DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-11, 19:48   #3631
anya87
Raczkowanie
 
Avatar anya87
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 33
Dot.: dobry ginekolog nowy sącz

Cytat:
Napisane przez Natka8715 Pokaż wiadomość
znacie jakiegos dobrego ginekologa w nowym sączu???? chodziłam do doktor urszuli rysz ale zmarła, co byłam w szoku nie wiecie na co chorowała???
Pan Doktor zmarła na raka. Też do Niej chodziłam i od tej pory jakoś brakuje mi mobilizacji by znaleźć innego lekarza aczkolwiek (wiem o zmarłych się źle nie mówi) z Pani Dr zadowolona nie byłam.
anya87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 07:27   #3632
Prymulka_karmazynowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6
Ginekolog Poznań!

Otóż mój problem jest tak, że podejrzewam u siebie grzybicę pochwy, naczytałam się już o tym jak na własną rękę powinnam z nią walczyć, ale obok tych rad znajdowały sie też wykrzykniki "IDŹ DO LEKARZA". Coś mnie tknęło, żeby to rozważyć. A byłaby to moja pierwsza wizyta u ginekologa...
Tylko teraz mam problem (techniczny, bo oczywiście jemu towarzyszy również lęk itd.): gdzie w Poznaniu, a mieszkam tu od niedawna, mam się udać do ginekologa? Nie chcę płacić za prywatna wizytę, chcę to zrobić państwowo. Nie znalazłam żadnej konkretnej strony z przychodnią, numerem telefonu, no chyba, że prywatnie.
To sukces, że w ogóle się na to zdecydowałam i chce kłóć żelazo poki gorące, a boję się, że przez te techniczne problemy zostanę sama z problemem.
PS. no i do ewentualnej rejestracji wystarczy mi po prostu legitymacja studencka? owszem, wykupilam na uczelni ubezpieczenie, ale nie mam na to żadnego kwitka.
__________________
Z uśmiechem Ci do twarzy!
Prymulka_karmazynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 11:48   #3633
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Ginekolog Poznań!

Cytat:
Napisane przez Prymulka_karmazynowa Pokaż wiadomość
Otóż mój problem jest tak, że podejrzewam u siebie grzybicę pochwy, naczytałam się już o tym jak na własną rękę powinnam z nią walczyć, ale obok tych rad znajdowały sie też wykrzykniki "IDŹ DO LEKARZA". Coś mnie tknęło, żeby to rozważyć. A byłaby to moja pierwsza wizyta u ginekologa...
Tylko teraz mam problem (techniczny, bo oczywiście jemu towarzyszy również lęk itd.): gdzie w Poznaniu, a mieszkam tu od niedawna, mam się udać do ginekologa? Nie chcę płacić za prywatna wizytę, chcę to zrobić państwowo. Nie znalazłam żadnej konkretnej strony z przychodnią, numerem telefonu, no chyba, że prywatnie.
To sukces, że w ogóle się na to zdecydowałam i chce kłóć żelazo poki gorące, a boję się, że przez te techniczne problemy zostanę sama z problemem.
PS. no i do ewentualnej rejestracji wystarczy mi po prostu legitymacja studencka? owszem, wykupilam na uczelni ubezpieczenie, ale nie mam na to żadnego kwitka.

nie ma sie czego bac
wierz mi- znajdz polecanego ginka i tyle jak jest grzybica to pewnie obluka da leki i dopiero zaprosi np na cytologie bo teraz nie wyjdzie prawidlowo wynik a po co masz cierpiec


na pierwsza wizyte polecam wybrac ginka faceta - osobiscie jestem anty ginek-kobiet, faceci delikatniejsi sa, zagadaja itp
osobiscie jak szlam pierwszy raz wybralam z listy bialej ginkow

http://forum.gazeta.pl/forum/w,18090...38,POZNAN.html

jak widze na szybko-polecany nfz to Dr Marek Pietryga, przyjmuje państwowo w klinice na Polnej i

http://www.znanylekarz.pl/pawel-rata...nekolog/poznan
__________________

ℒℴѵℯ ..

Edytowane przez lianeska
Czas edycji: 2012-07-12 o 12:34
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 11:48   #3634
aniesie27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 21
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Witam ,
z Lublina ul. Nowowiejskiego mogą polecić ginekolog Karwasik Kajszczarek. Pracuje na Staszica w szpitalu .
Trafiłam do niej i jestem bardzo zadowolona,zna się kobieta na rzeczy i dzieki niej moj stan zdrowia sie poprawił .
Bardzo trudno sie do niej dostać , bo na NFZ już limit wyczerpali .
Ale prywatnie bez problemu , koszt wizyty pierwszej 80 zł , następne w zależności od badań 50 zl lub 120 zł .
__________________
mam coś super ...
aniesie27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 15:10   #3635
paulinka_47
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_47
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 759
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez paulinka_47 Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny Mam pytanie organizacyjne.
Nigdy jeszcze nie byłam u ginekologa, a chciałabym w końcu skorzystać z jego usług. Mieszkam w warszawie, bo tu studiuję, ale zameldowana jestem gdzie indziej. Jeżeli chodzi o jakiekolwiek zapisy do lekarza to nie mam pojęcia o tym, bo z usług lekarskich ostatnio korzystałam jak miałam jeakieś 14 lat i jeszce mi to mamusia załatwiała Od tamtej pory jakoś obywało się bez lekarza, poza stomatologiem, ofc.

No i teraz zastanawiam się, czy jak pójdę do przychodni Nfz to zapisując się na wizytę jakich dokumentów potrzebuję, czy jeżeli jestem studentką to wystarczy legtymacja? Czy to muszą być jakieś zaświadczenia? No sama nie wiem.
Okej, o to pytałam, dostałam odpowiedź
A jak wygląda rejestracja w prywatnych gabinetach? Czy tam też wymagane jest ubezpieczenie, czy po prostu dzwonię do rejestracji, podaje imie nazwisko, umawiam się na wizytę i po jej zakończeniu płacę lekarzowi do rączki?
paulinka_47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 15:16   #3636
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez paulinka_47 Pokaż wiadomość
Okej, o to pytałam, dostałam odpowiedź
A jak wygląda rejestracja w prywatnych gabinetach? Czy tam też wymagane jest ubezpieczenie, czy po prostu dzwonię do rejestracji, podaje imie nazwisko, umawiam się na wizytę i po jej zakończeniu płacę lekarzowi do rączki?
Nie, nie trzeba ubezpieczenia. Dokładnie, dzwonisz, zazwyczaj pytają o imię, nazwisko, ew. pesel (ale rzadko) i podają godzine. Po wizycie płacisz lekarzowi

Czasami nawet nie zapytają o imie i nazwisko, tylko godzine
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 15:21   #3637
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Nie, nie trzeba ubezpieczenia. Dokładnie, dzwonisz, zazwyczaj pytają o imię, nazwisko, ew. pesel (ale rzadko) i podają godzine. Po wizycie płacisz lekarzowi

Czasami nawet nie zapytają o imie i nazwisko, tylko godzine
u mnie placi sie w recepcji przed wizyta za zwykle badanie a po wizycie jezeli sie mialo np usg doplaca
__________________

ℒℴѵℯ ..

Edytowane przez lianeska
Czas edycji: 2012-07-12 o 15:23
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-12, 15:26   #3638
paulinka_47
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_47
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 759
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

A jeśli idę do lekarza pierwszy raz i poproszę o tabletki to jest szansa, że wymagane badania lekarz zrobi od razu i przepisze mi tabletki na tej pierwszej wizycie? Czy na te wyniki badań trzeba czekać dłużej i dopiero przy kolejnej dostanę receptę?
Nie wiem, jak wygląda wizyta, jak przebiega sprawa z tymi tabletkami, więc mam nadzieję, że będziecie cierpliwie odpowiadać na moje pytania?
Bo przyznaje, że mobilizacja odwiedzenia ginekologa pojawiłas ię, kiedy zaczęłam myśleć o antykoncepcji doustnej.
paulinka_47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 15:30   #3639
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

u mnie np. pani doktor recepcji nie ma, tylko poczekalnia i gabinet. a usg i reszta w cenie

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez paulinka_47 Pokaż wiadomość
A jeśli idę do lekarza pierwszy raz i poproszę o tabletki to jest szansa, że wymagane badania lekarz zrobi od razu i przepisze mi tabletki na tej pierwszej wizycie? Czy na te wyniki badań trzeba czekać dłużej i dopiero przy kolejnej dostanę receptę?
Nie wiem, jak wygląda wizyta, jak przebiega sprawa z tymi tabletkami, więc mam nadzieję, że będziecie cierpliwie odpowiadać na moje pytania?
Bo przyznaje, że mobilizacja odwiedzenia ginekologa pojawiłas ię, kiedy zaczęłam myśleć o antykoncepcji doustnej.
Zacznijmy od tego, że nie każdy lekarz w ogóle zleca te badania. Są to badania krwi, więc na pewno nie zrobi Ci ich od razu, idzie się do przychodni/szpitala i tam to robia
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 15:30   #3640
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez paulinka_47 Pokaż wiadomość
A jeśli idę do lekarza pierwszy raz i poproszę o tabletki to jest szansa, że wymagane badania lekarz zrobi od razu i przepisze mi tabletki na tej pierwszej wizycie? Czy na te wyniki badań trzeba czekać dłużej i dopiero przy kolejnej dostanę receptę?
Nie wiem, jak wygląda wizyta, jak przebiega sprawa z tymi tabletkami, więc mam nadzieję, że będziecie cierpliwie odpowiadać na moje pytania?
Bo przyznaje, że mobilizacja odwiedzenia ginekologa pojawiłas ię, kiedy zaczęłam myśleć o antykoncepcji doustnej.
wszystko zalezy od lekarza, polecam jednak poczekac na badania, sama mialam "lekarza"madrego ktory mi wypisal nie wiem czym sie kierujac-wyladowalam na pogotowiu z krwotokiemale ja to ciezki przypadek
moze tez zaproponowac inna metode typu plastry
__________________

ℒℴѵℯ ..

Edytowane przez lianeska
Czas edycji: 2012-07-12 o 15:33
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 15:31   #3641
paulinka_47
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_47
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 759
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Podbijam
A jak wygląda to z tymi tabletkami? Jak to wszystko wygląda, jak przebiega? Czego sie spodziewać?

Ok, już mam odpowiedź. Dziękuję.
Szkada, że nie da się tego jakoś na miejscu zrobić, ale jak już się decyduję na coś tak poważnego, to jednak chciałabym to zrobić dobrze, bo jednak prezerwatywy mnie stresują, ale jak coś z tabsami ma być nie tak, to się jednak mija raczej z celem :P
No cóż, zobaczę, póki co tylko planuję, pewnie jeszcze będę często o coś pytać

Edytowane przez paulinka_47
Czas edycji: 2012-07-12 o 15:34
paulinka_47 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-12, 15:38   #3642
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez paulinka_47 Pokaż wiadomość
Podbijam
A jak wygląda to z tymi tabletkami? Jak to wszystko wygląda, jak przebiega? Czego sie spodziewać?

Ok, już mam odpowiedź. Dziękuję.
Szkada, że nie da się tego jakoś na miejscu zrobić, ale jak już się decyduję na coś tak poważnego, to jednak chciałabym to zrobić dobrze, bo jednak prezerwatywy mnie stresują, ale jak coś z tabsami ma być nie tak, to się jednak mija raczej z celem :P
No cóż, zobaczę, póki co tylko planuję, pewnie jeszcze będę często o coś pytać


tu nie ma co myslec, idziesz do lekarza pytasz to co cie interesuje i on powinien doradzic anty i zaproponowac jak nie mialas badania przed
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 15:44   #3643
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Paulino wal śmiało, doświadczone koleżanki pomoga
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 16:37   #3644
paulinka_47
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_47
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 759
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cóż, póki co chyba nie mam pomysłu o co jeszcze zapytać.
Trochę się cykam wizyty, bo będzie pierwsza, ale odbędzie się jak do miasta po wakacjach wrócę, bo mam na oku kilka gabinetów poleconych w tym dziale w Warszawie. Dobrze o tych lekarzach piszecie, więc mam nadzieję, że tragedii nie będzie
A poki co na czas wakacji jeszcze przy gumkach zostanę, a potem lecę do gina i oby wszystko było okej i żebym się już po tabletkach więcej nie musiała martwić
paulinka_47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 05:39   #3645
karola991
Zakorzenienie
 
Avatar karola991
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Westland NL
Wiadomości: 6 844
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

a dopisz jakie miasto ;-)
__________________
Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.
karola991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 09:23   #3646
sylwia_s20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Legnica

Polecam dr. Malkiewicza. W sumie to bylam u niego tylko raz ale duzo moich znajomych jest zadowolonych i ja rowniez. Wizyta kosztuje 100zl
sylwia_s20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 20:13   #3647
monikak91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 38
Dot.: Ginekolog Poznań NFZ

Tak, facet jest podobno super, ale wyliczy Ci ze 140 zł minimum.
monikak91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 11:56   #3648
basienka190
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11
Dot.: Lublin _dr Filiks-Gajewska (sanitas)

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
Hej Moglby mi ktos cos napisac o tej Pani dr ...wybieram sie do niej niedlugo i chcialabym poznac Wasze opinie ... Przyjmuje w Sanitasie (Lublin)
stanowczo odradzam. byłam u tej pani dr kilka razy. na pcos leczyła mnie witaminą E (szok) poszłam wreszcie do dobrego lekarza, który na to zareagował śmiechem. bardzo niekontaktowa, nawet użyję określenia niekompetentna. opowiedziałam jej o bólu użyłam określenia "nie do wytrzymania" a ona na to : "ale wytrzymała pani?" (z ironią) . na powiedzenie o wszystkich objawach pcos zignorowała wiekszość a raczej wyśmiała np szybkie tycie w dolnych partiach ciała-stwierdziła , że i tak dobrze wygladam. a teraz dr do którego chodzę powiedział, że ciągle tyję w zwiazku z ta chorobą i dał mi odpowiednie leki. WSZYSTKIE DZIEWCZYNY Z PCOS IDZCIE DO DOBREGO LEKARZA, KTORY PRZEDE WSZYSTKIM ZLECI BADANIA HORMONALNE! NAJLEPIEJ DO GINEKOLOGA-ENDOKRYNOLOGA! POWODZENIA
basienka190 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 18:42   #3649
Pinto
Przyczajenie
 
Avatar Pinto
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Witam

Czy możecie mi polecić dobrego ginekologa-endokrynologa w Poznaniu na NFZ? Mam 24 lata i podejrzenie PCO, od 5 lat nie mogę znaleźć lekarza, który zajmie się mną bez bagatelizowania mojego problemu tylko z tego powodu, że nie chcę zajść w ciążę, a jedynie możliwie zredukować swoje dolegliwości. Czy są tu może osoby w podobnej sytuacji, które mają sprawdzonego lekarza? Będę wdzięczna za każde polecenie bo męczę się już długo.
Pinto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-22, 19:26   #3650
martika94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Sosnowiec

Gorąco polecam pania doktor Barbarę Muszyńską, która przyjmuje prywatnie przy ul. Lenartowicza. Miła, konkretna, na miejscu robi wszystkie niezbędne badania, stawia zawsze bardzo trafne diagnozy, a do tego wszystko cierpliwie wyjaśnia.
martika94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 17:44   #3651
Mastylla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 142
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

A w Częstochowie? Byłam kiedys u Bethera ale jakis taki gburowaty i raczej mało delikatny
__________________
http://www.marstrip.pl nasze podróże
Mastylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 01:18   #3652
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

CZĘSTOCHOWA

Byłam już u kilku lekarzy w naszym mieście.

Marek Korn, wizyta prywatna. Miły, ale niezbyt kompetentny. Nie potrafił mi niestety pomóc.

Jerzy Surówka, wizyty w ramach NFZ w Medyku. Kiedyś bardzo mi pomógł, kompetentny i bardzo konkretny. Niezbyt rozmowny. Jest w nim coś co mi nie pasuje. Cały czas namawia mnie na ciążę i straszy, że za chwilę może być ciężko ( kończę 30 lat w listopadzie). Cały czas coś mu u mnie nie pasi, a to wmawia mi mięśniaki, a to policystyczne jajniki. Bardzo chciałam żeby został moim lekarzem i w sumie od kilku lat do niego chodzę, ale nie traktuję go jako tego na wieki wieków amen. Ostatnio przyprawił mnie o migotanie przedsionków, bo wykrył wielkiego guza w mojej macicy, który na szczęście okazał się złudzeniem lub ewentualnie wytworem pijanej/zepsutej głowicy ;-) ale to okazało się dopiero po wizycie u...

...Zbigniewa Strzelczaka, wizyta prywatna. Bardzo profesjonalny, kompetentny, miły i w ogóle mam dobre wrażenia po wizycie u niego, ale może to być również spowodowane tym, że rozwiał wiele moich obaw i stwierdził, że jestem zdrowa i nie widzi żadnych nieprawidłowości, na które wskazywali poprzednicy.
Pracuje w szpitalu na Parkitce i słyszałam, że tam już nie jest taki miły

Edytowane przez Gosia_Szymonek
Czas edycji: 2012-07-25 o 01:22
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 18:51   #3653
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Co do Częstochowy - nie wiem jak jest z jakimiś poważniejszymi przypadkami/problemami ale jeśli chodzi o zwykłe wizyty, atmosferę i podejście lekarza to polecam dr. Jarosława Lemańskiego - baaardzo wyluzowany, sympatyczny, otwarty, jasno i przejrzyście wszystko wytłumaczy, zero stresu przyjmuje zarówno w przychodni na sobieskiego jak i prywatnie, ja byłam w przychodni.
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 21:46   #3654
Sooftly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Możecie polecić dobrego ginekologa z LESZNA ? : )
Sooftly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 07:22   #3655
ewcia0903
Przyczajenie
 
Avatar ewcia0903
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 21
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Ja osobiście mogę polecić dr, Wojciech Bożydar Czerniawski z Jeleniej Góry. Jest świetnym lekarzem, umie rozluźnić sytuację. Zawsze pomocny, pod telefonem. Naprawdę warto wybrać się na wizytę. Wiem,że ma nawwet stronkę w internecie
__________________
ewcia0903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 19:12   #3656
natalia29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 28
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Kraków

dr. Michał Jankiewicz- polecam. Przyjmuje prywatnie i na nfz
natalia29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 19:54   #3657
mmmala88
Raczkowanie
 
Avatar mmmala88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 155
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Wrocław

Kulpa-Snopek
gabinet prywatny
cena wizyty: 150zł (w cenie usg)
cytologia: 50zł
gabinet kolorowy, wyposażony w przebieralnię ze spódniczkami/osłonkami na buty itp.

Brak zniżek dla uczniów
mmmala88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 08:16   #3658
anczerek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry ginekolog-Piotrkow/Radomsko!Znacie?

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
polecam w Radomsku Krzysztofa Sypniewskiego.
w prywatnym gabinecie na Piastowskiej (naprzeciw Carrefoura) przyjmuje we wtorki i czwartki od 15:30, ale czasem jest już ok.14 - niestety bez zapisów (obowiązuje tradycyjna kolejka).

Hej, czy dr Sypniewski dalej przyjmuje w tych samych dniach i godzinach? W ciagu 2 lat moglo sie cos zmienic, a niebawem wybieram się do niego a jakos nie mogę sie dodzwonić
anczerek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 09:44   #3659
anczerek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry ginekolog-Piotrkow/Radomsko!Znacie?

Hej, w jakie dni i godziny przyjmuje Sypniewski? czy te wyzej podane sa dalej aktualne?
anczerek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 15:48   #3660
kasienka2607
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2607
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Radomska/kiedyś Bytom/
Wiadomości: 595
GG do kasienka2607
Dot.: Dobry ginekolog-Piotrkow/Radomsko!Znacie?

anczerek - tak te dni nadal aktualne. Wt i czw od ok 15. Ale lepiej być dużo wcześniej. Lub późnym wieczorem, ale to lepiej zadzwonić zapytać czy jeszcze przyjmuje.
__________________
kasienka2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-19 19:10:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.