Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro. - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-10, 16:06   #1081
kasia2812
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Proszę o usunięcie posta, zdublował się.

Edytowane przez kasia2812
Czas edycji: 2012-03-11 o 17:16
kasia2812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 13:09   #1082
tylko_ chwilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 163
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

anecia04- nie wiem czy jeszcze to odczytasz bo pytałaś w lutym, ale ja juz na ten watek raczej nie zaglądam.
Pytałaś o sprzedawcę landybridal mogę Ci ich polecic, ja od nich zamawiałam suknię ślubną, halkę, bolerkowo i torbę do przechowywania sukni oraz suknię mojej mamy.
Oni wystawiają swoje suknie także na ebay.
Moja suknia to był zlepek dwóch innych (góra jednej i dół drugiej) ale sobie z tym poradzili. Ja przerobiłam później u krawcowej to że dodałam kryształki pod biustem i zwęziłam suknię bo schudłam.
Moja suknia była strojna, wyszywana koronką więc wiadomo jakosc koronki nie była najlepsza na świecie, ale kolezanka np zamawiała od nich gładką suknię z drobnymi ozdobami to jej była wręcz powalająca, choc ja z mojej byłam b.zadowolona.
Czułam się wspaniale i nie wydałam majatku
Jak masz jakieś pytania to pisz postaram się tu jeszcze zajrzec.
A to suknia moja i mojej mamy:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (97,1 KB, 473 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (102,1 KB, 395 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (33,9 KB, 404 załadowań)
tylko_ chwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 19:56   #1083
anecia04
Przyczajenie
 
Avatar anecia04
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Iceland
Wiadomości: 20
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

tylko_ chwilka Hej odczytałam twoją wiadomość już zamówiłam wiesz suknie ze stanów ze stronki david brindal .com siostra mi podesłała tą stronke teraz czekam aż wysle do polski ale i tak zobaczę ją dopiero przed ślubem bo w tej chwili nie ma mnie w polsce i zastanawiam się czy rozmiar bedzie dobry napewno bedzie trzeba zrobić drodne poprawi licze się z tym
anecia04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 12:33   #1084
weroneek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Hej dziewczyny!
Ja wychodze za mąż 13 kwitnia br i w stycniu zaryzyowałam i kupiłam sukienkę na allegro, poszłam do dobrej krawcowej która mnie dokąłdnie pomierzyła i starsznie sie bałam kuoić w ciemno, ale...., suknia przyszła teraz w czwratek i jest przeoiekna, cudowna, w 100% zgodna z opisami i zdjęciami na allegro. Link do aukcji http://allegro.pl/sklep/2082993_eksk...slubna-bellina tam jest do wyboru chyba z 1000 sukien, kontakt z P.Manager był za☠☠☠..ty ,odpowiadała po kilku minutach od wysłania maila. Gdyby któraś miała jakjieś pytania to zapraszam na priv. Ale moja suknia na aukcji josztowała 999zl + przesylka 40zł , a w sklepie ten sam model ponad 3200zł!! Szok Ja jestem mega zadowolona
weroneek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 14:45   #1085
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez weroneek Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Ja wychodze za mąż 13 kwitnia br i w stycniu zaryzyowałam i kupiłam sukienkę na allegro, poszłam do dobrej krawcowej która mnie dokąłdnie pomierzyła i starsznie sie bałam kuoić w ciemno, ale...., suknia przyszła teraz w czwratek i jest przeoiekna, cudowna, w 100% zgodna z opisami i zdjęciami na allegro. Link do aukcji http://allegro.pl/sklep/2082993_eksk...slubna-bellina tam jest do wyboru chyba z 1000 sukien, kontakt z P.Manager był za☠☠☠..ty ,odpowiadała po kilku minutach od wysłania maila. Gdyby któraś miała jakjieś pytania to zapraszam na priv. Ale moja suknia na aukcji josztowała 999zl + przesylka 40zł , a w sklepie ten sam model ponad 3200zł!! Szok Ja jestem mega zadowolona

jak tak zachwalasz to dorzuć zdjęcie
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 12:23   #1086
anecia04
Przyczajenie
 
Avatar anecia04
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Iceland
Wiadomości: 20
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Poprosimy o zdjęcia ??
anecia04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 18:15   #1087
leelee
Raczkowanie
 
Avatar leelee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 240
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Czy któraś z was zamawiała sukienkę na allegro u loohevx?
leelee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 07:29   #1088
karola8510
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Nien
Cytat:
Napisane przez edelweiss Pokaż wiadomość
jak tak zachwalasz to dorzuć zdjęcie
no i jakoś nie możemy doczekać się zdjęcia. Ja myślę, że chyba nie ma czym się pochwalić
karola8510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 18:16   #1089
villemi
Zadomowienie
 
Avatar villemi
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 710
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Hej dziewczyny!
A ja w końcu zdecydowałam się na kupno używanej sukni na allegro i jestem bardzo zadowolona, suknię + bolerko udało mi się wylicytować za 310zł + 30zł przesyłka. (suknia annais bridal model funy)
Suknia leży idealnie tak jakby była szyta na mnie, do tego muszę tylko kupić buciki 10cm, welon, biżuterię i bieliznę. Śmieję się, że na dodatki wydam więcej niż na suknię
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3_f.jpg (42,8 KB, 424 załadowań)
villemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 21:18   #1090
Perelka 1985
Raczkowanie
 
Avatar Perelka 1985
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez Milena87 Pokaż wiadomość
pani przeslala mi w koncu real photo sukni i to jest masakra. nie ma odwzorowania nawet w 10%. a wiecie moze co to za model sukni? http://suknieslubne.bazarek.pl/opis/...ia-slubna.html
Też chciałam zamówić tutaj suknię ale trochę się boję. Jeśli masz gdzieś zdjęcia sukienki, którą chciałaś tam zamówić i te realistyczne, to ja poproszę jeśli można.
Perelka 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 12:26   #1091
bobektynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 6
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cześć dziewczyny!
Po znalezieniu tego wątku postanowiłam podzielić się z wami moimi doświadczeniami
A więc,moja przyjaciółka namówiła mnie na kupno sukni przez ebaya od chińczyków, gdyż sama w zeszłym roku kupiła suknie na swój ślub i była bardzo zadowolona z jakości i wyglądu. Co prawda trzeba było ją skracać ale poza tym była dobrze dopasowana.
Po jej doświadczeniach postanowiłam zamówić suknie, tym bardziej, że miałam ją dostać w prezencie. Chyba nie muszę wspominać jaka to oszczędność jest Zamówiłam suknie na początku stycznia a w połowie marca miałąm ją już u siebie. Kiedy ją wyciągnęłam z paczki mina mi trochę zrzedła bo wyglądała inaczej niż na zdjęciu. Jak ją przymierzyłam to myślałam że się pobeczę. Nic nie pasowało- obwody w pasie i biuście o wiele za szerokie, natomiast w biodrach i udach za ciasne i do tego była o wiele za długa. A jak się zamawia suknie podaje się bardzo szczegółowe wymiary np. odległość sutków od siebie
Uspokoiłam się kiedy poszłam z nią do krawcowej i okazało się że spokojnie można ją dopasować. Od tamtej pory suknia zaczęła mi się co raz bardziej podobać. W dniu dzisiejszym jestem bardzo zadowolona, poziom mojego zadowolenia będzie maksymalny kiedy już będzie przerobiona Bo muszę wspomnieć, że ślub dopiero albo już 14lipca
Jeśli chodzi o jakość materiałów i wykonania to myślę, że jest całkiem niezły chodź nie znam się na tym za bardzo.
No i jednak ani suknia mojej przyjaciółki ani moja suknia nie jest identyczna ze zdjęciem. Moja ma inna aplikację pod biustem, innej wielkości koronki na dole sukni ale pomimo tego nadal jest piękna
To jest stronka z której zamawiałam jeśli ktoś chciałby zerknąć: http://www.ebay.co.uk/itm/ws/eBayISA...E:L:OC:GB:1123
Muszę dodać, że kiedy sprzedawca został kolokwialnie mówiąc zjechany za niedopasowanie sukni chciał od razu wysyłać następną bez zwrotu poprzedniej tylko za koszt wysylki 40funtów, co świadczy o tym,że zależy mu na zadowoleniu klienta.
bobektynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 09:53   #1092
axxa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Czesc wszystkim. Pislam kiedys na tym forum o sukni,ktora mialam zamiar zamowic od chinczykow. Zamowilam. Jest przepiekna. Co prawda nie mam jeszcze zdjec,zeby je wkleic ale mozecie mi wierzyc na slowo. Jest identyczna jak ze zdjecia. Jedynie nie ma krysztalkow swarovskiego na gorsecie. Cztery porzadne warstwy tiulu w biodrach dopasowana i w pasie rowniez. Gorset lezy jak ulal. Jest odrobinke za dluga ale skrocic to nie problem. Jestem przeszczesliwa. Postaram sie Wam tu wkleic fotki ale nie w tej chwili,bo wlasnie dzis zabieram ja do krawcowej
axxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 15:24   #1093
Dorka__00
Zadomowienie
 
Avatar Dorka__00
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 920
GG do Dorka__00
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

ja też kupiłam sukienkę używaną. Najpierw przymierzałam sukienki w salonach i jak już znalazłam tą która mi się bardzo spodobała ( w salonie 3400zł) to przeszukałam czy ktoś takiej nie sprzedaje - znalazłam sukienkę która praktycznie jest idealna na mnie ( trochę za długa) w moim mieście na mniej niż połowę ceny razem z welonem i bolerkiem jestem bardzo zadowolona
Dorka__00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 21:26   #1094
kaczuchija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

post usunięty

Edytowane przez kaczuchija
Czas edycji: 2012-05-27 o 08:13
kaczuchija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 18:05   #1095
Andziuteks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez bobektynka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Po znalezieniu tego wątku postanowiłam podzielić się z wami moimi doświadczeniami
A więc,moja przyjaciółka namówiła mnie na kupno sukni przez ebaya od chińczyków, gdyż sama w zeszłym roku kupiła suknie na swój ślub i była bardzo zadowolona z jakości i wyglądu. Co prawda trzeba było ją skracać ale poza tym była dobrze dopasowana.
Po jej doświadczeniach postanowiłam zamówić suknie, tym bardziej, że miałam ją dostać w prezencie. Chyba nie muszę wspominać jaka to oszczędność jest Zamówiłam suknie na początku stycznia a w połowie marca miałąm ją już u siebie. Kiedy ją wyciągnęłam z paczki mina mi trochę zrzedła bo wyglądała inaczej niż na zdjęciu. Jak ją przymierzyłam to myślałam że się pobeczę. Nic nie pasowało- obwody w pasie i biuście o wiele za szerokie, natomiast w biodrach i udach za ciasne i do tego była o wiele za długa. A jak się zamawia suknie podaje się bardzo szczegółowe wymiary np. odległość sutków od siebie
Uspokoiłam się kiedy poszłam z nią do krawcowej i okazało się że spokojnie można ją dopasować. Od tamtej pory suknia zaczęła mi się co raz bardziej podobać. W dniu dzisiejszym jestem bardzo zadowolona, poziom mojego zadowolenia będzie maksymalny kiedy już będzie przerobiona Bo muszę wspomnieć, że ślub dopiero albo już 14lipca
Jeśli chodzi o jakość materiałów i wykonania to myślę, że jest całkiem niezły chodź nie znam się na tym za bardzo.
No i jednak ani suknia mojej przyjaciółki ani moja suknia nie jest identyczna ze zdjęciem. Moja ma inna aplikację pod biustem, innej wielkości koronki na dole sukni ale pomimo tego nadal jest piękna
To jest stronka z której zamawiałam jeśli ktoś chciałby zerknąć: http://www.ebay.co.uk/itm/ws/eBayISA...E:L:OC:GB:1123
Muszę dodać, że kiedy sprzedawca został kolokwialnie mówiąc zjechany za niedopasowanie sukni chciał od razu wysyłać następną bez zwrotu poprzedniej tylko za koszt wysylki 40funtów, co świadczy o tym,że zależy mu na zadowoleniu klienta.
Sprawdziłam twoja suknię na ebay uk, byłam ciekawa czemu tak długo czekałaś na sukienkę. Do 50 dni na jej wykonanie to bardzo długo. Musisz być bardzo zgrabna skoro zdecydowałaś się na taki krój. Śliczna jest.
Andziuteks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 19:21   #1096
Andziuteks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Czy długo czekałaś na przesyłkę? jak czytam posty to połowa dziewczyn pisze, że więcej jak miesiąc, nawet 2.
Andziuteks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 10:30   #1097
bobektynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 6
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez Andziuteks Pokaż wiadomość
Czy długo czekałaś na przesyłkę? jak czytam posty to połowa dziewczyn pisze, że więcej jak miesiąc, nawet 2.
Nie pamiętam dokładnie ale też to chyba bylo prawie 2 miesiące. Ale często jest tak, że sprzedawca daje informacje, że jeżeli komuś zależy na czasie to się trzeba z nim skontaktować, więc może się da szybciej
bobektynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 02:13   #1098
Andziuteks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Zdecydowałam się i zamówiłam swoją suknię ślubną na angielskim ebay. Czekałam na sukienkę 3 tygodnie. Ponieważ zależało mi na czasie pan chińczyk przesłał mi ją w przeciągu 7 dni. http://www.ebay.co.uk/itm/1807040126...84.m1423.l2649 tylko wybrałam kolor biały. Ten ze zdjęcia wydawał mi się jakiś brudny ivory. Sukienka jest bardzo ładna, okazało się, że ma tren taki mały, ale wydaje mi się że z przodu troszkę za krótka, warstwa spodnia. Muszę wybrać się do krawcowej po poradę w tej sprawie. Jestem w ciąży i taki model wydaje mi się najodpowiedniejszy. Takie buty planuje założyć do sukienki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image_func.php.jpg (5,9 KB, 21 załadowań)
Andziuteks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 10:46   #1099
bobektynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 6
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Suknia bardzo ładna na zdjęciu. A powiedz, bo jestem ciekawa, czy w rzeczywistości wygląda tak samo czy są może jakieś różnice?
Dołączam zdjęcia mojej sukni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg u1.jpg (9,9 KB, 272 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg u2.jpg (46,6 KB, 336 załadowań)
bobektynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 14:45   #1100
Andziuteks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez bobektynka Pokaż wiadomość
Suknia bardzo ładna na zdjęciu. A powiedz, bo jestem ciekawa, czy w rzeczywistości wygląda tak samo czy są może jakieś różnice?
Dołączam zdjęcia mojej sukni
Generalnie przez to, że mam inny kolor wygląda trochę inaczej niż na zdjęciu, ale nie tak, że dostałam zupełnie coś innego niż zamówiłam Na zdjęciu nie było widać co jest na gorsecie - domyślałam się, że będzie jakaś koronka, ale są jeszcze koraliki mniejsze i większe, cekinki. Suknia jest równo uszyta, w miarę dokładnie, znalazłam kilka odstających nitek. Jestem umówiona na jutro z krawcową, doradzi mi jaką halkę pod spód potrzebuję, myślę, że bez koła, z samymi warstwami tiulu Nie wiem jak rozwiązać kwestię tego trenu bo nie nie jest aż taki długi, ale się ciągnie po ziemi, boje się żeby mi nie przeszkadzał później.
Widzę, że przy twojej sukience też jest tren. Nie przeszkadzał ci tańczyć? czy jakoś go przypinałaś do sukienki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00039.jpg (90,9 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00040.jpg (89,2 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00041 (2).jpg (99,9 KB, 155 załadowań)
Andziuteks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 10:44   #1101
Miss_Devil
Raczkowanie
 
Avatar Miss_Devil
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Głogów- Karlsruhe
Wiadomości: 431
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

moja sukienka z chin też już dotarła, jest ładnie skrojona, ma dole wykończenie nie jest rewelacyjne ale nie rzuca się w oczy. tutaj link do mojej sukienki http://www.ebay.co.uk/itm/ws/eBayISA...E:L:OU:PL:3160

jak już ja przymierzę pokażę zdjęcie na sobie, na razie bez halki więc będzie troszkę dłuższa niż ta na modelce. w każdym razie ja jestem zadowolona
__________________
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.





Miss_Devil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 10:48   #1102
bobektynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 6
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Pewnie, podczas tańca w ogóle w tym by się nie dało tańczyć, a wyobraź sobie, że ten tren i tak był skracany Mnie krawcowa zrobiła taką opaskę z tyłu sukni i jeszcze do niej przykleiła kamyczki, tak że wyglądała jak bransoletka Na początku myślałam, że to będzie głupie ale było to dość wygodne rozwiązanie a sukienka dobrze się układała podczas tańczenia. Jeśli masz mały tren to może dało by się go w jakiś sposób podpiąć potem.
bobektynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 13:41   #1103
emilyemma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Moja suknia z Chin właśnie dotarła!

Po przeczytaniu chyba wszystkich polskich i zagranicznych wątków o sukniach zamawianych z Chin, z poczuciem dużego ryzyka postanowiłam zamówić swoją suknię. Po prostu zachwyciła mnie na zdjęciu
Suknia przyszła do mnie po dwóch dniach od wysłania!
I jest po prostu przepiękna! Bardzo dokładnie wykonana, ma wszytą halkę, wszystkie potrzebne usztywnienia. Prezentuje się na żywo fantastycznie.

Szczerze mogę polecić sklep Landybridal. Suknię zamawiałam na e-bayu. Sprzedawca asapbay. Na stronie landybridal.co są bardzo dokładne, rzeczywiste zdjęcia sukien.

Pozdrowienia dla wszystkich panien młodych
emilyemma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 23:31   #1104
sonean
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Fantastycznie, że Ci się udało! Jak przymierzysz to wrzuć parę fotek Pozdrawiam.
sonean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 10:28   #1105
AnonimowaMoni
Zakorzenienie
 
Avatar AnonimowaMoni
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3 618
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Witajcie.

Wykopuję wątek, ponieważ chcę przestrzec dziewczyny przed zamawianiem sukienek na ebay. Skuszona raczej pozytywnymi opiniami na temat takiego zamawiania, upatrzyłam sobie model. Wiedziałam,że może się różnić od oryginału. Liczyłam się z koniecznością poprawek. Wiadomo, ale na mój skromny budżet i skromną uroczystość to było rozwiązanie idealne. Tak mi się przynajmniej wydawało.

Znalazłam sprzedawcę na ebay 100% pozytywów. Zaryzykowałam. Wczoraj doszła sukienka i.... wielkie rozczarowanie.... Zamiast eleganckiej koronki, jakiś byle jak wyszywany tiul.... Liczyłam,że będzie inna koronka, ale że to będzie elegancka koronka!! Łączenie góry i dołu jest tak uszyte,że zrobi się z niej beza pod dużą halkę. Góra dopasowana i tiul od dołu odstaje, a nie miał. Po prostu jakiś koszmarek!

Z resztą - daję wam real foto i foto "oryginału". Będziemy walczyć o zwrot 100% kwoty, ponieważ oni chcą oddać tylko 70% co dla mnie jest nieporozumieniem. To nie jest moje "odwidziało mi się, jednak jej nie chcę" tylko najnormalniejsza w świecie reklamacja z powodu niezgodności oferowanego towaru z tym co otrzymałam. Jeśli nie uda się to rozważam próbę ratowania jej u krawcowej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_2872.jpg (40,5 KB, 472 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2871.jpg (55,8 KB, 328 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2875.jpg (43,0 KB, 315 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg la-sposa-lebrija.jpg (38,1 KB, 424 załadowań)
AnonimowaMoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 02:16   #1106
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez AnonimowaMoni Pokaż wiadomość
Witajcie.

Wykopuję wątek, ponieważ chcę przestrzec dziewczyny przed zamawianiem sukienek na ebay. Skuszona raczej pozytywnymi opiniami na temat takiego zamawiania, upatrzyłam sobie model. Wiedziałam,że może się różnić od oryginału. Liczyłam się z koniecznością poprawek. Wiadomo, ale na mój skromny budżet i skromną uroczystość to było rozwiązanie idealne. Tak mi się przynajmniej wydawało.

Znalazłam sprzedawcę na ebay 100% pozytywów. Zaryzykowałam. Wczoraj doszła sukienka i.... wielkie rozczarowanie.... Zamiast eleganckiej koronki, jakiś byle jak wyszywany tiul.... Liczyłam,że będzie inna koronka, ale że to będzie elegancka koronka!! Łączenie góry i dołu jest tak uszyte,że zrobi się z niej beza pod dużą halkę. Góra dopasowana i tiul od dołu odstaje, a nie miał. Po prostu jakiś koszmarek!

Z resztą - daję wam real foto i foto "oryginału". Będziemy walczyć o zwrot 100% kwoty, ponieważ oni chcą oddać tylko 70% co dla mnie jest nieporozumieniem. To nie jest moje "odwidziało mi się, jednak jej nie chcę" tylko najnormalniejsza w świecie reklamacja z powodu niezgodności oferowanego towaru z tym co otrzymałam. Jeśli nie uda się to rozważam próbę ratowania jej u krawcowej.
Szczerze mówiąc ta koronka jest bardzo ładna i wygląda na dobrą jakościowo - myślę, że w PL w salonie wcale nie dostaniesz lepszej
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 04:56   #1107
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez Zwies Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc ta koronka jest bardzo ładna i wygląda na dobrą jakościowo - myślę, że w PL w salonie wcale nie dostaniesz lepszej
Oczywiście, oryginalna sukienka też jest uszyta z z czegoś takiego.
Czasem to nie wiem, czy żałować osób które kompletnie nie widzą różnicy w jakości produktów, czy im zazdrościć naiwności.

Anonimowa Moni, kij z tą koronką, ale gorset jest uszyty fatalnie.
Wyrazy współczucia. Walcz o zwrot pieniędzy, żadna krawcowa nie zrobi cudów z suknią, która jest źle uszyta. Trzeba byłoby rozpruć wszystko, wyfiszbinować, podkleić,czyli w praktyce szyć ją od nowa, a i to nie ukryje jakości materiału.

Chwała chińskim sukniom. Muszę powiedzieć, że dobrze w tym roku zarobiłam realizując zamówienia na ostatnią chwilę pannom młodym które się skusiły na oszczędności I nie tylko ja, bo to samo mówią moje zaprzyjaźnione dziewczyny w innych salonach.
Najbardziej mnie śmieszy fakt, że wiele osób kupuje te suknie "pod publikę", "bo nikt się nie kapnie, ze to suknia za 800zł, nie za 3000".
A ja widzę, że coraz więcej osób chodzących na wesela nie ma z tym problemu. Wielokrotnie słyszę już że " nie chcę oszczędzać na sukni, bo byłam na ślubie koleżanki, widać zaoszczędziła na sukni, wszystko się marszczyło, tandetne koraliki, gniotła się, wyglądała fatalnie".
Bo jak komuś naprawdę zależy na oszczędzaniu to kupuje prosta małą białą dobrej jakości. A nie plastikową królewnę.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 08:24   #1108
axox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 241
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

moim zdaniem widać że suknia słabej jakości, pewnie tez będzie kiepsko wyglądać na ciele....
zgadzam się z mylady- lepsza prosta biała dobrej jakości niż wymyślna kiepsko odszyta...
axox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 10:15   #1109
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Oczywiście, oryginalna sukienka też jest uszyta z z czegoś takiego.
Czasem to nie wiem, czy żałować osób które kompletnie nie widzą różnicy w jakości produktów, czy im zazdrościć naiwności.
Przykro mi, bardzo dobrze rozróżniam jakość produktów. Nie wypowiadam się co do uszycia, ale tylko do koronki. Zamawiając "chińską" wręcz należy oczekiwać znacznych odejść od normy.
Sama kupowałam suknię i wiem, że naprawdę ciężko jest znaleźć dobrej jakości koronkę No i czasami bywa tak, że suknia za 1500zł ma tą samą koronkę co ta za 5000zł
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 11:05   #1110
AnonimowaMoni
Zakorzenienie
 
Avatar AnonimowaMoni
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3 618
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez Zwies Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc ta koronka jest bardzo ładna i wygląda na dobrą jakościowo - myślę, że w PL w salonie wcale nie dostaniesz lepszej
Kochana, to nie jest koronka! To jest tiul na który jest przyklejony sznurek. Nie widać na zdjęciach, ale jest to sznurek klejony na klej w spray'u. I całość "koronki" "naklejona" a raczej zgrzana miejscami na gorąco do gorsetu. (mama mojego TŻ się trochę na tym zna i mi wyjaśniła). No i teraz wiem,że szyjąc miałabym jakiś wgląd w materiały, bo tak naprawdę ta koronka daje tutaj najwięcej.

Narzeczony zrobił masę zdjęć z niedoróbkami - typu na dole tiul jest pocięty krzywo ( wiszą strzępy),że jakby go wyrównać, to by była za krótka, niedoszyta w wielu miejscach.
Udało się uzyskać 100% zwrotu, także jestem prze szczęśliwa i teraz muszę znaleźć po prostu krawcową

mylady21 Czy Ty szyjesz sukienki??

Wiecie, po prostu nasz ślub(bez wesela ) odbędzie się w Stanach. Wiza, papiery, bilety - po prostu koszmar jeśli chodzi o pieniądze. No i chciałam taniej, specjalnie wybrałam skromną sukienkę ( moim zdaniem) by nie było dużych kosztów jej uszycia. No a ja jestem taka Zosia Samosia, i powiedziałam,że sama sobie na wszystko nazbieram.
Trudno człowiek uczy się na błędach, dobrze,że tak szybko to się stało i mam jeszcze troszkę czasu.

Edytowane przez AnonimowaMoni
Czas edycji: 2012-09-28 o 11:13
AnonimowaMoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-25 16:14:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:46.