Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-11, 11:22   #3121
kasia_aa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

nie zaglądalam na tamto forum, ale tak jak piszecie nie lubie takiego wymądrzanai sie, jasne ze po to tu sie wypowiadamy zeby coś doradzic odradzić, podzielić sie doświadczeniem ale i poprostu pogadac, ja nikogo nie poyczam i nie lubie jak mnie sie poucza, no al ena naszym watku chyba nie mamy takiego problemua co tam jest gdzieś na innym to mnie nie interere o mały sie obudzil,a cos ja jeszcze mialam....

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

muffinka super podpis az mi sie lezka zakreciła
kasia_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 11:33   #3122
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

[QUOTE=owieczka86;34628668]joamic1 mój jak leży na podłodze też stuka nogą



muffinka90 hehe kokardka śliczna a widziałaś : Superbakteria MRSA http://www.giantmicrobes.pl/superbak...8,produkt.html prawie jak jakiś superbochater
haha dobre

my wyszłyśmy dosłownie na 30 minut na spacer tyle co do sklepu i trochę po ulicy rundka

co mogę dodać do zupy ogórkowej zamiast ziemniaków makaron mam ale penne to nie będzie dobre może ryż?
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 11:53   #3123
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

MUFF bo podałam śliwkę z jabłuszkiem gerbera i mama w krzyk, że to na brzuszek niedobre, a małego mi zatwardziło i chciałam pomóc naturalnie

ja wogóle nie mam dostepu do zdrowej żywności i sprawdzonych warzyw zastanawiam sie skąd indorka wziąć dobrego na zupkę

pamiętacie jak pisałam o mojej bratowej, że taka przerażona wszystkim? otóż mimo wykupionej cesarki ktoej tez się panicznie boi opłaciła 2 położne na wszelki wypadek i zaaferowana kto jej będzie do dziecka wstawał w nocy, bo mój brat śipioch i nie zamierza itp. w ogóle spotkałam się z nią ostatnio i mały marudził przy zębach to podsumowała, że ma nadzieję, że ich dzidziuś taki nie będzie i w ogóle go nie będzie brzuszek bolała, będzie przesypiał nocki i nie walił tyle kup co nasz młody na początku

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

co do TEGO wątku to wg tamtych mam u mnie patologia - mały czasem oglądnie bajkę, parówy nie daję bo alergik ale o kupach piszę na forum na przykład itp.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

zagęszczacie zupki jakąś kaszka? dawała któraś gryczaną?
__________________
jak chłopu zależy, to choćby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób żeby Cię zadowolić
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 11:58   #3124
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

elf to zycie sprowadzi bratowa na ziemie
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 12:28   #3125
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość

pamiętacie jak pisałam o mojej bratowej, że taka przerażona wszystkim? otóż mimo wykupionej cesarki ktoej tez się panicznie boi opłaciła 2 położne na wszelki wypadek i zaaferowana kto jej będzie do dziecka wstawał w nocy, bo mój brat śipioch i nie zamierza itp. w ogóle spotkałam się z nią ostatnio i mały marudził przy zębach to podsumowała, że ma nadzieję, że ich dzidziuś taki nie będzie i w ogóle go nie będzie brzuszek bolała, będzie przesypiał nocki i nie walił tyle kup co nasz młody na początku


to sie zdziwi kobiecina co ja czeka

To po co chciala miec dziecko jak przy nim nic nie bedzie chciala robic
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 12:38   #3126
Magdalena512
Raczkowanie
 
Avatar Magdalena512
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraina Deszczowców w DE
Wiadomości: 231
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość
ja wogóle nie mam dostepu do zdrowej żywności i sprawdzonych warzyw zastanawiam sie skąd indorka wziąć dobrego na zupkę
Ja kupuję w sklepie, co się uda dostać bio to jest bio(mam nadzieję), a co nie to daję normalne. Mrożonki też daję. Kaszę gryczaną dodaję czasem do zupki, młodemu nic nie jest.

Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość
pamiętacie jak pisałam o mojej bratowej, że taka przerażona wszystkim? otóż mimo wykupionej cesarki ktoej tez się panicznie boi opłaciła 2 położne na wszelki wypadek i zaaferowana kto jej będzie do dziecka wstawał w nocy, bo mój brat śipioch i nie zamierza itp. w ogóle spotkałam się z nią ostatnio i mały marudził przy zębach to podsumowała, że ma nadzieję, że ich dzidziuś taki nie będzie i w ogóle go nie będzie brzuszek bolała, będzie przesypiał nocki i nie walił tyle kup co nasz młody na początku
Już współczuję temu dziecku..........Po co takie osoby decydują się na ciążę i macierzyństwo. Nie lepiej poczekać, aż się do tego dorośnie


__________________

Magdalena512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 12:41   #3127
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez nettka_ Pokaż wiadomość
pic kawe i sok z burakow

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------




co do gruszki to sie zgadzam
zwykła kawe? nie no ... bajer... ten program... nic mnie nie omineło hehehr

Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość
MUFF bo podałam śliwkę z jabłuszkiem gerbera i mama w krzyk, że to na brzuszek niedobre, a małego mi zatwardziło i chciałam pomóc naturalnie

ja wogóle nie mam dostepu do zdrowej żywności i sprawdzonych warzyw zastanawiam sie skąd indorka wziąć dobrego na zupkę

pamiętacie jak pisałam o mojej bratowej, że taka przerażona wszystkim? otóż mimo wykupionej cesarki ktoej tez się panicznie boi opłaciła 2 położne na wszelki wypadek i zaaferowana kto jej będzie do dziecka wstawał w nocy, bo mój brat śipioch i nie zamierza itp. w ogóle spotkałam się z nią ostatnio i mały marudził przy zębach to podsumowała, że ma nadzieję, że ich dzidziuś taki nie będzie i w ogóle go nie będzie brzuszek bolała, będzie przesypiał nocki i nie walił tyle kup co nasz młody na początku

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

co do TEGO wątku to wg tamtych mam u mnie patologia - mały czasem oglądnie bajkę, parówy nie daję bo alergik ale o kupach piszę na forum na przykład itp.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

zagęszczacie zupki jakąś kaszka? dawała któraś gryczaną?
oj bratową uświadom jakoś bo w depresje wpadnie ze zdziwienia że tak jest po porodzie

ja zamierzam dorzucać kaszke manne do zupki a gryczana z glutenem? pewnie mozesz i ja dodac
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 12:44   #3128
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość
MUFF bo podałam śliwkę z jabłuszkiem gerbera i mama w krzyk, że to na brzuszek niedobre, a małego mi zatwardziło i chciałam pomóc naturalnie

ja wogóle nie mam dostepu do zdrowej żywności i sprawdzonych warzyw zastanawiam sie skąd indorka wziąć dobrego na zupkę

pamiętacie jak pisałam o mojej bratowej, że taka przerażona wszystkim? otóż mimo wykupionej cesarki ktoej tez się panicznie boi opłaciła 2 położne na wszelki wypadek i zaaferowana kto jej będzie do dziecka wstawał w nocy, bo mój brat śipioch i nie zamierza itp. w ogóle spotkałam się z nią ostatnio i mały marudził przy zębach to podsumowała, że ma nadzieję, że ich dzidziuś taki nie będzie i w ogóle go nie będzie brzuszek bolała, będzie przesypiał nocki i nie walił tyle kup co nasz młody na początku

zagęszczacie zupki jakąś kaszka? dawała któraś gryczaną?
no mam nadzieje,ze instynkt sie w niej obudzi .Bo jak nie,to biedny dzidzius .
Ja nie zageszczam ze wzgledu na zatwardzenie malej.


Burakow nie bylo .Musze popytac tubylcow,gdzie jakis bio sklep jest

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

ale gryczana chyba nie bylaby glupia,bo zdaje sie przeczyszcza??
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 12:45   #3129
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

elf27 się kobieta zdziwi i szkoda tylko dziecka w tym wszystkim
Zupki zagęszczałam kaszą jaglaną albo kukurydzianą lub ryżem (ale u Was odpada). Teraz daje normalnie warzywa i mięso.
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 12:51   #3130
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez kasia_aa Pokaż wiadomość
muffinka super podpis az mi sie lezka zakreciła

szkoda, ze calosc sie nie zmiescila, uwielbiam ten wiersz...

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

elfie tu kazda z nas pod patole podchodzi
gruszeczka dobra na koopy, nie przejmuj sie gadaniem i rob swoje przeciez mlody to nie noworodek, 7 miechow chlop, nie zaszkodzi mu na pewno
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 12:53   #3131
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Owieczko a kysz kompeksy Ale chyba każda baba jakieś ma hehe

Baszka to jak Ci w big bena idzie to może pozostań taką lasencją jak jesteś

Plotki się udały, objadłam się ciachem, tylko kurcze jak zawsze za krótko. Ale moja psiapsióła ma zawsze sto rzeczy do załatwienia i super, że chociaz dwie godz znalazła Mała dostała owoce jabłka z jagodami (jeszcze nie jadła takich) i poduszke biedronke, co w miśka można złożyć - śmieszna

Obiad mam z wczoraj, więc z tzw bańki Byłyśmy z Roxy godzinke na spacerze, ale deszcz przywiał nas do domu. Idę pranie wstawić.

Na siniora kupiłam maść "Siniak" - może pomoże?
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 12:54   #3132
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

laski wyrobicie sie z watkiem do konca miesiaca? chyba pytanie retoryczne bo chcialam zalozyc nowy zanim wyjade na wies, bo tam net tragiczny
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 12:55   #3133
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

ELF27 zaproszenia na nk nie widze Widziałaś mój poranny post do Ciebie?
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 12:56   #3134
Magdalena512
Raczkowanie
 
Avatar Magdalena512
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraina Deszczowców w DE
Wiadomości: 231
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość

Burakow nie bylo .Musze popytac tubylcow,gdzie jakis bio sklep jest

ale gryczana chyba nie bylaby glupia,bo zdaje sie przeczyszcza??
Oluś, u nas bio buraki (już ugotowane i obrane) są w Netto, na zwykłym stoisku z warzywami. A próbowałaś dawać na zaparcia te 100% owoców z hippa lub bebevity? Na Kubusia działają przeczyszczajaca. Szczególnie jabłko z gruszką.

aaa i dzięki Laski za szybką odpowiedź. mam nadzieję, że zakupy mi się udadzą

aaa2. Przepraszam, ze tak rzadko się odzywam. ale zanim ogarnę chatę i tą moją Trójcę + Tż to już mi czasu i sił nie starcza. A teraz Kubuś raczkuje po całej chacie, do tego nauczył się stawać przy czym się tylko da.......lub się nie da i wtedy jest krzyk i ogólna masakra. Chyba pozazdrościł Muffinkowemu Smykowi.
__________________


Edytowane przez Magdalena512
Czas edycji: 2012-06-11 o 13:02
Magdalena512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 13:04   #3135
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez Magdalena512 Pokaż wiadomość
Oluś, u nas bio buraki (już ugotowane i obrane) są w Netto, na zwykłym stoisku z warzywami. A próbowałaś dawać na zaparcia te 100% owoców z hippa lub bebevity? Na Kubusia działają przeczyszczajaca. Szczególnie jabłko z gruszką.

aaa i dzięki Laski za szybką odpowiedź. mam nadzieję, że zakupy mi się udadzą

aaa2. Przepraszam, ze tak rzadko się odzywam. ale zanim ogarnę chatę i tą moją Trójcę + Tż to już mi czasu i sił nie starcza. A teraz Kubuś raczkuje po całej chacie, do tego nauczył się stawać przy czym się tylko da.......lub się nie da i wtedy jest krzyk i ogólna masakra. Chyba pozazdrościł Muffinkowemu Smykowi.
dla Kubusie za nowe umiejetnosci

Dzieki za tipp z burakami,wieczorkiem skocze,bo za daleko,zeby na pieszo isc.
Tak,daje jej te owocki z hippa,wlasnie jablko z gruszka albo sliwka,ale niestety nie pomaga .Kupilam dzisiaj z Alete sama gruche i gruche Williamsa,tam nie ma dodatku ryzu

Edytowane przez OlusiaS
Czas edycji: 2012-06-11 o 13:06
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 13:06   #3136
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

był pan listonosz, dostałam moją paczuszkę z all i 4 próbki mm2 bobovita - z rejestracji na stronie
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 13:10   #3137
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez Magdalena512 Pokaż wiadomość
Ja kupuję w sklepie, co się uda dostać bio to jest bio(mam nadzieję), a co nie to daję normalne. Mrożonki też daję. Kaszę gryczaną dodaję czasem do zupki, młodemu nic nie jest.


Już współczuję temu dziecku..........Po co takie osoby decydują się na ciążę i macierzyństwo. Nie lepiej poczekać, aż się do tego dorośnie


ale kiedy dorośnie jak ma skończone 33 lata???

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
zwykła kawe? nie no ... bajer... ten program... nic mnie nie omineło hehehr


oj bratową uświadom jakoś bo w depresje wpadnie ze zdziwienia że tak jest po porodzie

ja zamierzam dorzucać kaszke manne do zupki a gryczana z glutenem? pewnie mozesz i ja dodac
ona już płacze, bo brzuszek ma spory i tyje mocno i nie może sobie frencza u nóg zrobić, już się zastanawia jak to dalej będzie

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
elf27 się kobieta zdziwi i szkoda tylko dziecka w tym wszystkim
Zupki zagęszczałam kaszą jaglaną albo kukurydzianą lub ryżem (ale u Was odpada). Teraz daje normalnie warzywa i mięso.
mięsko sklepowe?


Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość
ELF27 zaproszenia na nk nie widze Widziałaś mój poranny post do Ciebie?
kurcze nie zauważyłam w ogóle to Cię szukałam i ani śladu, zaraz Bahę idę obczaić bo wczoraj zaprosiłam
__________________
jak chłopu zależy, to choćby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób żeby Cię zadowolić
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 13:12   #3138
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Magdaleno dla Kubusia

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

elfie ja mam princ w znajomych to tam looknij moze
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 13:14   #3139
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość

kurcze nie zauważyłam w ogóle to Cię szukałam i ani śladu, zaraz Bahę idę obczaić bo wczoraj zaprosiłam
to napisz mi w klubie swoje dane to Cię poszukam
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 13:15   #3140
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

dziewczyny wiem że temat wózkowy już się przewijał milionami razy...
widzę jakąś taniochę, wydaje się nie głupi, ale nie znam się
czy któras mogłaby luknąć i coś podpowiedzieć? czy to badziew?
http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-sp...392026069.html
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 13:16   #3141
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

mam Was

i zębale z podłogi zbieram takie z Was lachony LOL
__________________
jak chłopu zależy, to choćby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób żeby Cię zadowolić
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 13:18   #3142
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

pokszyfko nie widzialam go na zywo, ale podobne z takim blatem i jego nie dalo sie zdjac, a dla mnie to akurat problem, doczytaj jak tam jest i moze na jakims forum wozkowym podpytaj, bo tak w ciemno to troche strach kupowac
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 13:20   #3143
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez nettka_ Pokaż wiadomość
to sie zdziwi kobiecina co ja czeka

To po co chciala miec dziecko jak przy nim nic nie bedzie chciala robic
mnie też dziwi takie gadanie to niechby adoptowała odchowane i najlepiej pełnoletnie żeby zarazbiało na siebie już.......nie powiem bo też tak w środku w czesiu liczyłam, że Mikunio będzie grzeczny, żeby nie dokuczał sie itp itd no i faktycznie nie moge narzekać na moje dzieciątko może poza dniami przebicia zębalów wtedy jak tak człowiek nie przyzwyczajony to idzie oszaleć........

u nas leje strasznie chwile przestało to skoczyliśmy z małym i tż do biedry na zakupy a teraz na nowo pompa i to konkretna......tż pojechał do pracy...Mikuś zjadł rosołek z makaronem i mięskiem popił cycusiem i teraz śpi chłopaczyna........jutro wybieramy sie z tż na rzeszów oficjalnie na uczelnie tżta no ale jak tak zapobiegawczo obejrze gazetki co gdzie jest w promocji heheheh

a co to za watek co piszecie o nim???? z tego co czytam to mi by dziecko odebrały już za to co robie i na co małmu pozwalam heheh
__________________
23.10.2010 Razem na Zawsze

10.11.2011 Mikołajek już jest z nami
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 13:21   #3144
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość
mięsko sklepowe?
nie - kupiliśmy królika eko i chłop się nim odpowiedni zajął i jest ale łosoś już sklepowy
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 13:23   #3145
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

gdzie Wy te eko produkty kupujecie laski???
__________________
jak chłopu zależy, to choćby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób żeby Cię zadowolić
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 13:28   #3146
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Elfik na wsi
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 13:32   #3147
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

nettka_ mnie się podobają te dywany z długim wlosiem już nawet sobie upatrzyłam w pięknym brązowym kolorze a tż ostatnio mówi że jemu się taki nie podoba... ale ja go przekonam że jednak mu się podoba taki dywan

elf27 oczywiście życzę Twojej bratowej z całego serca przespanych nocy,zero kolek i płaczu przy ząbkowaniu ale niech się ona tak na to nie nastawia bo się mocno zdzwi... bycie mamą to jednak cięzka praca i sporo wyzeczeń...

princeska
u mnie z tymi kompleksami to nie tak prosto bo jest ich trochę...

byłam z Fifim na spacerku ale tylko godzinkę bo zimno wieje i jeszcze zaczęło padać
Do domu odprowadziła nas pies Harlej ma na imie do tżta do pracy chłopak z motorów go przywiózł nie wpadłabym na to żeby tak dać psu na imię a imię dla psa super
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 13:35   #3148
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość

princeska
u mnie z tymi kompleksami to nie tak prosto bo jest ich trochę...
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 13:38   #3149
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Elf Teraz króliki hoduje mi siostrzeniec, w tym roku warzywa będę miała swoje, a do tej pory brałam od teściowej.
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 13:41   #3150
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość
gdzie Wy te eko produkty kupujecie laski???

ja nie kupuję u mnie tż w farmera się bawi i mam piękny ogródek z własną marchewką,brokułami,pietr uszką,burakami,cukinią,ko prem,kalarepą,słonecznika mi i niew eim czym jeszcze tż choduje też dla młodego króliki ale trzymamy je u moich rodziców bo mają więcej miejsca przed domem
foty ogródka robione przed chwilką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S5005198.jpg (157,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S5005199.jpg (141,7 KB, 21 załadowań)

Edytowane przez owieczka86
Czas edycji: 2012-06-11 o 13:47
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.