W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wiza¿anek. Wejd¼, poznaj rodaczki, wymieñ siê opiniami i swoim do¶wiadczeniem.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-09-13, 22:00   #391
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Hmm zaraz Was doczytam ale jak widze to tu produkowanie dzieci

Bylam dzis w miescie, w bibliotece i po sklepach. Kupilam sobie jeansy skinny, nie wiem czemu, ale zawsze myslalam ze moje uda beda w nich wygladac jak flaki a nawet powiem ze wyszczuplaja. Potrzebne mi zeby wlozyc do kozakow jak juz zacznie sie jesien. Mam w planie kupic takie buty w motocyklowym stylu ponoc ma to byc must have jesieni. (a ja lubie taki rockowy styl)
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-14, 11:18   #392
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cuciola - jakby produkcja dzieci byla taka prosta to ja wybieram blizniaki - ale w zestawie musi byc co najmniej jeden chlopczyk.
Bo u kuzynow meza same dziewczynki sie rodza.

3 bita skonczylam robic - jeszcze baz warstwy smietanowej. I mam nadzieje ze jeszcze dzisiaj da sie rade go wykonczyc i napoczac. Moczylam krakersy w mleku - jak gdzies przeczytalam. Powinny zmieknac wczesniej.
Teraz ide sie nieco spocic na cwiczeniach - tak, znowu zaczelam bo sie w szerz rozrastam.
A potem prysznic i gotowanie obiadku.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-14, 12:46   #393
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

sjoanna a co cwiczysz?
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-14, 13:21   #394
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Cuciola - jakby produkcja dzieci byla taka prosta to ja wybieram blizniaki - ale w zestawie musi byc co najmniej jeden chlopczyk.
Bo u kuzynow meza same dziewczynki sie rodza.

3 bita skonczylam robic - jeszcze baz warstwy smietanowej. I mam nadzieje ze jeszcze dzisiaj da sie rade go wykonczyc i napoczac. Moczylam krakersy w mleku - jak gdzies przeczytalam. Powinny zmieknac wczesniej.
Teraz ide sie nieco spocic na cwiczeniach - tak, znowu zaczelam bo sie w szerz rozrastam.
A potem prysznic i gotowanie obiadku.
wlasnie ,co cwiczysz ?
ja tez sobie ostatnio cwicze bo wyszlam z formy ... lubie biegac w deszczu

-----

aktualnie desperacko poszukuje mieszkania czy tez pokoju ,nie moge juz psychicznie w tym domu wytrzymac
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-14, 14:46   #395
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Tak sobie cwicze na rozruszanie walking pilates. A od poniedzialku zestaw cwiczen z Jillian Michaels. Ta co teraz na Cielo ma program o odchudzaniu.

Romanaccia - powodzenia w szukaniu!

Ide bic smietane - recznie (tez dziala odchudzajaco ) do ciasta.
Krakersy ladnie zmiekly.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-14, 14:47   #396
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez bambi1980 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak mi taka dziewczynka naprawde "wyjdzie" to nazwe ja Alicja
Alicja czy Alice ?
Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Teraz ide sie nieco spocic na cwiczeniach - tak, znowu zaczelam bo sie w szerz rozrastam.
A potem prysznic i gotowanie obiadku.
ja sobie dzisiaj w koncu pobiegalam z moim psem cale 45 min. fajnie, ze sie ochlodzilo, choc mogloby byc jeszcze chlodniej. juz nie pamietam kiedy ostatnio biegalam o popoludniowej godzinie przez ten ukrop

w nocy wyjezdzamy do Salento. Juz sie wykapalam, wydepilowalam, wypeelingowalam. Jeszcze tylko wieczorem sobie wlosy wyprostuje. Fajnie by bylo, jakbym sie tam mogla chociaz w morzu wykapac, ale nie wiadomo jak z pogoda
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-16, 10:41   #397
littlepumpkin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Witam, wyje¿d¿am w bardzo krótkim czasie do Bari na Erasmusa. Czy jest tu kto¶ z tego miasteczka? Bardzo by³abym wdziêczna gdyby kto¶ ze mn± troszkê o ty mie¶cie porozmawia³ i poopowiada³
littlepumpkin jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-09-16, 19:07   #398
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez littlepumpkin Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, wyje¿d¿am w bardzo krótkim czasie do Bari na Erasmusa. Czy jest tu kto¶ z tego miasteczka? Bardzo by³abym wdziêczna gdyby kto¶ ze mn± troszkê o ty mie¶cie porozmawia³ i poopowiada³
Nie ma nikogo z Bari ,Bari to nie takie miasteczko
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-17, 05:30   #399
littlepumpkin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ
Nie ma nikogo z Bari ,Bari to nie takie miasteczko
czepiasz siê s³ówek:/ po co?
littlepumpkin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-17, 07:55   #400
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Principessina mieszka niedaleko Bari ale teraz jest w PL. ja bylam w Bari tylko przejazdem. w kazdym razie bardzo ladne miasto
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-17, 09:38   #401
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Przeziebienie mnie zlapalo.
Powiedzcie mi jak sie mozna przeziebic w cieply dzien, siedzac w domu i gadajac przez Skypa z rodzinka.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-17, 10:21   #402
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

u mnie tez wszyscy zakatarzeni, bo jak byly te 2 dni deszczu to i tak chodzili w krotkim rekawku i gotowe.

a ja juz powoli kompletuje jesienne ciuchy mysle zeby juz jakies bluzy chociaz wyciagnac na wierzch bo mam jeszcze lato w szafie.
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-17, 11:26   #403
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Ja w sobote bylam w Porta di Roma w Rzymie. Ludzi tyle ze az strach.
Niektorzy juz w kurtkach i dlugich rekawach.
No a tyle kobitek w kozakach (i to nie lekkich, zamszowych a skorzanych) to chyba w zime nie widzialam.

A wieczorem na Prometeuszu bylismy w kinie. To nawet klimy nie wlaczyli bo cieplo bylo.
Kolega meza twierdzi ze po 15 wrzesnia trzeba juz sie cieplo ubierac.

A przy okazji - zauwazylam ze teraz cwieki to nawet przy t-shirtach sa. Taka moda jak Cuciola mowila w motocyklowym stylu.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-17, 13:50   #404
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomo¶ci: 1 411
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Hej!
Evelinarav pytalas czy jakby co to Alicja czy Alice - oczywiscie ALICJA. Dla mnie to jest baaardzo istotne zeby moje dziecko mialo polskie imie - juz nawet zastanawialam sie nad czyms takim typowo "naszym"(np. Jan albo Jadwiga) ale az tak bardzo moj Tz nie jest sklonny do kompromisow. na reazie glowimy sie jak zrobic wesele polsko-wloskie nie majac grosza przy duszy.
Ale mialam wczoraj przygody .. Brat mojego szefa lata na paralotni i zaproponowal mi lot jako pasazer. Moj Tz jak sie o tym dowiedzial, zareagowal bardzo stanowczo "NO!" Ale jak to zwykle ja - uparlam sie. Skonczylo sie na tym, ze lecialam ta lotnia w przestworza, moj Max byl zimny ze strachu ale najgorsze, ze w trakcie lotu zaczelam miec nudnosci. Gdy wyladowalam - to przez pol godziny nie bylam zdolna sie ruszac a potem kilka razy zwymiotowalam (sorry za drastyczne szczegoly - ale tak bylo). Tak zle nie czulam sie nigdy!
No - ogolnie bardzo polecam paralotnie ale ja juz nie wystartuje
bambi1980 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-17, 14:14   #405
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez bambi1980 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej!
Evelinarav pytalas czy jakby co to Alicja czy Alice - oczywiscie ALICJA. Dla mnie to jest baaardzo istotne zeby moje dziecko mialo polskie imie - juz nawet zastanawialam sie nad czyms takim typowo "naszym"(np. Jan albo Jadwiga) ale az tak bardzo moj Tz nie jest sklonny do kompromisow. na reazie glowimy sie jak zrobic wesele polsko-wloskie nie majac grosza przy duszy.
Ale mialam wczoraj przygody .. Brat mojego szefa lata na paralotni i zaproponowal mi lot jako pasazer. Moj Tz jak sie o tym dowiedzial, zareagowal bardzo stanowczo "NO!" Ale jak to zwykle ja - uparlam sie. Skonczylo sie na tym, ze lecialam ta lotnia w przestworza, moj Max byl zimny ze strachu ale najgorsze, ze w trakcie lotu zaczelam miec nudnosci. Gdy wyladowalam - to przez pol godziny nie bylam zdolna sie ruszac a potem kilka razy zwymiotowalam (sorry za drastyczne szczegoly - ale tak bylo). Tak zle nie czulam sie nigdy!
No - ogolnie bardzo polecam paralotnie ale ja juz nie wystartuje
no wlasnie, nie wiadomo co na to TZ. ja bym wybrala raczej wloskie imie, bo jak dziecko ma tutaj rosnac to wolalabym zeby bylo traktowane jako Wloch a nie jako Polak, czyli gorzej ... np zeby znalesc prace itp. na pewno bralabym tez pod uwage wymowe tego imienia, zeby moja rodzina umiala je wypowiedziec
z paralotni raczej nie skorzystam, boje sie
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-17, 15:05   #406
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomo¶ci: 1 411
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

hmm.. ja sie z Toba Evelinorav nie moge zgodzic.
Mnie nikt gorzej tutaj nie traktuje, a moj TZ jest dumny jak paw, ze jestem z zagranicy, mowi ze czuje sie przez to wyjatkowy. Ludzie mnie bardzo cenia - szczegolnie w pracy, za to kim jestem a nie skad jestem. A jesli moje dziecko bedzie tutaj dorastac, to na pewno obie kultury beda jednakowo wazne. A ja bede sie starala o to zeby ta polska strona byla bardzo pielegnowana. Moj Tz tez jest zgodny co do tego - i polskie imie tez mu odpowiada (polska pisownia) - jedynie nie za bardzo skomplikowane bo np. Wlodzimierz to by bylo dla niego za trudne.
Znam bardzo fajna wloska rodzine, ktora nazwala swojego syna Karol (nie Carlo), rodzice sa Wlochami ale bardzo cenili naszego Papieza, dlatego ten wybor. A ze znalezieniem pracy mialam mniej problemow niz Wlosi, bo na szczescie sa ludzie bez uprzedzen co do pochodzenia a cenia umiejetnosci.
bambi1980 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-17, 16:08   #407
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
A przy okazji - zauwazylam ze teraz cwieki to nawet przy t-shirtach sa. Taka moda jak Cuciola mowila w motocyklowym stylu.
a oto moje:
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg buty.jpg (32,0 KB, 14 za³adowañ)
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-17, 17:14   #408
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomo¶ci: 3 844
GG do NoLQa Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do NoLQa
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
a oto moje:
Piekne Ja chcialabym takie tylko odrobine krotsze - wygodne i najlepiej nieprzemakajace (chociaz teraz wygodna sie zrobilam i uzywam auta wiec w sumie moglabym sie zadowolic :P )
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-17, 18:05   #409
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

byly tez krotsze a ja wlasnie chcialam dluzsze zeby w razie czego moc zalozyc je do jeansowej spodnicy sa kruczoczarne, nie wiem czemu takie szarawe wyszly na zdjeciu
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-18, 07:32   #410
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez bambi1980 Poka¿ wiadomo¶æ
hmm.. ja sie z Toba Evelinorav nie moge zgodzic.
Mnie nikt gorzej tutaj nie traktuje, a moj TZ jest dumny jak paw, ze jestem z zagranicy, mowi ze czuje sie przez to wyjatkowy. Ludzie mnie bardzo cenia - szczegolnie w pracy, za to kim jestem a nie skad jestem. A jesli moje dziecko bedzie tutaj dorastac, to na pewno obie kultury beda jednakowo wazne. A ja bede sie starala o to zeby ta polska strona byla bardzo pielegnowana. Moj Tz tez jest zgodny co do tego - i polskie imie tez mu odpowiada (polska pisownia) - jedynie nie za bardzo skomplikowane bo np. Wlodzimierz to by bylo dla niego za trudne.
Znam bardzo fajna wloska rodzine, ktora nazwala swojego syna Karol (nie Carlo), rodzice sa Wlochami ale bardzo cenili naszego Papieza, dlatego ten wybor. A ze znalezieniem pracy mialam mniej problemow niz Wlosi, bo na szczescie sa ludzie bez uprzedzen co do pochodzenia a cenia umiejetnosci.
ale przeciez sama pisalas, ze jako jedyna w firmie znasz jezyki i zarabiasz malo. myslisz, ze to nie dlatego ze jestes Polka? moze Ty gorszego traktowania nie odczuwasz ale ja tak. moze to zalezy od miasta zreszta to jest logiczne. w Polsce tez Ukrainka nie bedzie traktowana na rowni z Polka. Jak ktos widzial w moim CV imie i nazwisko "obce", to pewnie odrazu ladowalo w koszu
Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
a oto moje:
fajne ja tez sobie zamowilam wczoraj fajne butki
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-18, 13:36   #411
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Hej hej
Straszny u mnie burdel w pracy&zyciu dziewczyny tzn. pracy kupa, przeprowadzka w toku & poszukuje samochodu... Mam nadzieje ze siw wszystko w koncu ustabilizuje...

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
a oto moje:

Sliczne

Bambi ladne imie Alicja Ja raczej wybiore imie wloskie dla dziecka, w sumie z tych samych powodow ktore przytacza evelinarav a glownie dla wygody Aczkolwiek dla mnie bedzie bardzo istotne zeby moje dziecko znalo i szanowalo obie kultury i wloska i polska
Ale mialas przezycia z ta paralotnia! Ja mam lek wysokosci takze nawet sie do niej nie zblizam...

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3659408 7]ale przeciez sama pisalas, ze jako jedyna w firmie znasz jezyki i zarabiasz malo. myslisz, ze to nie dlatego ze jestes Polka? moze Ty gorszego traktowania nie odczuwasz ale ja tak. moze to zalezy od miasta zreszta to jest logiczne. w Polsce tez Ukrainka nie bedzie traktowana na rowni z Polka. Jak ktos widzial w moim CV imie i nazwisko "obce", to pewnie odrazu ladowalo w koszu


fajne ja tez sobie zamowilam wczoraj fajne butki[/QUOTE]
oj ja tez
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-18, 14:28   #412
cucciola79
Wtajemniczenie
 
Avatar cucciola79
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toscana
Wiadomo¶ci: 2 998
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

o jaki fajny temat widze na tapecie
ostatnim razem jak sie tu udzielilam ze ja sie czuje dobrze w It i nie narzekam jedna mi taka wiadomosc na privie odwalilaanzi ublizyla i nawyzywala ze bania mala a wiec bambilepiej nie zadzieraja tak na marginesie to i ja nie czuje tutaj roznicy kulturowej w/g mnie to wszystko zalezy w jakim towarzystwie sie czlowiek obraca i z kim (jakimi ludzmi)ma do czynienia
cucciola79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-18, 14:41   #413
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez cucciola79 Poka¿ wiadomo¶æ
o jaki fajny temat widze na tapecie
ostatnim razem jak sie tu udzielilam ze ja sie czuje dobrze w It i nie narzekam jedna mi taka wiadomosc na privie odwalilaanzi ublizyla i nawyzywala ze bania mala a wiec bambilepiej nie zadzieraja tak na marginesie to i ja nie czuje tutaj roznicy kulturowej w/g mnie to wszystko zalezy w jakim towarzystwie sie czlowiek obraca i z kim (jakimi ludzmi)ma do czynienia
Mam nadzieje ze zglosilas to natychmiast!
Jak tak mozna - jak tylko ludzie poczuja troche anonimowosci to juz zadnych granic, ani troche przyzwoitosci i kultury.

Marcepan - cierpliwosci -jak sie wali to na calego, jak klopoty to nie w parach, ale na peczki. Ale to sie kiedys skonczy i bedziesz miec spokoj w pracy, nowe mieszkanie i samochod.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-18, 15:03   #414
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez cucciola79 Poka¿ wiadomo¶æ
o jaki fajny temat widze na tapecie
ostatnim razem jak sie tu udzielilam ze ja sie czuje dobrze w It i nie narzekam jedna mi taka wiadomosc na privie odwalilaanzi ublizyla i nawyzywala ze bania mala a wiec bambilepiej nie zadzieraja tak na marginesie to i ja nie czuje tutaj roznicy kulturowej w/g mnie to wszystko zalezy w jakim towarzystwie sie czlowiek obraca i z kim (jakimi ludzmi)ma do czynienia
No nie mow!!! Tez prawda ale niestety nie zawsze mozna sobie wybrac towarzystwo A tak w ogole pozdrowienia dla Twojej ksiezniczki

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Mam nadzieje ze zglosilas to natychmiast!
Jak tak mozna - jak tylko ludzie poczuja troche anonimowosci to juz zadnych granic, ani troche przyzwoitosci i kultury.

Marcepan - cierpliwosci -jak sie wali to na calego, jak klopoty to nie w parach, ale na peczki. Ale to sie kiedys skonczy i bedziesz miec spokoj w pracy, nowe mieszkanie i samochod.
masz racje, jakos przetrzymam
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-18, 15:08   #415
cucciola79
Wtajemniczenie
 
Avatar cucciola79
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toscana
Wiadomo¶ci: 2 998
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Mam nadzieje ze zglosilas to natychmiast!
Jak tak mozna - jak tylko ludzie poczuja troche anonimowosci to juz zadnych granic, ani troche przyzwoitosci i kultury.

Marcepan - cierpliwosci -jak sie wali to na calego, jak klopoty to nie w parach, ale na peczki. Ale to sie kiedys skonczy i bedziesz miec spokoj w pracy, nowe mieszkanie i samochod.

zostawilam to w spokoju ale jak dobrze pamietam to chyba ta osoba miala przez jakis czas konto zablokowanemysl e,ze od czasu do czasu administrator kontroluje wiadomosci
ciekawe jak nasza princi??!!kiedy wroca??teskno mi za nimi

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

[QUOTE=mmarcepan;36602986]No nie mow!!! Tez prawda ale niestety nie zawsze mozna sobie wybrac towarzystwo A tak w ogole pozdrowienia dla Twojej ksiezniczki


a dziekujemy dziekujemy i buziaczki odsylamy
glowa do gory powolutku wszystko sie ulozy sjoannama racje!!!wazne to myslec pozytywnie
cucciola79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-18, 15:22   #416
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cucciola - bardzo fajne buty !

ja sobie na allegro wypatrzylam sliczne botki w kolorze... chabrowym sa genialne !



cucciola79 - to znaczy jakas osoba czytajaca nasz watek do Ciebie napisala i Ci naublizala




mmarcepan - a jakie wloskie imiona Ci sie podobaja ?

ja gdybym miala malego makaronika to tez bym mu/jej dala wloskie imie ,nie tyle dla wygody,ale wloskie imiona moim zdanie sa ladniejsze i lepiej brzmia

bambi1980 - a Twoj makaron to polnocny jest ?


----

a ja sobie ostatnio cwicze i biegam ... i tam mnie wszystko boli, ze normalnie ruszac sie nie moge,polamalo mnie ,chyba starosc ze mnie wychodzi nie tylko brak formy

u mnie dzis znowu goraco ,stalam godzine na poczcie a jak sie juz dostala to sie okazalo ,ze zapomnialam codice fiscale (mialam pieniadze przeslac) wkurzylam sie trzepnelam przekazem i wyszlam ... jak wyszlam to sie okazalo,ze mialam zapisany w notesie ,wrocilam i znowu stalam i stalam ....



__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-18, 16:00   #417
cucciola79
Wtajemniczenie
 
Avatar cucciola79
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toscana
Wiadomo¶ci: 2 998
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ
Cucciola - bardzo fajne buty !

ja sobie na allegro wypatrzylam sliczne botki w kolorze... chabrowym sa genialne !



cucciola79 - to znaczy jakas osoba czytajaca nasz watek do Ciebie napisala i Ci naublizala


ehh te file
a jak tam wspollokatorzy
ja z Twoich postow to zawsze sie nasmiejetakie sympatyczne sa
cucciola79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-18, 16:05   #418
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Romanaccia - a rozciaganie na koniec zrobilas? Mnie tak w zeszlym roku polamalo jak nie dotrwalam do konca gimnastyki i wlasnie dlatego sie potem nie rozciagnelam.
A teraz chora jestem wiec nie cwicze tylko sie zajadam - a to winogronko, a to gruszeczka a to ciasto. Bo apetyt to ja mam zawsze.

Cucciola79 - nie zostawiaj tego tak. Admin moze kontrolowac a jesli nie wylapie tego?

Widzialyscie The renovators na cielo?
Ogladam od poczatku - fajny program.
A kiedys -chyba w niedziele -byl program w ktorym urzadzali ogrod na osiedlu. Patrzylam jakie roslinki sadza zeby i sobie na balkonach takie posadzic. Musza wytrzymywac przynajmniej tydzien bez podlewania. To na przyszlosc jak znowu do Polski pojedziemy - zeby przetrwaly.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-18, 17:23   #419
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez cucciola79 Poka¿ wiadomo¶æ

ehh te file
a jak tam wspollokatorzy
ja z Twoich postow to zawsze sie nasmiejetakie sympatyczne sa
a to pipa jedna ,a niby co Ty jej zrobilas
ja niektorych ludzi nie rozumiem

hie hie

buzki mi sie pomylily mialo byc ---->

sjoanna - niom ,a i tak mie wszystko boli ...

a wiesz jakie mam "marzenie" ? ... chcialabym pojechac do meksyku i przez miesiac sprobowac wszystkich mozliwych meksykanskich dan i przekasek ,ale pewnie wrocilabym o 20 kilo ciezsza kocham kuchnie meksykanska ,ale jest zbyt tuczaca i ciezkostrawna,ale czasem nie moge wytrzymac ,wczoraj sobie burrito zrobilam
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake

Edytowane przez Romanaccia
Czas edycji: 2012-09-18 o 17:24
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-09-18, 18:04   #420
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez cucciola79 Poka¿ wiadomo¶æ
o jaki fajny temat widze na tapecie
ostatnim razem jak sie tu udzielilam ze ja sie czuje dobrze w It i nie narzekam jedna mi taka wiadomosc na privie odwalilaanzi ublizyla i nawyzywala ze bania mala a wiec bambilepiej nie zadzieraja tak na marginesie to i ja nie czuje tutaj roznicy kulturowej w/g mnie to wszystko zalezy w jakim towarzystwie sie czlowiek obraca i z kim (jakimi ludzmi)ma do czynienia
priva wyslalam bo sama zaczelas ze ja ci zazdroszcze....ciekawe czego tez tu ladne rzeczy nawypisywalas. juz zapomnialas? nie odzywasz sie tu prawie wcale a teraz zeby wyjsc na niewiniatko, to juz tak ?

pewnie mam komus naubilzac tylko dlatego ze mu dobrze w IT. juz nie przesadzaj
Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Mam nadzieje ze zglosilas to natychmiast!
Jak tak mozna - jak tylko ludzie poczuja troche anonimowosci to juz zadnych granic, ani troche przyzwoitosci i kultury.

Marcepan - cierpliwosci -jak sie wali to na calego, jak klopoty to nie w parach, ale na peczki. Ale to sie kiedys skonczy i bedziesz miec spokoj w pracy, nowe mieszkanie i samochod.
zglosila zglosila
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Emigrantki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.