Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-11, 19:54   #61
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez fashionfans Pokaż wiadomość
Moja siostra ma Holikę Holikę t i jest bardzo zadowolona. Ona właściwie jest jak baza, która topi się z kolorem skóry. Nie rozjaśnia ani nic, po prostu zakrywa niedoskonałości. No i ma śliczny zapach. Taki właściwie dla nastolatek bez żadnych nadzwyczajnych szczegółów.

BRTC Jasmine water bb też mnie zainteresowało, ze względu na filtr przeciwłoneczny i właściwości wybielające : )
Mnie przyciągnął sam jaśmin mam świra na jego punkcie, potem zobaczyłam że ma ładny kolor to już w ogóle

Cytat:
Napisane przez BeautyCandy Pokaż wiadomość
tylko uwazaj zeby nie nakladac jej zaraz po peelingu, ja nalozylam i przez ponad godzine mialam czerwoną twarz
Oo to dobrze wiedzieć bo pewnie bym się najpierw oskórowała korundem, a potem maseczka żeby lepiej działało
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 11:54   #62
Mista87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 61
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
Witajcie czy mogę się do Was przyłączyć z kremowym mazidłem? koleżanka z Chin przywiozła mi krem Simengdi pytałam o analizę składu (mogę go tu wkleić?) w wątku o analizie, ale pytań jest tyle, że dziewczyny nie nadążają tam odpisywać trochę info zdobyłam na zagranicznych forach, widziałam że jest dość popularny na eBayu.

Na razie stosuję od około tygodnia, postosuję dłużej to napiszę coś o efektach

Wybaczcie mój zielony kolor w tych sprawach jeżeli wpisałam się w złym miejscu
Hej,

mam pytanie, czy mogłabyś porównać swój krem Simengdi z tym co jest sprzedawane na ebay u sprzedawcy shopping_snd?
Tak jak pisałam wcześniej, zastanawiam się bardzo intensywnie nad zakupem Simengdi Bio-Gold Pearl Essence eye serum. Chciałam poszukać składu tego kremu i weszłam na oryginalną stronę producenta www.simengdi.com i ku mojemu zdziwieniu okazało się, że serum sprzedawane na ebay za 8$ jest zielone a na stronie jest złote. Wydaje mi się, że to może być podróbka... skoro producent nie sprzedaje takiego produktu.
Zobacz proszę, jak wygląda sprawa z Twoim kremem

Pozdrawiam
Mista87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 15:33   #63
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 402
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Nie miałam okazji testować zbyt wielu kosmetyków pielęgnacyjnych z Azji (jak na razie ograniczam się do BB kremów ) ale podczas dzisiejszej wizyty w drogerii Hebe znalazłam dwa rodzaje maseczek z Korei , każda po 3,99 zł w promocji. Z ciekawości kupiłam sobie 4 chociaż, kiedyś testowałam ziemniaczaną z Beauty Friends i jakiś spektakularnych rezultatów nie widziałam ale za tą cenę żal było nie brać

Dla warszawianek: kupowałam je przy rondzie ONZ
Jakby kogoś interesowało co to za cuda to zdjęcia są ta moim blogu.
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 16:23   #64
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez Mista87 Pokaż wiadomość
Hej!

Mam pytanie, gdyż właśnie interesuje mnie serum pod oczy Bio gold pearls, ale widziałam, że w składzie Twojego kremu jest Mineral Oli. Nie wiem jak wygląda skład serum...
Czy Cię on nie zapycha? Poszukuję czegoś ogólnie intensywnie nawilżającego, bo moja skóra na twarzy zaczyna być bardzo mał0 jędrna i robią mi się coraz większe zmarszczki pod oczami mimo, że nie skończyłam jeszcze 25 lat...
Jak mi się serum sprawdzi to myślałam o tym kremie ze srebrem, bo ich koszt to 30 zł

Z tym zapychaniem to jest tak, że miałam już kilka niezapychających kremów, co niby w składzie nie miały praktycznie nic zapychającego, a zapychały jak diabli.

Po tym kremie ze złotem zero zapychania mimo, że bałam się tych "zdemonizowanych" mineral oil. Używam koło trzech tygodni i dla mnie krem rewelacja

Koleżanka mi powiedziała, że to serum też jest bardzo fajne, ale jeżeli chodzi o krem to dużo lepszy jest ten ze złotem niż ze srebrem. Mogę zapytać dlaczego ale czytałam trochę ostatnio o działaniu złota i wydaje mi się jakieś fajniejsze

P.S. Jak będziesz zamawiała z ebay'a uważaj na sprzedawców. Moja koleżanka dostała wczoraj podróbkę. Nie wiem czy można tu wpisywać nazwy sprzedających?? Krem na wygląd podobny, ale inne konsystencja, zapach jakiś sztuczny. Skusiła się po 8$, a dostała bubla :/
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 12:12   #65
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez Mista87 Pokaż wiadomość
Hej,

mam pytanie, czy mogłabyś porównać swój krem Simengdi z tym co jest sprzedawane na ebay u sprzedawcy shopping_snd?
Tak jak pisałam wcześniej, zastanawiam się bardzo intensywnie nad zakupem Simengdi Bio-Gold Pearl Essence eye serum. Chciałam poszukać składu tego kremu i weszłam na oryginalną stronę producenta www.simengdi.com i ku mojemu zdziwieniu okazało się, że serum sprzedawane na ebay za 8$ jest zielone a na stronie jest złote. Wydaje mi się, że to może być podróbka... skoro producent nie sprzedaje takiego produktu.
Zobacz proszę, jak wygląda sprawa z Twoim kremem

Pozdrawiam
Wiesz co ciężko stwierdzić, bo krem mojej koleżanki miał taki sam wygląd jak mój, a jak tylko się otworzyło opakowanie, po pierwszym wypróbowaniu widać było, że podróbka. Ciężko stwierdzić co to dokładnie było, a oczywiście sprzedający się nie odzywa.

Postaram się dowiedzieć od koleżanki z chin jak wygląda to serum.
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 20:57   #66
Llorandare
Raczkowanie
 
Avatar Llorandare
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 416
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Jakkolwiem by to nie zabrzmialo, napalilam sie na sluz slimaka!
Wykanczam, co mam (bez tego ani rusz, wielki projekt dno musze zrobic) i planuje zakupic zel do twarzy Mizon oraz slimaczy krem pod oczy. Zobaczymy. Probowala ktoras tego kremu pod oczy? Warto? Jest roznica?
__________________
Llorandare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 22:11   #67
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez Llorandare Pokaż wiadomość
Jakkolwiem by to nie zabrzmialo, napalilam sie na sluz slimaka!
Wykanczam, co mam (bez tego ani rusz, wielki projekt dno musze zrobic) i planuje zakupic zel do twarzy Mizon oraz slimaczy krem pod oczy. Zobaczymy. Probowala ktoras tego kremu pod oczy? Warto? Jest roznica?
Też jestem ciekawa tego śluzu
Kremu pod oczy nie testowałam, ale czekam na krem Mizona z rozbiórki i jaram sie jak małe dziecko.
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 08:03   #68
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Zdobyłam dzięki pewnej Wizażance maseczkę Uguisu oraz upolowałam na All krem BB
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 10:43   #69
Ultraviolet
Raczkowanie
 
Avatar Ultraviolet
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez Llorandare Pokaż wiadomość
Jakkolwiem by to nie zabrzmialo, napalilam sie na sluz slimaka!
Wykanczam, co mam (bez tego ani rusz, wielki projekt dno musze zrobic) i planuje zakupic zel do twarzy Mizon oraz slimaczy krem pod oczy. Zobaczymy. Probowala ktoras tego kremu pod oczy? Warto? Jest roznica?
Próbowała testuje od trzech miesięcy pierwszy słoik, pomału się kończy.
Ja mam wręcz pandy naokoło oczu, nie tylko pod. Anemia od dziecka, i tarczyca. Niestety okręgi ciemno fioletowo żółto niebieskie fatalne. Bez żadnego makijażu wyglądam na ciężko chorą, przy niektórych korektorach jakbym wdała się w bójkę. Niewiele pomagało. Testowałam już chyba wszelkie możliwe kremy te nisko i te wysoko półkowe. łącznie z Hyxeline. Lubiłam Shiseido the skincare eye cream, i taki co lodówce się trzymało co dla stewardess niby stworszony ale nie pamiętam nazwy. Mizon kupiłam spontanicznie niewiele mysląc i niewiele czytając na jego temat. Strzał w dziesiątkę! Poważnie. Takich efektów nie osiągnęłam nawet kosztującym 4 stówy Diorem Capture czy równie drogim Hyxelinem. Są efekty. I to wielkie. Sińce nie zniknęły, i raczej wątpliwe żeby kiedykolwiek zniknęły bo to chorobliwe ale nigdy wcześniej nie miałam ich tak trwale rozjaśnionych o_0 nawilżenie w sam raz, nie muszę już nic dokładać na wierzch jak w przypadku większości np Clinique all about eyes który i tak mimo wszystko lubię ;p czasami na noc dorzucam na wierzch Phenome z hialuronowym. Nie jest tłusty, makijaż nakłada się doskonale, nie wałkuje się. Tony bb creamu + korektora pod oczami zostały zmniejszone baaardzo drastycznie (ale dalej niezbędne niestety), i mimo sporej ilości owych przestały sie zbierać w takich drobnych liniach. Nie powoduje puchnięcia powiek, nie szczypie nawet jak trafi sie w oko (zdolna jestem, wiem), nie łzawią mi oczy, nie są podrażnione. I jest niedrogi. Zostanie ze mną dopóki będzie produkowany. Jest rewelacyjny. Kupowałam u mizoncorp jak większość mizonu.
Teraz napalam się na ślimaka do twarzy, szukam opinii. Mam bb co prawda ale mi chyba bb po prostu nie służą...

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

przypomniałam sobie, ten dla stewardes to Christian Breton dark circles coś tam ;p
Ultraviolet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 15:55   #70
Llorandare
Raczkowanie
 
Avatar Llorandare
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 416
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Ultraviolet, z nieba mi spadlas! (To przez ta stewardesse chyba...)
Ja mam dokladnie to samo. Tzn. nie dokladnie, bo moje otoczki oczne sa genetyczne. Po rodzinie ojca, w ktorej kazdy nie mial oczu podkrazonych, ale wlasnie okrazone. Cien na dole czasem jest sinawy, a czasem brazowy, a cien na gorze jest brazowy. Juz sie do tego przyzwyczailam, wiec do az takiego szalu mnie to nie doprowadza. Problem jest w tym, ze mam BARDZO gruba skore na powiekach, dzieki czemu jest ona podatna na zmarszczki. No i zewnetrzne kaciki oczu potrafia wygladac na zmeczone.
Wykoncze, co mam i biore sie za Mizona. Widzialam gdzies zestaw na Amazonie - krem pod oczy, do twarzy i krem BB. Chociaz zobaczymy, moze najpierw sprobuje jednego, na wszelki wypadek.
__________________
Llorandare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 17:35   #71
Ultraviolet
Raczkowanie
 
Avatar Ultraviolet
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

No ja zaczęłam od tego pod oczy tez na zasadzie jak nie uczuli to może coś jeszcze. Teraz zastanawiam się bardzo poważnie nad zakupem zestawu ale z esencją nie z bb bo bb mam i raczej prędko się nie skończy bo wydajny skubany jest. A niestety naoczny sie kończy już. A skoro tak pięknie oczom służy to baaardzo pożądam zobaczenia efektów tego do twarzy ;p
Btw: u mnie u góry tez brązowe ale poważnie, na mnie zadziałał ten mizon magicznie. A nie uczula. i nie szczypie jak większość.
Ultraviolet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 17:39   #72
Llorandare
Raczkowanie
 
Avatar Llorandare
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 416
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Pod oczy na pewno wyprobuje. Natomiast czytalam wczoraj, ze krem do twarzy jest dosc lekki i nie wiem, czy sie nada na moja sucha skore. Moze na lato, albo jako serum? Zobaczymy. A moze po prostu sie nada
Musze pokonczyc co mam, koniecznie. Kremy pod oczy tez niestety sa wydajne jak diabli, a mam w kolejce jeszcze dosc konkretne dwie probki. Ech, problemy kapitalistow - za duzo kosmetykow
__________________
Llorandare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 12:55   #73
pauluss99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Hej ma ktoś może do sprzedania próbki kremu Bio essence - face lifting. Strasznie się napaliłam na niego a nigdzie nie można kupić próbek ... bardzo mi na tym zależy jak co to prosze pisać na maila krolowasniegu8@o2.pl
pauluss99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 20:49   #74
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Czy ma ktoś doświadczenie z "cudowną wodą" SK-II? Cena jest zaporowa ale ohy i ahy na temat tej esencji nie dają mi spokoju....
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 10:39   #75
Cardis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Jako że wspominałyście w tym temacie o podróbkach to zapytam tutaj. . Jakiś czas temu kupiłam jedną próbkę kremu SKINFOOD Mushroom na allegro (zachowałam opakowanie, bo krem mi pasował i wolałam nie pomylić go z innym). Żeby sprawdzić czy na pewno mi pasuje na ebayu wylicytowałam jeszcze kilka próbek i muszę przyznać, mam pewne obawy. Jeśli chodzi o front to jest OK, niczym się nie różnią ale tył wygląda już całkiem inaczej. Nawet moje mało wprawne oko widzi różnice między azjatyckimi znaczkami. Próbka z prawej to ta kupiona na allegro, zresztą widać po jej pognieceniu no i otwarciu.
Możecie ocenić, czy któreś z nich są podróbkami? Czy może producent zmienił opakowanie?
Sprzedający na ebayu miał wprawdzie mało komentarzy (ok 200) na co niestety nie zwróciłam uwagi, ale za to ogólną ocenę miał 100%,
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03404.jpg (33,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03405.jpg (39,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03406.jpg (37,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03407.jpg (38,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03408.jpg (39,9 KB, 6 załadowań)
Cardis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 22:35   #76
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez Cardis Pokaż wiadomość
Jako że wspominałyście w tym temacie o podróbkach to zapytam tutaj. . Jakiś czas temu kupiłam jedną próbkę kremu SKINFOOD Mushroom na allegro (zachowałam opakowanie, bo krem mi pasował i wolałam nie pomylić go z innym). Żeby sprawdzić czy na pewno mi pasuje na ebayu wylicytowałam jeszcze kilka próbek i muszę przyznać, mam pewne obawy. Jeśli chodzi o front to jest OK, niczym się nie różnią ale tył wygląda już całkiem inaczej. Nawet moje mało wprawne oko widzi różnice między azjatyckimi znaczkami. Próbka z prawej to ta kupiona na allegro, zresztą widać po jej pognieceniu no i otwarciu.
Możecie ocenić, czy któreś z nich są podróbkami? Czy może producent zmienił opakowanie?
Sprzedający na ebayu miał wprawdzie mało komentarzy (ok 200) na co niestety nie zwróciłam uwagi, ale za to ogólną ocenę miał 100%,
wg mnie obie są oryginalne. wygląd tyłu może się zmienić. Jak ktoś robi podróbkę to stara się w 100% odtworzyć wygląd oryginału i nie miałoby celu dla oszustów zmienianie układu. Wygląd pewnie się po prostu zmienił, ale lepiej skontrolować termin, bo możliwe że wyprodukowanie jednej próbki i drugiej jest od siebie bardzo odległe w czasie
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 22:28   #77
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

witam zamowilam kilka rzeczy a mianowicie:
- Innisfree Green Tea Mineral Mist 50ml
- Mizon Pore Clearing Volcanic Mask 80g
- Holika Holika Baby Silky Foot One Shot Peeling
- The Face Shop Blackhead Nose Clay Mask 50g Peel-Off

moj pierwsze zamowienie tego typu kosmetykow, ciekawa jestem czy okaza sie fajne, poki co recenzje wydaja sie byc obiecujace

2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.