1324 km
anns_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 21:58   #760
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

u mnie niezdrowo... musze zwalczyć nawyk, że jak się uczę to żrę jak świnia no spala się sporo kalorii podczas nauki, ale jakby połączyć dobrą dietę + naukę + ćwiczenia to już w ogóle było super

Lasencje, o 8 trzymajcie kciuki, ucze się na egzamin od wczoraj, mózg mi pęka a ja muszę to zdać!!!!!! liczę trochę na cud i własną inwencję tfórczą
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 05:41   #761
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
u mnie niezdrowo... musze zwalczyć nawyk, że jak się uczę to żrę jak świnia no spala się sporo kalorii podczas nauki, ale jakby połączyć dobrą dietę + naukę + ćwiczenia to już w ogóle było super

Lasencje, o 8 trzymajcie kciuki, ucze się na egzamin od wczoraj, mózg mi pęka a ja muszę to zdać!!!!!! liczę trochę na cud i własną inwencję tfórczą
Marchew, ogórek, kalarepa wszystko w paski i do podjadania a w czasie nauki orzechy (może są kaloryczne ale zdrowe) błonnik z tym że większa ilość spowoduje wizyte w WC
Trzymam mocno kciuki pokaż egzaminatorom kto tu rządzi

anns_ dodatkowa motywacja kiedy ktoś zauważa efekty

Ja po I śniadaniu ( nie miałam w domu otrąb) więc było jabłko i błonnik

Miłego dnia dziewczęta
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-18, 07:19   #762
anns_
Zakorzenienie
 
Avatar anns_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 867
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

dzięki StupidAlice
w końcu weszłam na wagę i po 11dniach 1,5kg mniej wiem, że część to woda, ale na sam początek dobra motywacja odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, więc to też chyba trochę pomoże(chociaż brałam krótko w celach leczniczych i nie przytyłam, ale akurat dużo wtedy ćwiczyłam i też nie chudłam).
i o 6:15 pobudka i z tatusiem do lasku b.szybki marsz 6,7km, średnia prędkość 7km/h i 700kcal spalone
a na śniadanie chudy twaróg, 1,5 kromki chleba pełnoziarnistego i łyżeczka dżemu domowego.

jeu daj znać jak poszło!
__________________

styczeń: 44 km
361 min


2014: 15822 min., 894 km
2015: 12590 min., 1324 km

Edytowane przez anns_
Czas edycji: 2012-05-18 o 07:22
anns_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 07:27   #763
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

anns gratuluję spadku, bardzo ładny wynik

ja właśnie gotuję jajka na śniadanie

Alice a z czym normalnie jesz otręby?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 09:23   #764
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Alice - no, masz rację muszę sobie chrupać warzywka i będzie lepiej, że też na to nie wpadłam dzięki za pomysł!

Anns - gratulacje, bardzo zdrowy wynik i zapewniam Cię, że część z tego to jednak tłuszcz

Nosek - oddaj ciało :Slina: ile obecnie ważysz?

A mój egzamin jakoś poszedł, zdać to zdam pytanie tylko na co
ach, wracam pełną parą, ale ćwiczyłam przez ostatnie dni z szalonym Shaunem

Melia - Dziewczyny jak robią przerwę tygodniową czy kilkudniową, bo wypada im jakiś wyjazd itp. to wracają do Insanity i zaczynają od tego tygodnia, w którym skończyły czyli jak przerwiesz ćwiczenia w 3 tygodniu to jak wracasz to powtarzasz 3 tydzień i dalej lecisz normalnie
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 09:26   #765
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
Nosek - oddaj ciało :Slina: ile obecnie ważysz?
55.. chociaż wydaje mi się, że wyglądam na więcej..
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 09:39   #766
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

wg mnie to wyglądasz na jakieś 45!!! ja nigdy nie będę tak wyglądać więc strasznie zazdraszczam dlugo zajęło Ci chudnięcie tych 7kg?

stałaś się moją inspiracją
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 10:18   #767
anns_
Zakorzenienie
 
Avatar anns_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 867
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

dzięki Dziewczyny za gratulacje, walczymy dalej

drugie śniadanie: kisiel cytrynowy z otrębami pszennymi i jogurtem naturalnym (pierwszy raz taka dziwna mieszanka ale nawet dobre ) i pół kromki chleba pełnoziarnistego z chudym twarogiem, szczypiorkiem i pieprzem.
a na obiad będą szparagi i jajko sadzone

po południu na rowerek!
__________________

styczeń: 44 km
361 min


2014: 15822 min., 894 km
2015: 12590 min., 1324 km
anns_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 10:22   #768
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
wg mnie to wyglądasz na jakieś 45!!! ja nigdy nie będę tak wyglądać więc strasznie zazdraszczam dlugo zajęło Ci chudnięcie tych 7kg?
no coś Ty mam 173, przy 45 to by mnie chyba nie było
cały proces zajął jakieś 4 miesiące, chciałam chudnąć w miarę zdrowo i spokojnie
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 11:57   #769
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Nosek - no dobra decyzja Kochana to masz niedowagę w sumie to te 2kg w tę czy w tamtą nie zrobią takiej różnicy już w Twoim wypadku wiem, że przy 45kg by Ciebie raczej nie było, ale weź pod uwagę, że ja oceniam to po Twojej figurze a na taką chudzinkę wyglądasz

Anns - smakowicie brzmi to Twoje II śn zazdraszczam! ja lubię takie dziwne smaki potrafiłam kiedyś zjeść śledzia w occie a potem od razu czekoladę

u mnie tak:
I owsianka z serkiem wiejskim i bananem
II jabłko
Insanity (Plyometric Cardio Circuit)
III odżywka białkowa na mleku

a potem nie wiem co będzie, ale planuję w miarę dietetycznie
__________________
Luxembourg

Edytowane przez jeu
Czas edycji: 2012-05-18 o 11:59
jeu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-18, 12:35   #770
anns_
Zakorzenienie
 
Avatar anns_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 867
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
Anns - smakowicie brzmi to Twoje II śn zazdraszczam! ja lubię takie dziwne smaki potrafiłam kiedyś zjeść śledzia w occie a potem od razu czekoladę
ja przy @ zawsze mam ochotę na takie dziwaczne smaki raz coś ostrego, zaraz zagryzam słodkim itd
ten kisiel za apetycznie nie wyglądał, ale był dobry. a ten jogurt naturalny jak byłam mała babcia mieszała mi zawsze z cukrem waniliowym i była taka słodka polewa, pyszna do kisielu. i tym razem bez cukru dałam
__________________

styczeń: 44 km
361 min


2014: 15822 min., 894 km
2015: 12590 min., 1324 km
anns_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 12:52   #771
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Anns gratuluję spadku

A ja się przeziębiłam, dzisiaj mi z nosa cieknie i tak średnio się czuję.. Wypiłam od rana Theraflu i trochę się wygrzałam po kołderką i dopiero wstałam..
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 12:52   #772
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez anns_ Pokaż wiadomość
dzięki StupidAlice
w końcu weszłam na wagę i po 11dniach 1,5kg mniej wiem, że część to woda, ale na sam początek dobra motywacja odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, więc to też chyba trochę pomoże(chociaż brałam krótko w celach leczniczych i nie przytyłam, ale akurat dużo wtedy ćwiczyłam i też nie chudłam).
i o 6:15 pobudka i z tatusiem do lasku b.szybki marsz 6,7km, średnia prędkość 7km/h i 700kcal spalone
a na śniadanie chudy twaróg, 1,5 kromki chleba pełnoziarnistego i łyżeczka dżemu domowego.
Dobrze dobrane tabletki nie powoduja tycia. Apetyt nam się zwiększa.
Brawo za spadzior

Dżem domowy
Mam dziś na obiad młodą kapuste , mama wczoraj ugotowała ale późno wróciłam to nie jadłam, dziś nadrobie. Na II śniadanie była kanapka z bułki grahamki z warzywami. Musze kurczaka w odówce poszukać

noseknosek wcześniej z jogurtem naturalny teraz mleko dodaje ale mało żeby nie było płynne tylko papka gęsta właściwie to żeby były wilgotne.
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg

Edytowane przez StupidAlice
Czas edycji: 2012-05-18 o 16:02
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 13:31   #773
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
u mnie niezdrowo... musze zwalczyć nawyk, że jak się uczę to żrę jak świnia no spala się sporo kalorii podczas nauki, ale jakby połączyć dobrą dietę + naukę + ćwiczenia to już w ogóle było super

Lasencje, o 8 trzymajcie kciuki, ucze się na egzamin od wczoraj, mózg mi pęka a ja muszę to zdać!!!!!! liczę trochę na cud i własną inwencję tfórczą
Może zamiast jeść to popijaj małymi łyczkami jakąś dobrą herbatę, może colę light (zabija ochotę na słodycze) albo chrup owoce, warzywka, garść pestek/orzechów.
Jak poszedł egz?


Cytat:
Napisane przez anns_ Pokaż wiadomość
dzięki StupidAlice
w końcu weszłam na wagę i po 11dniach 1,5kg mniej wiem, że część to woda, ale na sam początek dobra motywacja odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, więc to też chyba trochę pomoże(chociaż brałam krótko w celach leczniczych i nie przytyłam, ale akurat dużo wtedy ćwiczyłam i też nie chudłam).
i o 6:15 pobudka i z tatusiem do lasku b.szybki marsz 6,7km, średnia prędkość 7km/h i 700kcal spalone
a na śniadanie chudy twaróg, 1,5 kromki chleba pełnoziarnistego i łyżeczka dżemu domowego.

jeu daj znać jak poszło!

Ja przytyłam po odstawieniu tabletek anty... no ale wiadomo, że samo z siebie nic nie przybyło, po prostu przez wahania hormonalne miałam zachcianki i sobie dogadzałam :P Ale Ty z tego co widzę masz silną wolę i samokontrolę także trzymam kciuki za świetne wyniki!

Cytat:
Napisane przez anns_ Pokaż wiadomość
a na obiad będą szparagi i jajko sadzone

po południu na rowerek!
Mniam, pycha obiadek, ale może dorzuć coś jeszcze? Szparagi to prawie sama woda, praktyczne 0 kcal a z czegoś energia musi być, może jeszcze jakiś gotowany brokuł, marchewka, młody ziemniaczek? Uwielbiam takie wiosenno letnie obiadki smacznego

Ja dziś na śniadanie jogurt naturalny z 2 łyżkami musli + kawa z mlekiem
drugie: kanapka z 2 kromek chleba pszen-żyt z pastą z tuńczyka i sałatą lodową, serek wiejski
obiad: makaron pełnoziarnisty z sosem pomidorowym i jajem na twardo (miało to być wczoraj ale jest jednak dzisiaj :P)
przed wyjściem zjem jeszcze coś sensownego, niestety wieczorem idę na juwenalia więc chyba się domyślacie jak to będzie wyglądało

Miłego dnia i weekendu, ja się pewnie odezwę dopiero w poniedziałek. Trzymam kciuki za nas wszystkie żebyśmy za bardzo sobie nie pofolgowały pa pa
__________________
utrzymanie -8 kg
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 14:33   #774
anns_
Zakorzenienie
 
Avatar anns_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 867
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez Sculpture of Regret Pokaż wiadomość
Ja przytyłam po odstawieniu tabletek anty... no ale wiadomo, że samo z siebie nic nie przybyło, po prostu przez wahania hormonalne miałam zachcianki i sobie dogadzałam :P Ale Ty z tego co widzę masz silną wolę i samokontrolę także trzymam kciuki za świetne wyniki!


Mniam, pycha obiadek, ale może dorzuć coś jeszcze? Szparagi to prawie sama woda, praktyczne 0 kcal a z czegoś energia musi być, może jeszcze jakiś gotowany brokuł, marchewka, młody ziemniaczek? Uwielbiam takie wiosenno letnie obiadki smacznego
może zjem 2 jajka generalnie rodzinka je jeszcze ziemniaki, ale ja wolę je sobie podarować myślę, że się najem i za 3h jeszcze zjem coś dobrego. w domu same pyszności, chcę tu zostać dłużej!

przytyłaś po tabletkach? jeszcze nie słyszałam o takim przypadku co do samokontroli to na prawdę różnie to bywa.. ale po takich bezgrzesznych dwóch tygodniach przestaję mieć ochotę na słodkie itd. Tata kupił domowej roboty ciasto drożdżowe i nawet nie zabolało mnie, że wszyscy je jedzą tylko nie ja. Gorzej jakbym zjadła kawałek to wtedy bym się na wszystko rzuciła, tak już mam więc wolę nie jeść nic, niż raz na jakiś czas.
Dzięki za graty, Wam też dobrze idzie także

No to czas na obiad .

zielone_oko zdrowiej! taka ładna pogoda, to nie można czasu marnować na chorowanie
__________________

styczeń: 44 km
361 min


2014: 15822 min., 894 km
2015: 12590 min., 1324 km
anns_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 20:53   #775
anns_
Zakorzenienie
 
Avatar anns_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 867
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

jaki tu spokój

dzisiaj:
I chudy twaróg, 1,5 kromki chleba pełnoziarnistego i łyżeczka dżemu domowego
II kisiel cytrynowy z otrębami pszennymi i jogurtem naturalnym
III 2 jajka sadzone, szparagi i pomarańcza
IV ryż na mleku (mamusia mi zrobiła, dała tylko dla smaku pół łyżeczki cukru więc nie ma tragedii)

Przed śniadaniem o 6 szybki marsz. 7km/h, 6,7 km zrobione. A po obiedzie 25km rowerem, średnio około 23km/h, momentami wolniej(las i piach). 8min abs. Dobrze jest!
__________________

styczeń: 44 km
361 min


2014: 15822 min., 894 km
2015: 12590 min., 1324 km
anns_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 21:04   #776
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

To i ja się wyspowiadam:
I owsianka z bananem, rodzynkami i suszonymi śliwkami
II 6 pierogów z jagodami
III jogurt nat. z ziarnami zbóż + 2 kostki czekolady
IV jajko na twardo+ serek wiejski z sałatą, pomidorem, ogórkiem i szczypiorem

Z ćwiczeń : http://www.youtube.com/watch?v=QtYgmDEddug + trening Ewy Ch.
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 21:05   #777
joanna_ba
Raczkowanie
 
Avatar joanna_ba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 407
Send a message via Skype™ to joanna_ba
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Dziś szaleństwo, coś zmieniłam na parę dni ,

Śniadanie : 2 pomidory, 1 jajko na twardo
Lunch : miska warzyw, 2 jajka na twardo, truskawki
Obiad : kawa latte, parę kawałków własnej czekolady + kokos

Jutro imprezka
joanna_ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 10:53   #778
anns_
Zakorzenienie
 
Avatar anns_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 867
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

hej Dziewczyny
po wczorajszych wyczynach sportowych kolejne gramy w dół żyć nie umierać!

Ja dziś troszkę pospałam, więc będzie bez drugiego śniadania. Na pierwsze 2 kromki chleba żytniego ze słonecznikiem "just fit". Jedna z chudym twarogiem, szczypiorkiem i pieprzem, a druga z chudym twarogiem i połową łyżeczki dżemu domowego. Do tego jabłko.

Miłego weekendu
__________________

styczeń: 44 km
361 min


2014: 15822 min., 894 km
2015: 12590 min., 1324 km
anns_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 12:26   #779
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

ja raczej nie spadnę w tym tygodniu, bo wcozraj wpadł litr lodów i chińskie z TŻtem... wkurza mnie to, że u niego zawsze są niedietetyczne rzeczy i grrr, nie ma czego jeść a jak są to właśnie słodycze i inne takie a swojej lodówki do niego przecież wozić nie będę ...
r
poza tym jestem chyba lekko spuchnięta po tygodniu Insanity, wysiłek jak żaden inny i daje w kość mięśniom... chyba zregnerują się dopiero podczas recovery week, które za trzy tygodnie ale cieszę się, że ćwiczę, lepiej się czuję i przy takim maksymalnym wysiłku źle mi za każdym razem jak sięgam po coś niezdrowego!

mój plan na dzisiaj (dużo białka, trochę monotonnie):
I owsianka z bananem i serkiem wiejskim na mleku
II zupa warzywna (kostka rosołowa, przyprawy, warzywa ) + golonka z indyka + ziemniak + sałatka (sałata, pomidor, ogórek, oliwa)
III odżywka białkowa na mleku
IV - to samo co w II
V - piwo z przyjaciółką (nie widziałam jej kilka miesięcy, bo ciężko się dograć... ja prawo studiuję, a ona na PŁ, więc obie mamy natłok roboty ehhh) - pewnie w efekcie będą 2 piwa

i potem może zjem serek homo nat z kakao i słodzikiem i aromatem dużo białka to może mięśnie się szybciej odbudują
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 14:10   #780
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: Zdrowy tryb życia - przepisem na życie :) wspólne odchudznie do lata - do dzie

Cytat:
Napisane przez joanna_ba Pokaż wiadomość
Dziś szaleństwo, coś zmieniłam na parę dni ,

Śniadanie : 2 pomidory, 1 jajko na twardo
Lunch : miska warzyw, 2 jajka na twardo, truskawki
Obiad : kawa latte, parę kawałków własnej czekolady + kokos

Jutro imprezka
Co to przepraszam ma być? Na śniadanie 0 energii, powinny być tam jeszcze 2 kromki chleba żytniego/razowego A obiad to kawa + czekolada? I co, to koniec posiłków? Wygląda to fatalnie moim zdaniem.

Ja dziś na śniadanie 2 jaja sadzone, pół bułki mlecznej z pasztetem sojowym
później sok marchwiowy świeży
na obiad makaron razowy z sosem pomidorowym, pesto i świeżą bazylią
planuję jeszcze grzankę z pasztetem sojowym, pomidorem i bazylią
a na kolację serek wiejski z czymś

Wczoraj i dzisiaj mam dużo ruchu na świeżym powietrzu, odpoczywam sobie, mam nadzieję że u Was też słoneczko świeci
__________________
utrzymanie -8 kg
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-09 11:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.