Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część IV - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-17, 20:53   #4891
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

my pierwszy raz uprawiliśmy seks po 1,5 roku prawie, dokładnie w moje 19 urodziny i nie żałuję, bo był to odpowiedni czas, nie za wcześnie

ja też myślę nad ostawieniem tabletek, choć z drugiej strony to nie ma sensu...
muszę iść do gina w końcu, tylko nie mam książeczki muszę TŻta wysłać, żeby mi zeskanował
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 23:20   #4892
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Co do pierwszego razu-po prawie 1,5 roku bycia razem. I żałuję... że tak późno. Nawet niedawno rozmawiałam z TŻtem czemu tak późno się zdecydowaliśmy to powiedział, że z jednej strony obawiał się swojego braku doświadczenia a z drugiej było mu dobrze jak było (petting)

Ja najpóźniej jutro powinnam dostać @ :pała: Częściej jednak bywała w sobotę, więc już lekki schiz jest ( bezpodstawny )
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 07:29   #4893
podpretekstem
Raczkowanie
 
Avatar podpretekstem
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 116
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
Co do pierwszego razu-po prawie 1,5 roku bycia razem. I żałuję... że tak późno. Nawet niedawno rozmawiałam z TŻtem czemu tak późno się zdecydowaliśmy to powiedział, że z jednej strony obawiał się swojego braku doświadczenia a z drugiej było mu dobrze jak było (petting)
U mnie ten sam powód, dlaczego zdecydowaliśmy się na pierwszy raz po ponad roku- bo było dobrze, tak jak było
podpretekstem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 07:46   #4894
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Pierwszy raz w wieku 16 lat z obecnym chłopakiem po pół roku znajomości, za miesiąc stuknie nam 1,5 roku, więc będziemy świętować. Czy bolało- nie pamiętam, pamiętam wszystko, tylko nie to, czy mnie bolało (kilka lampek wina zrobiło swoje ). Za to przez 3 dni tak po tym krwawiłam, jakbym okres miała. Dobrze, że akurat nazajutrz miałam wizytę u ginekologa, to mnie poinformowała, że miałam dosyć grubą błonę i to z tego się wzięło.
Nie żałuję, bo bardzo kocham Tżta.
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 08:44   #4895
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez jasne_jasne Pokaż wiadomość
Pierwszy raz w wieku 16 lat z obecnym chłopakiem po pół roku znajomości, za miesiąc stuknie nam 1,5 roku, więc będziemy świętować. Czy bolało- nie pamiętam, pamiętam wszystko, tylko nie to, czy mnie bolało (kilka lampek wina zrobiło swoje ). Za to przez 3 dni tak po tym krwawiłam, jakbym okres miała. Dobrze, że akurat nazajutrz miałam wizytę u ginekologa, to mnie poinformowała, że miałam dosyć grubą błonę i to z tego się wzięło.
Nie żałuję, bo bardzo kocham Tżta.
a ja tydzien przed moja 18stka i nie bolalo wogole nic a nic... nie raz podczas pettingu leciała mi krew ale bez bolu wiec pewnie tej blony juz dawno nie bylo

a konsultowaliscie ze soba metode antykoncepji? chodzi mi ogolna... czy rozmawialiscie o tym czy brac tabletki czy jedna strona wybrala
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 09:07   #4896
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

O rety, moja głowa.... Za dużo było tego wina wczoraj, za dużo. Jeszcze się w nocy budziłam z wykręconym żołądkiem i robiłam wszystko, byle do łazienki nie polecieć.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 09:07   #4897
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

My długo jechaliśmy na gumkach, biorę dopiero drugie opakowanie tabletek. I my w ogóle nie konsultowaliśmy antykoncepcji, bo nie planowaliśmy, że będziemy się tak szybko kochać Wyszło spontanicznie Ale pamiętam że tż mnie wtedy wkurzył, bo jak ja wyciągnęłam gumki, to on spytał: "A nie masz tych takich no... dni?" Chodziło mu o dni niepłodne, ale powiedziałam mu, że chyba oszalał, że będę się z nim kochać bez niczego No ale na szczęście nastrój nie opadł i zrobiliśmy co trzeba
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 09:15   #4898
Carillon
Zadomowienie
 
Avatar Carillon
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 126
GG do Carillon
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Omg nie chciałabym czegoś takiego usłyszeć.
U nas od razu była mowa o tabletkach. Jak tylko była mowa o tym żeby się kochać to od razu było pytanie : To jak się zabezpieczamy? I doszliśmy że tak będzie najbezpieczniej. Chociaż przez pierwsze stosunki były tez gumki
Carillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 09:21   #4899
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez Carillon Pokaż wiadomość
Omg nie chciałabym czegoś takiego usłyszeć.
U nas od razu była mowa o tabletkach. Jak tylko była mowa o tym żeby się kochać to od razu było pytanie : To jak się zabezpieczamy? I doszliśmy że tak będzie najbezpieczniej. Chociaż przez pierwsze stosunki były tez gumki
Ja nie chciałam brac tabletek bo w mojej rodzinie jest bardzo duzo nowotworów no i mialam klin w glowie ze wezme tabletki i bede miec raka piersi wiem glupie... pozniej troszke dojrzalam stwierdzialam ze to jest najbezpieczniejsze a planowalyscie swoj pierwszy raz? czy czysty spontan?
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 09:23   #4900
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

U nas konsultacji nie było, bo zaczęłam brać tabletki ze względów zdrowotnych,a współżycie przyszlo później A pierwszy raz niestety planowany, bo pewnego dnia po prostu zaczęłam na ten temat rozmowy- że biorę tabletki i że jesteśmy już tyle razem i czy nie myslał o czymś więcej- myślał,ale się bał tak jak ja ale ustaliliśmy, że następnym razem spróbujemy i spróbowaliśmy
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry


Edytowane przez 90agnieszka90
Czas edycji: 2012-11-18 o 09:26
90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 09:35   #4901
LatamSobie
Raczkowanie
 
Avatar LatamSobie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 111
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

wogole dziewczyny, wiem ze tu o tabletkach piszemy, ale wczoraj kolezanka mi sprzedala takiego newsa, ze musze wam powiedziec:
otoz jej mama ma trojke dzieci i z kazdym zaszla w ciaze, niespodziewanie, majac zainstalowana spirale
serio, przy kazdym z trojki dzieci go miala i normalnie masakra, bo spirale sa drogie i niby skuteczne
LatamSobie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 09:37   #4902
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

To może napisz to w wątku o spiralach?
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 09:46   #4903
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
A mnie boli podbrzusze jak na okres i od razu mnie schizy dopadły To chyba przez to że dzisiaj w ogóle mam fatalny humor
mnie też tak boli ale myślę, że to nic, bo już tak raz miałam i wszystko było okej.

co do I razu. Z byłym chłopakiem, jak miałam 19 lat. Trochę bolało, ale żadnej krwi nie było. Nie żałuję, mimo że już nie jesteśmy razem
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 10:06   #4904
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Nie no, oczywiście wszelkie schizy mi już przeszły bo dzisiaj mam lepszy humor Jak się dobrze poczyta o dokładnym działaniu tabletek, to się wie, że przy prawidłowym braniu jest praktycznie niemożliwe, żeby zajść w ciążę. Plus ja mam PCO i w większości bezowulacyjne cykle, więc to musiałby być prawdziwy cud w moim przypadku
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 10:19   #4905
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Ale się wczoraj wybawiłam Wróciłam po 4 do domu, dziś mnie nogi bolą od tańczenia
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 10:20   #4906
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Mi dopiero tabletka zaczęła pomagać na migrenę.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 10:29   #4907
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Zawsze współczułam ludziom kaca - mi się nigdy nie zdarzył Nawet jak sobie nieźle zabalowałam.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 10:33   #4908
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Zawsze współczułam ludziom kaca - mi się nigdy nie zdarzył Nawet jak sobie nieźle zabalowałam.
Ja kiedyś miałam takiego kaca, że aż nie mogłam złapac oddechu, było mi duszno i ciągle myślałam, że odlecę. Najgorszy dzień mojego życia. Ale to po naprawdę ostrej imprezie
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 10:48   #4909
kasiarzynaa
Zakorzenienie
 
Avatar kasiarzynaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 852
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Rozmawialiśmy o antykoncepcji, ale ja z góry powiedziałam, że tabletkom najbardziej wierzę, a na samych prezerwatywach się boję (stąd też tak póżna moja inicjacja)
Wyszło raczej spontaniczne tzw. nie planowaliśmy, że zrobimy to konkretnego dnia. Po prostu jak zaczęłam brać tabletki i oznajmiłam to Tż.


a ja czekam na krwawienie, czuje się od wczoraj jakby już było, ale tylko krwi mi brak. Pewnie jak zwykle przy niedzielnym obiedzie mnie odwiedzi.
__________________


Butomaniaczka
kasiarzynaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 11:39   #4910
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Zawsze współczułam ludziom kaca - mi się nigdy nie zdarzył Nawet jak sobie nieźle zabalowałam.
mi też

dziewczyny, błagam, zróbcie coś, żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 11:41   #4911
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez Carillon Pokaż wiadomość
Omg nie chciałabym czegoś takiego usłyszeć.
U nas od razu była mowa o tabletkach. Jak tylko była mowa o tym żeby się kochać to od razu było pytanie : To jak się zabezpieczamy? I doszliśmy że tak będzie najbezpieczniej. Chociaż przez pierwsze stosunki były tez gumki
Ja od razu pomyślałam o tabletkach, bo chciałam się zabezpieczać w sposób, który będzie pewny. Gumek się bałam... ale nasze pierwsze razy (kiedy TŻ próbował mnie rozdziewiczyć ) były na gumkach. Później już tabletki.
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 12:01   #4912
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
dziewczyny, błagam, zróbcie coś, żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce
Ja robię wszystko, byle nie dokończyć projektu na jutro.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 12:17   #4913
goszzi
Zakorzenienie
 
Avatar goszzi
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 19 715
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

ja niestety też długo się migałam, sprzątanie, odkurzanie, skręcałam nawet krzesło z ikei z tatą ozdabiałam pokój, porządki w zeszytach... no i niestety pora zabrać się za gramatykę opisową
__________________

"Jak pokonasz samego siebie,
to już ci nikt nie stanie na drodze."
goszzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 12:54   #4914
Niqsiaaa
Zadomowienie
 
Avatar Niqsiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sarbinowo
Wiadomości: 1 384
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Ja z byłym stosowałam tylko gumki (durex extra safe nie polecam, nic nie czuć ). Z aktualnym początkowo też i nie było żadnych rozmów na ten temat, jakoś naturalnie tak wyszło i on sam wiedział, że powinien je mieć Miałam podejście, że bez sensu brać tabletki przed spodziewanym pierwszym razem. Dlatego poszłam po nie jak już wiedziałam, że między nami jest coś poważniejszego i zrobiłam tym TŻtowi niespodziankę. Nie powiem, bardzo udaną
Niqsiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 13:43   #4915
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

dziewczyny za miesiąc wracam do tabsów


już nie możemy z tż się doczekać szaleństw i przyjemnego seksu

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Ja nie chciałam brac tabletek bo w mojej rodzinie jest bardzo duzo nowotworów no i mialam klin w glowie ze wezme tabletki i bede miec raka piersi wiem glupie... pozniej troszke dojrzalam stwierdzialam ze to jest najbezpieczniejsze a planowalyscie swoj pierwszy raz? czy czysty spontan?
mój pierwszy raz hm.. Kupiłam gumki- tak o, zrobiłam sobie test dojrzałości ( ) czy nie będę się wstydzić w aptece- wiem, chore . No ale kupiłam a ja je nosiłam w torebce. No i pewnego razu jak jechałam do tż to w głowie zrobiłam sobie taki zakład z sobą samą, że jeśli tż zaplai tego wieczoru świeczki to będziemy się kochać . Wchodzę do jego pokoju a tam... świeczki zapalone

No i było gorąco między nami (petting) i ja do niego 'a może się pokochamy?'
No i miałam jeszcze 3 'warunki' dla niego przed, ale to juz zostawię dla siebie

I wszystko było pięknie, cudownie, dopóki nie było problemów 'technicznych' - miałam żelazną błonę chyba haha i na prawdę dłuuugo się męczyliśmy . Niemniej jednak było cudownie i wyjątkowo, na pewno nigdy tego nie zapomnimy
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 14:25   #4916
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
mój pierwszy raz hm.. Kupiłam gumki- tak o, zrobiłam sobie test dojrzałości ( ) czy nie będę się wstydzić w aptece- wiem, chore . No ale kupiłam a ja je nosiłam w torebce. No i pewnego razu jak jechałam do tż to w głowie zrobiłam sobie taki zakład z sobą samą, że jeśli tż zaplai tego wieczoru świeczki to będziemy się kochać . Wchodzę do jego pokoju a tam... świeczki zapalone

No i było gorąco między nami (petting) i ja do niego 'a może się pokochamy?'
No i miałam jeszcze 3 'warunki' dla niego przed, ale to juz zostawię dla siebie

I wszystko było pięknie, cudownie, dopóki nie było problemów 'technicznych' - miałam żelazną błonę chyba haha i na prawdę dłuuugo się męczyliśmy . Niemniej jednak było cudownie i wyjątkowo, na pewno nigdy tego nie zapomnimy
to był test hehe fajnie tak wchodzisz i od razu w głowie tekst: rozumiemy sie bez słów
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"

Edytowane przez agne19s
Czas edycji: 2012-11-18 o 14:26
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 15:09   #4917
anulka1321
Raczkowanie
 
Avatar anulka1321
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 282
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

u mnie tez nie było dużo krwi zaledwie kilka kropelek , ale bolalo jak cholera tez się męczyliśmy zanim Tż do końce we mnie wszedl spontan jest najlepszy
__________________
studentka technologii żywności
anulka1321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 15:44   #4918
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
Ja robię wszystko, byle nie dokończyć projektu na jutro.
ja mam jutro kolokwium z rosyjskiego a jeszcze nic nie umiem i mikroekonomia też nie zrobiona
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 15:46   #4919
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Dla mnie to było tylko takie dziwne uczucie, że "coś" w sobie mam Ale pamiętam, że byłam przygotowana na ból i krew (zresztą, myśl o tej krwi wprawiała mnie w okropne zażenowanie i bardzo cieszę się, że tego uniknęłam).
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 16:54   #4920
anulka1321
Raczkowanie
 
Avatar anulka1321
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 282
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

ja ogólnie cały czas mam jakis niepokój o moje studia ech..
__________________
studentka technologii żywności
anulka1321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.