Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki" - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-21, 09:46   #2491
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Po 3 latach w wątku 'schudniemy 5 kg' stwierdziłam, że pora zrealizować ten długoletni plan
mi sport na tyle wszedł w nawyk, że jak nie ćwiczę to mam wyrzuty sumienia i czuję dyskomfort (tzn. mięśnie nie rozciągnięte, itp.).
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 09:53   #2492
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Po prostu tak się polubiłyśmy z dziewczynami z wątku, że szkoda nam było schudnąć, rozumiesz... to świetny nawyk! mam nadzieję, że wakacje go u mnie podtrzymają, że nie prześpię całych
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 19:32   #2493
Guziczek6663
Raczkowanie
 
Avatar Guziczek6663
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 41
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Hej dzieczyny mnie po Tamilee bolą nogi tylko. Pośladki czułam w czasie cwiczen staram sie caly czas ciezar ciala na pietach trzymac i niewiem co jest grane.. no szlag mnie trafi kiedys przedtem cwiczylam 8 minut buns i tak w dupsku schudlam ze masakra wiec przerzucilam sie na Tamilee.. mam nadzieje ze to cos da..
Guziczek6663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 09:28   #2494
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez Guziczek6663 Pokaż wiadomość
Hej dzieczyny mnie po Tamilee bolą nogi tylko. Pośladki czułam w czasie cwiczen staram sie caly czas ciezar ciala na pietach trzymac i niewiem co jest grane.. no szlag mnie trafi kiedys przedtem cwiczylam 8 minut buns i tak w dupsku schudlam ze masakra wiec przerzucilam sie na Tamilee.. mam nadzieje ze to cos da..
a drugi program ćwiczyłaś? on bardziej działa na pupę
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 10:29   #2495
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez Guziczek6663 Pokaż wiadomość
Hej dzieczyny mnie po Tamilee bolą nogi tylko. Pośladki czułam w czasie cwiczen staram sie caly czas ciezar ciala na pietach trzymac i niewiem co jest grane.. no szlag mnie trafi kiedys przedtem cwiczylam 8 minut buns i tak w dupsku schudlam ze masakra wiec przerzucilam sie na Tamilee.. mam nadzieje ze to cos da..
a nie wychodzisz przypadkiem kolanami poza linie palcow u stop?
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 11:10   #2496
Guziczek6663
Raczkowanie
 
Avatar Guziczek6663
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 41
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
a drugi program ćwiczyłaś? on bardziej działa na pupę
Drugiego póki co nie dam jeszcze rady...ale wlasciwie musze cofnac to co powiedzialam wczoraj tyłek tak mnie boli od rana ze ledwo siedze mam nadzieje ze rozbuduje miesnie i podniose ten swoj kuper bo tak jak pisalam z 8 minute buns tylko schudlam i sie przerazilam wiec odtawilam tamte cwiczenia ... zabije tego goscia z filmiku

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
a nie wychodzisz przypadkiem kolanami poza linie palcow u stop?
Nie wychodze specjalnie na to patrzylam tez ale to jest nic najgorzej utrzymywac ciezar na pietach caly czas poczatkowo non stop rownowage tracilam
Guziczek6663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 11:28   #2497
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez Guziczek6663 Pokaż wiadomość
Drugiego póki co nie dam jeszcze rady...ale wlasciwie musze cofnac to co powiedzialam wczoraj tyłek tak mnie boli od rana ze ledwo siedze mam nadzieje ze rozbuduje miesnie i podniose ten swoj kuper bo tak jak pisalam z 8 minute buns tylko schudlam i sie przerazilam wiec odtawilam tamte cwiczenia ... zabije tego goscia z filmiku
drugi jest łatwiejszy od pierwszego, a przecież nie musisz ćwiczyć obu na raz, tylko sam drugi.. wg mnie na pupę działa lepiej i mniej hardkorowy jest
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 17:10   #2498
Guziczek6663
Raczkowanie
 
Avatar Guziczek6663
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 41
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
drugi jest łatwiejszy od pierwszego, a przecież nie musisz ćwiczyć obu na raz, tylko sam drugi.. wg mnie na pupę działa lepiej i mniej hardkorowy jest
Hmmm..moze i masz racje ale tak czytalam wiekszosc osob od pierwszego zaczyna wiec tez wolalam wg ogolnego schematu jechac a gdybym cwiczyla raz jeden raz drugi zestaw a po jakims czasie dopiero dwa na raz? zaznaczam ze cwicze co drugi dzien trzy razy w tygodniu
Guziczek6663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 10:21   #2499
Guziczek6663
Raczkowanie
 
Avatar Guziczek6663
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 41
Talking Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Dobra jednak zostalam przy pierwszym treningu na razie po ostatnim mialam takie zakwasy ze masakra ale juz sie rozgrzalam najgorsze ze wysiadlam w polowie trzeciej serii ale coz w koncu mi sie uda no i wracamy do szarej rzeczywistosci...brudne okna czekaja Pozdrowionka Dziewczyny!
Guziczek6663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 15:20   #2500
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

wracam potulnie po dluuuuugiej przerwie kilka dni temu zrobilam z pierwszej czesci 2 powtorzenia i potem mialam straszne zakwasy. schodzilam ze schodow jak babka stuletnia. dzisiaj juz zrobilam dwie czesci...


ciekawe kiedy w koncu dam rade kupic hantle. Wy cwiczycie z hantlami?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 16:15   #2501
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

i do tego obciążniki na kostkach
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 14:47   #2502
sabcia214
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 234
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

A ja w maju przerzucilam sie na 8 Minute Buns i 8 Minute Legs. Rozpoczynam trzeci miesiac z tym smiesznym panem i powiem Wam, ze z roznic jakie zauwazylam to na pewno krotszy czas cwiczen - lacznie 16 minut zamiast 30-40 z Tamilka (w zaleznosci czy robilam przerwe pomiedzy pierwsza a druga seria, czy nie), na pewno mniejszy wysilek a rezultaty takie same, o ile w partiach pupnych nie lepsze
sabcia214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 17:50   #2503
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3510475 7]wracam potulnie po dluuuuugiej przerwie kilka dni temu zrobilam z pierwszej czesci 2 powtorzenia i potem mialam straszne zakwasy. schodzilam ze schodow jak babka stuletnia. dzisiaj juz zrobilam dwie czesci...


ciekawe kiedy w koncu dam rade kupic hantle. Wy cwiczycie z hantlami?[/QUOTE]
Hahaha skąd ja to znammiałam to samo kiedyś jak zaczełam ćwiczyć z nią,ale nie poddawałam się,potem po jkaimś czasie przerwałam,3 miesiace temu zaczełam ćwiczyć z Jillian,pomyslałam sobie ze dołącze do tego Tamilee i po pierwszym programie miałam i tak zakwasy pomimo ze ćwicze regularnie,chociaż nie takie jak kiedyś,tak więc Tamilke polecam gorąco moja pupa poprawiła wygląd i nogi też są smuklejsze i bardziej jędrne,jeśli robi się cos sumiennie i nie oszukuje to sukces murowany!!!pozdrawiam:cmo k:
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 22:53   #2504
Guziczek6663
Raczkowanie
 
Avatar Guziczek6663
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 41
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez sabcia214 Pokaż wiadomość
A ja w maju przerzucilam sie na 8 Minute Buns i 8 Minute Legs. Rozpoczynam trzeci miesiac z tym smiesznym panem i powiem Wam, ze z roznic jakie zauwazylam to na pewno krotszy czas cwiczen - lacznie 16 minut zamiast 30-40 z Tamilka (w zaleznosci czy robilam przerwe pomiedzy pierwsza a druga seria, czy nie), na pewno mniejszy wysilek a rezultaty takie same, o ile w partiach pupnych nie lepsze
A ja po 8 minute buns strasznie w tylku schudlam... i od razu odstawilam tego Pana :P wystraszylam sie ze calkiem bez tylka zostane
Guziczek6663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 12:05   #2505
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Należę do osób, które szybko nudzą się cwiczeniami. Postanowiłam wykonywać cwiczenia na pośladki co drugi dzień(min 3 razy w tyg), ale nie chciałabym skupić się tylko na Tamille. Czy mogę mieszać ją z innymi ćwiczeniami na pośladki? np. dwa razy w tyg Tamille, i raz coś takiego? http://www.youtube.com/watch?v=O2c8xSyaLpk (tutaj trwa całość 10 min, ale przedłużę na początek do 15 min ) lub to: http://www.youtube.com/watch?v=MFlH8...eature=related ? Czy będę musiała przez to dłużej czekac na efekty? Czy lepiej najpierw przez miesiąc robić Tamilee, a potem przez miesiąc te dwa inne programy? Co myślicie?
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 09:15   #2506
__MalaCzarna__
Raczkowanie
 
Avatar __MalaCzarna__
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 168
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Po prawie 2-óch miesiącach powróciłam do Tamilee, wcześniej cwiczyłam już z obciążeniem 1,5 kg a teraz muszę od początku się wprawiac Wczoraj pierwszy trening, dziś zakwasy na dupci i udach Wspaniałe uczucie.
__MalaCzarna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 16:33   #2507
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez __MalaCzarna__ Pokaż wiadomość
Po prawie 2-óch miesiącach powróciłam do Tamilee, wcześniej cwiczyłam już z obciążeniem 1,5 kg a teraz muszę od początku się wprawiac Wczoraj pierwszy trening, dziś zakwasy na dupci i udach Wspaniałe uczucie.
Ćwiczysz z obciążeniem na kostkach, czy z hantelkami?

Ja ćwiczę drugi program od ósmego sierpnia, trzy razy w tyg. Już zakwasów w ogóle nie mam i wykonuje mi się te ćwiczenia coraz łatwiej. Dziś spróbuję zrobić także kilka minut pierwszego programu.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 09:13   #2508
__MalaCzarna__
Raczkowanie
 
Avatar __MalaCzarna__
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 168
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Ćwiczysz z obciążeniem na kostkach, czy z hantelkami?

Ja ćwiczę drugi program od ósmego sierpnia, trzy razy w tyg. Już zakwasów w ogóle nie mam i wykonuje mi się te ćwiczenia coraz łatwiej. Dziś spróbuję zrobić także kilka minut pierwszego programu.
Dawniej jak to cwiczyłam to cwiczyłam z hantelkami. I robiłam tylko 1 program. A teraz wogóle po dwóch tyg. z tamile zmieniłam ją na Brazil Butt Lift. Jakoś wydaje mi się fajniejsze bo jest rozpiska cwiczen na cały miesiąc i sie nie nudzi tak jak tami Chociaż pewnie jeszcze kiedyś powrócę do niej
__MalaCzarna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 18:14   #2509
rubi11
Raczkowanie
 
Avatar rubi11
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 224
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez sabcia214 Pokaż wiadomość
A ja w maju przerzucilam sie na 8 Minute Buns i 8 Minute Legs. Rozpoczynam trzeci miesiac z tym smiesznym panem i powiem Wam, ze z roznic jakie zauwazylam to na pewno krotszy czas cwiczen - lacznie 16 minut zamiast 30-40 z Tamilka (w zaleznosci czy robilam przerwe pomiedzy pierwsza a druga seria, czy nie), na pewno mniejszy wysilek a rezultaty takie same, o ile w partiach pupnych nie lepsze
Ile razy w tygodniu ćwiczysz?
__________________
Slim in 6
  • Start it up 13.11.2012r.
Sauna Infrared
rubi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 01:20   #2510
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Możecie mnie zbić - ćwiczyłam, ćwiczyłam i w końcu się zaniedbałam - przestałam ;/ Gdzieś tam wcześniej są też moje wypowiedzi, że działa, może ktoś mnie pamięta w każdym razie wracam znowu, może ten wątek mi pomoże, będę pisać po ćwiczeniach, że zaliczone - inaczej brak mi motywacji. Zaczynam od dziś
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 21:00   #2511
sabcia214
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 234
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez rubi11 Pokaż wiadomość
Ile razy w tygodniu ćwiczysz?
Ćwiczę co drugi dzień

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Możecie mnie zbić - ćwiczyłam, ćwiczyłam i w końcu się zaniedbałam - przestałam ;/ Gdzieś tam wcześniej są też moje wypowiedzi, że działa, może ktoś mnie pamięta w każdym razie wracam znowu, może ten wątek mi pomoże, będę pisać po ćwiczeniach, że zaliczone - inaczej brak mi motywacji. Zaczynam od dziś
Ja też miałam chwilowe zwątpienie, ale znów walczę. Do boju dziewczyny!
sabcia214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 22:44   #2512
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez sabcia214 Pokaż wiadomość
[...]

Ja też miałam chwilowe zwątpienie, ale znów walczę. Do boju dziewczyny!
Właśnie ćwiczyłam zebrałam się i uparłam - zrobiłam cały pierwszy program i malusieńki kawałeczek drugiego, ale jeszcze nie daję rady.
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 20:45   #2513
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Właśnie ćwiczyłam zebrałam się i uparłam - zrobiłam cały pierwszy program i malusieńki kawałeczek drugiego, ale jeszcze nie daję rady.
Brawo Dla mnie pierwszy jest trudniejszy od drugiego, dlatego zaczynałam z drugim. Cwiczę od miesiąca, trzy razy w tyg i na razie jedyne efekty, jakie zauważyłam to to, że już się tak bardzo nie męczę no i zrobię też kilka minut pierwszego programu dodatkowo. Ale sumo na razie odpuszczam.

Mam nadzieję, ze pod koniec września, czyli po dwóch miesiącach ćwiczeń już jakąś różnicę zauważę, ale dałam sobie czas trzech miesięcy na zobaczenie efektów, więc narazie się nie denerwuję, gdzie to one są

Ale fajnie, że ktoś coś napisał, bo tak trochę nudno samej było ćwiczyć.

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Myślicie, że Tamille trzy razy w tyg wystarczy? Czy lepiej cztery razy? Albo Tamille trzy razy i dodatkowo raz w tyg 8 min buns?
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 23:18   #2514
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

ja planuję zrobić sobie miks ulubionych ćwiczeń z 1 i 2 programu, bo niektóre ćwiczenia mnie wykańczają i trochę niepotrzebnie nadwyrężają nogi
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 18:20   #2515
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Ja się właśnie przebieram i biorę się za ćwiczenia. Ciekawe, czy pod koniec września uda mi się zrobić oba programy.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 16:15   #2516
Guziczek6663
Raczkowanie
 
Avatar Guziczek6663
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 41
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

No dobra laski ja od kiedy dolaczylam sie do watku cwicze niestety nie zawsze daje rade regularnie czasem musze zrezygnowac z cwiczen ... ale ogolnie checi sie licza tak? :P:P mam do Was tylko pytanie... poki co robie caly czas pierwszy program i chcialabym wiedziec czy trzy razy w tyg wystarczy cwiczy czy zalecacie czesciej? i czy po Tamilee pozbede sie tych okropnych... waleczkow pod posladkami? patrzec juz na nie nie moge
Guziczek6663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 10:35   #2517
Guziczek6663
Raczkowanie
 
Avatar Guziczek6663
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 41
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Hallo!! Jest tu kto?



_____________
Od dzisiaj :
~ rzucam palenie
~ cwicze oba zestawy Tamilee
~ walcze z cellulitem na powaznie :P
~ wprowadzam warzywa i owoce do diety

Edytowane przez Guziczek6663
Czas edycji: 2012-09-07 o 11:07
Guziczek6663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 16:57   #2518
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez Guziczek6663 Pokaż wiadomość
Hallo!! Jest tu kto?


Ja jestem Dzis czeka mnie jeszcze Tamilee.

Tamilee wspomina na nagraniu, że wystarczy dwa-trzy razy w tyg, ale podejrzewam, że ma na myśli cały program, czyli całę 30 min. Ja ćwicze od miesiąca drugą serię i od kilku dni pierwszą serię pierwszego programu. Powili dążę do zrobienia 30 min. Wydaje mi sie, że 4 razy w tyg po 15 min to maximum (mięśnie też muszą odpocząć), trzy razy są minimum.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 23:44   #2519
Guziczek6663
Raczkowanie
 
Avatar Guziczek6663
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 41
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Ja jestem Dzis czeka mnie jeszcze Tamilee.

Tamilee wspomina na nagraniu, że wystarczy dwa-trzy razy w tyg, ale podejrzewam, że ma na myśli cały program, czyli całę 30 min. Ja ćwicze od miesiąca drugą serię i od kilku dni pierwszą serię pierwszego programu. Powili dążę do zrobienia 30 min. Wydaje mi sie, że 4 razy w tyg po 15 min to maximum (mięśnie też muszą odpocząć), trzy razy są minimum.
Dzieki wielkie Mychamycha no coz czyly trzy razy w tyg po 30 minut nie pozostaje nic innego jak sie sprezyc zeby na nastepne wakacje na pewniaka na plaze wyjsc
Guziczek6663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 18:12   #2520
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Ćwiczy ktoś jeszcze? Ja sie nie poddaję, zaczęłam siódmy tydzień ćwiczeń.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-17 12:42:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.