Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-17, 23:36   #3211
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Zachecacie ta pomidorowka

Ja sie wiecej odezwe po weekendzie bo puki co praca I wracam zmeczona.
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 05:41   #3212
niusuance
Rozeznanie
 
Avatar niusuance
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wellington
Wiadomości: 556
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Dołączę się do wątku. Właściwie to ponownie bo pod poprzednim nickiem Amoura właśnie ten wątek założyłam Potem zniknęłam z wizażu na jakiś czas (chyba się wypaliłam) ale wróciłam Do starego nicku nie mam dostepu więc musiałam założyć nowy

A tak drogą zaznajomienia się dodam że mam TZta Kiwusa ( Nowozelandczyk) i od ponad roku mieszkamy sobie razem w jego kraju. Zadowolona jestem, wszystko nam się fajnie układa no i kraj piękny


Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
muka
swietnie! powodzenia i trzymamy kciuki, pisz co sie u Was dzieje )

a ja dostalam prace wczoraj co prawda to tylko BBS, ale pani wydaje sie byc kapitalna, w sensie moja nowa szefowa. Nikt nigdy tak nie wychwalal mojego CV, referencji, podobalo jej sie wszystko co mowilam no i od razu mi zaproponowala dosc fajna stawke. warunki tez niezle- w zamian za moja elastycznosc ( rodzice pracuja w szitalu i restauracji) ja mam mozliwosc robienia z dzieckiem co chce heh moge je nawet brac do siebie do mieszkania no i szukamy razem jeszcze jednego dziecka, abym mogla dorobic sobie jeszcze wiecej. tutaj rodzice nie maja problemu z opiekowaniem sie dwojka rozych dzieci na raz

ale dalej szukam czegos powazniejszego jednak...
poza tym wyglada na to, ze moi szefowie chca chodzic na prywatne lekcje angielskiego do mojego Tz

jezu dziewczyny, wlasnie ugotowalam pomidorowa, uwielbiam!! nic dziwnego by w tym nie bylo, gdyby nie fakt ze to ....moj 4 raz w tym tygodniu kiedy gotuje pomidorowa hehe
Roux- przejrzalam kilka ostatnich stron i wygląda na to że tylko ty się ze starej ekipy ostałaś Gratuluję znalezienia pracy i życzę szczęscia w poszukiwanie czegoś poważniejszego. Ja też czegoś 'poważnego' teraz szukam.
A ja pomidorowej nie lubię za to dzisiaj miałam barszcz biały na obiad
__________________
Blogowanie
niusuance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 08:58   #3213
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

hejka

U Nas duze zmiany tzn po poltorej roku wracamy z es do uk. mam nadzieje ze od stycznia pojde do pracy a mloda do zlobka. mam dosc siedzenia w domu. lena ma juz ponad poltorej roku. jest przeswietna. zaczyna mowic po trochu w trzech jezykach.

roux gratuluje pracy

muka super ze juz jestes z ukochanym
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero

tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 11:01   #3214
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez niusuance Pokaż wiadomość
Dołączę się do wątku. Właściwie to ponownie bo pod poprzednim nickiem Amoura właśnie ten wątek założyłam Potem zniknęłam z wizażu na jakiś czas (chyba się wypaliłam) ale wróciłam Do starego nicku nie mam dostepu więc musiałam założyć nowy

A tak drogą zaznajomienia się dodam że mam TZta Kiwusa ( Nowozelandczyk) i od ponad roku mieszkamy sobie razem w jego kraju. Zadowolona jestem, wszystko nam się fajnie układa no i kraj piękny




Roux- przejrzalam kilka ostatnich stron i wygląda na to że tylko ty się ze starej ekipy ostałaś Gratuluję znalezienia pracy i życzę szczęscia w poszukiwanie czegoś poważniejszego. Ja też czegoś 'poważnego' teraz szukam.
A ja pomidorowej nie lubię za to dzisiaj miałam barszcz biały na obiad
oj, nieprawda... ja podczytuje
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 11:35   #3215
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

ou lala! stare mieszadla !!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 11:45   #3216
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
oj, nieprawda... ja podczytuje

Ale nic się nie odzywasz.....
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 12:45   #3217
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Ale nic się nie odzywasz.....
bo nie mam nic ciekawego do powiedzenia
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 03:26   #3218
niusuance
Rozeznanie
 
Avatar niusuance
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wellington
Wiadomości: 556
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość
hejka

U Nas duze zmiany tzn po poltorej roku wracamy z es do uk. mam nadzieje ze od stycznia pojde do pracy a mloda do zlobka. mam dosc siedzenia w domu. lena ma juz ponad poltorej roku. jest przeswietna. zaczyna mowic po trochu w trzech jezykach.

roux gratuluje pracy

muka super ze juz jestes z ukochanym
Podglądam Lenkę na fejsbuku- śliczna! na pewno po mamusi

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
oj, nieprawda... ja podczytuje
Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
bo nie mam nic ciekawego do powiedzenia
akurat! Ty i nic ciekawego do powiedzenia?

Ja wlasnie wrocilam z pracy i zajadam sie popcornem- tak za mna chodzil od kilku dni.
A w tym tygodniu musze dokonczyc kupowanie prezentow pod choinke zeby pocztowy ' Mikolaj' zdążyl dostarczyc przed świetami
__________________
Blogowanie
niusuance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 08:28   #3219
mukaa
Zadomowienie
 
Avatar mukaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Norge
Wiadomości: 1 197
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

ja to nie wiem jak z prezentami będzie jeśli pracy do grudnia nie znajdę!

póki co sielankowo - choć za oknem wicher i leje hehe
__________________
To, co pogrąża człowieka, to wcale nie upadek do wody, lecz pozostawianie pod nią

Edytowane przez mukaa
Czas edycji: 2012-11-19 o 08:30
mukaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 08:33   #3220
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Ja prezent tylko dla tz- a kupuje
Rodziny w swieta nie widze od lat moze kilkunastu a nie bede wysylac.
Chrzrsnicy jedynie cos wysle albo na all zamowie
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 09:00   #3221
mukaa
Zadomowienie
 
Avatar mukaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Norge
Wiadomości: 1 197
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

u nas tak czy siak jeszcze dzieci dochodzą - czyli trójeczka
chyba że się umówimy, że prezenty dla dzieci są wspólne - czyli ja wymyślam jaki a on płaci )))))

tak sobie myślę, że nawet jak znajdę pracę teraz to wypłatę i tak pewnie pod koniec grudnia dostanę hmm

albo wydziergam te prezenty - o homemade
__________________
To, co pogrąża człowieka, to wcale nie upadek do wody, lecz pozostawianie pod nią
mukaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 10:09   #3222
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Niusuance ( o jejku, dziwnie Cie teraz utozsamiac z nowym nickiem:p) opowiadaj o zyciu w NZ!
Jak Wam sie mieszka? mieszkacie sami? co tam robisz? nie tesknisz za Polska?
macie jakies powazniejsze plany?
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 10:56   #3223
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Mukaa a u was wyplata co mies tylko?

Jesuuu wstalam po 7 ale mowie do tz- a ah jeszcze poleze I budze sie a tu 10:45.
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 13:12   #3224
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
Mukaa a u was wyplata co mies tylko?

Jesuuu wstalam po 7 ale mowie do tz- a ah jeszcze poleze I budze sie a tu 10:45.
Ja mialam dzisiaj wstac o 6 zeby sie uczyc i co? Obudzil mnie ponownie "normalny" budzik o 7.

Mukaa - prezenty homemade to super pomysl

Ja po 4 latach wyplat co 2 tygodnie nie moglam sie przestawic na system miesieczny w nowej pracy. Zwlaszcza ze duzo mniej teraz mam niz poprzednio i tak oszczednie jak teraz to nie zylam od czasu wyprowadzki z Polski.
Prezenty dla mamy i ciotki zalatwilam w tkmaxx, mieli kremy loreala po 7 i 10 euro takie co normalnie kosztuja okolo 20 wiec obkupilam dziewczyny i mam je z glowy
Sent from my SK17i using Tapatalk 2
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 14:14   #3225
mukaa
Zadomowienie
 
Avatar mukaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Norge
Wiadomości: 1 197
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
Mukaa a u was wyplata co mies tylko?

.
szczerze mówiąc to nie mam pojęcia

póki co - najpierw jakąś pracę muszę przyhaczyć - wtedy będę wiedzieć kiedy wypłata
fajnie by było gdyby była co dwa tygodnie, bo jednak na święta gotówka się przyda.
__________________
To, co pogrąża człowieka, to wcale nie upadek do wody, lecz pozostawianie pod nią
mukaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 14:24   #3226
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

dziewczyny....to nic! co miesiac...

tutaj, jak sie zaczyna prace w moim kantonie, gdzie mieszkam....to pierwsza wyplata jest po 2 mcu!!! czyli ...pierwszy miesiac nic, drugi...nic i dopiero pod koniec drugiego dwie wyplaty.
kretynstwo!!:/
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 14:34   #3227
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

o matko roux

2 mies to bym niewiem jak wyrobila
ale tu tez niektore firmy tak maja np znajoma w jednym sieciowym dyskoncie miala ze musiala czekac na wyplate ponad 1,5 mies

teraz co mies ma
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 03:33   #3228
niusuance
Rozeznanie
 
Avatar niusuance
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wellington
Wiadomości: 556
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez mukaa Pokaż wiadomość
ja to nie wiem jak z prezentami będzie jeśli pracy do grudnia nie znajdę!

póki co sielankowo - choć za oknem wicher i leje hehe
Trzymam kciuki!

U mnie w pracy niezbyt ciekawie bo zwalniają sporo osób. Dzisiaj sie okazało że dla zwolnionych osób okres wypowiedzenia mija 21 grudnia... Wesołe te święta będą dla niektórych...może też dla mnie

Cytat:
Napisane przez mukaa Pokaż wiadomość
u nas tak czy siak jeszcze dzieci dochodzą - czyli trójeczka
chyba że się umówimy, że prezenty dla dzieci są wspólne - czyli ja wymyślam jaki a on płaci )))))

tak sobie myślę, że nawet jak znajdę pracę teraz to wypłatę i tak pewnie pod koniec grudnia dostanę hmm

albo wydziergam te prezenty - o homemade
Ja uwielbiam prezenty własnoręcznie zrobione chociaż z dziećmi to różnie bywa. Ale jeżeli nie masz pracy to logiczne jest ze nie będzie drogich prezentów. A czasu jeszcze do świąt trochę więc da się coś wydziergać

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Niusuance ( o jejku, dziwnie Cie teraz utozsamiac z nowym nickiem:p) opowiadaj o zyciu w NZ!
Jak Wam sie mieszka? mieszkacie sami? co tam robisz? nie tesknisz za Polska?
macie jakies powazniejsze plany?
Ja teżsię nie mogę przyzwyczaić do nowego nicka ale nie jestem w stanie odzyskać poprzedniego - nie pamietam hasła, a na starego maila ktoś mi się włamał, pospamował a hotmail nie chce mi go odblokować bo dostarczam im 'za mało danych' zeby stwierdzic ze to było moje konto

A z TZ mieszkamy sami w takim domku szeregowym 15 km od Wellington. Nowa Zelandia jest prześliczna i nie przestaje mnie zachwycać! Pogoda mogłaby być lepsza ale nikt tu dla pogody nie przyjeżdza Pracuję w sklepie, nic porywającego ale ciągle szukam i szukam czegoś ciekawszego. Mam nadzieje że się uda.
Za Polską oczywiście tęsknię ale nie na tyle żeby na razie wracać Brakuje mi moich przyjaciół i rodziny ale mama z bratem mnie odwiedzili kilka miesięcy temu Brakuje mi polskiego jedzenia ale tutejsze nie jest takie złe. Nie wiem jeszcze czy zostaniemy tu na stale bo TZ chce mieszkac w PL. Przwdopodobnie za kilka lat wrocimy na rok do PL zeby zobaczyć jak nam się tam bedzie żyło i potem bedziemy sie decydowac.



Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
dziewczyny....to nic! co miesiac...

tutaj, jak sie zaczyna prace w moim kantonie, gdzie mieszkam....to pierwsza wyplata jest po 2 mcu!!! czyli ...pierwszy miesiac nic, drugi...nic i dopiero pod koniec drugiego dwie wyplaty.
kretynstwo!!:/
Nie spodziewałabym się tego po Szwajcarii! Aż dziwne ze to jest legalne! Ja dostaje wyplate co tydzień, TZ co dwa i jest fajnie ale nie wiem czy bym 'umiala' się teraz przestawić na miesięczne wyplaty
__________________
Blogowanie
niusuance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 18:11   #3229
regazza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 158
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez mukaa Pokaż wiadomość
dotarłam v. "odebrał" mnie w kopenhadze i potem ponad pół doby jazdy, masakra!
zaczynamy więc już na całkiem serio wpsólne życie jeeee
Gratuluję! Cieszę się bardzo, że już jesteście razem i cieszycie się sobą

Dziewczyny potrzebuje Waszej pomocy mój TŻ mieszka w Rumunii, więc ma obywatelstwo rumuńskie. W zeszłym roku składał papiery o obywatelstwo węgierskie, które na dniach ma odebrać. Powinnam i chciałabym być razem z nim w tym dniu, ale niestety jest to niemożliwe... Dlatego pomyślałam sobie, że coś mu kupię z tej okazji, ale nie mam pojęcia co... Miałyście może taką sytuację, co w ogóle się kupuje na takie okazje ?
regazza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 19:02   #3230
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

mukaaa suuuper powodzenia w szukanie pracy i w ogole w zyciu

mj A. jak dostal niemieckie obywatelstwo to nawet nie powiedzial dowwiedzialam sie przez przypadek pare tygodnii pozniej
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 19:38   #3231
niusuance
Rozeznanie
 
Avatar niusuance
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wellington
Wiadomości: 556
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez regazza Pokaż wiadomość
Gratuluję! Cieszę się bardzo, że już jesteście razem i cieszycie się sobą

Dziewczyny potrzebuje Waszej pomocy mój TŻ mieszka w Rumunii, więc ma obywatelstwo rumuńskie. W zeszłym roku składał papiery o obywatelstwo węgierskie, które na dniach ma odebrać. Powinnam i chciałabym być razem z nim w tym dniu, ale niestety jest to niemożliwe... Dlatego pomyślałam sobie, że coś mu kupię z tej okazji, ale nie mam pojęcia co... Miałyście może taką sytuację, co w ogóle się kupuje na takie okazje ?
Ja bym pomyślala o fladze węgierskiej lub czymś typowym dla tego kraju.
__________________
Blogowanie
niusuance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 07:49   #3232
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez regazza Pokaż wiadomość
Gratuluję! Cieszę się bardzo, że już jesteście razem i cieszycie się sobą

Dziewczyny potrzebuje Waszej pomocy mój TŻ mieszka w Rumunii, więc ma obywatelstwo rumuńskie. W zeszłym roku składał papiery o obywatelstwo węgierskie, które na dniach ma odebrać. Powinnam i chciałabym być razem z nim w tym dniu, ale niestety jest to niemożliwe... Dlatego pomyślałam sobie, że coś mu kupię z tej okazji, ale nie mam pojęcia co... Miałyście może taką sytuację, co w ogóle się kupuje na takie okazje ?
hmm czy ja wiem....moj Tz ostatnio dostal obywatelstwo wloskie, co niesamowicie nam pomoglo ze wszystkim tutaj.....to jego brazylijskie plus moje polskie niestety utrudnialo nam sprawy...
dostal...i nic. Nie wiem czy to jest jakas taka specjalna okazja do prezentow itd.
a ....wegierskie gadzety...sprawia mu radosc jedynie wtedy, jesli on naprawde czuje sie wegrem, jesli jest z tego dumny...Bo w przypadku kiedy to kwestia papierka jedynie....to nie wiem czy to ma sens...
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 08:21   #3233
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
hmm czy ja wiem....moj Tz ostatnio dostal obywatelstwo wloskie, co niesamowicie nam pomoglo ze wszystkim tutaj.....to jego brazylijskie plus moje polskie niestety utrudnialo nam sprawy...
dostal...i nic. Nie wiem czy to jest jakas taka specjalna okazja do prezentow itd.
a ....wegierskie gadzety...sprawia mu radosc jedynie wtedy, jesli on naprawde czuje sie wegrem, jesli jest z tego dumny...Bo w przypadku kiedy to kwestia papierka jedynie....to nie wiem czy to ma sens...
A ja mysllaam ze Twoj ma obywatelstwo Irlandzkie.
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 09:46   #3234
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
A ja mysllaam ze Twoj ma obywatelstwo Irlandzkie.
oj nieco bardziej u nas to skomplikowane on jedna czesc nazwiska ma polska!)
ale ja tez myslalam, ze jest irloem, mimo ze wyglada latino, bo poznalismy sie na koncercie irlandzkim i byl z kolega- irlandczykiem jakos wtedy nie przyszlo mi do glowy, aby obu spytac skad sa, wiec myslalam ze skoro jeden tomi drugi z irl takze jego akcent wtedy byl taki dziwaczny irlandzki i uzywal jakis dziwacznych zwrotow ale dzieki bogu zamerykanizowal sie odkad pracuje w amerykanskiej firmie, latwiej go zrozumiec


pisala tu kiedys jedna wizazanka z brazylijczykiem i zgubila nam sie czy co? szkoda, ze juz sie nie odzywa...
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 13:07   #3235
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

no to i ja sie odezwe

nadal pracuje tam gdzie pracowalam ale z receptionist zrobili ze mnie lead administrator wiec jest spoko...
praca mnie sama w sobie nudzie bo to mala firma i wiele sie nie dzieje wiec mysle nad powrotem na studia

opowiem Wam co mi sie wczoraj przytrafilo...
Zamowilam suszarke na Argos, a ze nasz lokalny Argos jest w mini centrum handlowym ito sobie pomyslalam, ze jadac na zakupy do innego miasta zatrzymam sie na chwile tam by odebrac ta suszarke. Wszystko zajelo mi z 15 min ale i tak musialam zaplacic za godzine parkowania co mnie kosztowala £1.30. No to zaplacilam i co? Zapomnialam gdzie zaparkowalam, najpierw latalam po zlym pietrze, do Tz zadzwonic nie moglam bo mialam jego telefon w torebce i o pomoc ochrony tez nie moglam poprosic bo nawet rejestracji swojego samochodu nie znam!!!!
Masakra jakas... w koncu znazlam samochod po prawie.... 20 min!!
Podjechalam do wyjscia a oni mnie wypuscic nie chca bo ma sie 10 min an opuszczenie parkingu po oplaceniu biletu. No tak sie wkur*****!!! Zaplacilam za cala godzine wiec mialam jeszcze 25 min. Kolejka za mna sie zrobila, koles przez radio mi nawija, ze musze zaplacic za nastepna godzine teraz, bla, bla, bla. Tak sie wkurzylam, wysiadlam z samochodu i zaszlam do ich pokoju, ktory byl doslownie za rogiem a oni do mnie i tak przez radio gadali zamiast do mnie wyjsc. Poprosilam o rozmowe z managerem i powiedzialam, ze nic placic nie bede bo juz zaplacilam za godzinie i godzina jeszcze nie minela i chyba sobie jaja robia. I dopiero wtedy mnie puscili. Zrypali mi humor kompletnie wczoraj.
Myslalam, ze ich tam pobije, a Tz? usmial sie jak norka. Duren. A jak pojechalismy do drugiego centrum handlowego to w ogole zapomnialam zaplacic za parking i musialam biec do maszyny i placic na szczescie to juz bylo po 20 i bylismy prawie ostatnimi ludzmi na parkingu wiec az takiej kaszany nie bylo.
Ehhh... zycie
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 13:09   #3236
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Jak ja nie lubie amerykanskiego akcentu i sposobu w jaki mowia..... Grrrrrr za to brytyjski mnie rozklada Do Irlandzkiego mozna sie przyzwyczaich, chyba ze ktos jest z Cork albo Kerry. Za to w Donegal maja fajny akcent.

Szejn - hahaha tez mialam kiedys taka przygode w centrum handlowym. Akurat odbieralam tort urodzinowy dla kolezanki, ja biegalam i szukalam auta a wszyscy czekali.


Sent from my SK17i using Tapatalk 2
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 15:02   #3237
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

brakkwalo tu Twoich historii, szien. :p
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 15:14   #3238
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
brakkwalo tu Twoich historii, szien. :p
Ciesze sie ze moje sieroctwo sprawia Ci przyjemność
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 03:11   #3239
niusuance
Rozeznanie
 
Avatar niusuance
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wellington
Wiadomości: 556
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
no to i ja sie odezwe

nadal pracuje tam gdzie pracowalam ale z receptionist zrobili ze mnie lead administrator wiec jest spoko...
praca mnie sama w sobie nudzie bo to mala firma i wiele sie nie dzieje wiec mysle nad powrotem na studia

opowiem Wam co mi sie wczoraj przytrafilo...
Zamowilam suszarke na Argos, a ze nasz lokalny Argos jest w mini centrum handlowym ito sobie pomyslalam, ze jadac na zakupy do innego miasta zatrzymam sie na chwile tam by odebrac ta suszarke. Wszystko zajelo mi z 15 min ale i tak musialam zaplacic za godzine parkowania co mnie kosztowala £1.30. No to zaplacilam i co? Zapomnialam gdzie zaparkowalam, najpierw latalam po zlym pietrze, do Tz zadzwonic nie moglam bo mialam jego telefon w torebce i o pomoc ochrony tez nie moglam poprosic bo nawet rejestracji swojego samochodu nie znam!!!!
Masakra jakas... w koncu znazlam samochod po prawie.... 20 min!!
Podjechalam do wyjscia a oni mnie wypuscic nie chca bo ma sie 10 min an opuszczenie parkingu po oplaceniu biletu. No tak sie wkur*****!!! Zaplacilam za cala godzine wiec mialam jeszcze 25 min. Kolejka za mna sie zrobila, koles przez radio mi nawija, ze musze zaplacic za nastepna godzine teraz, bla, bla, bla. Tak sie wkurzylam, wysiadlam z samochodu i zaszlam do ich pokoju, ktory byl doslownie za rogiem a oni do mnie i tak przez radio gadali zamiast do mnie wyjsc. Poprosilam o rozmowe z managerem i powiedzialam, ze nic placic nie bede bo juz zaplacilam za godzinie i godzina jeszcze nie minela i chyba sobie jaja robia. I dopiero wtedy mnie puscili. Zrypali mi humor kompletnie wczoraj.
Myslalam, ze ich tam pobije, a Tz? usmial sie jak norka. Duren. A jak pojechalismy do drugiego centrum handlowego to w ogole zapomnialam zaplacic za parking i musialam biec do maszyny i placic na szczescie to juz bylo po 20 i bylismy prawie ostatnimi ludzmi na parkingu wiec az takiej kaszany nie bylo.
Ehhh... zycie

Powrót w dobrym stylu Szien! Jak za starych dobrych czasów

U mnie lipa- miałam dzisiaj rozmowę o pracę... z moim pracodawcą W sumie chyba mnie zostawią ale na innych godzinach co nie bardzo mi będzie pasowało Jutro albo w sobotę się okaże, a jak na razie lecę sprawdzać oferty pracy i pisać listy motywacyjne!
__________________
Blogowanie
niusuance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 15:14   #3240
mukaa
Zadomowienie
 
Avatar mukaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Norge
Wiadomości: 1 197
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

hehe jak dobrze wiedzieć że nie tylko ja mam problem ze znalezieniem auta! dzięki Bogu mój syn ma lepszą pamięć i pamięta gdzie stoi samochód hehe

tutaj to na razie sama nie jeżdżę - no raz do sklepu pojechałam najbliższego sklepu

mój tz do pracy wyjechał - 2 tygodnie jesteśmy sami w domu
a ja się ciemności boję :P szczególnie mieszkając na zadupiu gdzie nikt nie usłyszy jak nas mordować będą:P
__________________
To, co pogrąża człowieka, to wcale nie upadek do wody, lecz pozostawianie pod nią
mukaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-18 08:27:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.