SPD off-topowo po raz trzeci ;) - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-26, 10:24   #1951
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość
Ostatnio mam taki trochę gorszy czas i to pewnie dlatego


Faceci już tak maja - niewiele robią i nie muszą robić, a np. stopy w porząsiu.
A bo świat taki, że od nas wymaga bycia nie wiadomo jak doskonałym, patrzy się na ludzi i ich wymyślone wywiady, potem ludzie z bliższego otoczenia próbują ich naśladować i tak sobie idzie machina.

Oj ze stopami się poszczęściło, ale poza tym to ćwiczy, no i też wsmarowuje w siebie to i owo- owszem nie musi balsamu w całe ciało, ale no przed siłownią smaruje brzuch serum termoaktywnym- moja podpowiedź oczywiście.
W twarz trochę rzeczy wciera.

Nie ma łatwo
Chociaż kiedyś tak nie było, się zgapia ode mnie to potem czasu trzeba

Kumpel go już zdążył nazwać 'laluś' Ja nie wiem co złego w kremie pod oczy- lepiej nawilżyć i mniej w przyszłości straszyć. Albo, że się użyje kremu do rąk jak się przesuszą po jakiś pracach remontowych

Ale też mam granice- lakier (nawet bezbarwny) czy chodzenie z torebką, która naprawdę wygląda jak kobieca (tylko w luźniejszym stylu) wygląda to już dla mnie przegięcia.

No i jestem fanką depilacji- żadnych futer na plecach i klatce, a fuj fuj fuj. Sporo osób mnie z tym nie rozumie, że jak facet może depilować klatkę.

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość


Co do włosów to ja ścięłam paskudne końcówki i mam teraz prościutkie, równe włoski lekko za ramiona. Już nie olejuję przez poranne wybieganie z psem ale ostro odżywiam. W końcu je lubię mimo, że są cienkie.
a nie możesz olejować wieczorem na te 2-3 godz?

Ja raczej na noc nie olejuje, bo owszem zmienie poszewkę, ale i ona przesiąknie (i tak piorę poduszkę co jakiś czas, na szczęście bez problemu to znowi, ale nie będę tego robić co chwila) a też nie zamierzam kłaść na poduszkę ręcznika (i tak go zrzucę w nocy przecież i tak)

Ja wracam do pracowania, miłego dnia

Ja polubiłam ostatnio te oleje indyjskie na porost, bo lubię takie dziwne zapachy jak khadi, a po drugie zawsze trzeba zrobić masaż głowy, a to też fajny relaks.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 16:21   #1952
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Czy któraś z Was miała w domu pomalowane ściany farbą Dulux kolory świata? Możecie mi coś o niej powiedziec? Bo czytam i ma średnie opinie, Pani w sklepie powiedziała, że dulux jest lepszy niż dekoral no i jest spora promocja na duluxa teraz i juz sama nie wiem ...

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

krcze przeliczyłam i pomalowanie beckersem to koszt 650 zł a duluxem 630 zł więc oszczędnośc prawie żadna ( beckers jest droższa, ale wydajniejsza)

I teraz już sama nie wiem co myślec
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 18:07   #1953
effie22
Wtajemniczenie
 
Avatar effie22
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 2 021
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Witam, ja wykończona po całym dniu. W pracy młyn, po pracy byłam u babci bo ciotki przyjechały, a potem w biedro.
Zakupiłam ten puder mineralny eveline i cienie w kolorze brązowo-złotym.
Nie wiem jak u was, ale w mojej biedro normalnie szafe Eveline postawili z kolorówka. Na wszystko były testery, nawet na lakiery do paznokci, a kosmetyki pieknie zapakowane.
Martwie się tylko o te cienie, że będą się osypywać i chyba słaby pigment mają. Ale zobaczymy w praniu, ja mam bardzo perłowe.
Za to puder super. Zapomniałam patrzeć na maseczki bo szybko zakupy robiłam i stówki nie ma. Kasa rozwala sięstrasznie.

Padam na twarz, a jeszcze mam wybyc do sąsiadki na piwo, bo spotkałysmy się w biedro,ale czekam za cynkiem odniej.
__________________
" Najtrudniejsze na tym świecie jest życie, miejmy odwagę... by żyć "

9kg mniej

No to mieszczę się w spodnie z LO
effie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 19:12   #1954
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

sikorko: ja mam dulux, ale dowiem się czy mam coś z tej serii, bo nie pamiętam szczerze mówiąc.

effie: a masz bazę pod cienie jakąś? Polecam, bo nie dość że cienie dłużej się trzymają, to jeszcze ich trwałość jest podbita.
Ja mam z art deco akurat.

Ja jeszcze nie byłam obczaić co tam mają, jakoś szczególnie mi nie jest spieszno, przy okazji spojrzę.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 19:46   #1955
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała w domu pomalowane ściany farbą Dulux kolory świata? Możecie mi coś o niej powiedziec? Bo czytam i ma średnie opinie, Pani w sklepie powiedziała, że dulux jest lepszy niż dekoral no i jest spora promocja na duluxa teraz i juz sama nie wiem ...

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

krcze przeliczyłam i pomalowanie beckersem to koszt 650 zł a duluxem 630 zł więc oszczędnośc prawie żadna ( beckers jest droższa, ale wydajniejsza)

I teraz już sama nie wiem co myślec
A co chcesz wiedzieć?
My malowaliśmy duluxem, ale czy były to kolory świata to nie wiem bo nie wiem czy to jakaś nowa seria itd. Masz link do jakiejś palety? Bo próbowałam znaleźć na stronie, ale ciężko...
Generalnie jest w miarę wydajny, ale i tak wydajność jaką oni podają lepiej podzielić na połowę. Przynajmniej tak liczył TŻ tata.

Tadam Przebiegłam 30 minut ciągiem
Nie była to zawrotna prędkość, ale zrobiłam to. Poczytałam jakieś blogi i artykuły i motywacja przyszła I miałam z tego satysfakcję chociaż TŻ biegł ze mną i momentami szybko szedł żeby mnie wkurzać bo takie było tempo.
Po prostu jak biegałam z nim to było za mocne tempo dla mnie i wysiadałam od razu.
Teraz mój cel to zwiększać tempo i dystans w czasie.

Teraz ruszam na spa - zasłużyłam

Kobieta wiesz może w jakiej aptece można kupić https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...okci-2x5.html?
Gdzie nie pójdę to robią oczy. W DOZ mają na stronie internetowej ale na miejscu nie mają, a zamówienie z odbiorem w aptece musi być za min 20 zł, a to kosztuje 8,56 zł więc musiałabym zamówić 3. Na co mi tyle
W niektórych aptekach dzwonili do hurtowni i też nie można sprowadzić.

Edytowane przez Kelpie
Czas edycji: 2012-09-26 o 20:08
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 20:26   #1956
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

hELLLO właśnie wróciłam z aqua i padam na ryjek, a jeszcze muszę pomalować paznokcie i jakieś mini spa, bo jutro mam kolejną (sic!) rozmowę o pracę z tym samym pracodawcą. Idę w sumie z ciekawości, bo mam już pracę - wprawdzie wkurza mnie w niej mnóstwo rzeczy, ale zaciskam zęby - może z czasem jakoś to się wszystko ułoży..
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 21:25   #1957
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość
Kobieta wiesz może w jakiej aptece można kupić https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...okci-2x5.html?
niestety nie wiem
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 21:30   #1958
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Ja ten balsam kupiłam w aptece w centrum handlowym
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 23:26   #1959
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość
Ja na początku to minutę biegłam i przy 6 powtórzeniu było ciężko
Tylko że teraz nie ma żadnego polepszenia formy. Wkurza mnie to niesamowicie. Mówią, że to niby w głowie siedzi, do pewnego momentu jestem w stanie się przezwyciężyć, ale potem już za mocno boli.

A tak chciałabym biegać i mieć kondycję.

Ostatnio dochodzę do wniosku, że w niczym nie jestem dobra
kelpie napewno jestes w czyms dobra



u mnie powolutku
troche problemow ale jakos sie rozwiazuja powoli

jeszcze kilka dni i bedzie 3 dni wolnego wiec odetchne
juz jakies filmy czekaja na obejrzenie
no i wogole
odpoczynek to to czego mi trzeba teraz

troche poprzegladalam leki dzis
jutro tez cos sie poporzadkuje i jakos zleci
niestety czekaja jeszcze zdjecia z wakacji itd na dysku i to mnie meczy ale i na to czas sie znajdzie

macie jakies sposoby zeby majac kilka pomadek czy blyszczykow jakos sie zmusic do uzywania tego ustrojstwa ?
jakos zawsze chce ale niemoge sie przyzwyczaic
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 07:01   #1960
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

witam
Kilka dni z przyczyn losowych byłam nieobecna, muszę nadrobić wątek

U mnie wczoraj było lato w pełni
, mam nadzieję, że dziś będzie podobnie.
Wczoraj w Aldiku udało mi się dostać za 5 zł 15 sztuk klamerek do zamykania żywności i jestem zachwycona- teraz mi się nic nie wysypuje
Prócz tego zrobiłam generalne sprzątanie kuchni, a dziś zamierzam pochować typowo letnie rzeczy, tzn. głównie sukienki, bo bluzki na krótki rękaw noszę cały rok.

Irenka- ja nie cierpię segregować zdjęć na kompie, zawsze to przekładam na kiedy indziej


evilcia- powodzenia na rozmowie


effie ja też w mojej Biedro widziałam ostatnio półkę taką postawioną z kosmetykami, ale nie zwróciłam uwagi czy to z Eveline były.

Użyłam wczoraj ten złoty Eden za 7,99 do płukania z Biedrony i doszłam do wniosku, że on jest rewelacyjny, pranie pachniało jak nigdy.
Kiedyś miałam czerwony, ale zapach mnie nieco irytował. Teraz już nie jestem pewna, czy złoty Lenor jest lepszy od Edena złotego, bo ten Eden bardzo pachniał
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat


Edytowane przez lili1987
Czas edycji: 2012-09-27 o 07:13
lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 08:32   #1961
effie22
Wtajemniczenie
 
Avatar effie22
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 2 021
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Lili.witaj. Te kosmetyki Eveline sa boskie. Mam puder mineralny i jest super, cienie tez tez choc bardziej na co dzien. Czaje sie na tusz zeby miec w zapasie.

Szukalam wczoraj tego edenu ale u mnie tylko zielony byl. I kupilam ten Silan fioletowy i jest cudowny. Pachnie pieknie. Jednak wole kupic Lenora w niemieckim sklepie bo jednak pranie pachnie dluzej.
Ale ostatni moj niemiecki Lenor mial konsystencje kiślu i trzeba bylo go rozcienczac. Pierwszy raz takie cos mialam.


Dzis humor dobry choc powodow do radosci zero. Ale tylko to mi pozostalo
__________________
" Najtrudniejsze na tym świecie jest życie, miejmy odwagę... by żyć "

9kg mniej

No to mieszczę się w spodnie z LO
effie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 08:39   #1962
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Ja lubię softlan Jest i od jakiegoś czasu w naszych sklepach- w Auchanie np, ale nie wiem czy też nie jest tak że słabiej pachnie.
Muszę zajrzeć do sklepu z niemiecką chemią kiedyś- aż tak daleko nie mam, ale nigdy nie jest mi po drodze. Kiedyś go miałam po drodze z przystanku, a do tego też mieli fajne ziołowe herbaty i inne pierdółki.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 09:05   #1963
golden_eye
Wtajemniczenie
 
Avatar golden_eye
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: własne 4 kąty :-)
Wiadomości: 2 044
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

witam się i ja

piękna pogoda u mnie, a ja kłaki naolejowałam i czekam
__________________
"Nie jesteś na tym świecie po to aby spełniać moje oczekiwania, ani ja po to aby spełniać Twoje. Jeśli się przez przypadek odnajdziemy, to cudownie. Jeśli nie, to trudno"
golden_eye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 09:39   #1964
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

golden: czym naolejowałaś i na co czekasz?
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 10:14   #1965
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez effie22 Pokaż wiadomość
Lili.witaj. Te kosmetyki Eveline sa boskie. Mam puder mineralny i jest super, cienie tez tez choc bardziej na co dzien. Czaje sie na tusz zeby miec w zapasie.

Szukalam wczoraj tego edenu ale u mnie tylko zielony byl. I kupilam ten Silan fioletowy i jest cudowny. Pachnie pieknie. Jednak wole kupic Lenora w niemieckim sklepie bo jednak pranie pachnie dluzej.
Ale ostatni moj niemiecki Lenor mial konsystencje kiślu i trzeba bylo go rozcienczac. Pierwszy raz takie cos mialam.


Dzis humor dobry choc powodow do radosci zero. Ale tylko to mi pozostalo
effie ja dopiero ostatnio się zorientowałam, że płyny dzielą się na 2 rodzaje- płyn już rozcieńczony i koncentrat, do którego dolewa się wody.
Zwykle na koncentracie jest napisane ile płynu z niego wychodzi Tylko, że ja i tak zwykle nie rozcieńczam, bo lubię jak pranie mocno pachnie.

effie bo ten złoty nie leży na płynach, tylko tak z boku na promocjach w Biedro. Ja go też nie mogłam znaleźć, bo na dziale płynów był tylko zielony i niebieski, ale w końcu znalazłam.

Muszę powąchać ten fioletowy Silan
W ogóle ja mam jakiegoś świra na te płyny, wszystkie bym wąchała




Kobieta- ja lubię Softlan niebieski. Kupowałam go zawsze w Piotr i Paweł, ale zapach mniej trwały niż Eden wg mnie.


Byłam na placu i taki deszcz mnie zastał, mówię Wam Uciekałam w popłochu tak lunęło
Jeszcze udało mi się po moją mielonkę wlecieć i chleb i już dziś nie wychodzę.
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat


Edytowane przez lili1987
Czas edycji: 2012-09-27 o 10:19
lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 10:58   #1966
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
niestety nie wiem
A już myślałam

Cytat:
Napisane przez evilcia Pokaż wiadomość
Ja ten balsam kupiłam w aptece w centrum handlowym
Używasz? I jak?

Już dostałam Byłam w DOZ i pani zamówiła 3 szt a sprzedała mi jedną
Może wreszcie coś podziała na moje skórki coby takie suche i pozadzierane nie były...


Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
kelpie napewno jestes w czyms dobra

Np. w lenistwie jestem miszcz

Cytat:
Napisane przez lili1987 Pokaż wiadomość
effie ja dopiero ostatnio się zorientowałam, że płyny dzielą się na 2 rodzaje- płyn już rozcieńczony i koncentrat, do którego dolewa się wody.
Zwykle na koncentracie jest napisane ile płynu z niego wychodzi Tylko, że ja i tak zwykle nie rozcieńczam, bo lubię jak pranie mocno pachnie.
Ja koncentrat rozcieńczam, ale tuż przed praniem. Kiedyś gdzieś czytałam/słyszałam, że podobno jak się koncentrat rozcieńczy wodą i zostawi to płyn traci swoje właściwości. Moja mama tak robiła, że w mniejszej butelce rozcieńczała i sobie stało. Ja rozcieńczam w kubku z miarką i wlewam (musze w kubku bo nalewam płyn lejkiem bo mam zwykłą pralkę zabudowaną i szufladka jest blatem zasłonięta, proszek da się wsypać ale płynu wlać już nie )


Witam się z biblioteki.
Jak mi się nie chce

Jutro rano jedziemy z TŻ na zakupy a potem muszę wysprzątać mieszkanie. Ostatnio jest trochę zapuszczone no i rodzice przyjeżdżają...

Ostatnio z TŻ rozmawialiśmy coś o mieszkaniu i stwierdził, że trzeba kupić z pokojem więcej na moje ciuchy, kosmetyki i buty.
AŻ się zaczęłam zastanawiać czy ja mam aż tak dużo
Muszę go wysłać chyba na terapię szokową do jakiejś kosmetykoholiczki

Ok. Butów mam 14 par, ale to podobno nie dużo i są to buty wszystkie, na zimę, lato, klapki itd.
Lakierów do paznokci mam ok. 25, ale mieszczą się w jednym koszyku
Reszta kosmetyków to kartonik z kolorówką, półka w łazience i półka w szafce łazienkowej
Ciuchów nie mam zawrotnie dużo, ale więcej od niego. Powinnam powyrzucać część takich co to są zostawione do chodzenia w domu...Tylko, że takie ciuchy przydają się do ćwiczeń, biegania czy zimą pod sweterek jak ich nie widać. Muszę dojrzeć do ich wyrzucenia bo narazie boję się że jak zrobię czystki to mi nie dużo zostanie
To chyba tyle moich grzechów...

Edytowane przez Kelpie
Czas edycji: 2012-09-27 o 11:06
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 11:10   #1967
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość




Np. w lenistwie jestem miszcz
to tak jak ja

Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość


Ok. Butów mam 14 par, ale to podobno nie dużo i są to buty wszystkie, na zimę, lato, klapki itd.
Lakierów do paznokci mam ok. 25, ale mieszczą się w jednym koszyku
Reszta kosmetyków to kartonik z kolorówką, półka w łazience i półka w szafce łazienkowej
Ciuchów nie mam zawrotnie dużo, ale więcej od niego. Powinnam powyrzucać część takich co to są zostawione do chodzenia w domu...Tylko, że takie ciuchy przydają się do ćwiczeń, biegania czy zimą pod sweterek jak ich nie widać. Muszę dojrzeć do ich wyrzucenia bo narazie boję się że jak zrobię czystki to mi nie dużo zostanie
To chyba tyle moich grzechów...
Ja myślę, że spokojnie w normie się mieścisz
Ciuchów chyba każda kobieta ma więcej od faceta.
20 par butów to raczej standard, też mam sporo
Ciuchów po domu nie kolekcjonuję, wystarczą 2 pary spodni, 2 koszulki i jakaś bluza po domu
Lakiery lubię, ale myślę, że mam z 15 sztuk. Przechowuję w lodówce.
Żeli, balsamów, odżywek nie kupuję na zapas. Wszystkiego mam po 1 sztuce.
Wszystko prócz lakierów przechowuję w koszyczkach, coby się w oczy nie rzucało
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat


Edytowane przez lili1987
Czas edycji: 2012-09-27 o 11:13
lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 11:37   #1968
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez lili1987 Pokaż wiadomość

Irenka- ja nie cierpię segregować zdjęć na kompie, zawsze to przekładam na kiedy indziej
Lili ale tu w sumie nie chodzi o segregacje zdjec
raczej o skadrowanie / przejrzenie czy i ktore sie do ludzi nadaja

takich do segregacji to mam duuuuzo wiecej bo trzymam je na dysku zewnetrznym i jest tego hmmm jakies 136gb i jeste tego okolo 68 tysiecy
ogolnie plikow 69tys ale zalozmy ze 1tys to inne jakies textowe czy cokolwiek takiego .. to uwierz mi mam co segregowac

od dawna sie za to zabieram i jakos srednio mi idzie bo chcialam to naprawde porzadnie posegregowac
czesc zrobiona ale pewnie polowa czeka i sie doczekac nie moze

bedzie wolne w listopadzie to bede miala co robic
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 11:44   #1969
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez lili1987 Pokaż wiadomość
to tak jak ja


Ja myślę, że spokojnie w normie się mieścisz
Ciuchów chyba każda kobieta ma więcej od faceta.
20 par butów to raczej standard, też mam sporo
Ciuchów po domu nie kolekcjonuję, wystarczą 2 pary spodni, 2 koszulki i jakaś bluza po domu
Lakiery lubię, ale myślę, że mam z 15 sztuk. Przechowuję w lodówce.
Żeli, balsamów, odżywek nie kupuję na zapas. Wszystkiego mam po 1 sztuce.
Wszystko prócz lakierów przechowuję w koszyczkach, coby się w oczy nie rzucało
Też tak myślę, że się mieszczę
Wracam dzisiaj do domu i ciuchy które mam odłożone takie gorsze to przeglądam i ładuje w karton Na dole szafy trzymam taki z ciuchami, których nie noszę. Część wywalam, część zostawiam, a reszta do kartonu żeby dojrzeć.
Jakbym się wprowadziła z lakierami do lodówki to bym dopiero miała Już mi marudzi o moje oleje i serum
Reszty tak jak Ty też nie mam na zapas.

Szafa w korytarzu też musi dojrzeć do posprzątania w końcu. Wielka przestronna szafa i wielki bajzel. A o piwnicy nie wspomnę nawet.
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 12:22   #1970
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

kepie a co do lenistwa to ja tez jestem miszczem



lece do pracy sie lenic
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 12:29   #1971
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość

Szafa w korytarzu też musi dojrzeć do posprzątania w końcu. Wielka przestronna szafa i wielki bajzel. A o piwnicy nie wspomnę nawet.
zazdroszczę Ci wielkiej szafy na korytarzu
Ja uważam, że bajzel robi mi się dlatego, że mamy za mało miejsca.
W czasach liceum miałam ciuchy poukładane i się syf nie robił, bo cała szafa była dla mnie

Wzięłam się za segregację ciuchów, tzn. typowo letnie do reklamówki
Myślałam, że się nie zmotywuję, a jednak

Irenka ja na dysku zewnętrznym też mam mnóstwo zdjęć. Nie mam chęci, by je przejrzeć
Niektóre są beznadziejne, bo ja robię mnóstwo beznadziejnych zdjęć, które później trzeba przeglądać
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat


Edytowane przez lili1987
Czas edycji: 2012-09-27 o 12:32
lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 12:31   #1972
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

ja mam glownie na zewnetrznym fotki odkad szlag trafil mi wszystkie fotki i sie nie dalo odratowac
cos tam mam na kompie ale niewiele pewnie
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 13:15   #1973
anoola
Zadomowienie
 
Avatar anoola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 247
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Hej
Co do tej szafy Eveline w Biedronie to ona z gazetki jest

Trochę rzadziej będę wpadać, bo wzięliśmy się w końcu z TŻtem za remont małego pokoju... dla małego


Liczę na waszą pomoc - Od jakiegoś czasu mam straszną ochotę na barszcz ukraiński, ale przepisów w necie od groma i nie wiem który wybrać Macie jakiś łatwy i sprawdzony?
anoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 13:24   #1974
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez anoola Pokaż wiadomość
Trochę rzadziej będę wpadać, bo wzięliśmy się w końcu z TŻtem za remont małego pokoju... dla małego

ale fajnie
ale efekt pokażesz hmm

Jeśli chodzi o barszcz to nie pomogę

ale mam muła, chyba sobie 3 kawę wypiję
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat

lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 14:08   #1975
anoola
Zadomowienie
 
Avatar anoola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 247
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

No jasne, że pokażę łącznie z tą obiecaną szafa na wymiar (własnie mi się przypomniało ) Boszzzz jak mi ta skleroza po ciąży nie przejdzie to jeszcze pierworodnego gdzieś kiedyś zapomnę
anoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 20:26   #1976
effie22
Wtajemniczenie
 
Avatar effie22
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 2 021
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Anoola tak z gazetki, ale byłam w szoku, że są testery. Puder super, naprawde za ta cene rewelacja. Cienie też ok, troche słaby pigment, ale trzymają cały dzień na "bazie" z podkładu i pudru.


Jak po weekendzie pójde i będą tusze to sobie wezme ten czarno-zielony, bo ma dobre opinie na KWC. Chociaz ten moj z Rimmla jest tez super, ale kusi mnie na testowanie innych .
__________________
" Najtrudniejsze na tym świecie jest życie, miejmy odwagę... by żyć "

9kg mniej

No to mieszczę się w spodnie z LO
effie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 20:37   #1977
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość
Lakierów do paznokci mam ok. 25, ale mieszczą się w jednym koszyku
Reszta kosmetyków to kartonik z kolorówką, półka w łazience i półka w szafce łazienkowej
ja się nie wypowiem

No dobra:
-w łazience jednej stoją na wannie 2/3 płyny do kąpieli, poza tym żele do mycia twarzy, balsam i takie tam
-w 2 łazience szampony i odżywki, bo włosy myję pod prysznicem no i żele pod prysznic- w ilości po 2 czy 3 rzeczy z każej
- do tego komoda na 4 szuflady- no wiadomo nie wypakowana po brzegi
w 1 szufladzie kolorówka, w 1 kremy codziennego użytku, żel hialuronowy, hydrolat itp- w takim pudełku z przegródkami z ikei, ale chociaż widać co gdzie jest
oprócz tego olejki, koszyczek z maseczkami itd
i w szafie na samej górze 3 pudełka- w 1 szampony i odżywki, w 2 balsamy i sera do ciała zapasowe, 3 to zapas kremów do depilacji, filtry i takie tam

Możesz to odczytać tż

Teraz ostro zużywam to się odgracę nieco.

Ogólnie moja skóra i moje włosy są dziwne, bo raz że włosy lubią być myte paroma szamponami na zmianę, skóra tez sama nie wie czego chce

Ale uwaga- tż ostatnio miał kupione więcej żeli pod prysznic niż ja (w sensie nie ma czegoś takiego, że sobie stoi mój czy jego żel- no wiadomo jakimiś słodkimi 'babskimi się nie myje, ale jednak zrobił większy zapas)

Ja się rozdrabniać nie lubię, czyli jak robiłam np zamówienie z yves rocher, bo były te zniżki -50% to zamówiłam raz a porządnie i od tej pory parę miesięcy sklepu nie widziałam.

Problem mam tak czy inaczej, tyle dobrze że na pewno nie wywalam przeterminowanych kosmetyków, tzn pielęgnacyjnych, bo wiadomo że nie zużyję jakiś imprezowych kolorów cienii.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez lili1987 Pokaż wiadomość
Lakiery lubię, ale myślę, że mam z 15 sztuk. Przechowuję w lodówce.
Żeli, balsamów, odżywek nie kupuję na zapas. Wszystkiego mam po 1 sztuce.
respect Tym bardziej, że pamiętam że kiedyś lubiłaś też mieć po ileś żeli itd

A koszulek nie rozróżniam na domowe czy nie(chociaż wiadomo w koszuli nie popylam do sprzątania), zwykle noszę białe koszulki bez rękawów z h&m, a 2 sobie nie wyobrażam mieć, bo musiałabym codziennie jedną prać
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2012-09-27 o 20:34
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 23:27   #1978
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

sikorko: sprawdziłam i te duluxy, które mam są z serii kolory świata
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 06:00   #1979
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
sikorko: sprawdziłam i te duluxy, które mam są z serii kolory świata
i jesteś z tej farby zadowolona??

My wczoraj byliśmy na zakupach :d
-kupiliśmy panele do calego mieszkania ( do salonu i korytarzu jaśniejsze - jesion bielony, do pokoi ciemniejsze - orzech rustykalny ) teraz muszę dobrać farby i boję się co by za pstrokato nie było ( drzwi mamy w kolorze orzech, tj wejściowe takie są, a do pokoi myśle, że tez takie weźiemy )
- kabinę prysznicową
- 2 storczyki
- żyrandol do sypialki

jutro jedziemy po resztę bo tż nie wiedział, że sklep zamykają wczesniej...i nie mielismy czasu się rozejrzeć, a planujemy jeszcze kupić :
-farby,
- może okap, bo mają fajny w promocji o całkiem względnej wydajności wyciagu 420 za 210 zł a braliśmy pod uwagę wyciąg 600 za 400 zł
- żyrandole do innych pomieszczeń
- może drzwi do pokoi
- jeszcze coś na bank znajdziemy ;]

Powiem Wam, że normalnie byłam w szoku ile wyniosły nas "dodatki do paneli" prawie połowę tego co daliśmy za panele... ale ogólnie jestem zadowolona, bo sporo zaoszczędziliśmy patrząc na to jaki budżet zaplanowałam ( budżet 3500 zł wydane 2200 zł), a biorąc pod uwagę, że kupowaliśmy rzeczy promocyjne po extra cenie i bardzo dobrej jakości to jestem mega zadowolona ( planowaliśmy kupić tą samą jakość, ale ceny bez promocji są sporo wyższe i stąd te oszczędności)
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 06:28   #1980
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: SPD off-topowo po raz trzeci ;)

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość


respect Tym bardziej, że pamiętam że kiedyś lubiłaś też mieć po ileś żeli itd
bardzo lubiłam, szczególnie uwielbiałam kupować wszelkie z nivea
Był moment, że miałam koło 10 żeli zapasowych
Jeszcze lubię Palmolive aromatherapy i anti stress. Kocham ich zapach

W ogóle to ostatnio znowu się przeprosiłam z szamponem garnier żółtym z avocado. Po wielu eksperymentach doszłam do wniosku, że mam jakieś dziwne włosy, bo każdy szampon je obciąża, po ziołowym to nawet z odżywką rozczesać nie mogę , ale ładnie rosną, to najważniejsze
Codziennie patrzę ile brakuje mi do pasa Mam obsesję na punkcie długości włosów, a nie chcą rosnąć w tempie ekspresowym eh Powinny rosnąć 2 cm na tydzień, a nie na miesiąc

Dziś do Tesco lecę, bo są ziemniaki w worku- 10kg za 2,9 i tania marchew, cebula. Zapasy zrobię . Tesco mam blisko, a w markecie do którego chodzę ziemniaki są po 70 gr


Sikoreczka super, że zaoszczędziłaś i udało CI się na promocji kupić Czyli jednak wybrałaś panele, a nie cyklinowanie parkietu
Ja storczyków już nie mam, są niewdzięczne w hodowli wg mnie. Teraz mam 2 zamiokulkasy i są super
__________________
Prędzej czy później to wszystko wróci
To co tak nagle wypadło nam z rąk

Prędzej czy później los się odwróci
Wyrówna bilans poniesionych strat


Edytowane przez lili1987
Czas edycji: 2012-09-28 o 06:35
lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-25 16:47:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.