I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa! - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-12, 15:11   #1831
Effka_eb
Raczkowanie
 
Avatar Effka_eb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 42
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

widze ze nie tylko ja robie zawieszki na wódke bawie sie tym jak tylko mam czas ale nawet mi to sprawnie idzie .
Dziś mam zamiar iść zamówić bukiety obym na miłą kwiaciarke trafiła,
__________________
Razem od 28.08.2004
Zaręczeni 27.07.2010
Ślub 07.07.2012
Effka_eb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 18:47   #1832
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Ewa_wa1 Pokaż wiadomość
Tak jak mówiłam zrobiliśmy sami zawieszki na wódke starałam się je dobrać klimatem do zaproszeń a oto prezentacja:
Genialne ! masz talent kochana
mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 18:51   #1833
niu882
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 192
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
A mi przydarzyła się troszkę dziwna sytuacja dziś :|. Loguję się rano na moją skrzynkę mailową, a moim oczom ukazuje się wiadomość od pewnego fotografa:

"Jeśli poszukują Państwo kreatywnego fotografa na ślub / chrzest zapraszam do kontaktu.(...)"

Namiarów nie będę podawać, bo nie będę mu nabijać licznika odwiedzin. Ale zmierzam do sedna sprawy. Skąd on miał mój adres mailowy, skoro nigdzie go nie podaję ? i 2 Jakim cudem wie, że rozglądam się za fotografem (wstępnie)?? przecież nie umieściłam nigdzie żadnego ogłoszenia ani nic. W odpowiedzi na moje pytanie uzyskałam odpowiedź:

Witam,

Program do wysyłki uciął mi fragment w stopce informujący o pochodzeniu Państwa adresu e-mail - przepraszam błąd już naprawiony.

"Państwa adres internetowy uzyskaliśmy z ogólnie dostępnych źródeł.
Szanując Państwa prywatność i zarazem przestrzegając obowiązujących przepisów (Ustawa z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz. U Nr 144, poz.1204) zwracamy się z prośbą o wyrażenie zgody na przysłanie Państwu naszej oferty."

Czyli, że co ? napisałam do fotografa X o ofertę, nie spodobała mi się, to ten X podesłał mu namiary na mnie ? Ojj nie podoba mi się to Sama będę pisać do tych, którzy mi się spodobają, a nie, że oni będą między sobą się wymieniać potencjalnymi klientami i zapychać mi skrzynkę mailową

P.S Nie dałam za wygraną i usilnie dopytywałam się skąd ma mój adres mailowy, jak dotąd odpowiedzi nie uzyskałam.. :/
Chamstwo ogólnie w tej branży ręka rękę myje ja pisałam do zespołu który mi się podobał ale był niestety zajęty ale odezwał się inny zespół, który jakościowo bardzo odbiegał od obiektu moich zainteresowań z adnotacją, że mają wolny termin w interesującym mnie dniu
niu882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 21:15   #1834
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Witajcie,
to juz moje ostatnie dni przed tym wielkim dniem
Przygotowania pełną parą , już prawie wszystko ogarnięte.
Pozostaje tylko trzymac kciuki zeby się wszystko udało i żebym nie płakała bo przez ostatnie dni to miałam jakiś kryzys i co chwile w płacz dziś jest lepiej ale zeby znów to nie wróciło.

Suknię odebrałam i mogę z czystym sumieniem polecić tutaj salon Dolce Vita w Brzesku. Suknia jest cudna i w dodatku za rozsądną cene
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 22:04   #1835
niu882
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 192
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
Witajcie,
to juz moje ostatnie dni przed tym wielkim dniem
Przygotowania pełną parą , już prawie wszystko ogarnięte.
Pozostaje tylko trzymac kciuki zeby się wszystko udało i żebym nie płakała bo przez ostatnie dni to miałam jakiś kryzys i co chwile w płacz dziś jest lepiej ale zeby znów to nie wróciło.

Suknię odebrałam i mogę z czystym sumieniem polecić tutaj salon Dolce Vita w Brzesku. Suknia jest cudna i w dodatku za rozsądną cene
Ech..... my kobiety to właśnie takie wrażliwe jesteśmy ja też od czasu do czasu popłakuje a do ślubu mam jeszcze ponad rok wszystko będzie dobrze najgorsza ta przysięga ale ak masz dobrą makijażystkę to nawet to nie powinno być Ci straszne trzymam kciuki
niu882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 22:04   #1836
famfulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 140
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
Witajcie,
to juz moje ostatnie dni przed tym wielkim dniem
Przygotowania pełną parą , już prawie wszystko ogarnięte.
Pozostaje tylko trzymac kciuki zeby się wszystko udało i żebym nie płakała bo przez ostatnie dni to miałam jakiś kryzys i co chwile w płacz dziś jest lepiej ale zeby znów to nie wróciło.

Suknię odebrałam i mogę z czystym sumieniem polecić tutaj salon Dolce Vita w Brzesku. Suknia jest cudna i w dodatku za rozsądną cene
No to nam pozostaje trzymać kciuki życzyć powodzenia i szczęścia na nowej drodze życia

Czekamy na relację i zdjęcia


Chłopaki za wspaniały mecz musiałam to napisać
famfulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 22:14   #1837
niu882
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 192
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez famfulka Pokaż wiadomość


Chłopaki za wspaniały mecz musiałam to napisać
Lubię to
niu882 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 22:19   #1838
olgaaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 137
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
Witajcie,
to juz moje ostatnie dni przed tym wielkim dniem
Przygotowania pełną parą , już prawie wszystko ogarnięte.
Pozostaje tylko trzymac kciuki zeby się wszystko udało i żebym nie płakała bo przez ostatnie dni to miałam jakiś kryzys i co chwile w płacz dziś jest lepiej ale zeby znów to nie wróciło.

Suknię odebrałam i mogę z czystym sumieniem polecić tutaj salon Dolce Vita w Brzesku. Suknia jest cudna i w dodatku za rozsądną cene
Wszystko będzie dobrze ! Trzymam kciuki !

Chłopaki pięknie grali
__________________
Żona i Mąż
olgaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 23:02   #1839
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
tak, ale w Cristal Parku jest jak na nasz budżet drogo... Bo z tego co się orientuję, to tam za "podstawę" trzeba zapłacić ok 200 zł za osobę... I to w tym roku, a za 3 lata ceny z pewnością wzrosną...
Mam wybrane 3 miejsca, w których chciałabym, żeby się odbyło nasze wesele (pisałąm posta na ten temat, ale nie wiem gdzie zniknął:p). Jeśli chodzi o domy weselne, to zastanawiamy się nad:
domem weselnym w Szczepanowicach - koleżanka mi go poleciła, która rezerwowała termin ponad 2 lata wcześniej i to dopiero na październik (w okresie letnim nie było już miejsc), ale była bardzo zadowolona
domem weselnym w Starych Żukowicach - słyszałam wiele pozytywnych opinii o nim, ale nie orientowałam się w terminach
no i mój wymarzonydom weselny na Dwudniakach - jak dla mnie cud, miód, malina - piękne miejsce!!! ale tu powstaje problem... widziałam ten domek na wyspie na zdj i na żywo, niestety nie znam żadnej opinii o nim... Nikt zmoich znajomych nie był tam na weselu...

Być może któraś z Was byłą tam, albo coś o nim słyszała? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź

A może znacie inne miejsca, w których można zorganizować fajne i niedrogie wesele? (niedrogie znaczy do 150zł/os )
Hej
Jakoś mi Twój post umknął
Ja miałam weselicho na Dwudniakach,pisałam o tym lokalu,musiałabyś poszukać w poprzedniej części i jeszcze w poprzedniej
Jakbyś miała jakieś pytanka to pisz śmiało,postaram się pomóc.Ja płaciłam w 2010 160 zł/osobę.

Cytat:
Napisane przez Ewa_wa1 Pokaż wiadomość
Tak jak mówiłam zrobiliśmy sami zawieszki na wódke starałam się je dobrać klimatem do zaproszeń a oto prezentacja:
piękne,gustowne
Super tak samemu zrobić zawieszki i inne pierdółki.Ja też sama produkowałam

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
Witajcie,
to juz moje ostatnie dni przed tym wielkim dniem
Przygotowania pełną parą , już prawie wszystko ogarnięte.
Pozostaje tylko trzymac kciuki zeby się wszystko udało i żebym nie płakała bo przez ostatnie dni to miałam jakiś kryzys i co chwile w płacz dziś jest lepiej ale zeby znów to nie wróciło.

Suknię odebrałam i mogę z czystym sumieniem polecić tutaj salon Dolce Vita w Brzesku. Suknia jest cudna i w dodatku za rozsądną cene

Z tym płaczem miałam podobnie,pomieszane ze złością i agresją

Polska górą
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 06:59   #1840
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Dzięki Kobitki
to trzymajcie kciuki mocno zeby się wszystko udało relacja oczywiscie bedzie jak juz tylko bede miec zdjęcia
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 08:22   #1841
86martina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 55
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Hej dziewczyny mam pytanie-ile dajecie organiście?? Wszystko nieoczekiwanie mi się skomplikowało bo muszę szukać organisty bo ten z mojej parafii gdzieś wybywa i go nie bedzie. Muszę jakiegoś znaleść-nie wiem ile biorą, a mam jeszcze zamowiona skrzypaczkę i chciałąbym to zrobic tak by mnie finansowo nie zrujnowało hehe? Napiszcie ile wy dajecie bedę wdzięczna)
86martina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 08:49   #1842
Ewa_wa1
Raczkowanie
 
Avatar Ewa_wa1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 127
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
piękne
bardzo starannie wykonane!
Dziekuje

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez olgaaa3 Pokaż wiadomość
Piękne !
My z Tż również mamy zamiar zabrać się sami za winietki na stoły i wódkę weselną jednak zrobimy to pewnie w lipcu dopiero :P bo obecnie nie mamy na to czasu

My planujemy jeszcze pudełeczka na podziękowania i winietki
winietki będą napewno a reszta to się zobaczy

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Genialne ! masz talent kochana

Dziękuje miło to słyszeć.

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
Dzięki Kobitki
to trzymajcie kciuki mocno zeby się wszystko udało relacja oczywiscie bedzie jak juz tylko bede miec zdjęcia
Trzymamy mocno i napewno wszytsko będzie dobrze
__________________
Razem od 1.09.2006r.
Zareczyny 31.08.2011r.
Ślub 1.09.2012r.
08.2016r. 10tc
Ewa_wa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 09:08   #1843
iwona7777
Raczkowanie
 
Avatar iwona7777
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 66
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Ewa_wa1 Pokaż wiadomość
Tak jak mówiłam zrobiliśmy sami zawieszki na wódke starałam się je dobrać klimatem do zaproszeń a oto prezentacja:
Śliczne te zawieszki takie nie przesadzone, delikatne macie talent do tego
__________________
Razem od: 15.09.2006r.
Zaręczeni od: 04.08.2010r.
Ślubują: 14.07.2012r.
iwona7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 09:22   #1844
shy angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 130
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez cynaaa Pokaż wiadomość
Tak, to prawda parkiet mały, jednak my wesele mamy na 70 parę osób, łącznie z Parą Młodą i Rodzicami więc w sam raz

Chcieliśmy zrobić tam z Tż wesele na ok 200 osób. Zrobiłam rozeznanie wśród znajomych, jedna z koleżanek miała tam wesele na nieco ponad 200 osób i mówiła,że było ciasno. Mówię o weselu na dwóch salach ( 1. na 50 osób, 2. na 120 osób). Tak więc pod względem sali byłoby nawet OK, bo wiadomo, że z 200 zaproszonych gości część nie przyjdzie. Ale jest jedna b. istotna rzecz, która nas zniechęciła do tego lokalu. Jedzenie podają zimne i ogólnie mało smaczne, ciasta smakują jakby były 'z poprzedniego wesela' - to opinie znajomych, którzy tam mieli lub byli na weselach. Już chyba wolę mieć mniej ładną sale, ale jedzenie dobre dlatego się chyba zdecydujemy na inn lokal
__________________
!
shy angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 09:31   #1845
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez 86martina Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam pytanie-ile dajecie organiście?? Wszystko nieoczekiwanie mi się skomplikowało bo muszę szukać organisty bo ten z mojej parafii gdzieś wybywa i go nie bedzie. Muszę jakiegoś znaleść-nie wiem ile biorą, a mam jeszcze zamowiona skrzypaczkę i chciałąbym to zrobic tak by mnie finansowo nie zrujnowało hehe? Napiszcie ile wy dajecie bedę wdzięczna)
U nas w parafii organista miał cennik ustalony,za ślub 150 zł
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 09:43   #1846
Ona__88
Raczkowanie
 
Avatar Ona__88
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 448
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
Witajcie,
to juz moje ostatnie dni przed tym wielkim dniem
Przygotowania pełną parą , już prawie wszystko ogarnięte.
Pozostaje tylko trzymac kciuki zeby się wszystko udało i żebym nie płakała bo przez ostatnie dni to miałam jakiś kryzys i co chwile w płacz dziś jest lepiej ale zeby znów to nie wróciło.

Suknię odebrałam i mogę z czystym sumieniem polecić tutaj salon Dolce Vita w Brzesku. Suknia jest cudna i w dodatku za rozsądną cene
Oj zazdroszczę, a z płaczem to podobno nie wstyd , sama sie boje że za rok będe płakać , dobry makijaż i bedzie dobrze, czekamy na relacje i zdjęcia jak będzie już po

Cytat:
Tak jak mówiłam zrobiliśmy sami zawieszki na wódke starałam się je dobrać klimatem do zaproszeń a oto prezentacja:
śliczne, może sama też będę próbować, chodź mało talentu we mnie

Nutkaaa wszystkiego najlepszego!
Pandoria gratulacje!
Zaaaabcia trzymam kciuki - a może już nie w dwupaku
Ona__88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 09:49   #1847
niu882
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 192
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Hej Dziewczyny natknęłyście się gdzieś kiedyś na zespół hit street? macie może jakieś opinie na jego temat?
niu882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:37   #1848
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
no ... ja dalej w dwupaku
ojej jeszcze
to trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Dziewczęta leniuchują w wolny dzień, a tu przecież nasza kolejna Pm'ka wychodzi za mąż!

Nutkaaaa wszystkiego najlepszego! Dużo szczęścia i miłości i mam nadzieję, że jednak to będzie Twoje wesele marzeń
a dlaczego Nutki nie ma w kalendarzu

Cytat:
Napisane przez pandoria Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Jestem już mamusią dwójki, Adaś przyszedł na świat 5 czerwca o 20.40 w salonie mojego domu, w basenie... Było świetnie. Konsternacja pogotowia na to, że dziecko urodzilo się w domu i że nie jade do szpitala bezcenna Oboje czujemy się świetnie. Adaś waży 42oo troche więcej niż przepowiadało wszechwiedzące usg i ludzi co to mówili że w ciąży piersia karmic nie wolno a z tym swoim apetytem za tydzien bedzie i 5kg. hihi ide spac dziekuje wszystkim za kciuki.
łoł no to super
podziwiam Cie naprawde
Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
Witajcie,
to juz moje ostatnie dni przed tym wielkim dniem
Przygotowania pełną parą , już prawie wszystko ogarnięte.
Pozostaje tylko trzymac kciuki zeby się wszystko udało i żebym nie płakała bo przez ostatnie dni to miałam jakiś kryzys i co chwile w płacz dziś jest lepiej ale zeby znów to nie wróciło.

Suknię odebrałam i mogę z czystym sumieniem polecić tutaj salon Dolce Vita w Brzesku. Suknia jest cudna i w dodatku za rozsądną cene
eh bedzie dobrze
trzymam kciuki

jej to byl piekny mecz
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:08   #1849
cynaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 80
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez shy angel Pokaż wiadomość
Chcieliśmy zrobić tam z Tż wesele na ok 200 osób. Zrobiłam rozeznanie wśród znajomych, jedna z koleżanek miała tam wesele na nieco ponad 200 osób i mówiła,że było ciasno. Mówię o weselu na dwóch salach ( 1. na 50 osób, 2. na 120 osób). Tak więc pod względem sali byłoby nawet OK, bo wiadomo, że z 200 zaproszonych gości część nie przyjdzie. Ale jest jedna b. istotna rzecz, która nas zniechęciła do tego lokalu. Jedzenie podają zimne i ogólnie mało smaczne, ciasta smakują jakby były 'z poprzedniego wesela' - to opinie znajomych, którzy tam mieli lub byli na weselach. Już chyba wolę mieć mniej ładną sale, ale jedzenie dobre dlatego się chyba zdecydujemy na inn lokal

Hmmm, my zrobiliśmy rozeznanie, okazało się, że aż 4 naszych znajomych (w tym jedna osoba 2 razy) było tam na weselu w tamtym roku i wszyscy jednogłośnie zachwalali właśnie jedzenie .....a na 200 osób nie dziwię się troszkę, zaczęli rozdawać pierwszym gościom to Ci ostatni mogli mieć zimne, choć nie powinni. Placki jak placki, są bo są aczkolwiek na weselu prawie nikt ich nie jada, może miałaś po prostu pecha. Dodam tylko, że na internecie, między innymi tu na forum natknęłam się na jedną negatywną opinię na temat tego lokalu napisaną w sposób całkowicie podważający wiarygodność wypowiedzi. Tak czy siak ja nie mam żadnych obaw i wątpliwości jeżeli chodzi o Dunajec

Edytowane przez cynaaa
Czas edycji: 2012-06-13 o 11:17
cynaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 11:26   #1850
majaK13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 187
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Ja też słyszałam, że w Hotelu Dunajec jest obecnie bardzo dobre jedzenie. Nawet pisała o tym Hotelu wizażystka która miała tam wesele i była bardo zadowolona - smacznie, elegancko podane. Tylko otoczenie maja beznadziejnie.
majaK13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 12:14   #1851
shy angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 130
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez majaK13 Pokaż wiadomość
Ja też słyszałam, że w Hotelu Dunajec jest obecnie bardzo dobre jedzenie. Nawet pisała o tym Hotelu wizażystka która miała tam wesele i była bardo zadowolona - smacznie, elegancko podane. Tylko otoczenie maja beznadziejnie.

Osobiście nigdy tam nie byłam na weselu, a pisałam co mówili znajomi, z tym, że wiadomo ,że ile ludzi tyle gustow życze Wam,zeby się na Waszym weselu wszystko udało tak, jak to sobie planujecie
__________________
!
shy angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 13:31   #1852
ptysiakm
Raczkowanie
 
Avatar ptysiakm
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 83
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez 86martina Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam pytanie-ile dajecie organiście?? Wszystko nieoczekiwanie mi się skomplikowało bo muszę szukać organisty bo ten z mojej parafii gdzieś wybywa i go nie bedzie. Muszę jakiegoś znaleść-nie wiem ile biorą, a mam jeszcze zamowiona skrzypaczkę i chciałąbym to zrobic tak by mnie finansowo nie zrujnowało hehe? Napiszcie ile wy dajecie bedę wdzięczna)
Ale jak to sama musisz szukać organisty Skoro nie ma parafialnego organisty bo gdzieś wyjeżdża, to powinien Ci sam zorganizować kogoś innego. U mnie się daje 100 zł. Jeśli chcesz to na priv dam Ci namiary na dobrych organistów - hehe sama niedługo będę kończyć szkołę organistowską.
__________________
Razem od 1.08.2009
Zaręczeni od 3.05.2011
Nasz ślub 25.08.2012
ptysiakm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 14:54   #1853
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Ja daję organiście 200 zł. Chociaż jest to mój kolega.
A taka ciekawostka brata też mam po fachu właśnie teraz konczy szkołe organistowską.
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 15:28   #1854
ptysiakm
Raczkowanie
 
Avatar ptysiakm
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 83
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
Ja daję organiście 200 zł. Chociaż jest to mój kolega.
A taka ciekawostka brata też mam po fachu właśnie teraz konczy szkołe organistowską.
O to ładnie Jutro dyplomy
__________________
Razem od 1.08.2009
Zaręczeni od 3.05.2011
Nasz ślub 25.08.2012
ptysiakm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 16:18   #1855
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość

Czyli, że co ? napisałam do fotografa X o ofertę, nie spodobała mi się, to ten X podesłał mu namiary na mnie ? Ojj nie podoba mi się to Sama będę pisać do tych, którzy mi się spodobają, a
Dziwna praktyka fotografa X, ja zawsze polecam swojego kolegę jeśli nie mogę zrealizować zlecenia. Z tym, że robią to w ten sposób.
Dzwonię do kolegi z pytaniem czy ma wolny termin i jeśli ma to odpowiadam pisząc, że jestem zajęty ... ale polecam swojego kolegę ....., który ten termin ma wolny z linkiem do jego strony, kolega dostaje DW (kopię tego maila). Oczywiście kumpel nie spamuje - DW jest tylko po to, żeby widział komu zawdzięcza ewentualne zlecenia i komu ma flaszkę postawić ;-)
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 16:49   #1856
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez ptysiakm Pokaż wiadomość
O to ładnie Jutro dyplomy
tak tak jutrom dyplom ćwiczy i ćwiczy a ze studium już nie można go wygonić
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 19:23   #1857
lea22
Raczkowanie
 
Avatar lea22
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 282
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Ewa_wa1 Pokaż wiadomość
Tak jak mówiłam zrobiliśmy sami zawieszki na wódke starałam się je dobrać klimatem do zaproszeń a oto prezentacja:
Super dopasowaliście - wygląda jak komplet

Cytat:
Napisane przez ewka1368 Pokaż wiadomość
a dlaczego Nutki nie ma w kalendarzu
No właśnie Irmelin333 chyba już u nas nie siedzi pisałam do niej kilka razy z prośbą o uzupełnienie mojego opisu o fotografa, ale się nie doczekałam...
__________________
Razem od: 22 stycznia 2002
Narzeczeni od: 21 stycznia 2011
Żona od: 22 czerwca 2013
lea22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 20:44   #1858
niu882
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 192
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez shy angel Pokaż wiadomość
Osobiście nigdy tam nie byłam na weselu, a pisałam co mówili znajomi, z tym, że wiadomo ,że ile ludzi tyle gustow życze Wam,zeby się na Waszym weselu wszystko udało tak, jak to sobie planujecie
Też mi raz znajomi mówili, że byli tam i jedzenie było niedobre i było go mało tylko to było jakis rok temu może od tego czasu już się coś zmieniło=
__________________


Razem: 20.07.2007
Zaręczeni: 2.06.2011
Ślubujemy: 20.07.2013

http://www.suwaczek.pl/cache/a318fbb152.png
niu882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 20:59   #1859
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Dziwna praktyka fotografa X, ja zawsze polecam swojego kolegę jeśli nie mogę zrealizować zlecenia. Z tym, że robią to w ten sposób.
Dzwonię do kolegi z pytaniem czy ma wolny termin i jeśli ma to odpowiadam pisząc, że jestem zajęty ... ale polecam swojego kolegę ....., który ten termin ma wolny z linkiem do jego strony, kolega dostaje DW (kopię tego maila). Oczywiście kumpel nie spamuje - DW jest tylko po to, żeby widział komu zawdzięcza ewentualne zlecenia i komu ma flaszkę postawić ;-)
Rozumiem taką politykę, i nie miałabym nic przeciw temu, że fotograf, który ma zajęty termin podsyła mi namiary na innego, ale tu było zupełnie inaczej. W ogóle dowiedziałam się od tego fotografa skąd niby miał mój adres :

" adres e-mail nie wiem dokładnie skąd pochodzi gdyż mam napisałem autorski program do pozyskiwania potencjalnych klientów poprzez adresy e-mail dostępne publicznie w internecie - dokładnego mechanizmu nie mogę zdradzić "

__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 21:10   #1860
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Hej
Jakoś mi Twój post umknął
Ja miałam weselicho na Dwudniakach,pisałam o tym lokalu,musiałabyś poszukać w poprzedniej części i jeszcze w poprzedniej
Jakbyś miała jakieś pytanka to pisz śmiało,postaram się pomóc.Ja płaciłam w 2010 160 zł/osobę.

Szukałam, szukałam, szukałam... i znalazłam! ha! w cz II na 116 str Bardzo mnie kusi to miejsce, a jeszcze bardziej mojego TŻ z pewnością się tam wybierzemy, żeby oglądnąć je na żywo i dowiedzieć się na jakich warunkach wynajmują ten lokal, ale jeszcze mamy trochę czasu Dzisiaj wstępnie ustaliliśmy, że zaczniemy "jeździć po salach" końcem wakacji


A powiedzcie mi jak to jest z kursami przedmałżeńskimi? Wiem, że musimy oboje mieć zaświadczenie potwierdzające odbycie takiego kursu... ale wczoraj rozmawiałam z przyjaciółką i ona twierdzi, że musimy również wybrać się na dni skupienia dla narzeczonych (ponoć jest to obowiązkowe)... Ale czy to nie jest to samo, co kurs przedmałżeński? Nie bardzo się w tym orientuję....
mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.