30,40 plus od A do Z cz.2 - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-23, 15:41   #2041
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Cytat:
Napisane przez Absit Pokaż wiadomość
za okna
naleza Ci sie jak nie wiem co
no i chyba jednak nie musialas sie wybielac filtrami jak gejsza bo slonce nie az tak mocne ....przynajmniej u nas....pachnie burza
Nie, słońce świeciło baaardzo mocno od rana i ani jednej chmurki. Bez filtra nosa na balkon bym nie wyściubiła Deszcz by się przydał
Cytat:
Napisane przez Absit Pokaż wiadomość
wlasnie wciagnelam kalafior z bulka tarta zamiast obiadu....tzn bulka tarta zamiast calej reszty ...ale kocham takie jedzenie....w ogole to moj czas jedzeniowy.....szparagi, fasolka, kalafiory, brokuly i kalarepki, cukinia i swieze owoce
Też lubię No, może poza kalarepą, bo nie wiem, z czym i jak to warzywo robić. A, i szparagow też nie jadam, ale nie umiem robić, raz próbowałam, nie wyszły, potem w knajpie, byly jakieś rozgotowane, więc się nieco zraziłam
Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
jakos z ciuchami mam opory , wystawiam drozsze kosmetyki, szmateksem nie jestem Wole rozdawac znajomym...
Ustaw mnie w kolejce, jak zaczniesz torebki rozdawać
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 07:44   #2042
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

no i prosze, jak cicho Co, same milczace zostały...? Miłej niedzieli ! Ja zamierzam sie dzis maksymalnie obijac, czyli biore zaległe seriale i ogladam w spokoju
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 09:29   #2043
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Walczę z bólem głowy
Co oglądasz, Kama?
Wczoraj dokończyłam sezon "Prywatnej praktyki", ostatni odcinek bardzo wzruszający, wyjątkowo mi się podobał, bo serial nie za bardzo . Nawet niespecjalnie jestem ciekawa sezonu kolejnego...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 16:09   #2044
Black_Satin
Raczkowanie
 
Avatar Black_Satin
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 454
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Cytat:
Napisane przez Absit Pokaż wiadomość

wlasnie wciagnelam kalafior z bulka tarta zamiast obiadu....tzn bulka tarta zamiast calej reszty ...ale kocham takie jedzenie....w ogole to moj czas jedzeniowy.....szparagi, fasolka, kalafiory, brokuly i kalarepki, cukinia i swieze owoce
Tez uwielbiam letnie warzywka!

Jak to, jak mozna nie lubiec szparagow? Choc wlasnie dzisiaj akurat konczy sie oficjalny sezon zbierania szparagow moze uda sie je gdzies jeszcze kupic. Moj sposob na szparagi jest bardzo prosty - a nie jestem absolutnie utalentowana kucharka, jemy ich natomiast rzeczywiscie duzo:
Biale szparagi obciac na dlugosci ok.1/3 od dolu, do polowy lodygi lekko obrac; zielonych tylko koncowki 1-2 cm odciac,ewnt. troszke obrac, zalezy od jakosci szparagow... Szparagi b.ostroznie do gotujacej posolonej wody wlozyc, z odrobina soku z cytryny i kawalkiem masla. Gotowac zielone ok.12 min, biale ok.14-15 min, ale tak, by woda lekko "bulgotala" tylko (ja zawsze w tym czasie wyjmuje jednego i testuje zebami- jak lykowaty to jeszcze chwilke gotowac, ale wciaz testowac, bo latwo przegotowac). Ostroznie wyjac z wody i osaczyc. Podawac np. "ala polacca" : polane lekko bulka tarta z maslem, lub polane sosem vinaigrette i posypane drobniutko pokrojonym jajkiem na twardo; lekko upieczone w ciescie strudlowym (wtedy krocej gotowac). Za barbarzynstwo natomiast uznaje szparagi tonace w sosie holenderskim, zwanym rowniez beszamelem! Zabija to ich smak i czyni potrawe ciezka i tlusta (sposob ulubiony np. w Niemczech, no ale oni nie sa zbyt dobrym przykladem kulinarnym )
__________________


Edytowane przez Black_Satin
Czas edycji: 2012-06-24 o 16:10
Black_Satin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 17:28   #2045
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Lubie szparagi, ale tylko zielone Białe sa dla mnie zbyt łykowate...Gotuje je przewaznie na parze, bez przypraw i nic nie dodaje na wierzch - z czystej oszczednosci kalorii Niezłe sa szparagi zawijane w szynke i tak pieczone...Mam tylko jeden problem - nigdy nie wiem, kiedy szparagi sa dobre, a kiedy trafi mi sie długa nic - czesc w ustach, koniec juz w zoładku
Aktualnie ogladam Heroes. mam 3 sezony, nagrywam własnie 4, a nigdy tego nie widziałąm. nagrywam duuuzo seriali...i docieram do nich po dłuzszym czasie...po latach na przykłąd Mam duzo wolnego czasu i cos mnie nachodzi - i wtedy gine przed ekranem...
A propos odchudzania - wiem, co moj maz dostanie w najblizszym czasie - spagetti carbonara Wiecie - boczek, kremowka, zółty ser - bomba kaloryczna Ale on moze...ja powącham...Dzis dotarłam do gotowanej soczewicy. hm...w sałatce z warzyw z octem - wychodzi cos, czego tygrysy nie lubia Jutro albo pojutrze musze wykombinowac cos innego...ale skladniki sa ograniczone, wiec i Salomon miałby problem zrobic z nich cos strawnego...z soczewica

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2012-06-24 o 17:32
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 18:22   #2046
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
A propos odchudzania - wiem, co moj maz dostanie w najblizszym czasie - spagetti carbonara Wiecie - boczek, kremowka, zółty ser - bomba kaloryczna Ale on moze...ja powącham...
Uwielbiam carbonarę, nie jem zbyt często ze względu na "bombowatość" kaloryczną właśnie..I jem bez żółtego sera, zawsze to parę kalorii mniej...
Heroes zaliczylam jakiś czas temu.Wszystkie 4 sezony

Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2012-06-24 o 18:24
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 18:37   #2047
Black_Satin
Raczkowanie
 
Avatar Black_Satin
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 454
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Sos Carbonara to dla mnie... jak beszamel wlasnie, ale faceci moga sobie na takie pozwolic Ze spaghetti carbonara mialam bardzo wewnetrznie glebokie przezycie pare lat temu w Wenecji...Bylismy w czasie karnawalu, tluuuuumy ludzi oczywiscie, oczywiscie wszystkie lokale do sufitu zapchane, az w koncu trafilismy gdzies stolik. Ja bylam straszliwie glodna, wybor byl niewielki, restauracja tzw. pulapka turystyczna, i , pomimo wszystko, zamowilam te carbonare...ojej, ojej....dluzszy czas ja wspominalam
Soczewice bardzo lubie! Przez 10 lat bylam wegetarianka, mam wiec duze doswiadczenie z tego typu produktami. W zaleznosci od tego, jaki rodzaj tej soczewicy masz, istnieje mnostwo przepisow, no i NAJWAZNIEJSZE: co wolno ci z ta soczewica laczyc? Ja uzywam ostatnio bardzo chetnie czarna, zwana u nas kawiorowa, przewaznie jako sycacy dodatek do innych warzyw, cos jak substytut ryzu czy makaronow.

Seriali nie ogladam wcale. Jedynym byl przed laty taki polski, ogladalam z sentymentu, o rodzinie w jakims dworku, ale mlodsze pokolenie zylo juz w W-wie; demencja totalna: tytulu nie moge przypomniec!W watku warszawskim grala mloda policjantke na Dworcu Centralnym b.znana pozniej aktoreczka, z takimi dlugimi rzesami...
Juz wiem! Zlotopolscy!!!W necie znalazlam..., demencja wierna dalej...
__________________


Edytowane przez Black_Satin
Czas edycji: 2012-06-24 o 18:43
Black_Satin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-24, 21:01   #2048
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Wróciłam z Bieszczad .....

Jak pojechaliśmy do firmy , do psów , to paczuszka od Kamy na mnie już czekała

Kama, dziękuję BARDZO !!!!!

Wszystko piękne , ale ten błyszczyk Elizabeth Tailor ma zabójczy kolor

Ten EL jest dla mnie bardzo mocny , a ten ET jest mega Bardzo , bardzo kryjący i niestety dla mnie za odważny ...Aczkolwiek piękny

Pomadka HR bardzo ładna , subtelna ....mój kolorek zdecydowanie
Mgiełka też świetna - świeżutki zapach owocowy

Ten puderek z Body Shopa jest świetny - do nabłyszczania ciałka opalonego .a powiem Wam , że mam co nabłyszczać ....Moja waga rośnie ......wciąż .... Zapowiedziałam już Kaśce , że aparatu fotograficznego w tym roku na wakacje nie bierzemy ......


Lubię szparagi , ale nie umiem ich przyrządzać ....Zazwyczaj gotuję na parze, a potem polewam roztopionym masłem ...
A soczewicy chyba nawet nie jadłam.... A powinnam ....

W czwartek w nocy lecę .....chyba nie muszę Wam mówić , że nawet nie poprane ?

Daphne miała wczoraj jechać do nowego domku , ale niestety transport się nie odbędzie .i mam stres .Bo nie może zostać , jak ja wyjadę .muszę coś kombinować znów .....eh .....
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 21:30   #2049
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

soczewica pomaranczowa taka , warzywa surowe, ew. przyprawy, bez cukru, tłuszczu i innych. z warzyw zrobilam sałatke, dodałam troche octu winnego i do tego gotowana soczewica . no nie wiem...smaku nie poprawila Ugotowałam to chce powoli zjesc...Moge sobie wyobrazic danie a la fasolka po bretonsku...ale wegetarianskie i bez tłuszczu i bez zageszczenia maka...?
Tigi, wyprobuj EL na palec i tym po ustach - masz wtedy SUBTELNY i super modny malinowy kolorek I znacznie deliktniejszy, niz nakłądanie bezposrednio...Ciesze sie, ze reszta Ci sie podoba...
Ja jestem dopiero przy pierwszym sezonie Heroes W tygodniu nie mam za bardzo czasu...Zaraz nowy, piekny tydzien zreszta...
dzis dodałam sobie troche kalorii przez czeresnie - po prostu wychyliłam sie przez okno Jeszcze pare dni, ale juz sie nadaja do jedzenia...Ogrodkiem zajmuje sie tesciowa, ja jestem wybitnie nierolnicza - ale sa pozyteczne wyjatki, ktorych istnienie aprobuje - nasz 2 czeresnie, brzoskwinia i maliny Reszta zielonego talatajstwa mi wisi
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 07:49   #2050
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Kawa ...
Dziś chłodniej u nas i na razie pochmurno ...

Kama , zapomniałam wczoraj napisać, że ten błyszczyk Givenchy jest śliczny - taki delikatny , daje połysk, super solo ,ale też świetnie nadaje się np . na pomadkę ....

Muszę zrobić listę spraw do załatwienia przez wyjazdem , bo co chwilkę coś mi się przypomina , ale umyka ....

Edytowane przez Tigerr
Czas edycji: 2012-06-25 o 09:39
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 09:40   #2051
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Swiruje Ci mi dziś komputer...Chyba ma niższe ciśnienie niż ja...

Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2012-06-25 o 09:42
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 09:42   #2052
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Przesłane przez koleżankę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 229822_10151050524836271_1205198082_n.jpg (30,5 KB, 4 załadowań)
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 09:49   #2053
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Tigi, oczywiście gratuluję kosmetycznych zakupów
Az milszy poniedziałek i nowy tydzień się robi, prawda?!?
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 10:01   #2054
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Ostatni tydzień i urlop, jestem w pracy, lekcje naciągane, dzieci mało, a jeszcze konferencja mnie czeka dzisiaj. Wczoraj zakończyłam pozytywnie studia, tylko obrona z tego kierunku mi została.

Odnośnie diety, słyszałam, że podobno od 6 do 10 rano można wszystko jeść, podobno w tym czasie komórki tłuszczowe mają zablokowane receptory wyłapujące cukier i lipidy, nie wiem ile w tym prawdy, ale ja akurat najwięcej jem na śniadanie.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 12:21   #2055
Black_Satin
Raczkowanie
 
Avatar Black_Satin
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 454
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Gratulacje, Xnika!!!

Kama, moje spontaniczne pomysly nt. soczewicy:
ratatouille, zupy, bolognese (wszystko jak klasyczny przepis, zamiast mieska-soczewica ), soczewica kokosowa (z imbirem, curry, mleczkiem kokosowym), salatki rozne...mniammmmm...:cmok :
__________________

Black_Satin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 15:11   #2056
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Sati, ja nie mowie, ze nie lubie soczewicy , ja mowie, ze nie mam pomysłu na GOŁĄ soczewice z warzywami Bez odrobiny tłuszczu. bez mleczka kokosowego, sosu pomidorowego ( bo jaki sos z o,5 pomidora?!). zup nie jadam, chyba, ze krem z pomidorow i papryki, na miesku gotowany. a tu nie powinnam jesc kremow, papryki tez nie mam na liscie...No, pomedytuje nad ta polowka pomidora i ewentualnym sosem Albo zupa ze scisle odwazonych warzyw.
Za to dzis zrobiłam carbonare. mmm...pychota, skusiłabys sie, Sati Tylko sprobowałam, bo po dodaniu dobrego, ale słonego sera - wyszło za słone i musialam rozcienczac kremowy sos ciut chudsza smietanka. poniewaz nie dopatrzyłam sie sensu w jajkach ( lub zołtkach ) - darowałam sobie...Fakt, ja miałabym opory przy jedzeniu tego, bo te wstretne kalorie ( , Beti, to dobre!) na pewno dopisałaby mi 0,5 kg do rachunku
Tigi, jak Ci pisałam - givenchy bedzie jak znalazł na wyjazd Dla mnie był za jasny, wole jednak cos konkretnego...
Xnika, gratulacje, oby do wakacji, tak...? Rano faktycznie najszybciej spalamy, wiec sniadanie to najbezpieczniejszy posiłek, słyszałam tez, ze nawet deser łatwiej strawimy ( tort na sniadanie...?). ale kaloria jest kaloria, nie wierze tez, ze adipocyty maja zegarki i spia do 10 Az tak dobrze nie ma...
Rodzime lato 15 stopni, wiatr, ze urywa głowe i pada A ludzie sie dziwia, ze nie chcemy spedzac wakacji na polskim wybrzezu...
A, tu macie moja recenzje oryginalnej maski. co, troche sie przejechałam po naszej znajomej...Nie ze złosliwosci, ale po prostu nie musze wierzyc w jej teorie...
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ka.html&next=1

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2012-06-25 o 15:32
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 15:43   #2057
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Kusi mnie ta maseczka na all 3,50 saszetka, może się skuszę z czystej ciekawości co to za selektywne cudo, nawet ciężko dostępne w Korei (ale na naszym all wszystko się znajdzie, nawet tak ciężko dostępne kosmetyki).

Ja rano muszę dużo zjeść, bez śniadania z domu nie wyjadę (5 wafli ryżowych, z tego trzy na słodko, nutella i dżem musi być).
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 16:16   #2058
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Cytat:
Napisane przez [URL
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,49579,white-award-detox-mask-rozjasniajaca-maseczka.html&next=1[/URL]
Kamliś no to pojechałaś
prawie do Korei
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 17:19   #2059
Black_Satin
Raczkowanie
 
Avatar Black_Satin
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 454
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Kama, trudny przypadek z toba..., w sensie kulinarnym oczywiscie! A co to za radykalna diete ty robisz?! No i z czego ty tak schudnac musisz?!?! Eeeeetam, mnie by sie tak nie chcialo Ale nie chce cie absolutnie demotywowac!Trzymaj tak dalej, jesli uwazasz, ze dobrze ci to robi i jestes z tym szczesliwa!("Czy jest mi z tym dobrze, czy jestem z tym szczesliwa?" to moje indykatory sytuacji, dzialania, wszystkiego wlasciwie; w miare mozliwosci ustawiam moje zycie wg. odpowiedzi na te pytania) Co do tej nieszczesnej soczewicy jeszcze to bym ja sobie z warzywkami dla ciebie dozwolonymi mieszala: raz na cieplo, raz na zimno, ale tak calkiem szczesliwa to bym tez nie byla...
I prosze mnie tu nie straszyc zimna aura nad Baltykiem! Wytrzymam, wytrzymam ....tam sie przeciez wychowalam!
Z lampka prosecco pakuje wlasnie bagaze na jutrzejszy wyjazd: najpierw 2 tygodnie poludniowa Francja, pozniej tydzien w domku i drastyczna zmiana klimatu: odpoczynek nad Polskim Baltykiem
__________________


Edytowane przez Black_Satin
Czas edycji: 2012-06-25 o 17:20
Black_Satin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 18:00   #2060
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

A my szukamy domku w Toskanii ....nie wiem czy nie trochę za późno ...no zobaczymy czy coś nam się uda znaleźć ....

jak znacie jakieś namiary to poproszę ....
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 18:45   #2061
Black_Satin
Raczkowanie
 
Avatar Black_Satin
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 454
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Saluti, Lapi
Wybrzeze Toskanii znam wprawdzie bardzo dobrze, ale raczej od strony hotelowej, o domkach nic mi nie wiadomo, za to posiadam wiele informacji turystycznych! Italia to przeciez moja druga ojczyzna, hmmmm....trzecia?!
__________________

Black_Satin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 19:15   #2062
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Coś dla tej wizażowej wielbicielki luksusowych kosmetyków

http://www.luxlux.pl/artykul/najdroz...0-tys-zl-22469

Na pocieszenie, ma być tez tańsza wersja
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 19:32   #2063
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Dlaczego nie lubie sprzedawac na allegro...? raz, to uciazliwe wystawianie aukcji . dwa - to głupie pytania. pani w tej chwili mnie naciska, bym jej udowodnila, ze sprzedawca, od ktorego kupilam pare miesiecy temu krem bb ( na ktory ona ewentualnie ma ochote) - sprzedaje na pewno oryginały...Niby jak mam to zrobic?!
trzy - niesolidni kupujacy, opcja najbardziej wkurzajaca. kupuje, loguje sie, nie płaci, nie odpowiada na maile. ech, zycie...
Toskania...brzmi bardzo romantycznie
Beti, ale na zdrowy rozum - po co komu słoiczek z platyna...?! Jakis milioner krem wywali do plastyku dla swojej panienki, a słoiczek schowa w sejfie...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2012-06-25 o 19:34
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 19:36   #2064
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Beti, ale na zdrowy rozum - po co komu słoiczek z platyna...?! Jakis milioner krem wywali do plastyku dla swojej panienki, a słoiczek schowa w sejfie...
Ja akurat nie potrzebuję, ale skoro je produkują, znaczy-zbyt jest

Wlosy mi się czasami jeżą, jak czytam o tych "twoich "kupujących, Kama...Czekam, aż ktoś napisze do Ciebie, czy nie mogłabyć jej ewentualnie dopłacić, to ona coś kupi
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 08:02   #2065
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Kama apropo allegro.
Własnie wystawiłam pióro watermana od 1 zł i przy cenie 1 zł juz miałam pytania cyz mogę je sprzedac wczesniej tak najlepiej nowe pióro oddam za darmo

Czy któraś z was robiła już manicure/pedicure shellac?
Korci mnie od miesiąca
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 08:08   #2066
Black_Satin
Raczkowanie
 
Avatar Black_Satin
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 454
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Czesc Dziewczyny, zycze Wam pieknego lata!
Wybywam!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg imagesCAY3LE20.jpg (11,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg imagesCAXYWY1V.jpg (13,5 KB, 4 załadowań)
__________________

Black_Satin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 08:23   #2067
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Black_Satin, miłego urlopu
Ale do nas zawitała jesień, póki co W każdym razie na Dolny Śląsk...
Kawa
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 11:08   #2068
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

hej

no tak..lato sobie gdzieś poszło.....dobrze, że w pracy jestem.....

miłego wypoczynku wszystkim odpoczywającym !!

ja muszę nasze plany trochę zrewidować i urlop przełożyć na inny czas, chyba późnojesienny

Beti dziekuję
Absit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 12:11   #2069
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

hello ....u mnie też dziś kiepska pogoda , odechciewa się wszystkiego ...głowa boli od rana .......do pracy nie pojechałam póki co , szwędam się po domu i sprzątam trochę ...syn do szkoly nie poszedł bo jak juz pisała Xinka ściema w tym ostatnim tyg , do kościoła dzieci chodzą teraz 2 dni na msze , bezsens totalny ...

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2012-06-26 o 12:15
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 12:34   #2070
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Abi, dzięki
Już miałam oczywiście te ampułki od Ciebie, ale nie zapamiętałam nazwy, bo nic mi ona nie mówi
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.