Piersze stosunki i antykoncepcja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-05, 17:37   #1
jetaimemonamour
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 17

Piersze stosunki i antykoncepcja


Wiec opowiem wam wszystko dolkadnie bo chciala bym na prawde uzyskac dobrej odpowiediz.
WIec 11/06/2012 -mialam moj pierwszy stosunek z moim chlopakiem ktory nie byl przewidziany wiec nie zabezpieczylismy sie ,bardzo mnie bolalo ale z teg co wiem pierwszy raz zawsze boli, ale nie krwawilam. Dzien po zazylam tabletki ktrora mozna wziasd do 72h po stosunku.
20/06/2012- Drugi raz i rowniez bez zabezpieczenia , mialam miesiaczke czwart dzien, na drugi dzien wzielam rowniez tabletke co sie bierze do 72 godzin i tez mnie strasznie bolalo na poczatku i na konicu nawet usiasc nie moglam.
23/07/2012- Dostalam miesiaczki, i w pierwszy dzien miesiaczki zaczlam brac pigulki antykoncepcyjne tak jak mi zalecono ,krwawienie trwalo 5 dni , ale od konca miesiaczki do nastepnego stosnku byla jakas brazowa wydzielina dzienie znajdowalam mala plamke na bieliznie .
2/08/2012- Trzeci stosunek. Bardzo ,bardzo mnie bolalo na poczatku , pod koniec moj chlopak polozyl sie na mnie bez ruchu ale nie wyciagnal swojego czlonka a ja poczulam ogromne pieczenie wiec kazalam go wyciagnac , po stosunku przez godzine siusiac mi sie chcialo nie mialam nic do sikania a jak sikala to mnie pieklo ( trzy godziny przed stosunkiem golilam sie kremem do depilacji ,,veet,,) .Po stosunku poszlam po prysznic i zauwazylam ze krwawie, id od tamtego momentu do dnia dzisiejszego krwawie , to znaczynie bardzo minimalnie zakladam wkladke bo tak malo krwawie.

Czy to moze byc okres? czy to prze pigulki? i czemu mnie boli za kazdym razem jak go wklada?
Mam tylko 17 lat i nie moge isc do ginekologa ani porozmawiac z mama prosze o pomoc
Z gory dziekuje.

I nie nie moge isc do ginekologa poniewarz pracuje 70km z tad , i nie moge sie przemieszczac !
A tabetki dostalam w osrodku ,, planing fammilial ,, bo mieszkam we francji to jest osrodek panstwowy jezeli ktosnie ma pieniedzy moze uszyskac tutaj tabletki za darmo jest tam lekarka ktora mi je dala .

Informacje w profilu nie sa prawdziwe bo nigdy nie podaje prawdziwych danych .

I nie pisze tutaj zebyscie mnie krytykowaly alezebyscie mi pomogly !

Edytowane przez jetaimemonamour
Czas edycji: 2012-08-05 o 19:22
jetaimemonamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 17:50   #2
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez jetaimemonamour Pokaż wiadomość

Czy to moze byc okres? czy to prze pigulki? i czemu mnie boli za kazdym razem jak go wklada?
Mam tylko 17 lat i nie moge isc do ginekologa ani porozmawiac z mama prosze o pomoc Z gory dziekuje.
hmm..nie możesz isc do ginekologa? To skąd wziełaś tabletki anty i tabletki PO? A swoją drogą to może n to krwawienie mają wpływ własnie te tabletki PO?!
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg


Edytowane przez eewelinaa92
Czas edycji: 2012-08-05 o 18:11
eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 17:58   #3
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez jetaimemonamour Pokaż wiadomość
Wiec opowiem wam wszystko dolkadnie bo chciala bym na prawde uzyskac dobrej odpowiediz.
WIec 11/06/2012 -mialam moj pierwszy stosunek z moim chlopakiem ktory nie byl przewidziany wiec nie zabezpieczylismy sie ,bardzo mnie bolalo ale z teg co wiem pierwszy raz zawsze boli, ale nie krwawilam. Dzien po zazylam tabletki ktrora mozna wziasd do 72h po stosunku.
20/06/2012- Drugi raz i rowniez bez zabezpieczenia , mialam miesiaczke czwart dzien, na drugi dzien wzielam rowniez tabletke co sie bierze do 72 godzin i tez mnie strasznie bolalo na poczatku i na konicu nawet usiasc nie moglam.
23/07/2012- Dostalam miesiaczki, i w pierwszy dzien miesiaczki zaczlam brac pigulki antykoncepcyjne tak jak mi zalecono ,krwawienie trwalo 5 dni , ale od konca miesiaczki do nastepnego stosnku byla jakas brazowa wydzielina dzienie znajdowalam mala plamke na bieliznie .
2/08/2012- Trzeci stosunek. Bardzo ,bardzo mnie bolalo na poczatku , pod koniec moj chlopak polozyl sie na mnie bez ruchu ale nie wyciagnal swojego czlonka a ja poczulam ogromne pieczenie wiec kazalam go wyciagnac , po stosunku przez godzine siusiac mi sie chcialo nie mialam nic do sikania a jak sikala to mnie pieklo ( trzy godziny przed stosunkiem golilam sie kremem do depilacji ,,veet,,) .Po stosunku poszlam po prysznic i zauwazylam ze krwawie, id od tamtego momentu do dnia dzisiejszego krwawie , to znaczynie bardzo minimalnie zakladam wkladke bo tak malo krwawie.

Czy to moze byc okres? czy to prze pigulki? i czemu mnie boli za kazdym razem jak go wklada?
Mam tylko 17 lat i nie moge isc do ginekologa ani porozmawiac z mama prosze o pomoc
Z gory dziekuje.
Skąd masz receptę na pigułki?
Krwawisz, bo jesteś bezmyślna - dwa razy w ciągu miesiąca brałaś escapelle. Do tego dochodzą pigułki - czytałaś ulotkę? A boli Cię, bo się spinasz.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 18:13   #4
jetaimemonamour
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 17
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Mieszkam we franchi a tutaj sa instutucje dla nipelnoletnich za darmo gdzie rozwiazuja wszystkie problemy w sprawach seksualnych , ciaziwych itd . I tutaj mi Dali odpowiednia pigulke za darmo . A teraz nie moge tam isc bo pracuje 70 km od domu !
jetaimemonamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 18:14   #5
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

niezla jazde fundujesz swojemu organizmowi
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 18:19   #6
Adne
Raczkowanie
 
Avatar Adne
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 364
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

W wątku jest kilka znaczących nieścisłości, do tego Autorka podaje, że ma 17 lat, a tymczasem w profilu widnieje 19. Śmiało można zaryzykować stwierdzenie, że ten wątek to twór trolla.

...jeśli nie - skąd miałaś tabletki po,skoro nawet nie byłaś u gina?
__________________
Zobaczyć świat w ziarenku piasku,
Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar,
W godzinie – nieskończoność czasu.
Adne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 18:24   #7
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Głupota. Zrobiłaś taki zamęt w organizmie, że nie dziwię się, że masz krwawienie. W krótkim odstępie czasu wzięłaś dwie tabletki po jak witaminę C zamiast się zabezpieczyć. To ma być Twoja metoda antykoncepcji? Jeśli tak, to gratuluję

Skąd wzięłaś tabletki antykoncepcyjne skoro do gina nie poszłaś? Masz TYLKO 17 lat i do gina iść nie możesz, ale uprawiać seks możesz? Dorośnij dziewczyno.
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-05, 18:33   #8
jetaimemonamour
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 17
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Nie mieszkam w Polsce ale we Francji tutaj zeby otrzymac tabletki antykoncepcyjnie nie jest obowiazkowe poscie do ginekologa jest takie cos jak,, planiing fa famillial,, tam mozna uzyskac wszytskich pomocy i jezeli ktos nie ma pieniedzy na pigulki idzie sie tam i daja za darmo to jest instutucja panstwowa a teraz nie moge isc bo pracuje 70 km od domu .
Co do wieku w profilu nie podaje prawdziwych informacji .

i nie pisze tutaj zeby mnie krytykowac ale zeby mi pomoc .
jetaimemonamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 18:47   #9
jetaimemonamour
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 17
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Nie mieszkam w polsce ale we Francji tutaj nie trzeba isc do ginekologa zeby uzywac tabletek antykoncepcyjnych jest taka instutucja panstwowa ,,planing famillial ,, zajmuja sie tam problemami mlodych antykoncepcja , seksem itd . Jezeli ktos nie ma pieniedzy tabletki dostaje sie za darmo .
co do wieku w profilu nie podaje prawdziwych informacji .

I nie pisze tutaj zebyscie mnie krytykowali ale zebyscie mi pomogli.
jetaimemonamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 18:59   #10
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Tabletki 72h po to nie jest metoda antykoncepcyjna ale porządna dawaka hormonów co dla tak młodego organizmu nie jest dobre. W ciągu tygodnia zażyłaś dwa razy taką tabletkę. Nie uważasz że lepiej byłoby się zabezpieczyć w trakcie a nie ratować sytuację "po"?
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 19:14   #11
jetaimemonamour
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 17
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Skąd wzięłaś tabletki antykoncepcyjne skoro do gina nie poszłaś? Masz TYLKO 17 lat i do gina iść nie możesz, ale uprawiać seks możesz? Dorośnij dziewczyno.[/QUOTE]



Nie nie moge iscdo ginekologa poniwaz pracuje 70 km z tad !


Po za tym tabletki antykonepcyjnie dostalam w osrodku publiczym bo mieszkam we francji , osrodek nazywa sie,, planing familial,, jezeli sa tacy ktorzy maja problemy z rodzicami lub nie maja pieniedzy ida tam jest tam lekarka i ona dala mi te pigulki za darmo !
A co do wieku to w profilu nie podalam prawdziwych informacji .
I nie pisze tutaj zebyscie mnie krytykowali tylko zebyscie mi doradzili !
jetaimemonamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-05, 20:38   #12
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Biorąc w przeciągu mniej niż miesiąca dwa razy pigułkę 'po' i tabletki antykoncepcyjne zafundowałaś organizmowi taką jazdę bez trzymanki, że zaręczam - bez wizyty i ginekologa i leczenia prowadzonego przez niego ciężko Ci będzie doprowadzić organizm do równowagi. Krwawienie mogą spowodować nawet niewłaściwe stosowanie jakichś specyfików bez recepty, czy ziół, a Ty wywróciłaś gospodarkę hormonalną do góry nogami i jeszcze się dziwisz?

ps. skąd maiałaś te wszystkie tabletki skoro 'nie możesz' iść do gina?
Kto Ci zabrania?

ps2. napiszę jasno, bo nie wiem czy pojmiesz - nie, to nie jest okres, to krwawienie chorobowe i cholera wie jakie jeszcze skutki poza tym krwawieniem odniósł Twój organizm. I nie możesz - MUSISZ iść z tym do lekarza, żeby się z tego wygrzebać, a przede wszystkim żeby Ci opowiedział co jest a co nie jest antykoncepcją.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!

Edytowane przez _ema_
Czas edycji: 2012-08-05 o 20:41
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 20:41   #13
jetaimemonamour
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 17
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Nikt wiecej sie nie wypowie ?
jetaimemonamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 20:45   #14
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez jetaimemonamour Pokaż wiadomość
Nikt wiecej sie nie wypowie ?
A czy raczysz odpowiedzieć na pytania czy te odpowiedzi, by pokazały, że jednak jesteś trollem?
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 20:51   #15
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez jetaimemonamour Pokaż wiadomość
Nikt wiecej sie nie wypowie ?
Kobieto zadajesz pytanie, chcesz odpowiedzi od ludzi a jak oni o coś pytają, jednoczesnie odpowiadają na Twoje pytania to nie raczysz odpisac..bez sensu.
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg

eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 21:03   #16
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez jetaimemonamour Pokaż wiadomość
Nikt wiecej sie nie wypowie ?
Rozumiem, że akceptujesz tylko odpowiedzi:

Nic się nie martw Kochana, to się zdarza, te krwawienie to okres i za kilka dni ustąpi, jest wszystko w najlepszym porządku, dobrze, że są jeszcze dziewczyny, które myślą odpowiedzialnie i się zabezpieczaja jak trzeba

resztę traktujesz jako spam i ignorujesz?
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 21:14   #17
scarlett 18
Raczkowanie
 
Avatar scarlett 18
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: wielkopolska, konin
Wiadomości: 39
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez jetaimemonamour Pokaż wiadomość
Wiec opowiem wam wszystko dolkadnie bo chciala bym na prawde uzyskac dobrej odpowiediz.
WIec 11/06/2012 -mialam moj pierwszy stosunek z moim chlopakiem ktory nie byl przewidziany wiec nie zabezpieczylismy sie ,bardzo mnie bolalo ale z teg co wiem pierwszy raz zawsze boli, ale nie krwawilam. Dzien po zazylam tabletki ktrora mozna wziasd do 72h po stosunku.
20/06/2012- Drugi raz i rowniez bez zabezpieczenia , mialam miesiaczke czwart dzien, na drugi dzien wzielam rowniez tabletke co sie bierze do 72 godzin i tez mnie strasznie bolalo na poczatku i na konicu nawet usiasc nie moglam.
23/07/2012- Dostalam miesiaczki, i w pierwszy dzien miesiaczki zaczlam brac pigulki antykoncepcyjne tak jak mi zalecono ,krwawienie trwalo 5 dni , ale od konca miesiaczki do nastepnego stosnku byla jakas brazowa wydzielina dzienie znajdowalam mala plamke na bieliznie .
2/08/2012- Trzeci stosunek. Bardzo ,bardzo mnie bolalo na poczatku , pod koniec moj chlopak polozyl sie na mnie bez ruchu ale nie wyciagnal swojego czlonka a ja poczulam ogromne pieczenie wiec kazalam go wyciagnac , po stosunku przez godzine siusiac mi sie chcialo nie mialam nic do sikania a jak sikala to mnie pieklo ( trzy godziny przed stosunkiem golilam sie kremem do depilacji ,,veet,,) .Po stosunku poszlam po prysznic i zauwazylam ze krwawie, id od tamtego momentu do dnia dzisiejszego krwawie , to znaczynie bardzo minimalnie zakladam wkladke bo tak malo krwawie.

Czy to moze byc okres? czy to prze pigulki? i czemu mnie boli za kazdym razem jak go wklada?
Mam tylko 17 lat i nie moge isc do ginekologa ani porozmawiac z mama prosze o pomoc
Z gory dziekuje.

I nie nie moge isc do ginekologa poniewarz pracuje 70km z tad , i nie moge sie przemieszczac !
A tabetki dostalam w osrodku ,, planing fammilial ,, bo mieszkam we francji to jest osrodek panstwowy jezeli ktosnie ma pieniedzy moze uszyskac tutaj tabletki za darmo jest tam lekarka ktora mi je dala .

Informacje w profilu nie sa prawdziwe bo nigdy nie podaje prawdziwych danych .

I nie pisze tutaj zebyscie mnie krytykowaly alezebyscie mi pomogly !
jeżeli przeczytały byscie całość wiedziałybyscie skąd ma tabletki i czemu ma fałszywe dane na profilu.

'Używane są wtedy, gdy metoda
antykoncepcyjna zawiedzie, bądź
takiej antykoncepcji w ogóle nie było.
Nie można ich jednak używać częściej
niż cztery razy w miesiącu.'

z tego co widać nie przekroczyła normy.

a więc tak ból podczas stosunku spowodowany jest tym, że dopiero rozpoczynasz współżyć. Z czasem będzie boleć coraz mniej aż minie. krwawienia mogą być skutkiem ubocznym tabletek anty i wtedy mogą utrzymywać się przez nawet 3 miesiące, bo organizm przyzwyczaja się do anty. albo wywołane tabletka po

'Objawy występujące bardzo często
(więcej niż 1 kobieta na 10):
krwawienie niezwiązane z miesiączką
(występuje w przeciągu kilku dni od
zażycia tabletki),'
scarlett 18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 21:17   #18
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez scarlett 18 Pokaż wiadomość
jeżeli przeczytały byscie całość wiedziałybyscie skąd ma tabletki i czemu ma fałszywe dane na profilu
Szkoda, że założycielka wątku dodała te informacje przed chwilą... A my odpowiadąjce czytałyśmy całość tematu wątku, ale przed jego edycja przez założycielke.
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg

eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 21:20   #19
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez scarlett 18 Pokaż wiadomość
jeżeli przeczytały byscie całość wiedziałybyscie skąd ma tabletki i czemu ma fałszywe dane na profilu.
'
Gdybyś przeczytała drobny druczek to byś zobaczyła, ze post został edytowany.
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-05, 21:26   #20
scarlett 18
Raczkowanie
 
Avatar scarlett 18
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: wielkopolska, konin
Wiadomości: 39
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez eewelinaa92 Pokaż wiadomość
Szkoda, że założycielka wątku dodała te informacje przed chwilą... A my odpowiadąjce czytałyśmy całość tematu wątku, ale przed jego edycja przez założycielke.
tak, ale dodała. Odpowiedziała na wasze pytania edytujac wątek. co nie zmienia faktu, że nie trzeba od razu najezdzac. Zrobiła co zrobiła nikt czasu nie cofnie. Teraz prosi o radę a nie o niemiłe słowa.Owszem powinna iść do lekarza, bo przez internet mało zrobimy, ale są czasem sytuacje gdzie nie można
scarlett 18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 21:39   #21
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Tylko, ze tutaj nikt na nikogo nie najeżdża. Poprostu wyraża swoje zdanie, po to jest forum.
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg

eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 21:55   #22
jetaimemonamour
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 17
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Odpowiedzialam conajmniej Dziesiec razy ,ale moje odpowiedzi sie nie dodaly , wiec postanowilam edytowac watek , i nie nie oczkuje milych slowek od waz tylko was prosz o odrobine intelgencji ,bo powtarzajac mi ze jestem trollem albo ze powinnam wczesniej myslec wcale mi nie pomagacie

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

scarllet 18 dziekuje za pomoc ,moze bedziesz potrafilami odpowiedziec czy piecznie mogla byc spowodowane kremem do depilacji ?
jetaimemonamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 21:59   #23
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Nie polegaj na zdaniu osób nie wykwalifikowanych, bo możesz sobie jeszcze wiecej szkody narobić. Wiem co mówie.
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg

eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 22:02   #24
jetaimemonamour
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 17
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

A co do osoby ktora napisala ze wzialam bezmyslie pigulke po i antykoncepcje, oswiadczam ze antykoncepcji zaczylam uzywac ponad miesiac pozniej od wziacia ostatnie tableti ,,po,, .


I pisze bo chcialam posluchac rad , byc moze komus sie przytrafila podobna sytuacja .
jetaimemonamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 22:06   #25
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez scarlett 18 Pokaż wiadomość
tak, ale dodała. Odpowiedziała na wasze pytania edytujac wątek. co nie zmienia faktu, że nie trzeba od razu najezdzac. Zrobiła co zrobiła nikt czasu nie cofnie. Teraz prosi o radę a nie o niemiłe słowa.Owszem powinna iść do lekarza, bo przez internet mało zrobimy, ale są czasem sytuacje gdzie nie można
To jak nie może ruszyć tyłka do lekarza to niech się zastanawia dalej co jej jest, bo chyba nikt tu nie będzie brał odpowiedzialności za jej zdrowie. Ja przynajmniej się tego nie podejmę, bo lekarzem nie jestem, a nawet gdybym nim była to bez kontaktu osobistego diagnozy bym nie wydała Jeśli Ty potrafisz ją zbadać przez internet, postawić diagnozę itd, ok, baw się w to. Ja nie potrafię tego (jak większość tutaj) i się tego nie podejmę. Nie zamierzam mieć na sumieniu czyjegoś zdrowia.

Jedyna rada: 70 km to nie jest nie wiadomo jak daleko, trzeba spiąć tyłek i ruszyć się do lekarza.
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 22:07   #26
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez jetaimemonamour Pokaż wiadomość
scarllet 18 dziekuje za pomoc ,moze bedziesz potrafilami odpowiedziec czy piecznie mogla byc spowodowane kremem do depilacji ?
A czy partner skończył w Tobie?
Ja tak miałam z eks, po każdym stosunku z finiszem we mnie, piekło mnie i latałam co chwilę do wc, pomimo, że pęcherz pusty był. Na początku myślałam, że to ogólnie od stosunku, ale kiedyś poprosiłam, aby skończył na mnie to problemu nie było...
Może byłam na niego uczulona ?

Edytowane przez adzia'90
Czas edycji: 2012-08-05 o 22:08
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 22:12   #27
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez jetaimemonamour Pokaż wiadomość
A co do osoby ktora napisala ze wzialam bezmyslie pigulke po i antykoncepcje, oswiadczam ze antykoncepcji zaczylam uzywac ponad miesiac pozniej od wziacia ostatnie tableti ,,po,, .


I pisze bo chcialam posluchac rad , byc moze komus sie przytrafila podobna sytuacja .
Komuś na pewno, ale myśle, że niewiele jest tak nieodpowiedzialnych osób. Kurcze masz 17 lat, chcesz zmarnowac sobie życie? Ja mam 20 jakies 2 miesiące temu bałam sie, ze wpadłam. I nie życze nikomu, aby tak sie bał. Życie by sie sie odwróciło do góry nogami. Myśl, najpierw o zabezpieczeniu na prawde, bo kiedyś bedzie czas i miejsce, że tabletek PO nie bedzie i co wtedy? Ale pomijajac fakt tabletek po, teraz masz pigułki anty. Naprawde umów się na wizyte jak tylko bedziesz mogła. Nie lekceważ takich objawów. To nie jest ból gardła czy katar, ze przejdzie za 3 dni. To może mieć powazne skutki i odbić sie na zdrowiu.
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg

eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 22:19   #28
jetaimemonamour
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 17
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Nie prosze nikogo odiagnoze! prosze tylko o wypowiedz i moze jakies dobre rady !
I nie mam zadnej mozliwosci pojscia do lekarza po pierwsze nie mam karty zdrowotnej a tutaj bez karty placic trzeba bedzie minimalnie 400 euro , niestety nie jestem bogata karte mamoja mama ktora pracuje 140 km ode mnie bo wyjechalysmy oby dwie do pracy ,brak ,prawajazdy ,i mieszkam na wsi gdzie jest jeden dom i na odleglosc 20 km pola nie mam zadnej moliwosci poscia do lekarza przez najblizsze 40dni!

I tak skonczyl we mnie wiec moze masz racje ze to dlatego mnie pieklo ...

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Tez sie balam ze wpadlam bo pigulke,,po,,zazylam troche pozniej niz powinnam normalnie powinnismy zazywac do 12h po stosunku , i tez zylam w stresie bo mialam spozniana miesiaczke , zawalilam szkole egzaminyi wszystko inne przez to wszystko przez ten stres ...
jetaimemonamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 22:24   #29
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Już teraz czasu nie cofniesz.
Organizm dostał dużą dawkę hormonów, obserwuj swoje ciało.

Przy następnym stosunku poproś go, aby skończył na Tobie.

Jeśli stosunek Cię boli, polecam lampkę wina przed. Nie masz się upijać, ale odrobina alkoholu świetnie rozluźnia ciało, a jesteś na pewno spięta przed stosunkiem.
Może podczas ostatniego stosunku Cię obtarł, stąd krew. Byłaś spięta, bolało Cię, ale nie przerwaliście. Jesteś wystarczająco nawilżona? Jeśli nie, kupcie jakieś żele nawilżające.
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 22:34   #30
jetaimemonamour
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 17
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Oczywiscie ze jestem spieta , wstydliwa i boje sie ze nie stoje na wysokosci zadania , nastepnym razem wyprobuje z odrobina alkoholu

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

a co do nawilzenia mysle ze wszystko dobrze
jetaimemonamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:48.