Chcę schudnąć, kto ze mną? Do lata jeszcze trochę czasu więc damy rade!!! - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-21, 06:16   #631
czarodziejka18
Raczkowanie
 
Avatar czarodziejka18
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 414
Dot.: Chcę schudnąć, kto ze mną? Do lata jeszcze trochę czasu więc damy rade!!!

Witam Postanowiłam do Was dołączyć. Też mam problem ze zbędnymi kilogramami. Byłam wcześniej na diecie ale ostatnio miałam taki okres że impreza za imprezą, tzn a tu urodziny,a tu znów coś innego,no i wiadomo jaki jest efekt jedzenia tego wszystkiego. Teraz wazę niestety aż 56 kg przy wzroście 164 cm. Mam nadzieję że jeśli będę jeść 5 zdrowych posiłków w ciągu dnia,ćwiczyć codziennie zumbę i skakać na skakance(te formy aktywności najbardziej lubię) to uda mi się schudnąć do 50 kg. Pozdrawiam wszystkie walczące z kilogramami
__________________
D.

Blanka mój Aniołek
czarodziejka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 13:39   #632
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Chcę schudnąć, kto ze mną? Do lata jeszcze trochę czasu więc damy rade!!!

Hej dziewczyny wydaje mi się, że za dużo mówimy o dietach, nie możemy myśleć, że jesteśmy na diecie!! Zdrowe jedzenie musi wejść nam w krew. Wiadomo, że czasami zje się coś niezdrowego lub większy kawał ciasta, to jest normalne, ale to nie znaczy, że trzeba zacząć się opychać bo nam się "nie udało". Tak to działać nie może, trzeba konsekwentnie jeść pięć małych, zdrowych posiłków i mimo małych potknięć na pewno zrzucimy te zbędne kilogramy tak więc nie poddajmy się!!
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 14:04   #633
klaudiak96
Rozeznanie
 
Avatar klaudiak96
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 823
Dot.: Chcę schudnąć, kto ze mną? Do lata jeszcze trochę czasu więc damy rade!!!

Cytat:
Napisane przez Adelajda84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie jestem już na diecie,obrzarłam się na maksa.Nie chce mi się odchudzać,jestem już znudzona tymi wszystkimi dietami.Teraz tylko czekam na jojo,które jest nie uniknione.3 mam za was kciuki i napewno będe do was zaglądać buziole
Czyś ty poszalała?! nie ma takiej mowy ! jest brzydka pogoda i twój humor jest spowodowany pewnie tym . odnajdz w sobie tą siłę i wracaj do nas!
można pozwolić sobie na chwile słabości ale niech ona nie przekresli wszystkiego.

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez czarodziejka18 Pokaż wiadomość
Witam Postanowiłam do Was dołączyć. Też mam problem ze zbędnymi kilogramami. Byłam wcześniej na diecie ale ostatnio miałam taki okres że impreza za imprezą, tzn a tu urodziny,a tu znów coś innego,no i wiadomo jaki jest efekt jedzenia tego wszystkiego. Teraz wazę niestety aż 56 kg przy wzroście 164 cm. Mam nadzieję że jeśli będę jeść 5 zdrowych posiłków w ciągu dnia,ćwiczyć codziennie zumbę i skakać na skakance(te formy aktywności najbardziej lubię) to uda mi się schudnąć do 50 kg. Pozdrawiam wszystkie walczące z kilogramami
Witamy
a od dawna jesteś na diecie? ile masz lat?
o to ważymy podobnie , tyle że ja mam 160 cm wzrostu, niestety..

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wydaje mi się, że za dużo mówimy o dietach, nie możemy myśleć, że jesteśmy na diecie!! Zdrowe jedzenie musi wejść nam w krew. Wiadomo, że czasami zje się coś niezdrowego lub większy kawał ciasta, to jest normalne, ale to nie znaczy, że trzeba zacząć się opychać bo nam się "nie udało". Tak to działać nie może, trzeba konsekwentnie jeść pięć małych, zdrowych posiłków i mimo małych potknięć na pewno zrzucimy te zbędne kilogramy tak więc nie poddajmy się!!
Też chciałam to kilka dni temu napisać, ale obawiałam się reakcji innych dziewcząt, co by mnie nie ochrzaniły sęk nie w tym by jeść otręby pszenne bo coś tam, ciasteczka owsiane bo coś tam, a serek wiejski na kolację bo coś tam.., tylko sęk w tym by potrafić zjeść dwa tłuste pierogi i na tym poprzestać, by potrafić zjeść kawałek pizzy czy tortu i nie myśleć co jeszcze wszamać. rano kawałek ciasta - i to nie jest tragedia, dzień nie jest stracony! musimy się tego nauczyć, jak nie same to z pomocą dietetyczki i psychologa ja skupiam sie teraz na psychice , na tym by nie mieć wyrzutów sumienia bo tłustszym sosie czy kawałku pizzy, i powoli powoli jest coraz lepiej
dziś byłam u babci na obiedzie, zjadłam trochę tłuściej, ale nie płaczę z tego powodu, wręcz przeciwnie cieszę się! cieszę bo wiem że przez najbliższe tygodnie nie będę miała ochoty na pierogi z mięsem
klaudiak96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 14:57   #634
czarodziejka18
Raczkowanie
 
Avatar czarodziejka18
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 414
Dot.: Chcę schudnąć, kto ze mną? Do lata jeszcze trochę czasu więc damy rade!!!

Cytat:
Napisane przez klaudiak96 Pokaż wiadomość
Czyś ty poszalała?! nie ma takiej mowy ! jest brzydka pogoda i twój humor jest spowodowany pewnie tym . odnajdz w sobie tą siłę i wracaj do nas!
można pozwolić sobie na chwile słabości ale niech ona nie przekresli wszystkiego.

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------



Witamy
a od dawna jesteś na diecie? ile masz lat?
o to ważymy podobnie , tyle że ja mam 160 cm wzrostu, niestety..
Mam 19 lat a Ty? Zaczęłam dbać o linię od dzisiaj, chociaż praktycznie odchudzam się odkąd pamiętam.
__________________
D.

Blanka mój Aniołek
czarodziejka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 16:13   #635
asjunia
Raczkowanie
 
Avatar asjunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 42
Dot.: Chcę schudnąć, kto ze mną? Do lata jeszcze trochę czasu więc damy rade!!!

Ja też nie stosuję żadnej drakońskiej diety, po prostu jem mniej i rodzielam to na 5 posiłków w ciągu dnia. Dzisiaj np zjadłam lody, ale nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia, bo wiem, że nie miały one jakoś dużo kalorii. Do tego piję dużo wody. Dzisiaj rano jak stanęłam na wadze było już 59,4kg! Chociaż wiem, że to pewnie pozbycie się wody z organizmu, bo sikam w ciagu dnia non stop, ale i tak daje kopa! niech moc bedzie z nami!
__________________
"It was heaven - right smack in the middle of hell."

Jest: 60kg
Będzie!: 55kg

60-59-58-57-56-55
asjunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 20:26   #636
klaudiak96
Rozeznanie
 
Avatar klaudiak96
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 823
Dot.: Chcę schudnąć, kto ze mną? Do lata jeszcze trochę czasu więc damy rade!!!

Cytat:
Napisane przez asjunia Pokaż wiadomość
Ja też nie stosuję żadnej drakońskiej diety, po prostu jem mniej i rodzielam to na 5 posiłków w ciągu dnia. Dzisiaj np zjadłam lody, ale nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia, bo wiem, że nie miały one jakoś dużo kalorii. Do tego piję dużo wody. Dzisiaj rano jak stanęłam na wadze było już 59,4kg! Chociaż wiem, że to pewnie pozbycie się wody z organizmu, bo sikam w ciagu dnia non stop, ale i tak daje kopa! niech moc bedzie z nami!
dokładnie, najwazniejsza jest mobilizacja! gratuluje spadków
do czarodziejka18 ja mam 16 lat, chyba najmłodsza tu jestem
klaudiak96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 20:39   #637
czarodziejka18
Raczkowanie
 
Avatar czarodziejka18
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 414
Dot.: Chcę schudnąć, kto ze mną? Do lata jeszcze trochę czasu więc damy rade!!!

Oto co dziś zjadłam:

-2 kromki chleba z 2 plastrami chudej wędliny z indyka,z pomidorem i szczypiorkiem
-jogurt typu light i płatki owsiane
-kawałek sernika z truskawkami
-kawałek mięsnej rolady z brokułami, druga z pieczarkami,sałatka z brokułów

Muszę jeszcze poćwiczyć zumbę i A6W(drugi dzień). Dziś była też skakanka i pograłam sobie z siostrą w paletki.
__________________
D.

Blanka mój Aniołek

Edytowane przez czarodziejka18
Czas edycji: 2012-06-22 o 12:56
czarodziejka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 21:07   #638
xexwxax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 45
Dot.: Chcę schudnąć, kto ze mną? Do lata jeszcze trochę czasu więc damy rade!!!

Tez chce schudnac pare kilo waze 53
xexwxax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 08:41   #639
kajt1992
Raczkowanie
 
Avatar kajt1992
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 74
Talking Dot.: Chcę schudnąć, kto ze mną? Do lata jeszcze trochę czasu więc damy rade!!!

Witamy xexwxax I zapraszamy! Razem zawsze raźniej zrzucić zbędne kiloski!
kajt1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 12:36   #640
kajt1992
Raczkowanie
 
Avatar kajt1992
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 74
Talking Dot.: Chcę schudnąć, kto ze mną? Do lata jeszcze trochę czasu więc damy rade!!!

Wczoraj dałam sobie godzinny wycisk biegu, a dziś leje u mnie... i nici z biegania... ;-/

Po obiadku: surówka z kapusty pekińskiej,ogórka, rzodkiewki, marchewki, Rybka, 2 ziemniaki.
kajt1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 12:49   #641
klaudiak96
Rozeznanie
 
Avatar klaudiak96
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 823
Dot.: Chcę schudnąć, kto ze mną? Do lata jeszcze trochę czasu więc damy rade!!!

Cytat:
Napisane przez xexwxax Pokaż wiadomość
Tez chce schudnac pare kilo waze 53
witamy
parę kilo? to do ilu?do -35
u mnie dziś jedzeniowo ok, wieczorkiem chyba pobiegam..macie jakiś pomysł na białe szparagi?;p

Edytowane przez klaudiak96
Czas edycji: 2012-06-22 o 12:51
klaudiak96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-22, 12:54   #642
czarodziejka18
Raczkowanie
 
Avatar czarodziejka18
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 414
Dot.: Chcę schudnąć, kto ze mną? Do lata jeszcze trochę czasu więc damy rade!!!

Hejka. U mnie już dziś załamka. Nic mi się nie chce, głowa mnie boli i strasznie mam ochotę na coś słodkiego mimo że zjadłam rano 2 kromki chleba gryczanego z miodem a niedawno miskę czereśni. Może to przez @, czuje sie wtedy okropnie.
__________________
D.

Blanka mój Aniołek
czarodziejka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 15:01   #643
xexwxax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 45
Dot.: Chcę schudnąć, kto ze mną? Do lata jeszcze trochę czasu więc damy rade!!!

Cytat:
Napisane przez klaudiak96 Pokaż wiadomość
witamy
parę kilo? to do ilu?do -35
u mnie dziś jedzeniowo ok, wieczorkiem chyba pobiegam..macie jakiś pomysł na białe szparagi?;p
35 to nie ale 45 by sie przydalo xd
xexwxax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 17:54   #644
klaudiak96
Rozeznanie
 
Avatar klaudiak96
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 823
Dot.: Chcę schudnąć, kto ze mną? Do lata jeszcze trochę czasu więc damy rade!!!

ja muszę coś ze sobą zrobić bo już zjadłam kolacje, a cały czas za mną chodzi jakaś ochota..wrr, idę na spacer.
klaudiak96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 18:12   #645
LaraCroft05
Przyczajenie
 
Avatar LaraCroft05
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4
Dot.: Chcę schudnąć, kto ze mną? Do lata jeszcze trochę czasu więc damy rade!!!

hej! ja mam 24 lata 164cm. i ważę 60 kg,teżciągle się odchudzam i nic mam nadzieje że teraz się uda(mam córeczkę) więc mój sport to długie spacery, chcę podjąc dietę 1200kcal, co o niej myslicie??? do tego jakieś ćwiczenia na orbitreku
LaraCroft05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 18:43   #646
asjunia
Raczkowanie
 
Avatar asjunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 42
Dot.: Chcę schudnąć, kto ze mną? Do lata jeszcze trochę czasu więc damy rade!!!

Cytat:
Napisane przez LaraCroft05 Pokaż wiadomość
hej! ja mam 24 lata 164cm. i ważę 60 kg,teżciągle się odchudzam i nic mam nadzieje że teraz się uda(mam córeczkę) więc mój sport to długie spacery, chcę podjąc dietę 1200kcal, co o niej myslicie??? do tego jakieś ćwiczenia na orbitreku
Ja już raz stosowałam dietę niskokaloryczną oczywiście połączoną z ćwiczeniami aerobowymi i wtedy udało mi się schudnąć aż 7kg. Jednak polecam tą stronę http://www.herk.pl/programy/zapotrzebowanie-kalorie.php, tam można obliczyć ile kalorii dziennie możesz zjeść tak aby schudnąć, a nie broń Boże np spowolnić swój metabolizm. Jeśli w ciągu dnia nie siedzisz tylko np pracujesz albo zajmujesz się dzieckiem, moim zdaniem 1200kcal może być dla niektórych osób za mało. Ja np miałam pod koniec dnia lekkie zawroty głowy i dlatego musiałam jeść więcej niż 1200kcal.
Ogólnie rzecz biorąc, jeść mniej niż zwykle, podczas kolacji unikać węglowodanów, pić dużo wody, ruszać się i to powinno dać jakieś efekty Mnie w ciągu 3 dni spadło 0,5kg, więc jak narazie działa To tylko moje zdanie, ktoś może mieć inne :P
__________________
"It was heaven - right smack in the middle of hell."

Jest: 60kg
Będzie!: 55kg

60-59-58-57-56-55
asjunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 18:53   #647
czarodziejka18
Raczkowanie
 
Avatar czarodziejka18
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 414
Dot.: Chcę schudnąć, kto ze mną? Do lata jeszcze trochę czasu więc damy rade!!!

Znów przegrałam ze słodyczami. Oprócz tego co wcześniej pisałam zjadłam znów kawałek sernika z truskawkami, do tego kawałek kołacza z makiem i kostka czekolady nadziewanej. Oprócz tego zjadłam potem zupę ogórkową i makaron bezglutenowy,ale bez żadnego sosu. Z A6W zrezygnowałam,za bardzo bolał mnie brzuch całymi dniami jak to ćwiczyłam,zamiast tego znalazłam fajne ćwiczonka na szczupłe uda i będę je stosować.

Mam pytanie do was. Co ile dni się ważycie?
__________________
D.

Blanka mój Aniołek
czarodziejka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 19:26   #648
Merry94
Raczkowanie
 
Avatar Merry94
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 428
Dot.: Chcę schudnąć, kto ze mną? Do lata jeszcze trochę czasu więc damy rade!!!

ja się waże jak sobie przypomne, ale wole nie robić tego za często bo jak mało widać to demotywuje...
dziś za mną 1,5 godz ćwiczen czuje się suuuper;D
__________________
ćwiczę od listopada 2011 r.
robię kaloryfer na wakacje
zapuszczam włosy od lutego 2012
olejuje włoski i o nie dbam
Waga było 67 kg -.- -->jest 63 --> 61 cel --> 58
Merry94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 21:06   #649
AguskaGCW2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Chcę schudnąć, kto ze mną? Do lata jeszcze trochę czasu więc damy rade!!!

Cześć dziewczyny Dawno tu nie zaglądałam, no ale jakoś tak wyszło U mnie dieta jakoś się trzyma, wiadomo czasami zgrzeszę, ale ogólnie jest dobrze. Spadło mi prawie 2 kg więc jestem happy Natomiast gorzej u mnie z ćwiczeniami, ale od poniedziałku idę do pracy (fizycznej), więc sobie tym nadrobię

Moja dieta nie jest jakoś nadzwyczajnie drastyczna, po prostu ograniczam jedzenie, no i nie jem pod żadnym pozorem chleba, ziemniaków i makaronu. Zastępuję chleb chrupkim pieczywem (około 70 kcal mniej na jednej kromce), a zamiast ziemniaków i makaronu jem ryż Powiem Wam, że dieta całkiem przyjemna, nie chodzę głodna i wyczerpana
AguskaGCW2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-23, 06:30   #650
klaudiak96
Rozeznanie
 
Avatar klaudiak96
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 823
Dot.: Chcę schudnąć, kto ze mną? Do lata jeszcze trochę czasu więc damy rade!!!

Cytat:
Napisane przez czarodziejka18 Pokaż wiadomość
Znów przegrałam ze słodyczami. Oprócz tego co wcześniej pisałam zjadłam znów kawałek sernika z truskawkami, do tego kawałek kołacza z makiem i kostka czekolady nadziewanej. Oprócz tego zjadłam potem zupę ogórkową i makaron bezglutenowy,ale bez żadnego sosu. Z A6W zrezygnowałam,za bardzo bolał mnie brzuch całymi dniami jak to ćwiczyłam,zamiast tego znalazłam fajne ćwiczonka na szczupłe uda i będę je stosować.

Mam pytanie do was. Co ile dni się ważycie?
ja to jak sobie przypomnę nie mam tak, że 'zawsze w poniedziałki rano"

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Cytat:
Napisane przez AguskaGCW2 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Dawno tu nie zaglądałam, no ale jakoś tak wyszło U mnie dieta jakoś się trzyma, wiadomo czasami zgrzeszę, ale ogólnie jest dobrze. Spadło mi prawie 2 kg więc jestem happy Natomiast gorzej u mnie z ćwiczeniami, ale od poniedziałku idę do pracy (fizycznej), więc sobie tym nadrobię

Moja dieta nie jest jakoś nadzwyczajnie drastyczna, po prostu ograniczam jedzenie, no i nie jem pod żadnym pozorem chleba, ziemniaków i makaronu. Zastępuję chleb chrupkim pieczywem (około 70 kcal mniej na jednej kromce), a zamiast ziemniaków i makaronu jem ryż Powiem Wam, że dieta całkiem przyjemna, nie chodzę głodna i wyczerpana
no najważniejsze to lubić to co sie je ja bym nie mogła, bez makaronu! ale ty potrafisz, to dobrze;] a do jakiej pracy fizycznej idziesz? co będziesz robić?
klaudiak96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 09:17   #651
Pijana truskawkami
Zakorzenienie
 
Avatar Pijana truskawkami
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5 692
Dot.: Chcę schudnąć, kto ze mną? Do lata jeszcze trochę czasu więc damy rade!!!

Ja jestem załamana, bo nie mogę wykonywać żadnych ćwiczeń Dlatego muszę ograniczyć jedzenie, eh czuję się źle bez ćwiczeń.
__________________


"[...] dotrzesz do takiej granicy, że gdy jej nie przekroczysz - będziesz nieszczęśliwa, a gdy przekroczysz - może jeszcze nieszczęśliwsza..."

F.Dostojewski




Pijana truskawkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 09:17   #652
AguskaGCW2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Chcę schudnąć, kto ze mną? Do lata jeszcze trochę czasu więc damy rade!!!

Na chwilę obecną idę tak dorywczo do szpitala do pomocy w Wawie a później będę szukać już czegoś normalnego
AguskaGCW2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 11:48   #653
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Chcę schudnąć, kto ze mną? Do lata jeszcze trochę czasu więc damy rade!!!

Pogrzeszyłam,pogrzeszyłam i zaczynam wracać na właściwe tory.Co prawdza dziś i jutro napewno nie będzie idealnie,ale lepiej niż przez ost tydz.Na śniadanie zjadłam grahamkie z masłem i pomidorem,na 2 śniadanie napoleonkapopita drożdzamii kawą.Na obiad będzie gotowany kalafior z masłem i bułką tartą,na deser truskawki i oby na tym koniec.2 dni chce jeść normalnie-tak by nie schudnąć,ale i nie przytyć,takie przygotowanie do diety właściwej stąd takie menu.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 18:30   #654
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Chcę schudnąć, kto ze mną? Do lata jeszcze trochę czasu więc damy rade!!!

Poza tym co planowałam zjadłam 2miseczki kapusty z majonezem jogurtowym,keczupem i przyprawą do keba.Leżą przede mną cukierasy czekoladowe,ale ich nie tkne.To co zjadłam musi mi na dziś wystarczyć,będe tylko uzupełniać płyny

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Dziewczyny zważyłam sie przed chwilą i myślałam,że padne trupem jak zobaczyłam na wadze 65pomyślałam,że z wagą coś nie tak i złapałam za centymetr i co się okazało?że waga wcale nie kłamiew tyd tyle kg przytyć?jak to możliwe?gdybym nie zdradziła Dukana to bym tyle nie ważyła,Boże jaka głupia jestem
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 22:17   #655
klaudiak96
Rozeznanie
 
Avatar klaudiak96
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 823
Dot.: Chcę schudnąć, kto ze mną? Do lata jeszcze trochę czasu więc damy rade!!!

Cytat:
Napisane przez Pijana truskawkami Pokaż wiadomość
Ja jestem załamana, bo nie mogę wykonywać żadnych ćwiczeń Dlatego muszę ograniczyć jedzenie, eh czuję się źle bez ćwiczeń.
a czemu nie mozesz ćwiczyć, co się dzieje?

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Adelajda84 Pokaż wiadomość
Poza tym co planowałam zjadłam 2miseczki kapusty z majonezem jogurtowym,keczupem i przyprawą do keba.Leżą przede mną cukierasy czekoladowe,ale ich nie tkne.To co zjadłam musi mi na dziś wystarczyć,będe tylko uzupełniać płyny

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Dziewczyny zważyłam sie przed chwilą i myślałam,że padne trupem jak zobaczyłam na wadze 65pomyślałam,że z wagą coś nie tak i złapałam za centymetr i co się okazało?że waga wcale nie kłamiew tyd tyle kg przytyć?jak to możliwe?gdybym nie zdradziła Dukana to bym tyle nie ważyła,Boże jaka głupia jestem
z tym jedzeniem 'po diecie' to masz rację, warto zrobić sobie czasem te 2000 ckal, żeby tak to jakos ogarnąć
a dobrze pamiętam że ty ważyłaś 58 kg?
poczekaj ze dwa dni, bo zawsze tak jest, że jedzenie w nas jeszcze siedzi i woda sie zzatrzymuje, i pokazuje o 2-3 kilo za dużo po jakimś większym żarciu.. cieszy mnie to że wróciłaś bo już chciałam do ciebie pisać na priv! najważniejsze to mieć motywację , cel i dązyć do niego mimo przeszkód
klaudiak96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 16:35   #656
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Chcę schudnąć, kto ze mną? Do lata jeszcze trochę czasu więc damy rade!!!

Dobrze pamiętasz po zakończeniu Dukana ważyłam 58kg niestety póżniej się nie ważyłam i mam za swoje.Można przytyć 3 kg(woda,zawartość jelit)ale nie 7 kg a u mnie właśnie tyle było.Dziś waga pokazała 62,9kg.Nie jest to żadne złudzenie,ludzie mi mówią,że przytyłam.Takie jojo w tak krótkim czasie?nie wiem jak to się stało nie umiem tego logicznie wytłumaczyć ani wam ani sobie.Dziś też zjadłam że tak powiem normalnie-ok 1500-1800kc.Byłam w końcu na siłowni ,spędziłam na bieżni 80 min-chodziłam przy maksymalnym nachyleniu,na bieg mam za słabą kondycje.Czuje teraz wszystkie mięśnie.Jutro też się wybieram...i pojutrze i tak codziennie.Pokuta musi być
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 18:22   #657
Merry94
Raczkowanie
 
Avatar Merry94
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 428
Dot.: Chcę schudnąć, kto ze mną? Do lata jeszcze trochę czasu więc damy rade!!!

ja dzis trening zaliczyłam teraz kolacja chudy twarożek z ziołami ;D
__________________
ćwiczę od listopada 2011 r.
robię kaloryfer na wakacje
zapuszczam włosy od lutego 2012
olejuje włoski i o nie dbam
Waga było 67 kg -.- -->jest 63 --> 61 cel --> 58
Merry94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 18:57   #658
klaudiak96
Rozeznanie
 
Avatar klaudiak96
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 823
Dot.: Chcę schudnąć, kto ze mną? Do lata jeszcze trochę czasu więc damy rade!!!

Cytat:
Napisane przez Merry94 Pokaż wiadomość
ja dzis trening zaliczyłam teraz kolacja chudy twarożek z ziołami ;D
za zapał!
klaudiak96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 19:05   #659
Merry94
Raczkowanie
 
Avatar Merry94
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 428
Dot.: Chcę schudnąć, kto ze mną? Do lata jeszcze trochę czasu więc damy rade!!!

a dziękuje zawsze po ćwiczeniach jestem jakos tak lepiej nakrecona na odchudzanie od wczoraj zaczełam masaże kostkami lodu a wczesniej robiłam zimne prysznice na ujędrnienie;D oby efekty były;p
__________________
ćwiczę od listopada 2011 r.
robię kaloryfer na wakacje
zapuszczam włosy od lutego 2012
olejuje włoski i o nie dbam
Waga było 67 kg -.- -->jest 63 --> 61 cel --> 58
Merry94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 19:16   #660
Pijana truskawkami
Zakorzenienie
 
Avatar Pijana truskawkami
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5 692
Dot.: Chcę schudnąć, kto ze mną? Do lata jeszcze trochę czasu więc damy rade!!!

Cytat:
Napisane przez klaudiak96 Pokaż wiadomość
a czemu nie mozesz ćwiczyć, co się dzieje?

miałam operacje i mam szwy na plecach Czuję, że tyję ;/ Jeszcze póltora tygodnia bez ćwiczeń.
__________________


"[...] dotrzesz do takiej granicy, że gdy jej nie przekroczysz - będziesz nieszczęśliwa, a gdy przekroczysz - może jeszcze nieszczęśliwsza..."

F.Dostojewski




Pijana truskawkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-24 15:37:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.