Do Wszystkich Z Brakiem Samoakceptacji - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-02, 10:05   #271
Someone_Who_Cares
Raczkowanie
 
Avatar Someone_Who_Cares
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 185
Dot.: Do Wszystkich Z Brakiem Samoakceptacji

dziekuje bardzo
Someone_Who_Cares jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 11:56   #272
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Do Wszystkich Z Brakiem Samoakceptacji

Cytat:
Napisane przez Kawuśka Pokaż wiadomość
tez kiedyś trafiłam na tą stronkę wiesz co, mam w domu książkę "osobowość antyspołeczna" i jest tam wiarygodny test na zaburzenia osobowości (skonstruowany przez M. Radochońskiego), wrzucę Ci po południu, teraz nie zdążę.
Nie martw się!
O,skoro wiarygodny,to też bym rozwiązała
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 12:03   #273
Someone_Who_Cares
Raczkowanie
 
Avatar Someone_Who_Cares
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 185
Dot.: Do Wszystkich Z Brakiem Samoakceptacji

mam dzisiaj beznadziejny humor, jestem tak zdolowana ze pomimo iz czuje sie calkiem ok nie poszlam na uczelnie.
czy w ogole istnieje cos takiego jak przyjazn? eeh
Someone_Who_Cares jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 13:34   #274
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Do Wszystkich Z Brakiem Samoakceptacji

A mój humor od dwóch tygodni poprawił sie przedwczoraj na pół dnia
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 15:51   #275
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Do Wszystkich Z Brakiem Samoakceptacji

Cytat:
Napisane przez Someone_Who_Cares Pokaż wiadomość
mam dzisiaj beznadziejny humor, jestem tak zdolowana ze pomimo iz czuje sie calkiem ok nie poszlam na uczelnie.
czy w ogole istnieje cos takiego jak przyjazn? eeh
NIE
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 19:50   #276
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Do Wszystkich Z Brakiem Samoakceptacji

Cytat:
Napisane przez Someone_Who_Cares Pokaż wiadomość
czy w ogole istnieje cos takiego jak przyjazn? eeh
Koleżeństwo istnieje,ale przyjaźni jeszcze nie doświadczyłam.
Mam kilka/naście koleżanek i jedną pseudoprzyjaźń za sobą.Jaka głupia byłam,że w ogóle się z nią zadawałam przez tyle lat(podstawówka).Spotkała m ją na ulicy niedawno,udała,że mnie nie widzi.Tyle nawykorzystywała,a teraz nie zna.Miałam ochotę ją po gębie podrapać albo w tył porządnie kopnąć,aż by fikołka zrobiła,ale kupy lepiej nie ruszać,bo będzie śmierdzieć.

I doszłam do jeszcze jednego wniosku,już dawno zresztą-z takim nosem jak mój to nie powinnam w ogóle się na ulicy pokazywać
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 11:06   #277
de35d43552ef1d33ea99a1a4e553dcd0bc1b19b7_64597ef2c913b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 130
Dot.: Do Wszystkich Z Brakiem Samoakceptacji

Przyjaźń ISTNIEJE, oczywiście, że tak . Skąd Wam w ogóle do głowy przyszło, że nie?? Jesteście rozgoryczone czymś, co Was ostatnio spotkało, może sobą, może otoczeniem, ale wprzyjaźń nie wątpcie...
A tak w ogóle, to mam pytanie do Was, Olciu i Nemezjo - czy Wy, jak w temacie, nie akceptujecie siebie czy ludzi?? Bo dużo piszecie o jakichś swoich niedorobionych znajomych i wydaje mi się, że najwięcej żalu macie do nich... Owszem, tacy się zdarzają, ale większość ludzi jest naprawdę w porządku, tylko trzeba to odkryć i w to uwierzyć... A przyjaźń wypracować i o nią dbać. Trudno mi właściwie znaleźć granicę między kumpelstwem a przyjaźnią u siebie. Mam grupkę znajomych, których nazywam przyjaciółmi, ale wśród nich mam chyba dwie takie prawdziwe babskie przyjaźnie - dziewczyny, z którymi mogę porozmawiać o wszystkim i na które mogę liczyć. Zdarzyło im się mnie zawieść i ja też im nieraz dowaliłam, ale to nigdy nie była świadoma złośliwość, tylko głupota, niedopatrzenie czy jakaś wredna ludzka słabość. Takie rzeczy można przeskoczyć, bo nikt nie jest idealny i każdemu się zdarza popełnić błędy, co nie??
de35d43552ef1d33ea99a1a4e553dcd0bc1b19b7_64597ef2c913b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-03, 11:20   #278
Someone_Who_Cares
Raczkowanie
 
Avatar Someone_Who_Cares
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 185
Dot.: Do Wszystkich Z Brakiem Samoakceptacji

Wiem, ze to nie bylo do mnie ale jako niedoszly (dochodzacy ) psycholog, moge stwierdzic ze tak naprawde nie akceptowanie siebie jest najczesciej spowodowane przez otoczenie, tak wiec przez innych ludzi.

Inna sprawa ze takimi to w ogole nie powinno sie przejmowac, ale czesto to poprostu nie jest takie latwe.

Ehh a ja dzisiaj czuje sie jak smiec, w ogole nie mam o czym gadac z moja przyjaciolka, ona ma ciekawe zycie, ogolnie jest ciekawa a u mnie zawsze taka beznadzieja i nuda. Musze sie dzisiaj z kims spotkac bo 5 dzien z domu nie wychodze....

Nemezja
prosze mi tu wiecej nie wypisywac takich glupot, bo jestem pewna ze Twoj nos jest taki jaki powinien byc czyli C U D N Y!
Someone_Who_Cares jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 11:51   #279
Kawuśka
Zadomowienie
 
Avatar Kawuśka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Cat of Cheshire, Wonderland
Wiadomości: 1 311
Dot.: Do Wszystkich Z Brakiem Samoakceptacji

już Wam wrzucam test. Klucz wymazałam i prześlę Wam na PW (bo chyba nie można publikować takich testów z kluczem- złamanie praw autorskich czy coś takiego - Babka od psychologii nam mówiła. Więc klucz będziecie miały Wy dwie )

http://img206.imageshack.us/img206/5391/img180yu3.jpg

http://img206.imageshack.us/img206/510/img181jg5.jpg

http://img206.imageshack.us/img206/2417/img182ud6.jpg

Someone - ja sama nie wiem czy przyjaźń istnieje... Chyba jej nie doświadczyłam
Kawuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 12:20   #280
Someone_Who_Cares
Raczkowanie
 
Avatar Someone_Who_Cares
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 185
Dot.: Do Wszystkich Z Brakiem Samoakceptacji

Dziekuje bardzo
Someone_Who_Cares jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 16:02   #281
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Do Wszystkich Z Brakiem Samoakceptacji

[1=de35d43552ef1d33ea99a1a 4e553dcd0bc1b19b7_64597ef 2c913b;3599338]Przyjaźń ISTNIEJE, oczywiście, że tak . Skąd Wam w ogóle do głowy przyszło, że nie?? Jesteście rozgoryczone czymś, co Was ostatnio spotkało, może sobą, może otoczeniem, ale wprzyjaźń nie wątpcie...
A tak w ogóle, to mam pytanie do Was, Olciu i Nemezjo - czy Wy, jak w temacie, nie akceptujecie siebie czy ludzi?? Bo dużo piszecie o jakichś swoich niedorobionych znajomych i wydaje mi się, że najwięcej żalu macie do nich... Owszem, tacy się zdarzają, ale większość ludzi jest naprawdę w porządku, tylko trzeba to odkryć i w to uwierzyć... A przyjaźń wypracować i o nią dbać. Trudno mi właściwie znaleźć granicę między kumpelstwem a przyjaźnią u siebie. Mam grupkę znajomych, których nazywam przyjaciółmi, ale wśród nich mam chyba dwie takie prawdziwe babskie przyjaźnie - dziewczyny, z którymi mogę porozmawiać o wszystkim i na które mogę liczyć. Zdarzyło im się mnie zawieść i ja też im nieraz dowaliłam, ale to nigdy nie była świadoma złośliwość, tylko głupota, niedopatrzenie czy jakaś wredna ludzka słabość. Takie rzeczy można przeskoczyć, bo nikt nie jest idealny i każdemu się zdarza popełnić błędy, co nie??[/QUOTE]

Lubie jak ktoś do mnie mówi Olcia to tak OT

ja sie sparzyłam na dwóch przyjaciółkach, były mi to osoby bardzo, ale to bardzo bliskie, i gdyby mi ktoś powiedział, wówczas że wogóle kiedyś będziemy mogły przejść obok siebie niezauważając się, albo gdy wyjeżdzając na drugi kraniec polski jedna z nich nie zapyta się o adres, telefon nic.., to rozesmialabym sie mu w twarz. Było to tak nierealne dla mnie jak śnieg w lato.

Ale odkąd zapanowały w Polsce anomalie pogodowe, uwierzę we wszystko.

Życie pokazało mi że różne najdziwniejsze rzeczy się mogą zdarzyć, nawet takie które przekraczały wszystkie granice- lojalności, prawdomówności, więzów rodzinnych, przyjaźni, normalności i paru innych również. Pokazało mi też że niestety w większości przypadkach jestem zdana na siebie, TŻ ew. mame i tate.
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-03, 16:22   #282
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Do Wszystkich Z Brakiem Samoakceptacji

Cytat:
Napisane przez Kawuśka Pokaż wiadomość
już Wam wrzucam test. Klucz wymazałam i prześlę Wam na PW (bo chyba nie można publikować takich testów z kluczem- złamanie praw autorskich czy coś takiego - Babka od psychologii nam mówiła. Więc klucz będziecie miały Wy dwie )

http://img206.imageshack.us/img206/5391/img180yu3.jpg

http://img206.imageshack.us/img206/510/img181jg5.jpg

http://img206.imageshack.us/img206/2417/img182ud6.jpg

Someone - ja sama nie wiem czy przyjaźń istnieje... Chyba jej nie doświadczyłam

poproszę o przesłanie klucza bo cierpliwie rozwiązałam 100 pytań ciekawe co mi wyjdzie.
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 17:33   #283
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Do Wszystkich Z Brakiem Samoakceptacji

[1=de35d43552ef1d33ea99a1a 4e553dcd0bc1b19b7_64597ef 2c913b;3599338]
A tak w ogóle, to mam pytanie do Was, Olciu i Nemezjo - czy Wy, jak w temacie, nie akceptujecie siebie czy ludzi?? Bo dużo piszecie o jakichś swoich niedorobionych znajomych i wydaje mi się, że najwięcej żalu macie do nich...[/quote]
Na to pytanie odpowiedziała Someone Ale to też nie tak że siebie zawsze i bezgranicznie nie akceptuję.A nigdy nie myślałam nad tym,że nie akceptuję ludzi,więc na pewno ich akceptuję.

Cytat:
Napisane przez Someone_Who_Cares
Nemezja
prosze mi tu wiecej nie wypisywac takich glupot, bo jestem pewna ze Twoj nos jest taki jaki powinien byc czyli C U D N Y!
A w życiu!Właściwie to kiedyś był normalny,ale upadek na twarz zrobił swoje.<A wszystko przez Yattamana-skakałam jak on >

Zabieram się za rozwiązywanie testu
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 20:20   #284
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: Do Wszystkich Z Brakiem Samoakceptacji

pozwólcie moje dorgie terapeutki ze i ja sie wyzale......otóż... mam 23 lata...i..podobno jestem osobą nie brzydką..nigdy nie narzekalam na brak powodzenia..figury itp..jednakże..męcze sie ze sobą..w moim przypadku ambiwalencja powinna byc wypisana na czole..rozumiem ze u kobiet to normalne ze mają hustawki nastrojow i tego typu sprawy..ale ja momentami jestem...powiem mocno..ANTYSPOLECZNA ...przejdę do sedna..borykam sie ze sobą tak od 16 roku zycia..jednego dnia jest tak, ze podobam sie sobie..i wtedy wszytko jest pieknie..jestem usmiechnieta,widze sens tego co robie,jestem super aktywna na uczelni.....zalezy mi na wszystkim..nieba bym wszystkim uchyliła...ale...sa takie dni kiedy wstaje rano..niby wszytko robie tak samo ale..wali sie wszytko...cos mi sie w SOBIE nie spodoba i ''po mnie''...mam kolokwialnego ''doła'' i wtedy jest BEZNADZIEJNIE..sluchajcie ..po glebszej analizie wychodzi na to ze moje zycie jest uzalenzione od wygladu! ciagle sie porownuje z kolezankami i czywsicie wypadam na niekorzyść...moje BYCIE to jedna wielka destrukcja...jestem uzalezniona od makijazu i tego jak wygladam..zyje w klatce...tak prozaiczna i tendencyjna rzecz psuje mi zycie HELLO!!;/;/;/......;(......wybrałam zawód który wymaga odemnie dettermincji i samorealizacji i ja naparwde nie moge sobie pozwalac na jakies ''gówniarskie'' i niedojrzale zmiany klimatu...pozmocie.. .

Cholera.....jescze nikomu o tym nie mowilam......jestecie dla mnie...arbitrem kochane
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 17:07   #285
Kawuśka
Zadomowienie
 
Avatar Kawuśka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Cat of Cheshire, Wonderland
Wiadomości: 1 311
Dot.: Do Wszystkich Z Brakiem Samoakceptacji

podnosze wątek...
i wiecie co... oświeciło mnie.
jak mam się akceptować skoro cały dzień afirmuje się tak: jestem beznadziejna,nic w życiu nie osiągnęłam,nic w życiu nie osiągne,nie mam siły,mam brzydki nos i tym podobne... Ale to silniejsze ode mnie. Przed pójściem spać wyborażam sobie, że siebie poniżam i mi to przynosi ulgę.
Mam myśli samobójcze i ogólnie jest źle. Potrzebuję rozmowy , ale nikt nie chce ze mną rozmawiać. Wszyscy zajęci nowinkami technicznymi, egzaminami, pogodą. Mam ochotę albo się zabić, albo wyjechać stąd i rzucić wszystko, nikomu nie powiedzieć. Po prostu uciec...
Kawuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 18:00   #286
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Do Wszystkich Z Brakiem Samoakceptacji

Cytat:
Napisane przez Kawuśka Pokaż wiadomość
podnosze wątek...
i wiecie co... oświeciło mnie.
jak mam się akceptować skoro cały dzień afirmuje się tak: jestem beznadziejna,nic w życiu nie osiągnęłam,nic w życiu nie osiągne,nie mam siły,mam brzydki nos i tym podobne... Ale to silniejsze ode mnie. Przed pójściem spać wyborażam sobie, że siebie poniżam i mi to przynosi ulgę.
Mam myśli samobójcze i ogólnie jest źle. Potrzebuję rozmowy , ale nikt nie chce ze mną rozmawiać. Wszyscy zajęci nowinkami technicznymi, egzaminami, pogodą. Mam ochotę albo się zabić, albo wyjechać stąd i rzucić wszystko, nikomu nie powiedzieć. Po prostu uciec...
Kawuśko,rozumiem Cię...Ja wiem,życie z takim samopoczuciem jest do d***,nie zrozumie tego nikt,kto tego nie doświadczył.Będą mówić:"wymyślasz","weź się w garść","poszukaj sobie zajęcia,a nie myślisz o głupotach" Nie rozumieją,że to bierze się z wnętrza,a nie z własnego widzimisię.W takiej sytuacji jedynym wyjściem jest psycholog,nie warto niszczyć sobie życia,bo cóż to za życie,kiedy nie ma się na nie ochoty?A samobójstwo to najgorsze wyjście z mozliwych,chociaż nieraz wydaje się właśnie najlepszym i najłatwiejszym.Nie warto,tylko tchórze tak robią.
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 20:42   #287
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Do Wszystkich Z Brakiem Samoakceptacji

Cytat:
Napisane przez Kawuśka Pokaż wiadomość
podnosze wątek...
i wiecie co... oświeciło mnie.
jak mam się akceptować skoro cały dzień afirmuje się tak: jestem beznadziejna,nic w życiu nie osiągnęłam,nic w życiu nie osiągne,nie mam siły,mam brzydki nos i tym podobne... Ale to silniejsze ode mnie. Przed pójściem spać wyborażam sobie, że siebie poniżam i mi to przynosi ulgę.
Mam myśli samobójcze i ogólnie jest źle. Potrzebuję rozmowy , ale nikt nie chce ze mną rozmawiać. Wszyscy zajęci nowinkami technicznymi, egzaminami, pogodą. Mam ochotę albo się zabić, albo wyjechać stąd i rzucić wszystko, nikomu nie powiedzieć. Po prostu uciec...
jesli masz ochote sie wygadac albo opowiedziec o swoich problemach jednoczesnie majac nadzieje ze pozostanie to anonimowe pisz do mnie n amaila. WLasnie mam przerwe miedzy semestrami wiec troche wolnego na przeczytanbie i dobre slowo zawsze znajde
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 12:07   #288
Martula_F
Raczkowanie
 
Avatar Martula_F
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 105
Dot.: Do Wszystkich Z Brakiem Samoakceptacji

Cześć. ja chcialam sie wygadac bo nie mam przyjaciolki.wiec bedzie tak anonimowo.jestem mezatka od niedawna. mam dzidziusia, wlasnie skonczylam studia teraz robie doktorat.ale jest mi zle. czuje sie brzydka niepotrzebna niekochana az tak jak tego oczekuje. np kiedys chcialam zainicjowac szalone zdjecia z moim tz ale on nie chcial wiec zrobilam sobie sama.bylo troche lataniny. myslalam ze sie jemu spodobaja ale chyba nie zrobily na nim wrazenia.a wczoraj bylismy na pokazie mody.on bardzo chial i szalal z aparatem...a mi przykro
Martula_F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 15:16   #289
de35d43552ef1d33ea99a1a4e553dcd0bc1b19b7_64597ef2c913b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 130
Dot.: Do Wszystkich Z Brakiem Samoakceptacji

Znowu mam kryzyyyyys.... Pocieszyłabym Cię, Martulka, ale raczej Ci zazdroszczę... Męża, dziecka, doktoratu.. Niby w wieku 18 lat nie powinnam na to liczyć, ale ja myślę, że to nigdy mnie nie spotka...Nikt mnie nie zechce, na studia pewnie też się nie dostanę. Przynajmniej nie na te, na które chciałabym iść... A wszystko przez chorobę i film ze studniówki. Mam grypę i paskudnie się czuję, ale to bym przeżyła. Ale ten film ze studniówkiiii... Widziałam tylko fragmenty, tak szybciutko przeleciałam przez płytkę. I łudziłam się, że mnie tam prawie nie ma. A wszyscy zapewniają, że jestem i to w sporych ilościach . A ja wyglądam tak beznadziejnie... I mój pożal się Boże partner tańczył tak beznadziejnie... I jestem taka brzydka i na pewno robię jakieś głupie miny... I na pewno mi gdzieś biust skacze... I ogólnie nie chcę tego nawet sama oglądać, a będę musiała pokazać całej mojej krytykanckiej rodzinie. Boże, jak ja się nienawidzę... W dodatku na zdjęciu klasowym mam zamknięte oczy. Oczywiście robili tych zdjęc 20, ale dali nam akurat to, na którym mrugnęłam. A chcieli dać wcześniej takie, na którym dobrze wyszłam, ale nie, bo szanowny wychowawca wypadł mniej korzystnie. No to nie moga nam takich dać. Dadzą takie, na których jakaś tam uczenica o niskiej samoocenie mruga... Brrrrrrrrrrrrrrrr...
de35d43552ef1d33ea99a1a4e553dcd0bc1b19b7_64597ef2c913b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-11, 16:26   #290
Kawuśka
Zadomowienie
 
Avatar Kawuśka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Cat of Cheshire, Wonderland
Wiadomości: 1 311
Dot.: Do Wszystkich Z Brakiem Samoakceptacji

Vivincia - nie przejmuj sie. Ja uciekalam od kamery... A film... Jak mi było wstyd jak kamerzysta dał przybliżenie na moje nogi w ponczochach. widziała to cała klasa:/ na filmie , eh...

Dzięki dziewczyny za odzew. Dziś już trochę lepiej. Wszystko mi obojętne, czyli ani rozpacz ani radość Biorę te leki, ale czy one mi coś dają? Sama nie wiem Mnie by pomogła rozmowa z kimś... A nie lekarstwa. Ale przed psychoterapią podobno trzeba przejść , albo zacząć chociaż farmakoterapię, więc może dostanę skierowanie na te magiczne rozmowy z psychologiem. Bo z psychiatrą to się niewiele co rozmawia
Co się dzieje z Someone?
Kawuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 16:30   #291
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Do Wszystkich Z Brakiem Samoakceptacji

Vivincia,założę się że inni robili milion razy bardziej głupie miny niż Ty,na mojej studniówce na szczęście mignęłam tylko parę razy,inni za to oglądając później swoje wyczyny spiekali buraka,bo procenty robiły swoje,wtedy te zachowania wydawały im się śmieszne Tacy to powinni się później przejmować i wstydzić,a nie ktoś komu nawet nieświadomie zdarzyła się jakaś głupia mina.Ty to chociaż partnera studniówkowego miałaś,a ja nie.
A zdjęcia klasowe zawsze wybierane są "pod wychowawców".Zawsze ktos wyjdzie lepiej na jednym,a na innym gorzej,ale wychowawca rulez i można tylko śnić o zdjęciu,na którym wyszło się lepiej.Zresztą i tak ciężko znaleźć porozumienie w takiej sytuacji,bo zawsze znajdzie się ktoś,kto sprzeciwi się wyborowi większość i powie,że nie chce tego zdjęcia,bo lepiej wyszedł na tamtym i tak w kółko
A grypa potęguje nerwy i zły humor,także zdrowiej szybko

Martula,dobrze jest wyrzucić z siebie to,co nas boli,ale pocieszycielka ze mnie marna. Na Twoim miejscu porozmawiałabym z mężem,a nawet na trochę bym się obraziła
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 20:27   #292
de35d43552ef1d33ea99a1a4e553dcd0bc1b19b7_64597ef2c913b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 130
Dot.: Do Wszystkich Z Brakiem Samoakceptacji

Kawuśka, nogi w pończochach?? Wooooooow, straszne, nooooo... Właśnie rozmawiałam z kumpelą z klasy, która się zachwycała moimi kaczuszkami i powiedziała, że "aż w zakończeniu mnie jeszcze z tymi kaczuchami przypomnieli". No grejt, doprawdy, teraz to na pewno to obejrzę, a tym bardziej dopuszczę do tego rodzinę. W ogóle nie wiem, jak ja klasie w oczy spojrzę, nie licząc wszystkich 400 osób ze studniówki, wraz z bliższymi i dalszymi rodzinami i znajomymi, które tą płytę już widzieli albo zobaczą... Nemezja, czy ja wiem, czy brak partnera to taka tragedia... "Przed" tak myślałam, "po" już nie do końca. I tak bym się dobrze bawiła, choćby i bez niego, a zapłaciłabym mniej . Poldka bym zatańczyła z kelnerem, który może przynajmniej nie ciagnąłby mnie w odwrotną stronę niż mieliśmy iść . I to nie jest tak, że mnie jakoś zaniedbywał, tańczyliśmy dużo i w ogóle...Tyle że on w tańcu wyglądał jak Chaplin w najlepszej roli. Wtedy mi to nie przeszkadzało, wrzuciłam na luz, zacisnęłam zęby i wbrew niemu tańczyłam, ale na filmie na pewno widać to odpowiednio . Że już o kaczuchach nie wspomnę, które odstawiłam już solo . A to zdjęcie nawet nie jest takie złe... Zamknęłam oczy, ale wyszłam nawet inteligentnie. Ale mi rowek widać, bo akurat do tej fotki kucałam, a nie pomyślałam o konsekwencjach... Nienawidzę tego. W dodatku kumpel mi powiedział, że od wczoraj tylko siedzi z tym zdjęciem i patrzy na moje duże błękitne oczy... Ależ ja jestem żałosna...


Chyba się wygadałwm wystarczająco, bo sama zaczynam się z siebie śmiać
de35d43552ef1d33ea99a1a4e553dcd0bc1b19b7_64597ef2c913b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 20:39   #293
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Do Wszystkich Z Brakiem Samoakceptacji

Brak partnera studniówkowego to nie była dla mnie żadna tragedia,szczerze powiedziawszy wisiało mi czy pójdę z kimś czy nie.
Ja na jednym portretowym zdjęciu z podstawówki mam na wpół otwarte oczy i minę taką,że jakby zdjęcie włożyć do cukierniczki,to nikt by cukru nie tknął A to dlatego,że nie chciałam w ogóle siadać do zdjęcia,bo nie chciałam kupowac zdjęć,ale baba mnie zmusiła Teraz przynajmniej jest się z czego pośmiać
A o studniówce zaraz zapomną,i tak zresztą niedługo kończysz szkołę
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 22:47   #294
balance <3
Zadomowienie
 
Avatar balance <3
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 016
Dot.: Do Wszystkich Z Brakiem Samoakceptacji

Ja nie akceptuje, nie tyle wylądu, co swojego zachowania... ale postaram sie ćwiczyć silną wolę

Edytowane przez balance <3
Czas edycji: 2007-02-13 o 08:51
balance <3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 15:45   #295
mandarinka
Raczkowanie
 
Avatar mandarinka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Tajemniczy ogród ;]
Wiadomości: 440
Dot.: Do Wszystkich Z Brakiem Samoakceptacji

Ja akceptuję siebie z wyglądu ale najgorsze jest to, ze jestem bardzo malo odporna na krytykę...i w ogole za bardzo wszystkim się przejmuję i jednak dalej myslę, co inni o mnie sądzą....
chyba znow wracam do punktu wyjscia...
nie potrafię się w pełni wyluzować..
__________________
W filizance szukam Twego smaku...
mandarinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 16:12   #296
piotrek-1983
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 142
Dot.: Do Wszystkich Z Brakiem Samoakceptacji

Cytat:
Napisane przez mandarinka Pokaż wiadomość
najgorsze jest to, ze jestem bardzo malo odporna na krytykę...i w ogole za bardzo wszystkim się przejmuję i jednak dalej myslę, co inni o mnie sądzą....
Oceń kto krytykuje i czy ma ku temu powód. Ja rozgraniczam krytykę na:
- przyjacielską - przyjaciel prawdę powie, zna mnie na wylot, jeśli mnie skrytykuje (a raczej zwróci na coś uwagę), zastanowię się nad tym i jeśli uznam, że ma rację po prostu spróbuję się poprawić.
- koleżeńską - koledzy znają mnie w pewnym stopniu, zatem mogą skrytykować, ale filtruję słowa, aby wykluczyć zawiść, złośliwość, zastanowię się czy mówił szczerze, czy chciał mi dogryźć.
- krytykuje obca osoba - kim jest aby mnie oceniać? Ja wytwarzam w takich momentach dużą ilość agresji (w sobie). Jestem sarkastyczny do bólu, odgryzam się (bez przekleństw) lub uśmiecham szyderczo pod nosem. Inna technika (zdecydowanie cześciej stosowana) - jestem bardzo miły dla owej osoby, nic nie boli tak, jak nie zwracanie uwagi na kąśliwe słowa Im bardziej próbuje dokopać, tym bardziej jestem miły i nie zwracam uwagi na krytykę. To jest psychiczne znęcanie się nad krytykującym, smakuje wyśmienicie.
__________________

piotrek-1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 10:50   #297
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Do Wszystkich Z Brakiem Samoakceptacji

Fajny,ciekawy watek Tez bym chciala zmienic stosunek do siebie,ale to nie takie proste...Moje kompleksy sa bardzo gleboko zakorzenione juz od dziecinstwa i nie wiem czy da sie ich pozbyc... Jak moge sie zaakceptowac skoro nie wygladam jak wiekszosc moich kolezanek o rozm.36-38?Przeciez jak sie spotykam z nimi(choc lubie bardzo)to wiadomo ze czuje sie od nich gorsza!Bo tak jest!!Nikt mi nic nie wymawia na temat wygladu,ludzie lubia mnie za osobowosc...Ale...
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 12:46   #298
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Do Wszystkich Z Brakiem Samoakceptacji

chyba mam depresje.


tak to bardzo prawdopodobne. A może to rozczarowanie światem?Wiosna za oknem słonko świeci a mi żyć się nie chce, nie mogę odnaleźć jego sensu. NIe mogłam wytrzymać na wykładach więc wyszłam. A właściwie uciekłam jak złodziej ze sklepu, nikomu nic nie mówiąc, nie zwracając na siebie uwagi, najciszej jak sie da. Zresztą kto by to zauważył? Długi okres na uczelni mnie nie było a zadna z bliższych koleżanek z którymi robie referaty, jestem na labolatoriach itp nie zainteresowała się tym. Bo po co prawda?? Nawet zwykłe "cześć" z rana to ogromny wysiłek dla nich.

To co kiedyś sprawiało mi przyjemność teraz stało się obrzydzeniem, nie lubię już sprzątać, nie lubie już gotować, gdzieś ulotniła sie moja dusza artysty. Chodzę od 3 mieś w jednych spodniach ale na zakupy mi się nie chce iść, nie chce mi sie chodzic po tych nedznych sklepach i szukac czegos w moim stylu bo wiem ze tego nie znajde. RObiac zakupy w sklelpie modliłam sie zeby tylko mi łzy ciurkiem nie poleciały po policzkach, teraz kiedy już jestem w samotności, lecą same. Jak woda po szybie podczas deszczu.

TŻ mówi żebym poszła od psychologa jeśli chce, może on mi pomoże. Ale gdzie na tym zadupiu znajde takiego psychologa który zachowa moje tajemnice dla siebie, a nie rozpowie o nich ropdzinie podczas niedzielnego obiadu i zrobi ze mnie wariatke??
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 19:39   #299
martynek
Raczkowanie
 
Avatar martynek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 320
Dot.: Do Wszystkich Z Brakiem Samoakceptacji

O rety dołączam do Was dziewuszki.........
Zacznę od tego,ze chorowałam 4 lata na anoreksję.Narazie jest super (doszłam pewnego dnia do wniosku,ze zycie jest jedno i jestem piekna taka jaka jestem).Rok za rokiem przeplatane bulimią.
Uf,za mną

I jestem szczęsliwa,ale jest jedno ;ale;.Nie narzekam zycie jest piekne tylko jestem zbyt wrazliwa i mam małą obsesję,co raz czesciej sie obawiam,ze mnie to zje!
A dokładnie chodzi o to ze się strasznie porownuję.Teoretycznie akceptuję siebie,znam swoje wartosci.Brak mi troszkę pewnosci siebie.Obserwuję mężczyzn...a ostatnio doszłam do wniosku,ze jesli mam zyc z mezczyzna który patrzy się na inne kobiety to wolę się nie meczyc.Jednym słowem obsesja na punkcie wyglądu.Nie czuję się specjalnie brzydka,ale chyba troszkę się nie doceniam...
Ufff cieszę się jak nie wiem,ze mogę znalezc tu bratnią duszę i to nie jedną...
Trzymajcie sie dziewuszki,poradzim sobie!!Gdzies przeczytałam,ze choroba duszy jak choroba duszy jak choroba ciała-nie wyleczona do konca infekcja-powraca i wyzwala chorobę na nowo!!!
martynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 15:42   #300
Someone_Who_Cares
Raczkowanie
 
Avatar Someone_Who_Cares
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 185
Dot.: Do Wszystkich Z Brakiem Samoakceptacji

Dziewczyny ale mnie tu dluuugo nie bylo! Mialam niestety problemy z dostepem do internetu, mase spraw na glowie ale teraz wracam zeby razem z Wami walczyc z brakiem samoakceptacji.
Codziennie sie afirmuje, codziennie patrze w lustro i stopniowo przechodze z poziomu na poziom jezeli chodzi o komplementowanie samej siebie.
Pierwszy komplement byl: zawsze moglo byc gorzej.
Pozniej: nie jest tak zle. A teraz juz nawet dochodze do: jest ok I to nie takiego pustego tylko zaczynam w to wierzyc. A jezeli mam kompleks nie do pokonania na jakims punkcie (np cellulit na tylku i udach ) to staram sie z tym wszystkimi silami walczyc (w gre wchodzi nawet lodowaty prysznic o 6 rano ).

A jak Wam idzie moje drogie ?
Someone_Who_Cares jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.