Żonki 2009 cz. XXXIV - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-25, 10:01   #481
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

śliweńko wszystko smażone już jadasz?? ja staram się na razie jadać pieczone np. placki ziemniaczane w piekarniku a nie na patelni itp. Ale np. cukinię na patelni sobie już podsmażałam czy rybkę ale to rzadko i na kropelce oleju
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 10:03   #482
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Dzień dobry
Wieczór panieński bardzo udany, organizatorki spisały się na medal, wymyśliły mnóstwo atrakcji także śmiechu było co nie miara. PM miała specjalne przebranie: spódnicę trawiasta z tasiemek, naszyjnik, bransolety i opaskę z kwiatami. O temacie imprezy nie miała pojęcia także była zaskoczona na maxa.
A dziś ploty z koleżankami z roku

Mam sprawdzony przepis na nalewki wszelkiego rodzaju, zawsze wychodzą pycha choć są troche mocne.
Do słoja z 1 kg owoców (wiśnie, maliny, porzeczki co tam się chce) wsypuje się 1 kg cukru i co jakiś czas miesza aby się rozpuścił. Jak już się rozpuści wlewa się 1 l spirytusu i odstawia na 5 tygodni, potem odcedza i zlewa. Im dłużej naleweczka stoi tym smak ma wyraźniejszy. Najbardziej lubię tę z malin-ma kopa oj ma, na przeziebienie najlepsza
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 10:08   #483
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Baja super, że się wybawiłaś.

Dziś jest fajny dzień Dokładnie rok temu zrobiliśmy sobie Maję
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 10:11   #484
mona_ja
Wtajemniczenie
 
Avatar mona_ja
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 2 568
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cześć!

Kliwia baskinka się to nazywa miłej zabawy i zdrówka dla was

Ja wczoraj posegregowałam ciuszki dla małego, trochę tego jest i nie wiem czy jeszcze coś dokupić. Kupiłam Lovele i w przyszłym tyg biorę się za pranie

W lodówce chłodzi się sernik na zimno, tyle na razie zrobiłam bo sprzatać mi się nie chce.

Co do pościeli fioletowej to ta która mi się podobała moim zdaniem jest dziewczęca http://allegro.pl/amy-antyalergiczna...527144553.html więc wziełam w kolorze Gold India.
Teraz dumam nad łóżeczkiem, z jakiej firmy macie?

A gdzie Gucia wybyła? Bo nie doczytałam!
__________________
Dawidek 18.10.2012 57cm i 3340g szczęścia


Nasz Ślub 30.05.2009
mona_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 10:19   #485
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Mona dobry wybór my mielismy dla Lilki ochraniacz z tej firmy (w tym samym kolorze, tylko wzór inny bo na naszym była duża i mała żyrafa). I prałam dość często, do tego przyjaciołka od której mielismy też prała przy swoim synku i nic się nie działo, nie mechaciła się ani nie straciła koloru.
A łóżeczko mamy zwykłe, z szufladą. Nie wiem jaka firma bo łóżeczko też pożyczone mamy Ale jakbym miała kupować to brałabym zwykłe sosnowe łóżeczko z szuflada albo bez
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb

Edytowane przez bzyczka1
Czas edycji: 2012-08-25 o 10:24
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 10:34   #486
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
śliweńko wszystko smażone już jadasz?? ja staram się na razie jadać pieczone np. placki ziemniaczane w piekarniku a nie na patelni itp. Ale np. cukinię na patelni sobie już podsmażałam czy rybkę ale to rzadko i na kropelce oleju
rybę robię w parowarze, placków nie robiłam bo rzadko jadamy takie cóś, a tak to kotlety jem smażone, jajecznicę wszystko już chyba jadłam prócz kapusty

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Baja super, że się wybawiłaś.

Dziś jest fajny dzień Dokładnie rok temu zrobiliśmy sobie Maję
nasz już ten dzień minął

Cytat:
Napisane przez mona_ja Pokaż wiadomość
Cześć!

Kliwia baskinka się to nazywa miłej zabawy i zdrówka dla was

Ja wczoraj posegregowałam ciuszki dla małego, trochę tego jest i nie wiem czy jeszcze coś dokupić. Kupiłam Lovele i w przyszłym tyg biorę się za pranie

W lodówce chłodzi się sernik na zimno, tyle na razie zrobiłam bo sprzatać mi się nie chce.

Co do pościeli fioletowej to ta która mi się podobała moim zdaniem jest dziewczęca http://allegro.pl/amy-antyalergiczna...527144553.html więc wziełam w kolorze Gold India.
Teraz dumam nad łóżeczkiem, z jakiej firmy macie?

A gdzie Gucia wybyła? Bo nie doczytałam!
bardzo ładna
my mamy zwykłe łóżeczko made mój brat
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 10:49   #487
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

cześć U mnie barowe lato więc siedzimy w domu i myślimy gdzieby tu pojechać na wakacje tak tak od dzisiaj jestem na 2-tyg urlopie, który wzięłam wczoraj

Marta - ja tak kiedyś upiekłam placek bez jajek, jak wstawiłam do piekarnika znalazłam miskę z rozbełtanymi jajkami na stole - o dziwo wyszedł, tochę tylko masa mi się ciężko rozsmarowywała, ale dałam radę!

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Mona - gratuluję jajek, ładna pościel.
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 10:55   #488
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 11:19   #489
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
Jb
Padłam
Jak długo jeszcze Guci nie będzie? Przekaż jej że tęsknię A przez Sambę i zacytowanie "dzień dobry piątek" jeszcze bardziej
Gucia ma jeszcze tydzień urlopu, ale zapytam kiedy wraca
dzień dobry piatek tez mnie zabil..

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
lejeeeeeee
o tak

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
ja padam ale twoje roztargnienie stawia mnie na nogi a przynajmniej się uśmiałam
do usług!!!!

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
czesc laseczki,
zyje, ledwo.
W osttania sobote dostalam takiej migreny ze w nocy chodzilam po scianach, trzymala mnie jakies 3 dni, potem coraz mniej, ale jednak musialam chodzic powoli, patrzec tylko przezd siebie. do teraz oczami na boki i do gory ruszac za bardzo nie moge. jakas masaaakra. nie wiem od czego, gdyby nie przeszlo to bym podejrzewala zapalenie opon mozgowych. a tak to nie wiem co to bylo.

W pracy jak zwykle, duzo pracy, ciagle zmiany, mam nowe obowiazki, i jakos sie kreci.


Dzis jedziemy na wesele, nie bedziemy dlugo max do 23 ale kupilam sobie z tej okazji zukienke
Taka z falbaknka w pasie, nie wiem jak sie ona nazywa., no ale gora jest taka fuksjowa a dol czarny, i paseczek w pasie. Na przebranie wzielam sobie taka cienka sukienke i leginsy czarne, i wsio. tylko nad butami do przerbrania musze popracowac bo w tych szpilkach to nie utrzymam sie za dlugo.



zuzka ma stan zapalany ukladu moczowego, ale juz po pierwszych dawkach furaginy spi super, wiec jestem dobrej mysli. w pon sie okaze co dalej.
tylko ze jak sie dowiedzialam ze jednak jej cos jest, to lzy w oczach gula w gardle i siedze w pracy jak niemota. w takich sytyacjach chcialabym byc z nia w domu jednak.
babo moja!!! teskniłam!!!
baw się dobre, dużo zdrówka dla Zu i ciebie!

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Wieczór panieński bardzo udany, organizatorki spisały się na medal, wymyśliły mnóstwo atrakcji także śmiechu było co nie miara. PM miała specjalne przebranie: spódnicę trawiasta z tasiemek, naszyjnik, bransolety i opaskę z kwiatami. O temacie imprezy nie miała pojęcia także była zaskoczona na maxa.
A dziś ploty z koleżankami z roku
ciesze się ze się bawiłaś dobrze!
i udanej zabawy dziś!

Cytat:
Napisane przez mona_ja Pokaż wiadomość

Co do pościeli fioletowej to ta która mi się podobała moim zdaniem jest dziewczęca http://allegro.pl/amy-antyalergiczna...527144553.html więc wziełam w kolorze Gold India.
Teraz dumam nad łóżeczkiem, z jakiej firmy macie?

A gdzie Gucia wybyła? Bo nie doczytałam!
moim zdaniem ten fioletowy to dziewczęcy dobrze ze zamówiłaś w innym kolorze
my braliśmy proste sosnowe bez szuflady

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Marta - ja tak kiedyś upiekłam placek bez jajek, jak wstawiłam do piekarnika znalazłam miskę z rozbełtanymi jajkami na stole - o dziwo wyszedł, tochę tylko masa mi się ciężko rozsmarowywała, ale dałam radę!
brawo! ciesze się ze nie tylko ja jestem takim zamotem



u nas remont Patowego pokoju w pełni
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 11:41   #490
mona_ja
Wtajemniczenie
 
Avatar mona_ja
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 2 568
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Bzyczka ten zestaw mi się podoba bo nie ma baldachimu i falbanki firma polska więc stwierdziłam że powinno być ok. I dobrze że się nie myliłam

Śliweńka ty masz dobrze z bratem, ja nie mam żadnego stolarza wśród znajomych więc muszę kupić w sklepie.

Iwka to który ciepły kraj odwiedzicie w tym roku?
Ja upiekłam raz muffiny bez jajek, niezbyt wyrosły ale w smaku były dobre. A dziś chciałam zrobić galaretkę na soku pomarańczowym i oczywiście przypomniało mi się o tym soku jak proszek był już rozpuszczony we wrzątku.

Marta mi się też wydawał typowo dla dziewczynki.
Czekam na efekt waszego remontu!

A łóżeczka mam na oku te dwa, mamy sypalnie w ciamnym kolorze więc łóżeczko też chcemy ciemniejsze niż sosna
http://allegro.pl/lozeczko-kuba-ii-s...557319035.html
lub http://allegro.pl/lozeczko-klups-rad...558497049.html
__________________
Dawidek 18.10.2012 57cm i 3340g szczęścia


Nasz Ślub 30.05.2009
mona_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 11:42   #491
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
cześć U mnie barowe lato więc siedzimy w domu i myślimy gdzieby tu pojechać na wakacje tak tak od dzisiaj jestem na 2-tyg urlopie, który wzięłam wczoraj

Marta - ja tak kiedyś upiekłam placek bez jajek, jak wstawiłam do piekarnika znalazłam miskę z rozbełtanymi jajkami na stole - o dziwo wyszedł, tochę tylko masa mi się ciężko rozsmarowywała, ale dałam radę!

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Mona - gratuluję jajek, ładna pościel.
to nie medytuj tyle tylko jazda w cieple kraje Gute Reise


Mona gratuluje syneczka posciel sliczna i dobrze ze sie wstrzymalas bo fioletowa faktycznie dziewczeca
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 12:13   #492
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
cześć U mnie barowe lato więc siedzimy w domu i myślimy gdzieby tu pojechać na wakacje tak tak od dzisiaj jestem na 2-tyg urlopie, który wzięłam wczoraj

Marta - ja tak kiedyś upiekłam placek bez jajek, jak wstawiłam do piekarnika znalazłam miskę z rozbełtanymi jajkami na stole - o dziwo wyszedł, tochę tylko masa mi się ciężko rozsmarowywała, ale dałam radę!

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Mona - gratuluję jajek, ładna pościel.
ja kiedyś zrobiłam babeczki oetkera bez oleju wyszły suche

Cytat:
Napisane przez mona_ja Pokaż wiadomość
Bzyczka ten zestaw mi się podoba bo nie ma baldachimu i falbanki firma polska więc stwierdziłam że powinno być ok. I dobrze że się nie myliłam

Śliweńka ty masz dobrze z bratem, ja nie mam żadnego stolarza wśród znajomych więc muszę kupić w sklepie.

Iwka to który ciepły kraj odwiedzicie w tym roku?
Ja upiekłam raz muffiny bez jajek, niezbyt wyrosły ale w smaku były dobre. A dziś chciałam zrobić galaretkę na soku pomarańczowym i oczywiście przypomniało mi się o tym soku jak proszek był już rozpuszczony we wrzątku.

Marta mi się też wydawał typowo dla dziewczynki.
Czekam na efekt waszego remontu!

A łóżeczka mam na oku te dwa, mamy sypalnie w ciamnym kolorze więc łóżeczko też chcemy ciemniejsze niż sosna
http://allegro.pl/lozeczko-kuba-ii-s...557319035.html
lub http://allegro.pl/lozeczko-klups-rad...558497049.html

pierwsze łóżeczko ładne
u mnie kuchnie będą robić w kolejnym tyg
TŻ już płyty zamówił
ale będzie sajgon
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 12:32   #493
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Jak ja dawno knedli nie jadłam
to przybywaj-ugotowalam tyle ziemnakow na ciasto ze chyba dla wojska starczy

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
czesc laseczki,
zyje, ledwo.
W osttania sobote dostalam takiej migreny ze w nocy chodzilam po scianach, trzymala mnie jakies 3 dni, potem coraz mniej, ale jednak musialam chodzic powoli, patrzec tylko przezd siebie. do teraz oczami na boki i do gory ruszac za bardzo nie moge. jakas masaaakra. nie wiem od czego, gdyby nie przeszlo to bym podejrzewala zapalenie opon mozgowych. a tak to nie wiem co to bylo.

W pracy jak zwykle, duzo pracy, ciagle zmiany, mam nowe obowiazki, i jakos sie kreci.


Dzis jedziemy na wesele, nie bedziemy dlugo max do 23 ale kupilam sobie z tej okazji zukienke
Taka z falbaknka w pasie, nie wiem jak sie ona nazywa., no ale gora jest taka fuksjowa a dol czarny, i paseczek w pasie. Na przebranie wzielam sobie taka cienka sukienke i leginsy czarne, i wsio. tylko nad butami do przerbrania musze popracowac bo w tych szpilkach to nie utrzymam sie za dlugo.



zuzka ma stan zapalany ukladu moczowego, ale juz po pierwszych dawkach furaginy spi super, wiec jestem dobrej mysli. w pon sie okaze co dalej.
tylko ze jak sie dowiedzialam ze jednak jej cos jest, to lzy w oczach gula w gardle i siedze w pracy jak niemota. w takich sytyacjach chcialabym byc z nia w domu jednak.
zdrowka dla Zu! i udanej zabawy
wspolczuje migreny-nawet nie moge sobie wyobrazic tego bolu gryyy

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Wieczór panieński bardzo udany, organizatorki spisały się na medal, wymyśliły mnóstwo atrakcji także śmiechu było co nie miara. PM miała specjalne przebranie: spódnicę trawiasta z tasiemek, naszyjnik, bransolety i opaskę z kwiatami. O temacie imprezy nie miała pojęcia także była zaskoczona na maxa.
A dziś ploty z koleżankami z roku

Mam sprawdzony przepis na nalewki wszelkiego rodzaju, zawsze wychodzą pycha choć są troche mocne.
Do słoja z 1 kg owoców (wiśnie, maliny, porzeczki co tam się chce) wsypuje się 1 kg cukru i co jakiś czas miesza aby się rozpuścił. Jak już się rozpuści wlewa się 1 l spirytusu i odstawia na 5 tygodni, potem odcedza i zlewa. Im dłużej naleweczka stoi tym smak ma wyraźniejszy. Najbardziej lubię tę z malin-ma kopa oj ma, na przeziebienie najlepsza
super ze zabawa byla udana
byly jakies zabawy, konkursy? szukam czegos na panienski kuzynki

Twoj przepis jest praktycznie identyczny jak moj na nalewke-ja tylko mniej cukru daje.

Mona - łóżeczka oba fajne-dopasuj do koloru mebli. Ta posciel faktycznie troche za dziewczyca moze, ale ja mam fioletowa posciel dla Toma i jest chlopieca. Bardzo fajna jest. A ze tez mamy fioletowa sypialnie to ladnie sie dopasowala.
o znalazlam moja http://www.nino-espana.pl/kolekcje-p...i/paseo-violet



Zrobilam dzis wlasne mon cheri
wisnie z nalewki mocno nasaczne alko wsadzilam na malej silikonowej foremki na kostki lodu, zalalam rozpuszczona czekolada i czekam na efekt koncowy

A dzis tata i brat maja urodziny wiec wieczorem grill.
Jeszcze wczesnie jak w koncu Tom sie wyspi (najpier musi lobuz zasnac ) jedziemy na mala impreze z okazji otwarcia nowego placu zabaw na naszym zalewie.

Edytowane przez Katunia:)
Czas edycji: 2012-08-25 o 12:37
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 13:22   #494
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

no i znowu nie mam Was jak nadrobić.
Do 2 w nocy skręcałam szafki z Ikei potem mała dała koncert i musiałam iść z nią spać. A jak się obudziła o 6 to już się nie kładłam. Ululałam ją i dalej do skręcania. Aż mąż wstał mi pomóc :P on i wstawanie o 6 rano Na śniadanko poszły pierogo-knedle ze śliwkami (z ciasta na pierogi) nawet jadalne. A że zostało mi przyszykowanych śliwek to trzasnęliśmy na szybko drożdżowe. Troszkę mi opadło ale i tak pycha. Mąż w między czasie zrobił z 6 litrów naleweczki z wiśni ... nareszcie, bo ciągle zapominaliśmy o tych baniaczkach.

Nadrobię wieczorem. Teraz znikamy na dizłeczkę do znajomych.

a i napisze wam o moich budowlanych partaczach

miłego dnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1087.jpg (84,2 KB, 18 załadowań)
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 13:34   #495
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
no i znowu nie mam Was jak nadrobić.
Do 2 w nocy skręcałam szafki z Ikei potem mała dała koncert i musiałam iść z nią spać. A jak się obudziła o 6 to już się nie kładłam. Ululałam ją i dalej do skręcania. Aż mąż wstał mi pomóc :P on i wstawanie o 6 rano Na śniadanko poszły pierogo-knedle ze śliwkami (z ciasta na pierogi) nawet jadalne. A że zostało mi przyszykowanych śliwek to trzasnęliśmy na szybko drożdżowe. Troszkę mi opadło ale i tak pycha. Mąż w między czasie zrobił z 6 litrów naleweczki z wiśni ... nareszcie, bo ciągle zapominaliśmy o tych baniaczkach.

Nadrobię wieczorem. Teraz znikamy na dizłeczkę do znajomych.

a i napisze wam o moich budowlanych partaczach

miłego dnia
szalona noc
ciasta wyglada pycha
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 14:07   #496
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez mona_ja Pokaż wiadomość
Bzyczka ten zestaw mi się podoba bo nie ma baldachimu i falbanki firma polska więc stwierdziłam że powinno być ok. I dobrze że się nie myliłam

Śliweńka ty masz dobrze z bratem, ja nie mam żadnego stolarza wśród znajomych więc muszę kupić w sklepie.

Iwka to który ciepły kraj odwiedzicie w tym roku?
Ja upiekłam raz muffiny bez jajek, niezbyt wyrosły ale w smaku były dobre. A dziś chciałam zrobić galaretkę na soku pomarańczowym i oczywiście przypomniało mi się o tym soku jak proszek był już rozpuszczony we wrzątku.

Marta mi się też wydawał typowo dla dziewczynki.
Czekam na efekt waszego remontu!

A łóżeczka mam na oku te dwa, mamy sypalnie w ciamnym kolorze więc łóżeczko też chcemy ciemniejsze niż sosna
http://allegro.pl/lozeczko-kuba-ii-s...557319035.html
lub http://allegro.pl/lozeczko-klups-rad...558497049.html
Mona - tam gdzie wino, kobiety i śpiew kobiety proszę wykreślić wystarczę ja czyli Włochy. Własnie dostaliśmy potwierdzenie rezerwacji kempingu, także czad

To drugie łóżeczko mi sie podoba

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
to nie medytuj tyle tylko jazda w cieple kraje Gute Reise


Mona gratuluje syneczka posciel sliczna i dobrze ze sie wstrzymalas bo fioletowa faktycznie dziewczeca
Skończyłam medytacje Teraz organizuję drugie miejsce - laski trzymajcie kciuki, jak sie uda to będzie super

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
ja kiedyś zrobiłam babeczki oetkera bez oleju wyszły suche

pierwsze łóżeczko ładne
u mnie kuchnie będą robić w kolejnym tyg
TŻ już płyty zamówił
ale będzie sajgon
ale potem będziesz miała piękną kuchnię! Zrobiłaś plan kuchni? Pochwalisz się?

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
no i znowu nie mam Was jak nadrobić.
Do 2 w nocy skręcałam szafki z Ikei potem mała dała koncert i musiałam iść z nią spać. A jak się obudziła o 6 to już się nie kładłam. Ululałam ją i dalej do skręcania. Aż mąż wstał mi pomóc :P on i wstawanie o 6 rano Na śniadanko poszły pierogo-knedle ze śliwkami (z ciasta na pierogi) nawet jadalne. A że zostało mi przyszykowanych śliwek to trzasnęliśmy na szybko drożdżowe. Troszkę mi opadło ale i tak pycha. Mąż w między czasie zrobił z 6 litrów naleweczki z wiśni ... nareszcie, bo ciągle zapominaliśmy o tych baniaczkach.

Nadrobię wieczorem. Teraz znikamy na dizłeczkę do znajomych.

a i napisze wam o moich budowlanych partaczach

miłego dnia
Gosia - jesteście demonami pracy, uwielbiam ciasta drożdżowe Wrzucisz przepis?
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 14:08   #497
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 14:27   #498
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Potrzebuje przetłumaczyc proste zdanie na niemiecki!!
kto mi pomoże?
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 14:38   #499
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 14:42   #500
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

iwka mąż robił w programie ale fronty wykasował by brat wiedział jak policzyć półki w środku, a kafelki zostawiamy bo chyba takie złe nie są nasza kuchnia jest mała więc nie ma co szaleć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 555620_408927852499433_1730129914_n.jpg (71,2 KB, 37 załadowań)
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 14:56   #501
mona_ja
Wtajemniczenie
 
Avatar mona_ja
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 2 568
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

śliweńka ja lubię takie sajgony troche zamieszania za to potem cieszy

Iwka pokaż jaki kamping wybrałaś! Włochy to bym zwiedziła chociażby dla spagetti, pizzy, tiramisu i lodów

Katunia twoja pościel śliczna i faktynie dla chłopca pasuje. Szkoda że wcześniej nie zapytałam bo moja już zamówiona.
A co chcesz przetłumaczyć?

Gosia ale z was pracusie! ja byłam kilka min na podwórku 4 kupki z ziemią pozbierac i mam dosyć.
__________________
Dawidek 18.10.2012 57cm i 3340g szczęścia


Nasz Ślub 30.05.2009
mona_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 16:26   #502
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Mona - tam gdzie wino, kobiety i śpiew kobiety proszę wykreślić wystarczę ja czyli Włochy. Własnie dostaliśmy potwierdzenie rezerwacji kempingu, także czad

To drugie łóżeczko mi sie podoba



Skończyłam medytacje Teraz organizuję drugie miejsce - laski trzymajcie kciuki, jak sie uda to będzie super



ale potem będziesz miała piękną kuchnię! Zrobiłaś plan kuchni? Pochwalisz się?



Gosia - jesteście demonami pracy, uwielbiam ciasta drożdżowe Wrzucisz przepis?
super kiedy wyruszacie? macie kampera czy wypozyczacie czy jedziecie pod namiot?? trzymam kciuki za druga miejscowke...

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
hmmmm... pozdrow ja i powiedz ze chusteczki juz sie koncza, a w niemczech sa drogie... niech ma tego swiadomosc dziewczyna

Guciolku wlasnie zjadlam twoje zapiekanki z cukinii... byly pycha

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
Potrzebuje przetłumaczyc proste zdanie na niemiecki!!
kto mi pomoże?
moge sprobowac ale nie gwarantuje poprawnosci gramatycznej wchodzisz w to na wlasna odpowiedzialnosc

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
iwka mąż robił w programie ale fronty wykasował by brat wiedział jak policzyć półki w środku, a kafelki zostawiamy bo chyba takie złe nie są nasza kuchnia jest mała więc nie ma co szaleć
small wyspa i like it
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 17:27   #503
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Katunia pędzę

Mona ja ci kiedyś moje łóżeczko wklejałam. Mam proste sosnowe bez szuflady i z wyjmowanymi 3 szczebelkami.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 17:42   #504
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
super ze zabawa byla udana
byly jakies zabawy, konkursy? szukam czegos na panienski kuzynki
Nie wiem czy wszystkie pamiętam, ale były takie:
- na kartce A4 wydrukowane były części ciała różnych mężczyzn (brzuch, klata, dłoń, łydka, nos) w dość małym formacie-Pm miała rozpoznać części ciała swojego narzeczonego
- zestaw różnych pytań dot. ich związku (np. Z jakiej niespodzianki najbardziej ucieszył się twój narzeczony?, Co on kocha w tobie najbardziej, Co zrobiłby gdyby zobaczył cie w kawiarni z byłym, Jak wg niego smakują twoje usta, Co zrobiłby na romantyczną kolację)za błędną odp. karniak,
- ćwiczenia w zakładaniu prezerwatyw-to było mega śmieszne, bo najpierw musiała założyć gumkę na ogórka, potem na banana, a na końcu na wielkiego i grubego kabaczka i o dziwo bez problemu się udalo bez naruszenia prezerwatywy
nie wiem co jeszcze...
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 18:26   #505
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
super kiedy wyruszacie? macie kampera czy wypozyczacie czy jedziecie pod namiot?? trzymam kciuki za druga miejscowke...



hmmmm... pozdrow ja i powiedz ze chusteczki juz sie koncza, a w niemczech sa drogie... niech ma tego swiadomosc dziewczyna

Guciolku wlasnie zjadlam twoje zapiekanki z cukinii... byly pycha



moge sprobowac ale nie gwarantuje poprawnosci gramatycznej wchodzisz w to na wlasna odpowiedzialnosc

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------



small wyspa i like it

to nie wyspa to będzie szafka pod ścianą to rzut z przodu ściana na projekcie wyburzona aż takiej dużej kuchni nie mam ale w domu jednorodzinnym jakbym miała to wyspa obowiązkowo i ogród zimowy

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=9X8yY6nya6Y
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 07:19   #506
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

czesc

Dziewczyny nie udalo mi sie wczoraj napisac a potrzebuje to na juz!

"Na pamiatke wizyty w Tworogu, z życzeniami zdrowia i pomyślności"
Tworóg po niemiecku Horneck.

Prosze przetlumaczcie mi!

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Rosi robilam,jeszcze lewa jeszcze wyszla ale z prawa juz nie bylo tak dobrze. a ze jeszcze mam pazury od plazy i morza polamane to zmywalm po jednym dniu. Mam w kom. fotke tej ladniejszej lewej reki to potem moze wrzuce.
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 08:52   #507
mona_ja
Wtajemniczenie
 
Avatar mona_ja
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 2 568
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
czesc

Dziewczyny nie udalo mi sie wczoraj napisac a potrzebuje to na juz!

"Na pamiatke wizyty w Tworogu, z życzeniami zdrowia i pomyślności"
Tworóg po niemiecku Horneck.

Prosze przetlumaczcie mi!

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------



Rosi robilam,jeszcze lewa jeszcze wyszla ale z prawa juz nie bylo tak dobrze. a ze jeszcze mam pazury od plazy i morza polamane to zmywalm po jednym dniu. Mam w kom. fotke tej ladniejszej lewej reki to potem moze wrzuce.
Zum Andenken an Besuch in Horneck, mit Gesundheits und Erfolgswunsche("u" z kreskami) przy czym Erfolg to raczej powodzenie,pomyślność to Prosit i tak jakoś nie pasuje do życzeń, wyszłoby tak nieponiemiecku.
__________________
Dawidek 18.10.2012 57cm i 3340g szczęścia


Nasz Ślub 30.05.2009
mona_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 09:01   #508
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
to nie wyspa to będzie szafka pod ścianą to rzut z przodu ściana na projekcie wyburzona aż takiej dużej kuchni nie mam ale w domu jednorodzinnym jakbym miała to wyspa obowiązkowo i ogród zimowy

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=9X8yY6nya6Y
nie ma wyspy oj

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
czesc

Dziewczyny nie udalo mi sie wczoraj napisac a potrzebuje to na juz!

"Na pamiatke wizyty w Tworogu, z życzeniami zdrowia i pomyślności"
Tworóg po niemiecku Horneck.

Prosze przetlumaczcie mi!

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------



Rosi robilam,jeszcze lewa jeszcze wyszla ale z prawa juz nie bylo tak dobrze. a ze jeszcze mam pazury od plazy i morza polamane to zmywalm po jednym dniu. Mam w kom. fotke tej ladniejszej lewej reki to potem moze wrzuce.
ja bym przetlumaczyla tak, ale jestem poczatkujacym "niemcem" wiec nie wiem czy jest w calosci dobrze

"Zur Erinnerung an den Besuch in Horneck, mit den Wünschen Gesundheit und Glück"
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 09:06   #509
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
(...)

zaraz ide do k. sprawdzic czy cioci ktosi chcialo sie ruszyc swoje piekne 4 litery po przepis



lejeeeeeee
Nie chciało A z zasadzie wyleciało mi to z głowy Dzisiaj wpiszę.

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
czesc laseczki,
zyje, ledwo.
W osttania sobote dostalam takiej migreny ze w nocy chodzilam po scianach, trzymala mnie jakies 3 dni, potem coraz mniej, ale jednak musialam chodzic powoli, patrzec tylko przezd siebie. do teraz oczami na boki i do gory ruszac za bardzo nie moge. jakas masaaakra. nie wiem od czego, gdyby nie przeszlo to bym podejrzewala zapalenie opon mozgowych. a tak to nie wiem co to bylo.

W pracy jak zwykle, duzo pracy, ciagle zmiany, mam nowe obowiazki, i jakos sie kreci.


Dzis jedziemy na wesele, nie bedziemy dlugo max do 23 ale kupilam sobie z tej okazji zukienke
Taka z falbaknka w pasie, nie wiem jak sie ona nazywa., no ale gora jest taka fuksjowa a dol czarny, i paseczek w pasie. Na przebranie wzielam sobie taka cienka sukienke i leginsy czarne, i wsio. tylko nad butami do przerbrania musze popracowac bo w tych szpilkach to nie utrzymam sie za dlugo.



zuzka ma stan zapalany ukladu moczowego, ale juz po pierwszych dawkach furaginy spi super, wiec jestem dobrej mysli. w pon sie okaze co dalej.
tylko ze jak sie dowiedzialam ze jednak jej cos jest, to lzy w oczach gula w gardle i siedze w pracy jak niemota. w takich sytyacjach chcialabym byc z nia w domu jednak.
Kliwiuś fajnie, że jesteś
Biedna Zuzka! Po czym poznałaś, że coś jej się dzieje z układem moczowym?

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
Gucia ma jeszcze tydzień urlopu, ale zapytam kiedy wraca
dzień dobry piatek tez mnie zabil..
(...)
u nas remont Patowego pokoju w pełni
Nie mogę się doczekać efektu końcowego waszego remontu.



Dzień dobry!
Wczoraj pół dnia w kuchni, potem wpadli przyjaciele na kolację, było bosko! A sąsiedzi z naprzeciwka mieli taaaaaką imprezę Piosenki Ewy Farny znam dzieki nim na pamięć
Dzisiaj brzydka pogoda, może pojedziemy do koleżanki na kawę
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 09:40   #510
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
"Na pamiatke wizyty w Tworogu, z życzeniami zdrowia i pomyślności"
Tworóg po niemiecku Horneck.
Cytat:
Napisane przez mona_ja Pokaż wiadomość
Zum Andenken an Besuch in Horneck, mit Gesundheits und Erfolgswunsche("u" z kreskami) przy czym Erfolg to raczej powodzenie,pomyślność to Prosit i tak jakoś nie pasuje do życzeń, wyszłoby tak nieponiemiecku.
Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość

"Zur Erinnerung an den Besuch in Horneck, mit den Wünschen Gesundheit und Glück"
ja bym napisała
In Erinnerung an Besuch in Horneck, mit Wünschen für Gesundheit und Wohlstand

wydaje mi się że in pasuje bardziej niż zum Glück to szczęście a Wohlstand to dobrobyt musisz się zdecydować
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach

Edytowane przez martucha84
Czas edycji: 2012-08-26 o 09:41
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.