Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kcal cz 9 - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-12, 12:21   #1981
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
A ja mam dzisiaj wolne

Poleciałam kupic odrazu buty, bo obawialam sie ze juz nie bedzie a ja nosze 40 czasami 39 i nie jest łatwo kupic butki w tym rozmiarze
Ale jestem mega zadowolona!!!!!

Tylko nie mam cholera kabla zeby wrzucic zdjecie
Najważniejsze że masz buty A zdjęcie przy okazji. Ja się czaję na te:
http:// allegro.pl/hit-jesienne-botki-od-zarra-na-koturnie-czarne-40-i2774088631.html

Spacja do usunięcia Muszę dostać wypłate!!!!!!!!!!!:p ala:
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 12:55   #1982
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Ja po ''stanikowym uswiadomieniu'' dobralam wedlug kalkulatora, zmienilam stare 70B na 65DD. Lezy cudownie.
Tak zagladam zobaczyc jak Wam idzie choc ja z dietowaniem ostatecznie zerwalam. Wiecej szkody niz pozytku, jak sie naczytalam o szkodliwosci dlugotrwalego dietowania to wlosy mi staja deba na glowie.
Przestalam sie wazyc. Od czterech dni jem to, czego zawsze sobie odmawialam. Kupilam sloik Nutelli - po raz pierwszy od kilku lat! Smakuje ser topiony i majonez. Nie ma dla mnie zakazanego jedzenia. Jestem niesamowicie szczesliwa
Mogłabys nas troche wtajemniczyc?

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Najważniejsze że masz buty A zdjęcie przy okazji. Ja się czaję na te:
http:// allegro.pl/hit-jesienne-botki-od-zarra-na-koturnie-czarne-40-i2774088631.html

Spacja do usunięcia Muszę dostać wypłate!!!!!!!!!!!:p ala:
Mam identyczne tylko w kolorze khaki i sa super, ale na zime to sie chyba nie beda nadawac, moje nie sa ocieplane i na dodatek maja niska i cienka podeszwe zaraz bym miala mokr i wgl

Bo ja to juz kupilam ziomowe, ocieplane na 3cm platformie i 13cm obcasie I sa wyoskie za kolanka tak jak uwielbiam takze ani powodzie na chodnikach mi nie straszne a ni mrozy
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 14:16   #1983
LosingMyWay
Zadomowienie
 
Avatar LosingMyWay
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 005
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Hej

Ja tylko na sekundke powiedziec Medzikowi i Alexis ze najmocniej przepraszam, ze polecialam sobie w kulki ( ) ale nie bylo czasu w sobote juz fotek wloskow zrobic, a dzis mi same schly i wyglądaja tragicznie i nie ma mowy zebym je wkleila Jak beda mialy dobry dzien to chwytam za aparat i robie, bo pamietam o Was
LosingMyWay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 15:10   #1984
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Ja po ''stanikowym uswiadomieniu'' dobralam wedlug kalkulatora, zmienilam stare 70B na 65DD. Lezy cudownie.
Tak zagladam zobaczyc jak Wam idzie choc ja z dietowaniem ostatecznie zerwalam. Wiecej szkody niz pozytku, jak sie naczytalam o szkodliwosci dlugotrwalego dietowania to wlosy mi staja deba na glowie.
Przestalam sie wazyc. Od czterech dni jem to, czego zawsze sobie odmawialam. Kupilam sloik Nutelli - po raz pierwszy od kilku lat! Smakuje ser topiony i majonez. Nie ma dla mnie zakazanego jedzenia. Jestem niesamowicie szczesliwa
To tak jak ja-piątka!
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 15:21   #1985
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

http://kwejk.pl/obrazek/1520583/dzienna-norma.html
A może by przejść na taką diete...?
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 15:22   #1986
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Heloł

Czy tylko u mnie dziś tak paskudnie? no coś okropnego, leje od rana i strasznie ciemno jest jeszcze musiałam iść na zakupy do Rossmana bo pokończyły mi się kosmetyki dobrze, że koleżanka ze mną poszła bo miała parasol to prawie nie zmokłam

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
ha,ha,ha to mówisz,że już tylko większe ilości na Ciebie działają?
No chyba ja nie wiem co to się ze mną dzieje

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
No to albo masz słabe wino,albo twardy łeb
Chyba słabe wino było chociaż wytrawne

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam szampony, maseczki i maski Joanna, ślicznie pachną, dobrze spłukują oleje, nawilżają, włosy się nie elektryzują. A po maskach mam mocniejsze
A co do innej firmy, lubię Barwa, szampony ziołowe.
Też lubię Joannę oraz Mrs Potters i Farmonę dzisiaj kupiłam wzmacniający z Joanny

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
dziewczyny muszę się pochwalić,choć to co się stało jest jak dla mnie niewiarygodne od 31-ego nie jestem na diecie,tzn.jem słodycze,czasem białe pieczywo,normalne obiady i dzisiaj się pomierzyłam,a tu-spadek! w udach przeszło 1cm.i w tali.Czy to jest normalne?Zaczęłam więcej jeść i do tego słodycze,jedynie czego się trzymam to śn.,2śn.-najczęściej słodycze,obiad i kolacja przed 18-tą-potem już nic.Wygląda na to,że znalazłam metodę na sukces
No takie coś to mi się podoba! Ale Ci fajnie
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 15:22   #1987
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez paulinka_47 Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny,
wzięłam sobie Wasze posty do serca i od wczoraj na śniadanie już nie wasa a chleb pełnoziarnisty I, o matko!, po dwoch kanapkach byłam tak zapchana, że cięzko było mi wstać już zapomiałam, jak się nim najeść można
Ale dwie kanapeczki z wasy na drugie śniadanie to już nie taki grzech, no nie? i mandarynki dwie
No i bardzo dobrze widzisz, jak takie śniadanie może nasycić? Mnie trzyma co najmniej 3 godziny
Wasa na drugie okej ale z czymś

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Planuję dzisiaj wypić litr maślanki pieczone jabłko (ale to będę popijać cały dzień), na obiad- 3 ziemniaczki, sałatka z pomidora i ogórka w kefirze, jajko sadzone bez tłuszczu A na kolacje twarożek z ogórkiem i jog. naturalnym na podwieczorek koktajl białkowy zapewne coś jeszcze przekąszę, ale to coś małego
Mniam jeden z moich ulubionych obiadów!

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Tak zagladam zobaczyc jak Wam idzie choc ja z dietowaniem ostatecznie zerwalam. Wiecej szkody niz pozytku, jak sie naczytalam o szkodliwosci dlugotrwalego dietowania to wlosy mi staja deba na glowie.
Przestalam sie wazyc. Od czterech dni jem to, czego zawsze sobie odmawialam. Kupilam sloik Nutelli - po raz pierwszy od kilku lat! Smakuje ser topiony i majonez. Nie ma dla mnie zakazanego jedzenia. Jestem niesamowicie szczesliwa
Nutella fajnie, że nie ustalasz sobie reguł i jesteś w zgodzie z własnym organizmem może ja też kiedyś przejdę na taki tryb

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
A ja mam dzisiaj wolne

Poleciałam kupic odrazu buty, bo obawialam sie ze juz nie bedzie a ja nosze 40 czasami 39 i nie jest łatwo kupic butki w tym rozmiarze
Ale jestem mega zadowolona!!!!!

Tylko nie mam cholera kabla zeby wrzucic zdjecie
A jakie mniej więcej? Na zimę? Ja też muszę kupić buty tylko to tyle kasy trzeba...
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-12, 15:28   #1988
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Najważniejsze że masz buty A zdjęcie przy okazji. Ja się czaję na te:
http:// allegro.pl/hit-jesienne-botki-od-zarra-na-koturnie-czarne-40-i2774088631.html
Bardzo fajne i niedrogie no ale to raczej tak na teraz

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Bo ja to juz kupilam ziomowe, ocieplane na 3cm platformie i 13cm obcasie I sa wyoskie za kolanka tak jak uwielbiam takze ani powodzie na chodnikach mi nie straszne a ni mrozy
ja bym się zabiła

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
http://kwejk.pl/obrazek/1520583/dzienna-norma.html
A może by przejść na taką diete...?
Hahaha Zośka, dieta idealna dla Ciebie


A ja dzisiaj tyle wydałam, że aż mi się słabo przy kasie zrobiło żel do mycia twarzy, podkład, szampon dla mnie i dla TŻ-ta, krem do twarzy, jedwab w płynie, żel do golenia nóżek... i ponad 100 zł poszło

W ogóle gdzie jest Cindy? Monia?
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 15:50   #1989
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
dziewczyny muszę się pochwalić,choć to co się stało jest jak dla mnie niewiarygodne od 31-ego nie jestem na diecie,tzn.jem słodycze,czasem białe pieczywo,normalne obiady i dzisiaj się pomierzyłam,a tu-spadek! w udach przeszło 1cm.i w tali.Czy to jest normalne?Zaczęłam więcej jeść i do tego słodycze,jedynie czego się trzymam to śn.,2śn.-najczęściej słodycze,obiad i kolacja przed 18-tą-potem już nic.Wygląda na to,że znalazłam metodę na sukces
Gratuluje Żeby kazdemu tak poszło z górki :P

Cytat:
Napisane przez paulinka_47 Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny,
wzięłam sobie Wasze posty do serca i od wczoraj na śniadanie już nie wasa a chleb pełnoziarnisty I, o matko!, po dwoch kanapkach byłam tak zapchana, że cięzko było mi wstać już zapomiałam, jak się nim najeść można
Ale dwie kanapeczki z wasy na drugie śniadanie to już nie taki grzech, no nie? i mandarynki dwie
No i twój metabolizm już od rana dostaje kopa :P I o to chodzi !
Zależy z czym te kanapeczki- jak warzywka i w ogóle wszystko wartościowe to czemu nie

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Ja po ''stanikowym uswiadomieniu'' dobralam wedlug kalkulatora, zmienilam stare 70B na 65DD. Lezy cudownie.
Tak zagladam zobaczyc jak Wam idzie choc ja z dietowaniem ostatecznie zerwalam. Wiecej szkody niz pozytku, jak sie naczytalam o szkodliwosci dlugotrwalego dietowania to wlosy mi staja deba na glowie.
Przestalam sie wazyc. Od czterech dni jem to, czego zawsze sobie odmawialam. Kupilam sloik Nutelli - po raz pierwszy od kilku lat! Smakuje ser topiony i majonez. Nie ma dla mnie zakazanego jedzenia. Jestem niesamowicie szczesliwa
A jakie są skutki?
Nutella! Ostatni słoik chyba w wakacje jadłam :P Specjalnie pojechałam wlasnie po niego do sklepu... co to były za czasy Ale ostatnio jadłam naleśnika z sosem ala nutella to pycha... jaka słodycz ;p

Co do stanika to ja dawniej tradycyjne 75 nosilam i tak mi miseczka do F podskoczyła, ale jak wydałam po 80zł na 2staniki, które po 3miesiącach nadawały się do wywalenie to poszłam do babki, żeby mi dobrała jeden i dobry. Od tamtej pory nie rozstaje się z 65G, choc jak przytyłam to lekko za mały, ale już jest lepiej :P Wiadomo- stanik to min. 150zł jak dla mnie, ale ostatni stanik kupiłam sobie przed wakacjami do sukienki (obecnie żałuje, bo do niczego więcej go nie nosze, bo jednak się nie nadaje), a taki na codzien to rok temu na półmetek i nie widać po nim, że jest w ogóle używany. Reszte mam starsze i dalej są świetne, więc raczej nie płaczę z powodu kasy. Teraz czekam, aż przyjdzie to co zamówiłam :P

Zoska dlaczego wciaz nie masz wypłaty?

Czekoladko ale z ciebie musi byc laska w takich szpilkach! Zrob sobie kiedys zdjecie przy okazji


MNIE DZIS GONIA SŁODYCZE!
Ale uciekam! I uciekam! Jestem bardzo dzielna! Nie zaszłam do sklepiku szkolnego, choć tak chciałam choćby trochę, na stacji się powstrzymałam (pierwsze tankowanie bez mamy zaliczone! ) i w sklepie też, choc wszedzie były słodycze! Strasznie kusiły! Za 2dni powinnam dostać okres to przeżywam m s a k r e! Ale założenie jest jasne- w tygodniu nie jem słodyczy, tylko w weekend mogę sobie pozwolić. Muszę się odzwyczaić.

I staram się ograniczać w jedzeniu, bo waga mi stoi na 64,5. Muszę się przycisnąc i do 64 zjesc w tym tyg. Idę już do nauki, bo z tym też masakra :P Choć dziś pani mnie od matematyki pochwaliła, że trochę się za siebie wziełam (szybciej też tak pracowałam- nie moja wina, że jej maturki mi nie leżą...)- zgubiła moja poprawe więc chce jeszcze raz napisac moze w srodę, bo w czwartek zebranie i jeszcze jakas lepsza ocenka by sie przydała. Z angola spr mi nie poszedł... 73% to tragedia choć patrząc na jego poziom.... jakbym tak napisała maturkę to Ale za to z całego speecha 5 dostałam Ale jestem duma

Oczywiscie będę trochę poczytywać, ale matematyka wzywa! I wos! Boze!
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 15:58   #1990
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Lady, brawo za 5

Mnie też dzisiaj prześladują słodycze w pracy ogrom cukierków czekoladowych na stole nawet nie patrzyłam w tamtą stronę ale za to mężuś kupił mi masło orzechowe w Lidlu (jest tydzień amerykański ) no i będę sobie pozwalać 1-2 łyżeczki trochę przyjemności się należy fakt, kaloryczne bardzo, ale to zdrowe tłuszcze
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 16:15   #1991
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Też lubię Joannę oraz Mrs Potters i Farmonę dzisiaj kupiłam wzmacniający z Joanny
Ooo tak, zapomniałam o tym Też go lubię i balsamy!!!
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-12, 16:16   #1992
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

a ja się dziś skusiłam na laminowanie i co?I zero efektu!Zrobiłam 1/3 wrzątku z 2 łyżeczkami-dokładnie wymieszałam i dodałam olejku kokosowego i Kallosa różowego.Trzymałam 40min. w/g mnie szkoda fatygi,już lepsze efekty są po mleczku z Kerastase
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 16:19   #1993
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

LadyWW Nie mam pojęcia, firma niewypłacalna, dzwoniłam do nich dzisiaj...tak tak, będzie wpłacone na konto, albo "już wysłaliśmy" taaaaa chyba kurrfffaaa pocztą idą ja mam 8zł

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
a ja się dziś skusiłam na laminowanie i co?I zero efektu!Zrobiłam 1/3 wrzątku z 2 łyżeczkami-dokładnie wymieszałam i dodałam olejku kokosowego i Kallosa różowego.Trzymałam 40min. w/g mnie szkoda fatygi,już lepsze efekty są po mleczku z Kerastase
Ale A może to tylko na Twoje wlosy tak zadziałało...? Dziwne... ja sie mimo wszystko skuszę, ale przed farbowaniem chyba

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Heroine Mhm..amerykański tydzień Może jakieś fryty dobre będą to na domówke przytaszcze

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość
Ale uciekam! I uciekam! Jestem bardzo dzielna! Nie zaszłam do sklepiku szkolnego, choć tak chciałam choćby trochę, na stacji się powstrzymałam (pierwsze tankowanie bez mamy zaliczone! ) i w sklepie też, choc wszedzie były słodycze! Strasznie kusiły! Za 2dni powinnam dostać okres to przeżywam m s a k r e! Ale założenie jest jasne- w tygodniu nie jem słodyczy, tylko w weekend mogę sobie pozwolić. Muszę się odzwyczaić.
Kochana, wielki sukces
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 16:35   #1994
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
a ja się dziś skusiłam na laminowanie i co?I zero efektu!Zrobiłam 1/3 wrzątku z 2 łyżeczkami-dokładnie wymieszałam i dodałam olejku kokosowego i Kallosa różowego.Trzymałam 40min. w/g mnie szkoda fatygi,już lepsze efekty są po mleczku z Kerastase
Moja kolezanka tez się skusiła i siedziała z ręcznikiem i uznała, że to było za słabo jak na nią i musi użyć metody z suszarką, ale mówi, że widać i tak efekt, bo po suszeniu nie ma wielkiej głowy :P

Nic mi nie mówicie! Słodyczne wciaz mnie gonia :P
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 16:58   #1995
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość
Cindy wzywam cię do mnie!
Przyjezdz i napisz jutro spr z angola za mnie! Jak mi sie nie chce juz uczyć- trochę dużo tego, a wszystkiego chce się dobrze nauczyc i siedze i męczy i mi się tak nie chce...
hehe z miłą chęcią, ale niestety bilety drogie
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 17:00   #1996
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Heroine, Zoska a jakie szampony/ balsamy/ odżywki możecie polecić z tej firmy Mrs Potters ? Widziałam kosmetyki z tej firmy w Intermarche i zastanawiałam się nad zakupem szampony są z silikonami czy bez? Warto kupić?

Losing nic się nie stało poczekamy
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 17:07   #1997
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
http://img1.demotywatoryfb.pl/upload...zarqmc_600.jpg

hiehie

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cindy A czy Ty przypadkiem nie mówiłaś, że już się sobie podobasz i masz już wszystko? Hm...nieładnie to tak! A stawiasz na odchudzanie, czy tak jak mówiłaś, bardziej w stronę ćwiczeń na rozbudowę i ujędrnienie?
W tej chwili mam wrażenie, że jest tak samo jak było. Więc i ćwiczenia i dieta
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 17:24   #1998
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
W tej chwili mam wrażenie, że jest tak samo jak było. Więc i ćwiczenia i dieta
A co cię ostatnio tak wywiało? Facet cię aż tak zajął?

Prosze cię- mam to samo. Stanęłam ;( Czekałam, aż i mnie to dopadnie. Dlatego w tym tyg zaciskam pasa!

Waham się czy jutro zjesc kawałek ciasta klasowego... robi je najlepszy cukiernik w mojej klasie i grrr.... kawałeczek chyba spróbuje, bo plułabym sobie w twarz, że nie zjadłam....
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 17:40   #1999
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

hej laseczki
ja żyję ale nie miałam czasu pisać.... powód: remontu ciąg dalszy.
W ten weekend dalej remontowaliśmy kuchnie i już prawie skończyliśmy jeszcze tylko kilka drobiazgów wykończeniowych i kuchnia będzie wyremontowana zrobiliśmy też już cały przedpokój prawie podłoga położona, ściany zrobione tylko drzwi musimy pomalować jeszcze i koniec Następny weekend dalej będziemy remontować.
Mi antybiotyki pomagają i czuję się już dobrze Jeszcze 3 dni muszę je brać. W sobotę byliśmy za zakupach i ile już jest rzeczy na Święta w sklepach! oczopląsu można dostać choinki, światełka, mikołaje... no wszystko! pięknie to wygląda uwielbiam ten świąteczny klimat na ulicach już pełno ozdób wisi i święcą w nocy
Poza tym chodzę na kurs, pilnie się uczę niemieckiego tyle u mnie.
Dziś nie dam rady popisać z Wami bo mam sporo roboty w domu ale jak będę miała jutro czas to zajrzę do Was miłego wieczorku kochane
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-12, 18:03   #2000
_Baletnica_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: od siebie
Wiadomości: 1 389
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Hej KOchane. ja tylko na chwilę. Właśnie wróciłam z pracy i jestem padnięta. Napiszę tylko moje menu:

z wczoraj:
-2 jajka na miękko z 1kanapką chleba z ziarnami i 1kanapką białego o 10.00
-5 paluszków krabowych smażonych na teflonie z 1jajkiem i połową pomidora o 13.00
-udko gotowane z duużą ilością buraczków o 16.00
- jabłko o 18.00

z dzisiaj:
- płatki cors flakes z garstką czekoldowych o 6.30
- łosoś z jajkiem i 1 małą bułką ziarnistą z serem żóltym i ogórkiem o 12.00
- 1 szklanka gorącej czekolady 0 13.00
- udko gotowane z dużą ilością mix świeżych surówek o 18.00
(wiem, żę powinnam między 13,a 18 zjeśc jeszcze jeden posiłek..ale niestety nie miałam przerwy w pracy)
- i teraz 2kawałki małe piernika


za 2dni okres. nosi mnie.
jeśli macie jakieś zastrzeżenia/uwagi odnośnie mojego menu- to słucham


no i teraz o 19.00 wkradło się grzane piwo z miodem i cynamonem, i sokiem malinowym- do snu bajka na dietę- niekoniecznie.
__________________
dietka
60, 59....58....57...56...55... 54

Edytowane przez _Baletnica_
Czas edycji: 2012-11-12 o 18:09
_Baletnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 18:06   #2001
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Monia cieszę się, że u Ciebie wszystko ok na pewno jak już porobicie wszystkie remonty to będziesz miała więcej czasu dla nas

Ja dziś melduję 300 ścisków agrafką, 10 minut hula hop i 100 brzuszków
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 18:27   #2002
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość
Heroine szampan U nas na imprezach zawsze wszyscy mi swojego szampana oddawali, bo jedyna lubię Szampan rozdany i tylko słyszę "Kasia" :P Na 18 żeby nie mieszać lali tylko tak trochę do lampki a ja kończyłam, że wypijałam po ponad 2pełne lampki- tak mi każdy zlewał Ale ja wódki nie pijałam tylko winko, więc spoko ;p

I gratuluje Tz!

O fajkach nie mów- gimnazjum to najgorszy wiek! W liceum to jakoś przeszło do imprez- chodziłam z tz do jego znajomych, a tam wszyscy palili to i ja też. Dziewczyny to własnie zazwyczaj jak wypily to potrafiły palic i palic, a tak to wytrzymac nie mogły w dymie ;p

Nic mi o kinie nie mów- dobrze, że mieszkam daleko, bo za często bym tam bywała. Bardzo lubię filmy. I kupować też, ale się powtrzymuje. Na wakacje kupiłam naraz 10fimow i jeszcze ich nie widzialam :P Bo kupilam w stylu "fajnie byloby je miec na polce i zobaczyc" :P Ogólnie musze odłożyc kasę na Przyjaciół- każdy sezon to 90zł, a jest 10 sezonow... I Batmana i kilka częsci Bonda :P Mam w sumie Batmana ale to brata- wymieniamy się filmami jak idzie- on ma moje, ja jego. Ogolnie wszyscy są w szoku, bo jestem jedyna w tym wieku, ktora tak kupuje oryginalne filmy. Sprawdziłam- teraz na półce mam skromne 33 sztuki- liczę, że w przyszłości rozbuduje to na taką wielką kolecje :P

Chce też pojechać na Zmierzch I na "moj rower" i na Hobbita. Przypomniałam sobie, że jutro mam msze za dziadka, wiec zostaje- dogadalismy się ze znajomymi, że pod koniec miesiąca pojedziemy, bo będą nowe premiery- każdy już widział co chcial i teraz nic nas nie interesuje.

Gadałam dziś z tatą i zamiast mnie pochwalić to "mierz siły na zamiary". No i "po co odrazu całą fortune wydawać" (powiedziałam mu mniej-więcej o kosztach). Nigdy nie było problemów z kasą na edukacje, więc jakbym tam poszła to spokojnie by to przeżył. Za to mama mnie opieprzyła za moje gadanie "nie wiem czy sobie dam radę", że od razu tak zakładam, zamiast wierzyć, że dam i koniec.

Zoska zapomnialam napisać- fajnie, że twoj Tz przyjedza W koncu :P Zobaczycie się i w ogole po takim czasie to może coś się zmieni ;p


Witaj w takim świecie :P Tylko ja po prostu nie mam jak się ruszyć- samochodem to mama zaraz się boi i tak nic nie wypije, więc klapa całkowita :P Za rok będziesz ze mną pić jak do Wro pojde hahaha Z taką gówniarą :P

Dziś się nabijaliśmy ze mnie jak bylo na ostatniej imprezie i kolega "no Kasia jaka ty wtedy pijana byłas" (wskoczylam tak mu do wozka w markecie, ze otworzylam piwo ktore bylo w nim ). I ja śmieje się i mówię "Boże ile ja mam takich historii jak ja taka pijana byłam" Zawsze się najlepiej bawie :P

-------

Wsiadłam i pojechałam z tatą do zakupy do Niemiec. Najpierw obraliśmy kurs na taki sportowy sklep, czego tato bardzo żałował
http://answear.com/119273-o-neill-kurtka.html ładna? kupiłam sobie na zimę- jest to kurtka narciarska, więc z mrozami nie powinno być problemów, co? Bo ciągle nad nią myślę- ma te warstwy i nie jest jakas strasznie gruba, napakowana. Ma któras z was doswiadczenie w tym temacie?

Butów jednak nie kupiłam, bo jak serio na nie spojrzałam to odłożyłam je na pólkę. Z innych mojeg rozmiaru nie było to chociaz ciepłe kapcie kupiłam :P Do tego też 2sportowe koszulki i trochę skarpet. Tatuś wrocil szczęsliwy jak nic :P Ale zawsze mam argument "jak mi powiesz kiedy ostatni raz kupiles ze mną np. kurtkę to nie musisz jej teraz kupować"- oczywiscie bardzo bardzo nie był ze mną na zakupach, więc jest w kropce :P Musi mnie znosić

Jak wrocilam to pojechałam z mamą do cioci, żeby kobieti sobie wypić mogły- mamusia sok żurawinowy zabrała :P Przynajmniej tak bylo na etykiecie Wrocilam chwile temu, więc nic wiecej nie zjadłam oprócz banana (jakbym nie zjadła to musialabym wyrzucić, wiec szkoda). Taki dziś w biegu dzien.

Ś: musli, banan
II: ciemna bułka z kurczakiem i warzywami
O: mięso wołowe (buraczki okazały się nie dobre, a jadłam na szybkiego, bo mielismy jechac na zakupy, wiec nie mialam czasu czegoś dodatkowego wymyslic, ale pierwotnie było :mięso wołowe+buraczki :P)
wypiłam mały jogurcik (te po 100ml) i zjadlam teraz banana.

Do ćwiczen nie mam siły- ide się kapac i spac, bo czuje się strasznie.
799 zł za kurtkę

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez murka04 Pokaż wiadomość
nigdzie nie znikam heroine jak zwykle w weekend się odzywam Idę dziś na imprezę z koleżankami, trochę poszalejemy

A jeździłam sobie dziś samochodem z Tż, trochę mi go szkoda jak czasem przypiłuję gazu on się stara nie odzywać ale widzę po jego minie że czasem ma ochotę mnie wypierdzielić z auta
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 18:29   #2003
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość
Co do stanika to ja dawniej tradycyjne 75 nosilam i tak mi miseczka do F podskoczyła, ale jak wydałam po 80zł na 2staniki, które po 3miesiącach nadawały się do wywalenie to poszłam do babki, żeby mi dobrała jeden i dobry. Od tamtej pory nie rozstaje się z 65G, choc jak przytyłam to lekko za mały, ale już jest lepiej :P Wiadomo- stanik to min. 150zł jak dla mnie, ale ostatni stanik kupiłam sobie przed wakacjami do sukienki (obecnie żałuje, bo do niczego więcej go nie nosze, bo jednak się nie nadaje), a taki na codzien to rok temu na półmetek i nie widać po nim, że jest w ogóle używany. Reszte mam starsze i dalej są świetne, więc raczej nie płaczę z powodu kasy. Teraz czekam, aż przyjdzie to co zamówiłam :P
65G ? a ja sie musze zadowolic C
Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Monia cieszę się, że u Ciebie wszystko ok na pewno jak już porobicie wszystkie remonty to będziesz miała więcej czasu dla nas

Ja dziś melduję 300 ścisków agrafką, 10 minut hula hop i 100 brzuszków
nie przesadzasz? moim dzisiejszym ćwiczeniem było dojscie do babci i na miasto

Paulownia też mam cały słoik nutelli i tylko raz dałam łyzke do owsianki ktorej prawie i tak nie zjadłam musze zrobić naleśniki z nutellą

Ja własnie wróciłam od dentysty okazało sie że to kawałek chrżastki jakiejs a reszta to co myślałam że korzeń to kość ale juz wszystko ok wyciągnął tą chrząstke i gra
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 18:31   #2004
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cindy odziez na narty itp. jest niestety droga, a taka kurtka dla mnie jest wydatkiem na kilka sezonow- nie zaluje zakupu, bo nie jest strasznie gruba, a jednak izoluje od całego zimna.

Nie chciałabyś ze mną jezdzić na zakupy :P Jeszcze wam mojej garderoby nie pokazywałam :P
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 18:35   #2005
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez _Baletnica_ Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj jak na razie nie jest źle(jak na sobotę w która wraca Tż)

-jajecznica z 2jajek z boczkiem(4kosteczki) z 1 kromką chleba białego i 1 razowego 0 11.00
-kawa z jednym rzędem kinder bueno o 12.00
-1kanapka chleba razowego z połową pomidora i serkiem wiejskim lekkim 0 15.00
-surimi 150g Tżt na oleju, ja na wodzie z otrębami

Ja tylko na chwilkę. Meedzik uważaj na te oleje. Ja rok temu dołączyłam na wizażu do wątku włosowego. Nakupowałam tych specyfików. STan włosów bardzo się poprawił, w ogóle nie wypadały.....ale po odstawieniu wszystkiego zaczęły się niemiłosiernie przetłuszczać!! uważaj Meedzik.
teraz stosuje tylko olej rycynowy, olej arganowy.

Dziewczyny, co wy na to, żebym zrobiła sobie fryzurkę jak na zdjeciu 3,(włosy mojej przyjaciółki) 1 i 2 - moje. Podobają się Wam takie ombre?
Mi się strasznie takie podobają i będą Ci pasowały! Ja mam kompletnie proste więc mi nie pasują moja koleżanka za ombre płaciła 150zł a tu w Irlandii są specjalne farby z loreala (reklamują teraz) i się płaci może z 20-30 zł za taką farbę i samemu w domu można zrobić
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 18:36   #2006
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cocktailraspberry dobrze się pomierz, bo moze masz większe :P Ja wcale jakis duzych nie mam- takie o normalne
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 18:40   #2007
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Witam! I ja zalaminowałam swoje kudły i już kudłami nie są bo takich gładkich, sypkich włosków od przedszkola nie miałam Upierdliwy proces ale efekt wart poświęconego czasu.

Dziś dzień pac-mana, zjadłam tyle, że wypisanie wszystkiego by mi kilka godzin chyba zajęło dobrze, że koleżanka wyciągnęła mnie na spacer ( tylko dlatego, że pod klatka stała i trudno mi było udawać, że mnie w domu nie ma) i poprawił mi się nastrój i rozchodziłam trochę swój przepełniony brzuch

Lady jak trzymałaś w zamkniętym pojemniku to mógł się popsuć bo wilgoć nie ma jak odparowywać, warto kawałek ręcznika papierowego kłaść na dno i zmieniać codziennie(jak dłużej trzymasz coś w pojemniku) on pochłania wilgoć i dłużej poleży czy to łosoś czy wędlina.

meeedzik za ćwiczenia
Ja miałam pacmana w piątek, nawet mi nie przypominaj

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Hej Miśki



Dzięki no jakoś tak się złożyło, że w trakcie stażu spodobała mu się pediatria ginekologia dalej go interesuje, pisze z niej doktorat ale to był jego świadomy wybór chciał zostać w tym szpitalu gdzie robił staż i spodobała mu się bardzo atmosfera na pediatrii wszyscy życzyli, mili, otwarci, no i te słodkie dzieci lgną do niego same także tegooo

Tyle ćwiczysz, że to na pewno mięśnie!



O matko, aleś miała przygodę no i jak wczorajsza impreza?




Kurde, czemu to zawsze kasa musi być problemem? przykre to życzę Ci żebyś spełniła swoje marzenia
Zazdraszczam mężusia
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 18:57   #2008
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość
Cocktailraspberry dobrze się pomierz, bo moze masz większe :P Ja wcale jakis duzych nie mam- takie o normalne
chciałabym moze polecisz jakis kalkulator na necie?
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 19:02   #2009
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cocktail chyba z nudów ćwiczę może trochę przegięłam z agrafką, ale to na 2 serie było ściskane także jest ok
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 19:06   #2010
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
chciałabym moze polecisz jakis kalkulator na necie?
Nigdy nie sprawdzałam tego w necie więc nie wiem czy to dobre :P Poszłam do babki i mnie wymacała- każda kolezanka, która tam była zawsze się śmiej "wymacała mnie i mi cos dobrala" Bo babka normalnie do przymierzalni ze mną wchodzi i mi stanik ubiera jak idzie, wszystko poprawia i w ogole- nie wiem jak kiedys moglam ubierac go inaczej.... Już w 3gim poszłam do ich sklepu i nie żałuję :P
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.