Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :) - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-03, 09:07   #3991
leonela
Raczkowanie
 
Avatar leonela
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 136
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

to jest kod jednorazowy chodzi mi o to czy mogę go użyć jeden raz? czy asos nadal wysyła w paczce 1 rzecz czy wiele mam na oku buty i torebkę i nie wiem jak to rozgryźć a dawno nic nie zamawiałam chodzi mi oczywiście o darmową wysyłkę pocztą
leonela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 11:43   #3992
kittymint
Raczkowanie
 
Avatar kittymint
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 165
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

kod jest jednorazowy
kittymint jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 13:52   #3993
bellafantasma
Raczkowanie
 
Avatar bellafantasma
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 128
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

a zanim się pojawił, zdążyłam zakupić sukienkę...
__________________
"Nikt kto tego sam nie doświadczył, nie potrafi sobie wyobrazić, jak smutna i długa jest noc, którą spędza się bez zmrużenia oka z myślą utkwioną w przyszłości wyzutej całkowicie z nadziei."

Gustaw Herling-Grudziński - "Wieża"


***

włosy: 45 -> ...
waga: 61 -> 60 -> 59 -> czas pokaże!
bellafantasma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 11:55   #3994
izuskaaa001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 14
GG do izuskaaa001
Question Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Witam , jestem tutaj nowa nie wiem jak mam szukać osób , które zamawiają rzeczy z asos czy możecie mi pomoc ?
izuskaaa001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 12:12   #3995
maadelajn
Zakorzenienie
 
Avatar maadelajn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 247
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez izuskaaa001 Pokaż wiadomość
Witam , jestem tutaj nowa nie wiem jak mam szukać osób , które zamawiają rzeczy z asos czy możecie mi pomoc ?
przeczytaj pierwszy post
maadelajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 13:58   #3996
mniejsza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Wątek czytam od 'zawsze', ale jeszcze się nie udzielałam. Ale w związku z tym, że mam lekki problem - proszę o pomoc

Ostatnio na jakiś czas się przeprowadziłam, a w związku z tym, że jestem od Asosa uzależniona, zamówiłam przesyłkę na nowy adres. Długo nie przychodziła, kilka dni temu napisałam do Asosa, kazali czekać 14 dni. Dziś zorientowałam się, że zrobiłam błąd w numerze mieszkania (komputer pożarł gdzieś jedną liczbę, tworząc nieistniejący adres). Zakładam, że taka źle zaadresowana paczka nie jest przetrzymywana na poczcie, tylko od razu wraca do nadawcy...I nie bardzo wiem co z tym zrobić. Pisać do Asosa, żeby nie wysyłali jej ponownie na tamten adres jeśli (o ile) do nich dotrze, czy w tej całej machinie nie ma to w ogóle sensu? A może jest jakaś inna sensowna opcja? Zupełnie nic mi nie przychodzi do głowy
mniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 14:06   #3997
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez mniejsza Pokaż wiadomość
Wątek czytam od 'zawsze', ale jeszcze się nie udzielałam. Ale w związku z tym, że mam lekki problem - proszę o pomoc

Ostatnio na jakiś czas się przeprowadziłam, a w związku z tym, że jestem od Asosa uzależniona, zamówiłam przesyłkę na nowy adres. Długo nie przychodziła, kilka dni temu napisałam do Asosa, kazali czekać 14 dni. Dziś zorientowałam się, że zrobiłam błąd w numerze mieszkania (komputer pożarł gdzieś jedną liczbę, tworząc nieistniejący adres). Zakładam, że taka źle zaadresowana paczka nie jest przetrzymywana na poczcie, tylko od razu wraca do nadawcy...I nie bardzo wiem co z tym zrobić. Pisać do Asosa, żeby nie wysyłali jej ponownie na tamten adres jeśli (o ile) do nich dotrze, czy w tej całej machinie nie ma to w ogóle sensu? A może jest jakaś inna sensowna opcja? Zupełnie nic mi nie przychodzi do głowy
jeszcze się zastanawiasz? przecież kolejny raz do nich wróci
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-04, 14:15   #3998
mniejsza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Raczej chodziło mi o to, czy jest szansa, że uwzględnią tę informację. I czy może ktoś był w podobnej sytuacji (wątpię, tylko ja mogłam być tak genialna) Ale pewnie masz rację, najlepiej będzie po prostu do nich napisać.
mniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 07:38   #3999
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez mniejsza Pokaż wiadomość
Raczej chodziło mi o to, czy jest szansa, że uwzględnią tę informację. I czy może ktoś był w podobnej sytuacji (wątpię, tylko ja mogłam być tak genialna) Ale pewnie masz rację, najlepiej będzie po prostu do nich napisać.
A pytałaś na swojej poczcie? Może leży i czeka na odbiór?
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 11:33   #4000
mniejsza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
A pytałaś na swojej poczcie? Może leży i czeka na odbiór?

Pytałam, niestety nic nie czekało. Wczoraj napisałam do Asosa i odpisali, że gdy przesyłka do nich wraca, to nigdzie jej ponownie nie wysyłają, tylko automatycznie zwracają pieniądze na konto. Pozostaje mi mieć nadzieję, że zamówienie istotnie do nich powróci
mniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 23:32   #4001
BlueSunday
Raczkowanie
 
Avatar BlueSunday
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 73
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=2210176

Mam problem z tym płaszczem, a dokładniej z jego kolorem "dark red" - na zdjęciach wygląda na znacznie jaśniejszy niż ten na catwalku (wolałabym, żeby był taki jak na nagraniu ). Jak myślicie, co lepiej odwzorowuje faktyczny kolor?
BlueSunday jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-06, 05:49   #4002
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

zapewne catwalk ale nie ma gwarancji odcienia bo światło jest sztuczne
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 08:06   #4003
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
zapewne catwalk ale nie ma gwarancji odcienia bo światło jest sztuczne
Catwalk catwalk Kolory na fotach czasami są totalnie z d*
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 14:35   #4004
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Hej mam pytanie, mam sukienkę kobaltowa asos falbankową, chciałabym znalezc zdjecie katalogowe... wpisuje rózne frazy: kobaltowa, chabrowa, falbany itp ale nie moge znalezc, czy jest jakas inna opcja? Moze pokazę wam zdjęcie i ktoś mi pomoze?
Z góry dziękuję
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 15:13   #4005
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez asullka00 Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie, mam sukienkę kobaltowa asos falbankową, chciałabym znalezc zdjecie katalogowe... wpisuje rózne frazy: kobaltowa, chabrowa, falbany itp ale nie moge znalezc, czy jest jakas inna opcja? Moze pokazę wam zdjęcie i ktoś mi pomoze?
Z góry dziękuję
A kupowałaś ją poprzez Asos? Jeśli tak to powinna być w Twoich zamówieniach.

Jeśli nie to spróbuj szukać poprzez google grafika, bo na Asosie może być już wyprzedana.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 15:38   #4006
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A kupowałaś ją poprzez Asos? Jeśli tak to powinna być w Twoich zamówieniach.

Jeśli nie to spróbuj szukać poprzez google grafika, bo na Asosie może być już wyprzedana.

nie kupowałam na asosie, szukalam na rozne sposoby w grafice i nie ma
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 16:15   #4007
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

wrzuć fotkę - spróbuję pomóc
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 12:18   #4008
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez asullka00 Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie, mam sukienkę kobaltowa asos falbankową, chciałabym znalezc zdjecie katalogowe... wpisuje rózne frazy: kobaltowa, chabrowa, falbany itp ale nie moge znalezc, czy jest jakas inna opcja? Moze pokazę wam zdjęcie i ktoś mi pomoze?
Z góry dziękuję
przecież asos w nazwie nigdy nie ma kolorów ,wpisz frill , ruffle. A najlepiej pokaz zdjecie

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez BlueSunday Pokaż wiadomość
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=2210176

Mam problem z tym płaszczem, a dokładniej z jego kolorem "dark red" - na zdjęciach wygląda na znacznie jaśniejszy niż ten na catwalku (wolałabym, żeby był taki jak na nagraniu ). Jak myślicie, co lepiej odwzorowuje faktyczny kolor?
on nie jest ciemniejszy tylko mniej nasycony bo tak wychodzą kolory na catwalku jakby sprane ,zgaszone myśle będzie taki jak na zdjęciu może ciut ciemniejszy Zwłaszcza że kolor sie nazywa deep red czyli głęboka czerwień -jak na zdjęciu
Dione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 12:46   #4009
Lillyann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 88
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Hej dziewczyny, mam problem z odzyskaniem pieniędzy. Jakies 1,5 miesiąca temu kupiłam bluzkę i przyszła nie ta która zamawiałam. Skontaktowałam się z nimi, odesłałam i dostałam tym razem prawidłową. Mieli mi oddać pieniądze za przesyłkę zwrotną- zapłaciłam 16 zl czyli niemal połowę równowartości bluzki. Wysłałam im maila, potem na facebooku, napisali żebym przesłała im zdjęcie z potwierdzenia z poczty, wysłałam, podana tam była kwota, no wszystko! Napisali że nie są w stanie tego zobaczyć i kazali mi wysłać na maila, wysłałam jescze raz na facebooka i również na maila. Od tego czasu minęły ok 3 tygodnie i nic. Nie mam pojęcia co robić, znowu do nich piszę. Miałyście może taką sytuację? Aaaa no i płaciłam paypalem- czy mogą mi jakoś na niego zwrócić?
Lillyann jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 13:25   #4010
kittymint
Raczkowanie
 
Avatar kittymint
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 165
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez Lillyann Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam problem z odzyskaniem pieniędzy. Jakies 1,5 miesiąca temu kupiłam bluzkę i przyszła nie ta która zamawiałam. Skontaktowałam się z nimi, odesłałam i dostałam tym razem prawidłową. Mieli mi oddać pieniądze za przesyłkę zwrotną- zapłaciłam 16 zl czyli niemal połowę równowartości bluzki. Wysłałam im maila, potem na facebooku, napisali żebym przesłała im zdjęcie z potwierdzenia z poczty, wysłałam, podana tam była kwota, no wszystko! Napisali że nie są w stanie tego zobaczyć i kazali mi wysłać na maila, wysłałam jescze raz na facebooka i również na maila. Od tego czasu minęły ok 3 tygodnie i nic. Nie mam pojęcia co robić, znowu do nich piszę. Miałyście może taką sytuację? Aaaa no i płaciłam paypalem- czy mogą mi jakoś na niego zwrócić?
Do jakiego działu pisałaś ?
Mi od razu odesłali pieniądze i na paypal
kittymint jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 15:55   #4011
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez Lillyann Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam problem z odzyskaniem pieniędzy. Jakies 1,5 miesiąca temu kupiłam bluzkę i przyszła nie ta która zamawiałam. Skontaktowałam się z nimi, odesłałam i dostałam tym razem prawidłową. Mieli mi oddać pieniądze za przesyłkę zwrotną- zapłaciłam 16 zl czyli niemal połowę równowartości bluzki. Wysłałam im maila, potem na facebooku, napisali żebym przesłała im zdjęcie z potwierdzenia z poczty, wysłałam, podana tam była kwota, no wszystko! Napisali że nie są w stanie tego zobaczyć i kazali mi wysłać na maila, wysłałam jescze raz na facebooka i również na maila. Od tego czasu minęły ok 3 tygodnie i nic. Nie mam pojęcia co robić, znowu do nich piszę. Miałyście może taką sytuację? Aaaa no i płaciłam paypalem- czy mogą mi jakoś na niego zwrócić?
mnie nie zwrócili nigdy tych pieniędzy
I też pomylono się przy wysyłce rzeczy, odesłałam, a że sukienka była ciężka zapłaciłam prawie 30 zł Próbowałam prosić ich o zwrot na paypala allbo jakiś voucher, niestety asos wciąż się upierał, ze kasę mi zwróci w formie czeku. Obiecali i cisza, kilka razy się upominałam i nic, w końcu ich olałam
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 12:15   #4012
sarong
Rozeznanie
 
Avatar sarong
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 568
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez Lillyann Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam problem z odzyskaniem pieniędzy. Jakies 1,5 miesiąca temu kupiłam bluzkę i przyszła nie ta która zamawiałam. Skontaktowałam się z nimi, odesłałam i dostałam tym razem prawidłową. Mieli mi oddać pieniądze za przesyłkę zwrotną- zapłaciłam 16 zl czyli niemal połowę równowartości bluzki. Wysłałam im maila, potem na facebooku, napisali żebym przesłała im zdjęcie z potwierdzenia z poczty, wysłałam, podana tam była kwota, no wszystko! Napisali że nie są w stanie tego zobaczyć i kazali mi wysłać na maila, wysłałam jescze raz na facebooka i również na maila. Od tego czasu minęły ok 3 tygodnie i nic. Nie mam pojęcia co robić, znowu do nich piszę. Miałyście może taką sytuację? Aaaa no i płaciłam paypalem- czy mogą mi jakoś na niego zwrócić?
Ja walczyłam 2 miesiące o zwrot pieniędzy, ale się zawzięłam Odsyłałam dużą torebkę (nie tę co zamawiałam) i za paczkę zapłaciłam 62 zł. Wymieniłam około 20 maili z różnymi osobami, wysyłałam zdjęcia potwierdzenia - też odpisywali, że nie są w stanie ich zobaczyć (?). W końcu łamaną angielszczyzną wygarnęłam grzecznie, co o tym myślę i odzyskałam kasę na kartę. Walcz i nie poddawaj się, zachowuj korespondencję i cytuj ją za każdym razem. Powodzenia
__________________




sarong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 13:51   #4013
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

To jest ta sukienka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF9974.jpg (56,0 KB, 23 załadowań)
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 16:59   #4014
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

poddaje się , a czy ona ma takie logo tylko odwrotne kolory?
http://i.pinger.pl/pgr179/946da62a00.../asos+logo.jpg
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 17:26   #4015
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
poddaje się , a czy ona ma takie logo tylko odwrotne kolory?
http://i.pinger.pl/pgr179/946da62a00.../asos+logo.jpg

Tak metka jest czarna a litery białe
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 17:33   #4016
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

to znaczy że sukienka jest ze starszej kolekcji i może być ciężko znaleźć zdjęcie, szukałam już wg wszystkich : chiffon,scallop, babydoll,strapless,corset ,frill itp itd
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 17:44   #4017
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

hmm aha no wlasnie ja tez szukam i szukam i nie moge znalezc ale dziekuję za pomoc
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 22:55   #4018
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cytat:
Napisane przez asullka00 Pokaż wiadomość
To jest ta sukienka
znalazłam tylko na ebay na manekinie ale jest kilka zdjęć wiec zawsze cos wiecej widac http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-ASOS-C...-/140347423740



mam pytanie co do tej sukienki
http://www.asos.com/ASOS/ASOS-Peplum...JVdJ_VWe3U6c4Q
czy moze ja ktos zamawiał albo widział na żywo ;kolor Ivory - czy prześwituje , i kolory Lipstick pink i Cerise -czym one sie róznia bo jak dla mnie są właściwie identyczne
Dione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 06:14   #4019
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

ja nie zamawiałam ale ta lipstick pink to taki jasny róż a na catwalku jest cerise pink

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 06:50 ----------

a propos kolorów
to zobaczcie jak zmienia się odcień zależnie od ustawienia kamery
http://www.asos.com/ASOS/ASOS-Trouse...Jellybeangreen
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 13:56   #4020
am85
Raczkowanie
 
Avatar am85
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 56
Dot.: Kupujemy na Asosie, wszystko inne mamy w nosie :)

Cześć dziewczyny. Bardzo proszę o radę/pomoc:
Wczoraj zrobiłam swoje pierwsze zakupy w asosie - wg mnie śliczną sukienkę
http://www.asos.com//Asos/Asos-Penci...px?iid=1929397
PO przeczytaniu wielu postów, wpisów na blogach itp. nurtuje mnie kilka pytań:
1. wzięłam przesyłkę standardową, darmową i jaki jest realny czas wysyłki do małopolski? (wiadomo co region kraju to inny czas). NA stronie asosa widnieje informacja, ze do 9 dni roboczych. A jak to wygląda w praktyce? (1 września mam ślub siostry i bardzo mi zależy na tej sukience)
Czy często giną przesyłki ?
2. Jak wygląda rozmiarówka asosa (sukienki) z waszych doświadczeń?Czytałam, ze numeracje sukienek czasem są zaniżone lub zawyżone. Np. że 10 była mniejsza niż standardowe 38 itp.
Wzięłam sukienkę w rozmiarze 12 i nie jestem pewna czy będzie dobra (moje wymiary to 92/67/96 i mam 175 cm wzrostu). podejrzewam, ze będzie ciut dłuższa niż na zdjęciu, ale to akurat mi odpowiada.
3. Czy któraś z Was posiada takowa sukienkę?? Chodzi mi o to jak wyglada w realu. Wpisywałam w wyszukiwarke nazwe, numer produktu i nic..
Będę wdzięczna za odpowiedzi.....
am85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.