Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23 - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-12, 18:05   #3751
Melkorka
Raczkowanie
 
Avatar Melkorka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 227
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
Mielnka ty przebrzydły łakomczuchu ale ja i tak jestem lepsza , ty 4 delicja a ja ...............nie bede pisac więcej żeby nie deprymowac innych, ale jem nadal - wszsytko a głównie słodkie , 4 dzień i nawet mi już na niczym nei zalezy , coś pękło
Ojej wiem dokładnie co czujesz! Postaraj się znowu znaleźć motywację, bo będziesz żałowała, że zaprzepaściłaś tyle pracy Teraz trochę się pomęczysz, ale za niedługi czas będziesz się czuła wspaniale patrząc w lusterko! Nie pozwól, żeby to żarcie i chwile ulotnej przyjemności zawładnęły Tobą, przecież to Ty tutaj rządzisz, a nie czekolada

Może wyciągnij z szafy spodnie, które nosiłaś przed dietą, włóż je i zobacz różnicę, to Cię musi zmotywować!
__________________
The Knife: Kino
Melkorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 18:05   #3752
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
a pewnie że można, witaj a ile masz wzrostu?


Ja wróciłam niedawno z dwudniowego szkolenia...i pierwszy raz odkąd dukam czyli od 26 marca zgrzeszyłam jedzeniowo....
166cm mam.

Moim zdaniem brawa się należą za te bezgrzeszne miesiące. Naprawdę podziwiam. Tyle czasu bez żadnego grzechu. Mam nadzieję, że te grzechy szkoleniowe nie odbiją się na wadzę za bardzo.

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość
Czyli idzie trzeci miesiąc bez zmian. To dopiero można się załamać. (ale się zaparłam i nie rzucam diety, więc jak Fasolka to zrobi to ją znajdę i osobiście spiorę jej 4 litery, a co!)
I kolejnej się brawa należą, super że mimo zastoju się trzymasz.

Super dziewczyny, dajecie mi motywacje, że jak się chce to można.
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 18:38   #3753
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Witam. Można dołączyć? Dziś zaczęłam. Książkę oczywiście przeczytałam więc wiem co i jak. W teście wyszło mi 6 dni uderzeniówki. Obecnie ważę 71.8kg. Test mi wyliczył, że moja prawidłowa waga to 56.5kg. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce. A i planuję iść trybem 5/5.
O, witam koleżankę z Sylwestrowego A właśnie Herbatka o Ciebie pytała


Fasola
Nie daj się pokusom, proszeeeee. Już tyle udało Ci się osiągnąć, a teraz się poddajesz? Jesteś silna przecież, dasz radę!

Milenka
Jak na takie okoliczności to i tak nieźle sobie poradziłaś Szkoda trochę tych piw i ciastek, ale trzymam, żeby się to nie odbiło jakoś niefajnie na wadze
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 21:03   #3754
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
Mielnka ty przebrzydły łakomczuchu ale ja i tak jestem lepsza , ty 4 delicja a ja ...............nie bede pisac więcej żeby nie deprymowac innych, ale jem nadal - wszsytko a głównie słodkie , 4 dzień i nawet mi już na niczym nei zalezy , coś pękło
No właśnie nie chodziło nawet o to że mialam ochotę na słodkie ale zjadłam z braku laku bo tak byłam głodna po tym marnym obiedzie którego nie zjadłam... nie jest to wytłumaczenie bo i tak mam moralniaka. Kurde to fatalnie .... nie chcesz utrzymać efektów tego co osiągnęłaś? Czemu Ci na tym nie zależy?

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość

Milennka jak na mój gust i (niewielkie) doświadczenie odnośnie takich wyjazdów i serwowanych posiłków to poradziłaś sobie całkiem nieźle. Powiedziałabym że wzorowo gdyby nie te piwo i ciastka.

U mnie niestety bez zmian. Dziś mam drugi dzień białek w trybie 5/5 a waga uparcie nie chce się ruszyć. To co zeszło w zeszłym tygodniu to wróciło po warzywach mimo że było bezgrzesznie. Nie zmieniałam podpisu i niestety wciąż jest aktualny. Czyli idzie trzeci miesiąc bez zmian. To dopiero można się załamać. (ale się zaparłam i nie rzucam diety, więc jak Fasolka to zrobi to ją znajdę i osobiście spiorę jej 4 litery, a co!)
Gdybym była na III to byłabym zadowolona z tak upartej wagi.
.
dzięki Olcia, no może faktycznie nie było tak źle, piwa trochę wypiłam ale jak napisałam, przetrwać na trzeźwo tam się nie dało... tzn ja nie mogłam bo niestety z ludźmi z tej pracy raczej nie nawiążę znajomości, mimo że jestem raczej otwarta na poznawanie nowych ludzi etc..
Dla pocieszenia powiem Ci że u mnie poranne czwartkowe ważenie wskazało po tygodniu 0,5kg na plus, ostatnio było prawie 1,5na minus więc standard że wzrosło. U mnie to standard. Ale u Ciebie to na pewno chwilowy zastój, organizm pewnie w końcu zaskoczy i polecisz w dół, tego Ci (nam wszystkim)życzę

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Moim zdaniem brawa się należą za te bezgrzeszne miesiące. Naprawdę podziwiam. Tyle czasu bez żadnego grzechu. Mam nadzieję, że te grzechy szkoleniowe nie odbiją się na wadzę za bardzo
dzięki co prawda kilka razy % w ciągu tych miesięcy zgrzeszyłam ale żarciowo to dziś pierwszy raz... Oby ostatni bo nie po to tyle miesięcy wyrzeczeń żeby z powrotem nadrobić stracone kg

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość

Milenka
Jak na takie okoliczności to i tak nieźle sobie poradziłaś Szkoda trochę tych piw i ciastek, ale trzymam, żeby się to nie odbiło jakoś niefajnie na wadze
dzięki, kciukasy się bardzo przydadzą

myślę co by tu jutro na obiad przyszykować, mam cukinię więc chyba cosik z nią wymyśle ,może leczo sobie zrobię .
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 08:39   #3755
moose1979
Rozeznanie
 
Avatar moose1979
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 676
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Dzień doberek !
Po pięciu dniach proto, ja minus 2 kg, Emilka minus 1 kg Na pięć dni warzywek jestem od wczoraj w trakcie przygotowywania bigosu Niestety jeden składnik w bigosie nie jest dukanowy, ale mam nadzieje, że już wyparował Misko wołowe było w marynacie na bazie wytrawnego wina Ale reszta w 100 % chuda, wołowa, kurczakowa i grzybowa
Od początku dukania - 6,5 kilo A Emilka - 4,2 Oby tak dalej
Buziooorrryyyy

P.S. Chyba od pół roku bezrobocia znalazłem pracę. W poniedziałek idę dogadać, co i jak. Niestety chyba umowa zlecenie, ale lepsze to, niż siedzenie bez pieniędzy w domu. No i praca, od której uciekłem kilka lat temu, znowu do mnie wraca. Jak to mówią, jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma.
__________________
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Qp_JSZDHvnw
Taki będzie mój syneczek

Edytowane przez moose1979
Czas edycji: 2012-10-13 o 08:42
moose1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 11:47   #3756
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez moose1979 Pokaż wiadomość
Po pięciu dniach proto, ja minus 2 kg, Emilka minus 1 kg
Od początku dukania - 6,5 kilo A Emilka - 4,2 Oby tak dalej


P.S. Chyba od pół roku bezrobocia znalazłem pracę.
W poniedziałek idę dogadać, co i jak. Niestety chyba umowa zlecenie, ale lepsze to, niż siedzenie bez pieniędzy w domu. No i praca, od której uciekłem kilka lat temu, znowu do mnie wraca. Jak to mówią, jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma.
no to podwójne gratulacje No widzisz a tak się wkurzałeś zastojem a w końcu spadło i to ile! I fajnie z tą pracą, zlecenie czy nie ważne że jest a z czasem się poukłada że będzie i na stałe. Życzę dalszych pasm sukcesów w chudnięciu oraz zawodowo



U mnie dość ciężko,czuję się fatalnie bo miałam ścięcie z współlokatorką z którą mieszkam efektem czego jest milczenie a z jej strony trzaskanie drzwiami i obraza majestatu.Nigdy nie miałam problemu z rozwiązywaniem problemów jakie się ewentualnie pojawiały i staram się na bieżąco rozmawiać o nich jeśli są ale widać nie każdy umie... Zaczynam żałować że jednak nie szukałam lepiej jakiejś tańszej kawalerki... No nic, może jej minie i zacznie rozmawiać.

Dietowo zaczęłam dzień od placka otrębowego , a potem planuję kuraka z gulaszem z grzybów. Ostatnio tak mi zasmakował że zamroziłam część grzybów które dziś pochłonę. Martwi mnie inna sprawa, a mianowicie stanowczo za mało piję... Jak tylko skończyły się ciepłe dni to nie mogę wmusić w siebie wody... nie wiem czy wypijam nawet litr dziennie, raczej nie... Od dziś planuję to zmienić ,conajmniej 1,5 litra wmuszę w siebie ,bo inaczej nerki będą biedne.I mam problemy z porcelanką, tzn nie częstotliwość nawet ale to dosłownie rodzenie kamieni... nie będę wnikała w niezbyt miłe szczczegóły ale każdorazowa wizyta w wc kończy się bólami partymi , domyślam się że otręby + mała ilość wody powodują takie cos. Czas więc na zmiany.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 12:03   #3757
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Z tej radości zakupiłam dziś spodnie rozm. 40 i marynarkę rozm. 40. Miło. (najmniej w życiu miałam 38)
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-13, 12:42   #3758
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Z tej radości zakupiłam dziś spodnie rozm. 40 i marynarkę rozm. 40. Miło. (najmniej w życiu miałam 38)
Nie ma to jak sprawienie sobie przyjemności zakupami Ja czekam do wypłaty i wtedy muszę uzupełnić garderobę bo bieda , w bluzkach deficyt..O swetry się nie muszę martwić bo raczej nie będę miała za dużo okazji do ich ubrania , w pracy mam tak gorąco że siedzę w krótkim rękawie.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 14:17   #3759
moose1979
Rozeznanie
 
Avatar moose1979
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 676
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Nie ma to jak sprawienie sobie przyjemności zakupami
Ja niestety na razie nie sprawię sobie przyjemności zakupem... No cóż... mój zakup to jednak dużo większy wydatek, niż Emilkowy
__________________
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Qp_JSZDHvnw
Taki będzie mój syneczek
moose1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 14:58   #3760
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez moose1979 Pokaż wiadomość
Ja niestety na razie nie sprawię sobie przyjemności zakupem... No cóż... mój zakup to jednak dużo większy wydatek, niż Emilkowy
noooo- to mnie zaciekawiłeś..a cóż tak drogo kosztuje, przyznaj sie????

a ja posprzątałam mieszkanie, wykąpałam się, szykuję się "na miasto" czyli idę do knajpy z kumpelami z pracy, mam ochotę się rozerwać trochę, mam nadzieję że nie skończy się na %.... Tak czy inaczej nosi mnie
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 15:06   #3761
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
noooo- to mnie zaciekawiłeś..a cóż tak drogo kosztuje, przyznaj sie????

a ja posprzątałam mieszkanie, wykąpałam się, szykuję się "na miasto" czyli idę do knajpy z kumpelami z pracy, mam ochotę się rozerwać trochę, mam nadzieję że nie skończy się na %.... Tak czy inaczej nosi mnie
Części komputerowe.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-13, 15:16   #3762
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Części komputerowe.
ha, coś tak czułam że to cosik z elektroniki, facetów jarają takie rzeczy a nas babeczki ciuszki
Ja właśnie postanowiłam że jutro się wybiorę do galerii w celu zakupu 2 bluzek. Do tej decyzji doszłam poprzez otwarcie przed momentem szafy i stwierdzeniu że nie mam co na siebie włożyć
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 15:20   #3763
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
ha, coś tak czułam że to cosik z elektroniki, facetów jarają takie rzeczy a nas babeczki ciuszki
Ja właśnie postanowiłam że jutro się wybiorę do galerii w celu zakupu 2 bluzek. Do tej decyzji doszłam poprzez otwarcie przed momentem szafy i stwierdzeniu że nie mam co na siebie włożyć
O, to ja zaryzykuję stwierdzenie, że byłam Twą inspiracją w tej materii.
Ja to bardzie kosmetyki niż ciuchy.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 15:25   #3764
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
O, to ja zaryzykuję stwierdzenie, że byłam Twą inspiracją w tej materii.
Ja to bardzie kosmetyki niż ciuchy.
nie zaprzeczę, a ja na Ciebie zwalę powód mego bankructwa niebawem
Ja kosmetyki też ale najbardziej to perfumy
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 15:31   #3765
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
nie zaprzeczę, a ja na Ciebie zwalę powód mego bankructwa niebawem
Ja kosmetyki też ale najbardziej to perfumy
No to się wkopałam.
Ja najbardziej kolorówka, chociaż perfumy i kosmetyki włosowe także.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 12:35   #3766
Melkorka
Raczkowanie
 
Avatar Melkorka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 227
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Muszę się pochwalić! Minął 14 dzień od startu, a ja mam już 5kg na minusie W nagrodę zaraz jadę przepuścić kupę kasy w centrum handlowym
__________________
The Knife: Kino
Melkorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 16:17   #3767
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Melkorka Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić! Minął 14 dzień od startu, a ja mam już 5kg na minusie W nagrodę zaraz jadę przepuścić kupę kasy w centrum handlowym


SUPER SUPER SUPER !!!!!!!!!!!!!!! klask i:kla ski:
gratki

u mnei zła passa trwa aż siara mi już tu pisać , sama nie znałam sie na tyle , myślałam że jestem bardziej zmotywowana a tu okazuje się że porażka , nie rozpisuje się za bardzo bo to nie temat kto zje więcej a ta kto u mnei ostatnio wygląda, szukam na siebie pomysłu

trzymam za was wszystkich kciuki

no i piszcie o tych spadkach moze coś mi się w głowie poukłada od waszych opisow
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 20:11   #3768
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

zrobiłam kuraka na jutro, galaretka juz się ścina, pieczywo na rano gotowe do wędliny , kalafior ugotowany - ale szczerze nie wiem jak to bedzie
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 21:34   #3769
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

trzymam za Ciebie Fasolka kciuki bo mi się nie chce wierzyć że w taki sposób niszczysz to na co tyle pracowałaś
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 08:15   #3770
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
SUPER SUPER SUPER !!!!!!!!!!!!!!! klask i:kla ski:
gratki

u mnei zła passa trwa aż siara mi już tu pisać , sama nie znałam sie na tyle , myślałam że jestem bardziej zmotywowana a tu okazuje się że porażka , nie rozpisuje się za bardzo bo to nie temat kto zje więcej a ta kto u mnei ostatnio wygląda, szukam na siebie pomysłu

trzymam za was wszystkich kciuki

no i piszcie o tych spadkach moze coś mi się w głowie poukłada od waszych opisow
Wchodze po przerwie, a tu widze po staremu i Fasolka prosi sie o spranie tylka Dalej ciezko sie okielznac?

Ja jadlam normalnie, ale bez fanaberii przez kilka tygodni, waga nie rosla, ale tez oczywiscie nie spadala. Teraz wracam do dukana, od dzis 5/5. Tz od dzis ma utrwalaca faze - faceci na tej diecie sa niesamowici, ani razu nie zgrzeszyl i nie jeczal, spadl 15 kilo i wyglada jak mlody bog
Ja czuje sie baryleczka bez spadkow, wiec mam motywacje przynajmniej jakas

Trzymajcie kciuki
__________________

Edytowane przez Kruche Ciastko
Czas edycji: 2012-10-15 o 08:19
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 08:34   #3771
Melkorka
Raczkowanie
 
Avatar Melkorka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 227
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
SUPER SUPER SUPER !!!!!!!!!!!!!!! klask i:kla ski:
gratki

u mnei zła passa trwa aż siara mi już tu pisać , sama nie znałam sie na tyle , myślałam że jestem bardziej zmotywowana a tu okazuje się że porażka , nie rozpisuje się za bardzo bo to nie temat kto zje więcej a ta kto u mnei ostatnio wygląda, szukam na siebie pomysłu

trzymam za was wszystkich kciuki

no i piszcie o tych spadkach moze coś mi się w głowie poukłada od waszych opisow
Dzięki

Mocno trzymam kciuki, że bardzo szybko znajdziesz motywację i dokończysz swoje dzieło. Warto postawić się zachciankom, żeby znów widzieć efekty, bo one są najlepszą motywacją na świecie! Powodzenia
__________________
The Knife: Kino
Melkorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 09:53   #3772
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

gdyby ktoś był ciekaw to prze 6 dni można przytyc 4-5 kg jedząc na umór
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 13:52   #3773
_Trufla_
Rozeznanie
 
Avatar _Trufla_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 668
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Aloha !

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
gdyby ktoś był ciekaw to prze 6 dni można przytyc 4-5 kg jedząc na umór
Fasola, wiem że tak można. najwyższy dzień na proto dzień
__________________
do śmierci trzeba dożyć
_Trufla_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 15:54   #3774
Melkorka
Raczkowanie
 
Avatar Melkorka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 227
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
gdyby ktoś był ciekaw to prze 6 dni można przytyc 4-5 kg jedząc na umór
Gdyby Fasolinno była ciekawa to można to zgubić w 2 tygodnie, wystarczy tylko dać sobie kopniaka w dupala Nie czekaj już tylko wpierdzielaj proteiny!
__________________
The Knife: Kino
Melkorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 18:28   #3775
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez _Trufla_ Pokaż wiadomość
Aloha !



Fasola, wiem że tak można. najwyższy dzień na proto dzień
Truflowa mam nadzieję że nie znasz tego z autopsji
no i dziś proteiny i trochę warzywek , jutro powtórka no i kilka dni samych protein tez się przyda :roll eyes:

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Melkorka Pokaż wiadomość
Gdyby Fasolinno była ciekawa to można to zgubić w 2 tygodnie, wystarczy tylko dać sobie kopniaka w dupala Nie czekaj już tylko wpierdzielaj proteiny!
no to trza zrzucać
dziś ktoś mi powiedział : o rany jaka ty jestes mała ........

czyli jeszcze nie jest tak źle , zaczynam ratowac co zostało
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 18:31   #3776
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cześć Piękne (Piękni)

Wpadłam napisać, że jutro minie rok jak skończyłam II fazę i do tej pory udało mi się wagę utrzymać, mimo że trójkę skończyłam przed czasem Także nie poddawajcie się, bo jak się chce to można
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 18:36   #3777
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

U mnie nadal 2 faza. 4 kg do celu. Ale będzie ciężko utrzymać. Chudnę średnio 1kg / miesiąc. 58kg to taka waga poniżej której ciężko mi się chudnie, organizm się buntuje. Ale nadal mam trochę za dużo tu i ówdzie, widzę po ciuchach noszonych 9 miesięcy temu (waga 50-52kg wtedy)

Od jutra dwa dni P, wcześniej dwa dni PW były. PRAWIE bezgrzesznie ostatnio, tylko jednego dnia zjadłam trochę za dużo nutelki. No i jednego 2 łyżki otrębów (otrąb?) za dużo.
Znowu się ruszam, czuję się generalnie o wiele lepiej (ostatnio chorowałam, jeżeli jeszcze pamiętacie).

Poza tym, pełnia szczęścia osobistego. <3 zakochana jestem i ciągle cała w skowronkach.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 21:49   #3778
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Cześć Piękne (Piękni)

Wpadłam napisać, że jutro minie rok jak skończyłam II fazę i do tej pory udało mi się wagę utrzymać, mimo że trójkę skończyłam przed czasem Także nie poddawajcie się, bo jak się chce to można
BABO dałaś rade klask i: a ze wiem jak jest trudno to szczerze gratuluje i pije na twoja cześc herbatę miętowa

z tą wodą tu mnei strasznie kiepsko idzie, no nie moge w siebie wlewać odkąd się ochłodziło, popijam herbatki ale nie wiem czy to jest to samo , surowej H2O jakoś nie moga a już napewno nie 2 l
i nie chce sietu przed nikim usprawiedliwiac ale to moje obżeranie to też trochę przez temp, normalnie ciągle chodze zmarznięta i jakaś skulona , zimno mi nie wazne jak bym się ubrałam, zwyczjanie brakuje warstwy tłuszczu i węglowodanów , no więc się wkońcu nażarłam ...

mam spore problemy z koncentracją , nie porafię na czymś skupić dłużej uwagi i biegam myślami, komplikuje mi to pracę i wkurzam się na siebie bo zawsze niezawodny pracownik a teraz myslę o sobie ze tępa jestem bo nie ogarniam i sprawdzam po sobie kilka razy, nie jestem pewna tego czy coś dobrze wykonałam , policzyłam itp . no szlag mnie trafia
robię wszystko po kawałku i mam ciągłe wrażenie że cos skopałam brak cukrów robi swoje i mózg kiepsko pracuje ...


---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
U mnie nadal 2 faza. 4 kg do celu. Ale będzie ciężko utrzymać. Chudnę średnio 1kg / miesiąc. 58kg to taka waga poniżej której ciężko mi się chudnie, organizm się buntuje. Ale nadal mam trochę za dużo tu i ówdzie, widzę po ciuchach noszonych 9 miesięcy temu (waga 50-52kg wtedy)

Od jutra dwa dni P, wcześniej dwa dni PW były. PRAWIE bezgrzesznie ostatnio, tylko jednego dnia zjadłam trochę za dużo nutelki. No i jednego 2 łyżki otrębów (otrąb?) za dużo.
Znowu się ruszam, czuję się generalnie o wiele lepiej (ostatnio chorowałam, jeżeli jeszcze pamiętacie).

Poza tym, pełnia szczęścia osobistego. <3 zakochana jestem i ciągle cała w skowronkach.
Kasiul to super że u ciebie skowronkowo to dodaje skrzydeł , fajny taki stan, aż zazdroszczę
no i dobrze ze zdrowie dopisuje , tak się obawiałas dodatkowych kg a tu nic
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 08:03   #3779
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Siema

U mnie dziś pierwszy z pięciu dni PW. Na śniadanie do pracy zabrałam ogórka. Po dniach białkowych waga pokazała 75,5 kg, zobaczymy co będzie na warzywnych bo pewnie znowu przybędzie. Nadchodzi @ i zbieram wodę. Jak nie urok to przemarsz wojsk.

W niedzielę byłam na giełdzie (samochodowo-odzieżowo-różnorakiej) i kupiłam sobie po przecenie grubą kurtkę na zimę. Fajna jest, już ją nosze na poranne chłody.

Jeśli chodzi o wodę to ja też zauważyłam że piję mniej. W pracy piję ok 3-4 kubków herbaty, na siłowni małą butelkę wody i to co uda mi się złapać w domu.

Zainteresowanym przypominam że dziś wychodzi (a przynajmniej tak wynika z moich obliczeń) gazetka z formą do pieczenia. Niestety z rana nie udało mi się jej dorwać więc będę po południu polowała.
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 08:39   #3780
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Hej dziewczyny, czy mogę dołączyć do Waszej zwartej grupy?

Ja zaczynam dukać 18.10 bo mam trochę do zrzucenia przed ślubem, który jest w przyszłym roku
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."


klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.