Ostatnio obejrzane filmy cz. IV - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-20, 03:39   #2281
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Being Flynn - film jest oparty na autobiografii N.Flynna i rzekomo ma pokazać jego kontakty z ojcem. Mam mieszane uczucia co do tego filmu. Oczywiście gra aktorska R. de Niro genialna. Film jak dla mnie ciężki. Fabuła przeplatana z retrospekcją. W tym filmie można zobaczyć wszystko to, czego na co dzień unikamy-alkohol, narkotyki, bezdomność... Zakończenie zaskakujące.
Nie mam pojęcia, jak mam ocenić ten film. Muszę go obejrzeć jeszcze raz.
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 11:44   #2282
hello_penny
Raczkowanie
 
Avatar hello_penny
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 471
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Ostatnia piosenka - książka zdecydowanie bardziej mi się podobała. a byłaby jeszcze fajniejsza, gdybym, czytając, nie miała przed oczami Miley. film wzruszający, ale nie wiem, czy jakoś specjalnie polecam. do obejrzenia, uronienia łezki i zapomnienia.

Twój na zawsze - a tu nie przeszkadzał mi nawet Pattinson w roli głównej! genialny film z odrobinę mniej genialnym finiszem. chociaż może inaczej - finiszem na tyle zaskakującym, że aż przyćmiewającym wcześniejsze wydarzenia. nie wiem, co chciał osiągnąć reżyser, wykorzystując taki zabieg. jeśli lekkie oszołomienie widza, to strzał w dziesiątkę.
__________________

Sumienie miała czyste. Nieużywane.




56 55 54 53 52 51 50 49 48 47


Edytowane przez hello_penny
Czas edycji: 2012-07-20 o 11:46
hello_penny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 11:45   #2283
mssr
Raczkowanie
 
Avatar mssr
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 115
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

"Dyktator" - bardzo fajny film, można się pośmiać, ale zawiera też odzwierciedlenie ludzi, więc nie jest to taka zwykła komedia
mssr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 18:06   #2284
Ewka:D:D
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 875
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Being Flynn - film jest oparty na autobiografii N.Flynna i rzekomo ma pokazać jego kontakty z ojcem. Mam mieszane uczucia co do tego filmu. Oczywiście gra aktorska R. de Niro genialna. Film jak dla mnie ciężki. Fabuła przeplatana z retrospekcją. W tym filmie można zobaczyć wszystko to, czego na co dzień unikamy-alkohol, narkotyki, bezdomność... Zakończenie zaskakujące.
Nie mam pojęcia, jak mam ocenić ten film. Muszę go obejrzeć jeszcze raz.
tez po obejrzeniu mialam mieszane uczucia, jakos wogole ciezko mi sie go ogladalo i faktycznie nie wiem czy go polecec czy nie...
__________________
`Starość we wszystko wierzy.
Wiek średni we wszystko wątpi.
Młodość wszystko wie.`




Ewka:D:D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 18:21   #2285
Malwinka1986
Raczkowanie
 
Avatar Malwinka1986
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 486
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Ja w ostatni weekend obejrzałam coś starszego - "Ostatni Mohikanin". Jakoś mi się ten film wiecznie obijał o uszy, kilka razy słyszałam "Jak to nie widziałaś "Ostatniego Mohikanina"??" W końcu się udało, film dobry, można łezkę uronić
Malwinka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 22:54   #2286
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Zawieszeni na drzewie (1971) - Film z Louis de Funèsem Bohater filmu , bogaty przedsiębiorca , ulega wypadkowi , spada ze skarpy ale jego samochód zamiast roztrzaskać się ląduje na drzewie. Wraz z nim w samochodzie są autostopowicze ( kobieta i mężczyzna). Akcja filmu rozgrywa się prawie tylko na drzewie. Film bardzo mi się podobał. Jak zwykle przezabawny Louis de Funès, grający wrednego człowieka


Mulholland Drive (2001) Oglądałam dwa razy dzień po dniu aby zrozumieć o co chodziło . Film Davida Lyncha. Zakręcony , nietypowy , charakterystyczny dla tego reżysera. Zawiera pełno symboli , ukrytych znaczeń ( dialogi , przedmioty , miejsca , bohaterowie) . Trzeba dokładnie oglądać aby zrozumieć film. Zakończenie nie jest wyjaśnione, tzn jest ale nie jest to prosty, bezpośredni przekaz. Sami musimy interpretować zakończenie i zarazem całą historię za pomocą obrazów , krótkich scen , które reżyser nam przedstawia. Co najlepsze wg. mnie historia skomplikowana nie jest ale mimo wszystko bardzo ciężko jest wpaść na właściwy trop
Ogólnie polecam ten film osobom , które lubią czasem pogłówkować podczas oglądania filmu. Film łatwy nie jest.
A teraz o samej fabule.
Na jeden z ulic Hollywood dochodzi do wypadku z którego żywo wychodzi tylko jedna kobieta. W wypadku traci pamięć , nie pamięta kim jest , jak się nazywa i gdzie mieszka. Ucieka z tego miejsca i postanawia ukryć się w jednym z hotelów. Tam znajduję ją Betty - młoda dziewczyna , która przyjechała do Hollywood aby zrobić karierę aktorską. Kobiety zaprzyjaźniają się i Betty postanawia pomóc poszkodowanej kobiecie w odnalezieniu swojej tożsamości. W filmie poznajemy też losy innych bohaterów, np. reżysera , który został zdradzony przez żonę , a potem okradziony ze wszystkich pieniędzy.

Dorwać byłą (2010)- Bohater filmu ( Milo ) wciela się w rolę łowcy nagród i jego zadaniem jest doprowadzenie byłej żony do więzienia.
Średnio mi się podobał. Dla mnie film na jeden raz , na pewno do niego nie wrócę


Projekt X (2012) - Wielokrotnie omawiany w tym wątku , nie będę zatem przytaczała fabuły.
Film wg również na jeden raz, choć nie powiem mnie czasami bawił. Taki typowy do odprężenia i "odmóżdżenia"
__________________
...Małgośka mówią mi...


...niegrzeczny facet z dobrymi manierami...

Edytowane przez Mary Louu
Czas edycji: 2012-07-20 o 22:57
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 10:36   #2287
Ewka:D:D
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 875
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

KORZENIE REGGAE - film dokumentalny przepelniony przepiekna muzyka, ukazuje krazjobraz i zycie Jamajki oraz jej historie. polecam obraz dajacy radosc
__________________
`Starość we wszystko wierzy.
Wiek średni we wszystko wątpi.
Młodość wszystko wie.`




Ewka:D:D jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-21, 12:21   #2288
LatamSobie
Raczkowanie
 
Avatar LatamSobie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 111
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez WampLady Pokaż wiadomość
Też oglądałam ostatnio, myślałam, że będzie lepsza, jednak w paru momentach się poryczałam.


A więc Wojna - 9/10 film bardzo mi przypadł do gustu! Trochę akcji, trochę śmiesznych momentów, trochę romantycznych momentów Polecam!
Czy ten film a wiec wojna to jest z reese??
bo ogladalam calkiem niedawno jakis i mi sie podobal i mysle ze to byl ten, ale tyle tych komedii romantycznych jest, ze mysle tytuly
LatamSobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 11:18   #2289
WampLady
Zakorzenienie
 
Avatar WampLady
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 866
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez LatamSobie Pokaż wiadomość
Czy ten film a wiec wojna to jest z reese??
bo ogladalam calkiem niedawno jakis i mi sie podobal i mysle ze to byl ten, ale tyle tych komedii romantycznych jest, ze mysle tytuly
Tak, z Reese
__________________
Lubimy Czytać



WampLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 16:23   #2290
EnergyMan
Raczkowanie
 
Avatar EnergyMan
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 252
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

a więc wojna? - zapamietam dziewczyna czasem takie lubi, teraz mnie ciągnie na maraton Step upów

A ostatnio oglądałem Big love i Lincz.
EnergyMan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 16:52   #2291
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Własnie oglądam NIESAMOWITY SPIDER MAN
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-23, 09:05   #2292
LatamSobie
Raczkowanie
 
Avatar LatamSobie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 111
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez WampLady Pokaż wiadomość
Tak, z Reese
Cytat:
Napisane przez EnergyMan Pokaż wiadomość
a więc wojna? - zapamietam dziewczyna czasem takie lubi, teraz mnie ciągnie na maraton Step upów

A ostatnio oglądałem Big love i Lincz.
Ahaaaa, to juz wiem co i jak, jak to ten film
no wiesz EnergyMan, my baby czasem lubimy takie komedyjki, ale ta spodoba Ci sie, bo w sumie jest troche i akcji i meskich zabawek i ogolnie mozna sie posmiac wiec nie powiedzialabym ze jest kolejnym smetem
LatamSobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 12:39   #2293
Bezmleczka
Zadomowienie
 
Avatar Bezmleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 036
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Też bym to zobaczyła

A faceci od kuchni - faktycznie smaczny film i zabawny
Bezmleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 20:48   #2294
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Ostatnio na kinie letnim w moim mieście obejrzałam "Avatar" (2009). Wcześniej nie oglądałam, w sumie nie przepadam za science fiction. Moje wrażenia są takie:
-świetna grafika
-dobre dialogi
-dobra gra aktorów
na minus może przewidywalna dość fabuła, ale raczej nie to jest tu najważniejsze
Ogólnie film mnie urzekł, aż sama byłam zaskoczona. Zapewnił mi sporo dobrej akcji, dał wiele do myślenia i zachwycił swoim obrazem. Z tego co widziałam u nas w mieście się podobał, aż klaskano na koniec Moja koleżanka zaś uznała, że to nie dla niej, że takie jak dla dzieci. No i oczywiście ma prawo do takiego zdania. A ja jestem zachwycona

Widziałam też "Projekt X" (2012) i tu raczej sama bym nie poleciła. Gra aktorów nie podobała mi się, a jeżeli chodzi o film to może parę momentów było dla mnie OK.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2012-07-23 o 20:51
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 23:02   #2295
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Prometeusz (2012) - byłam na seansie 2D, więc nie wypowiadam się co do efektów 3D, ale pewnie robi wrażenie (bo 2D robi spore). Wizualnie jest doskonale - na takie science fiction czekałam z utęsknieniem. Gra aktorska OK, szczególnie Charlize Theron i Michael Fassbender. Największy minus za słaby zarys psychologiczny postaci, ich motywacji, zachowań w pewnych momentach (kilka postaci dosłownie zlało się z tłem) - tu twórcy mogli bardziej się postarać; widać, że postawili na samą historię, opowiedzenie jej, a nie na pojedyncze elementy, czy osoby. Poza tym kilka nielogiczności (czasami pozornych, po chwili zastanowienia wytłumaczalnych, czasami nie). Generalnie polecam, ale nie jest to arcydzieło, a tego się prawdę powiedziawszy spodziewałam. Ładnie się jednak wpisuje w całą historię i jest bardzo dobrym prequelem / rebootem dla całej serii "Alien". I nie wymądrzając się, serio, stwierdzam, że to jest film albo dla wyrobionych widzów (potrafiących skupić się na dwugodzinnym filmie i ogarnąć fabułę), albo dla osób generalnie dosyć kumatych. Ktoś, kto po półgodzinie się rozprasza, nie ogarnie całości i lepiej, aby poczekał na wydanie DVD, bo w kinie szybko straci wątek.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2012-07-23 o 23:04
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 09:54   #2296
Bezmleczka
Zadomowienie
 
Avatar Bezmleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 036
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

od fanow s-f słyszałam, ze słabe wrażenie ogólne
Ja wreszcie obejrzałam Sponsoring - film faktycznie dobry, ale brakowało mi pogłębienia wątków, zarówno prywatnego, jak i oddźwięku społecznego.
Najbardziej utkwiło mi w pamięci zdanie głownej bohaterki do męża (przed kolacją):
To nasza wina - nie wiem czy ona miala na myśli stan ich związku, czy kontekst społeczny - te dziewczyny nazwane przez niego "☠☠☠☠ami".
Pasuje mi i jedno i drugie...
Bezmleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 12:44   #2297
LatamSobie
Raczkowanie
 
Avatar LatamSobie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 111
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Bezmleczka Pokaż wiadomość
Też bym to zobaczyła

A faceci od kuchni - faktycznie smaczny film i zabawny
Faceci od kuchni zarabiste!!!!!podobalo mi sie
A widzial ktos z was moze nowego Batmana gdzies jakos przypadkowo???
Chetnie bym zobaczyla, po angielsku juz jakos ma byc ponoc , chlop mnie namawia ale nie wiem czy warto
LatamSobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 13:19   #2298
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

NIESAMOWITY SPIDER MAN - nie podobał mi się. film trwa 2 godziny i dopiero po godzinie zaczęło się coś dziac. w sumie nie spodziewałam sie rewelacji. mi się film nie podobał
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 09:48   #2299
Bezmleczka
Zadomowienie
 
Avatar Bezmleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 036
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Step up 4 i nabrałam ochoty na więcej...
Bo wygrałam wczoraj pokaz przedpremierowy - 30 wejściówek rozdali na fb Przymknijcie oko na dialogi, a będziecie zachwyceni!
Bezmleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 14:41   #2300
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Prometeusz (2012) - byłam na seansie 2D, więc nie wypowiadam się co do efektów 3D, ale pewnie robi wrażenie (bo 2D robi spore). Wizualnie jest doskonale - na takie science fiction czekałam z utęsknieniem. Gra aktorska OK, szczególnie Charlize Theron i Michael Fassbender. Największy minus za słaby zarys psychologiczny postaci, ich motywacji, zachowań w pewnych momentach (kilka postaci dosłownie zlało się z tłem) - tu twórcy mogli bardziej się postarać; widać, że postawili na samą historię, opowiedzenie jej, a nie na pojedyncze elementy, czy osoby. Poza tym kilka nielogiczności (czasami pozornych, po chwili zastanowienia wytłumaczalnych, czasami nie). Generalnie polecam, ale nie jest to arcydzieło, a tego się prawdę powiedziawszy spodziewałam. Ładnie się jednak wpisuje w całą historię i jest bardzo dobrym prequelem / rebootem dla całej serii "Alien". I nie wymądrzając się, serio, stwierdzam, że to jest film albo dla wyrobionych widzów (potrafiących skupić się na dwugodzinnym filmie i ogarnąć fabułę), albo dla osób generalnie dosyć kumatych. Ktoś, kto po półgodzinie się rozprasza, nie ogarnie całości i lepiej, aby poczekał na wydanie DVD, bo w kinie szybko straci wątek.
Mogę się podpisać pod recenzją
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 18:49   #2301
EnergyMan
Raczkowanie
 
Avatar EnergyMan
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 252
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

e
Cytat:
Napisane przez LatamSobie Pokaż wiadomość
Faceci od kuchni zarabiste!!!!!podobalo mi sie
A widzial ktos z was moze nowego Batmana gdzies jakos przypadkowo???
Chetnie bym zobaczyla, po angielsku juz jakos ma byc ponoc , chlop mnie namawia ale nie wiem czy warto
Zgadzam si ę co do facetów
Batman jeszcze3 nie miał premiery, ale pójdę na pewno, nie mogę się też doczekać Niezniszczalnych 2 w kwestii kina kacji
EnergyMan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 07:23   #2302
LatamSobie
Raczkowanie
 
Avatar LatamSobie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 111
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez EnergyMan Pokaż wiadomość
e
Zgadzam si ę co do facetów
Batman jeszcze3 nie miał premiery, ale pójdę na pewno, nie mogę się też doczekać Niezniszczalnych 2 w kwestii kina kacji
a wiesz kiedy jest premiera???i wogole sa jakies kina w Polsce, najlepiej na dolnymslasku gdzie mozna ogladac filmy w orginalnej wersji jezykowej?? wie ktos moze?
LatamSobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 14:27   #2303
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

dzis w nocy jest w Gdyni w multi wiec i pewnie w innych polskich miastach tez
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 16:30   #2304
Efffy
Przyczajenie
 
Avatar Efffy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

LOL - miał być dramat, problemy wychowawcze dorastającej córki, role główne miley cyrus i demi moore, za wiele dramatu nie było, film ot taki zwyczajny, jak się komuś nudzi można obejrzeć

Sponsoring - film o dorabiających francuskich studentkach, miał być szokujący, niestety wyszło inaczej. Mnie film szczerze mówiąc nudził, nic wyjątkowego w nim nie zobaczyłam, na pewno wszelkie pochwały które się o tym filmie naczytałam są bardzo na wyrost. Reasumując, ja filmu nie polecam, nawet na wyjątkowa nudę bo mnie osobiście wprawił w dosyć dziwny nastrój
__________________

A man can be destroyed but not defe
ated
Efffy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 17:47   #2305
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

From Time to Time - historia o duchach łącząca ze sobą dwa światy, teraźniejszość i przeszłość. Kiedy 13-letni Tolly jest świadkiem tajemniczych i przerażających wydarzeń w domu jego babci, odkrywa, że w niewyjaśniony sposób może przemieszczać się w czasie dwa wieki wstecz. Zaczyna odkrywać historię, która od wielu pokoleń trzymana była w tajemnicy.

JAk dla mnie za nudny
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 00:12   #2306
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

"Nic osobistego" - tkwiło na dysku już chyba z rok, aż pewnej deszczowej nocy wzięłam się za oglądanie tego filmu... Cóż mogę powiedzieć? Długa zaduma w trakcie i po seansie oraz uczta wzrokowa, przynajmniej dla mnie. Główna aktorka o hipnotyzującej urodzie, ciężkie deszczowe chmury nad górskim pejzażem Irlandii. I przypadkowe zetknięcie dwóch samotnych planet. Niejasne zakończenie i wrażenie niedosytu, ale to przecież można sobie "dośpiewać". Ogromny plus za zagadkę z pierwszych minut filmu, która nie daje spokoju przez resztę i symboliczne owinięcie w materiał. Brawo dla pani Antoniak! 10/10
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 05:58   #2307
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Tak się to teraz robi 5/10

Film o dziewczynie, która nie mając partnera chce urodzić dziecko. Ma przyjaciela, który skrycie ją kocha. Dawcą nasienia ma być umięśniony przystojniak ale... przyjaciel głównej bohaterki zamienia "dar".
Przyjaciele spotykają się po 7 latach kiedy dziecko do złudzenia przypomina ojca. Finału można się domyśleć.

Miejscami zabawny, ale nie porywa. Oglądać raczej z nudów
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 14:54   #2308
Cahir_84
Raczkowanie
 
Avatar Cahir_84
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 32
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

"Prometheus"

Po wyjściu z kina najpierw zobaczyłem zniesmaczoną minę osoby, z którą byłem na seansie, a później słyszałem ludzi wychodzących z sali: "co to było?", "ale porażka". Znowu okazało się, że jestem w mniejszości, bo fabularnie film spełnił moje oczekiwania. Dla mnie to było S-F w starym, dobrym stylu, z ciekawą fabułą i ukrytą gdzieś zagadką, na dodatek ubrane w dzisiejszą technologię robienia filmów dzięki czemu dostaliśmy świetnie wyglądający wizualnie obraz.
Scenariusz miał jednak spore mankamenty: niektóre postaci wypadły bardzo blado, a główni bohaterowie (mam na myśli parę naukowców) zachowywali się momentami jakoś dziwnie nieodpowiedzialnie, a nawet głupio.
Najciekawszy i najlepiej zagrany był cyborg (nie, to nie spoiler, wiadomo o tym od samego początku). W poprzednich filmach Scotta nie za bardzo lubiłem te "białokrwiste" istoty, szczególnie Winona Ryder wypadła w tej roli blado.

Daje ocenę 6/10, gdyby film był bardziej dopracowany, z nieco wyraźniejszymi szczegółami to ocena byłaby dużo wyższa.
__________________
Cahir, Paweł... jak zwał tak zwał.
Cahir_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 22:18   #2309
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

"Musimy porozmawiać o Kevinie"- 8/10
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 15:10   #2310
EnergyMan
Raczkowanie
 
Avatar EnergyMan
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 252
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Dziennik zakrapiany rumem - bylem w kinie,a terazobejrzalem na dvd, rewelacyjny film!
EnergyMan jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:44.