Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór . - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-18, 14:07   #2971
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
Kochana jesteś tylko ja tu właśnie rozpaczam nad tymi XSeczkami, bo często trafiam na nie, a są za małe na mnie noszę przeważnie 36 (w cycku M, zależy od marki). Mam 164 cm wzrostu Wystaw gdzieś, na pewno znajdzie się ktoś malutki na płaszczyk Dziękuję, że zapytałaś
A pomyślałam ostatnio o jakiejś wymiance, dawno nie było żadnego wątkowego spotkania
Ja chętnie bym oddała za darmo jakiejś miłej Wizazance Sama wiem jak ciężko kupić dopasowany płaszczyk niskiej i drobnej osobie Chętnie bym się wybrała z kimś na lumpkowe łowy, ale trochę budzi się we mnie zwierze Nie popycham, nie wyrywam nikomu, nie wciskam się komuś w przeglądanie, ale czuję, że adrenalina mi skacze, skupiam się wyłącznie na sobie i moja towarzyszka mogłaby się czuć trochę olana

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Propo Hubskiej: warto tam polować na fajne materiały, zasłony, obrusy, ceny w zależności od dnia to 1-3zł. Inne ciuchy to wiadomo resztki z pozostałych Margo (tak mi się przynajmniej wydaje), ale czasem można coś wygrzebać. Odstrasza trochę ta ogromna chmura kurzu, w innych lumpkach aż tak tego nie czuję.

Na Kilińskiego (Nadodrze, zaraz obok Biedronki na Jedności) też jest Margo, niedawno odkryłam, jakby ktoś był zainteresowany, to spisałam sobie system na komórce

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

W ogóle mam wrażenie, że ostatnio na Nadodrzu przybyło lumpeksów, dosłownie jeden na drugim...
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 14:09   #2972
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ja chętnie bym oddała za darmo jakiejś miłej Wizazance Sama wiem jak ciężko kupić dopasowany płaszczyk niskiej i drobnej osobie Chętnie bym się wybrała z kimś na lumpkowe łowy, ale trochę budzi się we mnie zwierze Nie popycham, nie wyrywam nikomu, nie wciskam się komuś w przeglądanie, ale czuję, że adrenalina mi skacze, skupiam się wyłącznie na sobie i moja towarzyszka mogłaby się czuć trochę olana
Taaaak, znam znam to uczucie Fajnie i miło z kimś połazić pół dnia po lumpach, ale jeszcze milej, jak ktoś ma inny gust A grzebanie wspólne tak wygląda, że jedna dłubie tam, druga szpera tam i czasem trzeba się tylko poszukać nawzajem między wieszakami Lumpeksoholiczki rozumieją, że to nie olanie, ale zew
Będe pod koniec sierpnia na dłużej (aż tydzień) we Wro, to chętnie się wybiorę, tym razem zabieram TŻta ze sobą, on będzie załatwiał sprawy, a ja oddam się przyjemnościom

-----
ja nie znać lumpów na Nadodrzu, ani jednego
__________________
Insta: holistraw

Edytowane przez slomka
Czas edycji: 2012-07-18 o 14:10
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 16:08   #2973
andune
Rozeznanie
 
Avatar andune
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 817
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
W ogóle mam wrażenie, że ostatnio na Nadodrzu przybyło lumpeksów, dosłownie jeden na drugim...
przybyło? nie zauważyłam
no chyba że mówisz o Dubois, tam to rzeczywiście jeden na drugim są 4 na odcinku jakiś 50 metrów

ja się mogę wybrać z kimś wspólnie, ale ja szukam przede wszystkim tanich ciuchów i zaglądam do lumpków w dni wyprzedażowe
__________________
cierpienie jest prowokacją
andune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 17:29   #2974
megami
Raczkowanie
 
Avatar megami
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 335
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy znalezienie czegoś w rozmiarze xs jest tak samo trudne, jak na wyprzedażach w galeriach?
łatwiej, choć nie tak łatwo, jak bym chciała;p zazwyczaj znajduję tylko 1-2 rzeczy, które idealnie pasują. Najczęściej kupuję bluzki o rozmiar większe i spinam paskiem, ewentualnie noszę jako oversize. Dużo fajnych rzeczy widywałam zawsze w jomo na Hirszfelda, ale tam bluzki, koszule w dzień dostawy kosztują 20-25zł
megami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 22:10   #2975
DominisiaD
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Rybnik/Wrocław
Wiadomości: 667
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ile masz wzrostu? Ja miesiąc temu kupiłam w starej Koli na Hubskiej śliczny szary płaszczyk za 1zł, mam 1,6m, niestety jest minimalnie za mały (rękawy i trochę za ciasny w biuście)

Żal mi go było nie wziąć, może znajdę kiedyś odpowiednio małą włascicielkę dla niego
A jaki to jest rozmiar i jaki płaszczyk? Bo ja właśnie niska jestem i baaaardzo często mam problem z dopasowaniem marynarki czy jakiejś kurtki itd...
DominisiaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 22:51   #2976
myszka1581
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ja chętnie bym oddała za darmo jakiejś miłej Wizazance Sama wiem jak ciężko kupić dopasowany płaszczyk niskiej i drobnej osobie Chętnie bym się wybrała z kimś na lumpkowe łowy, ale trochę budzi się we mnie zwierze Nie popycham, nie wyrywam nikomu, nie wciskam się komuś w przeglądanie, ale czuję, że adrenalina mi skacze, skupiam się wyłącznie na sobie i moja towarzyszka mogłaby się czuć trochę olana

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Propo Hubskiej: warto tam polować na fajne materiały, zasłony, obrusy, ceny w zależności od dnia to 1-3zł. Inne ciuchy to wiadomo resztki z pozostałych Margo (tak mi się przynajmniej wydaje), ale czasem można coś wygrzebać. Odstrasza trochę ta ogromna chmura kurzu, w innych lumpkach aż tak tego nie czuję.

Na Kilińskiego (Nadodrze, zaraz obok Biedronki na Jedności) też jest Margo, niedawno odkryłam, jakby ktoś był zainteresowany, to spisałam sobie system na komórce

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

W ogóle mam wrażenie, że ostatnio na Nadodrzu przybyło lumpeksów, dosłownie jeden na drugim...
A mogłabyś wstawić zdjęcie płąszczyka ?
Ja mam okolo 155cm , moze by mi się spodobal )
myszka1581 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 09:44   #2977
YourDesire
Raczkowanie
 
Avatar YourDesire
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 230
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cześć dziewczyny!

Znacie jakieś lumpeksy w których jest dużo fajnych męskich ubrań? Mój TŻ marudzi że chce ruszyć na rajd po lumpeksach ;D chociaż wątpie, że się tam odnajdzie :P

P.S Kiedy robimy wymiane? Mam wolne mieszkanie na wakacje więc możecie do mnie wpaść
YourDesire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 10:59   #2978
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez YourDesire Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Znacie jakieś lumpeksy w których jest dużo fajnych męskich ubrań? Mój TŻ marudzi że chce ruszyć na rajd po lumpeksach ;D chociaż wątpie, że się tam odnajdzie :P

P.S Kiedy robimy wymiane? Mam wolne mieszkanie na wakacje więc możecie do mnie wpaść
1. Jak na moje oko ciuchy męskie są wszędzie Ale niech się inni wypowiedzą (ja wiem, że stylownia ma, Kole - wszystkie)

2. wymianaaaaa
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 12:06   #2979
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ile masz wzrostu? Ja miesiąc temu kupiłam w starej Koli na Hubskiej śliczny szary płaszczyk za 1zł, mam 1,6m, niestety jest minimalnie za mały (rękawy i trochę za ciasny w biuście)

Żal mi go było nie wziąć, może znajdę kiedyś odpowiednio małą włascicielkę dla niego

Ja noszę 34 (xs) i mam 155 cm
Jakbyś chciała go oddać za coś przydatnego, to ja bym go chetnię zobaczyła
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 13:05   #2980
fragollino
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

hej na razie tylko przeglądam Wasz wątek i jestem pod wrażeniem Waszych znalezisk. Ja często biorę udział w swapach we Wrocławiu, a widzę że też chcecie coś takiego zorganizować. http://www.facebook.com/SwapWeWroclawiu tutaj moja koleżanka zrobiła stronkę na której są wrzucane wszystkie informacje o swapach które odbywają się we wro, dzięki czemu więcej osób o nich wie. Także jeżeli zorganizujecie swapa polecam wrzucenie tego wydarzenia na tą stronkę jeżeli chcecie żeby więcej dziewczyn (ciuchów przyszło.
fragollino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 13:11   #2981
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Pamięta któraś z Was kiedy jest dostawa w robanie na strzegomskiej lub piłsudskiego?

Edytowane przez popolka
Czas edycji: 2012-07-20 o 13:13
popolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 15:30   #2982
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
Pamięta któraś z Was kiedy jest dostawa w robanie na strzegomskiej lub piłsudskiego?
Na strzegomskiej była dostawa w ten poniedziałek, więc nowa dostawa będzie chyba 6 sierpnia.

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

A na Piłsudskiego dostawa była 11 lipca więc 3 tyg. trzeba doliczyć.
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 20:03   #2983
paeonia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 35
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Hej, a czy któraś z Was orientuje się, w którym wrocławskim lumpku można się obkupić w książki?
paeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 21:30   #2984
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez paeonia Pokaż wiadomość
Hej, a czy któraś z Was orientuje się, w którym wrocławskim lumpku można się obkupić w książki?
W stylowni na legionów jest sporo książek, ale po angielsku.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 21:14   #2985
korawroclaw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 34
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
Pamięta któraś z Was kiedy jest dostawa w robanie na strzegomskiej lub piłsudskiego?
Na Piłsudskiego i Widnej nowy towar będzie w poniedziałek, a na Żelaznej i Strzegomskiej 6 sierpnia
korawroclaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 09:11   #2986
YourDesire
Raczkowanie
 
Avatar YourDesire
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 230
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
1. Jak na moje oko ciuchy męskie są wszędzie Ale niech się inni wypowiedzą (ja wiem, że stylownia ma, Kole - wszystkie)

2. wymianaaaaa
Wiem wiem, że są wszędzie ale chodziło czy gdzieś statystyczniej jest więcej fajnych męskich ;P

Wybraliśmy się na łowy, mój TŻ wybrał sobie kilka rzeczy, ja oczywiście nabrałam cały kosz i kupiłam dwa piękne płaszczyki na zimę *_* Jak zrobie zdjęcia to pokaże ale są cudne i kosztowały 7 i 10 zł <3

a co do WYMIANY : to kto chętny? bo mam dużo ciuchów i chętnie wymienie na inne Tylko ogólnie musiałybyśmy zrobić tak, że ubrania przynosicie dzień wcześniej tak żebym mogła je wycenić na punkty i ładnie posegregować, żeby na drugi dzień nie było tak, że ktoś się nie wymienia bo jest do czegoś przywiązany z punktami jest łatwiej niż tak jak ostatnio ;P
YourDesire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 09:25   #2987
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez YourDesire Pokaż wiadomość
Wiem wiem, że są wszędzie ale chodziło czy gdzieś statystyczniej jest więcej fajnych męskich ;P

Wybraliśmy się na łowy, mój TŻ wybrał sobie kilka rzeczy, ja oczywiście nabrałam cały kosz i kupiłam dwa piękne płaszczyki na zimę *_* Jak zrobie zdjęcia to pokaże ale są cudne i kosztowały 7 i 10 zł <3

a co do WYMIANY : to kto chętny? bo mam dużo ciuchów i chętnie wymienie na inne Tylko ogólnie musiałybyśmy zrobić tak, że ubrania przynosicie dzień wcześniej tak żebym mogła je wycenić na punkty i ładnie posegregować, żeby na drugi dzień nie było tak, że ktoś się nie wymienia bo jest do czegoś przywiązany z punktami jest łatwiej niż tak jak ostatnio ;P
A gdzie płaszcze upolowałaś? To dobrze, że TŻ chętny na takie zakupy i znalazł coś dla siebie. Mój się przekonuje, ale baaardzo powooooli

Ja będę w PL za miesiąc dopiero, ale mam mnóstwo kiecek, i w ogóle ze dwa ogromniaste wory będzie tego
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 06:56   #2988
YourDesire
Raczkowanie
 
Avatar YourDesire
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 230
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
A gdzie płaszcze upolowałaś? To dobrze, że TŻ chętny na takie zakupy i znalazł coś dla siebie. Mój się przekonuje, ale baaardzo powooooli

Ja będę w PL za miesiąc dopiero, ale mam mnóstwo kiecek, i w ogóle ze dwa ogromniaste wory będzie tego

Płaszcze znalazłam w tym dużym nowym lumpeksie naprzeciwko renomy, fajne rzeczy, a na te płaszcze nawet nikt nie zwrócił uwagi wszyscy tylko letnie rzeczy brali ;P

To za miesiąc też możemy zrobić wymiane

Oto płaszcze:
IMAG0350.jpg

IMAG0331.jpg

IMAG0333.jpg
YourDesire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 09:03   #2989
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez YourDesire Pokaż wiadomość
Płaszcze znalazłam w tym dużym nowym lumpeksie naprzeciwko renomy, fajne rzeczy, a na te płaszcze nawet nikt nie zwrócił uwagi wszyscy tylko letnie rzeczy brali ;P

To za miesiąc też możemy zrobić wymiane

Oto płaszcze:
Załącznik 4798016

Załącznik 4798017

Załącznik 4798018
Bombowe płaszcze, też bym brała, oba super i za tą cenę
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-28, 09:30   #2990
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Piękne te płaszczyki Za taką cenę!
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 11:38   #2991
amalteya89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez YourDesire Pokaż wiadomość

a co do WYMIANY : to kto chętny? bo mam dużo ciuchów i chętnie wymienie na inne Tylko ogólnie musiałybyśmy zrobić tak, że ubrania przynosicie dzień wcześniej tak żebym mogła je wycenić na punkty i ładnie posegregować, żeby na drugi dzień nie było tak, że ktoś się nie wymienia bo jest do czegoś przywiązany z punktami jest łatwiej niż tak jak ostatnio ;P
Ja bym była chętna, oczywiście jeżeli dam radę zgrać to z pracą
amalteya89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 15:34   #2992
YourDesire
Raczkowanie
 
Avatar YourDesire
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 230
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez amalteya89 Pokaż wiadomość
Ja bym była chętna, oczywiście jeżeli dam radę zgrać to z pracą
Też pracuje, w dodatku na cały etat więc się dogadamy tak żeby wszystkim pasowało, na FB jest wydarzenie, że wymiana ciuchów SWAP odbędzie się 2.08 o 19 w Nagim Kamerdynerze. Idzie ktoś : >
YourDesire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 15:56   #2993
scatty princess
Zadomowienie
 
Avatar scatty princess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 350
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

a kiedy są dostawy tam obok RENOMY ?

Obie strony są na wagę?
Proszę opiszcie tam system sprzedaży.


Ja spróbuje sie wybrac do robanu na widnej w pon. okolo 11 bedzie jeszcze po co? czy juz dostawa bedzie wymieciona?
scatty princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 17:49   #2994
YourDesire
Raczkowanie
 
Avatar YourDesire
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 230
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez scatty princess Pokaż wiadomość
a kiedy są dostawy tam obok RENOMY ?

Obie strony są na wagę?
Proszę opiszcie tam system sprzedaży.
Dostawa jest co wtorek 60zł/kg, w poniedzialek jest ostatni dzien 8zł/kg Ja zawsze chodze w poniedziałek i kupuje po taniości, nigdy chyba nie byłam na dostawie w jakimkolwiek sh :P chyba musze sie wybrać W każdym razie sh jest ok 100m2 i jest naprawde mega duży i teraz sprzedają tylko na wagę, wcześniej chyba była 2 część wyceniona ale ją zamkneli. A lumpeks się nazywa "from london" albo coś w ten desen i znajduje sie na 1 piętrze domu handlowego podwale naprzeciwko renomy patrząc od głównego wejścia
YourDesire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 18:10   #2995
shimmmy
Zadomowienie
 
Avatar shimmmy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 452
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez amalteya89 Pokaż wiadomość
Ja bym była chętna, oczywiście jeżeli dam radę zgrać to z pracą
ja też chętna, mam 4 worki ciuchów na wymianę a drugie tyle wylądowało dzisiaj w koszu
shimmmy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 19:41   #2996
scatty princess
Zadomowienie
 
Avatar scatty princess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 350
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez YourDesire Pokaż wiadomość
Dostawa jest co wtorek 60zł/kg, w poniedzialek jest ostatni dzien 8zł/kg Ja zawsze chodze w poniedziałek i kupuje po taniości, nigdy chyba nie byłam na dostawie w jakimkolwiek sh :P chyba musze sie wybrać W każdym razie sh jest ok 100m2 i jest naprawde mega duży i teraz sprzedają tylko na wagę, wcześniej chyba była 2 część wyceniona ale ją zamkneli. A lumpeks się nazywa "from london" albo coś w ten desen i znajduje sie na 1 piętrze domu handlowego podwale naprzeciwko renomy patrząc od głównego wejścia
o jej, bardzo Ci dziękuję za szczegółowe info!
a jeszcze tylko od której jest czynny?
scatty princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 20:10   #2997
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Ekstra płaszcze Mag Rat - te pierwszy bardzo mi się podoba Ludzie polecieli na letnie rzeczy, a tu warto na inne popatrzeć, w których nikt nie grzebie, dobry system

Kurcze, mam nadzieję, że wpasuje się z terminem na wymiankę. Może zarzućmy jakimś terminem? Ja niestety jestem od 30 sierpnia do 2 września we Wrocławiu
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 21:53   #2998
shimmmy
Zadomowienie
 
Avatar shimmmy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 452
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

a czy jest jakaś chętna na sportową sukienkę adidasa rozmiaru 36? jest taka w moim lumpku na wagę, koszt jakieś 5-6 zł. Coś jakby do tenisa Leży już któryś miesiąc i nikt jej nie chce a na mnie niestety "ciut" za mała Jakby któraś była zainteresowana dajcie znać
shimmmy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 22:09   #2999
margueri
Zadomowienie
 
Avatar margueri
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 853
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez YourDesire Pokaż wiadomość
Dostawa jest co wtorek 60zł/kg, w poniedzialek jest ostatni dzien 8zł/kg Ja zawsze chodze w poniedziałek i kupuje po taniości, nigdy chyba nie byłam na dostawie w jakimkolwiek sh :P chyba musze sie wybrać W każdym razie sh jest ok 100m2 i jest naprawde mega duży i teraz sprzedają tylko na wagę, wcześniej chyba była 2 część wyceniona ale ją zamkneli. A lumpeks się nazywa "from london" albo coś w ten desen i znajduje sie na 1 piętrze domu handlowego podwale naprzeciwko renomy patrząc od głównego wejścia

Pozwolisz, ze Cie poprawie, obecnie cena za kg w pn wynosi 10 zl...mozna dorwac tam pojedyncze perelki za grosze...
__________________
M.




M&B

"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"
A.R.





Rolki - przejechane ok 20 km (2/28(17))
margueri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 22:12   #3000
korawroclaw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 34
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez scatty princess Pokaż wiadomość
Ja spróbuje sie wybrac do robanu na widnej w pon. okolo 11 bedzie jeszcze po co? czy juz dostawa bedzie wymieciona?
ostatnia dostawa na Widnej była naprawde ładna, nawet na wyprzedaży były fajne ciuszki. Podejrzewam że i ta będzie nie gorsza.
korawroclaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-24 15:37:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.