Jak się przygotować? - pierwsza/kolejna wizyta u ginekologa - zbiorczy! - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-14, 13:47   #271
morines
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 11
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

dziewczyny mam pytanie : otóż endokrynolog skierował mnie na badanie hormonów do ginekologa, w związku z nadmiernym owłosieniem na ciele, mam je wykonać w 1 tygodniu cyklu i w 2 tygodniu cyklu, czy ktoś miał wykonywane takie badanie i może napisać jak to wygląda?? I kolejne pytanie w jaki dzień wykonać badanie podczas krwawienia czy zaraz po??
morines jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 13:49   #272
jośka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

hey dziewczyny Mam pytanko. Strasznie sie boje 1 wizyty. Czy moge pojsc tam z moim boyem? Chcialabym by był przy mnie podczas badania bo nie chce byc sam na sam nago z lekarzem prosze odpowiedzcie czy mozna tak i jak lekarze to odbieraja
jośka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 14:39   #273
Agaciskos
Raczkowanie
 
Avatar Agaciskos
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 177
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

Oczywiście, ze możesz wejść z chłopakiem. Ale pamiętaj, ze to jest lekarz i to jest jego praca:P
Agaciskos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 15:29   #274
jośka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

pamietam ale jest dla mnie tak wazny ze chce by tam ze mna poszedl pierwszy raz i nie wyprosze mi go z tamtad tylko bedzie mogl byc caly czas?
jośka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 18:10   #275
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

wszystko zalezy od lekarza, ale moze sie nie zgodzic, ja bym nie chciala aby ktos byl ze mna w czasie wizyty(chyba ze bylabym w wyczekiwanej ciazy i chcialabym aby TZ byl przy badaniu usg), ginekolog to lekarz jak lekarz, nie wierze, ze na swoje pacjetki rozebrane od pasa w dol patrzy erotycznie, w dodatku lekarzowi mowisz czasem o roznych swoich dolegliwosciach, ja bym czula sie jeszcze bardziej skrepowana przy swoim chlopaku
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 18:13   #276
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

moim zdaniem na pewno wyprosi, no bez przesady Nawet mamę nastolatki wypraszają jak przyjdzie.


Chyba nie wiesz jak to wygląda, ty rozkraczona na wysokim fotelu, lekarz ci wkłada wziernik i na to wszystko patrzy zapewne bardzo młody chłopak
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 18:19   #277
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
moim zdaniem na pewno wyprosi, no bez przesady Nawet mamę nastolatki wypraszają jak przyjdzie.


Chyba nie wiesz jak to wygląda, ty rozkraczona na wysokim fotelu, lekarz ci wkłada wziernik i na to wszystko patrzy zapewne bardzo młody chłopak
zgadzam sie, mama to mama, siostra, kolezanka, ale facet ktory to zobaczy, a potem uslyszy jak odpowiadasz na pytania o np.wydzieline z pochwy, jakies zwyczajne kobiece sprawy, to moze sie wystraszyc, faceci dosc malo wiedza o kobiecym ciele, wczoraj moj kolega do mnie" nie wiedzialem ze jajniki mogą bolec"
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-14, 19:16   #278
jośka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

ja wole isc z boyem niz z mama truskawkowawiosna i tu Cie zadziwie ale moj sie nie przestrzaszy bo sam ze mna zaczal rozmowy o tym i rozmawiamy bardzo czesto o bardzo intymnych kobiecych sprawach (np rodzaju sluzu okreslajac dzien cyklu Bardzo troszczy sie o mnie i dlatego nie boje sie nawet glupiego wziernika miedzy moimi nozkami ze zobaczy)

Edytowane przez jośka
Czas edycji: 2007-02-14 o 20:19
jośka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 19:57   #279
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

Cytat:
Napisane przez jośka Pokaż wiadomość
ja wole isc z boyem niz z mama truskawkowawiosna i tu Cie zadziwie ale moj sie nie przestrzaszy bo sam ze mna zaczal rozmowy o tym i rozmawiamy bardzo czesto o bardzo intymnych kobiecych sprawach (np rodzaju sluzu okreslajac dzien cyklu Bardzo troszczy sie o mnie i dlatego nie boje sie nawet glupiego wziernika miedzy moimi nozkami ze zobaczy)
nie zapominaj ze faceci to wzrokowcy, jak zobaczy obcego faceta majstrujacego przy Tobie to moze miec mieszane uczucia idz prywatnie, bo lekarze przyjamujacy na fundusz, sa na ogol mniej wyrozumiali, bedzie dobrze nie boj sie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 17:14   #280
yaGódka
Raczkowanie
 
Avatar yaGódka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 179
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

Hej.I mnie czeka pierwsza wizyta u ginekologa...Mam 16,5 lat. Dzisiaj byłam u dermatologa (bo mam problemy z trądzikiem) i pani doktor stwierdziła ,że pojedyncze pryszczki które tworzą mi się wzdłuż lini rzuchwy mogą mieć przyczyne w hormonach.Poleciła mi iść do ginekologa ( a jak dowiedziała się ,że bardzo nieregularnie miesiączuje,raptem na ok17 miesiączek miałam 5;|,to już wogole powiedziała ze mam isc do gina). Kurcze boje się. Tym bardziej ze chyba jeszcze w tym tygodniu pojde do lekarza. Powiedzcie mi czy musze isc z mama? Dermatolog powiedziała mi niby,ze jestem jeszcze niepełnoletnia i musze isc z mama.Ale moze niekoniecznie?
__________________
'..gdzie ten czas, kiedy wszyscy bali się nas?..'


yaGódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 19:41   #281
guleczek
Rozeznanie
 
Avatar guleczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z komputerka :D
Wiadomości: 634
GG do guleczek Send a message via Skype™ to guleczek
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

a ja prawdopodobnie wybiorę się w przyszlym tygodniu... stresuję się jak diabli, chcę iść się zbadac i poprosić o dobranie tabletek antykoncepcyjnych, mam 17 lat i wiem że ten "pierwszy raz" juz niedlugo a obawiam się ze sama prezerwatywa moze nie wystarczyc, pozatym, czemu tylko na glowie faceta ma spoczywac odpowiedzialnosc za zabezpieczanie przed ciaza? no to takie moje skromne zdanie... , w zwiazku z moją pierwszą wizytą mam kilka pytań: idac z kasy chorych nie musze nic placic? mając 17 lat nie muszę iść z rodzicem i czy mogę sama (wolalabym to drugie rozwiazanie) oraz czy rozebrać muszę się cała czy tylko od pasa w dól? (słyszałam rozne opinie) pozdrawiam ciepło i z góry dziekuje za odpowiedź
__________________
Mam 152 cm wzrostu, małe jest piękne
67kg-->64,8kg-->45kg

Dbam o włosy- pokochałam moje kręciołki! STOP prostownicy!

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
guleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-19, 19:57   #282
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

Cytat:
Napisane przez yaGódka Pokaż wiadomość
Hej.I mnie czeka pierwsza wizyta u ginekologa...Mam 16,5 lat. Dzisiaj byłam u dermatologa (bo mam problemy z trądzikiem) i pani doktor stwierdziła ,że pojedyncze pryszczki które tworzą mi się wzdłuż lini rzuchwy mogą mieć przyczyne w hormonach.Poleciła mi iść do ginekologa ( a jak dowiedziała się ,że bardzo nieregularnie miesiączuje,raptem na ok17 miesiączek miałam 5;|,to już wogole powiedziała ze mam isc do gina). Kurcze boje się. Tym bardziej ze chyba jeszcze w tym tygodniu pojde do lekarza. Powiedzcie mi czy musze isc z mama? Dermatolog powiedziała mi niby,ze jestem jeszcze niepełnoletnia i musze isc z mama.Ale moze niekoniecznie?
nie wydaje mi się, aby obecnośc mamy byla obowiazkowa, to lekarz jak lekarz, masz problemy ze zdrowiem, normalna wizyta lekarska, nikt Cie operowal nie bedzie, lekarz po prostu zbada, czy wszystko jest w porządku, masz juz prawie 17 lat, mala dziewczynka nie jestes, ja zawsze jak szlam na jakakolwiek wizyte lekarska z mama, to jakos nie potrafilam byc do konca swobodna w rozmowie z lekarzem

Cytat:
Napisane przez guleczek Pokaż wiadomość
a ja prawdopodobnie wybiorę się w przyszlym tygodniu... stresuję się jak diabli, chcę iść się zbadac i poprosić o dobranie tabletek antykoncepcyjnych, mam 17 lat i wiem że ten "pierwszy raz" juz niedlugo a obawiam się ze sama prezerwatywa moze nie wystarczyc, pozatym, czemu tylko na glowie faceta ma spoczywac odpowiedzialnosc za zabezpieczanie przed ciaza? no to takie moje skromne zdanie... , w zwiazku z moją pierwszą wizytą mam kilka pytań: idac z kasy chorych nie musze nic placic? mając 17 lat nie muszę iść z rodzicem i czy mogę sama (wolalabym to drugie rozwiazanie) oraz czy rozebrać muszę się cała czy tylko od pasa w dól? (słyszałam rozne opinie) pozdrawiam ciepło i z góry dziekuje za odpowiedź
nie musisz nic placic, przychodzisz do przychodni z ksiażeczką, rejestrujesz się i juz. cala wizyta jest bezplatna, nawet, jezeli lekarz robi Ci usg czy cytologie, tak samo z wypisywaniem recept

jestes juz prawie pelnoletnia, obecnosc rodzica nie wydaje sie konieczna, rozbierasz sie od pasa w dol, mozesz zalozyc szeroką spodnice albo dlugi sweter i zdjąc tylko majtki
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 20:04   #283
guleczek
Rozeznanie
 
Avatar guleczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z komputerka :D
Wiadomości: 634
GG do guleczek Send a message via Skype™ to guleczek
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

dzieki za odpowiedź ulżyło mi i jakoś mniej stresu... na dodatek mój chłopak strasznie chce sie ze mną tam wybrać i dzielnie czekać w poczekalni... tak sie zastanawiam czy z nim wszystko ok
no nic... byle do przyszlego wtorku... mam nadzieje ze nie stchorze, i tak kiedys musze tam iść
__________________
Mam 152 cm wzrostu, małe jest piękne
67kg-->64,8kg-->45kg

Dbam o włosy- pokochałam moje kręciołki! STOP prostownicy!

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
guleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 20:19   #284
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

Cytat:
Napisane przez guleczek Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedź ulżyło mi i jakoś mniej stresu... na dodatek mój chłopak strasznie chce sie ze mną tam wybrać i dzielnie czekać w poczekalni... tak sie zastanawiam czy z nim wszystko ok
no nic... byle do przyszlego wtorku... mam nadzieje ze nie stchorze, i tak kiedys musze tam iść
złoty chłopak, troszczy się o Ciebie, dobrze to o nim swiadczy, a Ty bedziesz mniej zestresowana czekając w poczekalni bedzie dobrze
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 15:00   #285
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
przychodzisz do przychodni z ksiażeczką
O jaką książeczkę chodzi?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 15:11   #286
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

ubezpieczeniową
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 16:39   #287
Zaliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 76
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

Mam pytanie, jak to jest z tym wziernikiem i cytologią u dziewic? byłam na mojej pierwszej wizycie u ginekologa (wiem, że długo zwlekałam...) i po takim ogólnym badaniu pani doktor stwierdziła, że wygląda na to, że pochwa i podbrzusze są w porządku, ale ponieważ jestem dziewicą nie będzie stosować wziernika a o cytologii nie ma mowy - nie tylko na pierwszej wizycie, ale dopóki nie zacznę współżyć. Chyba, że zaczęłabym stosować tampony, ale nie mam takiego zamiaru. I teraz taka sprawa, że ponieważ mam trochę "inne zasady" to chcę sobie poczekać ze współżyciem aż się z moim chłopakiem pobierzemy, więc a propos tych wyżej wspomnianych badań - czy to jest "bezpieczne" czekać np jeszcze rok lub półtora na wykonanie ich już po rozpoczęciu współżycia?
P.S. moja pierwsza wizyta - bez problemów i skrępowania, bardzo miło, u kobiety
Zaliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 18:38   #288
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

zalezy od lekarza, niektorzy lekarze uzywaja malego wziernika, a niektorzy rezygnuja z cytologii, ale wg mnie jestes juz w wieku gdy cytologie powinno sie wykonac, moj obecny ginekolog, powiedzial, ze nie dziewicę mozna zbadac tak, aby nie zrobic jej krzywdy, ale nie kazdy lekarz potrafi

ja swoja pierwsza cytologie(i pierwsza wizyte jednoczesnie) wspominam koszmarnie, bylam dziewica, a wspaniala pani doktor badala mnie jak dorosla kobiete, mimo, ze widziala jaki bol mi sprawia, zero delikatnosci i wyczucia

jezeli masz fajna pania doktor,to warto by zrobic wreszcie te cytologie, z tego co mi wiadomo, rak szyjki macicy nie jest zarezerwowany wylacznie dla kobiet wspolzyjacych
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 19:24   #289
emi771
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

Witam
Mam 19 lat nie bylam jeszcze u ginekologa nie spieszy mi sie.Boje sie,jakos nie moge sie zebrac.Wspolzylam juz i mam stalego partnera.Mam pytanie co to jest badanie per rectum?? na czym to polega? Czy na pierwszej wizycie mosze byc badana? Co to jest cytologia?
Kisses
emi771 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-20, 19:45   #290
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

Cytat:
Napisane przez emi771 Pokaż wiadomość
Witam
Mam 19 lat nie bylam jeszcze u ginekologa nie spieszy mi sie.Boje sie,jakos nie moge sie zebrac.Wspolzylam juz i mam stalego partnera.Mam pytanie co to jest badanie per rectum?? na czym to polega? Czy na pierwszej wizycie mosze byc badana? Co to jest cytologia?
Kisses
Badanie per rectum to badanie przez odbyt. Wykonuje sie je -czasami- u dziewic, zatem Tobie juz nie grozi.
Zasadniczo na pierwszej wizycie powinnas byc zbadana, w koncu po to idziesz
Uzyj wyszukiwarki - byl watek z dokladnym opisem co to jest cytologia i jak przebiega. Tu masz link do watku, w ktorym jest wyjasnione jak uzywac wyszukiwarki: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=wyszukiwarka
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 20:04   #291
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

z badaniem per rectum mozesz się spotkać u gastrologa

nie potrzebnie się obawiasz wizyty u ginekologa.
Badanie przebiega szybko i nie boli. zazwyczaj lekarz cie zagaduje, żebyś nie skupiała się na samym badaniu.

Jesli współżyjesz, to warto, abys robiła cytologię co najmniej raz w roku. Dużo nie kosztuje, często jest wliczona w cenę wizyty, a dużo mówi o stanie twojej pochwy, a tym samym o stanie twojego zdrowia
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 22:30   #292
***e***
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

Ja niby I wizyte mam za soba, niby bo wizyta byla bez badania,poniewaz jestem dziewica doktorka stwierdzila ze chce mi oszczedzic stresu i nie zbada mnie tylko wyslala na usg, a tam wykryto mi torbiel 9cmx9cm i przepisano diane 35 ze by sie ten torbiel zmniejszyl i za 4 miesiace do kontroli a jak diane nie pomoga to niestety opracja, dziewczyny co o tym myslicie, diane na torbiel? mojej kolezance na torbiel przepisano jakis antybiotyk a mi hormony, moze wybrac sie do innego gin?
***e*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 08:38   #293
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

A ja słyszałam właśnie o przepisywaniu hormonów na torbiele i że pomagają. Zaufaj trochę lekarzowi.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 13:20   #294
emi771
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

Dzięki za wszystkie rady kisses
emi771 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 23:46   #295
krybcy896
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Krak
Wiadomości: 39
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

A ja mam pytanie: mianowicie wizytę mam umówioną na ten poniedziałek. Głównie z powodu tego, że pierwszy raz od ponad roku, mój okres trwa już 13 dni... i nie wydaje sie kończyć. więc - jeżeli dalej będzie trwał, do poniedziałku, czy może zostać wykonane badanie? Boję się, że będę krwawić na fotelu ;/
krybcy896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 15:07   #296
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

Jeżeli trzeba to i wtedy się robi badanie. Ale to już zdecyduje lekarz.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 21:43   #297
oliwka19
Przyczajenie
 
Avatar oliwka19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

Zamierzam isc w najbliższym czasie do ginekologa tylko sie zastanawiam jak dlugo trzeba czekac na wolny termin bo na prywatnego ginekologa nie mam za bardzo pieniedzy a coś mnie zaczęlo bolec po prawej stronie... Kolezanka mi cos wspominala ze okolo 2 miesiecy, czy to prawda?
__________________
W życiu, jak w baśni, im bliżej celu tym więcej przeciwieństw.
oliwka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 21:47   #298
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

zależy w jakiej przychodni. popytaj znajome ile one czekają.
ale termin ok. 2 miesięcy wydaje mi się prawdopodobny.
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 22:40   #299
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

2 miesiace masakra, a jak dziewczyna ma nieregularne miesiaczki to juz koszmar...

w swojej rodzinnej miejscowosci czekalam ok 2 tygodni, we Wroclawiu gdy rejestrowalam sie w szpitalu, przyszlam rano o 8 zapisac sie a lekarz przyjmowal od 9, najlepiej zadzwon i zapytaj
jezeli Ci powiedza, ze masz czekac bardzo dlugo, to mow od razu, ze masz problem, odczuwasz bol i nie mozesz tyle czekac

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-02-25 o 22:42 Powód: dopisek
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 08:10   #300
krybcy896
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Krak
Wiadomości: 39
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa

Byłam u ginekologa po raz pierwszy. Zbadał na fotelu ułożenie narządów, potem miałam zrobione USG. Niestety nieco mnie to wszystko bolało, nie wiem czy ze stresu czy z braku delikatności. Wizyta sporo mnie kosztowała :/ Poza tym przepisano mi mnostwo tabletek, z których jak sprawdziłam w wykazie jedne służą wyleczeniu mojego problemu. Właściwie to nawet nie wiem, czy dobrze mnie zbadano. Może warto zmienić ginekologa? Skoro nawet nie wiem co mi jest, a dostałam pełno tabletek? Nie zbadano mi też piersi i ogólnie czuję się niedobadana :P
krybcy896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-10 14:00:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.