Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-07, 07:52   #301
kamilka2010
Raczkowanie
 
Avatar kamilka2010
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 142
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

ŻAL MI WAS!!!
Weszłam tu przypadkowo...co wy tu wypisujecie na te dziewczyny to jest po prostu szczyt chamstwa,jak można tak obrażać człowieka,z wypowiedzi niektórych z was po prostu żygać mi się chcę i śmiało stwierdzam że jesteście ŻAŁOSNE,tak naprawdę piszecie na temat tych dziewczyn a same nie macie kultury i zachowania,wychodzę stąd z wielkim rozczarowaniem i stwierdzam że wizaż schodzi na DNO!
__________________
kamilka2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 07:57   #302
Ralphkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: W
Wiadomości: 1 169
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Co do zębów Oleski to jasne, jest to jakiś tam widoczny defekt ale czepiać się zębów to trochę przesada. Ma takie jakie ma i jak komuś nie pasują to niech nie ogląda. Jak jeszcze mialam ją w subach to chyba w jakims komentarzu gdzieś napisala, że miala wiele komentarzy o zęby i w jej przypadku to nie jest tak hop siup, że założyć apart ortodontyczny i wszystko cacy, bo jakby tak bylo to by tak zrobila. Pisala, że w jej przypadku wiąże się to z poważną operacją szczęki, dokladnie nie pamiętam ale tłumaczyła to.

Ta cala Olimpia to chyba poniekąd padła ofiarą swojej wylewności, jak nieśka i jej mąż. Najpierw wszystko dla ludzi, każdy szczegól a później zdziwinie, że ktoś o tym mówi, komentuje.
Ale i tak nie wiem po co ją oglądacie , bo skoro komentujecie to zakladam, że oglądacie albo chociaż zerkacie, jak nie pasuje to szkoda tracić czas i energię Ja tak robię i mam spokój. Chociaż wtedy za bardzo nie ma tu o czym pisać ale wolę omijać laski, które mi nie pasują niż się męczyć
Ralphkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 07:57   #303
vogue1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 188
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez kamilka2010 Pokaż wiadomość
ŻAL MI WAS!!!
Weszłam tu przypadkowo...co wy tu wypisujecie na te dziewczyny to jest po prostu szczyt chamstwa,jak można tak obrażać człowieka,z wypowiedzi niektórych z was po prostu żygać mi się chcę i śmiało stwierdzam że jesteście ŻAŁOSNE,tak naprawdę piszecie na temat tych dziewczyn a same nie macie kultury i zachowania,wychodzę stąd z wielkim rozczarowaniem i stwierdzam że wizaż schodzi na DNO!

Jezeli to co pisza dziewczyny Cie tak porusza, to ja na prawde nie wiem jak sobie dajesz rade w zyciu

a moze uzalanie sie stalo sie MODNE
Albo nikomu nieznane nagrywajace i piszace blogi chca sie tu wypromowac;

----------------
edit 5 minut pozniej;p

o prosze i link usuniety

Edytowane przez vogue1987
Czas edycji: 2012-08-07 o 08:01
vogue1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 07:58   #304
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez kamilka2010 Pokaż wiadomość
ŻAL MI WAS!!!
Weszłam tu przypadkowo...co wy tu wypisujecie na te dziewczyny to jest po prostu szczyt chamstwa,jak można tak obrażać człowieka,z wypowiedzi niektórych z was po prostu żygać mi się chcę i śmiało stwierdzam że jesteście ŻAŁOSNE,tak naprawdę piszecie na temat tych dziewczyn a same nie macie kultury i zachowania,wychodzę stąd z wielkim rozczarowaniem i stwierdzam że wizaż schodzi na DNO!
??
Kto tutaj jest żałosny? Mi nic złego nie wypisujemy, zważ na to, że pojawiają się pozytywne i negatywne komentarze. Co złego w tym, że oglądamy i komentujemy? Nie jesteśmy bandą hejerów, tylko obiektywnie mówimy, co nam się podoba, a co nie.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 08:05   #305
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Szkoda mi Olimpii, niepotrzebnie dziewczyna się tak stresuje. Jeden ma za dużo dystansu do siebie, drugi za mało...
szkoda?
napisz jej , że jej aufity nie są fascynujące i są codziennie takie same, to od razu Cię zablokuje....
niech kręci dla prywatnego klubu wzajemnej adoracji, strasznie jest pyskata i ma zero pokory a takich ludzi mi nie żal, ona wychodzi z założenia , że wszystko wie a widzowie którym się jej filmki nie podobają są hejterami i jej wszystkiego zazdroszczą.
Mr olimpio, jeżeli czytasz te posty- dam 4 piwa, że nie wytrzymasz z tym kręceniem do jesieni,bo jstes uzależniona od adoracji od widzów , po jakiego diabła pisałaś o swojej prywatności?
teraz się będziemy śmiać z Ciebie i twoich problemów, sorryy taka duża dziewczynka a nie wiedziała że ludzie nie przyklaskują na wszystko? Po jaką cholerę pisałaś pamiętnik on-line na blogu?
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 08:09   #306
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
szkoda?
napisz jej , że jej aufity nie są fascynujące i są codziennie takie same, to od razu Cię zablokuje....
niech kręci dla prywatnego klubu wzajemnej adoracji, strasznie jest pyskata i ma zero pokory a takich ludzi mi nie żal, ona wychodzi z założenia , że wszystko wie a widzowie którym się jej filmki nie podobają są hejterami i jej wszystkiego zazdroszczą.
Mr olimpio, jeżeli czytasz te posty- dam 4 piwa, że nie wytrzymasz z tym kręceniem do jesieni,bo jstes uzależniona od adoracji od widzów , po jakiego diabła pisałaś o swojej prywatności?
teraz się będziemy śmiać z Ciebie i twoich problemów, sorryy taka duża dziewczynka a nie wiedziała że ludzie nie przyklaskują na wszystko? Po jaką cholerę pisałaś pamiętnik on-line na blogu?
Nie zrozumiałaś o co chodzi. Ja jej nie bronię, chciałam tylko powiedzieć, że szkoda, że dopiero po takim wylewie negatywnych komentarzy dziewczyna podejmie (choć i tak w to nie wierzę) próbę ogarnięcia się. Że jest na tyle nieprzewidująca, że nie pomyślała wcześniej.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 08:09   #307
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Bo Ja Kocham Pokaż wiadomość
a ja się przyznaję,że lubie ogladać Olimpie nie wiem czemu,po prostu lubie jak mówi;p ładna dziewczyna tak tak,zaraz mnie tu pobijecie i wywalicie z wątku:p
Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Szkoda mi Olimpii, niepotrzebnie dziewczyna się tak stresuje. Jeden ma za dużo dystansu do siebie, drugi za mało...
Przyznam się sama, że jako do oglądania filmiku czy tam recenzji ONA JEST okey. Z tego co widze na filmikach ONA jest typem, że musi mówić. Gada szybko, czasami plątają jej się słowa ale można ją zrozumieć.

Problem po prostu u Niej jest z odbiorem krytyki i komentarzy. Ona ma po prostu dziwny styl odpowiedzi na pytania. Jak ktoś jej napisze, że coś źle robi czy coś - to odbiera to jako atak a nie jako 'porade' czy coś.

Kolejna sprawa to taka, że po co ona opowiada na blogach o jakiś kredytach, problemami z mężem .. itd. Ktoś to może wykorzystać w przyszłości. Czasami nawet ja boje się napisać coś z życia wziętego na TYM FORUM bo już miałam raz sytuacje gdzie jednej dziewczynie odpowiadała ta historia, że to JEJ i oskarżyła mnie, że opowiadam o NIEJ na PUBLICE. Chociaż nie wiem kto mógłby wiedzieć, że np chodziło akurat o Nią gdzie jest kilka milionów 'ludzi'.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 08:13   #308
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez kamilka2010 Pokaż wiadomość
ŻAL MI WAS!!!
Weszłam tu przypadkowo...co wy tu wypisujecie na te dziewczyny to jest po prostu szczyt chamstwa,jak można tak obrażać człowieka,z wypowiedzi niektórych z was po prostu żygać mi się chcę i śmiało stwierdzam że jesteście ŻAŁOSNE,tak naprawdę piszecie na temat tych dziewczyn a same nie macie kultury i zachowania,wychodzę stąd z wielkim rozczarowaniem i stwierdzam że wizaż schodzi na DNO!
bo PRAWDA W OCZY KOLE
jesteśmy żałośne bo :
- komentujemy
- nie wazelinujemy
- nie jesteśmy opłacone przez firmy farmaceutyczne i nasze zdanie jest w pełni nasze a nie opłacone ( jakbyś nie wiedziała większość youtubowiczek dostaje kasę za recenzje , ja tego nie potępiam, ale takie są faky)
super
nie odnosimy się do wszystkiego negatywnie, są dziewczyny które większość z nas bardzo lubi:
inez82
nisiax83
xbebe
stylizacje
makijazeKasiD
i wiele innych
są to rozsądne dziewczyny, które nie nagrałyby filmiku z fochem, że ludzie jadą po nich w komentarzach , nie wrzucałyby na blog zdjęć z przebiegu całej ciaży , nie opowiadałyby wszystkim wszem i wobec , że mają złą kondychę finansową ...
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 08:13   #309
othecat
Raczkowanie
 
Avatar othecat
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 204
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

czy podejmie próbę? nie wiem bo każdy komentarz inny od zachwytu - traktuje jak atak na swoją osobę.

po kolejnym filmiku z płynem do higieny intymnej i kremem bambino - dziewczyna jej napisała ze ciągle to samo pokazuje - a to wg Olimpii komentarz wogóle nie na temat ( czyli do usunięcia )
othecat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 08:19   #310
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Nie zrozumiałaś o co chodzi. Ja jej nie bronię, chciałam tylko powiedzieć, że szkoda, że dopiero po takim wylewie negatywnych komentarzy dziewczyna podejmie (choć i tak w to nie wierzę) próbę ogarnięcia się. Że jest na tyle nieprzewidująca, że nie pomyślała wcześniej.
czasem trzeba dostać po tyłku , żeby się nauczyć pokory i nabrać dystansu do siebie...
jeśli chodzi o zdjęcia wrzucane do internetu: mój brat się w podstawówce uczy tego na lekcjach godzin wychowawczych, że każde zdjęcie wrzucane do internetu może byc wykorzystane przeciwko nam... a tu kobita dorosła takich rzeczy nie wie.... żal
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 09:07   #311
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

[1=940aaead32a02128bb608a6 b94f04b4806a21ce5_60383a2 a3bc41;35731020]Mam podobne zdanie do Twojego.
To nie nowość, że dziewczyny zarabiają na yt. Mnie to nie przeszkadza, poświęcają swój wolny czas na nagrywanie, montowanie itp. , to dlaczego nie miałby z tego korzyści?[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez lmaa Pokaż wiadomość
z innej beczki- uzywacie samoopalaczy? Obejrzalam filmik czarszki i sie zastanawiam,bo do tej pory wszystkie samoopalacze,jakie mialam to niewypaly :/A ten wydaje sie marzeniem Kocham slonce,ale w tym roku nie mam na nie czasu i tego sloneczka tez nie za
duzo,pomijajac to,ze szkodliwe http://www.youtube.com/watch?v=BB1913geYz0&feature=plcp
Ale niech sobie zarabiają na tym, ja niczego nie bronię i nie zazdroszczę.
Ale firma kosmetyczna, która płaci za reklamę youtubowiczce realną kasą chyba oczekuje pozytywnej recenzji, a nie wylewania wiadra pomyj.
Po prostu chciałabym jako widzka wiedzieć - tak, dostałam produkty za darmo, tak zapłacili mi za recenzję. Byłoby to uczciwsze.
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 09:20   #312
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
Ale niech sobie zarabiają na tym, ja niczego nie bronię i nie zazdroszczę.
Ale firma kosmetyczna, która płaci za reklamę youtubowiczce realną kasą chyba oczekuje pozytywnej recenzji, a nie wylewania wiadra pomyj.
Po prostu chciałabym jako widzka wiedzieć - tak, dostałam produkty za darmo, tak zapłacili mi za recenzję. Byłoby to uczciwsze.
byłoby to podkładaniem sobie kłód po nogi, bo z pewnością nikt by tych filmików by nie oglądał...
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 09:30   #313
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
Ale niech sobie zarabiają na tym, ja niczego nie bronię i nie zazdroszczę.
Ale firma kosmetyczna, która płaci za reklamę youtubowiczce realną kasą chyba oczekuje pozytywnej recenzji, a nie wylewania wiadra pomyj.
Po prostu chciałabym jako widzka wiedzieć - tak, dostałam produkty za darmo, tak zapłacili mi za recenzję. Byłoby to uczciwsze.
Mnie strasznie denerwuje jak ktos nie ujawnia, ze recenzja jest sponsorowana (nie wazne czy produkt za free, czy np dostal wynagrodzenie na filmik czy wpis). Rozumiem, ze czesc dziewczyn utrzymuje, ze jest wstanie nawet sponsorwane recenzje robic w peni profesjonalnie i neutralnie - ale skoro musza ukrywac fakty o zrodle recenzji, to cos mi sie wydaje, ze chyba same nie sa takie pewne swojej profesjonalnosci...
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 09:47   #314
Raija80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 338
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Nie wiem czy to prawda czy nie że dziewczyny mają opłacone recenzje, ale wypowiem się na ten temat.

Nie widzę w tym nic złego, że dziewczyna, która informuje, że recenzja jest sponsorowana dostawała za to pieniądze.

Piszecie, że 400 -500 zł to za dużo, a moim zdaniem nie jest. Przecież takie firmy zarabiają grube pieniądze dzięki takim recenzjom. Ta suma nie jest dla mnie szokująca. Skoro ktoś decyduje się na współpracę z firmą, która zarabia na tym to dlaczego ma to robić za darmo lub za pudełko kremu? Firma może zarabiać, a osoba dzięki której sprzedaż może wzrosnąć np. kilkunastokrotnie już nie?

A odnośnie ujawniania informacji z życia prywatnego to ja uważam, że każdy robi to co uważa. Jedni chronią prywatność, inni nie i to ich sprawa. Jednak Ci co się obnażają muszą się liczyć z komentowaniem tego.
Raija80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 09:52   #315
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Smile Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Raija80 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to prawda czy nie że dziewczyny mają opłacone recenzje, ale wypowiem się na ten temat.

Nie widzę w tym nic złego, że dziewczyna, która informuje, że recenzja jest sponsorowana dostawała za to pieniądze.

Piszecie, że 400 -500 zł to za dużo, a moim zdaniem nie jest. Przecież takie firmy zarabiają grube pieniądze dzięki takim recenzjom. Ta suma nie jest dla mnie szokująca. Skoro ktoś decyduje się na współpracę z firmą, która zarabia na tym to dlaczego ma to robić za darmo lub za pudełko kremu? Firma może zarabiać, a osoba dzięki której sprzedaż może wzrosnąć np. kilkunastokrotnie już nie?

A odnośnie ujawniania informacji z życia prywatnego to ja uważam, że każdy robi to co uważa. Jedni chronią prywatność, inni nie i to ich sprawa. Jednak Ci co się obnażają muszą się liczyć z komentowaniem tego.
Nie musi to być jednorazowy zysk. Pamiętam jak w jakimś filmiku Q&A siostry Pixiwoo tłumaczyły, że gdy pod ich filmem pojawia się bezpośrednio link do sklepu z konkretnym produktem, o którym mówią, to mają zyski ze sprzedaży tego kosmetyku. formy współpracy mogą być różne.
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 10:00   #316
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 721
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Właśnie obejrzałam filmik Paninorge. Tag 50 pytań. Ot dziewczyna to umie rozśmieszyć A to jej: świnia jestem hihihihihih
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 10:02   #317
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
Nie musi to być jednorazowy zysk. Pamiętam jak w jakimś filmiku Q&A siostry Pixiwoo tłumaczyły, że gdy pod ich filmem pojawia się bezpośrednio link do sklepu z konkretnym produktem, o którym mówią, to mają zyski ze sprzedaży tego kosmetyku. formy współpracy mogą być różne.
Nom, pewna popularna na polskim YT firma farmaceutyczna oferuje proecntowy zysk od sprzedazy - tak zwany affiliate marketing.
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 10:04   #318
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Bo Ja Kocham Pokaż wiadomość
A mnie theoleskaa zablokowała bo jej kiedyś napisałam,że nie mogę patrzeć na jej krzywe zęby;p no masakra,nie wiem co ona robi na tym yt jeszcze!przecież malowac nie umie,nawet nie ma na czym oka zawiesić;p
i ciągle recenzuje kosmetyki,które dostała za darmo xd
faktycznie, taka uwaga o zębach to już chamska uwaga, mogą Ci się nie podobać, więc możesz nie oglądać

Cytat:
Napisane przez kamilka2010 Pokaż wiadomość
ŻAL MI WAS!!!
Weszłam tu przypadkowo...co wy tu wypisujecie na te dziewczyny to jest po prostu szczyt chamstwa,jak można tak obrażać człowieka,z wypowiedzi niektórych z was po prostu żygać mi się chcę i śmiało stwierdzam że jesteście ŻAŁOSNE,tak naprawdę piszecie na temat tych dziewczyn a same nie macie kultury i zachowania,wychodzę stąd z wielkim rozczarowaniem i stwierdzam że wizaż schodzi na DNO!
wszystko tu zazwyczaj jest pisane obiektywnie, jak się robi coś w sieci, to trzeba się liczyć z tym, że się będzie o kimś mówiło pozytywnie i negatywnie, Ty możesz sobie e międzyczasie słownik kupić, j. polskiego

ja tam nie mam nic przeciwko temu, że dziewczyny zarabiają na recenzjach, czy reklamach, chociaż nie wiedziałam, że w gre wchodzą miesięczne wypłaty, no ale okej, cenić się trzeba, jeśli ktoś jej tyle za to płaci, to niech ma, niektóre dziewczyny pomimo tego, że mają za to płacone wystawią rzetelną recenzję, zależy na jakiś warunkach jest współpraca z firmą, no a niektóre zgodzą się na te same pochlebne i my się o tym nie dowiemy, skoro wchodzi już w to kasa
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 10:18   #319
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez kamilka2010 Pokaż wiadomość
ŻAL MI WAS!!!
Weszłam tu przypadkowo...co wy tu wypisujecie na te dziewczyny to jest po prostu szczyt chamstwa,jak można tak obrażać człowieka,z wypowiedzi niektórych z was po prostu żygać mi się chcę i śmiało stwierdzam że jesteście ŻAŁOSNE,tak naprawdę piszecie na temat tych dziewczyn a same nie macie kultury i zachowania,wychodzę stąd z wielkim rozczarowaniem i stwierdzam że wizaż schodzi na DNO!
chyba masz jakieś problemy emocjonalne ze sobą, tak samo jak reszta youtubowiczek pokroju MrOlimpii.
Cytat:
Napisane przez vogue1987 Pokaż wiadomość
edit 5 minut pozniej;p

o prosze i link usuniety
haha wrzuciła tutaj link do swojego kanału/bloga czy o co chodzi?
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 10:23   #320
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez kamilka2010 Pokaż wiadomość
ŻAL MI WAS!!!
Weszłam tu przypadkowo...co wy tu wypisujecie na te dziewczyny to jest po prostu szczyt chamstwa,jak można tak obrażać człowieka,z wypowiedzi niektórych z was po prostu żygać mi się chcę i śmiało stwierdzam że jesteście ŻAŁOSNE,tak naprawdę piszecie na temat tych dziewczyn a same nie macie kultury i zachowania,wychodzę stąd z wielkim rozczarowaniem i stwierdzam że wizaż schodzi na DNO!

Tylko powiedz, a zacytuję Ci peeeełno pozytywnych wypowiedzi, komplementów i zachwytów, jakie tu padły odnośnie kanałów dziewczyn. Chcesz?
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 10:28   #321
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 721
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez othecat Pokaż wiadomość
mi Olimpii nie szkoda.

skoro kręci filmiki dla "wybranych" którzy nie mają nigdy jakichkolwiek zastrzeżeń - to niech kręci filmiki prywatne i wysyła im linki.
Święte słowa!!!! Kręci filmik i nie uznaje krytyki. Jak coś na anty to zaraz puszczy i ucieka. Dla mnie to farsa a nie "profesjonalizm"
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 10:35   #322
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

dziewczyny, ta dziewczynka, 12-letnia chora na raka jest umierająca!

https://www.facebook.com/angelsfortalia

omg, ale mi jej szkoda!
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 11:14   #323
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
dziewczyny, ta dziewczynka, 12-letnia chora na raka jest umierająca!

https://www.facebook.com/angelsfortalia

omg, ale mi jej szkoda!
już tutaj była kilka razy, nie ona jedyna umiera na raka
ale robi makijaże ładniejsze niż niejedna 20 latka
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 11:24   #324
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
już tutaj była kilka razy, nie ona jedyna umiera na raka
ale robi makijaże ładniejsze niż niejedna 20 latka
wiem, że była, dlatego o niej wspomniałam.
zwłąszcza teraz, kiedy jej stan znacznie się pogorszył.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 12:00   #325
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 804
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

http://mrolimpia18.pinger.pl/ kolejny żenujący wpis Olimpii. ach brak mi słów na takich ludzi, ale jest szansa, że może w końcu się czegoś nauczy Co do zarabiania, pewnie, że zarabiają dziewczyny. Oglądam dużo vlogerów i ostatnio było głośno, że chyba za każde 100.000 wyświetleń partner dostaje około 50dolarów, plus wiadomo,że każda, prawie każda recenzja sponsorowana to dodatkowa kaska (chociaż nie wiem czy ten email od szusz był prawdziwy). Ja się nie dziwię wcale, każdy by chciał zarobić na tym co lubi robić, ale niestety coraz więcej kanałów to powoli czysta komercja, nie ma dobrych recenzji, nowych odkryć, tylko to co wysłał producent (również na blogach ubraniowych tak jest), smutne, wszędzie tylko reklama (a myślę, że wiele osób właśnie od reklam uciekło na YT), jednak przyjdzie też moment krytyczny, gdzie to się znowu wszystko zmieni (bo ile to można słuchać o jednym i tym samym)
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 12:00   #326
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

http://www.youtube.com/watch?v=iIbqe...eature=g-all-u

filmik u Olimpi.

szkoda mi jej, naprawdę
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 12:10   #327
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Dziewczyny przez tą aferę z Olypią czy jak tam się piszę ten nick zainteresowałam się co wy tu wypisujecie. Szczerze mówiąc to jesteście chamskie ( nie dotyczy wszystkich, przeprosiłam w kolejnych postach)

Ja rozumiem krytykować kogoś za styl wypowiedzi, za oszukiwanie, sponsoring czy prywate. To jestem w stanie zrozumieć. Ale nie komentujcie tego na co niektórzy nie mają wpływu jak np. zęby. Miałam krzywe zęby miałam aparat ortodontyczny. Koszt całości około 10tys w moim przypadku. Nie każdy ma na to pieniądze. Nie każdy ma proste leczenie. Nawet nie wiedzie jaki to jest kompleks i jak bardzo boli. Jak wam się nie podoba jej wygląd to nie oglądajcie jej filmików i po sprawie. Przez to że ma brzydkie zęby ma zamknąć się w domu i nie wychodzić do ludzi. Takie ma z takimi się urodziła, nie ma kasy póki co żeby to zmienić. Wy wszytskie to chyba jesteście idealne macie ładne nosy, proste zęby, piękną cerę itp. Wygląd tych dziewczyn niezależny od nich nie powinien was obchodzić. Ich sprawa czy coś z tym zrobią czy nie. Czy ma to jakąś różnicę w recenzowaniu kosmetyków jakie ona ma zęby ? Naprawdę dziewczyny kubeł zimnej wody by wam się przydał bo nawet nie wiedzie jaką przykrość możecie sprawić tym dziewczyną.


Kawałek dalej przeprosiłam. Post nie dotyczy wszystkich dziewczyn.

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2012-08-07 o 12:58
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 12:11   #328
Raija80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 338
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Jeszcze jedną rzecz chciałam napisać odnośnie recenzji.
Ja nie zamierzam wnikać w to kto ile na tym zarabia. Nie będę się bawić w detektywa.
Po prostu jak się raz czy dwa natnę na rewelacyjny produkt, który będzie porażką to taka osoba nie będzie dla mnie wiarygodna i nie będę oglądać jej recenzji.
Super pochlebne recenzje każdego produktu to ich ryzyko.
Oczywiście biorę pod uwagę to, że u niektórych pewne produkty mogą działać trochę inaczej, ale bez przesady. Jak ktoś powie, że tusz nie rozmazuje się przez cały dzień, a u mnie stanie się tak po pół godzinie od nałożenia bez przebywania w jakiś ekstremalnych warunkach pogodowych to cudów nie ma.
Raija80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 12:20   #329
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
Dziewczyny przez tą aferę z Olypią czy jak tam się piszę ten nick zainteresowałam się co wy tu wypisujecie. Szczerze mówiąc to jesteście chamskie.

Ja rozumiem krytykować kogoś za styl wypowiedzi, za oszukiwanie, sponsoring czy prywate. To jestem w stanie zrozumieć. Ale nie komentujcie tego na co niektórzy nie mają wpływu jak np. zęby. Miałam krzywe zęby miałam aparat ortodontyczny. Koszt całości około 10tys w moim przypadku. Nie każdy ma na to pieniądze. Nie każdy ma proste leczenie. Nawet nie wiedzie jaki to jest kompleks i jak bardzo boli. Jak wam się nie podoba jej wygląd to nie oglądajcie jej filmików i po sprawie. Przez to że ma brzydkie zęby ma zamkąć się w domu i nie wychodzić do ludzi. Takie ma z takimi się urodziła, nie ma kasy póki co żeby to zmienić. Wy wszytskie to chyba jesteście idealne macie ładne nosy, proste zęby, piękną cerę itp. Wygląd tych dziewczyn niezależny od nich nie powinien was obchodzić. Ich sprawa czy coś z tym zrobią czy nie. Czy ma to jakąś różnicę w recenzowaniu kosmetyków jakie ona ma zęby ? Naprawdę dziewczyny kubeł zimnej wody by wam się przydał bo nawet nie wiedzie jaką przykrość możecie sprawić tym dziewczyną.
To coś kiepsko czytałaś chyba ten watek
Jedna dziewczyna pojawiła się tu nagle, napisała, że komuś pojechała, że ma krzywe zęby, wszystkie dziewczyny na wątku uznały jej komentarz za strasznie chamski, a ty teraz uważasz, że one komentują cudze zęby... Ty żartujesz, nie?
Bez kitu. Z drugiej strony patrząc na błędy jakie robisz, to nie spodziewam się po Tobie umiejętności czytania ze zrozumieniem.

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

A kogo obchodzi ile zarabia szusz? Jak dla mnie może sobie na tym miliony klepać, co to, mi ubywa przez to, że ona zarabia?
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 12:23   #330
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Mam mieszane uczucia po przeczytaniu wiadomości z cenami Szusz. Nie wiedziałam, że ona coś takiego preferuje... W każdym razie nie mam zamiaru kupować rzeczy przez nią polecanych, bo staje się zupełnie niewiarygodna dla mnie w tym momencie. Lubię ją, ale jeżeli bierze za to pieniądze, to jest to reklama. W momencie, kiedy zarzuca się dziewczynom nieuczciwe recenzje, gdy tylko dostały kilka produktów do przetestowania, to jak należy ocenić recenzje, za które firma płaci?
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2012-08-07 o 12:24 Powód: dopisek
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.