Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XII 2012 - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-05, 13:23   #3541
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Czy ten czop zawsze musi być z krwią i czy jego musi być duzo? Jej cos dziwnego ze mnie wyszło...ale jakoś mało
__________________
Iza - łowca zabawek

Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:23   #3542
jagnna
Zakorzenienie
 
Avatar jagnna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 767
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Odnośnie zwierzątek wyciągających jedzonko na dywany:

Znam to z autopsji i teraz dam wam radę cioci jagnny: trzeba im zmienić miskę na szerszą/płytszą. Po prostu jak się zabierają do jedzenia ocierają im się wąsy o ścianki miski i je to wk****a Moja kotka tak robiła i trzeba było dywan czyścić kilka razy w tygodniu nawet, bo ta karma wyglądała potem jak
Zamiast do miski zaczęłam jej wywalać łiskasa na talerzyk. I co? I ustało jak ręką odjął, a dywanu nie trzeba już szorować ;]
I żeby nie było - nie wymyśliłam tego sama, tylko wyczytałam, a potem potwierdziłam u weta. Więc śmiało możecie stosować :P
jagnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:25   #3543
kia_mia
Zadomowienie
 
Avatar kia_mia
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 791
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez halwaya Pokaż wiadomość
Aerien - super się czytało - dzięki za opis. Cieszę się, że jesteś taka szczęśliwa i wszystko jest OK. Dużo zdrówka dla Was.

Weronika - jak ty pięknie wyglądasz - wszystkie kg są chyba w brzuchu, bo wielki - a ty szczuplutka

Agasobo - tak tak.. moja koleżanka tu urodziła synka własnie 5 listopada - i dla niej jest to faktycznie remember, remember tylko ona miała cesarkę - a ja nie wiem kiedy moje zdecyduje się wyjść..

Tż sobie w pracy załatwił nadgodziny w tym tyg i dzięki temu w piątek już o 10 rano skończy pracę - to będzie mógł ze mną pojechać w piątek do położnej.
W zasadzie mogłabym jechać sama, ale nie wiem jak coś się rozrusza, albo mi wody odejdą to nie chcę wtedy prowadzić. Mój ojciec się nie podejmie jeżdżenia tutaj też.. a nie chcę znów prosić znajomych..

Tata w ogóle boi się mnie samą zostawić - wysłałam go na spacerek - co tak będzie siedział uświadomiłam mu, że zanim trzeba by było jechac do szpitala to zdąży z miasta wrócić Zatem tata poszedł po pączki do kawki Eh, jak ja mam z nim dobrze.


Ale Ty masz dobrze z tym Tatusiem
Az doszłam do wniosku, ze moj tż to w ogole o mnie nie dba !! Moglam od poczatku kazać skakac nad soba i w ogole a co tam mogl sie powysilać przez 9 mieiscy,.... tak to go nigdy raczej po jakies zachcianki nie wysyłałam, w domu tez mnie nie wyręcza... Ehh.. czemu ja do tego doprowadziłam w ogole mogłam zgrywać sierotkę marysię i lepiej bym na tym wyszła
__________________


kia_mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:26   #3544
AnnaEf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Częstochowa / Katowice
Wiadomości: 765
GG do AnnaEf
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Zgaga mnie zabija. już nie mogę dziewczyny naprawdę
AnnaEf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:26   #3545
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Ja mam tak przed snem i bardzo mnie to irytuje, bo najpierw wypiję dużą ilość płynów, bo mnie suszy, a potem wstaję co godzinę do toalety...
Ale nie będę rezygnować z picia ( jakoś dziwnie to zabrzmiało ), bo pewnie jakiś powód tego jest.
mam to samo
ale tak jak piszesz - suszy to piję widać organizm potrzebuje

Cytat:
Napisane przez justa86 Pokaż wiadomość
Hej
Ja po wizycie, srednio zadowolona wiec musialam to odespac....
Jutro do szpitala wiec juz mam stresa, maja mi zrobic nadania, zmierzyvc i decydowac czy CC, nie wiem czemu lekarz juz nie mogl podjac takiej decyzji ale stwierdzil ze dezycje podejmie ordynator juz na oddziale.
Tak wiec nadal nie wiem kiedy bedzie Kubus z nami, ale moze juz jutro? martwie sie bo z kazdym dniem lozysko coraz mniej wydolne a oni nie chca mi powiedziec czy mi zrobia na 100% cc mimo ze wszyscy dookola twierdza ze przy takiej wadze dziecka i moich gabarytach bede miala na 100% ..... zobaczymy
Aha - pozamykana na 4 spusty, w ktg nic ciekawego

Ktos dzis urodzil?



nie wiem jak wy to robicie ale ja już normalnie nie mogę siedzieć przy kompie
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:27   #3546
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez Gabi2 Pokaż wiadomość
Czy ten czop zawsze musi być z krwią i czy jego musi być duzo? Jej cos dziwnego ze mnie wyszło...ale jakoś mało
Nie koniecznie Może być przeźroczysty i wychodzić fragmentami
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:27   #3547
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez agasobo Pokaż wiadomość
za jutro



jeszcze masz szansę na remember

a Twój tatko super



Edziu - wiesz, że ja bym nie użyła słowa "przyjemnie"
no dobra pojechałam
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 13:28   #3548
kia_mia
Zadomowienie
 
Avatar kia_mia
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 791
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez AnnaEf Pokaż wiadomość
Zgaga mnie zabija. już nie mogę dziewczyny naprawdę

Mnie też teraz złapała.... ale chyba wiem dlaczego..od rana tak cudnie się dziś odzywiam na sniadanie zjadlam słoniol i żelki... i wszystko cola zapijam ..... teraz idę sobie zrobić frytki bo juz dawno nie jadłam ...
__________________


kia_mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:29   #3549
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez AnnaEf Pokaż wiadomość
Zgaga mnie zabija. już nie mogę dziewczyny naprawdę
Współczuję

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość

nie wiem jak wy to robicie ale ja już normalnie nie mogę siedzieć przy kompie
Ja leżę przy kompie
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:29   #3550
rosllinka
Rozeznanie
 
Avatar rosllinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 513
GG do rosllinka
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez kaaamila1 Pokaż wiadomość
Kia- jeszcze raz zapytam, bo nie wiem czy widziałaś. To chodziło o moje zasłony w sypialni Pokazuje fotkę.
Mi tez się bardzo podobają te zasłony i zwróciłam na nie uwagę wcześniej. Ciekawy patent z tymi spinkami


Cytat:
Napisane przez aerien83 Pokaż wiadomość

OPIS MOJEGO PORODU

[...]
Wzruszyłam się
I dzięki za rady

Cytat:
Napisane przez asia84 Pokaż wiadomość
Ja dostałam taki kojec we wrześniu na urodziny i od tej pory się z nim nie rozstaje. Jak dla mnie jest super. No i potem przyda się dla maluszka, np. do karmienia.
Dzięki, to chyba zamówię. Na All jest z gratisową książką i mogę odebrać osobiście bo mam niedaleko Mimo, że się obkładam poduszkami to i tak później czuję się połamana
__________________
*** Patrycja*** 16.12.2o12 ***
rosllinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:30   #3551
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez kia_mia Pokaż wiadomość
Mnie też teraz złapała.... ale chyba wiem dlaczego..od rana tak cudnie się dziś odzywiam na sniadanie zjadlam słoniol i żelki... i wszystko cola zapijam ..... teraz idę sobie zrobić frytki bo juz dawno nie jadłam ...
Ja też se fryty zrobię A co I będę mega gruuuba
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 13:30   #3552
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
he he
ja pierwsze rodziłam w Łasku, bo tam pracował mój lekarz, a teraz przeniół się do Pabianic i jak miałam skurcze w 30 tc, to kazał mi jechać tam na IP i położna środowiskowa co przyjeżdża do mnie do domu od jakiś 2 miesięcy też tam pracuję, dla mnie lekarze i położne super, zobaczymy jak przy porodzie będzie
a kto Cię prowadzi?

Położne były super, super kobitki. Te od noworodków do bani-usadziły dupy i żeby im broń boże nie przeszkadzać(byłam po cc więc sprawna mniej). Lekarze się pozmieniali. Przy porodzie miałam Salską. Ordynator(Stróżycki) zajrzał o 20(a rodziłam od 8rano) i zadecydował o cięciu.

Minus za to, że przyjęli mnie po terminie w niedziele a dopiero w środę miałam USG.
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:32   #3553
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość

nie wiem jak wy to robicie ale ja już normalnie nie mogę siedzieć przy kompie
Ja wbrew pozorom nie siedzę cały czas przy kompie, często od niego odchodzę i robię inne rzeczy.
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:33   #3554
halwaya
Zakorzenienie
 
Avatar halwaya
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 281
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez kia_mia Pokaż wiadomość
Ale Ty masz dobrze z tym Tatusiem
Az doszłam do wniosku, ze moj tż to w ogole o mnie nie dba !! Moglam od poczatku kazać skakac nad soba i w ogole a co tam mogl sie powysilać przez 9 mieiscy,.... tak to go nigdy raczej po jakies zachcianki nie wysyłałam, w domu tez mnie nie wyręcza... Ehh.. czemu ja do tego doprowadziłam w ogole mogłam zgrywać sierotkę marysię i lepiej bym na tym wyszła
To zacznij teraz z miną cierpiętnicy chodzić po domu może go to ruszy.. 3 trymestr w końcu najcięższy dla nas.. ja do 8 miesiąca jakoś się trzymałam i było ok i nie oczekwiłam nadskakiwania.. ale ostatnie 2 miesiące to już po mnie widać, że sierotka ze mnie - ze sofy to najlepiej dźwigiem mnie podnosić

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Ja wbrew pozorom nie siedzę cały czas przy kompie, często od niego odchodzę i robię inne rzeczy.
ja też.. czasami w telefonie obczaję.. jednak nałóg jest
__________________
Eva ur. 13.11.2012
Iga ur. 21.11.2015


halwaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:33   #3555
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Aga czekaj na mnie
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:34   #3556
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
Nie koniecznie Może być przeźroczysty i wychodzić fragmentami
Dobra potraktuje to jako "incydent", jutro mam wizytę, nic mnie nie boli itd więc nie ma co siać paniki nawet jeśli to był fragment czopa
__________________
Iza - łowca zabawek

Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:34   #3557
rosllinka
Rozeznanie
 
Avatar rosllinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 513
GG do rosllinka
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Sola, a jutrzejsze spotkanie aktualne? Bo ja może ominęłam jakieś posty...
Pogoda taka do d...
__________________
*** Patrycja*** 16.12.2o12 ***
rosllinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:35   #3558
agasobo
Zadomowienie
 
Avatar agasobo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 457
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez kaaamila1 Pokaż wiadomość
Aga- to biedaczek, ale szyneczka złagodziła ból Legowisko mojego psa jest głównie przeznaczone jako miejsce na jego zabawki..chociaż ostatnio dwa razy przyłapałam go na spaniu w nim
mój to tak łazi - albo śpi koło łóżeczka dla małego, albo idzie " do siebie"

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
Aga!!! Daruj sobie Kobieto te szczegółowe opisy okolic odbytowych Ja tu jem!!!
smacznego Kochana

Cytat:
Napisane przez kia_mia Pokaż wiadomość
Agasobo teraz mi się przypomniało, że coś pisałaś o piesku, ze tak sobie dupkę skubał.. Moja też jak miała pchełki to sobie obgryzła i to chyba w jeden, czy dwa dni gdzie ja ciągle ją pilnowałam, zeby nie gryzła miała placek jak pawian na tyłku !! olaboga... no ale na szczęscie pomogły kropelki na pchełki i pozniej juz zadnego problemu nie było, ale chyba miesiąc trwało az jej wszystko dokładnie odrosło
no mój akurat ma długie włosy, to myślę, że z pół roku to zejdzie
__________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
- Walt Disney

Antek 18.11.2012
agasobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:36   #3559
meiadeleite
Raczkowanie
 
Avatar meiadeleite
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Ja wbrew pozorom nie siedzę cały czas przy kompie, często od niego odchodzę i robię inne rzeczy.
No ja też nie, bez przesady, po prostu się nie wylogowuję
__________________
proście, a będzie wam dane
meiadeleite jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 13:36   #3560
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez rosllinka Pokaż wiadomość
Sola, a jutrzejsze spotkanie aktualne? Bo ja może ominęłam jakieś posty...
Pogoda taka do d...
Tak o 12 w ZT
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:37   #3561
agasobo
Zadomowienie
 
Avatar agasobo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 457
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez EdziaO Pokaż wiadomość
Aga czekaj na mnie

staram się

w nocy jak nie mogłam spać i się tak rzucałam, to byłam taka zmęczona, że sobie pomyślałam, że jakby mi wody odeszły, to bym nie dała rady jechać i urodzić, tylko bym chyba dalej leżała.....
wolałabym żeby jak coś, to żeby rano mi odeszły, jakoś mam więcej energii wtedy...
__________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
- Walt Disney

Antek 18.11.2012
agasobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:38   #3562
halwaya
Zakorzenienie
 
Avatar halwaya
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 281
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

a ja się zastanawiam.. jeszcze ok 40+ stron do końca wątku zostało.. czy uda mi się urodzić w tym
__________________
Eva ur. 13.11.2012
Iga ur. 21.11.2015


halwaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:39   #3563
AnnaEf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Częstochowa / Katowice
Wiadomości: 765
GG do AnnaEf
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez kia_mia Pokaż wiadomość
Mnie też teraz złapała.... ale chyba wiem dlaczego..od rana tak cudnie się dziś odzywiam na sniadanie zjadlam słoniol i żelki... i wszystko cola zapijam ..... teraz idę sobie zrobić frytki bo juz dawno nie jadłam ...
No tak frytki na pewno pomogą a ja dziś grzecznie bułeczkę z pomidorem zjadłam. nawet bez soli. i delikatną herbatę jaśminową wypiłam ja nie wiem po czym mam zgagę

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
Współczuję

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------



Ja leżę przy kompie
Ja też leżę tak jak pani doktor kazała: na lewym boczku nikt się nie może do mnie doczepić

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
Ja też se fryty zrobię A co I będę mega gruuuba
to ja sobie zrobię w czwartek może. Skoro i tak mam zgagę to co mi tam zależy a swoją drogą, muszę ich zjeść tak dużo żeby po porodzie już mi się nie zachciewało także ja to zrobię w dobrym celu
AnnaEf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:40   #3564
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez EdziaO Pokaż wiadomość
a kto Cię prowadzi?

Położne były super, super kobitki. Te od noworodków do bani-usadziły dupy i żeby im broń boże nie przeszkadzać(byłam po cc więc sprawna mniej). Lekarze się pozmieniali. Przy porodzie miałam Salską. Ordynator(Stróżycki) zajrzał o 20(a rodziłam od 8rano) i zadecydował o cięciu.

Minus za to, że przyjęli mnie po terminie w niedziele a dopiero w środę miałam USG.
Bogusławski, a ordynatorem jest Kwiatkowski (jego stempel mam na wypisie)

położne jak leżałam fajne były, bo ciągle wyłam z tęsknoty za córką, to przychodziły, usiadły, pogadały, pocieszyły, normalnie szok

ciekawa jestem tych od dzieci, bo w Łasku też były okropne, ale postraszyłam je rzecznikiem praw pacjenta i od razu było inaczej
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:42   #3565
rosllinka
Rozeznanie
 
Avatar rosllinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 513
GG do rosllinka
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Tak o 12 w ZT
A kto ma być bo jakaś zakręcona jestem...
Gabi bedziesz?
Peperonik chyba?
meiadeleite ?
może wymienimy się tel.?
ktoś jeszcze się zgłosił ?
__________________
*** Patrycja*** 16.12.2o12 ***
rosllinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:42   #3566
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez agasobo Pokaż wiadomość
staram się

w nocy jak nie mogłam spać i się tak rzucałam, to byłam taka zmęczona, że sobie pomyślałam, że jakby mi wody odeszły, to bym nie dała rady jechać i urodzić, tylko bym chyba dalej leżała.....
wolałabym żeby jak coś, to żeby rano mi odeszły, jakoś mam więcej energii wtedy...
ja tak myslałam jak wracałam ze szpitala po 19 właśnie. I mówię do TŻa że ja sobie nie wyobrażam, zeby się teraz zaczęło. Chce mi się spać, chcę do domu i nie mam energii. Za to jak moja kumpela wysłała mi strzałkę o 4 rano, że się zaczyna to mój małż tylko stęknął-wybierz sobie bardziej ludzką poręJa wybieram okolice 7 rano
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:43   #3567
happy_eve
Wtajemniczenie
 
Avatar happy_eve
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 950
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez weronika23 Pokaż wiadomość
noooo maja wywyolywac w piatek sie okaze kiedy czy w sobote czy w poniedz bo termn wedlug om minal wiec nasze zdj pooo terminie i 20 plus jak nie wiecej
Piękna piłeczka

Cytat:
Napisane przez justa86 Pokaż wiadomość
Hej
Ja po wizycie, srednio zadowolona wiec musialam to odespac....
Jutro do szpitala wiec juz mam stresa, maja mi zrobic nadania, zmierzyvc i decydowac czy CC, nie wiem czemu lekarz juz nie mogl podjac takiej decyzji ale stwierdzil ze dezycje podejmie ordynator juz na oddziale.
Tak wiec nadal nie wiem kiedy bedzie Kubus z nami, ale moze juz jutro? martwie sie bo z kazdym dniem lozysko coraz mniej wydolne a oni nie chca mi powiedziec czy mi zrobia na 100% cc mimo ze wszyscy dookola twierdza ze przy takiej wadze dziecka i moich gabarytach bede miala na 100% ..... zobaczymy
Aha - pozamykana na 4 spusty, w ktg nic ciekawego
To oby już jutro Ci zrobili cc
__________________
Tymcio 01.12.2012
happy_eve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:46   #3568
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
Bogusławski, a ordynatorem jest Kwiatkowski (jego stempel mam na wypisie)

położne jak leżałam fajne były, bo ciągle wyłam z tęsknoty za córką, to przychodziły, usiadły, pogadały, pocieszyły, normalnie szok

ciekawa jestem tych od dzieci, bo w Łasku też były okropne, ale postraszyłam je rzecznikiem praw pacjenta i od razu było inaczej
coś mi to mówi...Kwiatkowskiego nie znam, nie było go jak ja rodziłam.
Te od noworodków to wyobraź sobie kazała nam(tak kazały)pozabierać dzieci na noc(byłyśmy obie po cc dobę wcześniej) a same robiły sobie wigilię w tym czasie. ☠☠☠☠a a jak by któraś zasłabła?Jeszcze z fochem wparowały czemu moje dziecko tak płacze cały czasgrrr dużo osób na nie narzeka, chyba, że też się pozmieniały. Pozostałe babeczki cudne, szkoda, ze ich drugi raz nie spotkam.
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:46   #3569
AnnaEf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Częstochowa / Katowice
Wiadomości: 765
GG do AnnaEf
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Oj ja to bym chciała tak około 13 zacząć rodzić....... popołudniami i pod wieczór mam znacznie więcej siły niż rano
AnnaEf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:47   #3570
jagnna
Zakorzenienie
 
Avatar jagnna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 767
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
Ja też se fryty zrobię A co I będę mega gruuuba
A u mnie talarki
Tzn. jak mi leń da zejść z kanapy i pójśc sobie zrobić. Sama jestem w domu i tak smutno tylko dla siebie smażyć

Cytat:
Napisane przez halwaya Pokaż wiadomość
a ja się zastanawiam.. jeszcze ok 40+ stron do końca wątku zostało.. czy uda mi się urodzić w tym

Mąż, wibrator i
Swoją drogą ta emotka, cudownie odzwierciedla seksualne relacje interpersonalne, nieprawdaż? Gratulacje dla tej, która zaczęła pierwsza
jagnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.