30,40 plus od A do Z cz.2 - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-27, 20:35   #4441
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Ok kilku godzin u mnie wieje i leje ...
Łeb mi pęka ..

Kama jeśli Twoje koty były szczepione ze trzy razy w życiu , to są bezpieczne w 99%..
Ten 1% zawsze niestety zostaje na anomalie ....
Żadna szczepionka nie daje 100procentowej gwarancji ...

-----------------------------------------------------------------------------

Dziś mnie usta strasznie bolały ...STRASZNIE ...
Ale to też może dlatego , ze pojechałam zdenerwowana, roztelepana i spłakana ...
Siedziałam z Emlą dośc długo....
Sam kontur jeszcze do wytrzymania , ale cieniowanie - masakra ... Emla już nie działa wtedy i ból jest naprawdę trudny do zniesienia ...
Mam nadzieję, że teraz mi się ten pigment w końcu przyjmie, bo więcej na pewno nie będę poprawiać , choćby nie wiem co ...


EDIT:
Szczepionka na panleukopenię , jest w każdej podstawowej szczepionce p-ko chorobom wirusowym ....

Podstawowa szczepionka zawiera 3 szczepy:
-panleukopenia
-kk (koci katar Herpes)
-calici virus


Tu trochę:
http://www.freeteck.czuby.net/koty/i...?param=choroby i tu :

http://www.vetmozga.com/artykuly/kotwirusowechoroby.php

Edytowane przez Tigerr
Czas edycji: 2012-09-27 o 20:43
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 20:54   #4442
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Przy ustach Tig powinna Ci podać stomatologiczne znieczulenie..no jak wytrzymałas na elmę tylko to szacun!..Znów odchorujesz straty..Kociaki Tig -bez względu jak je kochamy ..nie uratujesz wszystkich,wiesz,że nie..Czasami i medycyna i dobre serce nie wystarczą..Niestety.. nie...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 21:07   #4443
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Czyli moje sa bezpieczne, Twoje domowe tez...ja nie chce juz zwiekszac liczby kotów, o ktore musze sie martwic...Dlatego na urlopie sie troche opancerzam, a tz - odwrotnie...Wyszukuje kazdy koci ogon i karmi, poi...I strasznie przezywa, jak ktorys jest chory albo nie przychodzi...albo w koncu trzeba wyjechac...Zal mi patrzec na te hotelowe koty, ktore sie oswajaja, biegna do niego, czekaja na niego, a on to traktuje, jako swoj obowiazek - taki obchod terenu ze 3 razy dziennie, rozstawianie miseczek itp...Z jednej strony - trudno nie dokarmic, z drugiej - to tylko dorazna pomoc przez 2 tygodnie...
Nie ukrywam, ze kocham tz jeszcze bardziej, gdy widze jego serce dla zwierzaków
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 21:29   #4444
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

czyli moje koty bezpieczne uffffff kamień z serca

Tig o jaaaaaaaa dzielna jesteś ..... Miszka ma rację to zwykle na stomatologiczne znieczulenie się robi

Kama my też dokarmiamy wszystkie bezpańskie i bezpaństwowe ( jak to mówią moje córki) zwierzaki, no jakoś nie umiemy przejść obojętnie, chociaż nie wiem czy to dobrze czy źle, że raz dostaną jeść a potem głodują
Absit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 07:20   #4445
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Dzień Dobry, zaczynamy dzień pracy kawą na dobry początek
No ja zaczynam

Od rana zrobiłam już niezłą rundkę a dzień ledwo sie zaczął i będzie długi

Więc miłego dnia wszystkim !
Absit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 09:18   #4446
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

dobry ....pełnia się zbliża i już nie mogłam spać ....za to pogoda w miarę u mnie dopisuje ok 15 st , słonko momentami zagląda zza chmurek , jest ok

u nas leczo jest dodatkowo z kiełbaską lub mięskiem ....tyle tego ratatuja zrobiłam ,że 5 by się najadło , jeszcze na dziś na kolację mamy po mega porcji ....

udało mi się kupić miniatury Filorgi Hydra Filler oraz Hyal Defense , także wypróbuje sobie

ach , jak fajnie kilka godzin w pracy i weekend


są nowe tabsy odmładzające - Relastan Active 45+

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2012-09-28 o 09:35
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 14:11   #4447
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Dzisiaj przy wstrzykiwaniu kwasu pod oczy i w dolinę łez p.dr nie dała mi znieczulenie ani emlą nie posmarowała, ale aż tak nie bolało.
Zauważyłam, że podała mi 0,5 ampułki restylane.

Co do kociaków ja moje szczepię mimo wszystko.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 14:58   #4448
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

xnika
Dzisiaj przy wstrzykiwaniu kwasu pod oczy i w dolinę łez p.dr nie dała mi znieczulenie ani emlą nie posmarowała, ale aż tak nie bolało.
Zauważyłam, że podała mi 0,5 ampułki restylane.
......................... ......................... ......................... ......................... ..........

Twarda sztuka z Ciebie , podziwiam
...jak dobrze, że ja nie mam zmarszczek pod oczami bo jak się pojawią to będę miała problem , bojem siem pod oczami igiełki , oj bojem
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 16:22   #4449
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
xnika
Dzisiaj przy wstrzykiwaniu kwasu pod oczy i w dolinę łez p.dr nie dała mi znieczulenie ani emlą nie posmarowała, ale aż tak nie bolało.
Zauważyłam, że podała mi 0,5 ampułki restylane.
......................... ......................... ......................... ......................... ..........

Twarda sztuka z Ciebie , podziwiam
...jak dobrze, że ja nie mam zmarszczek pod oczami bo jak się pojawią to będę miała problem , bojem siem pod oczami igiełki , oj bojem
Pytałam ją, czy nie lepiej dać znieczulenia, ale powiedziała, że nie będzie bolało.

Ogólnie mam super wrażenie o tej pani dr bardzo dokładna i delikatna, bardzo się starała omijać naczynka krwionośne, abym nie miała siniaka. Po za tym pytałam ją o dermamelan (który polecał mi poprzedni lekarz) odradziła mi, zaproponowała mi dwa peelingi kwasami (moje przebarwienia są małe) jeden peeling 150zł i podobno w odstępach miesiąca się je robi.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 17:02   #4450
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

xnika
Pytałam ją, czy nie lepiej dać znieczulenia, ale powiedziała, że nie będzie bolało.

Ogólnie mam super wrażenie o tej pani dr bardzo dokładna i delikatna, bardzo się starała omijać naczynka krwionośne, abym nie miała siniaka. Po za tym pytałam ją o dermamelan (który polecał mi poprzedni lekarz) odradziła mi, zaproponowała mi dwa peelingi kwasami (moje przebarwienia są małe) jeden peeling 150zł i podobno w odstępach miesiąca się je robi.
......................... ......................... ......................... ......................... ...............

tak z ciekawości zapytaj jak ten peeling się nazywa bo ja też robiłam w zeszłym roku coś takiego ale nazwy nie pamiętam .....mi plamki moje po tym tylko leciutko się rozjaśniły , dla mnie to był za mały efekt ...ale jak masz delikatne przebarwienia to może Ci to wystarczy ....

ja dziś chyba maskę cos1 wrzucę na twarz , czas by był ....muszę potrzymać dłużej jednak tym razem bo wtedy za krótko było ...ciemna zaraza na czole nie chce zejść , pojaśniała ale nadal ją widzę
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 17:11   #4451
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
xnika
Pytałam ją, czy nie lepiej dać znieczulenia, ale powiedziała, że nie będzie bolało.

Ogólnie mam super wrażenie o tej pani dr bardzo dokładna i delikatna, bardzo się starała omijać naczynka krwionośne, abym nie miała siniaka. Po za tym pytałam ją o dermamelan (który polecał mi poprzedni lekarz) odradziła mi, zaproponowała mi dwa peelingi kwasami (moje przebarwienia są małe) jeden peeling 150zł i podobno w odstępach miesiąca się je robi.
......................... ......................... ......................... ......................... ...............

tak z ciekawości zapytaj jak ten peeling się nazywa bo ja też robiłam w zeszłym roku coś takiego ale nazwy nie pamiętam .....mi plamki moje po tym tylko leciutko się rozjaśniły , dla mnie to był za mały efekt ...ale jak masz delikatne przebarwienia to może Ci to wystarczy ....

ja dziś chyba maskę cos1 wrzucę na twarz , czas by był ....muszę potrzymać dłużej jednak tym razem bo wtedy za krótko było ...ciemna zaraza na czole nie chce zejść , pojaśniała ale nadal ją widzę
Ja mam dwie małe plamki pod lewym okiem, ale jak nałożę chociażby lekki podkład to ich nawet nie widać, podobno są powierzchowne i łatwo je będzie złuszczyć (dermamelan sama mi odradziła, że po pierwsze jest drogi 1500zł a po drugie szkoda mojej cery na tak inwazyjny peeling) dwa mają wystarczyć, a gdyby nie to zrobi mi trzeci.

Po za tym poleciła mi markę kosmetyków Nantes, słyszałyście? Może się skuszę na serum tej firmy i kupię zestaw próbek.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 18:42   #4452
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Ja dzis po urodowym maratonie w szczecinie Sculptra po pierwsze, jak u Xniki - bez znieczulenia, tylko chłodzenie dla obkurczenia naczyn. do przejscia, jest jeden siniak, za to widoczny - na zuchwie Ustaliłam tez, co dla mnie byloby najlepsze na dekolt - tez jakas nowa mezo, ma bolec mniej, niz twarz, ale robi siniaki tez Co do botoksu pod oczami bezposrednio - powiedziala, ze podaje, ale najpierw zastrzega pacjentkom - moze byc powiklanie, czyli duzy obrzek. nie jest to czesta sprawa, ok 2% - ale wtedy ok 2 tygodni chodzi sie z duzym obrzekiem...Pacjentki albo sie decyduja, albo nie Powiedziała tez, ze teraz w polsce rusza kampania z vital light, promowanie preparatu, ktory nie ejst zły, ale sa juz lepsze - i nowsze...
Potem sama przyjemnosc, czyli fryzjer, tym razem podoba mi sie i kolor ( zblizony do mego naturalnego, dochodzi do tego, ze farbujemy sie na nature ) i fryzura...
POtem tez dosc przyjemne - odchudzanie w kapsule cocoon. zobaczymy rezultaty Na koniec kupiłam sobie swietna torebke-domek, w stylu hegrona, ale za mniejsze ( co nie znaczy zupełnie małe!) pieniadze - postaram sie jutro umiescic zdjecie...
A w domu szczyt dekadencji - nowa czekolada cherry w nowym kubku

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2012-09-28 o 18:45
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 18:52   #4453
BBRAT
Zadomowienie
 
Avatar BBRAT
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: GrĂźnberg, Hessen
Wiadomości: 1 588
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Też się chyba wybiorę do jakiejś kapsuły albo coś tego typu, najlepiej żeby mnie ugniotło aż do bólu...
Wierzę w efekty tylko tego co BOLI
BBRAT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 19:01   #4454
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Ja mezo może zrobię po serii peelingów, chociaż podobno nie potrzebuję, bo gdyby nie zmarszczki pod oczami i te dwie plamki to moja skóra przypomina skórę 15-latki taki komplement dzisiaj usłyszałam.

Jeśli chodzi o odchudzanie i dietę, teraz tylko podtrzymuję efekty i dalej rzeźbię ciało (dwa razy w tygodniu trening siłowy, jeden dzień aeroby a w weekendy 7km marszu), z tłuszczu już nie chcę spadać 15% wystarczy, jedynie masy mięśniowej może mi trochę przybyć, teraz mam 43%, jednak nie więcej niż 50% waga też mi podskoczyła i trzyma się 45kg ani więcej ani mniej.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 19:03   #4455
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Bbrat, to nie boli... Endermologie sobie zrob, jak chcesz...Tutaj smaruja Cie zelem i w foliowym kombinezonie wchodzisz d kapsuły a la solarium ( glowa na zewnatrz) i tam Cie nagrzewa i masuje...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 19:06   #4456
BBRAT
Zadomowienie
 
Avatar BBRAT
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: GrĂźnberg, Hessen
Wiadomości: 1 588
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Ja bym chciała żeby coś ugniotło w sposób bolesny, nie jakieś głaskanie mizianie. Taki mega drenaż limfatyczny, muszę się tym zainteresować
BBRAT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 19:12   #4457
kropeczka74
Zadomowienie
 
Avatar kropeczka74
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 499
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Hej,
ja też dziś po treningu, siłka zaliczona
Jutro mam trening po Warsaw Niech mi któraś Warszawianka powie, czy Galeria Mokotów czy Arkadia fajniejsza?
kropeczka74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 19:54   #4458
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

czy dobrze pamietam - zalecałyscie kiedys zinalfat na przyspieszenie gojenia"niespodzianki"... ? rzadko mam taki problem, ale srednio -1-2 razy w roku na policzkach, w tym samym miejscu - cos mi sie pojawia Wieksze i glebsze, niz zwykle wypryski...Zinalfat przyspieszy gojenie...?
znacie ten krem? juz jest w polsce
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...cle-cream.html

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2012-09-28 o 20:08
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 07:30   #4459
BBRAT
Zadomowienie
 
Avatar BBRAT
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: GrĂźnberg, Hessen
Wiadomości: 1 588
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Kropka, to zależy. Ja znacznie częściej bywam w Galerii Mokotów i wolę ją zdecydowanie. Natomiast chyba Arkadia jest większa, ale nie wiem czy przekłada się to na ilość sklepów. Może i tak, ale ja nie umiem tam nic kupić, bo tłum i nie wiem gdzie co jest.
Kama, nie znam tego kremu z kulisów pokazów, skład wydaje się zarówno sensowny, jak i bliźniaczo podobny do dziesiątek kremów tego typu spośród marek aptecznych. Można pewnie spróbować, aczkolwiek już na wstępie obawiam się o zapach, bo widzę że naładowany "Parfum". Jak zobaczę w aptece to pewnie się skuszę z ciekawości.

Edytowane przez BBRAT
Czas edycji: 2012-09-29 o 07:36
BBRAT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-29, 07:35   #4460
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
czy dobrze pamietam - zalecałyscie kiedys zinalfat na przyspieszenie gojenia"niespodzianki"... ? rzadko mam taki problem, ale srednio -1-2 razy w roku na policzkach, w tym samym miejscu - cos mi sie pojawia Wieksze i glebsze, niz zwykle wypryski...Zinalfat przyspieszy gojenie...?
znacie ten krem? juz jest w polsce
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...cle-cream.html
Ja zinalfat używałam do smarowania dłoni, był pewien okres że robiły mi się na dłoniach krostki z wodą, a że mnie denerwowały to je drapałam i miałam ranki, krem spisywał się super. Teraz od jakiegoś czasu mam spokój.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 08:51   #4461
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Uwielbiam sobotni ranek, caly weekend w perspektywie Jeszcze w dodatku zakupy mam zrobione, wiec nie musze sie ruszac z domu. Tylko z pieskiem na spacer pojde i mam caly dzien wolny. Planuje zrobic w koncu te placuszki z cukinii lub pomieszam cukinie i ziemniaki, zobacze co z tego wyjdzie. Upieke moze jakies ciasto i pofarbuje wlosy. Oto moj plan na sobote. A, no i pranie jeszcze musze zrobic. I tak to z niemal wolnej soboty zapowiada sie dosc pracowita sobota.
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 09:51   #4462
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Brat to masaz banką chinską jak chcesz bólu i ugniatania..W kapsule miałam zabiegi,nawet mam zdjęcia z Sharleyajak shrek wysmarowana algami ..tylko głowa wystawała ..paskudztwo,raz,że nuda bo trzeba tak leżec,dwa jakos mi nie komfortowo było!!Masaż limfatyczny z podgrzewaniem lampą o ten i bolało i było szybko..wolę tak..KAMA zinlfat mam,goi szybciej ,smaruj ..polecają go tez po zabiegach med estetycznej!!! KROP dziękuję ,mam błyszczykChanel tysz ale jeszcze nie probowałam,narazie nacieszam nim oko..śliczne paski..Dzis maznę i zaraz Brat opowiem Ci jak sie sprawujeGłowa mnie boli..@...Trener na 16,a mnie migrena sie szykuje,rozwazam odwołanie dzisiejszego siłowania..Kolagen tez dostałam,juz pożeram łapczywie..Trzeba nadrobic ..Paskud produkowany jest tylko do 25 roku zycia czyli mój organizm był go pozbawiony juz dobre nascie lat

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Kama mozesz tez Tormentiolem posmarowac owe niespodzianki..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 10:03   #4463
BBRAT
Zadomowienie
 
Avatar BBRAT
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: GrĂźnberg, Hessen
Wiadomości: 1 588
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

MISZKA, super, napisz o chanelowych paskach, bo w tygodniu zrobię sobie dzień zakupowy chyba. W weekend mi się nie chce, bo ludziska wszędzie i tłoczno.
BBRAT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 10:50   #4464
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Napisze Bratkutylko odchodzi mi ochota od maziania jak popatrzę na moją brodę,gdzie mam wielkiego pryszcza..przed okresowego..psuje mi efekt
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 10:55   #4465
BBRAT
Zadomowienie
 
Avatar BBRAT
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: GrĂźnberg, Hessen
Wiadomości: 1 588
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

To pozdrów pryszcza ode mnie. Ja z moimi pryszczami zakumplowałam się gdy miałam 11 lat, tkwię w ich towarzystwie nadal, i pewnie z nimi pójdę do piachu. Nie wierzę w możliwość rozstania i poddałam się całkowicie. Mam drugie skierowanie do szpitala na kolejne badania hormonalne, takie że przez 5 dni leży się tam i badają o różnej porze doby. Mam to skierowanie od kilku miesięcy, szpital jest 200 metrów ode mnie i co? I olałam to po całości. Poprzedni pobyt i badania nic nie wykazały, wszystko dobrze. Teoretycznie.
Mam już gdzieś to wszystko

Edytowane przez BBRAT
Czas edycji: 2012-09-29 o 10:57
BBRAT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 12:18   #4466
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Brat a moze Izotronina?pod okiem dobrego lekarza,mogłaby pomóc..nie rozważałas tej opcji?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 12:35   #4467
BBRAT
Zadomowienie
 
Avatar BBRAT
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: GrĂźnberg, Hessen
Wiadomości: 1 588
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Rozważałam, ale:
1. Znam kilka osób w moim wieku które brały to parę lat temu i po roku brania krosty jednak wróciły, o wiele mniej wprawdzie, no ale jednak.
2. Te osoby miały cerę nieporównywalnie gorszą od mojej, nawet nie ma co porównywać. Miały taki koszmar na twarzy, że i tak nie miały nic do stracenia decydując się na Izotek.
3. Ja mam cerę marną, ciągle jakieś niespodzianki typu krosty, grudki, pory zalepiają się od wszystkiego, nawet od powietrza chyba, ALE: ta skóra która jest wolna od tych wyskakiwaczy - jest całkowicie gładka, miła w dotyku. Nie mam tego problemu co tamci moi znajomi - więc nie mam wciąż wystarczającej motywacji żeby katować wątrobę tym cholernym świństwem plus dodatkowo tabletkami antykoncepcyjnymi, obowiązkowymi przy braniu izoteku.

No i tak to wygląda...

MICHELL, jak ćwiczenia? Ja zmobilizowałam się dzisiaj i ćwiczyłam prawie dwie godziny na siłowni (co nie było łatwe bo mam spore zakwasy po treningach ze środka tygodnia). Potem zrobiłam 8 km dziarskim marszem.
Pogoda jest niesamowita słońce, delikatne wrześniowe, ciepło ale nie gorąco, kolorowe liście, czerwone jabłka na drzewach, jakiś taki woal w powietrzu, jak na starych fotografiach, istne cudo

Edytowane przez BBRAT
Czas edycji: 2012-09-29 o 19:28
BBRAT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 18:38   #4468
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Zrezygnowałam dziś..migrena to opcja nie do przejścia..Też lubię barwy jesieni ,tej złotej..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 00:13   #4469
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Byłam właśnie w kinie na "Jesteś Bogiem"..
Film niesamowity...Warto pójść ...wg mnie ...chociaż wiem , ze taki rodzaj przekazu i sama fabuła nie każdemu będzie odpowiadać .....

Ja szłam nastawiona mocno sceptycznie... W ogóle nie miałam zamiaru iść na ten film ... "pffff - film o hiphopie...bez sensu całkiem , na pewno szmira...." Ale znajomi zarezerwowali bilety już kilka dni temu i nie było się jak wykręcić ... Bardzo rzadko chodzę do kina ...
Ale tym razem warto było ...

Przed filmem oczywiście pół godziny reklam , ale m.in. zwiastun filmu "Obława" - bardzo obiecujący ...


Ot , tak chciałam się z Wami podzielić wrażeniem ...
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 07:24   #4470
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

ja juz całe wieki nie byłam w kinie , chodze zawsze z przyjaciółka, jak jestem w poznaniu. teraz przypuszczam - wybierzemy sie na Hobbita, ale to zima...
szykowalam sie w piatek na @, pogroziła i znikneła Jak ja tego nie lubie Pomijajac wszystko inne - w nocy z piatku na sobote wyjezdzamy, a @ na wycieczce objazdowej to mała frajda
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.