Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-03, 12:42   #871
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
marta robie zapiekanke "chlopska "wg mojego pomyslu, robilam juz rozne kombinacje i zawsze wychodzi pyszna, chociaz niezbyt dietetyczna, ale to juz sie wytnie

tez robilam cytologie tydzien temu, na pewno bedzie ok, kilka lat temu moja baaardzo dlugo wychodzila zle , a teraz od kilku lat (odpukac ) idealnie, takze nie przejmuj sie
ale strasznie dlugo czekasz, u mnie to dwa tygodnie
Dawno nie jadłam zapiekanki

Dziękuję Pół roku temu też czekałam 2 tyg, ale prywatnie robiłam badania , dziś byłam na NFZ i tyle się u nas czeka
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 13:07   #872
Maala_Czaarna
Rozeznanie
 
Avatar Maala_Czaarna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 631
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Na początku planowałam zwykły zabieg skalpelem ponieważ moje powieki dosyc że są z natury opadniete to jeszcze do 30-stki mi juz coraz blizej co za tym dzie skóra zaczyna bardziej tam wiotczec i coraz bardziej opadac przez co spojrzenie mam coraz bardziej zmeczone i czasami czuje dyskomfort, czesto mi puchną i wogóle beznadziejna sprawa :/
Ale zaczelam szukac informacji, coby tu mozna było spróbować żeby odrazu nie ciąć bo jednak to juz jest dosyc powazna ingerencja.
I doszukałam się takiego zabiegu, jak ostrzyknięcie (jakis tam) mięśni w okolicach brwi toksyną botulinową (tak tak zwykłym botoksem ) wtedy powieki dzwigają sie do gory i problem opadającej powieki znika. Bardzo się ucieszyłam z tego powodu, że jest taka możliwość i odrazu zadzwoniłam dowiedzieć się do Centrum medycyny Estetycznej czy wykonują, no i wykonują i jest to dosyć chodliwy zabieg, kosztuje 400 zł ale nie jest trwały. Dla mnie to i tak bomba bo jednak strzykawka to nie skalpel i nie wyglada sie pozniej jak po walce z Gołotą
Gratuluje odwagi Ja to strachliwa jestem i pewnie balabym sie nawet tego ostrzykiwania. Chociaz nie wykluczam, ze za kilka lat jak jakies zmarszczki bada mi bardzo przeszkadzac to cos z nimi zrobie. Uwazam, ze skoro to ma mi pomoc lepiej czuc sie ze soba to czemu nie.
Cytat:
Napisane przez MiaWallace876 Pokaż wiadomość
jak Ci się uda to koniecznie daj znać


Od dłuższego czasu staram się walczyć z moimi workami pod oczami i już nie mam normalnie ani sił, ani pomysłów co z nimi robić. Używałam kremów, zimnych okładów i nic. A najdziwniejsze jest to, że są tym mniejsze im mniej śpię (nie, nie mylicie się przeczytałyście dobrze wiem, że powinno być odwrotnie). Wiem, że kobiety w mojej rodzinie mają problem z nerkami i to się bierze pewnie stąd. Za każdym razem jak patrzę na dziewczyny, które nie mają cieni ani worków pod oczami to przepełnia mnie taka zazdrość to już moja obsesja normalnie.
Ja mam problem z cieniami - nic sobie z nimi nie radzi. Nie ma opcji, zeby chociaz troche zjasnialy. Zawsze musze miec korektor pod okiem bo inaczej wygladam okropnie...
Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Hej ;D
oczywiście nadrabiam - wiecznie nadrabiam
Wczoraj był peeling kawowy i oliwka na całe ciało - skóra cudowna, ale miałam czarny biustonosz i białą koszulkę, przez co odbiły mi się na niej czarne paski + kilka takich pasków zostało na poduszce ;/ czuję, że się nie spierze. Tak chyba zadziałał ten czarny kolor + oliwka nie wpadłabym na to, że tak się może zdarzyć. Dzisiaj muszę przejrzeć lakiery do paznokci, bo ilość mam ogromną, ale połowy nie używam - kilka na pewno dam cioci, resztę może przyjaciółce, jeśli zechce takie kolory.
I mam dla Was zdjęcie moich włosów z tyłu - wrzucam dość nieśmiało, bo są one niezbyt idealne : nierówne [za dwa tygodnie fryzjer, byłam pół roku temu] i widać jednak te cieniowane, ale postanowiłam robić zdjęcie co jakiś czas, żeby zobaczyć, jak wyglądają, czy lepiej, czy rosną itd. zaraz będzie w albumie.
Sliczne wlosy i jaka dlugosc

Hej dziewczyny
Mialam 2 dni wolnego i nie odzywalam sie. Przyszlo moje zamowienia z paatal i jestem bardzo zadowolona ze szczotki dtangle Z moimi wlosami swietnie sobie radzi. Reszta zakupow tez bardzo udana. Dzisiaj zamowilam sobie zegarek i bransoletke bo w koncu znalazlam cos z mala tarcza.
I mam takie pytanie do Was - miala ktoras problemy z wypryskami na placach? O ile moja twarz i dekolt wyglada juz bardzo dobrze, to plecy niestety ciagle zasypane pryszczami. Moze nie jest ich jakos szczegolnie duzo, ale dlugo schodza i zostaja slady. Znacie cos co mogloby pomoc jakos to zalagodzic?
__________________
Dbam o siebie

Blog (początki)
Maala_Czaarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 13:15   #873
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Maala_Czaarna Pokaż wiadomość
I mam takie pytanie do Was - miala ktoras problemy z wypryskami na placach? O ile moja twarz i dekolt wyglada juz bardzo dobrze, to plecy niestety ciagle zasypane pryszczami. Moze nie jest ich jakos szczegolnie duzo, ale dlugo schodza i zostaja slady. Znacie cos co mogloby pomoc jakos to zalagodzic?
Miałam taki problem kilka lat temu i tez mi ślady zostały Używałam mydeł antybakteryjnych - siarkowe, wszystkie rodzaje protex (szczególnie lubiłam herbal) i przemywałam potem tonikiem bezalkoholowym, którego używałam do twarzy. A teraz co stosujesz, żeby się pozbyć tego?
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 13:22   #874
Maala_Czaarna
Rozeznanie
 
Avatar Maala_Czaarna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 631
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez marta 85 Pokaż wiadomość
Miałam taki problem kilka lat temu i tez mi ślady zostały Używałam mydeł antybakteryjnych - siarkowe, wszystkie rodzaje protex (szczególnie lubiłam herbal) i przemywałam potem tonikiem bezalkoholowym, którego używałam do twarzy. A teraz co stosujesz, żeby się pozbyć tego?
Bylam z tym u dermatologa, wtedy tez mialam wysyp na twarzy i dekolcie. Dostalam epiduo i klindacin T. Uzywalam moze ze 3 tygodnie i na twarzy i dekolcie nie mam juz nic - czasem cos wyskoczy ale sporadycznie. Epiduo mi sie skonczylo, klindacin nadal uzywam na plecy, ale juz nie pomaga. Chyba znowu pojde do lekarza, bo nie chce miec tych sladow.
__________________
Dbam o siebie

Blog (początki)
Maala_Czaarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 14:53   #875
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

mnie rpzeszło po mydełku siarkowym i klindacinie, wiec neistety nic innego nie proadze. teraz pojedyncze pryszcze wyskakuja mi baaardzo sporadycznie na szczescie nawet twarz mi sie troszke porpawiła, skoro mama pochwalila to juz naprawde cud xD teraz tylko o te pieprzorki się boję
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 16:20   #876
MiaWallace876
Raczkowanie
 
Avatar MiaWallace876
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 369
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
mia jak postepujesz z brwiami, ja mam wrazenie, ze im sa jasniejsze tym mniej widac worki/cienie
ja mam dosyć ciemne brwi naturalnie więc ciężko mi powiedzieć coś na ten temat

Cytat:
Napisane przez Maala_Czaarna Pokaż wiadomość
Ja mam problem z cieniami - nic sobie z nimi nie radzi. Nie ma opcji, zeby chociaz troche zjasnialy. Zawsze musze miec korektor pod okiem bo inaczej wygladam okropnie...
no niestety często tylko korektor może pomóc
__________________
FASHION FADES
STYLE IS ETERNAL

http://make-up-my-little-obsession.blogspot.com/

28.09 Tangle Teezer - recenzja
11.09 Jak dba o siebie Jessica Alba
08.09 UD Naked 2 VS OH SO Special Sleek
MiaWallace876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 17:28   #877
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

dzisiaj na bogato - rano skalpel, a przed sekunda skonczyłam turbo:P
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-03, 17:40   #878
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez MiaWallace876 Pokaż wiadomość
ja mam dosyć ciemne brwi naturalnie więc ciężko mi powiedzieć coś na ten temat



no niestety często tylko korektor może pomóc
ja tez, ale rozjasniam i od lat wtedy wygladam lepiej

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
dzisiaj na bogato - rano skalpel, a przed sekunda skonczyłam turbo:P
llooo boziu , nawet nie widzialam tych cwiczen, a juz ledwie dycham

marta ja wlasnie prywatnie robilam, wiec pewnie stad roznica w oczekiwaniu, co do zapiekanki - polecam, proste , pyszne , zwlaszcza z piwem

mala czarna moj brat mial taki problem i uzywal jakiegos serum-zelu z serii siarkowej i przeszlo
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 17:44   #879
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

czasem są dni, w ktorych nie moge wysiedziec spokojnie w miejscu. wymecze sie i pozniej adhd mi rpzechodzi zreszta wtedy o niczym nie mysle i nerwobole, ktore stale mnie nawiedzaja chociaz na treoche odpuszczaja

nalozylam sobie na te sucha skore masc z witamina A, swedzi tak, ze masakra
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 18:09   #880
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Hej Dziewczyny jeszcze raz dziękuje za gratulacje Praca ok, kwestia przyzwyczajenia i ogarnięcia wszystkiego tak jak wszędzie

Mi ostatnio się cera popsuła, ale staram sobie poradzić z nią myjąc twarz mydełkiem naturalnym z nanosrebrem i białą glinką plus epiduo miejscowo, mam nadzieje że bedzie lepiej

IwonciA
bardzo ładnie ci w blondzie

Shadi
o grzywce takiej jak dziewczyna na tym blogu posiada:

http://styloly.blogspot.com/

napisałam ci priva dodam jeszcze że masz super kolor tych włosów


Jade do tż, miłego wieczoru
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 19:11   #881
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Shadii cudne wloski, ta dlugosc! <3

Loluska tez mnie kusi grzywa jak patrze na te dziewczyne... podoba mi sie jej uroda, wlosy, styl rowniez pewnie kiedys jeszcze ciachne taka grzywe, ale poki co nie teraz

dzis zrobilam zakupy w lidlu, kurtka trekkingowa i buty, ciesze sie bo bede miala wygodniejsza prace, do tego wszystko niedrogo
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-03, 20:28   #882
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

a ja mialam taka grzywke kilkanascie razy przez kilka lat i ona fajna jest tylko na fotach, na co dzien - pod wiatr stoi, w deszcze lezy i sie zlepia ( idzie jesien), a jak macie przetluszczajace sie czola to trzeba ja non stop myc i jeszcze moze powodowac krostki. moze jeszcze sie skusze bo mam wysokie czolo, ale uwazajcie bo ona ma sporo minusow
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 06:53   #883
Maala_Czaarna
Rozeznanie
 
Avatar Maala_Czaarna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 631
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
mnie rpzeszło po mydełku siarkowym i klindacinie, wiec neistety nic innego nie proadze. teraz pojedyncze pryszcze wyskakuja mi baaardzo sporadycznie na szczescie nawet twarz mi sie troszke porpawiła, skoro mama pochwalila to juz naprawde cud xD teraz tylko o te pieprzorki się boję
Na twarz nie narzekam, ale te plecy troche mnie denerwuja. Sprobuje to mydelko siarkowe albo jakies inne antybakteryjne. A pieprzyki radze szybko zalatwic bo rozne rzeczy moga sie z nimi niestety dziac.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość

mala czarna moj brat mial taki problem i uzywal jakiegos serum-zelu z serii siarkowej i przeszlo
Niestety takie rzeczy na mnie nie dzialaja. Na plecach mam takie grudki gleboko w skorze Poczekam jeszcze troszke i jak nie zejdzie to znowu dermatolog mnie czeka
Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość

Shadi
o grzywce takiej jak dziewczyna na tym blogu posiada:

http://styloly.blogspot.com/

napisałam ci priva dodam jeszcze że masz super kolor tych włosów


Jade do tż, miłego wieczoru
Mi tez sie takie grzywki podobaja - sama nosilam taka kilka lat. Niestety julianna-p ma racje i taka fryzura ma sporo minusow, wiec ja swoja zapuszczam (ciekawe ile wytrzymam).

Czesc dziewczyny
Ja juz w pracy od 7. Strasznie zimno juz z rana jest i czuc ze jesien sie zbliza Wczoraj wieczorem mialam takie spa w planach, a brzuch mnie zaczal bolec wieczorem i polozylam sie spac o 21. Dzis juz jest troche lepiej. W mojej miejscowosci sa wyprzedaze powakacyjne i zaszalalysmy wczoraj z siostra. Kupilam sobie spodnie dresowe, leginsy, bluzke koszulowa, komin i "emu" - wszystko po 10 zł. Ludzi tyle bylo ze szok - jak na dostawie w lumpie
__________________
Dbam o siebie

Blog (początki)
Maala_Czaarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 09:28   #884
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
a ja mialam taka grzywke kilkanascie razy przez kilka lat i ona fajna jest tylko na fotach, na co dzien - pod wiatr stoi, w deszcze lezy i sie zlepia ( idzie jesien), a jak macie przetluszczajace sie czola to trzeba ja non stop myc i jeszcze moze powodowac krostki. moze jeszcze sie skusze bo mam wysokie czolo, ale uwazajcie bo ona ma sporo minusow
tez tak mysle wiec poki co nie chce jej miec ale moze kiedys...
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 09:40   #885
IwonciA_1992
Raczkowanie
 
Avatar IwonciA_1992
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: kołobrzeg
Wiadomości: 398
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Maala_Czaarna Pokaż wiadomość
Na twarz nie narzekam, ale te plecy troche mnie denerwuja. Sprobuje to mydelko siarkowe albo jakies inne antybakteryjne. A pieprzyki radze szybko zalatwic bo rozne rzeczy moga sie z nimi niestety dziac.


Niestety takie rzeczy na mnie nie dzialaja. Na plecach mam takie grudki gleboko w skorze Poczekam jeszcze troszke i jak nie zejdzie to znowu dermatolog mnie czeka

Mi tez sie takie grzywki podobaja - sama nosilam taka kilka lat. Niestety julianna-p ma racje i taka fryzura ma sporo minusow, wiec ja swoja zapuszczam (ciekawe ile wytrzymam).

Czesc dziewczyny
Ja juz w pracy od 7. Strasznie zimno juz z rana jest i czuc ze jesien sie zbliza Wczoraj wieczorem mialam takie spa w planach, a brzuch mnie zaczal bolec wieczorem i polozylam sie spac o 21. Dzis juz jest troche lepiej. W mojej miejscowosci sa wyprzedaze powakacyjne i zaszalalysmy wczoraj z siostra. Kupilam sobie spodnie dresowe, leginsy, bluzke koszulowa, komin i "emu" - wszystko po 10 zł. Ludzi tyle bylo ze szok - jak na dostawie w lumpie
O a w jakim sklepie takie wyprzedaże?

Hej dziewczyny imprezka sie udała wszyscy byli zadowoleni a wczoraj spędziłam cudowny dzień tylko z TZ
Dziś już było : prysznic, balsamowanie, mycie włosów odrzywka maseczka na twarz, pomalowałam paznokcie odrzywką, depilacja i to chyba na razie tyle.
__________________
Zapuszczam włosy
Proszę rośnijcie szybciej



IwonciA_1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 10:19   #886
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

witam

party_girl7
właśnie dotarło do mnie Meow, dziękuję !

dziś zmyłam olej z włosów nałożony na noc, mycie metodą OMO, maska drożdżowa, olej Alverde na końcówki i teraz czekam aż wyschną

zaraz poćwiczę na rowerku, nałożę serum na twarz i zrobię manicure
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 10:27   #887
Maala_Czaarna
Rozeznanie
 
Avatar Maala_Czaarna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 631
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez IwonciA_1992 Pokaż wiadomość
O a w jakim sklepie takie wyprzedaże?
Sklepiki no name, ale nie w Kolobrzegu. Od 4 miesiecy juz nie mieszkam w Kg.
__________________
Dbam o siebie

Blog (początki)
Maala_Czaarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 10:54   #888
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Maala_Czaarna Pokaż wiadomość
Na twarz nie narzekam, ale te plecy troche mnie denerwuja. Sprobuje to mydelko siarkowe albo jakies inne antybakteryjne. A pieprzyki radze szybko zalatwic bo rozne rzeczy moga sie z nimi niestety dziac.
wiem, wiem jutro mam wizyte od 3 lat jestem pod stala kontrola, juz jeden pieprzyk mniej

akas dzisiaj slaba sie obudzilam, nie mam ochoty na cwiczenia, ale mzoe zmusze sie do jakis;/
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 13:25   #889
IwonciA_1992
Raczkowanie
 
Avatar IwonciA_1992
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: kołobrzeg
Wiadomości: 398
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Ja właśnie wróciłam z zakupów i znów nie wiedziałam jaką farbe wybrać żeby nie zrobbić sobie glona na głowie bo chciałabym mieć troche bardziej popielaty kolor.... Kupiłam sobie spodnie amisu w lumpku za 30 zł ale tak mi sie spodobały że nie mogłam ich zostawić a pocieszam sie że to 1/3 ceny w sklepie to i tak sie opłacało, czarny sweterek z bufkami taki już najesień i sukieneczke która ma tj. gorsecik u góry. W rosie kupiłam jeszcze puder i krem nivea do skóry suchej i wrażliwej.
Zaraz mykam robić obiadek
__________________
Zapuszczam włosy
Proszę rośnijcie szybciej



IwonciA_1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 13:43   #890
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Iwoncia pokaz zakupy
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 14:24   #891
IwonciA_1992
Raczkowanie
 
Avatar IwonciA_1992
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: kołobrzeg
Wiadomości: 398
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
Iwoncia pokaz zakupy
1. buty
2.3 sukienka
4.spodnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0481.jpg (116,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0482.jpg (98,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0484.jpg (91,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0486.jpg (91,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0487.jpg (84,9 KB, 20 załadowań)
__________________
Zapuszczam włosy
Proszę rośnijcie szybciej



IwonciA_1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 15:58   #892
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

IwonciA_1992 ładne rzeczy

obejrzałam wlasnie na TLC program Doigital Girl i az mam ochote zlapac za kosmetyki i sie pomalowac ale to jeszcze z 40 minut i moge zaczac sie szykwoac


a jestem po sklapelu ledweo go zrobilam, dzisiaj cos slaba jestem
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 16:42   #893
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Hej
Cytat:
Napisane przez IwonciA_1992 Pokaż wiadomość
1. buty
2.3 sukienka
4.spodnie
Fajne zakupy

Ja byłam dziś na targu z tż ale nic nie kupiłam
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 17:48   #894
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

a ja już się ubrałam i umalowałam, mam jechac z TŻ'te na zakupy i przejsc się, a on mi pisze ze sie spozni :[

swoją drogą tusz eveline volume celebrities jest bardzo fajny i jesli chcecie sobie wyporbować jakas nową mascarę, to ta jest z pewnościa godna uwagi
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 00:20   #895
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Hej już jestem na bieżąco.

Buahhot, właśnie się zastanawiam nad cięciem, coś bym z przodu zrobiła może
MiaWallace876, dziękuję [wizaż mi nie chciał zacytować posta ]
Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
Dzien dob ry
Shadii piękne masz włosy
[...]
Dzięki
Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
[...] shadii wloski zaraz zobacze, a co do pofarbowania chodzi ppewnie o to, ze wiekszosc czarnych rzeczy farbuje sie tym samym barwnikiem co dodaje sie do czarnych/ciemnobrazowych farb, a wszytskie wiemy co robi oliwka/olej z farba. to dlatego niektorzy sa uczuleni na czarne ubrania. ja moge Ci polecic odplamiacze vanisha w saszetkach ( chyba tak to sie pisze) naprawde cudnie sciagaja plamy...
ale jesli sa to tluste plamy to moja Mama zapiera takie plynem do mycia naczyn i puszczaja
[...]
O, dziękuję, spróbuję nie są tłuste, po prostu zwykłe czarne plamy.
Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Piękne masz włosy i jakie długie.
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
piękne włosy
Dzięki, Dziewczyny
Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
[...]

podcięłam końcówki, z ponad 5 cm poszło, ale lepiej teraz włosy wyglądają, do tego dobrze je oczyściłam, dzięki czemu są lżejsze i mają więcej życia w sobie Shadii, może Ty też spróbuj
we wtorek lub czwartek farbuję odrosty

[...]
A czym oczyszczasz? Jeśli szamponem ziołowym to też tak robię, co dwa tygodnie. A włosów też pójdzie niedługo kawałeczek
Cytat:
Napisane przez marta 85 Pokaż wiadomość
Hej



Co dobrego gotujesz?

Shadii naprawdę masz bardzo ładne włosy
[...]
Cytat:
Napisane przez Maala_Czaarna Pokaż wiadomość
[...]
Sliczne wlosy i jaka dlugosc
[...]
Dziękuję Wam
Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
[...]

Shadi
o grzywce takiej jak dziewczyna na tym blogu posiada:

http://styloly.blogspot.com/

napisałam ci priva dodam jeszcze że masz super kolor tych włosów


Jade do tż, miłego wieczoru
Już wiem, doczytałam - pytanie zadałam zanim nadrobiłam bardzo ładna grzywka
I dziękuję
Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Shadii cudne wloski, ta dlugosc! <3
[...]
Dzięki
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 08:04   #896
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

dzien dobry ja juz po badaniu krwi, zjadlam sniadanko, teraz obejrze kube wojewodzkiego. reka mnie dzisiaj boli, zreszta troche mi tej krwi pobrali, wiecv chyba cwiczenia sob ie daruje, zreszta niedlugo musze jechac do derma.
trzymajcie kciuki za wyniki
miłego dnia Dziewczyny
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 10:16   #897
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Hej

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
dzien dobry ja juz po badaniu krwi, zjadlam sniadanko, teraz obejrze kube wojewodzkiego. reka mnie dzisiaj boli, zreszta troche mi tej krwi pobrali, wiecv chyba cwiczenia sob ie daruje, zreszta niedlugo musze jechac do derma.
trzymajcie kciuki za wyniki
miłego dnia Dziewczyny
Współczuję pobierania krwi ja tego nienawidzę
I za wyniki

Shadii zauważyłam, że do bardzo późna w nocy jeszcze nie śpisz Naprawdę nie jesteś śpiąca w tych godzinach?

Jakie macie plany na dziś?

Miłego dnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (37,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (57,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (49,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (33,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (38,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (39,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (41,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (42,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (37,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (43,6 KB, 3 załadowań)
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 10:49   #898
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Cytat:
Napisane przez marta 85 Pokaż wiadomość
Hej

Współczuję pobierania krwi ja tego nienawidzę
I za wyniki

Shadii zauważyłam, że do bardzo późna w nocy jeszcze nie śpisz Naprawdę nie jesteś śpiąca w tych godzinach?

Jakie macie plany na dziś?

Miłego dnia
ale i tak ejstem z siebie dumna, dzisiaj nawet moicno nie płakalam odkad mi bardzo zle pobrali krew to strasznie boje sie tego zabiegu. w szpitalu rpaktykant nie mogl mi sie wb ic w zyle i probowal z kazdego meijsca po kilka razay, a pozniej mialam takie krwiaki ze szkoda gadac no i bol tez niezly.

co do poznego spania, mnie to wcale nie dziwi, wczoraj psozlam spac o 2 a obudzilam się o 6.30 jak nowonarodzona

dzisiaj idę do demratologa a pozniej na zakupy z mama wieczorem mój TŻ zabiera mnie do kina na odstresa po tym dość medycznym dniu

jest nowa gazetka SP musze isc tam i sprawdzic czy jest moja farba do wlosow, bo jest na nia promocja --25%
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 11:04   #899
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

Dzień dobry
Pomalowałam sobie pazurki na różowo Olej dziś nałożę na włosy i wyspamuję się wieczorem porządnie
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 11:41   #900
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. XIV

a ja zrobiłam skalpel chyb na seiro jestem psychiczna bo nie wyCZymię bez tyetaz reka boli ;/ zaraz ide sie spamowac, chociaz w ogole na nic nie mam ochoty ;D
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-24 11:45:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.