Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. MamusieXI-XII - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-09, 16:56   #1801
halwaya
Zakorzenienie
 
Avatar halwaya
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 281
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
Nadrobiłam!!!!
Tai, rosllinka, wysłałam wam zaproszenia - też chce pooglądać

Byłam dziś na wosku i myślałam, że umre Ale mam spokój na miesiącOsłuchałam się przy tym historii porodowo-ciążowych że ho ho..!
I co jeszcze..? Kupiłam wózek!!! Vector Pro, czarny-grafit-fuksja (broń boże nie różowy) utargowałam 30 zł. Będzie na przesyłkę jak będę dokupywać nosidło
Ogólnie to miałam dziś dzień targowania, nawet na parkingu utargowałam 2zł
Głowa mnie boli, nie chce mi się na basen iść. Chyba zleję sprawę
gratulacje za ten wosk - podziwiam!
gratulacje wózka - niech sie dobrze prowadzi -obczaiłam na necie jak wygląda - pięknie!
a co do basenu to ja mogę iść za Ciebie
__________________
Eva ur. 13.11.2012
Iga ur. 21.11.2015



Edytowane przez halwaya
Czas edycji: 2012-11-09 o 16:58
halwaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 16:56   #1802
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość

Byłam dziś na wosku i myślałam, że umre Ale mam spokój na miesiącOsłuchałam się przy tym historii porodowo-ciążowych że ho ho..!
I co jeszcze..? Kupiłam wózek!!! Vector Pro, czarny-grafit-fuksja (broń boże nie różowy) utargowałam 30 zł. Będzie na przesyłkę jak będę dokupywać nosidło
Ogólnie to miałam dziś dzień targowania, nawet na parkingu utargowałam 2zł
Głowa mnie boli, nie chce mi się na basen iść. Chyba zleję sprawę
Podziwiam Cię za ten wosk

Gratuluję zakupu
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 16:58   #1803
peperonik
Zadomowienie
 
Avatar peperonik
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 347
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez Gabi2 Pokaż wiadomość
Nie będę cytowala i nie dam rady przeczytać wstecz..mam pare procent baterii a maz mi zabrał zasilacz...a widzę ze Peperonik zapodala temat i porady na czasie. Więc ja dzisiaj byłam na wizycie u koleżanki i widziałam co i jak robi przy 1,5 tyg dziewczynce. Boziu jaka wspaniała ona była aaaa a jaka malenka, no ale co mogę Wam przekazać o pielęgnacji
-do pepka octanisept i na pałeczkę i tak porządnie wręcz do środka wsadzala, tak jej polozna pokazała, kikutek został malutki, super sie goi
-żadnych chusteczek tylko daje dupę pod kran no ewentualnie mozna miseczke z woda ale chusteczki na wyjścia
-oliwke bambino u niej widziałam po kąpieli i miała jakaś próbkę płynu nivea
-widziałam jakaś zasypke tez ale tylko trochę tego daje, minimalizm
-kapie ja codziennie
-nie budzi małej co 2 czy 3 h tak jak mi polozna na SR mówiła, daje jej jak chce, nie zmusza na sile
-no i nie trzyma diety jakiejś oczywiscie nie je tych kapuscianych rzeczy ale tak to normalnie
Jak cos mi sie przypomni a iPad nie padnie to napisze
Lecę na druga turę prasowania...tyle tego mam ze nie jestem w stanie na raz
Gabi dzieki za rady,ja teraz chlone takie informacje z kazdej strony,bo jakos mi sie wszystko takie bliskie juz wydaje.
A w prasowaniu sie łacze,tez jestem w trakcie od wczoraj i konca nie widac,ale jak ktos jest taki zakrecony,ze pierze i prasuje wszystko do 74cm wlacznie naraz to tak ma.
peperonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 16:58   #1804
ImmortalWoman
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalWoman
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 877
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

idę sobie włosy pofarbować
ImmortalWoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 17:00   #1805
mariolicka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 96
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez nini_b Pokaż wiadomość
A dlaczego cc?
moja Julcia urodzi sie z wodniakiem na szyjce niestety, porod sn moglby byc niebezpieczny, chociaz oprocz tego wszystko jest w porzadku. Na szczescie okazalo sie ze nie jest to zwiazane z zadna choroba. Poza tym musze rodzic w osrodku referencyjnym zeby mogli sie nia od razu zająć.
mariolicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 17:01   #1806
jagnna
Zakorzenienie
 
Avatar jagnna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 767
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Dziewczyny, co wy tak prasujecie non-stop?? ja do tej pory jeszcze nic nie wyprasowałam i nie zamierzam. Nie lubię!! W ogóle to jestem zła, bo przesoliłam sobie makaron i aż mnie język szczypał jak jadłam. Nawet mój szpinaczyk ulubiony nie uratował sytuacji Ale to dlatego, że dokonywałam w domu prezentacji wózka, więc jestem trochę usprawiedliwiona

Jakie macie materace? kokos-gryka, czy kokos lateks, czy coś innego jeszcze?

Pójdę wydłubać soczewki, może mi ta głowa przejdzie troche :|
jagnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 17:01   #1807
hania207
Zakorzenienie
 
Avatar hania207
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6 465
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez ImmortalWoman Pokaż wiadomość
idę sobie włosy pofarbować
też bym musiała, bo odrosty straszą
__________________





hania207 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-09, 17:04   #1808
nini_b
Zadomowienie
 
Avatar nini_b
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 451
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez mariolicka Pokaż wiadomość
moja Julcia urodzi sie z wodniakiem na szyjce niestety, porod sn moglby byc niebezpieczny, chociaz oprocz tego wszystko jest w porzadku. Na szczescie okazalo sie ze nie jest to zwiazane z zadna choroba. Poza tym musze rodzic w osrodku referencyjnym zeby mogli sie nia od razu zająć.
Ojej, w takim razie dobrze, że w porę to zdiagnozowali i zdecydowali o cc. Na pewno będziecie pod dobrą opieką.
nini_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 17:08   #1809
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez ImmortalWoman Pokaż wiadomość
wiecie co? im dłużej siedzę i szukam produktów których mi brakuje tym bardziej jestem zirytowana i odkładam to na póxniej
tez tak mialam
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 17:15   #1810
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co wy tak prasujecie non-stop?? ja do tej pory jeszcze nic nie wyprasowałam i nie zamierzam.
Ja Cię pocieszę - prasowałam tylko to, co wymagało prasowania i ubranka do szpitala
Ja również nie lubię prasowania i tak mam inne rzeczy, które trzeba wyprasować, więc unikam tej czynności kiedy mogę.

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
Jakie macie materace? kokos-gryka, czy kokos lateks, czy coś innego jeszcze?
Ja mam materac i łóżeczko z Ikei. Nie mam pojęcia z czego jest, ale na pewno nie z tych kokosów i gryk

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość

Pójdę wydłubać soczewki, może mi ta głowa przejdzie troche :|

Jakiś masochistyczny dzień dzisiaj sobie fundujesz
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 17:23   #1811
natallkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar natallkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 086
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Jak o tym napisałaś to zadzwoniłam do tż, żeby kupił mi colę jak będzie wracał
osz Ty
natallkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-09, 17:23   #1812
halwaya
Zakorzenienie
 
Avatar halwaya
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 281
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Idę sobie poweekendować skoro to ostatni weekend bezdzietny
ale bym się drineczka napiiła.. ah..
__________________
Eva ur. 13.11.2012
Iga ur. 21.11.2015


halwaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 17:27   #1813
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość
osz Ty
Przepraszam - mogłam się nie chwalić, ale tak za mną chodziła dzisiaj i miałam dylemat, który pomogłaś mi rozwiązać


Cytat:
Napisane przez halwaya Pokaż wiadomość
Idę sobie poweekendować skoro to ostatni weekend bezdzietny
ale bym się drineczka napiiła.. ah..
To weekenduj ( jakie ciekawe słowo wyszło) sobie
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 17:28   #1814
jagnna
Zakorzenienie
 
Avatar jagnna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 767
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez halwaya Pokaż wiadomość
gratulacje za ten wosk - podziwiam!
gratulacje wózka - niech sie dobrze prowadzi -obczaiłam na necie jak wygląda - pięknie!
a co do basenu to ja mogę iść za Ciebie
Idź, bo ja chyba nie podołam. Za dużo wrażeń jak na jeden dzień

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Podziwiam Cię za ten wosk

Gratuluję zakupu
Aj tam aj tam...

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Ja Cię pocieszę - prasowałam tylko to, co wymagało prasowania i ubranka do szpitala
Ja również nie lubię prasowania i tak mam inne rzeczy, które trzeba wyprasować, więc unikam tej czynności kiedy mogę.

Ja mam materac i łóżeczko z Ikei. Nie mam pojęcia z czego jest, ale na pewno nie z tych kokosów i gryk


Jakiś masochistyczny dzień dzisiaj sobie fundujesz
Szykuję się psychicznie (i cieleśnie) do BDSM - jutro jadę po drugą część Greya i będę czytać!!!!!! Może to i głupawa i mało ambitna książka dla kur domowych, ale mi się podoba i już!!
Co do prasowania ja NIC nie prasowałam. Ani pół śpioszka i na serio nie będę. Te szpitalne też nie Wyprałam w loveli i poskładałam. Wysuszywszy uprzednio afkors

A nad materacem się zastanawiam. Myślałam że kupię kokos-gryka, ale mi babka w sklepie powiedziała, że z lateksem są lepsze, bo gryka może zakwitnąć, jak ją Szkrabina przeleje Wezmę po prostu i kupię prześcieradło nieprzemakalne i nie będzie problemu
jagnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 17:30   #1815
peperonik
Zadomowienie
 
Avatar peperonik
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 347
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co wy tak prasujecie non-stop?? ja do tej pory jeszcze nic nie wyprasowałam i nie zamierzam. Nie lubię!! W ogóle to jestem zła, bo przesoliłam sobie makaron i aż mnie język szczypał jak jadłam. Nawet mój szpinaczyk ulubiony nie uratował sytuacji Ale to dlatego, że dokonywałam w domu prezentacji wózka, więc jestem trochę usprawiedliwiona

Jakie macie materace? kokos-gryka, czy kokos lateks, czy coś innego jeszcze?

Pójdę wydłubać soczewki, może mi ta głowa przejdzie troche :|
ja mam tak jak Sola - materac i łożeczko z Ikea, mój materac na jakas pianke wyglada,ale nie wiem co to

a co do prasowania to poprałam:ubranka od 56 do 74 (troche na wyrost), przescieradlo, kolderke, dwa rzki, okombinezon, czapeczki, skarpetki(jedyne czego nie prasuje), pieluchy tetrowe, środek z wózka (bo mam uzywany) i teraz wszystko prasuje.

Jeszcze zostala mi jedna partia ubranek, kocyki i waham sie co do poscieli,bo mialam nie uzywac,a teraz nie wiem co robic.

I wlasnie jem przypalone pierogi,bo chcialam sobie ladna chrupiaca skórke na patelni zrobic,to mam - czarną
peperonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 17:30   #1816
rosllinka
Rozeznanie
 
Avatar rosllinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 513
GG do rosllinka
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez Gabi2 Pokaż wiadomość
Nie będę cytowala i nie dam rady przeczytać wstecz..mam pare procent baterii a maz mi zabrał zasilacz...a widzę ze Peperonik zapodala temat i porady na czasie. Więc ja dzisiaj byłam na wizycie u koleżanki i widziałam co i jak robi przy 1,5 tyg dziewczynce. Boziu jaka wspaniała ona była aaaa a jaka malenka, no ale co mogę Wam przekazać o pielęgnacji
-do pepka octanisept i na pałeczkę i tak porządnie wręcz do środka wsadzala, tak jej polozna pokazała, kikutek został malutki, super sie goi
-żadnych chusteczek tylko daje dupę pod kran no ewentualnie mozna miseczke z woda ale chusteczki na wyjścia
-oliwke bambino u niej widziałam po kąpieli i miała jakaś próbkę płynu nivea
-widziałam jakaś zasypke tez ale tylko trochę tego daje, minimalizm
-kapie ja codziennie
-nie budzi małej co 2 czy 3 h tak jak mi polozna na SR mówiła, daje jej jak chce, nie zmusza na sile
-no i nie trzyma diety jakiejś oczywiscie nie je tych kapuscianych rzeczy ale tak to normalnie
Jak cos mi sie przypomni a iPad nie padnie to napisze
Lecę na druga turę prasowania...tyle tego mam ze nie jestem w stanie na raz
Ale mąż to jakoś za karę zabrał Ci ten zasilacz? Czy jak?
Że za dużo na forum siedzisz?


Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
Nadrobiłam!!!!
Tai, rosllinka, wysłałam wam zaproszenia - też chce pooglądać

Byłam dziś na wosku i myślałam, że umre Ale mam spokój na miesiącOsłuchałam się przy tym historii porodowo-ciążowych że ho ho..!
I co jeszcze..? Kupiłam wózek!!! Vector Pro, czarny-grafit-fuksja (broń boże nie różowy) utargowałam 30 zł. Będzie na przesyłkę jak będę dokupywać nosidło
Ogólnie to miałam dziś dzień targowania, nawet na parkingu utargowałam 2zł
Głowa mnie boli, nie chce mi się na basen iść. Chyba zleję sprawę
dodałam
Gratuluję zakupu i wosku..brrr i talentu negocjatorki


Ja myślałam żeby kupić materac kokosowy.
__________________
*** Patrycja*** 16.12.2o12 ***

Edytowane przez rosllinka
Czas edycji: 2012-11-09 o 17:36
rosllinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 17:34   #1817
dyltharra
Raczkowanie
 
Avatar dyltharra
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 307
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Wlasnie mnie M poinformowal, ze Jego mamusia wpadnie na chwile jutro, kolo poludnia, obejrzec kolyske i w ogole... Zaje.biscie sie ciesze... Ehhhh... Nietaktem bedzie wyjsc akurat kolo poludnia do sklepu czy na spacer?
__________________
Oliwia
21.11.12 22:40 52cm 3,09kg 10pkt
dyltharra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 17:34   #1818
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość

A nad materacem się zastanawiam. Myślałam że kupię kokos-gryka, ale mi babka w sklepie powiedziała, że z lateksem są lepsze, bo gryka może zakwitnąć, jak ją Szkrabina przeleje Wezmę po prostu i kupię prześcieradło nieprzemakalne i nie będzie problemu
o matko

A kokos nie urośnie ?

Ja mam ochraniacz pod prześcieradło też z Ikei - w ogóle moje całe łóżko jest Ikeiowskie - prześcieradło, śpiworek do spania, ochraniacz pod prześcieradło, łóżko, materac.
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 17:34   #1819
peperonik
Zadomowienie
 
Avatar peperonik
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 347
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

jagna gratuluje zakupu wózka, pokaaa
peperonik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-09, 17:37   #1820
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez rosllinka Pokaż wiadomość
Ale mąż to jakoś za karę zabrał Ci ten zasilacz? Czy jak?
Że za dużo na forum siedzisz?


---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez dyltharra Pokaż wiadomość
Wlasnie mnie M poinformowal, ze Jego mamusia wpadnie na chwile jutro, kolo poludnia, obejrzec kolyske i w ogole... Zaje.biscie sie ciesze... Ehhhh... Nietaktem bedzie wyjsc akurat kolo poludnia do sklepu czy na spacer?
Może chce coś Wam dokupić do tej kołyski?
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 17:38   #1821
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

dyltharra wspolczuje, ostatnia wizyte tesciowej niemilo wspominam, najgorsez ze tesciowie po porodzie znowu nas odwiedza , tyle ze nei beda u nas spac

ale i tak neizadowolona jestem pwoiedzialam ze ja bym chciala odwiedziny tak z dw atyg po porodzie jak juz dojdziemy do ładu, a tesciowie to maja przyjechac od razu w pierwszy weekend po porodzie..i pewnie uslysze znowu co ja zle robie albo cos dziiizas

bo z dzieckiem raczej na spacer nei uciekne na ten czasto by chyba nie przeszlo

moj maz bedzie dopiero po 20ej..nuuudy

halwaya weekenduj, spedzcie sobie razem milo chwile bo zaraz bedziecie we trojeczkea do wypicia drineczka blizej niz dalej tak sie pocieszam

Edytowane przez czarnamadonna1982
Czas edycji: 2012-11-09 o 17:40
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 17:39   #1822
dyltharra
Raczkowanie
 
Avatar dyltharra
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 307
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------



Może chce coś Wam dokupić do tej kołyski?
Oj, Kochana... Ona dziecko i cala nasza 'zabawe' ma gleboko w dupci - to jedna z tych, ktore uwazaja, ze faceta wzielam na dziecko i teraz czaje sie na jego 'majatek' itd... I guzik ja interesuje, jak sie czuje ja czy dziecko.
To bardziej kontrola porzadku w mieszkaniu i mojego 'panoszenia sie'.
__________________
Oliwia
21.11.12 22:40 52cm 3,09kg 10pkt
dyltharra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 17:40   #1823
jagnna
Zakorzenienie
 
Avatar jagnna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 767
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez halwaya Pokaż wiadomość
Idę sobie poweekendować skoro to ostatni weekend bezdzietny
ale bym się drineczka napiiła.. ah..
zrób sobie mojito virgin. Czyli woda+mieta+cytryna+cukier trzcinowy

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Przepraszam - mogłam się nie chwalić, ale tak za mną chodziła dzisiaj i miałam dylemat, który pomogłaś mi rozwiązać
To weekenduj ( jakie ciekawe słowo wyszło) sobie
też bym się koli napiła, ale nie mam kogo wysłac :| Maż jeszcze w wojażach, tato u pierwszego wnuka, mama w pracy.. Mogłam kota wytresowac

Cytat:
Napisane przez peperonik Pokaż wiadomość
ja mam tak jak Sola - materac i łożeczko z Ikea, mój materac na jakas pianke wyglada,ale nie wiem co to

a co do prasowania to poprałam:ubranka od 56 do 74 (troche na wyrost), przescieradlo, kolderke, dwa rzki, okombinezon, czapeczki, skarpetki(jedyne czego nie prasuje), pieluchy tetrowe, środek z wózka (bo mam uzywany) i teraz wszystko prasuje.

Jeszcze zostala mi jedna partia ubranek, kocyki i waham sie co do poscieli,bo mialam nie uzywac,a teraz nie wiem co robic.

I wlasnie jem przypalone pierogi,bo chcialam sobie ladna chrupiaca skórke na patelni zrobic,to mam - czarną
Czyli ja będę wyrodną matką bo nie prasuję
A węgiel jest dobry na trawienie, więc jedz

Cytat:
Napisane przez rosllinka Pokaż wiadomość
Ale mąż to jakoś za karę zabrał Ci ten zasilacz? Czy jak?
Że za dużo na forum siedzisz?

dodałam
Gratuluję zakupu i wosku..brrr i talentu negocjatorki
Jestem taka dumna z siebie no mówię wam. Szczególnie z tego parkingu, co do wózka czuję niedosyt, ale po frytach już
No i cudne zdjęcia Wydaje mi się że wy te brzuszki jakieś takie małe macie i zgrabne. Mój brzuchol to taki ogromniasty mi się widzi. Może to perspektywa..?
Ale się przestraszyłam przed chwilą :| Słychać u mnie jakieś takie wybuchy je.bu.ckie, myślałam że kurde nalot jakiś... A to otwierali dziś w Rzeszowie nowe centrum handlowe i pewnie fajerwerki odpalili. Inne wytłumaczenie: jest u Dżoana Krupa i ją wystrzelili w kosmos

Edytowane przez jagnna
Czas edycji: 2012-11-09 o 17:45
jagnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 17:41   #1824
rosllinka
Rozeznanie
 
Avatar rosllinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 513
GG do rosllinka
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość


Może chce coś Wam dokupić do tej kołyski?
dyltharra Sola dobrze pisze... może chce Wam coś dokupić i sprawdzi co macie ja bym została
__________________
*** Patrycja*** 16.12.2o12 ***
rosllinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 17:46   #1825
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez rosllinka Pokaż wiadomość
Ale mąż to jakoś za karę zabrał Ci ten zasilacz? Czy jak?
Że za dużo na forum siedzisz?.
Gorzej...sprzedał komuś z laptopem i mnie tak zostawił i pojechał do Gdańska...juz go op&€@/€4!
A żebym sobie podladowala to inny leży pod łóżkiem które musiałabym podnieść
Mam 12% baterii i trzymam na specjalna okazje
Materac kupiłam gryka kokos pianka

Peperoniku tez prasuje wszystko co mam..nie wiem po co w sumie, ale chyba zapakuje to w torbę i za te pól roku nie wiem znowu chyba nie będę prala...
Uff skończyłam a teraz muszę ogarnąć układanie w szafce ale to chyba juz jutro
__________________
Iza - łowca zabawek

Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 17:46   #1826
rosllinka
Rozeznanie
 
Avatar rosllinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 513
GG do rosllinka
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
zrób sobie mojito virgin. Czyli woda+mieta+cytryna+cukier trzcinowy
Jeeeeej... Ja mam na to ochotę od kilku dni i z lodem kupiłam sobie limonkę i dodaję do wody i tak za mną chodzi ten drink że szok
__________________
*** Patrycja*** 16.12.2o12 ***
rosllinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 17:51   #1827
halwaya
Zakorzenienie
 
Avatar halwaya
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 281
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

U mnie w promocji bylo non-alcoholic mojito to kupilam
Juz po nim wspomnienie zostalo..
Teraz pije Virgin Cuba Libre
__________________
Eva ur. 13.11.2012
Iga ur. 21.11.2015


halwaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 17:54   #1828
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Kochane moje wczesiej poczytalam i widzialam zdjecia Naszej malej ksiezniczki Natali brak mi slow na pieknosc tej czarnulki!!!!!!

Anetko moje gratulacje oby bol jak najszybciej przeszedl!!

mam wiadomosc od Weroniki
"zostaje w szpitalu i jutro mam miec indukcje porodu-pozdrow wszytskie"

przyszla karuzela i nie dziala tz juz ja reanimuje i zaczela chodzic ale cos brzeczy.dzwoinilam do babki powiedziala ze jak cos mam odeslac i odda kase.M twierdzxi ze dlugo lezala i trzea przysmarowac bo psiknal silikonem i zaczela sie krecic-bo nie krecila sie wcale.mam nadzieje ze mu sie uda bo jest piekna!!lece sprzatac dalej...mam jakies przeczucie ze w weekend mniee wezmie.poszkam jeszcze co z Dojotka
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 17:54   #1829
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez halwaya Pokaż wiadomość
U mnie w promocji bylo non-alcoholic mojito to kupilam
Juz po nim wspomnienie zostalo..
Teraz pije Virgin Cuba Libre
mmmmmmm
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 17:56   #1830
jagnna
Zakorzenienie
 
Avatar jagnna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 767
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
o matko

A kokos nie urośnie ?

Ja mam ochraniacz pod prześcieradło też z Ikei - w ogóle moje całe łóżko jest Ikeiowskie - prześcieradło, śpiworek do spania, ochraniacz pod prześcieradło, łóżko, materac.
No ona mi tak mówiła że ta gryka, to ziarno jest :| i że może zakiełkować Jednak chyba zaryzykuję, bo te z lateksem to 2x droższe są podobno. Myślę że podejmę ryzyko uprawy gryki w domu.

Cytat:
Napisane przez peperonik Pokaż wiadomość
jagna gratuluje zakupu wózka, pokaaa
a niech ci.. przekonałaś mnie w załączniku (po raz n-ty)

Cytat:
Napisane przez dyltharra Pokaż wiadomość
Oj, Kochana... Ona dziecko i cala nasza 'zabawe' ma gleboko w dupci - to jedna z tych, ktore uwazaja, ze faceta wzielam na dziecko i teraz czaje sie na jego 'majatek' itd... I guzik ja interesuje, jak sie czuje ja czy dziecko.
To bardziej kontrola porzadku w mieszkaniu i mojego 'panoszenia sie'.
O matko nie lubię takich bab. I żebyś nie wiadomo co zrobiła i tak będzie źle. Wredny babsztyl!!

Cytat:
Napisane przez Gabi2 Pokaż wiadomość
Gorzej...sprzedał komuś z laptopem i mnie tak zostawił i pojechał do Gdańska...juz go op&€@/€4!
A żebym sobie podladowala to inny leży pod łóżkiem które musiałabym podnieść
Mam 12% baterii i trzymam na specjalna okazje
Materac kupiłam gryka kokos pianka

Peperoniku tez prasuje wszystko co mam..nie wiem po co w sumie, ale chyba zapakuje to w torbę i za te pól roku nie wiem znowu chyba nie będę prala...
Uff skończyłam a teraz muszę ogarnąć układanie w szafce ale to chyba juz jutro
Ja wyprałam tylko to, co mam przygotowane na wiek 0-3, reszta kurzy się w pudle na strychu Coraz gorzej ze mną

Cytat:
Napisane przez rosllinka Pokaż wiadomość
Jeeeeej... Ja mam na to ochotę od kilku dni i z lodem kupiłam sobie limonkę i dodaję do wody i tak za mną chodzi ten drink że szok
Kupiłam sobie kiedyś w knajpie wersję bezalkoholową właśnie, ale to marny substytut był
Może na urodziny zaszaleję i się napiję, czyli w czerwcu Jeden drink, na 30te urodziny, w trakcie karmienia......... Źle ze mną że już o tym myślę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 05d2d54ae49786f46156c31.jpg (42,5 KB, 9 załadowań)
jagnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.