Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-13, 13:20   #331
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Dla poprawienia sobie humoru?
Nie warto
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 13:22   #332
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie warto

Nie warto poprawiać sobie humor?
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 13:23   #333
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość

Najlepiej żeby koleżanki z goldami 'wspomogły', bo one już nie muszą 'nabijać punktów'
Ty już masz konkretny dorobek punktowy w S., to może od ciebie zaczniemy?
Ja zazwyczaj w M. robię zakupy, ale w S. są marki niedostępne nigdzie więcej. I mam tak daleko do S., że tylko podczas jakiegoś wypadu tam wpadam i nie zawsze są toVipy.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 14:39   #334
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie...

Poszukuję 5-tek nr 754 Rosy Tan lub nr 790 Stylish Move. U kogo się jeszcze uchowały?

Na allegro?
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 15:48   #335
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Przyszły dzisiaj do mnie zamówione rzeczy Bobbi Brown z douglasa online i dostałam próbkę wody toaletowej HERMES Un Jardin Sur Le Nil
Spodobał mi się ten zapach, a ja na zapachy generalnie łasa nie jestem. Mam kilka ulubionych i nowości nie szukam, a jednak ten mnie urzekł.
W douglasie online go nie ma.
Nie wiecie czy zapachy Hermesa są w Sephorze? Przejdę się w tym tygodniu sprawdzić, ale może któraś z Was wie.
A może macie jakieś doświadczenia z tym zapachem?
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 15:49   #336
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tiniaczku, najlepiej kupować organoleptycznie. Ja swoją baze dokłądnie obejrzałam dookoła dosłownie pudełka. Było zaklejone i nie otwierane i nowiutkie, nie nosiło sladów kurzu i dlatego zdecydowałam sie. Gdybym miała choć cień wątpliwości, to bym odpusciła.
A bazę zdecydowanie polecam
Dzieki Tak tez zrobie, bo pewnie ja kupie
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 16:17   #337
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ty już masz konkretny dorobek punktowy w S., to może od ciebie zaczniemy?
Ja zazwyczaj w M. robię zakupy, ale w S. są marki niedostępne nigdzie więcej. I mam tak daleko do S., że tylko podczas jakiegoś wypadu tam wpadam i nie zawsze są toVipy.
to ma sens, chętnie się podłącze pod takie cudo
__________________
http://notmyself2nite.blogspot.com

ja też bloguję, ja, ja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 16:25   #338
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ty już masz konkretny dorobek punktowy w S., to może od ciebie zaczniemy?
Ja zazwyczaj w M. robię zakupy, ale w S. są marki niedostępne nigdzie więcej. I mam tak daleko do S., że tylko podczas jakiegoś wypadu tam wpadam i nie zawsze są toVipy.
Ja na szczęście mam dwie S w mieście i jedno (a właściwie dwa) Marionnaud i często tam bywam. Czasami coś kupuję wizażankom, gdy u nich zabraknie jakiejś rzeczy Dla mnie to nie robi różnicy, a jak komuś pomogę, to może i ten ktoś w przyszłości pomoże w zakupach
A co do punktów, to nie wiem nawet, bo jak wysyłają kupony, to zerują punkty...
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 16:26   #339
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Przyszły dzisiaj do mnie zamówione rzeczy Bobbi Brown z douglasa online i dostałam próbkę wody toaletowej HERMES Un Jardin Sur Le Nil
Spodobał mi się ten zapach, a ja na zapachy generalnie łasa nie jestem. Mam kilka ulubionych i nowości nie szukam, a jednak ten mnie urzekł.
W douglasie online go nie ma.
Nie wiecie czy zapachy Hermesa są w Sephorze? Przejdę się w tym tygodniu sprawdzić, ale może któraś z Was wie.
A może macie jakieś doświadczenia z tym zapachem?
nie ma, tylko w w douglasie, ale lepiej szukać w perfumeriach internetowych lub na all
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 16:31   #340
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie należy spełnić warunki, zeby otrzymać złotą kartę Sephory?
A orientujecie się, czy jak wydali kartę Gold to mogą ją cofnąć i zrobić znowu Black?

Bo ja już od paru miesięcy zostałam Gold (nie wiem kiedy ), a przedwczoraj dostałam newslettera dla kart Black
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 16:32   #341
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Kto mi kupi zestaw Armaniego z tuszem do rzęs EtK za 165 zl w swoim douglasie??? W Lublinie niestety nie ma
Będę bardzo wdzięczna
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 16:33   #342
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A orientujecie się, czy jak wydali kartę Gold to mogą ją cofnąć i zrobić znowu Black?

Bo ja już od paru miesięcy zostałam Gold (nie wiem kiedy ), a przedwczoraj dostałam newslettera dla kart Black
A jak się zalogujesz na swoją kartę na stronie Sephory to co jest napisane?
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 16:35   #343
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Kto mi kupi zestaw Armaniego z tuszem do rzęs EtK za 165 zl w swoim douglasie??? W Lublinie niestety nie ma
Będę bardzo wdzięczna
Ale możesz sobie zamówić w Douglasie. Ja tak robię i mam po kilku dniach.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 16:36   #344
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ale możesz sobie zamówić w Douglasie. Ja tak robię i mam po kilku dniach.
w sumie, czemu nie
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 16:55   #345
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
A jak się zalogujesz na swoją kartę na stronie Sephory to co jest napisane?
O, nie pomyślałam o tym, dzięki
Gold jest

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Aaa, dziewczyny dostałam list miłosny od Sephory - przy zakupie jednego produktu z linii słonecznej Eisenberg, drugi tańszy za 1 zł. Ja nie skorzystam, więc może chce ktoś? Ważne do 24 czerwca.

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;34657291]Ciekawe artykuły Dobrze wiedzieć, które marki faktycznie dbają o jakość składników i że niestety płacimy głównie za reklamę. Osobiście mnie zszokowało, ze koszt wyprodukowania np. szminki to 4,5% jej końcowej ceny

Solciu, a jaką masz cerę i jaką dermatologiczną pielęgnację dla niej?[/QUOTE]
Noo, mnie też to szokowało. O torebkach też ciekawie piszą. Tak się składa, że poznałam jakiś czas temu chłopaka - jak to on siebie nazywa "chinofila" - jest zafascynowany Chinami, jeździ tam często i pracuje jako pośrednik handlowy. Opowiadał, jakie tam są cyrki z zamawianiem różnych rzeczy. Poszedł uszyć garnitur na miarę - wybrał same dobre materiały, wzór Prada, a na koniec mógł sobie wybrać metki, jakie chce doszyć. Wziął Armaniego. Zapłacił 400 zł

W takim świetle za najbardziej luksusowe uważam rzeczy wytworzone przez młodych, nieznanych jeszcze projektantów, którzy wkładają całe swoje serce w wyprodukowanie chociażby jednej sztuki

A co do cery - mam strasznie cienką skórę, wolno się regeneruje, na twarzy - oczywiście mieszana. Dermatolożka badała mi skórę jakimś tam turbomikroskopem i poleciła krem A-Derma Epitheliale A.H. bardzo go sobie chwalę Nawilża, regeneruje, a nie przetłuszcza, rewelacja
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 17:29   #346
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
nie ma, tylko w w douglasie, ale lepiej szukać w perfumeriach internetowych lub na all
dziękuję
no to poszukam w necie, w douglasie bez żadnej zniżki nie kupię

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Noo, mnie też to szokowało. O torebkach też ciekawie piszą. Tak się składa, że poznałam jakiś czas temu chłopaka - jak to on siebie nazywa "chinofila" - jest zafascynowany Chinami, jeździ tam często i pracuje jako pośrednik handlowy. Opowiadał, jakie tam są cyrki z zamawianiem różnych rzeczy. Poszedł uszyć garnitur na miarę - wybrał same dobre materiały, wzór Prada, a na koniec mógł sobie wybrać metki, jakie chce doszyć. Wziął Armaniego. Zapłacił 400 zł

W takim świetle za najbardziej luksusowe uważam rzeczy wytworzone przez młodych, nieznanych jeszcze projektantów, którzy wkładają całe swoje serce w wyprodukowanie chociażby jednej sztuki
zgadzam się z Tobą

Polecam tez tę książkę "Luksus. Dlaczego stracił blask" Dany Thomas
dobrze i szybko się czyta, dobra na wakacje

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A co do cery - mam strasznie cienką skórę, wolno się regeneruje, na twarzy - oczywiście mieszana. Dermatolożka badała mi skórę jakimś tam turbomikroskopem i poleciła krem A-Derma Epitheliale A.H. bardzo go sobie chwalę Nawilża, regeneruje, a nie przetłuszcza, rewelacja
wyszukałam sobie ten krem na KWC, muszę go kiedyś wybróbować

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2012-06-13 o 17:30
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 17:32   #347
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Przyszły dzisiaj do mnie zamówione rzeczy Bobbi Brown z douglasa online i dostałam próbkę wody toaletowej HERMES Un Jardin Sur Le Nil
Spodobał mi się ten zapach, a ja na zapachy generalnie łasa nie jestem. Mam kilka ulubionych i nowości nie szukam, a jednak ten mnie urzekł.
W douglasie online go nie ma.
Nie wiecie czy zapachy Hermesa są w Sephorze? Przejdę się w tym tygodniu sprawdzić, ale może któraś z Was wie.
A może macie jakieś doświadczenia z tym zapachem?
Jest tylko w dougim. Zapach mi się też podoba, ale niestety jest nietrwały
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 17:36   #348
mikam121
Zadomowienie
 
Avatar mikam121
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 422
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Nie warto poprawiać sobie humor?
Noo wlasnie..nie warto?
__________________
Chuligan i tyle..
mikam121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 17:59   #349
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 558
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Noo, mnie też to szokowało. O torebkach też ciekawie piszą. Tak się składa, że poznałam jakiś czas temu chłopaka - jak to on siebie nazywa "chinofila" - jest zafascynowany Chinami, jeździ tam często i pracuje jako pośrednik handlowy. Opowiadał, jakie tam są cyrki z zamawianiem różnych rzeczy. Poszedł uszyć garnitur na miarę - wybrał same dobre materiały, wzór Prada, a na koniec mógł sobie wybrać metki, jakie chce doszyć. Wziął Armaniego. Zapłacił 400 zł
Ze tez koledze nie wstyd takie rzeczy rozpowiadac .

Chlopak zlamal prawo, nabyl rzeczy nieoryginalna (zakres przepisow o znakach towarowch). Do tego bylo to dzialanie na szkode firmy, tym bardziej, ze wszystko odbywalo sie wedlug jego projektu. Nie widze powodu do chwalenia sie. Raczej to dla mnie godne pozalowania.


To dzieki takim inteligentom kupujacym byle badziew sygnowany metka luksusowe produkty sa coraz drozsze.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 18:15   #350
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Przyszły dzisiaj do mnie zamówione rzeczy Bobbi Brown z douglasa online i dostałam próbkę wody toaletowej HERMES Un Jardin Sur Le Nil
Spodobał mi się ten zapach, a ja na zapachy generalnie łasa nie jestem. Mam kilka ulubionych i nowości nie szukam, a jednak ten mnie urzekł.
W douglasie online go nie ma.
Nie wiecie czy zapachy Hermesa są w Sephorze? Przejdę się w tym tygodniu sprawdzić, ale może któraś z Was wie.
A może macie jakieś doświadczenia z tym zapachem?
Milko, Hermes tylko w Douglasie. Byłam dzisiaj i powąchałam Fabourg 24 i ... nie wiem co mnie w nim urzekło, bo sam w sobie piękny nie jest, ale na skórze - ah Coś w sobie ma
Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Dzieki Tak tez zrobie, bo pewnie ja kupie
Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A orientujecie się, czy jak wydali kartę Gold to mogą ją cofnąć i zrobić znowu Black?

Bo ja już od paru miesięcy zostałam Gold (nie wiem kiedy ), a przedwczoraj dostałam newslettera dla kart Black
Nie cofną, a to że przysyłaja newletter dla black znaczy tylko ze mają burdel, tez miałam tak, ze dostawałam przez jakis czas koperty dla goldów i dla blacków razem. A zeby było jeszcze smieszniej, to po jakimś czasie dostałam ...drugiego ... Golda i mam 2 karty Gold Zaintrygowana tym bałaganem, poszłam do S. i spytałam czy to jedna i ta sama karta, w sensie konta. Pani popatrzała w system i stwierdziła, ze tak, ale nie umiała odpowiedzieć, czemu mi dwie przyszły w odstępie jakieś pół roku
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 18:30   #351
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Jest tylko w dougim. Zapach mi się też podoba, ale niestety jest nietrwały
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34688566]To dzieki takim inteligentom kupujacym byle badziew sygnowany metka luksusowe produkty sa coraz drozsze.[/QUOTE]
niekoniecznie, drogie zawsze były - teraz od kilkunastu lat marki poszły w produkcję masową - wiadomo globalizacja. No i liczy się przede wszystkim jak największy zysk (jak największa ilość sprzedanych rzeczy). Kosztem jakości rzecz jasna. Takie czasy.

Polecam tę książkę o luksusie

Najłatwiej jest koncernom "zwalić" winę na tych, co kupują "na lewo". Choć sama tego nie popieram

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Milko, Hermes tylko w Douglasie. Byłam dzisiaj i powąchałam Fabourg 24 i ... nie wiem co mnie w nim urzekło, bo sam w sobie piękny nie jest, ale na skórze - ah Coś w sobie ma
Przy okazji lukania na inne rzeczy przejdę się do D. i powącham sobie tez ten zapach, o którym piszesz. Może nadszedł czas dla mnie na zmianę upodobań zapachowych
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 18:37   #352
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 558
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
niekoniecznie, drogie zawsze były - teraz od kilkunastu lat marki poszły w produkcję masową - wiadomo globalizacja. No i liczy się przede wszystkim jak największy zysk (jak największa ilość sprzedanych rzeczy). Kosztem jakości rzecz jasna. Takie czasy.

Polecam tę książkę o luksusie

Najłatwiej jest koncernom "zwalić" winę na tych, co kupują "na lewo". Choć sama tego nie popieram
Ale ja nie mowie o zwalaniu na ludzi. Po prostu uwazam, ze takie lamanie prawa, dzialanie na szkode i firmy i klienta po to, aby miec "meteczke" jest glupie i zalosne.
Widzialas ile torebek LV mozna spotkac w centrum handlowym podczas spaceru? To przeciez jakies zatrzesienie. Czesto pierwsze co mysli sie "to "podrobka". Nie zmacasz przeciez torebki, nie sprawdzisz materialu itp. A ktos gruba kase na nia wydal i zostanie wrzucony do porobkowiczow.

Nie ma co ukrywac tez, ze firmy duza kasy wydaja na procesy i walke z takimi cudakami.

Do tego bardzo ciezko cos oryginalnego kupic. Tyle jest podrobek, ze kupujac czesto cos w sieci nie wiadomo, co to za badziew.

Ja chcialabym Hermesa z krokodyla. Nie stac mnie, wiec nie kupuje. Owszem, moglabym kupic podrobke, obwiesic sie zlotym lansuchem i udawac rosyjka dziedziczke. Mam jednak swoj gust i swoj rozum i tego nie zrobie.
----------------------------

Taka glupota jak kupowanie tego neiszczesnego garnituru ma tez inne reperkusje: jak mozna wspierac handel ze strefa trzeciego swiata, do tego nielegalny. Tam sytuacja jest tak ekonomiczne zla (mowa o sytuacji zwyklego czlowieka a nie chinskiego rzadu) , ze jakiekolwiek niedoplacanie za towar i - nie oszukujmy sie - wyzysk jest skandalicznym pomyslem.

Kupowanie podrobek to rowniez szkoda dla zwyklych ludzi i dla panstwa. Chyba kazdy wie jaka bedzie roznica w przychodzie z podatku z drogiej torebki z firmowego sklepu za 6000 i badziewiu z Allegro za 100 (optymistycznie zakladam, ze ktos sie z US rozlicza).

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-06-13 o 18:39
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 18:40   #353
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Milko, Hermesy w ogole cudne sa, take eleganckie i ponadczasowe. Od kilku lat jednym z moich wakacyjnych zapachow jest letnia wersja Eau de 24 Farbourg ( okazja z Truskawy), a w ubiegle wakacje nabylam ogrodek, ale srodziemnomorski, nie nilowy. Jak dla mnie to baardzo trwale, subtelne i nieoczywiste zapachy na lato, z duza klasa. I te piekne buteleczki... Generalnie warto powachac chyba wszystko z Hermesa, ciekawy jest.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 19:09   #354
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość

W takim świetle za najbardziej luksusowe uważam rzeczy wytworzone przez młodych, nieznanych jeszcze projektantów, którzy wkładają całe swoje serce w wyprodukowanie chociażby jednej sztuki

A co do cery - mam strasznie cienką skórę, wolno się regeneruje, na twarzy - oczywiście mieszana. Dermatolożka badała mi skórę jakimś tam turbomikroskopem i poleciła krem A-Derma Epitheliale A.H. bardzo go sobie chwalę Nawilża, regeneruje, a nie przetłuszcza, rewelacja
O, o A-Dermie czytałam, może też się skuszę, dziękuję za odp.


Ja też szyję ubrania (sobie, amatorsko) i wiem doskonale jak dużo pracy trzeba włożyć w jeden projekt,ile godzin, dlatego również za luksus-jakość uważam takie 'młode' projekty, przesycone pracą i precyzją czyichś rąk

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
zgadzam się z Tobą

Polecam tez tę książkę "Luksus. Dlaczego stracił blask" Dany Thomas
dobrze i szybko się czyta, dobra na wakacje
Słyszałam o tej pozycji, mam nadzieję, że w mojej bibliotece będzie, chętnie zajrzę
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 19:11   #355
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tylko po kie licho ten Gold? ... Mam go już jakies 2 lata i nie uważam aby był wart posiadania

ja również nie uważam, żeby ten gold był warty posiadania, zniżki mamy takie jak wszyscy, o przepraszam, o 2 dni dłuższe od tych co mają black... ew. te prezenty urodzinowe.. reszta bez szału.
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 19:14   #356
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Shit! W Katowicach w SCC nie ma zadnych zestawów tuszu Armaniego
Co wiecej - zlikwidowali stand Giorgio Armani i zostało im kilka tuszy, no w morde jeża, no!

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
ja również nie uważam, żeby ten gold był warty posiadania, zniżki mamy takie jak wszyscy, o przepraszam, o 2 dni dłuższe od tych co mają black... ew. te prezenty urodzinowe.. reszta bez szału.
No własnie, dla 2 dni VIP dłuzej nie warto się zabijać o ta kartę. A prezent urodzinowy w postaci kuponu d0 130 zł - tez mi interes, kiedy wszystko co ciekawsze zaczyna sie od 135 zł
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 19:15   #357
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Shit! W Katowicach w SCC nie ma zadnych zestawów tuszu Armaniego
Co wiecej - zlikwidowali stand Giorgio Armani i zostało im kilka tuszy, no w morde jeża, no!
ja tez chcialam ten zestaw, w Lbn nie ma wcale Douglasa, a na internetowym tych zestawow nie widzialam

ktos bedzie taki kochany i kupi ??
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 19:17   #358
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
ja tez chcialam ten zestaw, w Lbn nie ma wcale Douglasa, a na internetowym tych zestawow nie widzialam

ktos bedzie taki kochany i kupi ??
No i jak zwykle stolica jest góra, niesprawiedliwość Elizko, prawda?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 19:21   #359
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34689484]Ale ja nie mowie o zwalaniu na ludzi. Po prostu uwazam, ze takie lamanie prawa, dzialanie na szkode i firmy i klienta po to, aby miec "meteczke" jest glupie i zalosne.
Widzialas ile torebek LV mozna spotkac w centrum handlowym podczas spaceru? To przeciez jakies zatrzesienie. Czesto pierwsze co mysli sie "to "podrobka". Nie zmacasz przeciez torebki, nie sprawdzisz materialu itp. A ktos gruba kase na nia wydal i zostanie wrzucony do porobkowiczow.

Nie ma co ukrywac tez, ze firmy duza kasy wydaja na procesy i walke z takimi cudakami.

Do tego bardzo ciezko cos oryginalnego kupic. Tyle jest podrobek, ze kupujac czesto cos w sieci nie wiadomo, co to za badziew.

Ja chcialabym Hermesa z krokodyla. Nie stac mnie, wiec nie kupuje. Owszem, moglabym kupic podrobke, obwiesic sie zlotym lansuchem i udawac rosyjka dziedziczke. Mam jednak swoj gust i swoj rozum i tego nie zrobie.
----------------------------

Taka glupota jak kupowanie tego neiszczesnego garnituru ma tez inne reperkusje: jak mozna wspierac handel ze strefa trzeciego swiata, do tego nielegalny. Tam sytuacja jest tak ekonomiczne zla (mowa o sytuacji zwyklego czlowieka a nie chinskiego rzadu) , ze jakiekolwiek niedoplacanie za towar i - nie oszukujmy sie - wyzysk jest skandalicznym pomyslem.

Kupowanie podrobek to rowniez szkoda dla zwyklych ludzi i dla panstwa. Chyba kazdy wie jaka bedzie roznica w przychodzie z podatku z drogiej torebki z firmowego sklepu za 6000 i badziewiu z Allegro za 100 (optymistycznie zakladam, ze ktos sie z US rozlicza).[/QUOTE]

Całkowicie się zgadzam z tym, co napisałaś.

Wydaje mi się, że gdyby to wszystko wyeliminować/zmniejszyć to i tak ceny nie byłby niższe, a jakość lepsza. Takie czasy rynkowe. Ty patrzysz z punktu widzenia prawa, a ja takiego psychologiczno-socjologicznego - im ma się szerszy zakres (a tego firmy teraz chcą, po to się reklamują, by zdobywać coraz większy rynek, wszak ten wąski zachodni z socjety już się zapełnił), tym więcej ludzi chce posiadać markowe/luksusowe rzeczy, ale ich na to nie stać, więc skoro jest potrzeba - pojawia się i "alternatywa". To taki samonapędzający się mechanizm. Tak jest z wieloma rzeczami. Ma to oczywiście swoje plusy i minusy, jak wszystko. Plusy, bo i my możemy mieć choćby szminkę Diora, minusy - wiadomo - wszechobecne podróby. Oczywiście używam skrótów myślowych
Nie chce tu oceniać - raczej próbuję wyjaśnić zjawisko. A Ty pewnie zastanawiasz się, jak najlepiej skonstruować prawo, by te sprawy uregulować

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Milko, Hermesy w ogole cudne sa, take eleganckie i ponadczasowe. Od kilku lat jednym z moich wakacyjnych zapachow jest letnia wersja Eau de 24 Farbourg ( okazja z Truskawy), a w ubiegle wakacje nabylam ogrodek, ale srodziemnomorski, nie nilowy. Jak dla mnie to baardzo trwale, subtelne i nieoczywiste zapachy na lato, z duza klasa. I te piekne buteleczki... Generalnie warto powachac chyba wszystko z Hermesa, ciekawy jest.
O matko, to coś czuję, że wpadnę w zachwyt. Ja z zapachami mam tak, że przyzwyczajam się do 1-3 góra i używam potem kilka lat. Teraz chyba przyszła pora na zmianę zwłaszcza, że lubię takie ponadczasowe zapachy.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 19:23   #360
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
ja tez chcialam ten zestaw, w Lbn nie ma wcale Douglasa, a na internetowym tych zestawow nie widzialam

ktos bedzie taki kochany i kupi ??
Masz jakąś fotkę tego zestawu? Jutro zerknęłabym u siebie .



kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.