Zaczynamy wspólne odchudzanie ? ;) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-23, 16:17   #61
Rubella
Rozeznanie
 
Avatar Rubella
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 820
Dot.: Zaczynamy wspólne odchudzanie ? ;)

ja dziś mam wilczy apetyt też
na szczęście raczej zdrowo pochłaniam, no i żadnych słodyczy, choc ciągnie mnie, ciągnie... ale się nie poddam 62 dni ze 100 za mną
Rubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 19:26   #62
_Baletnica_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: od siebie
Wiadomości: 1 389
Dot.: Zaczynamy wspólne odchudzanie ? ;)

Dziewczyny mogę się przyłączyć?
odchudzałam się rok temu.
od lutego do sierpnia 2011 schudłam z 63kg. na 50- 51kg. przy wzroście 166cm- z pomocą wizażu.
Potem utrzymywałam wagę 53-55kg przez ponad pół roku.
Potem przyszedł kwiecień 2012, zaczęło się robić ciepło...mam faceta wędkarza, więc cotygodniowe wyprawy na ryby- piwka, grillowane jedzenie w olbrzymich ilościach..no i dzisiaj na wadze znowu 60kg.
Próbuje od ponad miesiąca, nic Mi nie wychodzi.
Może z waszą pomocą i moimi szczerymi spowiedziami tym razem znowu Mi się uda?

Przyjmiecie?
__________________
dietka
60, 59....58....57...56...55... 54
_Baletnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 20:19   #63
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Zaczynamy wspólne odchudzanie ? ;)

_Baletnica_ , witamy!



Cytat:
Napisane przez eddin Pokaż wiadomość
Pokrzywa też chyba wypłukuje jakieś minerały... ja staram się ostatnio pić trochę tej czerwonej, myślicie, że działa?


Tak. Ja piję herbatę czerwoną regularnie od dwóch lat i jest świetna. Po każdej kolacji i obiedzie piję duży kubek czerwonej herbaty i jako tako nie tyję! A obiadki jem solidne. No chyba, że zaczynam się obżerać, wtedy nawet ona nie pomoże. Oczywiście nie sprawi, że schudniesz, ale baaardzo pomaga utrzymać wagę gdy się odchudzasz. Wypłukuje toksyny, a jak za dużo zjem to nie muszę się martwic tym niefajnym uczuciem przejedzenia. UWIELBIAM JĄ.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 20:22   #64
Karolinek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinek1987
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 755
Dot.: Zaczynamy wspólne odchudzanie ? ;)

witaj Baletnica ja miałąm tak samo prawie jak Ty schudłam z 60 kg do 53 a potem wakacje lenistwo i obżeranie i teraz muszę robić powtórkę z rozrywki;/ ale już dziś byłąm na siłowni i teraz już chcę regularnie. a co do herbaty czerwonej to kiedyś ją piłam i nawet na cellulit wpływała zbawiennie ale jakoś nie przepadam za jej smakiem;/
Karolinek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 20:57   #65
eddin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 415
Dot.: Zaczynamy wspólne odchudzanie ? ;)

Dzięki dziewczyny za opinie o czerwonej herbacie Będę popijać. Baletnica, jestem pod wrażeniem Twojej wytrwałości - teraz też na pewno dasz radę. Rubella, Twój wynik też podziwiam

Zjadłam jeszcze tylko jabłko i pstrąga, i byłam na 55 min abt, chyba nie jest tak tragicznie, co? ...
eddin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 11:42   #66
Magda_lena10
Raczkowanie
 
Avatar Magda_lena10
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 189
Dot.: Zaczynamy wspólne odchudzanie ? ;)

Baletnica witamy w gronie walczących o utratę kilku kg Widzę, że nie tylko ja tak mam że tyję głównie w wakacje i okres letni. Nie wiem jak to jest, bo niby wtedy mam więcej ruchu, zajęć na świeżym powietrzu etc. ale chyba grille i drinki nie sprzyjają za bardzo utrzymaniu wagi.
Co Wy na to żeby co tydzień (np. w sobotę) pisać jaką mamy wagę, czy się utrzymuje, spada, czy rośnie i ile jeszcze do celu? Myślę, że mogłoby to nas motywować, bo nic tak nie przemawia w odchudzaniu do podświadomości jak liczby.
__________________
Wzrost: 158 cm
Waga 31.12.2012: 54,5 kg
Aktualnie: 51,5 kg
Cel: 50 kg
Magda_lena10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 16:12   #67
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Zaczynamy wspólne odchudzanie ? ;)

Cytat:
Napisane przez Magda_lena10 Pokaż wiadomość
Co Wy na to żeby co tydzień (np. w sobotę) pisać jaką mamy wagę, czy się utrzymuje, spada, czy rośnie i ile jeszcze do celu? Myślę, że mogłoby to nas motywować, bo nic tak nie przemawia w odchudzaniu do podświadomości jak liczby.

Super pomysł.

Chociaż u mnie to trochę potrwa, heh. Kończy mi się semestr, mam MNÓSTWO popraw i jedyne, na co mam teraz czas to siedzenie w domu i nauka. A bez ruchu nie schudnę, nie ma bata.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 16:23   #68
Magda_lena10
Raczkowanie
 
Avatar Magda_lena10
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 189
Dot.: Zaczynamy wspólne odchudzanie ? ;)

Spoko, ja jestem w trakcie pisania pracy mgr. i też nie mam za wiele czasu ale na ABS wieczorem zawsze znajdzie się chwila.
__________________
Wzrost: 158 cm
Waga 31.12.2012: 54,5 kg
Aktualnie: 51,5 kg
Cel: 50 kg
Magda_lena10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 17:27   #69
CleoDuquesne
BAN stały
 
Avatar CleoDuquesne
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 032
Dot.: Zaczynamy wspólne odchudzanie ? ;)

Hej dołączam się do was

Waże 49kg przy wzroście 163 cm.
Obwód w talii to ok. 63, w biuście ok. 80 i w biodrach (na pupie) ok 88 cm.
Przynajmniej tak było tydzień temu, ale obecna pogoda i samopoczucie zmusza mnie do różnych grzeszków typu tu pierniczek tu pawełek.
Od pół roku nie sięgałam po słodycze i nagle od 2 dni mam na nie taką chcicę, że nie mogę. I ciągle jem.

Moje plany to najpierw osiągnąć wagę 47 kg następnie 45 kg i potem utrzymać już taki stan.
W pasie chcę mieć 60 cm a w biodrach max 85 cm.

Świetny pomysł z tym cosobotnim ważeniem i dzieleniem się co, gdzie i jak.
Razem raźniej

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Karolinek1987 Pokaż wiadomość
witaj Baletnica ja miałąm tak samo prawie jak Ty schudłam z 60 kg do 53 a potem wakacje lenistwo i obżeranie i teraz muszę robić powtórkę z rozrywki;/ ale już dziś byłąm na siłowni i teraz już chcę regularnie. a co do herbaty czerwonej to kiedyś ją piłam i nawet na cellulit wpływała zbawiennie ale jakoś nie przepadam za jej smakiem;/
U mnie wręcz przeciwnie. W wakacje udało mi się trzymać wagę ok 46,5 - 47 kg i potem po wakacjach skoczyła do 49/50 kg.
Ja polecam zieloną herbatę.
Za czerwoną również nie przepadam, ale zieloną mogę pić hektolitrami
CleoDuquesne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 18:16   #70
Magda_lena10
Raczkowanie
 
Avatar Magda_lena10
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 189
Dot.: Zaczynamy wspólne odchudzanie ? ;)

CleoDuquesne przy Twoim wzroście waga 49 kilo (jak na moją dotychczasową wiedzę) to już za mało, a co dopiero 45 kg. Masz fantastyczne wymiary i aż Ci zazdroszczę! Oczywiście fajnie jeśli chcesz do nas dołączyć, chociaż na podstawie podanych przez Ciebie informacji wydaje mi się, że wystarczy jak będziesz wagę tylko utrzymywać a nie ją obniżać.

Moje menu dzisiejszego dnia:
Śniadanie: jajecznica bez tłuszczu z 2 jajek + pół kromki razowego chelba
Drugie śniadanie: Sonko lekkie z dynią i bieluchem + serek wiejski truskawkowy
Obiad: 80 g kotleta mielonego, pół ziemniaka i dużo gotowanej kapusty z marchewką
Kolacja: Sałatka neptun z tuńczyka i jajko na miękko

Mam jeszcze w lodówce jogurt danone owocowy -nie mogę się powstrzymać i chyba go wypije jeszcze dziś :P
__________________
Wzrost: 158 cm
Waga 31.12.2012: 54,5 kg
Aktualnie: 51,5 kg
Cel: 50 kg

Edytowane przez Magda_lena10
Czas edycji: 2012-10-24 o 18:50
Magda_lena10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 19:30   #71
CleoDuquesne
BAN stały
 
Avatar CleoDuquesne
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 032
Dot.: Zaczynamy wspólne odchudzanie ? ;)

Cytat:
Napisane przez Magda_lena10 Pokaż wiadomość
CleoDuquesne przy Twoim wzroście waga 49 kilo (jak na moją dotychczasową wiedzę) to już za mało, a co dopiero 45 kg.
Pewnie jakby chodziło o kogoś innego i bym przeczytała coś takiego (czyli moje wymiary, waga itp) to bym była tego samego zdania.

Ale w moim przypadku waga nie za bardzo pokazuje mój wygląd.
Mam spore boczki i napuchnięty brzuch.
W dodatku mam taką sylwetkę, że mój brzuch nie idzie prosto (nie zaokrągla się równo) tylko w dolnej części i wygląda to bardzo nieatrakcyjnie.
Wszystko zależy od budowy kości i zawartości tkanki tłuszczowej.
Bardzo dobrze się czułam z wagą 46,5 kg i chciałabym chociaż do niej wrócić. Obecnie czuję się nabrzmiała i nieatrakcyjna. Źle mi z moim wyglądem, to jest powód, dla którego chcę trochę zrzucić

_________________________ _________
będę bardzo wdzięczna za wszystkie głosy
KLIK

Edytowane przez CleoDuquesne
Czas edycji: 2012-10-24 o 19:31
CleoDuquesne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 20:32   #72
Karolinek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinek1987
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 755
Dot.: Zaczynamy wspólne odchudzanie ? ;)

pomysł z wpisywaniem wagi regularnie raz w tygodniu jest super ja nawt powiesiłam sobie na drzwiach kartkę na ktróej zapisuje swoją wagę Magdalena10 i Nyappy znam ten ból jak chce się trochę zająć formą i wyglądem a ty trzeba się uczyć i pisać pracę;/ ale damy radę

______________________
waga: 57kg
wymarzona waga:50 kg
Karolinek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 20:41   #73
withoutme19
Przyczajenie
 
Avatar withoutme19
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 27
Dot.: Zaczynamy wspólne odchudzanie ? ;)

Cześć dziewczyny!
Z tego co czytam tylko Ja tutaj jestem nowa i również chce do Was dołączyć ;]. Nie ma co się obijać tylko brać się do roboty, bo potem to już tym bardziej tego nie zrobie..! ;] A wydaje mi się, że w grupie jakoś lepiej.. dlatego założyłam konto..;D. Od jutra zaczynam i mam nadzieje, że nie skończy się to tak jak zawsze, czyli minus 2-3kg i znowu wracam do starych nawyków...;/! Ale tym razem ma być inaczej..;D Obiecałam sobie, że na półmetek będę miała swoją wymarzoną wagę i słowa dotrzymam..!
withoutme19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 22:59   #74
Karolinek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinek1987
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 755
Dot.: Zaczynamy wspólne odchudzanie ? ;)

czesc Withoutme jak sobie postanowisz to napewno się uda napisz coś więcej-ile chcesz zrzucić i jaki masz plan działania
Karolinek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 08:05   #75
Magda_lena10
Raczkowanie
 
Avatar Magda_lena10
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 189
Dot.: Zaczynamy wspólne odchudzanie ? ;)

Cytat:
Napisane przez withoutme19 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Z tego co czytam tylko Ja tutaj jestem nowa i również chce do Was dołączyć ;]. Nie ma co się obijać tylko brać się do roboty, bo potem to już tym bardziej tego nie zrobie..! ;] A wydaje mi się, że w grupie jakoś lepiej.. dlatego założyłam konto..;D. Od jutra zaczynam i mam nadzieje, że nie skończy się to tak jak zawsze, czyli minus 2-3kg i znowu wracam do starych nawyków...;/! Ale tym razem ma być inaczej..;D Obiecałam sobie, że na półmetek będę miała swoją wymarzoną wagę i słowa dotrzymam..!
Witaj w naszym gronie. Ja też zaczęłam odchudzanie od założenia tutaj konta i powiem Ci że od razu nabrałam energii do odchudzania. Dla mnie największa zmora są słodycze,a od kiedy się wkręciłam w to forum to nie jadłam ich ani razu (no prócz kawałka ciasta drożdżowego w któraś sobotę).
Jeśli chodzi o ważenie to cały tydzień się nie ważyłam, mam nadzieję że jak zrobię to w sobotę to się jeszcze bardziej zmotywuję.
__________________
Wzrost: 158 cm
Waga 31.12.2012: 54,5 kg
Aktualnie: 51,5 kg
Cel: 50 kg
Magda_lena10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 10:48   #76
CleoDuquesne
BAN stały
 
Avatar CleoDuquesne
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 032
Dot.: Zaczynamy wspólne odchudzanie ? ;)

Ja natomiast zapisałaś się na forum ze względu na wątki włosowe i biżuteryjne.
Potem zaczęłam wchodzić na wątki dietetyczne, bo stwierdziłam, że sama chyba nie dam rady (od 2 gimnazjum jestem na różnych dietach i zdrowym odżywianiu, a tak bardziej poważnie podeszłam do tego w 1 liceum). Kiedyś przy wzroście ok. 155 cm ważyłam 57 kg. Obecnie dążę do zdrowego i ładnego wyglądu. Nie chcę również wyglądać jak patyczak.
Co więcej chwyciło mnie przeziębienie jesienne i wygrzewam się w łóżku.
Jeszcze wczoraj mnie podkusiło na 2 czekoladowe pierniki i pawełka z toffi. Czułam się już fatalnie i potrzebowałam takiego zastrzyku energii.
Teraz nie ma żadnych wymówek i bierzemy się za siebie
_________________________ _________________________ _

Bardzo proszę wszystkich o głosy na facebook' u

KLIK.
Za wszystkie głosy dziękuję

Edytowane przez CleoDuquesne
Czas edycji: 2012-10-25 o 10:50
CleoDuquesne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 15:06   #77
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Zaczynamy wspólne odchudzanie ? ;)

Cytat:
Napisane przez Karolinek1987 Pokaż wiadomość
pomysł z wpisywaniem wagi regularnie raz w tygodniu jest super ja nawt powiesiłam sobie na drzwiach kartkę na ktróej zapisuje swoją wagę Magdalena10 i Nyappy znam ten ból jak chce się trochę zająć formą i wyglądem a ty trzeba się uczyć i pisać pracę;/ ale damy radę

Mam nadzieję.
Ja założyłam konto, żeby zrecenzować moje kosmetyki. Potem zaczęłam bywać na forum.
Ale waga stoi w miejscu. Ech, jeszcze tylko kilka tygodni i będę miała więcej czasu na ćwiczenia.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 16:17   #78
withoutme19
Przyczajenie
 
Avatar withoutme19
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 27
Dot.: Zaczynamy wspólne odchudzanie ? ;)

U mnie tak samo największą zmora to słodycze- jak chyba większość z nas...niestety.. No ale cóż trzeba się jakoś powstrzymać chociaż same wiemy jak jest ciężko..;D Mam tylko nadzieję, że mi się uda..;D Chociaż ta jesień mnie jakoś pozytywnie do tego nie nastawia...chyba "jesienna deprecha" dlatego nienawidze tej pory roku..! Ale stwierdziłam, że zawsze będzie stało coś na "przeszkodzie" żeby się zabrać za siebie, więc postanowiłam coś zmienić... A Wy jak tam? Udało się już coś schudnąć?
withoutme19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 16:54   #79
Magda_lena10
Raczkowanie
 
Avatar Magda_lena10
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 189
Dot.: Zaczynamy wspólne odchudzanie ? ;)

Cytat:
Napisane przez withoutme19 Pokaż wiadomość
U mnie tak samo największą zmora to słodycze- jak chyba większość z nas...niestety.. No ale cóż trzeba się jakoś powstrzymać chociaż same wiemy jak jest ciężko..;D Mam tylko nadzieję, że mi się uda..;D Chociaż ta jesień mnie jakoś pozytywnie do tego nie nastawia...chyba "jesienna deprecha" dlatego nienawidze tej pory roku..! Ale stwierdziłam, że zawsze będzie stało coś na "przeszkodzie" żeby się zabrać za siebie, więc postanowiłam coś zmienić... A Wy jak tam? Udało się już coś schudnąć?
Ja jak zakładałam tu swój profil startowałam z wagą 54,7 i to było na początku tego miesiąca. Tydzień temu ważyłam 53,2 więc jakiś efekt jest. Mam nadzieję stanąć w sobotę na wagę i zobaczyć chociaż 52,7. Tylko niestety idę na imprezę imieninową w sobotę do przyszłych teściów i nie wiem jaką waga się to skończy bo im się nie da odmówić.
__________________
Wzrost: 158 cm
Waga 31.12.2012: 54,5 kg
Aktualnie: 51,5 kg
Cel: 50 kg
Magda_lena10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 17:21   #80
withoutme19
Przyczajenie
 
Avatar withoutme19
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 27
Dot.: Zaczynamy wspólne odchudzanie ? ;)

Właśnie to jest najgorsze- patrzeć na te wszystkie pyszności i nie móc nawet nic spróbować...;|. Do tego moja mama co niedziele piecze takie pyszności i jak tutaj prowadzić diete?;D Ale teraz stwierdziłam, że nie ma uproś..;D!! szczególnie na imprezie- samo jedno piwo ma w cholere kalorii...no ale jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć B...
withoutme19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 20:55   #81
Karolinek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinek1987
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 755
Dot.: Zaczynamy wspólne odchudzanie ? ;)

oj, ja mam ten sam problem, w weekendy zawsze jestem u chłopaka a u niego nie da się nie jeść-rodzice ciągle coś gotują i pieką i nie wierzą, że sie nie jest głodnym;p ale za to idę jutro na siłownię i w sobotę też więc nastawiam się pozytywnie chociaż słyszłam dziś coś o śniegu z deszczem w najbliższym czasie;/ co do słodyczy, to jakiś czas temu zaczełam brać chrom i powiem wam, że ochota na słodkie jest mniejsza o wiele!
Karolinek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 21:32   #82
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Zaczynamy wspólne odchudzanie ? ;)

Cytat:
Napisane przez Karolinek1987 Pokaż wiadomość
oj, ja mam ten sam problem, w weekendy zawsze jestem u chłopaka a u niego nie da się nie jeść-rodzice ciągle coś gotują i pieką i nie wierzą, że sie nie jest głodnym;p ale za to idę jutro na siłownię i w sobotę też więc nastawiam się pozytywnie chociaż słyszłam dziś coś o śniegu z deszczem w najbliższym czasie;/ co do słodyczy, to jakiś czas temu zaczełam brać chrom i powiem wam, że ochota na słodkie jest mniejsza o wiele!

Też słyszałam, że weekend ma być śnieg. Deszcze przeżyję, właściwie nawet lubię, ale śnieg.. to co innego.
Poza tym zawsze mam takie głupie wrażenie, że w kurtkach zimowych wyglądam grubo i dziwnie, i że wszyscy się na mnie gapią.

Ja na szczęście nie mam problemu ze słodyczami. Na ogół jeśli się nie je przez jakiś czas, to człowiek się odzwyczaja i nie ma ochoty.

Ach, te obiadki poza domem. Chyba nikt się przed tym nie uchroni.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 14:25   #83
Lulla12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 540
Dot.: Zaczynamy wspólne odchudzanie ? ;)

A ja przytyłam 2 kg
Nie wiem jak to możliwe, odstawiłam leki, ćwicze na siłowni
Może odrobine przesadziłam ze słodyczami.
Dzisiaj:
Śniadanie: kanapka z białym serem, sok pomarańczowy.
Drugie śniadanie: batonik zbożowy.
Obiad: Gotowane na parze warzywa.
Kolacja: Prawdopodobnie jogurt naturalny.

Edytowane przez Lulla12
Czas edycji: 2012-10-26 o 14:27
Lulla12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 16:45   #84
CleoDuquesne
BAN stały
 
Avatar CleoDuquesne
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 032
Dot.: Zaczynamy wspólne odchudzanie ? ;)

Cytat:
Napisane przez Lulla12 Pokaż wiadomość
A ja przytyłam 2 kg
Nie wiem jak to możliwe, odstawiłam leki, ćwicze na siłowni
Może odrobine przesadziłam ze słodyczami.
Dzisiaj:
Śniadanie: kanapka z białym serem, sok pomarańczowy.
Drugie śniadanie: batonik zbożowy.
Obiad: Gotowane na parze warzywa.
Kolacja: Prawdopodobnie jogurt naturalny.
Przytycie może być spowodowane właśnie ćwiczeniem.
Mięśnie są cięższe od tłuszczy, toteż istnieje możliwość, że zwiększyłaś swoje mięśnie likwidując w ten sposób tkankę tłuszczową. Ale to dobra rzecz.
Ja się miałam dzisiaj ważyć, ale stchórzyłam...
CleoDuquesne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 06:44   #85
Karolinek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinek1987
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 755
Dot.: Zaczynamy wspólne odchudzanie ? ;)

włąśnie ja tez zauważyłam, że waga nie powie nam czy chudniemy czy nie, dlatego staram się nie wpaść znowu w manię ważenia bo jak się odchudzałam w tamtym roku to potrafiłam się ważyć kilka razy dziennie a wczoraj oczywiście byłąm u chłopaka i tu sałatka, tam ciasteczko, drink z teściem i jestem taka zła na siebie a jutro znowu jadę-jak tu odmówić?
Karolinek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 09:04   #86
Listopadowa_Dama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 99
Dot.: Zaczynamy wspólne odchudzanie ? ;)

Witam mam 24 lata i nazywam się Kaśka Zaczynam odchudzanie. 160 cm i 63 kg waze. Chciałabym do lata schudnac tak 48-50 kg bedzie idealnie. Wiec troche do zrzucenia jest.
Listopadowa_Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 09:26   #87
CleoDuquesne
BAN stały
 
Avatar CleoDuquesne
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 032
Dot.: Zaczynamy wspólne odchudzanie ? ;)

Cytat:
Napisane przez Listopadowa_Dama Pokaż wiadomość
Witam mam 24 lata i nazywam się Kaśka Zaczynam odchudzanie. 160 cm i 63 kg waze. Chciałabym do lata schudnac tak 48-50 kg bedzie idealnie. Wiec troche do zrzucenia jest.
Witamy i trzymamy kciuki
Jaki masz plan odchudzania ?
CleoDuquesne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 17:07   #88
Magda_lena10
Raczkowanie
 
Avatar Magda_lena10
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 189
Dot.: Zaczynamy wspólne odchudzanie ? ;)

Hej!
Wracam po weekendzie i oczywiście sobotnim ważeniu. Na wadze zobaczyłam 52,2 kg. Jestem zadowolona, bo jak widać waga nie stoi w miejscu, a 2,5 kilo w takim czasie to chyba zdrowe odchudzanie.
Co prawda w sobotę wieczorem były imieninki u przyszłych teściów, ale nie obżarłam się, pół kawałka karpatki, mięso, no i niestety ten majonez w sałatkach brrr. Jak tam Wasze rezultaty??

Witam Listopadową_Damę. Ja 4 lata temu ważyłam 65 kilo przy moim skromnym 158, i taka własnie dietą jak tutaj proponujemy, czyli zdrową, udało mi się dojść do 50 i chyba ze 2 lata miałam cały czas taką wagę. Trzymam kciuki i zapraszam do wspólnej diety!
__________________
Wzrost: 158 cm
Waga 31.12.2012: 54,5 kg
Aktualnie: 51,5 kg
Cel: 50 kg
Magda_lena10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 21:35   #89
bobowo
Przyczajenie
 
Avatar bobowo
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 11
Dot.: Zaczynamy wspólne odchudzanie ? ;)

Hej Dziewczyny pozwolę sobie do was dołączyć Mam nadzieję że przyjmiecie?
Obecnie ważę ok. 60 kg, wzrost 171 cm. Przez wakacje przybyło mi ok. 3kg - dziwne bo wiadomo że jak jest cieplej to człowiek się więcej rusza - a to basen, a to rower. No ale cóż począć..
Powiedziałam sobie dość i dwa tygodnie temu zapisałam się na fitness - obecnie chodzę 3 razy w tygodniu. Oprócz tego kręce hula-hoopem
Staram się ograniczać niezdrowe jedzenie - od soboty (czyli od wczoraj ) nie jem słodyczy, a od jutra ( bo początek tygodnia to dobry moment na takie zmiany) - przestaję jeść chipsy i produkty podobnego typu
Chciałabym zrzucić ok. 5kg, lecz zależy mi też na wymiarach - najbardziej chyba na upartych boczkach które nie chcą zniknąć i udach

Mam nadzieję że to mnie zmotywuje Trzymam za Was kciuki no i za siebie też
bobowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 07:56   #90
Karolinek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinek1987
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 755
Dot.: Zaczynamy wspólne odchudzanie ? ;)

Cytat:
Napisane przez bobowo Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny pozwolę sobie do was dołączyć Mam nadzieję że przyjmiecie?
Obecnie ważę ok. 60 kg, wzrost 171 cm. Przez wakacje przybyło mi ok. 3kg - dziwne bo wiadomo że jak jest cieplej to człowiek się więcej rusza - a to basen, a to rower. No ale cóż począć..
Powiedziałam sobie dość i dwa tygodnie temu zapisałam się na fitness - obecnie chodzę 3 razy w tygodniu. Oprócz tego kręce hula-hoopem
Staram się ograniczać niezdrowe jedzenie - od soboty (czyli od wczoraj ) nie jem słodyczy, a od jutra ( bo początek tygodnia to dobry moment na takie zmiany) - przestaję jeść chipsy i produkty podobnego typu
Chciałabym zrzucić ok. 5kg, lecz zależy mi też na wymiarach - najbardziej chyba na upartych boczkach które nie chcą zniknąć i udach

Mam nadzieję że to mnie zmotywuje Trzymam za Was kciuki no i za siebie też
Witaj Bobowo miło mi było czytać Twój wpis bo mam dokładnie tak samo jak Tytak samo przytyłąm przez wakację, też chcę zrzucuć 5 kg, też chodzę na fitness od dwóch tygodni i też trzy razy staram się nie jeść słodyczy a oprócz tego pieczywa białego i ziemniaków
mam nadzieję, że uda nam się soiągnać wymarzoną wagę
Karolinek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.