Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012 - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-24, 11:29   #1921
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Psotnika Pokaż wiadomość
hejka
szybko odpisuję na to co działo sie kilka stron temu, to co pamięam:

pearl - 100 lat:cmo k: fajne urodzinki

blanszor - wow... te gadżety.. u nas posucha całkowita niestety a wy tak ten teges pozazdrościć udanego pożycia

czubasku - ja jestem po AK, maż też, mamy firmę, a teraz jeszcze studiuję budownictwo dopiero 2 rok (a będzie 6 bo to zaocznie), wiem że ty też nie? jak tam w ogóle, pracujesz już gdzies czy studiujesz? jak chcesz to na priv mi napisz by tu nie zaśmiecać
co do czapek to ja zakładam jak jest wiatr, ale też nie umiem małej ubrać za bardzo bo ja mam wiecznie zimne ręce i nogi i jak małej dotykam to nie iwem czy jest ciepła bo dla mnie wszystko jest cieplejsze ode mnie, czy zeczywiście jest jej ciepło..
haniula - nei iwem czy pisałam ale super że macie nową lekarkę

nikotynko - trzymaj się z mała, mty tez mamy rehabilitację ale tylko by rozluźnić niektóreo mięśnie bo nam lekko mostek robiła a teraz to tylko trochę głowę do tyłu odgina, i mamy jedynie zalecania jak ją nosić nie kłaść podnosić itp, ale bardzo ci dopinguję i trzymam kciuki by się wszystko wyprostowało i mała dogoniła w rozwoju inne dzieci

ktoś pytał - my non stop na cycu, dawałam spróbować jabłko i kilka razy herbatkę alę tą z cukrem z hippa i zrezygnowałam i teraz jest już tylko na cycu samym i próbuję dawac wodę czystą... pediatra kazała mi się wstrzymać z dokarmianiem jeszcze

ech no nie pamiętam już nic

aha klask i: dla Michasia i innych dzieci co mają rocznice

nadrabiam was pilnie w czasie karmienia ale z tel to nie ma jak odpisywać bo muli itp
wkurzona jestem na tż bo robi teraz te ogrody i z chłopakami sam zapierdziela fizycznie zamiast wziąć kogoś, i wraca do domu wieczorem i się ladzie i śpi - nawet czasem nie wykapiemy małej
zero pomocy a ona jest taka absorbująca kiedy ja mam się nauczyc na zaliczenia i nawet śmieci do kosza nie wyrzuci chodzę i zbieram po nim chusteczki talerze itd

lecę bo mała chyba się budzi po 10 min spania
Ja jestem w technikum AK, nie wiem czy później bede kontynuować ten kierunek, zależy czy się dostanę gdzieś zaocznie
juz sobie poradziłam ale jak coś to będe Cie na priv meczyć :p
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 11:34   #1922
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Ja ☠☠☠☠☠☠☠e, nienawidze szczepien !!!!
Moj Malutek tak sie nacierpial Jeszcze te ☠☠☠☠y caly czas sie patrzyly na mnie jak na wariatke,ze wymyslilam sobie szczepionki oczyszczone i ze nie szczepie 5 czy najlepiej ☠☠☠☠a 6 w 1.
Biedak teraz usnal, ale co sie naplakal to masakra Mam nadzieje, ze juz zapomnial

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Pearl uuu to się nie pochwaliłaś 1 razem uuu słabooooo ja to będę miała niedługo aż drugi raz od porodu 4 miesiące po, a tu tylko 1 raz super, ja jedyna jestem niedopieszczona
za pierwszym i za kolejnym tez sie nie chwalilam :P
Szalu nie ma, to co sie bede chwalic

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
aha

kciuki za szczepienia
a gdzie na basen
Do Wesolandii. To jest jakies 3 minuty piechota ode mnie.

Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość
A sama sobie radzisz z kąpielą?
Mi musi pomóc Mąż, bo mamy wannę w łazience rodziców a po kąpieli "oporządzam" Wojtasa normalnie w jego pokoiku, żeby wszystkiego nie przenosić do tej łazienki. No i żeby wytrzeć Wojtka w czasie mojego wycierania, potrzebny mi jest Mąż.
A ja chciałam iść na basem z Wojtkiem i nie mogę przez to głupie AZS
Tez pomaga mi tz, ale juz coraz mniej. Wlasciwie to teraz prosze go o pomoc z lenistwa, bo pozniej nie musze smarowac i ubierac Malego Jasiek tak sie fajnie zachowuje przy tej kapieli, ze sama tez bym dala rade. A po zalozylabym szybko szlafrok na siebie z przytulonym Bobo i hyc do pokoju
Przykro mi z powodu basenu. Mam nadzieje, ze nasz nie bedzie mial zadnego uczulenia
Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
czesc mamusie

W poniedzialek zostalam ciocią a Tomek taki malusi nie moge wierzyc ze Lena tez kiedys taka była
Wazy,ł 2840 i 54cm , niestety jeszcze musza byc w szpitalu, bo za niska waga niby zeby wypisac troche żółtaczka ( chociaz nie ma naświetlen) i dzis niby maja mu robic usg serduszka, ale nie wiemy dlaczego
Moze dlatego, ze bratowa miala to nadciśnienie?

Ostatnio kłóce sie z męzem, wczoraj myslalam ze wyjde z siebie bo kupiliśmy nowe drzwi wewnetrzne, z Lena jechaliśmy a to upał i w ogole duzo dla niej wrazen. wiec jak wrocilismy byla marudna, i zmeczona. Jak zasnęła to moj genialny mąż zaczal wiercic wiertarką, to sie biedula obudzila.
No to wzielam ja troche na ogrod, prawie godzine bylismy , ta sie znowu meczyla bo spac jej sie chcialo. Wrocilam do domu, zasnela a ten znowu wierarką

Myslalam ze mu zaraz tym sprzetem jaja przewierce, taka bylam zła
Zmeczona byla biedulka jak nie wiem co, ale on musi juz teraz zaraz. Jakby nie mogl dzis tego zrobic.
Wzielam mała poszlam do mamy, tam sie wkoncu wyspala. A jak wrocilam to ją wykapalam nakarmilam i wyszlam w piz** niech sobie lord radzi.
Kupilam sobie wino i wypilam na ogrodzie w błogiej ciszy

A na noc postawiłam na jego stoliczku nocnym nianie i mimo ze slyszalam jak Lena cos tam mruczy to nie wstawałam, a rano spalam do 10, teraz tez siedze sobie w sypialni i slysze jak walczy z małą.
Niech wie jak to jest siedziec caly czas z dzieckiem i kiedy wszystko na okolo trzeba tez zrobic
Gratulacje Ciotka !!!!
Maz zasluzyl na , nie ma co !!!

I co to za chlanie winiacza bez nas, teeeeeej?????

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Czubasku, z tych trzech to najladniejsza nr 1. Ja osobiscie wolalabym jednak jeszcze skromniejsza.
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 11:42   #1923
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Ja ☠☠☠☠☠☠☠e, nienawidze szczepien !!!!
Moj Malutek tak sie nacierpial Jeszcze te ☠☠☠☠y caly czas sie patrzyly na mnie jak na wariatke,ze wymyslilam sobie szczepionki oczyszczone i ze nie szczepie 5 czy najlepiej ☠☠☠☠a 6 w 1.
Biedak teraz usnal, ale co sie naplakal to masakra Mam nadzieje, ze juz zapomnial

Czubasku, z tych trzech to najladniejsza nr 1. Ja osobiscie wolalabym jednak jeszcze skromniejsza.

nic skromniejszego juz nie znalazłam, ale ta 1 tez mi jakoś najbardziej odpowiada. Mam jeszcze opcję ze mama uszyje mi sukienkę a babcia wyhaftuje mały łowicki wzorek na dole

współczuje ja na pierwszym szczepieniu ryczałam razem z małą i zemdlałam
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 12:19   #1924
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Dziewczyny nie orientujecie się, czy można lakier wymienić w rossmanie?? Kupiłam wczoraj dwa- fiolet ciemny i szary. Fiolet wygląda jak szary- zależy jak światło padnie i jaki kąt patrzenia więc stwierdziłam, że szary mi nie potrzebny i nie chcę używać - nie malowałam nim paznokci w ogóle, co myślicie o tym??? można wymienić na inny kolor?

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
moze tez trzeba jej zabieg zrobić

tzn. Ja miałam tylko kota w domu rodzinnym. Jak przeprowadziłam się do męza to kot zostal u mamy bo chrzesnica tzta ma alergię i któregoś dnia kot poszedł w cuk wujek po kilku dniach znalazł go zagryzionego
teraz czekam az siostra tzta sie wyprowadzi i bede z męzem walczyć o zwierzatko jak mała podrośnie bo ja kocham koty, szczegolnie brytyjskie. Ten mój miał matke Brytyjkę
chyba zrobimy

szkoda kota


Pearl ehh wiem co czujesz, ale później będzie tylko lepiej!
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 12:24   #1925
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Agatek mysle, ze lakieru nie mozna wymienic, no ale sprobuj

w ogole dla wszystkich szczepionych dziś dziciaczków. Nas tez czeka to niedługo

A i nie pochwaliłam się. A to najważniejsza informacja Lena wczoraj samodzielnie zrobila kupsztala, bez wielkiego wysilku, dwa pierdy i po krzyku
Zielona ale pani dr mowila ze po pepti bedzie zielona.
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 12:41   #1926
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Pearl Lilka dzis tez po szczepieniu jest, tak strasznie płakała, na szczscie kolejne mamy w polowie lipca.

Do poradni preluksacyjnej nie musimy juz jezdzic i bardzo dobrze.

Kupiłam Lilce kilka soczkow w rossmanie, podalam jej jabluszko, ale jakos olewatorsko do tego podchodzi :P
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 12:52   #1927
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
nic skromniejszego juz nie znalazłam, ale ta 1 tez mi jakoś najbardziej odpowiada. Mam jeszcze opcję ze mama uszyje mi sukienkę a babcia wyhaftuje mały łowicki wzorek na dole

współczuje ja na pierwszym szczepieniu ryczałam razem z małą i zemdlałam
Czubasku, podejrzewam, ze ta zrobiona przez Twoja mame i z babcinym wzorkiem bedzie najladniejsza

Zemdlalas?
Ja chcialam byc twarda, zeby Jasiek nie widzial, ze sie martwie, ale ze dwa razy przelknelam lzy :/

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie orientujecie się, czy można lakier wymienić w rossmanie?? Kupiłam wczoraj dwa- fiolet ciemny i szary. Fiolet wygląda jak szary- zależy jak światło padnie i jaki kąt patrzenia więc stwierdziłam, że szary mi nie potrzebny i nie chcę używać - nie malowałam nim paznokci w ogóle, co myślicie o tym??? można wymienić na inny kolor?


Pearl ehh wiem co czujesz, ale później będzie tylko lepiej!
Boje sie, ze pozniej juz bedzie bardziej kumal, o co chodzi i bedzie jeszcze gorzej

Co do lakieru, to sprobuj. Jak bedzie normlana pani, to moze i przyjmie?

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Pearl Lilka dzis tez po szczepieniu jest, tak strasznie płakała, na szczscie kolejne mamy w polowie lipca.

Do poradni preluksacyjnej nie musimy juz jezdzic i bardzo dobrze.

Kupiłam Lilce kilka soczkow w rossmanie, podalam jej jabluszko, ale jakos olewatorsko do tego podchodzi :P
my pewnie tez jakos tak, ale juz mysle, jakby tu je przeciagnac...

Jeju, mi sie w ogole nie spieszy do rozszerzania diety. Chcialabym poczekac z tym jak najdluzej

Haniula
, za Lenkowego kupsztala bez wspomagaczy
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-24, 13:02   #1928
mala_stopka
Zadomowienie
 
Avatar mala_stopka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 1 217
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
czesc mamusie

W poniedzialek zostalam ciocią a Tomek taki malusi nie moge wierzyc ze Lena tez kiedys taka była

Ostatnio kłóce sie z męzem, wczoraj myslalam ze wyjde z siebie bo kupiliśmy nowe drzwi wewnetrzne, z Lena jechaliśmy a to upał i w ogole duzo dla niej wrazen. wiec jak wrocilismy byla marudna, i zmeczona. Jak zasnęła to moj genialny mąż zaczal wiercic wiertarką, to sie biedula obudzila.
No to wzielam ja troche na ogrod, prawie godzine bylismy , ta sie znowu meczyla bo spac jej sie chcialo. Wrocilam do domu, zasnela a ten znowu wierarką

Myslalam ze mu zaraz tym sprzetem jaja przewierce, taka bylam zła
Zmeczona byla biedulka jak nie wiem co, ale on musi juz teraz zaraz. Jakby nie mogl dzis tego zrobic.
Wzielam mała poszlam do mamy, tam sie wkoncu wyspala. A jak wrocilam to ją wykapalam nakarmilam i wyszlam w piz** niech sobie lord radzi.
Kupilam sobie wino i wypilam na ogrodzie w błogiej ciszy

A na noc postawiłam na jego stoliczku nocnym nianie i mimo ze slyszalam jak Lena cos tam mruczy to nie wstawałam, a rano spalam do 10, teraz tez siedze sobie w sypialni i slysze jak walczy z małą.
Niech wie jak to jest siedziec caly czas z dzieckiem i kiedy wszystko na okolo trzeba tez zrobic
gratulacje CIOCIU
i za pogonienie Tż-ta tak trzymać!!

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
pierwsza

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
A i nie pochwaliłam się. A to najważniejsza informacja Lena wczoraj samodzielnie zrobila kupsztala, bez wielkiego wysilku, dwa pierdy i po krzyku
Zielona ale pani dr mowila ze po pepti bedzie zielona.
super super super
dla Lenki
mala_stopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 13:25   #1929
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Dzis na jazdach bylo strasznie. Nie wiem czy to zly dzien, czy co, ale mam juz dosyc dzisiejszego dnia i na sam wieczor mnie chandra złapała.

Wjechalysmy do miasta to stwierdzila, ze gdyby wiedziala, ze tak marnie jezdze to bysmy po miescie nie jezdzily. Za to inna babka na pierwszych jazdach stwierdzila, ze dobrze jezdze i mozemy na miasto

Dzis kazala mi parkowac przed jakims blokiem obok jakiegos audika. Wyskoczył facet z bloku, wlasciciel samochodu i chodzil wokol niego i sprawdzał czy nie porysowane






Teraz jeszcze sobie tak mysle, ze juz nigdy nie pojde tak bez wyrzutów sumienia na randke....
Wszystko juz mnie dzisiaj wkur#&(#



Lila ma 3,5 miesiąca, juz sama przewraca sie z pleckow na brzuch czy to nie za szybko ?
dziwne że nie uczy Cię jeździć tylko jeden instruktor

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
Heeeeeej
ja tak na szybko

Pearl spóżnione, ale wszystkiego dobrego !! 100 lat

Monika dla Michasia, za skończone 5 miesięcy!

Agatek heh do sądu lekarza nie podam, ale przydałoby sie tam iść z do niego

Kamciurka oby wszystko było dobrze

Blanszor ulala, to się działo :P może też z tztem zaszalejemy :P
Likas na rehabilitację chodzimy prywatnie i 100 zł za wizytę ;/ na NFZ nie ma bola żeby się dostać, musielibyśmy czekać co najmniej pół roku. Do gastrologów staramy się jak możemy, żeby nas ktoś polecił a to pediatra albo rehabilitantki. I tak się bujamy bo załatwić coś w naszej służbie zdrowia się nie da


dziękuję Wam za wszystkie miłe słowa damy radę jakoś. Oczywiście u mnie na domiar złego, pojawił się kolejny prbolem. W ciąży zrobila mi się cysta w pachwinie i miałam ją usuwać, ale się bałam, chirurg powiedział, że to torbiel ale mogę z nią chodzić i żebym spokojnie urodziła i wtedy mam przyjść. W zeszłym tygodniu pytałam o nią dermatologa jak byłam z tztem na wizycie i lekarka powiedziała, że jest do wycięcia chirurgicznego ale teraz nic nei zrobi bo karmię. No i w poniedziałek, jak wracaliśmy z rzeszowa to to cholerstwo pękło ;/ Jadzi mi się niemiłosiernie, boli jak k***wa mać, ale nie mogę się dostać do chirurga ( nawet prywatnie obdzwoniłam LuxMed, Medicower, Damiana, Enel-Med, i kilka innych gabinetów i wszyscy termin na przyszły tydzień najwcześniej). ledwo chodzę, nie mam nawet jak wyjść z młodą na spacer, ale udało mi się zapisać do kliniki na piątek. Aż się boję co powiedzą i co da się z tym zrobić. Na żywca średnio mi się uśmiecha to ciąć, z drugiej strony jak po znieczuleniu nie można karmić to nie mam innego wyjścia.

Ahhhh to się wyżaliłam
nikotynka normalnie jak nie urok to sraczka kciuki co by się szybko wszystkie problemy zdrowotne pokończyły

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Wrocilismy ze szczepienia, wrzasków było co nie miara, wiadomo. Teraz Lilka spi, a o 12 na bioderka.

Podajecie maluszkom jeszcze cebionmulti? Ta pani doktor u ktorej chwile temu bylam powiedziala, ze mam nie podawac narazie , bo Lilka jest na sloncu.
A i jeszcze powiedziala, ze mam jej wprowadzac juz soczki i obiadki te od 4 miesiaca. A Lila ma dopiro 3,5
A no i mnie jeszcze opierdzieliła, ze dokarmiam mała butlą. Powiedziała, że mam ciągle przystawiac i mleko będzie, ale ja tak przeciez robie i mleka nie ma za duzo.
dziwna pani doktor przeważnie każą jak najdłużej karmić wyłącznie piersią

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość

Myslalam ze mu zaraz tym sprzetem jaja przewierce, taka bylam zła
zazdroszczę wina


Cytat:
Napisane przez 19mala83 Pokaż wiadomość
Co do sukienki na chrzciny patrzyłaś w smyku? tam mają takie wizytowe, przynajmniej jak byłam ostatnio to były.
potwierdzam w smyku widziałam śliczne malusieńkie kiecki

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Agatek mysle, ze lakieru nie mozna wymienic, no ale sprobuj

w ogole dla wszystkich szczepionych dziś dziciaczków. Nas tez czeka to niedługo

A i nie pochwaliłam się. A to najważniejsza informacja Lena wczoraj samodzielnie zrobila kupsztala, bez wielkiego wysilku, dwa pierdy i po krzyku
Zielona ale pani dr mowila ze po pepti bedzie zielona.
dla Lenki za kupala
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 13:28   #1930
kropeczka1984
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 983
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Za wszystkie szczepienia trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
a ciekawe co Ty dostaniesz na 'dzień matki' czy tż wpadnie na jakiś pomysł.. bo mój pewnie nie
Na pierwszy Dzień Matki jedziemy do Zakopanego
Ale to w sumie tylko dlatego, że tam Mąż jeździ do lekarki, bo miał operację kręgosłupa, a że akurat ma taką potrzebę i w poniedziałek ma wolne, to robimy sobie mini wakacje Śmieję się, że Synek na Dzień Matki mi funduje wycieczkę

Cytat:
Napisane przez mala_stopka Pokaż wiadomość
a własnie byłyście wczoraj w biedronce na tych promocjach dzidziowych??
Ja była dzisiaj i u mnie są promocje. Kupiłam pieluszki i tą zabawkę, o której Dziewczyny pisały.

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Ja mialam ospę w wieku 19 lat. Maskara
Po pierwszej kroście mam ślad bo myślałam ze komar mnie ugryzł i drapałam ze az milo
Ślad śladem, ale co miałaś przyjemności przy drapaniu, to Twoje

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Podajecie maluszkom jeszcze cebionmulti?
A cóż to?

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Pierwsza najładniejsza

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
ale dziś wieje u mnie aaa
U mnie tak wieje od poniedziałku. Jak jest spokój, to jest straszny skwar, a jak zawieje, to jest wręcz zimno.

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Czy kupy waszych dzieciaczków po nocy sa zielonee
Niee.

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Ja ☠☠☠☠☠☠☠e, nienawidze szczepien !!!!
Moj Malutek tak sie nacierpial Jeszcze te ☠☠☠☠y caly czas sie patrzyly na mnie jak na wariatke,ze wymyslilam sobie szczepionki oczyszczone i ze nie szczepie 5 czy najlepiej ☠☠☠☠a 6 w 1.
Biedak teraz usnal, ale co sie naplakal to masakra Mam nadzieje, ze juz zapomnial

......................

Tez pomaga mi tz, ale juz coraz mniej. Wlasciwie to teraz prosze go o pomoc z lenistwa, bo pozniej nie musze smarowac i ubierac Malego Jasiek tak sie fajnie zachowuje przy tej kapieli, ze sama tez bym dala rade. A po zalozylabym szybko szlafrok na siebie z przytulonym Bobo i hyc do pokoju
Przykro mi z powodu basenu. Mam nadzieje, ze nasz nie bedzie mial zadnego uczulenia
Mój po ostatnim szczepieniu to nawet jak usnął w samochodzie, to przez sen łkał ;(

Też zakładam szlafrok po kąpieli, ale mi z majtek skapuje woda

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie orientujecie się, czy można lakier wymienić w rossmanie?? Kupiłam wczoraj dwa- fiolet ciemny i szary. Fiolet wygląda jak szary- zależy jak światło padnie i jaki kąt patrzenia więc stwierdziłam, że szary mi nie potrzebny i nie chcę używać - nie malowałam nim paznokci w ogóle, co myślicie o tym??? można wymienić na inny kolor?
Wątpię, ale próbuj.

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
A i nie pochwaliłam się. A to najważniejsza informacja Lena wczoraj samodzielnie zrobila kupsztala, bez wielkiego wysilku, dwa pierdy i po krzyku
Zielona ale pani dr mowila ze po pepti bedzie zielona.
Super
No i gratuluję zostania ciocią

No a ta moja przyjaciółka została odesłana do domu. Jak do poniedziałku nie urodzi, to wywołają poród. Mam nadzieję, że synuś wcześniej się urodzi. Ktoś pytał o imię, ale oczywiście nie zacytowało mi wszystkiego Imię nie jest wybrane Negocjacje w toku

Blanszor Ty to superwomen jesteś jak o 8 rano już tyle rzeczy zrobiłaś

A mi się chyba wolne zaraz kończy, bo jak wróciliśmy z załatwiania wszystkiego na mieście, to Wojtek zasnął. Ale już niedługo wstanie na mleczko. Butli w pogotowiu czeka, bo nauki picia z butli ciąg dalszy

Byliśmy też dzisiaj na rehabilitacji i pani pochwaliła Wojtaska

No i na koniec napiszę Wam, jakiego dowcipnego mam Mężula. Wczoraj wieczorem wzięłam kartkę i zaczęłam wypisywać, co mam zabrać na ten nasz wyjazd do Zakopanego. No i zrobiłam 2 rubryki dla mnie i dla Wojtusia. Wymieniłam multum rzeczy, żeby niczego nie zapomnieć. Dzisiaj rano patrzę na tą kartkę a na niej jest coś dopisane. Patrzę a tam Mąż zrobił 3 rubrykę i dopisał, co ma on wziąć. A więc ma pamiętać, żeby wziąć:
- samochód,
- Edytę (mnie ),
- Wojtusia
kropeczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 13:29   #1931
NataliaM1103
Rozeznanie
 
Avatar NataliaM1103
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gostyń
Wiadomości: 889
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

witam

Widzę,że nie tylko myliśmy dzisiaj na szczepineiu.
Bartek zniosl wizytę bardzo dzielnie,nawet nie zapłakał przy wkłuciach.Następne dopiero w luym 2013
Jak wróciliśmy dostał w nagrodę jabłuszko ze słoiczka,bardzo mu smakowało.A do tego po zjedzeniu tak sie śmiał a tż stwierdził ,że chyba jabłko mu się zfermentowalo tak jak wino i pijany się śmieje.
Pani doktor mówiła,że główka wyrównuje się już.
Bartosz waży 7.100

Agatek lakieru raczej nie wymienią.
Pear Jasiu pewnie już zapomniał o bólu,no i zazdroszczę tych Waszych kąpieli ja jakoś nie mam odwagi.
Hania z facetami tak ju jest, tego już się nie da naprawic.
NataliaM1103 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-24, 13:45   #1932
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cebion multi to wszystkie witaminy razem wzięte, prócz K i D . Dziwnie, że Wy nie podawałyscie maluszkom tego.
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 13:56   #1933
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

już obczaiłam co z tym lakierem jest nie tak KLIK patrze: "kur... malowałam na fioletowo!" a tam teraz szaryyyy na pazurach
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 15:00   #1934
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
moze tez trzeba jej zabieg zrobić

tzn. Ja miałam tylko kota w domu rodzinnym. Jak przeprowadziłam się do męza to kot zostal u mamy bo chrzesnica tzta ma alergię i któregoś dnia kot poszedł w cuk wujek po kilku dniach znalazł go zagryzionego
teraz czekam az siostra tzta sie wyprowadzi i bede z męzem walczyć o zwierzatko jak mała podrośnie bo ja kocham koty, szczegolnie brytyjskie. Ten mój miał matke Brytyjkę
ja mam brytyjkę szylkretkę koffany kiciąg
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 15:24   #1935
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Byłam w sklepie przymierzyć Alana do spacerówy.
Były x-landery (X1) i Quinny Speedi SX. Quinny ma ogromniaste siedzisko, x-lander takie sobie. Quinny trzykołowy, X1 czterokołowy. Bardziej mi się podoba Quinny

zrobiłam Alanowi fotę w Quinnym.


Tylko w sklepie mówili, że do jazdy po dziurawych chodnikach, krawężnikach, lesie itp lepszy jest czterokołowy. A w necie piszą, że trzy.
I teraz zgłupiałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0389.jpg (103,4 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0390.jpg (105,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0391.jpg (107,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0392.jpg (95,5 KB, 22 załadowań)
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 15:53   #1936
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Cebion multi to wszystkie witaminy razem wzięte, prócz K i D . Dziwnie, że Wy nie podawałyscie maluszkom tego.
a czemu to podawałaś? lekarz zalecił?? my tylko d... no i k jak mały był na piersi.... (wg zalecen pediatry)
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
już obczaiłam co z tym lakierem jest nie tak KLIK patrze: "kur... malowałam na fioletowo!" a tam teraz szaryyyy na pazurach
brawo dla tej pani

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
Byłam w sklepie przymierzyć Alana do spacerówy.
Były x-landery (X1) i Quinny Speedi SX. Quinny ma ogromniaste siedzisko, x-lander takie sobie. Quinny trzykołowy, X1 czterokołowy. Bardziej mi się podoba Quinny

zrobiłam Alanowi fotę w Quinnym.


Tylko w sklepie mówili, że do jazdy po dziurawych chodnikach, krawężnikach, lesie itp lepszy jest czterokołowy. A w necie piszą, że trzy.
I teraz zgłupiałam
moim skromnym zdaniem tak na logikę to do jazdy po dziurach i wertepach powinien być lepszy 4-kołowy bo stabilniejszy. 3-kołowy zawsze mi pasował do jazdy po równiutkim asfalcie (ale nie wiem bo nie miałam okazji wypróbowac 3-kołowca)
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 16:07   #1937
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez dph Pokaż wiadomość
dziwna pani doktor przeważnie każą jak najdłużej karmić wyłącznie piersią
Ja wlasnie slyszalam, ze czesto kaza dokarmiac wczesniej, jak dzidzia sie szybciej rozwija, rosnie, bo wtedy potrzebuje dodatkowych skladnikow

Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość
Mój po ostatnim szczepieniu to nawet jak usnął w samochodzie, to przez sen łkał ;(

Też zakładam szlafrok po kąpieli, ale mi z majtek skapuje woda
z majtek

te szczepienia to jakas masakra
dzisiaj Jasiek ma dzien dziecka z tego powodu - caly czas lata, bo to jego ulubiona zabawa

A Twoj maz - rewelka

Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
Pear Jasiu pewnie już zapomniał o bólu,no i zazdroszczę tych Waszych kąpieli ja jakoś nie mam odwagi.
To nie ma co zazdroscic, tylko hop siup do wanny !!!
Ale masz dzielnego synka!!!

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Cebion multi to wszystkie witaminy razem wzięte, prócz K i D . Dziwnie, że Wy nie podawałyscie maluszkom tego.
ja podawalam,ale tylko dlatego, bo u nas byl konflikt w grupach krwi i maly mogl sie anemizowac, wiec kazali mi to brac
tak normlanie tez bym nie podawala

ja czekam na przesylke z tranem i mowie papa wit de

znowu mnie tz w☠☠☠☠il
to by bylo na tyle z naszego godzenia sie

Agatku, jestes mistrzem z tym lakierem
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 16:18   #1938
kropeczka1984
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 983
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Pearl bo ja sie kapie z nim w kostiumie. Jakos dziwnie by mi bylo nago :/
kropeczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 16:23   #1939
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

dziewczynki, który konkretnie tran kupujecie bąbelkom?? i konsultowałyście z lekarzem czy same dajecie??
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-24, 16:34   #1940
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Czubasku, podejrzewam, ze ta zrobiona przez Twoja mame i z babcinym wzorkiem bedzie najladniejsza

Zemdlalas?
Ja chcialam byc twarda, zeby Jasiek nie widzial, ze sie martwie, ale ze dwa razy przelknelam lzy :/


Boje sie, ze pozniej juz bedzie bardziej kumal, o co chodzi i bedzie jeszcze gorzej

Co do lakieru, to sprobuj. Jak bedzie normlana pani, to moze i przyjmie?


my pewnie tez jakos tak, ale juz mysle, jakby tu je przeciagnac...

Jeju, mi sie w ogole nie spieszy do rozszerzania diety. Chcialabym poczekac z tym jak najdluzej

Haniula
, za Lenkowego kupsztala bez wspomagaczy

Dzwoniłam do mamy i babci, chętnie sie podejmą zadania

co do pogrubionego . Jak byłam z małą na 1 szczepieniu to była dziewczynka, moze miała z 2 latka, trzymały ją dwie pielęgniarki i mama i nie dały rady tak sie darła i wierzgała, musiał ojciec im pomóc....



Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Cebion multi to wszystkie witaminy razem wzięte, prócz K i D . Dziwnie, że Wy nie podawałyscie maluszkom tego.

Dla mnie dziwne ze lekarz Ci to zalecił
w Twoim pokarmie raczej jest wszystko i nie wiem po co takie małe dziecko juz faszerować suplementami



-------------------

Czyli nikt nie ma zielonych kup ???
Mala od tyg sra po nocy na zielono. Wczoraj pytałam pediatry to niby po nocy to normalne bo się w jelitkach może utleniać jakby konsystencja się zmieniła to mam podac LactivBaBy
ale te zielone kupy i tak mnie martwią
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 16:55   #1941
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Miałam rano ładnie pocytowane,odpowiedziane, chyba nawet wysłałam post i nie ma,a nic nie pamiętam co pisałam normalnie tabula rasa.
Zaraz jedziemy do lidla bo muszę sobie kupić te staniki do karmienia.Z tego co pamietam co czytałam teraz
N1kotynko trzymam kciuki ,zeby rehabilitantka wyprostowała Natalkę jak ta lala i wspóczuję cysty.Jak cię to musi boleć skoro dasz sie pokroić na żywca,nie chcę wiedzieć.
Mała stopko świetny avek
Pearl spóźnione 100lat,ciągle miałam napisac i zapominałam
Czubasek my na (.) ale kupy nie są zielone
Blanszor dajesz mała ,dajesz
Kropeczko to ty mieszkasz w UK czy PL?
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 17:03   #1942
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cześć
Ja tak na szybko


Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
Hejka
Dzisiaj rano jak zobaczyłam swojego piegusa to się przestraszyłam - cała buzia wysypana! Kropka na kropce Na rączkach nie ma ani jednej krosty, nóżki też prawie normalnie wyglądają, na pleckach kilka przybyło, ale buzia to po prostu tragedia
[...]Ja już wcześniej widziałam sukieneczki tego sprzedawcy, własnie czegoś takiego szukam, ale one też są za duże na Asię. Nie wiedziałam ze szyją na miarę
Mają dużo zamówien i wysyłki robią 29 maja, już teraz nic nie wskóram.
?
Biedna Asia Oby szybko przeszlo

Szkoda, ze tej sukienki nie zdążysz zamówić, bo naprawdę jest fajna
Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
czesc mamusie

W poniedzialek zostalam ciocią a Tomek taki malusi nie moge wierzyc ze Lena tez kiedys taka była
Wazy,ł 2840 i 54cm , niestety jeszcze musza byc w szpitalu, bo za niska waga niby zeby wypisac troche żółtaczka ( chociaz nie ma naświetlen) i dzis niby maja mu robic usg serduszka, ale nie wiemy dlaczego
Moze dlatego, ze bratowa miala to nadciśnienie?

Ostatnio kłóce sie z męzem, wczoraj myslalam ze wyjde z siebie bo kupiliśmy nowe drzwi wewnetrzne, z Lena jechaliśmy a to upał i w ogole duzo dla niej wrazen. wiec jak wrocilismy byla marudna, i zmeczona. Jak zasnęła to moj genialny mąż zaczal wiercic wiertarką, to sie biedula obudzila.
No to wzielam ja troche na ogrod, prawie godzine bylismy , ta sie znowu meczyla bo spac jej sie chcialo. Wrocilam do domu, zasnela a ten znowu wierarką

Myslalam ze mu zaraz tym sprzetem jaja przewierce, taka bylam zła
Zmeczona byla biedulka jak nie wiem co, ale on musi juz teraz zaraz. Jakby nie mogl dzis tego zrobic.
Wzielam mała poszlam do mamy, tam sie wkoncu wyspala. A jak wrocilam to ją wykapalam nakarmilam i wyszlam w piz** niech sobie lord radzi.
Kupilam sobie wino i wypilam na ogrodzie w błogiej ciszy

A na noc postawiłam na jego stoliczku nocnym nianie i mimo ze slyszalam jak Lena cos tam mruczy to nie wstawałam, a rano spalam do 10, teraz tez siedze sobie w sypialni i slysze jak walczy z małą.
Niech wie jak to jest siedziec caly czas z dzieckiem i kiedy wszystko na okolo trzeba tez zrobic
Gratulacje dla cioci
I brawo za nauczkę dla Tzta

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
hej

coś się pogoda u nas psuje

zabieram się za nadrabianie
Ultra, fajny avek
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 17:05   #1943
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Cebion multi to wszystkie witaminy razem wzięte, prócz K i D . Dziwnie, że Wy nie podawałyscie maluszkom tego.
Ja to też mam ale podaje jak mi sie wspomni a przepisał mi to lekarz chyba z powodu katarku małej
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 17:13   #1944
kropeczka1984
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 983
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Eliza mieszkam w Pl a myslalas, ze Uk?
kropeczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 17:51   #1945
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

naoglądałam się filmów z aplikacji vidd o świerciach tragicznych dzieci w wypadkach samochodowych na fb i mi się śniło, że zabiłam siebie i K. albo samą K. jak poszłam spać przed 17stą a teściowa małą się opiekowała... ehh masakra... a jak ryczałam... jak żałowałam... muszę skasować to ścierwo
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 18:37   #1946
Psotnika
Raczkowanie
 
Avatar Psotnika
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 149
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

padam na pysk..
sama siedzę z mała cały dzień i całą noc
tż wstaje i wychodzi z domu tylko się pouśmiecha do Poli i wychodzi
wraca to chce bym mu dała obiad i idzie spać bo jest zmęczony..albo przy piwku odpoczywa przed tv.. k.rwa mać
a ja mam wszystko w domu robić mu gotować i zajmować się mała.. kiedy nie mam czasu nawet kanapki sobie zrobić bo Pola mi marudzi cały czas dziś co godzinę chciała albo do cyca albo na ręce i marudzi
a ja mam się jeszcze nauczyc tylko kiedy jak wieczorem też ja się nią zajmuję a potem już padam? przecież w nocy nie mogę siedzieć bo jak będę się potem zajmować dzieckiem??????
juz mu powiedziałam że obiadów nie będzie ja nie jadam a jeszcze jemu bede robić
jeszcze opierz wyprasuj posprzątaj - i słyszę tylko że jestem wogóle niegospodarna




teraz bym coś poczytała ale czytam i nie mam siły.. muszę 5 razy to samo zdanie by coś do mnie dotarło
zaraz muszę iść pod prysznic i potem usypiac małą cycem bo nie mam siły z nia trenować samodzielnego zasypiania... ( a jakże tylko ja to robię "bo mnie to lepiej wychodzi" co to k.. za teksty?
ja się do niego nawet nie odzywam... nie bede mu przeszkadzac w odpoczywaniu.. niech spada... chce tego to będzie miał

sorki że tak wam tu się wyżalam ale nawet nie mam komunawet wszystkie bliskie koleżanki to nasze wspólne znajome i nie rozmawiam z nimi o moich problemach z tż bo wspólna paczka znajomych z roku i tak się opieram..
ocho mała sie obudziła
spadam
dobranoc
__________________
[*]08.12.2010
Psotnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 19:00   #1947
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Psotnika a żal sie ile wlezie jjeśli ci to tylko pomoze niezły ten twój tz pogadaj z nim szczerze i powiedz mu że brakuje ci już sił
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 19:03   #1948
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Psotnika Twojemu tż należy się ostre lanie ja bym odciągnęła mleko, do lodówki i wyszła z domu w cholerę, niech sobie radzi! Chciał dziecka to co, nie ma komu się opiekować?! wychodząc rzuciłabym 'mleko jest w lodówce' i nara... kubeł zimnej wody ot tak
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 19:08   #1949
kasikzaki
Zadomowienie
 
Avatar kasikzaki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Tullamore Ireland
Wiadomości: 1 250
Send a message via Skype™ to kasikzaki
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Hejka

Byłam dzisiaj u swojego szefa poinformowac go ze nie wracam do pracy zaraz po macierzynskim. Postanowiłam isc na wychowawcze( tu jest tylko 14 tyg), co prawda bezpłatne ale nie mam wyjscia. Nie wyobrazam sobie powrotu do pracy za 3 tyg Zareagował nawet ok, nawet sie spodziewał ze tak zrobie

Pogoda u nas dzisiaj ze mozna sie rozpłynac, normalnie szok

Ide przebrac Mili kupsztala i lece nadrabiac.......
kasikzaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 19:15   #1950
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość
Eliza mieszkam w Pl a myslalas, ze Uk?
tam mi się wydawało ,że kiedyś tak pisałaś,ale moze cię pomyliłam z nawojką bo jakoś mi nie wiedzieć czemu na początku się myliłyście

Cytat:
Napisane przez kasikzaki Pokaż wiadomość
Hejka

Byłam dzisiaj u swojego szefa poinformowac go ze nie wracam do pracy zaraz po macierzynskim. Postanowiłam isc na wychowawcze( tu jest tylko 14 tyg), co prawda bezpłatne ale nie mam wyjscia. Nie wyobrazam sobie powrotu do pracy za 3 tyg Zareagował nawet ok, nawet sie spodziewał ze tak zrobie

Pogoda u nas dzisiaj ze mozna sie rozpłynac, normalnie szok

Ide przebrac Mili kupsztala i lece nadrabiac.......
14 tyg o matko jak mało,ale dobre i to.Ja zostaję z mała do roku,a później może szef mnie przyjmie z powrotem bo umowę miałam do dni porodu
Psotinka musisz cos z tym zrobic bo na dłuższą metę nie pociągniesz.On jest ojcem i też ma obowiązek zajmowac się mała
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."

Edytowane przez eliza1984
Czas edycji: 2012-05-24 o 19:18
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-25 08:21:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.