Ciągle sama - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-18, 19:31   #3181
_rose
Raczkowanie
 
Avatar _rose
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Dot.: Ciągle sama

Też muszę to z siebie wyrzucić. Sporo moich znajomych już się zaręczyło, większość ma chłopaka. Dosyć często ktoś mnie zagaduje, zaczepia, koledzy mojego brata itd. Ale ja niestety jestem taka, że jedna rzecz mi się nie spodoba w chłopaku i już wszystko szlag trafia. Chyba jestem jakaś inna koleżanki ciągle mi powtarzają że mam obniżyć poprzeczkę, ogólnie mówiąc: czekam na ideał. Ciągle narzekam że tylko ja sama, że nigdy nikogo sobie nie znajdę ale wiem, że to tylko i wyłącznie moja wina a tak strasznie brakuje mi drugiej osoby czy któraś ma taką samą przypadłość?
_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 21:12   #3182
Amylkad
Raczkowanie
 
Avatar Amylkad
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 153
Dot.: Ciągle sama

Mnie szlag trafia jak widzę na FB ciągle nowe związki ostatnio, zwłaszcza koleżanek mojej młodszej siostry, co mają po 15 lat :P Albo jak moi znajomi się zaręczają i są tacy wszyscy happy...
Pewnie to jakiś rodzaj zazdrości, ale ja tam czekam na jedynego. Też mam podobnie do Ciebie, że jestem wybredna, a to jak w miarę charakter to za niski, a tu znowu coś... Ale ja tu pisałam wcześniej, szukam jednak kogoś zbliżonego do mojego ideału i myślę, że mam jeszcze czas na takie wymagania ;D
__________________
"Bądź szczęśliwy teraz, bez powodu, bo nie będziesz szczęśliwy nigdy"

Idealny rok, by rozpocząć zmiany w swoim życiu!
Amylkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 21:53   #3183
skrywana_fantazja
Wtajemniczenie
 
Avatar skrywana_fantazja
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: spod pierzyny xd
Wiadomości: 2 337
Dot.: Ciągle sama

Dziewczyny, ja mam identycznie, ale powiem Wam, ze to chyba nie jest kwestia ideału tylko facet powinien miec w sobie,,to coś" sprawi, ze poczujemy motyle w brzuchu i zaczniemy go postrzegać jak ideał. Nie wiem co to jest, ale wydaje mi się, że tutaj najbardziej działa to co zewnętrzne czyli wyglad i spojrzenie + styl bycia, ale na pewno nie charakter. No bo jak wytłumaczyć to, ze moją pierwszą miłością był facet zupełnie odmienny pod względem charakteru od mojej drugiej miłości ?

A jesli chodzi o wymagania : mnie nie przeszkadza ani niski wzrost, ani wiek. Za to musi mieć ładną twarz tzn. ładną w moim guście i nienaganny dla mnie sposób bycia.

Edytowane przez skrywana_fantazja
Czas edycji: 2012-07-18 o 21:55
skrywana_fantazja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 08:10   #3184
_rose
Raczkowanie
 
Avatar _rose
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez Amylkad Pokaż wiadomość
Mnie szlag trafia jak widzę na FB ciągle nowe związki ostatnio, zwłaszcza koleżanek mojej młodszej siostry, co mają po 15 lat :P Albo jak moi znajomi się zaręczają i są tacy wszyscy happy...
Pewnie to jakiś rodzaj zazdrości, ale ja tam czekam na jedynego. Też mam podobnie do Ciebie, że jestem wybredna, a to jak w miarę charakter to za niski, a tu znowu coś... Ale ja tu pisałam wcześniej, szukam jednak kogoś zbliżonego do mojego ideału i myślę, że mam jeszcze czas na takie wymagania ;D
Zgadzam się w 100%! albo jak widzę dzieciaczki w wieku 13 lat, ciągle wklejają dołujące obrazki z bestów itp itd, że samotne bla bla..... nie moge na to patrzeć mój pech również polega na tym że trafiam na samych dzieciaków pomimo że mają niektórzy 23 lata... i pod względem wyglądu i charakteru. Co do wzrostu to niestety mój ideał to około 180 a najlepiej więcej bo sama jestem wysoka a jak ubiorę obcas to mam te 180

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez skrywana_fantazja Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam identycznie, ale powiem Wam, ze to chyba nie jest kwestia ideału tylko facet powinien miec w sobie,,to coś" sprawi, ze poczujemy motyle w brzuchu i zaczniemy go postrzegać jak ideał. Nie wiem co to jest, ale wydaje mi się, że tutaj najbardziej działa to co zewnętrzne czyli wyglad i spojrzenie + styl bycia, ale na pewno nie charakter. No bo jak wytłumaczyć to, ze moją pierwszą miłością był facet zupełnie odmienny pod względem charakteru od mojej drugiej miłości ?

A jesli chodzi o wymagania : mnie nie przeszkadza ani niski wzrost, ani wiek. Za to musi mieć ładną twarz tzn. ładną w moim guście i nienaganny dla mnie sposób bycia.
Też uważam że musi mieć to coś ponieważ czasami zdarza mi się fantazjować o jakimś znajomym który wcale nie jest ideałem piękna, wysokim, przystojnym facetem
_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 17:40   #3185
zieloneoczymam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 364
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Dobry program graficzny.
To też

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
ja to bym chciala w wieku 30 lat a coraz mi blizej do tego wieku, mieć faceta takiego juz kurde poważnego a nie na troche.
To też... Kurcze, dziewczyny, 4 lata temu zaczynałam studia, taka mała i głupia byłam (głupia nadal jestem ) ale te lata tak szybko lecą...

Cytat:
Napisane przez eudoxia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy myślicie, że portale tzw. randkowe to już ostateczna desperacja?
Dla niektórych będących w szczęśliwych od kilku lat związkach to może i desperacja, albo takich które maja dużo znajomych i bez problemu mogą znaleźć kogos innego w swoim otoczeniu...
Nie uważam, że to jakaś desperacja. Sposób poznania jak każdy inny. Mam koleżankę w pracy która jest w dwuletnim związku z facetem poznanym na sympatii i jakoś dobrze im się wiedzie

Cytat:
Napisane przez _rose Pokaż wiadomość
Też muszę to z siebie wyrzucić. Sporo moich znajomych już się zaręczyło, większość ma chłopaka. Dosyć często ktoś mnie zagaduje, zaczepia, koledzy mojego brata itd. Ale ja niestety jestem taka, że jedna rzecz mi się nie spodoba w chłopaku i już wszystko szlag trafia. Chyba jestem jakaś inna koleżanki ciągle mi powtarzają że mam obniżyć poprzeczkę, ogólnie mówiąc: czekam na ideał. Ciągle narzekam że tylko ja sama, że nigdy nikogo sobie nie znajdę ale wiem, że to tylko i wyłącznie moja wina a tak strasznie brakuje mi drugiej osoby czy któraś ma taką samą przypadłość?
O daj spokój, u mnie w tym roku 3 osoby ze studiów śluby brało, z liceum ktoś tam, z gimnazjum to już też z 4 osoby, to albo podróżują po Cubie, Peru, Nowej Zelandii i innych, a ja siedzę... i ani faceta, ani lepszych przyjaciół, ani podróży... wpadam w deprechę jakąś.

Cytat:
Napisane przez Amylkad Pokaż wiadomość
Mnie szlag trafia jak widzę na FB ciągle nowe związki ostatnio, zwłaszcza koleżanek mojej młodszej siostry, co mają po 15 lat :P Albo jak moi znajomi się zaręczają i są tacy wszyscy happy...
Pewnie to jakiś rodzaj zazdrości, ale ja tam czekam na jedynego. Też mam podobnie do Ciebie, że jestem wybredna, a to jak w miarę charakter to za niski, a tu znowu coś... Ale ja tu pisałam wcześniej, szukam jednak kogoś zbliżonego do mojego ideału i myślę, że mam jeszcze czas na takie wymagania ;D
Ja to już chyba nie mam szans na swój ideał.

Cytat:
Napisane przez skrywana_fantazja Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam identycznie, ale powiem Wam, ze to chyba nie jest kwestia ideału tylko facet powinien miec w sobie,,to coś" sprawi, ze poczujemy motyle w brzuchu i zaczniemy go postrzegać jak ideał. Nie wiem co to jest, ale wydaje mi się, że tutaj najbardziej działa to co zewnętrzne czyli wyglad i spojrzenie + styl bycia, ale na pewno nie charakter. No bo jak wytłumaczyć to, ze moją pierwszą miłością był facet zupełnie odmienny pod względem charakteru od mojej drugiej miłości ?

A jesli chodzi o wymagania : mnie nie przeszkadza ani niski wzrost, ani wiek. Za to musi mieć ładną twarz tzn. ładną w moim guście i nienaganny dla mnie sposób bycia.
Wiesz, każdy ma jakieś wymagania... ja np. nie chcę w żaden sposób czuć się większa od faceta, bo przy mniejszych ode mnie czuję się mało bezpiecznie... i jakoś tak bardziej męsko niż kobieco
zieloneoczymam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 17:49   #3186
_rose
Raczkowanie
 
Avatar _rose
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Dot.: Ciągle sama

Cieszę się że w końcu trafiłam w takie miejsce, gdzie moge pogadać na taki temat z kimś, kto ma tak samo a teraz: wymieniajcie po przecinku jaki jest Wasz ideał mój to:

wysoki, szczupły ale chociaż troszkę umięśniony (żeby było się w co wtulić), przystojny, z poczuciem humoru, kochający dzieci, wyrozumiały, opiekuńczy ale zdecydowany, delikatny ale jak będzie trzeba to niech pokaże na co go stać (wiadomo o co chodzi)
_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 17:52   #3187
zieloneoczymam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 364
Dot.: Ciągle sama

wysoki, szczupły i zdecydownei dobrze umięśniony, lepiej żeby miał owłosiene bardziej jasne niż ciemne, nie chcę żadnych włosów na klacie, bleeee, żeby miał podobny gust co do muzyki, filmów, książek, podobne poglądy na życie, uparty, zdecydowany ale troskliwy, wyrozumiały, i żeby nie przypominał w żaden sposób gbura, buraka, chama i idiotę.

zieloneoczymam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 18:05   #3188
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez zieloneoczymam Pokaż wiadomość
nie chcę żadnych włosów na klacie, bleeee
Jak to bez włosów? No co ty. Włoski są fajne. Zresztą nie znam żadnego faceta, który nie miałby choć kilku włosów na klacie (chyba że je goli, a to zdecydowanie nie mój typ).
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 18:23   #3189
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Ciągle sama

Szczupły, wysoki, najlepiej komarowato zbudowany, dobrze owłosiony na klacie, ale bez zarostu na twarzy.

Pomarzyć można, nie ?

Co do portali randkowych - jeden z moich byłych był poznany w ten sposób i dla mnie to metoda jak każda inna.

A tak w ogóle... mam megadół samotnościowy od parunastu dni, nawet mój "nigdy nic nie widzący" brat stwierdził, że jakoś nadmiernie zmulona jestem.
Pewnie to temu, że nie bardzo nawet mam z kim wyjść Naród pojechał parowo na wakacje, a w ogóle lato to czas jakiś sparowany.

Soraya, musiałam posmęcić
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 18:46   #3190
skrywana_fantazja
Wtajemniczenie
 
Avatar skrywana_fantazja
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: spod pierzyny xd
Wiadomości: 2 337
Dot.: Ciągle sama

To teraz ja Wygląd : hmmm, nie mam konkretnych wymagań, nie musi być umięśniony, ale średnio lubię tych chuderlaków, poniewaz sama jestem jak mawia moja mama ,,szerokiej kości" (rozbita w ramionach) nie musi wyglądac jak model i być wysoki. Jak już wspomniałam patrzę głównie na twarz, chcę żeby miał ładny uśmiech i pociągające spojrzenie. 3 dniowy zarost mile widziany (pod warunkiem, ze mu pasuje). I chcę aby miał ładne dłonie, duże, ale nie szorstkie. Mile widziane fajne ubrania (niekoniecznie drogie).

Pozostałe cechy: zabawny (uwielbiam facetów z poczuciem humoru, wygłupiających się, nie wytrzymałabym z poważnym kolesiem, bo lubię jak się ze mną droczy)
-opiekuńczy
- ambitny i mający jakieś hobby(nie musi być mistrzem, ale powinien zdradzać jakieś zainteresowania czy to nauką, czy sztuką, itp),
- romantyczny, bo sama jestem romantyczką
- nie nadużywający alkoholu
- słowny

Mamy prawo wymagać wszystkiego tego co same możemy dać.

Edytowane przez skrywana_fantazja
Czas edycji: 2012-07-19 o 18:50
skrywana_fantazja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 19:03   #3191
zieloneoczymam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 364
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Jak to bez włosów? No co ty. Włoski są fajne. Zresztą nie znam żadnego faceta, który nie miałby choć kilku włosów na klacie (chyba że je goli, a to zdecydowanie nie mój typ).
No "kilka" może mieć
Ale zdecydowanie odpada tym "owłosiony jak małpka"...
zieloneoczymam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 21:01   #3192
eudoxia
Raczkowanie
 
Avatar eudoxia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 273
Dot.: Ciągle sama

Smutno mi się robi na myśl o ideałach, bo mój ideał na pewno nie będzie chciał mnie. Ostatnio podobam się facetom, którzy kompletnie nie są w moim typie, pewnie w końcu będę musiała zaakceptować łysiejącego, grubawego lowelasa
eudoxia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 22:13   #3193
Amylkad
Raczkowanie
 
Avatar Amylkad
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 153
Dot.: Ciągle sama

Co tam... tak w skrócie to:
- wysoki, może nie jakiś koszykarz, ale tak z 180? i nie chuderlaczek, bo sama jestem dosyć pełnych kształtów, co by mnie podniósł w razie potrzeby trochę mięśni by się przydało, ale nie koksu xD
- NIEBIESKIE OCZY <3, blondyn, albo brązowe jakieś włosy, takie trochę dłuższe, ale nie żaden włoski typ! żadnych krzaczastych, czarnych, zrośniętych brwi i do tego czarnych, cielęcych oczek... (jak widać, za południowcami nie przepadam :P)
- żeby się jakoś ogólnie dobrze prezentował, nie musi mieć super modnych ciuchów, ale jakieś schludne i pasowne
- ciepły, z poczuciem humoru, żeby nam się dobrze rozmawiało na różne tematy
- niepalący, nie nadużywający alkoholu, ale nie musi być abstynent, bez przesady
- dobrze by było, jakby był wierzący i miał podobne poglądy na życie
- z ciekawym pomysłem na życie, ciekawym hobby/zainteresowaniami (nie musi być sportowiec )
- umiarkowanie ambitny i romantyczny
- żeby lubił się przytulać! <3 i drapał po pleckach
- raczej nie imprezowy typ, ale mógłby nauczyć mnie tańczyć, bo nienawidzę przez to imprez i wesel :/
- żeby mnie wysłuchiwał, akceptował moje słabości, opiekuńczy był ale nie ciepła klucha, zdecydowany i męski w odpowiedniej sytuacji
- cóż, żaden dres i żaden metal w długich włosach, bo mnie się to nie podoba po prostu
- żebym się czuła przy nim bezpieczna i mogła mu ufać...
- żeby miał "to coś", zniewalający uśmiech, chemia żeby była, bo bez tego ani rusz!

Długo by można jeszcze pisać dziewczyny Przyznam, że to dosyć wysokie wymagania, ale ja tam szukam i mam nadzieję, że znajdę ;D

PS. Dzisiaj znowu nowe związki na FB... ale się nie dołuję!
__________________
"Bądź szczęśliwy teraz, bez powodu, bo nie będziesz szczęśliwy nigdy"

Idealny rok, by rozpocząć zmiany w swoim życiu!
Amylkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 22:57   #3194
skrywana_fantazja
Wtajemniczenie
 
Avatar skrywana_fantazja
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: spod pierzyny xd
Wiadomości: 2 337
Dot.: Ciągle sama

Oł jeeee, ale fajnie jest pomarzyć

Ja dodam jeszcze, ze:
-powinien umiec tańczyć. Niekoniecznie super tancerz, ale chciałabym się z nim wybawić na parkiecie kiedy pojdziemy na jakieś wesele czy coś w tym stylu :P (aczkolwiek moge wybaczyć tą niechęć, miałam byłego który tańczyć nie za bardzo chciał, a i tak byłam oczarowana. ,,To coś" robi swoje.)
- własne zdanie mile widziane, ale nie kontrowersyjnie odmienne od mojego Taki złoty środek -nie chcę żeby był uległy jak ciepłe kluchy, ale też nie lubię gorliwych dyskutantów
- żeby interesował się moim życiem, tym co robię, studiami, zainteresowaniami (nie musi ich podzielać, ale niech nie zachowuje się jakby pierwszy raz o czyms słyszał mimo, ze ciągle mu o tym trąbie). Ostatnio maiłam sytuację: ze 3 razy mówiłam chłopakowi jaki kierunek najbardziej mi sie podoba, a on na wieść o moim drugorzędnym, mniej upragnionym kierunku studiów rzucił tekst ,,marzyłas o tym" Jednym uchem słucha,a drugim wypuszcza


Coś mi się wydaje, ze te moje wymagania na nic się zdają, bo kiedy spotkam czarującego faceta z magicznym ,,czymś" ideały pójdą w kosmos No może nie wszystkie, ale część pewnie tak Poprzednim razem chciałam wygadanego, odważnego szatyna o piwnych oczach, a zakochałam się w niebieskookim blondynie, spokojnym i mało wygadanym

Edytowane przez skrywana_fantazja
Czas edycji: 2012-07-19 o 23:04
skrywana_fantazja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 01:43   #3195
rachuciachu
Rozeznanie
 
Avatar rachuciachu
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 565
Dot.: Ciągle sama

Skoro wszyscy piszą, to napiszę i ja.
Moim ideałem byłby ciemnooki brunet, minimum mojego wzrostu, który ogarnia podstawowe zasady savoi-vivre'u (np. siorbania i mlaskania bym nie zniosła, nóż w kieszeni mi się otwiera gdy słyszę te 'dźwięki'). Powinien być rozmowny, dowcipny i miec podobne poglady na zycie/polityke/religie itp, bo niestety jeestem kłótliwa, a w tych tematach o konflikt nie trudno.
Ale ogólnie muszę zgodzić się ze Skrywaną_fantzją, że facet musi mieć to coś... Bo kiedys tez poznalam chlopaka zupelnie innego, niz wynikalo to z moich zalozen i byl super.
__________________

rachuciachu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 06:33   #3196
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Ciągle sama

apropo tego o czym piszecie http://kwejk.pl/obrazek/1319277/idea...%BCczyzna.html
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 08:25   #3197
_rose
Raczkowanie
 
Avatar _rose
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość

Czyli nasze ideały nie odbiegają od innych I też ważne żeby się swojej mamy nie wstydził
_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 09:54   #3198
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Ciągle sama

To i mój ideał:

wygląd: nie mam jakiś specjalnych wymagań typu oczy czy włosy: ważne by był wyższy ode mnie (180cm byłoby ok), miał duże dłonie, nie był patyczakiem. Mile widziany delikatny zarost I żadna fleja, dres, czy hh!
Jak już marzymy to "mógłby" być sobowtór Iana Somerhaldera

charakter:
- zdecydowany - strasznie męczą mnie faceci, którzy nie wiedzą czego chcą :P
- miał jakąś pasję/zainteresowania/zajęcia w wolnym czasie
- towarzyski ale żeby miał czas dla mnie
- zabawny
- rozmowny - bo sama nie jestem gadatliwa
- opiekuńczy
- czuły
- romantyczny
- żądny przygód
- i żeby lubił piłkę nożną!

Edytowane przez balletoevs
Czas edycji: 2012-07-20 o 09:56
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 12:37   #3199
tyska04
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 936
Dot.: Ciągle sama

Cześć, dawno nic nie pisałam, a wpadam regularnie Więc pomyślałam, że się zamelduję, żebyście nie pomyślały, że coś się u mnie zmieniło
__________________
"posiadam wiarę w niemożliwą moc
potrafię jeśli chcę rozświetlić mrok
mogę poruszyć was na kilka chwil
tylko zrozumcie kiedy zechcę znowu z sobą być "
tyska04 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 15:08   #3200
molly17
Rozeznanie
 
Avatar molly17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 662
Dot.: Ciągle sama

A ja w tym tygodniu wróciłam z wakacji I również podczytuję (co do tych ideałów, ja myślę że wcale nie są jakieś wygórowane życzenia, to aby partner był opiekuńczy jest chyba jedną z podstaw w związku... myślałam że amcie specjalne wymagania co do wyglądu czy stylu życia, ale dziewczyny nie czujcie się winne za to ze wymagacie zrozumienia bo to normalna rzecz )
U mnie również nic się nie zmienia, pozostaję w bezzmienym stanie "faceci mnie nie obchodzą" choć ostatnio sąsiad się ładnie do mnie uśmiechał ah
__________________

Rzucam słodycze i internet!
molly17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 16:40   #3201
skrywana_fantazja
Wtajemniczenie
 
Avatar skrywana_fantazja
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: spod pierzyny xd
Wiadomości: 2 337
Dot.: Ciągle sama

Poza tym niektórzy faceci popełniają straszne gafy .

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Dziewczyny, wiecie do jakiego wniosku doszłam? Duzo kobiet chce faceta ustabilizowanego, z pracą i dobrą pensją. A ja nie chcę,bo... na dłuższą metę wcale nie byłoby to dla mnie korzystne. Jestem studentką kierunku humanistycznego i po skończeniu studiów będę musiała ruszyć tyłek do większego miasta żeby znaleźć pracę w zawodzie. Obawiam się, że facet z dobrą pracą na miejscu nie bedzie chciał się ze mną przeprowadzić, a ja nie mam zamiaru rezygnować ze swoich planów zawodowych. Po co mi taki związek, który z góry skazany jest na niepowodzenie? Może lepiej będzie jeśli zacznę poważnie myśleć o facetach po skończeniu studiów lub rozglądac się za studentami ... :P
A teraz bede miała taki zapierdziel na studiach, 2 kierunki, wolontariat, w dodatku chodze jeszcze na próby, ze obawiam się, iż to nie jest dobry czas na faceta. No chyba, ze mieszkałby w tym samym mieście co ja.

Edytowane przez skrywana_fantazja
Czas edycji: 2012-07-20 o 16:44
skrywana_fantazja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 00:44   #3202
signorina tuttofare 88
Raczkowanie
 
Avatar signorina tuttofare 88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez skrywana_fantazja Pokaż wiadomość
Poza tym niektórzy faceci popełniają straszne gafy .

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Dziewczyny, wiecie do jakiego wniosku doszłam? Duzo kobiet chce faceta ustabilizowanego, z pracą i dobrą pensją. A ja nie chcę,bo... na dłuższą metę wcale nie byłoby to dla mnie korzystne. Jestem studentką kierunku humanistycznego i po skończeniu studiów będę musiała ruszyć tyłek do większego miasta żeby znaleźć pracę w zawodzie. Obawiam się, że facet z dobrą pracą na miejscu nie bedzie chciał się ze mną przeprowadzić, a ja nie mam zamiaru rezygnować ze swoich planów zawodowych. Po co mi taki związek, który z góry skazany jest na niepowodzenie? Może lepiej będzie jeśli zacznę poważnie myśleć o facetach po skończeniu studiów lub rozglądac się za studentami ... :P
A teraz bede miała taki zapierdziel na studiach, 2 kierunki, wolontariat, w dodatku chodze jeszcze na próby, ze obawiam się, iż to nie jest dobry czas na faceta. No chyba, ze mieszkałby w tym samym mieście co ja.
skrywana_fantazja - nie ma "dobrego czasu" na faceta. Nawet jeśli studiowałabyś 5 kierunków, mieszkała w drugim końcu Polski, miała próby, mnóstwo zajęć dodatkowych to jak się zakochasz znajdziesz czas na wszystko! ale i tak nic nie będzie miało znaczenia oprócz czasu spędzonego z Tym Jedynym
__________________
jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
signorina tuttofare 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 00:56   #3203
hello_penny
Raczkowanie
 
Avatar hello_penny
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 471
Dot.: Ciągle sama

a ja stwierdziłam niedawno, że nie będę się wiązać, jeśli nie mam 100% pewności. nie jestem naiwna - co to, to nie! zaufałam komuś do tego stopnia jeden jedyny raz. o raz za dużo, zważywszy na to, jak mnie potraktował. trudno, niech ludzie nadal mówią, że jestem Królową Śniegu, ale przyrzekam sobie, że 'nobody breaks my heart'. i to nie tylko wynik nałogowego oglądania 'Skinsów'.

na szczęście nie czuję się mniej wartościowa bez cudzych łap na tyłku.
__________________

Sumienie miała czyste. Nieużywane.




56 55 54 53 52 51 50 49 48 47

hello_penny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 16:27   #3204
marzycielka_
Rozeznanie
 
Avatar marzycielka_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: miasto królów polskich
Wiadomości: 580
Dot.: Ciągle sama

Witajcie, od jakiegoś czasu podczytuję was i w końcu zdecydowałam się napisać, bo to wątek idealny dla mnie.

Nie mam wysokich wymagań co do faceta bo musi mieć na pierwszy rzut oka to "coś", choćby był nawet najpiękniejszy pod słońcem a nie będzie miał tego czegoś to odpada i chyba dlatego nigdy z nikim nie byłam bo taki na mej drodze jeszcze nie stanął, zawsze jakieś chude małe chłystki a ja jednak szukam oparcia a nie podparcia
marzycielka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 19:23   #3205
crystal_tokio
Zadomowienie
 
Avatar crystal_tokio
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Ciągle sama

No to mój ideał:
- wygląd:
a)wysoki (co najmniej 180 cm - z racji tego, że ja jestem wysoka i lubię jeszcze przywdziać na me zgrabne stopiszcza buty na obcasie),
b) z włosami na głowie (takimi, żeby tak wbić w nie palce i je przeczesać ) - to byłoby idealne, chociaż znam jednego "łysego" i gdyby nie jego żona... ,
c) dbający o siebie (co nie oznacza, że musi mieć 6-pak);
- inne cechy:
a) z zainteresowaniami (cokolwiek - piłka nożna, wędkarstwo, historia, języki obce, malarstwo czy co mu tam się by podobało ) - po prostu pasja, której by się oddawał (nie w 100% oczywiście ),
b) opiekuńczy, wierny, czuły,
c) potrafiący ustąpić, gdy trzeba,
d) akceptujący moje poglądy religijne (przyp. aut. - żeby przypadkiem nie odważył się mnie indoktrynować),
e) żeby był również na "tak" w kwestii adopcji dziecka,
f) miło by było, jakby nie stroił fochów w momencie moich wyjść z kumpelami/ kolegą z dzieciństwa,
g) żeby nie był maminsynkiem,
h) cecha niepodlegająca dyskusji - niepalący
i) i żeby było w nim trochę z... Bohuna

Molly - mam nadzieję, że wakacje Ci się udały
Tyska - jak w pracy??

U mnie stara bieda za kilka dni skończę 22 lata, dzięki Bogu wychodzę tego dnia w góry, więc nie będzie życzeń pt. sranie w banie i WRESZCIE chłopaka.
__________________
We must fight for what we believe in


Makenai

Lepiej kochać, a potem płakać. Następna bzdura.
Wierzcie mi, wcale nie lepiej. Nie pokazujcie mi raju, żeby potem go spalić.



23.05.2012 - pani licecjatka!
04.07.2014 - pani magister!
crystal_tokio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 20:30   #3206
molly17
Rozeznanie
 
Avatar molly17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 662
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez crystal_tokio Pokaż wiadomość
b) z włosami na głowie (takimi, żeby tak wbić w nie palce i je przeczesać )
Molly - mam nadzieję, że wakacje Ci się udały
ooo to to uwielbiam

a no fajnie było ale czas wrócić na ziemię
__________________

Rzucam słodycze i internet!
molly17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 21:02   #3207
rotunda
Raczkowanie
 
Avatar rotunda
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Zakład
Wiadomości: 339
Dot.: Ciągle sama

Trafiłam chyba na najbardziej marzycielski wątek

Cytat:
Napisane przez crystal_tokio Pokaż wiadomość
No to mój ideał:
- wygląd:
a)wysoki (co najmniej 180 cm - z racji tego, że ja jestem wysoka i lubię jeszcze przywdziać na me zgrabne stopiszcza buty na obcasie),
Obowiązkowo! Ja wolę jeszcze wyższych, sama do niskich też nie należę. Tak koło 188cm i więcej, to mój przedział
W pozostałych cechach jestem już mniej wybredna
Pomijając takie podstawy podstaw jak dbanie o siebie, niepalenie, dobre wychowanie itd. to chciałabym żeby miał odpowiedni charakter. Sama mam ciężki charakter (podobno) i czasem ktoś musi mnie przystopować, dlatego wolałabym faceta z charyzmą i temperamentem. Napisałam podobno, ponieważ jest to diagnoza moich przyjaciółek. Do tej pory trafiały mi się sami tacy do rany przyłóż, może nie jakieś ciepłe kluchy, ale fakt-uciekałam gdzie pieprz rośnie. Byli przezroczyści, zupełnie nieinteresujący. Chciałabym przetestować ich teorię, ale odpowiedniego kandydata na horyzoncie brak...

Ale gdyby już miał się pojawiać to ja nie mam nic przeciwko, aby wyglądał jak Josh Hartnett
rotunda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 21:42   #3208
niki_nik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Ciągle sama

Haha no dziewczyny to nie koncert życzeń. Poza tym patrzcie bardziej na charakter faceta a nie na wygląd. Wygląd się zmienia i za kilkanaście lat może już nie być tak szczupły i wysportowany a charakter zostanie. Poza tym w charakterze też nie wszystko będzie idealne. W zawiązkach ważne jest słowo KOMPROMIS. Oczywiście nie oznacza to że w ramach kompromisu ktokolwiek ma pozwolić na poniżanie itd ale no każdy ma jakąś wadę w swoim charakterze i cóż popatrzmy na siebie Żadna z nas nie jest idealna nie ma co się oszukiwać.

I choć wiem że sama wiele wymagam to są osoby które potrafiły się przebić przez te oczekiwania. Niekoniecznie skończyło się wszystko tak jak byśmy chcieli ale jeśli się nie daje szansy na poznanie siebie swoich wad i próbę zmiany i przyzwyczajenia to niestety będziemy w takim wypadku wiecznie narzekać "Dlaczego jesteśmy same!"
niki_nik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 21:43   #3209
crystal_tokio
Zadomowienie
 
Avatar crystal_tokio
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Ciągle sama

Jakby tak marzyć na sto dwa i abstrahować od rzeczywistości - to z wyglądu z chęcią (wielką ) związałabym się z takimi ciachami, jak Mark Harmon (czy to młody czy starszy, jak w pierwszych sezonach NCIS - ), Petr Cech (zakochana niezmiennie od 2004 roku ), Michael Keaton - za czasów Batmana , Yūsuke Iseya, Chad Michael Murray.
__________________
We must fight for what we believe in


Makenai

Lepiej kochać, a potem płakać. Następna bzdura.
Wierzcie mi, wcale nie lepiej. Nie pokazujcie mi raju, żeby potem go spalić.



23.05.2012 - pani licecjatka!
04.07.2014 - pani magister!
crystal_tokio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 22:05   #3210
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Ciągle sama

Dobra... Miałam nie podejmować tematu ideału, ale tak go ciągnięcie, że nie mogę się już powstrzymać (chyba cienko z moją autostanowczością). Nieziemsko podoba mi się aktor grający Jimmy'iego w serialu Wyspa Harpera na TVP1. Po prostu idealny jest. I to nawet nie o to chodzi, że jest zabójczo przystojny, tylko ma najbardziej za☠☠☠isty uśmiech pod słońcem. I jest odważny, opiekuńczy, honorowy, itd. Oglądałam już dawno temu ten serial i wiem jak się skończy. Tak na marginesie - charakter jest baaardzo ważny (bohater, który okaże się mordercą wydaje mi się teraz obleśny, a oglądając serial za pierwszym razem - uważałam go za całkiem przystojnego).
AHa! Błagam nie śmiejcie się ze mnie i nie wykorzystujcie tej wypowiedzi przeciwko mnie.

Tak serio. Ideały ideałami. Ja naprawdę nie przywiązuję dużej wagi do wyglądu faceta. Jasne, że na pierwszy rzut oka bardziej spodobałby mi się przystojny, wysoki, szczupły, itd. Ale przecież wygląd się zmienia, ja też Miss Polski nie jestem. Dla mnie chłopak mógłby być i niższy, i okrąglejszy, jeśli dbałby o siebie i nadrabiał poczuciem humoru. Pasje też są super. Ale przede wszystkim musi być po prostu dobrym, uczciwym człowiekiem.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.