Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06.2012 - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-08, 15:33   #3391
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

witam dziewczyny
Agna
przeogormne gratulacje

tak fajnie widziec że jesteś radosna i tak tryskasz pozytywną energią także za każde "ale" masz ode mnie i nie będe zważała na Twój stan
odnośnie objawów pamiętajcie że ciąża ciąży naprawdę nie równa i brak jakiś objawów nie oznacza nic złego a odnosnie bóli podbrzusza w I trymestrze mi 3 ginów powiedziało że poprostu macica sie rozciąga i przygotowuje na ciężkie dla niej 9 miechów

A moja niuńka chora w nocy miała 40 st gorączki i wymioty teraz rozwolnienie doszło masakra jednym słowem, lekarz stwierdził ropną angine i oczywiście mamy antybiotyk
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 16:39   #3392
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
witam dziewczyny
Agna
przeogormne gratulacje

tak fajnie widziec że jesteś radosna i tak tryskasz pozytywną energią także za każde "ale" masz ode mnie i nie będe zważała na Twój stan
odnośnie objawów pamiętajcie że ciąża ciąży naprawdę nie równa i brak jakiś objawów nie oznacza nic złego a odnosnie bóli podbrzusza w I trymestrze mi 3 ginów powiedziało że poprostu macica sie rozciąga i przygotowuje na ciężkie dla niej 9 miechów

A moja niuńka chora w nocy miała 40 st gorączki i wymioty teraz rozwolnienie doszło masakra jednym słowem, lekarz stwierdził ropną angine i oczywiście mamy antybiotyk
dziękuję
jak zwykle twoje chłosty są bolesne cholera
Ojej to niedobrze , że twoja mała się rozłożyła . No to miałaś ciężką noc. Biedna A to przypadkiem nie jakaś jelitówka do tego?
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 18:00   #3393
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
witam dziewczyny
Agna
przeogormne gratulacje

tak fajnie widziec że jesteś radosna i tak tryskasz pozytywną energią także za każde "ale" masz ode mnie i nie będe zważała na Twój stan
odnośnie objawów pamiętajcie że ciąża ciąży naprawdę nie równa i brak jakiś objawów nie oznacza nic złego a odnosnie bóli podbrzusza w I trymestrze mi 3 ginów powiedziało że poprostu macica sie rozciąga i przygotowuje na ciężkie dla niej 9 miechów

A moja niuńka chora w nocy miała 40 st gorączki i wymioty teraz rozwolnienie doszło masakra jednym słowem, lekarz stwierdził ropną angine i oczywiście mamy antybiotyk
my sie dostatkowo nakrecamy bo wiemy jak nasza pierwsza ciazy a wygladala i kazdy inny sygnal jest dl nas nowy i niezrozumialy, nie ma co chyba porownywac tym vardziej, ze obajwy w poprzedniej coazy moglay swiadczyc o czyms zlym i pozniej #.
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 18:03   #3394
yevele
Zadomowienie
 
Avatar yevele
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 508
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Agna Pokaż wiadomość
Jeeeeeeeeeeeeee
Tiridiri
Właśnie wróciłam od ginekologa!! Moja ginekolog zauważyła pęcherzyk prawdopodobnie ciążowy!!! . Sama była mocno zdziwiona, że już coś widać . Ma 2mm . Wszystko jest na dobrej drodze!! Mam już pierwsze zdjęcia
Na razie dostałam acard, mam brać jedną tabletkę dziennie. Clexane będę brała od 6 tygodnia. Mam przyjść do niej po 25.11 , wtedy wypadnie 6 tydzień. No i będę musiała pójść tym razem prywatnie no i 150zł z głowy do tego immunolog 100zł (żeby dostać clexan z refundacją). Wyobraźcie sobie, że clexane bez refundacji to koszt ok. 160zł za 10 ampułek, a clexan trzeba przyjmować całą ciążę co dziennie....Kosztowne to wszystko jest, ale czego nie robi się dla szczęścia!
Tak się cieszę, że jest szansa!! Chciałabym żeby wszystko potoczyło się dobrze . Mój mały pęcherzyku !!!
Jestem prze szczęśliwa, nieważne że padam ze zmęczenia na twarz , wyszłam z domu dziś o 6:15 do pracy wpadłam tylko do domu się przebrać do lekarza i wróciłam o 20:30....Wizytę miałam na 18:45 a zostałam przyjęta sporo po 19tej.
super widomość!!1 Gratulacje

Cytat:
Napisane przez _Kluska_ Pokaż wiadomość
zdaje się, że zaczyna mi się plamienie czyli pewnie jutro @
mam nadzieje ze to jednak nie to, trzymaj się

Pytanie do dziewczyn mierzących temperaturę, na ile dni przed @ tempka spada?
__________________
yevele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 18:03   #3395
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Agna Pokaż wiadomość
cieszył się, chociaż on był pewien że się udało, pytał tylko i co? i co ?? widziałaś coś ?

25dc jeśli wziąć pod uwagę , że przez cały czas miałam cykle 28 dniowe to w sumie @ planowo powinna być na dniach , aczkolwiek coś mnie brzuch pobolewa- jak na @

mam nadzieję, żę za te 3 tygodnie będzie akcja serca !! Nie może być inaczej!
Kochana, mam ochotę Cię wyściskać! Ale pamiętaj, że "tylko spokój może nas uratować". Nie stresuj się. U mnie było tak. Przed zrobieniem testu nie miałam żadnych objawów, nie bolały mnie piersi ani nic. Tylko bojało podbrzusze jak na okres, więc spodziewałam się, że zaraz dostanę. Test zrobiłam w 30dc i dopiero po jakimś czasie pojawił się ból piersi. Tydzień po teście poleciałam wystraszona do lekarza, bo właśnie miałam dość silne bóle w podbrzuszu, lekarz mnie zbadał, powiedział, że wszystko jest ok, i mam w razie czego brać nospę, jeśli będą się powtarzać.
Mam nadzieję, że to co Kinga Ci napisała i te moje doświadczenia też trochę Cię uspokoiły.

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
Agna Gratulacje!! I nie martw się, wszystko będzie dobrze

Kluska - przepędzam @

ja mam dzisiaj kiepski nastrój. W 16 dc tempka mi spadła poniżej 37 czyli mojej lini wysokich, sama nie wiem co myśleć. Teraz jestem zła na siebie, że nie robiłam testów owu. No chyba, że nie miałam jeszcze owulacji Jakiś dziwny ten cykl. Za tydzień mam wizytę u gino-endokrynologa i mocno wierzę, że wreszcie zacznie się coś dziać dobrego z moimi cyklami
Wiesz co Natalyya, nie wiem z czego to wynika, ale temperatura w cyklu w którym zaszłam u mnie była totalnie od czapy. Zupełnie nie mam pojęcia kiedy miałam owu bo spadała mi i rosła, spadała i rosła, dziwnie zupełnie...

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
witam dziewczyny
Agna
przeogormne gratulacje

tak fajnie widziec że jesteś radosna i tak tryskasz pozytywną energią także za każde "ale" masz ode mnie i nie będe zważała na Twój stan
odnośnie objawów pamiętajcie że ciąża ciąży naprawdę nie równa i brak jakiś objawów nie oznacza nic złego a odnosnie bóli podbrzusza w I trymestrze mi 3 ginów powiedziało że poprostu macica sie rozciąga i przygotowuje na ciężkie dla niej 9 miechów

A moja niuńka chora w nocy miała 40 st gorączki i wymioty teraz rozwolnienie doszło masakra jednym słowem, lekarz stwierdził ropną angine i oczywiście mamy antybiotyk
Kochana, to kiepsko bardzo z małą. Pewnie z przedszkola przyniosła. Biedne dzieciaczki, teraz jedno za drugim chorują... Mam nadzieję, że szybko pokonacie to wstrętne choróbsko!
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 18:12   #3396
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

yevele mi spada na dzien przed @
agi_82 ojej to szybkiego powrotu do zdrowka dla małej Marcelinki) podobno jakas grypa żołądkowa w polsce panuje....

u mnie hmmm jakos odechciało mi sie mierzenia tempki robienia testów owu w ogole jakas zniechęcona jestem.... chyba dlatego ze wiem ze i tak nic z tego nie bedzie...
pije te ziołka i licze na cud boski ehh nawet mi sie sexic nie chce....
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 18:20   #3397
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Agi - dużo zdrówka dla córy

Ashyshqua - moja tempka w tym cyklu jest właśnie taka pokręcona, a dziś już 16 dzień i właściwie nie mam pewności co do owulki mam nadzieję, że może to będzie świadczyło o czymś dobrym

yevele - kiedyś jak miałam nieregularne cykle tempka spadała mi dopiero po okresie Ale teraz mam jak się patrzy 28 dniowe i tempka spada mi na dzień przed @

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Natalya, też się w sumie w tym cyklu zniechęciłam, dlatego nie robiłam testów owu, ale przed mierzeniem nie mogłam się powstrzymać Jednak ten cykl taki dziwny, że się jakoś nie nastawiam i przytulanki też mamy takie nieplanowane
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 18:23   #3398
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
my sie dostatkowo nakrecamy bo wiemy jak nasza pierwsza ciazy a wygladala i kazdy inny sygnal jest dl nas nowy i niezrozumialy, nie ma co chyba porownywac tym vardziej, ze obajwy w poprzedniej coazy moglay swiadczyc o czyms zlym i pozniej #.
dokładnie tak i to jest chyba w tym wszystkim najgorsze, poprzednim razem zbagatelizowałam te bóle, bo przeczytałam w książkach , żę to normalne, że się macica powiększa zwiększa sie jej ukrwienie, rozpulchnia itp. i jak zaczęło mnie boleć, to nie reagowałam.
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 18:37   #3399
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

to tak samo ja z plamieniami brazowymi, przeczytalam ze jak sa brzowe to nie sa szkodliwe i jakby byla czysta krew to juz punkt do niepokoju... wiec poszlam do pracy, pozniej do krawcowej a wieczorem gdy przyejchalam i pow mamie to od razu kazala jechac na pokogowie (ona wiedziala lepiej bo tez miala takie.. poronila na poczatku 4 miesiaca ;/ )
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 18:39   #3400
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez yevele Pokaż wiadomość
super widomość!!1 Gratulacje



mam nadzieje ze to jednak nie to, trzymaj się

Pytanie do dziewczyn mierzących temperaturę, na ile dni przed @ tempka spada?
mi temperatura spadała w dniu okresu lub dzień przed, ale spadek temp. był zdecydowanie duży
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 18:45   #3401
ewccik
Zadomowienie
 
Avatar ewccik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 923
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
to tak samo ja z plamieniami brazowymi, przeczytalam ze jak sa brzowe to nie sa szkodliwe
też to samo wyczytałam i tak chodziłam przekonana że jest ok po tygodniu znów plamienie brązowe, lekarz i #
współczuję Twojej Mamie
__________________
HUBERT
13 luty 2015 - 4kg i 58 cm
13 maj 2015 - 6,9 kg i 64 cm
ewccik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 18:51   #3402
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
to tak samo ja z plamieniami brazowymi, przeczytalam ze jak sa brzowe to nie sa szkodliwe i jakby byla czysta krew to juz punkt do niepokoju... wiec poszlam do pracy, pozniej do krawcowej a wieczorem gdy przyejchalam i pow mamie to od razu kazala jechac na pokogowie (ona wiedziala lepiej bo tez miala takie.. poronila na poczatku 4 miesiaca ;/ )
ja miałam właśnie najpierw brunatny śluz, ale to wszystko zbiegło się z infekcją , myślałam, że to upławy z tym związane - pojechaliśmy szybko do szpitala lekarz stwierdził rzeczywiście brzydką jak to określił infekcję.... wróciłam do domu i pamiętam jak dziś w nocy z 24 na 25.06 wstałam dokładnie o północy do wc po prostu za potrzebą....a jak na papierze toaletowym zobaczyłam żywo czerwoną krew wpadłam w taki szok i dziwny stres, że wyleciałam z toalety z krzykiem do tz, ten zerwał się na równe nogi, ciągle powtarzałam w amoku do szpitala szybko do szpitala, naciągnęłam na siebie szybko ubranie, i tak jak stałam tak polecieliśmy do szpitala.....całe zdarzenie wydawało mi się tak absurdalne, że ciągle wydawało mi się że to zły sen....ze szpitala odesłali do domu, bo wiedzieli że już po wszystkim....a ja krwawiłam w domu coraz bardziej.....każde wyjście do toalety i to uczucie że z ciebie wypadają skrzepy - okropne uczucie
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 18:53   #3403
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Ty mialas zabieg?
Ewcik jak tam?? :0
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 18:57   #3404
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez ewccik Pokaż wiadomość
też to samo wyczytałam i tak chodziłam przekonana że jest ok po tygodniu znów plamienie brązowe, lekarz i #
współczuję Twojej Mamie
qurcze nigdy nie przypuszczałam, że donoszenie ciąży może stanowić taki problem.... i że ten problem będzie mnie dotyczył

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
Ty mialas zabieg?
Ewcik jak tam?? :0
ja ? - tak miałam, rano zadzwoniłam do swojej ginekolog pojechaliśmy znowu do szpitala, bo miała akurat dyżur i stwirdziła poronienie w toku i od razu na zabieg wyłyżeczkowania. Zrobili jeszcze usg, żeby sprawdzić czy przypadkiem samo sie nie wyczyściło i być może zabieg nie będzie konieczny ale niestety...okazało się jednak , że trzeba łyżeczkować
A ty też miałaś zabieg?
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~


Edytowane przez Agna
Czas edycji: 2012-11-08 o 18:58
Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 18:58   #3405
yevele
Zadomowienie
 
Avatar yevele
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 508
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Natalyyya Pokaż wiadomość
yevele mi spada na dzien przed @
Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość

yevele - kiedyś jak miałam nieregularne cykle tempka spadała mi dopiero po okresie Ale teraz mam jak się patrzy 28 dniowe i tempka spada mi na dzień przed @
Cytat:
Napisane przez Agna Pokaż wiadomość
mi temperatura spadała w dniu okresu lub dzień przed, ale spadek temp. był zdecydowanie duży
dzięki za odpowiedzi, to pozostaje mierzyć i czekać na spadek bo absolutnie się nie czuję mieszkańca brzucha

Natalya, jestem ciekawa jak u Ciebie z tymi ziółkami, może też do Ciebie dołączę w tej kwestii
__________________

Edytowane przez yevele
Czas edycji: 2012-11-08 o 18:59
yevele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 19:05   #3406
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez yevele Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedzi, to pozostaje mierzyći czekać na spadek bo absolutnie się nie czuję mieszkańca brzucha

Natalya, jestem ciekawa jak u Ciebie z tymi ziółkami, może też do Ciebie dołączę w tej kwestii
ja też nie czuję
wydęło mi tylko brzuch i wszystko jest za ciasne
nie czuję się w ogóle ciążowo, a temp nie mierze, bo wychodziły mi zawsze herezje... temp. nie pokrywała się w ogóle z tym co sie faktycznie działo, nie było wyraźnego skoku w owulację, jak zaszłam w ciąże temperatura po kilku dniach spadła zamiast się utrzymywać, zestresowałam sie tylko tym niepotrzebnie i przerwałam mierzenie, 2 tyg. później zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywny , poleciałam na betę i okazało się ze bingo!!

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

dziewczyny kręci mnie niepokojąco w brzuchu
radzicie mi zrobić tą betę w sobotę ? czy czekać ? nie wiem co robić
chcę jak coś jak najszybciej te zastrzyki dostać na ewentualne zakrzepy stąd moje zniecierpliwienie , bo normalnie to bym jej nie robiła jeszcze
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 19:18   #3407
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Agna Pokaż wiadomość
ja też nie czuję
wydęło mi tylko brzuch i wszystko jest za ciasne
nie czuję się w ogóle ciążowo, a temp nie mierze, bo wychodziły mi zawsze herezje... temp. nie pokrywała się w ogóle z tym co sie faktycznie działo, nie było wyraźnego skoku w owulację, jak zaszłam w ciąże temperatura po kilku dniach spadła zamiast się utrzymywać, zestresowałam sie tylko tym niepotrzebnie i przerwałam mierzenie, 2 tyg. później zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywny , poleciałam na betę i okazało się ze bingo!!

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

dziewczyny kręci mnie niepokojąco w brzuchu
radzicie mi zrobić tą betę w sobotę ? czy czekać ? nie wiem co robić
chcę jak coś jak najszybciej te zastrzyki dostać na ewentualne zakrzepy stąd moje zniecierpliwienie , bo normalnie to bym jej nie robiła jeszcze
jeśli dasz rade się odstresowac to odpusc i bądź dobrej mysli jesli nie to idź na bete może faktycznie sie uspokoisz bo jak na razie jednak widze że nie możesz uwierzyc w to co się dzieje i troszke szukasz dziury w całym ale to zrozumiałe bo jesteśmy w podobnej sytuacji ( chodzi o #) ja pewnie też będe fiksowac w tej kwestii no chyba że moja anielska cierpliwosc weźmie góre

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

yevele
wpisana

dopiero teraz mam troszke czasu żeby Was nadrobic, mała już lepiej antybiotyk zaczyna dzialac
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 19:28   #3408
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
jeśli dasz rade się odstresowac to odpusc i bądź dobrej mysli jesli nie to idź na bete może faktycznie sie uspokoisz bo jak na razie jednak widze że nie możesz uwierzyc w to co się dzieje i troszke szukasz dziury w całym ale to zrozumiałe bo jesteśmy w podobnej sytuacji ( chodzi o #) ja pewnie też będe fiksowac w tej kwestii no chyba że moja anielska cierpliwosc weźmie góre
co mam zrobić jeśli jestem przewrażliwioną mamusią
a jak dodać do tego zniecierpliwionego tatusia .... to mieszanka wybuchowa
a tak na poważnie to chodzi o te zastrzyki, które będę musiała brać od pozytywnego testu lub potwierdzenia ciąży przez gina. dlatego chciałabym już wiedzieć , bo muszę jeszcze do immunologa się wybrać


Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
dopiero teraz mam troszke czasu żeby Was nadrobic, mała już lepiej antybiotyk zaczyna dzialac
to dobra wiadomość
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 19:34   #3409
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

ale się rozkręciłyście

Dziewczyny, przede wszystkim to WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE!


ja już padam, jestem potwornie zmęczona. dobrze, że już jutro piątek
zbałąmucę zaraz tżta, niech mnie poruszy do głębi, jak już @ ma przyjść to niech przychodzi już a nie takie nie-wiadomo-co
jestem tym trochę rozczarowana, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo, no nie?
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 19:52   #3410
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Agna Pokaż wiadomość
qurcze nigdy nie przypuszczałam, że donoszenie ciąży może stanowić taki problem.... i że ten problem będzie mnie dotyczył

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------



ja ? - tak miałam, rano zadzwoniłam do swojej ginekolog pojechaliśmy znowu do szpitala, bo miała akurat dyżur i stwirdziła poronienie w toku i od razu na zabieg wyłyżeczkowania. Zrobili jeszcze usg, żeby sprawdzić czy przypadkiem samo sie nie wyczyściło i być może zabieg nie będzie konieczny ale niestety...okazało się jednak , że trzeba łyżeczkować
A ty też miałaś zabieg?
tak, ja tez mialam zabieg ;/ gin pow ze mam odczekac 2 cykle a ja odczekalam 1 myslicie ze to bedzie mialo z probleme donoszenai caizy?
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 19:55   #3411
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez _Kluska_ Pokaż wiadomość
ale się rozkręciłyście

Dziewczyny, przede wszystkim to WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE!


ja już padam, jestem potwornie zmęczona. dobrze, że już jutro piątek
zbałąmucę zaraz tżta, niech mnie poruszy do głębi, jak już @ ma przyjść to niech przychodzi już a nie takie nie-wiadomo-co
jestem tym trochę rozczarowana, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo, no nie?
mówisz upojna noc wiesz co tez nabrałam ochoty
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 20:05   #3412
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
tak, ja tez mialam zabieg ;/ gin pow ze mam odczekac 2 cykle a ja odczekalam 1 myslicie ze to bedzie mialo z probleme donoszenai caizy?
wydaje mi sie że nie , nie ma to wpływu na donoszenie ciąży. Wydaje mi się, że skoro organizm jest gotowy na ciążę, to do niej dochodzi, jeśli byłoby inaczej po prostu by jej nie było .
Mi moja ginekolog kazała odczekać 3 cykle, a inny ginekolog pół roku
Ja odczekałam 4 ale tylko dlatego, że musiałam wyciąć jeszcze ropne migdały podniebienne i dlatego to tyle zajęło, ale w przeciwnym wypadku chciałam starać się wcześniej.... marzyłam o tym żeby w sierpniu.Byłam tak zdesperowana, że jak wróciłam po tonsilektomii do domu, to za 2 dni miałam mieć owulację, planowaliśmy przed zabiegiem, że będziemy się starać tuż po nim, jak tylko wrócę do domu ze szpitala , aczkolwiek ból był tak silny , poza ty byłam ciągle na silnych środkach przeciwbólowych, a do tego było ryzyko wystąpienia krwotoku i wszelki wysiłek był zabroniony... i tak znowu nam się odwlekło
Możesz być spokojna, jestem pewna że donosisz tą ciążę

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
mówisz upojna noc wiesz co tez nabrałam ochoty
to agi na co czekasz do dzieła
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~


Edytowane przez Agna
Czas edycji: 2012-11-08 o 20:07
Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 20:29   #3413
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez yevele Pokaż wiadomość

Natalya, jestem ciekawa jak u Ciebie z tymi ziółkami, może też do Ciebie dołączę w tej kwestii
wiesz ja odkąd je pije czuje owulacje kilka dni przed w ogole caly czas czuje ze cos tam srodku pracuje...ale to dobrze)
zobaczymy czy pomogą nam w tym cyklu
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 20:36   #3414
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

AgnaMożesz być spokojna, jestem pewna że donosisz tą ciążę

bede sie odwolywac do Twoich slow i mam nadzieje, ze za 8 miesiecy bede tulic mojego szkraba
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 20:42   #3415
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Natalyyya Pokaż wiadomość
wiesz ja odkąd je pije czuje owulacje kilka dni przed w ogole caly czas czuje ze cos tam srodku pracuje...ale to dobrze)
zobaczymy czy pomogą nam w tym cyklu
kiedy czas staranek ?
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 20:46   #3416
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Agna Pokaż wiadomość
kiedy czas staranek ?
owulacje powinnam miec poniedzialek /wtorek wiec mysle ze weekend podzialamy i pozniej po też haha
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 21:03   #3417
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
AgnaMożesz być spokojna, jestem pewna że donosisz tą ciążę

bede sie odwolywac do Twoich slow i mam nadzieje, ze za 8 miesiecy bede tulic mojego szkraba
i tego się trzymaj

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Natalyyya Pokaż wiadomość
owulacje powinnam miec poniedzialek /wtorek wiec mysle ze weekend podzialamy i pozniej po też haha
to będę trzymać kciuki
i pamiętaj o


---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

zmykam spać, bo tz pogania
to do jutra i dobranoc
wszystkim staraczkom życzę owocnych miłosnych podbojów dzisiejszej nocy
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 08:39   #3418
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

witam się w piątek, piąteczek, piątunio
przepraszam za moją wczorajszą wieczorną nieobecnosc
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 08:51   #3419
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
witam się w piątek, piąteczek, piątunio
przepraszam za moją wczorajszą wieczorną nieobecnosc
wydaje mi się że jesteś usprawiedliwiona
przynjamniej upojna noc była ?
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 09:16   #3420
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
witam się w piątek, piąteczek, piątunio
przepraszam za moją wczorajszą wieczorną nieobecnosc
To juz piątek o nie ! Jak ten czas szybko leci ja miałam cały tydzień wolny idę do pracy dopiero we wtorek rozleniwilam sie ja tak miewam ze potrzebna mi dłuższa przerwa od pracy bo szybko popadam w rutyne i nudzi mnie praca ... Myśle ze po macierzyńskim wrócę steskniona alez ja wybieglam z planami w przyszłość a jeszcze nie wiadomo czy nam sie uda ....
Co do Twojej nieobecności agi_82 to jesteś usprawiedliwiona dziecko chore to mówi za siebie )) kiedy staranka zaczynasz???
W ogóle to witam sie z kawcia z łóżka jeszcze mój kochany Tż mi przyniósł kawke do łóżka , jak to ja juz myśle czego on chce lub co on nabroił hehe
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.