Po niepochlebnej recenzji wizaz usunal 10 moich recenzji!! :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-28, 22:21   #1
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393

Po niepochlebnej recenzji wizaz usunal 10 moich recenzji!! :(


Jestem bardzo rozczarowana Wizazem. Jako chwalona recenzantka mialam 180 recenzji, dodalam recenzje odzywki do paznokci Sally Hansen i dwa razy mi ja usunelo!
Gdy dodalam po raz trzeci w ciagu 2 minut USUNIETO MI 10 RECENZJI!!
Dlaczego, jak tak mozna???
Chyba bede bojkotowac wiazaz
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 22:34   #2
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 558
Dot.: Po niepochlebnej recenzji wizaz usunal 10 moich recenzji!! :(

1. Po co zakladasz watek na ten temat tutaj?

2. Zapytaj moderatorke KWC czy Twoje recenzje nie zostaly usuniete z powodu ich miernej jakosci.

3. Szanse, ze padlas ofiara spisku Wizazu i Sally Hansen sa raczej zerowe . Zamiast "bojkotowac" napisz do Zlosliwca, ze cos sie KWC chrzani.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-02-28 o 22:36
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 06:19   #3
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Po niepochlebnej recenzji wizaz usunal 10 moich recenzji!! :(

A używałaś te kosmetyki dłużej niż miesiąc? Wiem, że ludzie zgłaszają takie recenzje, których autor nie używał danego kosmetyku przez co najmniej miesiąc i one są wtedy usuwane.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 07:43   #4
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Po niepochlebnej recenzji wizaz usunal 10 moich recenzji!! :(

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
A używałaś te kosmetyki dłużej niż miesiąc? Wiem, że ludzie zgłaszają takie recenzje, których autor nie używał danego kosmetyku przez co najmniej miesiąc i one są wtedy usuwane.
... co akurat w pewnych przypadkach jest głupotą. Bo jeśli krem mnie uczula i podrażnia, podkład zapycha, szampon robi z włosów szopę i nie da się go używać, to chyba nie będę katować się czymś takim przez miesiąc
Wracając do tematu, Autorko - po prostu napisz do administracji KWC, z jakiego to powodu usunęli Twoje posty.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 13:36   #5
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Po niepochlebnej recenzji wizaz usunal 10 moich recenzji!! :(

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
... co akurat w pewnych przypadkach jest głupotą. Bo jeśli krem mnie uczula i podrażnia, podkład zapycha, szampon robi z włosów szopę i nie da się go używać, to chyba nie będę katować się czymś takim przez miesiąc
Wracając do tematu, Autorko - po prostu napisz do administracji KWC, z jakiego to powodu usunęli Twoje posty.
Albo zapytaj na podforum technicznym w odpowiednim wątku

Zgadzam się... albo maskara która nam nie pasuje... po co mam używać jej miesiąc, jak już po 3 razach wiem, że jest do niczego takich przykładów jest mnóstwo
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 15:26   #6
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Po niepochlebnej recenzji wizaz usunal 10 moich recenzji!! :(

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
Jestem bardzo rozczarowana Wizazem. Jako chwalona recenzantka mialam 180 recenzji, dodalam recenzje odzywki do paznokci Sally Hansen i dwa razy mi ja usunelo!
Gdy dodalam po raz trzeci w ciagu 2 minut USUNIETO MI 10 RECENZJI!!
Dlaczego, jak tak mozna???
Chyba bede bojkotowac wiazaz

a ja Cię popieram i wiem nawet o którą recenzję jesteś wkurzona
dobrze,że napisałaś tutaj-niech dziewczyną się dowiedzą,że coś jest chyba nie tak z tymi naszymi ocenami, skoro chcą aby pisac tylko pochlebne recenzje
ps. ja tez uważam,że to serum jest do bani i dla mnie to chyba najgorszy produkt Lancome
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 15:37   #7
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 095
Dot.: Po niepochlebnej recenzji wizaz usunal 10 moich recenzji!! :(

Przeczytaj regulamin. Recenzje sa usuwane gdy:
- wystawione sa po nieprzepisowym czasie
- nic nie mowia o kosmetyku (np perfumy opisywane jako 'ladne, piekne, sliczne' nic nie wnosza, trzeba opisac zapach)
- moderatorzy usuwaja tez recenzje, w ktorych sa zarzuty (a szczegolnie w recenzjach serum visionnaire tak bylo), ze producent placi za usuwanie niepochlebnych recenzji. Wiekszosc niepochlebnych opinii wystawiona byla po krotkim czasie uzywania, dlatego je usunieto, jest na technicznym caly watek o recenzjach do usuniecia, wystarczy poczytac i mozna sie dowiedziec mnostwa ciekawych rzeczy
- gdy wystawiasz recenzje produktu, ktorego uzywa ktos inny (mama, siostra, maz), wyjatkiem sa produkty dla dzieci


Wiele moich recenzji tez zostalo usunietych, mimo ze opisy byly bardzo wyczerpujace, a niektore mialy pochwaly, poczatkowo tez sie zloscilam, tak jak Ty, ale po poczytaniu watku o recenzjach do usuniecia zrozumialam ile to pracy dla moderatorow, aby usunac wiekszosc blednych recenzji, nieprzepisowych i wypocin.

Jesli jakiegos produktu uzywalas krocej niz wyznaczony czas (o ile pamietam kolorowka wymaga 7 dni uzywania, pielegnacja 30 dni), ale zuzylas cale opakowanie (musisz to zaznaczyc w recenzji) nie zostanie ona usunieta.


Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
W tym wątku zgłaszamy recenzje do usunięcia, a zwłaszcza:
  • wystawione po zbyt krótkim czasie używania, czyli nie
A) po minimum 30 dniach* lub po zużyciu całego opakowania wszystkie kosmetyki do twarzy, ciała, włosów i paznokci, których głównym zadaniem jest pielęgnacja, m.in.:
- kremy,
- balsamy (także brązujące),
- maseczki,
- odżywki,
- środki higieny (także dezodoranty i pasty do zębów)
B) po minimum 7 dniach*:
- kosmetyki do makijażu,
- samoopalacze i przyspieszacze opalania (ale nie balsamy brązujące),
- kosmetyki do koloryzacji włosów,
- kosmetyki do stylingu,
- akcesoria kosmetyczne
  • opisujące kosmetyk jeszcze nieużywany ("właśnie kupiłam i na razie stoi na półce...")
  • recenzje zupełnie innego produktu, niż ten w zgłoszeniu
  • wystawione w imieniu innej osoby (wyjątek: rodzice oceniający kosmetyki dla dzieci)
  • wpisy nie będące recenzjami (np. oferty sprzedaży, reklama, skarga, że produkt trudno jest kupić lub pytanie: gdzie kupić?)
  • recenzje zupełnie nieczytelne lub niezrozumiałe oraz zawierające pomówienia, wulgaryzmy lub obrażające innych recenzentów
  • zbyt lakoniczne i takie które nic nie mówią o właściwościach ocenianego kosmetyku (typu: <początek recenzji> "Nie polecam. Jest beznadziejny. Za drogi. Nie opłaca się. Źle go wspominam. Żadnych plusów. Ogólnie to nie polecam". <koniec recenzji autentycznej, niestety>)
  • recenzje krytykujące kosmetyk za brak właściwości, których producent wcale nie obiecuje (np. tusz wydłużający za brak pogrubienia lub podkręcenia rzęs) albo skupiające się wyłącznie na jego nieistotnych cechach (np. pozytywna lub negatywna recenzja tylko z powodu zapachu kremu ujędrniającego)
  • recenzje wprowadzające w błąd (np. domorosłe analizy biochemiczne, zawierające niepotwierdzone naukowo miejskie legendy nt. domniemanej szkodliwości jakiegoś składnika)
  • wszelkie inne, łamiące Kodeks Recenzentów [wprowadzony w połowie 2003 r.; zmiany w Kodeksie wprowadzone od marca i czerwca 2007 r. (alergie), dotyczą wyłącznie recenzji bieżących]
  • zgłaszając recenzje perfum, należy wyraźnie zaznaczyć, że chodzi o zapach/perfumy! Usuwane będą recenzje wystawiane na podstawie blottera (po 26 czerwca 2008 r.), na podstawie "jednego psiknięcia w perfumerii" lub pachnące na kimś (po 15 listopada 2008 r).

Przy zgłaszanej recenzji, proszę o krótkie uzasadnienie, dlaczego Waszym zdaniem łamie ona Kodeks Recenzenta.


-------------------------------------------------

* komu nie chce się rzetelnie i dokładnie wypełnić rubryki "Używam tego produktu od: (...) Ilość zużytych opakowań: (...)", sam sobie szkodzi, bo pozostawia interpretację moderatorowi. Dopuszczam warunkowo "kilka dni" w przypadku "kolorówki" (tylko, jeśli z treści takiej recenzji można się dowiedzieć czegoś konkretnego o ocenianym kosmetyku i wynika z niej, że owych "kilka dni" pokrywa się z wymaganym tygodniem).

Edytowane przez MdM
Czas edycji: 2012-02-29 o 15:49
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 16:51   #8
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Po niepochlebnej recenzji wizaz usunal 10 moich recenzji!! :(

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Przeczytaj regulamin. Recenzje sa usuwane gdy:
- wystawione sa po nieprzepisowym czasie
- nic nie mowia o kosmetyku (np perfumy opisywane jako 'ladne, piekne, sliczne' nic nie wnosza, trzeba opisac zapach)
- moderatorzy usuwaja tez recenzje, w ktorych sa zarzuty (a szczegolnie w recenzjach serum visionnaire tak bylo), ze producent placi za usuwanie niepochlebnych recenzji. Wiekszosc niepochlebnych opinii wystawiona byla po krotkim czasie uzywania, dlatego je usunieto, jest na technicznym caly watek o recenzjach do usuniecia, wystarczy poczytac i mozna sie dowiedziec mnostwa ciekawych rzeczy
- gdy wystawiasz recenzje produktu, ktorego uzywa ktos inny (mama, siostra, maz), wyjatkiem sa produkty dla dzieci


Wiele moich recenzji tez zostalo usunietych, mimo ze opisy byly bardzo wyczerpujace, a niektore mialy pochwaly, poczatkowo tez sie zloscilam, tak jak Ty, ale po poczytaniu watku o recenzjach do usuniecia zrozumialam ile to pracy dla moderatorow, aby usunac wiekszosc blednych recenzji, nieprzepisowych i wypocin.

Jesli jakiegos produktu uzywalas krocej niz wyznaczony czas (o ile pamietam kolorowka wymaga 7 dni uzywania, pielegnacja 30 dni), ale zuzylas cale opakowanie (musisz to zaznaczyc w recenzji) nie zostanie ona usunieta.


ja czytałam kilka tych usuniętych recenzji, czas uzytkowania był wpisany poprawnie-sama się dziwiłam,że je usuwano ?

nie jestem pewna,ale wydaje mi się,że kilka innych,także negatywnych, usunieto
wkurzyło mnie to, bo ja sama o tym nieszczęsnym serum nie powiem ani jednego dobrego słowa
może przesadzam,ale miałam wrażenie,że komuś bardzo zależy na tym-aby pisać oceny w samych superlatywach, chociaż pewnie się czepiam,ponieważ moja bardzo negatywna opinia została

Edytowane przez abar18
Czas edycji: 2012-02-29 o 16:56
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 17:05   #9
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Po niepochlebnej recenzji wizaz usunal 10 moich recenzji!! :(

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Przeczytaj regulamin. Recenzje sa usuwane gdy:
- wystawione sa po nieprzepisowym czasie
- nic nie mowia o kosmetyku (np perfumy opisywane jako 'ladne, piekne, sliczne' nic nie wnosza, trzeba opisac zapach)
- moderatorzy usuwaja tez recenzje, w ktorych sa zarzuty (a szczegolnie w recenzjach serum visionnaire tak bylo), ze producent placi za usuwanie niepochlebnych recenzji. Wiekszosc niepochlebnych opinii wystawiona byla po krotkim czasie uzywania, dlatego je usunieto, jest na technicznym caly watek o recenzjach do usuniecia, wystarczy poczytac i mozna sie dowiedziec mnostwa ciekawych rzeczy
- gdy wystawiasz recenzje produktu, ktorego uzywa ktos inny (mama, siostra, maz), wyjatkiem sa produkty dla dzieci


Wiele moich recenzji tez zostalo usunietych, mimo ze opisy byly bardzo wyczerpujace, a niektore mialy pochwaly, poczatkowo tez sie zloscilam, tak jak Ty, ale po poczytaniu watku o recenzjach do usuniecia zrozumialam ile to pracy dla moderatorow, aby usunac wiekszosc blednych recenzji, nieprzepisowych i wypocin.

Jesli jakiegos produktu uzywalas krocej niz wyznaczony czas (o ile pamietam kolorowka wymaga 7 dni uzywania, pielegnacja 30 dni), ale zuzylas cale opakowanie (musisz to zaznaczyc w recenzji) nie zostanie ona usunieta.
super, nie ma co
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 20:54   #10
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 095
Dot.: Po niepochlebnej recenzji wizaz usunal 10 moich recenzji!! :(

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
ja czytałam kilka tych usuniętych recenzji, czas uzytkowania był wpisany poprawnie-sama się dziwiłam,że je usuwano ?

nie jestem pewna,ale wydaje mi się,że kilka innych,także negatywnych, usunieto
wkurzyło mnie to, bo ja sama o tym nieszczęsnym serum nie powiem ani jednego dobrego słowa
może przesadzam,ale miałam wrażenie,że komuś bardzo zależy na tym-aby pisać oceny w samych superlatywach, chociaż pewnie się czepiam,ponieważ moja bardzo negatywna opinia została
Tez czytalam recenzje tego serum, czesc udalo mi sie zobaczyc zanim je usunieto i uwierz mi, ze w kazdej cos bylo nie tak: a to usunieto w ogole czas stosowania, a to byl za krotki, a to byl nie na temat (typu 'serum zle, niedobre, w ogole do niczego'), a to pretensje do redakcji o to, ze usunela poprzednia recenzje, a nawet niektore dziewczyny robily taki myk, ze po usunieciu poprzedniej recenzji, ktora opisywala, ze uzywaly serum dwa tygodnie, dzein pozniej wklejaly ta sama recenzje (ktora sama w sobie byla porawna) tylko zmienialy czas na miesiac. Moderatorki kojarza co usuwaja, nie wiem czy maja wglad w to, czy pamietaja, czy zapisuja, ale to nieistotne, bo chodzilo o to, ze klamstwo w tym wypadku bylo oczywiste. Ja to wszystko wiem, poniewaz sama uzywam tego serum i przymierzam sie do napisania recenzji, a przy okazji sledze je na biezaco. Wystarczy poczytac watek o recenzjach do usuniecia, naprawde wiele mozna sie z niego nauczyc.

Edytowane przez MdM
Czas edycji: 2012-02-29 o 20:55
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 06:28   #11
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Po niepochlebnej recenzji wizaz usunal 10 moich recenzji!! :(

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
Jestem bardzo rozczarowana Wizazem. Jako chwalona recenzantka mialam 180 recenzji, dodalam recenzje odzywki do paznokci Sally Hansen i dwa razy mi ja usunelo!
Gdy dodalam po raz trzeci w ciagu 2 minut USUNIETO MI 10 RECENZJI!!
Dlaczego, jak tak mozna???
Chyba bede bojkotowac wiazaz
Jestem bardzo rozczarowany takimi recenzentkami, które nie czytają zasad oceniania, wystawiają WADLIWE RECENZJE, a następnie OCZERNIAJĄ NAS za to, że je usuwamy.

Zapewniam, że każda taka następna sytuacja będzie miała swoje następstwa głębsze od bury administratora.

Pomówienie, oczernianie nas niejako mielibyśmy faworyzować jakieś tam firmy poprzez usuwanie wybranych recenzji jest obrzydliwym kłamstwem.

Prawda jest taka, że usuwamy recenzje niepełne, dyskutujące z innymi recenzjami, zawierające spam lub generowane przez producentów (damy nagrodę, jeśli nas ocenicie piąteczkę). Nie mamy najmniejszego biznesu w upiększaniu KWC, wręcz nam to bardzo szkodzi i nigdy nie sprzedaliśmy żadnej akcji/recenzji na KWC w 13 letniej historii wizaz.pl

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
ja czytałam kilka tych usuniętych recenzji, czas uzytkowania był wpisany poprawnie-sama się dziwiłam,że je usuwano ?

nie jestem pewna,ale wydaje mi się,że kilka innych,także negatywnych, usunieto
wkurzyło mnie to, bo ja sama o tym nieszczęsnym serum nie powiem ani jednego dobrego słowa
może przesadzam,ale miałam wrażenie,że komuś bardzo zależy na tym-aby pisać oceny w samych superlatywach, chociaż pewnie się czepiam,ponieważ moja bardzo negatywna opinia została
Najwidoczniej nie do końca znasz kodeks, skoro czytając je nie zauważyłaś brakujących, niedostatecznie długich czasów użycia kosmetyku. O epistołach oczerniających naszą pracę nie wspomnę, bo nie rozumiem czemu winny jest kosmetyk, skoro recenzentka niegramotna.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2012-03-01 o 06:29
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 08:19   #12
Dragonblood
Rozeznanie
 
Avatar Dragonblood
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 565
Dot.: Po niepochlebnej recenzji wizaz usunal 10 moich recenzji!! :(

No ale chyba jednak nie do końca tak jest - moja recenzja oliwki została usunięta, a powód był taki, że nie napisałam o innych właściwościach niż zapychanie skóry spowodowane obecnością parafiny. No to jak w końcu? Używałam tyle co trzeba, całe opakowanie poszło w bólach i takie miałam spostrzeżenia, a ktoś to neguje, bo uważa, że jest za mało napisane. Dodam, że moja recenzja nie była jednolinijkowcem.
Dragonblood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 10:36   #13
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Po niepochlebnej recenzji wizaz usunal 10 moich recenzji!! :(

Hej dziewczyny, dzieki za przyznanie mi racji.

O ile wiem,ze jest regulamin tak nie zgadzam sie,zebym uzywala bubla przez miesiac do ostatniej kropli majac wysypke po nim na twarzy czy tez lakier, ktory odpryskuje po 2 dniach nie bedzie odpryskiwal po nastepnym uzyciu?


~Aha ciekawe czemu dostalam ostrzezenie,bo zapytalam dziewczyne, ktora "nakablowala" moje recenzje,zeby sama zaczela je pisac

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Jestem bardzo rozczarowany takimi recenzentkami, które nie czytają zasad oceniania, wystawiają WADLIWE RECENZJE, a następnie OCZERNIAJĄ NAS za to, że je usuwamy.

Zapewniam, że każda taka następna sytuacja będzie miała swoje następstwa głębsze od bury administratora.

Pomówienie, oczernianie nas niejako mielibyśmy faworyzować jakieś tam firmy poprzez usuwanie wybranych recenzji jest obrzydliwym kłamstwem.

Prawda jest taka, że usuwamy recenzje niepełne, dyskutujące z innymi recenzjami, zawierające spam lub generowane przez producentów (damy nagrodę, jeśli nas ocenicie piąteczkę). Nie mamy najmniejszego biznesu w upiększaniu KWC, wręcz nam to bardzo szkodzi i nigdy nie sprzedaliśmy żadnej akcji/recenzji na KWC w 13 letniej historii wizaz.pl.

Ciekawe,czemu dostalam ostrzezenie za "atak" na innz uzytkowniczke (wiem,ze nie od ciebie)?
Bo zapytalam,zeby sama zaczela pisac recenzje zamiast marnowac czas na kablowanie innych?

I JA TEZ JESTEM ROZCZAROWANA WIZAZEM...
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 08:19   #14
Dragonblood
Rozeznanie
 
Avatar Dragonblood
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 565
Dot.: Po niepochlebnej recenzji wizaz usunal 10 moich recenzji!! :(

Przyłączam się do Klubu Rozczarowanych.
To, że recenzje są subiektywne to chyba PEWNE. Niby jak mogę oceniać produkt obiektywnie, skoro oceniam go na własnej twarzy/ciele? Dla mnie produkt może być najwspanialszy, a kogoś innego uczuli.
Po drugie: produkty niededykowane do wieku. Toż to absurd. Jestem świeżo po przygodzie z oliwką dla dzieci: oceniłam ją bardzo negatywnie, bo zwyczajnie była do luftu, a do tego napisałam, że zawiera parafinę (i wyraziłam swoje oburzenie). Moja recenzja wyleciała, bo choć dzielnie używałam ponad miesiąc i zużyłam opakowanie, moja recenzja była nierzetelna, bo produkt nie był przeznaczony dla mnie, a skóra dziecka jest zupełnie inna niż dorosłego. No pewnie! Jest z plastiku:|
Dragonblood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 12:49   #15
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Po niepochlebnej recenzji wizaz usunal 10 moich recenzji!! :(

No wlasnie, czemu oceniajac produkt przeznaczony dla dzieci i ich delikatnej skory nie mozna wyprobowac na sobie? A jesli dziecko dostanie wysypki, to wtedy bedzie obiektywne? A jesli ocenie np na swojej delikatnej skorze, to juz nie?
Zreszta produkty zawierajace parafine nie naleza do najbezpieczniejszych dla skory, nie rozumiem, czemu nie mozna tego nadmienic...

A tak poza tym, to mysle,ze wiekszosc z nas tak jakby klamie, hehe, ze uzywa produktu ten nieszczesny wymagany miesiac, a pisze recenzje po paru dniach
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 08:47   #16
Dragonblood
Rozeznanie
 
Avatar Dragonblood
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 565
Dot.: Po niepochlebnej recenzji wizaz usunal 10 moich recenzji!! :(

Powody usuwania recenzji nie są dla mnie do kocńa jasne. Nieraz widziałam recenzje pt. "mama używała", "nie używałam bo to podróbka", "krem do twarzy zużyłam na pośladki bo mi zapach nie odpowiadał". Mnóstwo jest recenzji typu "krem dobry, sprawdził się" i już.
Czytając recenzję mogę ocenić na ile ona jest obiektywna, czy ktoś celowo wylewa jad, bo ma jakieś anse do firmy, czy nawet się nie zastanowił nad tym co napisał. Przecież i tak wybór należy do mnie i jeśli recenzje są nie wiadomo jak dobre, rzetelne i poprawne, to jeśli mnie nie stać na jakiś produkt, lub nie jest dla mnie to go po prostu nie kupię.
To samo dotyczy testowania na zwierzętach. Moją recenzję "oskarżono" o bycie paszkwilem na parafinę. Ja widziałam mnóstwo recenzji, gdzie wylewano pomyje na produkt tylko dlatego, że firma nie napisała, że nie testuje na zwierzętach. I produkt już jest zły i traci gwiazdki. To jest normalne?
Zabiło mnie stwierdzenie, że skóra dziecka jest inna niż dorosłego. Ciekawe jak radziły sobie nasze matki i babcie, kiedy nie było oliwek i zasypek. Pewnie wszystkie dzieci poodparzane i poranione chodziły.

Edytowane przez Dragonblood
Czas edycji: 2012-03-11 o 08:50
Dragonblood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 09:03   #17
pure666
Przyczajenie
 
Avatar pure666
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Po niepochlebnej recenzji wizaz usunal 10 moich recenzji!! :(

Ale dlaczego nikt nas nie informuje "twoja recenzja ta i taka została usunięta"? Tylko teraz jak idiotka loguję sięa tu ani kremu BB ani odżywki nie mam recenzji, a chciałabym się jej przyjrzeć dlaczego była nieregulaminowa. Ja nie piszę tych recenzji dla siebie, tylko dla przyszłych użytkowniczek danego produktu i nigdy nie są one źle napisane. Pozdrawiam.
pure666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 09:38   #18
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Po niepochlebnej recenzji wizaz usunal 10 moich recenzji!! :(

Cytat:
Napisane przez pure666 Pokaż wiadomość
Ale dlaczego nikt nas nie informuje "twoja recenzja ta i taka została usunięta"? Tylko teraz jak idiotka loguję sięa tu ani kremu BB ani odżywki nie mam recenzji, a chciałabym się jej przyjrzeć dlaczego była nieregulaminowa. Ja nie piszę tych recenzji dla siebie, tylko dla przyszłych użytkowniczek danego produktu i nigdy nie są one źle napisane. Pozdrawiam.
https://wizaz.pl/kosmetyki/kodeks.php zawiera wiele punktów, radzę się z nimi zapoznać przed napisaniem recenzji.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.