Koty- część V - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-18, 14:48   #3391
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Koty- część V

W mokrym składzie te 6-7% to nic nam nie mówi.

Jest ok. 32% tłuszczu (w suchym składzie).
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 14:56   #3392
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Koty- część V

ahaaaa dzięki za wyjaśnienie^^ no ale to i tak nie zmienia niestety faktu, że ta karma jakaś dziwna jest... w sensie że opis niekompletny i witamin na darmo szukać i jak na bio karmę to trochę tania sie wydaje. Myślałam, że może na zoo+ nie ma kompletnego opisu ale na stronie sklepu DEFU z tylko tymi produktami także ani słowa...
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 14:57   #3393
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez Membarissa Pokaż wiadomość
W życiu nie miałam żadnego kota więc nie mam porównania... ale w tym zakochałam się od pierwszego wejrzenia..no i gadatliwy to on jest coraz bardziej ale przede wszytkim towarzyski.. wszędzie za mną lata, gdzie ja tam i on musi być... dzisiaj wlazł za mną do łazienki kiedy brałam kąpiel i siedział pod wanną tak długo aż wyszłam a jak zostawię go na chwilę samego to głośno "woła" wróóóć! hehe... kochany maluszek..
Kocham gadające koty
Ale jeden mi się tylko trafił. Dzisiaj jak ładnie z panem od pożyczki dyskutował, nawet grzecznie pokazał jak przybija baranki

I od siebie muszę poprzeć Anitast, Robinson też tylko mama mama, słodkie to, ale potem biedak płacze jak gdzieś wyjdę, też go przyzwyczajam do swojej nieobecności powoli.


Ale dzisiaj piękną rzecz usłyszałam mamuśka stwierdziła, że Srajtek musiał za mną tęsknić jak mnie nie było, bo wiecznie mordę darł, a jak wróciłam to się uspokoił
Moje dzieciaczko kochane
Cytat:
Napisane przez Anitast Pokaż wiadomość
Polecam Ci poczytac o tej rasie , kotek to z rodowodem -rasowy ??? Syjamy sa bardzo towarzyskie i czesto wlasnie lubia towarzyszyc swoim wlascicielom w domowych obowiazkach i nie tylko .....
ucz go zostawac samemu w domu bo potem caly czas bedzie "plakal " jak Cie nie bedzie w domu jak sie przyzwyczai do Twojego towarzystwa , poza tym jeszcze jedna ciekawa rzecz ktora wyroznia ta rase ze kotek syjamski czesto zachowuje sie jak pies tzn . wita w drzwiach lub siedzi i nasluchuje i zawsze sygnalizuje jak wraca ktos z rodziny tak jakby poznawal po krokach u mnie Fuffy zawsze siedzial na kanapie przy drzwiach i jak maz wracal z pracy to bardzo sie ozywial jakby chcial powidziec ze pancio wraca do domu .......
Mamuśka kiedyś miała syjamka i ma podobne spostrzeżenia
Cytat:
Napisane przez Anitast Pokaż wiadomość
Moj Fuffy tez byl takim kotem bardzo towarzystkim , czasem to az za bardzo , wrzucam forke za zgoda meza zeby pokazac jak czasem z nim spal
jej, piękny kot
(I mąż też niczego sobie )
I chciałam jeszcze powiedzieć, że kocham Twój av dopiero zauważyłam.
Cytat:
Napisane przez Membarissa Pokaż wiadomość
mój Fokus zaczął już z nami oglądać telewizje właśnie ogląda z narzeczonym tenisa w tv i próbuje złapać piłeczke hehe.. a jaki zdziwiony jak się mu przełączy kanał

W ogóle czytałam gdzieś normalnie w artykule, że koty to telewidze
Moje też lubią
Ale najbardziej chce mi się śmiać z Robinsona, najbardziej lubi oglądać filmiki z Robinsonem
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 14:57   #3394
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Koty- część V

Producent nic nie podaje właśnie.

Dlatego biorąc pod uwagę to co wiemy nazwałam tą karmę droższą Animondą Carny .
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 15:03   #3395
Membarissa
Raczkowanie
 
Avatar Membarissa
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tarragona, Spain
Wiadomości: 57
Dot.: Koty- część V

Popiół surowy, chlorki, węglan wapnia? co to takiego heh? to znalazlam w skladzie Grau
__________________
"Świat jest dokładnie taki, jakim go postrzegamy..."
Membarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 15:06   #3396
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Koty- część V

Grau ma też dodatki:
Witamina A (2.000 j.m./kg), witamina D3 (200 j.m./kg), witamina E (25 mg/kg), tauryna(1.000 mg/kg), cynk (0,35 mg/kg), mangan (1,4 mg/kg), jod (0,5 mg/kg).

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

A w Defu tego brak. Głównie rozchodzi się o taurynę.
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 15:14   #3397
Membarissa
Raczkowanie
 
Avatar Membarissa
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tarragona, Spain
Wiadomości: 57
Dot.: Koty- część V

sprawdziłam też Schesir i jest napisane, że to karma uzupełniająca..a tauryny znaleśc też nie mogę...
__________________
"Świat jest dokładnie taki, jakim go postrzegamy..."
Membarissa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 15:22   #3398
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Koty- część V

Membarissa ale po co Ci karma kompletna, jak zamierzasz karmić suchym kompletnym i mokrym?


Masz możliwość podawania kotu krewetek?

Jak chcesz karmę kompletną mokrą to tu masz listę: Ziwi Peak, Power of Nature, Herrmanns Bio, Terra Felis.

Nic więcej sprawdzonego i polecanego raczej nie znajdziesz. Oczywiście jest jeszcze Feringa i Granata Pet, ale to u nas nowości.
Na tej mojej liście nie znalazł się też Grau, bo coś ze składem kombinują i niektóre puszki są zbożowe, więc nie zasłużyli sobie :P.
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 15:28   #3399
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Koty- część V

Schesir ma różne rodzaje ale np. te:
http://www.zooplus.pl/shop/koty/karm...esir_kot/32429
http://www.zooplus.pl/shop/koty/karm...esir_kot/32431
http://www.zooplus.pl/shop/koty/karm...sir_kot/305217

mają taurynę (mogłoby być więcej) i witaminy.
Ale tu przynajmniej skład jest normalnie podany
Ja też długo szukałam karmy zanim mój kocurek którąś naprawdę polubił i miała dobry skład

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

moim numerem jeden na teraz jest Catz Finefood http://www.catzfinefood.pl/
Cenowo wychodzi dobrze, dużo smaków różne wielkości puszki w zależności od potrzeb. Grau i Terra Felis mój akurat nie chciał jeść więc zrezygnowałam z przekonywania kota do nich karmy które podałam wcześniej to tylko przyklady, na które ja akurat zwróciłam uwagę szukając karmy dla mojego potworka

Edytowane przez kajaccn
Czas edycji: 2012-11-18 o 15:29
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 15:29   #3400
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Koty- część V

Cytat:
mają taurynę (mogłoby być więcej)
Tyle co kot napłakał .
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 15:33   #3401
Membarissa
Raczkowanie
 
Avatar Membarissa
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tarragona, Spain
Wiadomości: 57
Dot.: Koty- część V

no ja sie powoli gubie i sama juz nie wiem co zamowic Orijen jako sucha bedzie dobra? + jakas mokra z wyzej wymienionych... a własnie co z tymi krewetkami? dobre są dla kotka? świezych krewetek akurat tutaj nie brakuje ale nie pomyslalam zeby dawac kotu..
__________________
"Świat jest dokładnie taki, jakim go postrzegamy..."
Membarissa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 15:40   #3402
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Koty- część V

Pytałam, bo mieszkasz w Hiszpanii i masz pewnie łatwo je zdobyć. Krewetki mają dużo tauryny, prawie tyle co myszki (prawie ). Taurynę kot nie przedawkuje, więc tym się nie martw.

Orijen może być. Jeszcze możesz wypróbować Ziwi Peak, Power of Nature, Applaws, Acanę, Porta 21 - ale Orijen jest jak najbardziej ok.

Jak dajesz Orijen to możesz podawać karmy filetowe, niekompletne, uzupełniające - bo już sam Orijen kotu wystarczy, a mokre to tylko jako dodatek.

Licz się z też tym, że jakbyś chciała karmić samym mokrym, to to że Herrmanns zaleca podawać kotu saszetkę dziennie nie znaczy, że to mu wystarczy - min. 3 saszetki dziennie trzeba. Podali złe zalecenia, pewnie z powodu ceny (im mniej kot ma jeść, tym bardziej wydaje się tanią karmą) a kot i tak swoje wyprosi .
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 15:55   #3403
Membarissa
Raczkowanie
 
Avatar Membarissa
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tarragona, Spain
Wiadomości: 57
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez monika_sonia Pokaż wiadomość
Pytałam, bo mieszkasz w Hiszpanii i masz pewnie łatwo je zdobyć. Krewetki mają dużo tauryny, prawie tyle co myszki (prawie ). Taurynę kot nie przedawkuje, więc tym się nie martw.

Orijen może być. Jeszcze możesz wypróbować Ziwi Peak, Power of Nature, Applaws, Acanę, Porta 21 - ale Orijen jest jak najbardziej ok.

Jak dajesz Orijen to możesz podawać karmy filetowe, niekompletne, uzupełniające - bo już sam Orijen kotu wystarczy, a mokre to tylko jako dodatek.

Licz się z też tym, że jakbyś chciała karmić samym mokrym, to to że Herrmanns zaleca podawać kotu saszetkę dziennie nie znaczy, że to mu wystarczy - min. 3 saszetki dziennie trzeba. Podali złe zalecenia, pewnie z powodu ceny (im mniej kot ma jeść, tym bardziej wydaje się tanią karmą) a kot i tak swoje wyprosi .
Dzięki bardzo, sama pewnie bym jeszcze bładziła po tych wszytkich opisach i nadal nie wiedziałabym co zamówić ...Dzięki Wielkie! no i na ten pomysł z krewetkami bym nie wpadła... jutro lece do sklepu po swieże krewetki, zobaczymy co fokus na to "powie"

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

a jeszcze mam jedno pytanko, jeśli chodzi o taurynę to 0,5 % w suchej karmie to nie za mało..? bo sprawdzałam ile jest w Orijen i Acanie..
__________________
"Świat jest dokładnie taki, jakim go postrzegamy..."
Membarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 15:59   #3404
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Koty- część V

Weź głęboki oddech i przytul się do kota .

Orijen jedzą moje koty i nie mają niedoboru tauryny, spokojnie.
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 16:39   #3405
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Koty- część V

przeglądam właśnie suche karmy na animalii i widzę jakieś Earthborn Holistic Primitive Feline białko 44%, tłuszcz 20%, skłąd długi na kilometr, ale na początku Suszone mięso z indyka, suszone mięso z kurczaka, białko z groszku, tłuszcz z kurczaka (konserwowany mieszaniną tokoferoli, źródła witaminy E), groszek, ziemniaki, suszone jaja, suszone mięso ze śledzia, suszone mięso z łososia, mielone siemię lniane, włókno z groszku,
słyszałyście coś o tym? Karma się kończy i odwieczny dylemat, co kupić
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 16:54   #3406
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Koty- część V

A węglowodanów koło 15%, nie da się dokładnie policzyć, bo nie podali popiołu. Nie słyszałam, ale na pierwszy rzut oka ładnie wygląda. Ciekawe czy kotom smakuje.

Na barfnym właśnie czytam, że może coś ukrywają, skoro nie ujawnili popiołu i niedobry jest ten groszek a tauryny za mało i wapń:fosfor w górnej granicy normy.

Ja bym to z ciekawości zamówiła .
__________________


Edytowane przez monika_sonia
Czas edycji: 2012-11-18 o 16:55
monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 17:36   #3407
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Koty- część V

Właśnie zamówiłam próbkę tego Earthborn Holistic Primitive Feline, mam nadzieję że szybko (i że wogóle) przyślą bo nie kupię 1kg od razu jak otrzymam to dam znać (mam nadzieję że w przeciągu najbliższych dni) albo nagram filmik z reakcji Niko
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 17:46   #3408
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Koty- część V

Ja właśnie zrobiłam dwa zamówienia w zooplusie, na każde miałam -5% zniżki i -20zł zniżki . Będzie jedzenia na miesiąc dla kotek a i nowe karmy na spróbowanie dla panienek przyjdą, zobaczymy, może tym razem się zgodzą zjeść coś lepszego .
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 20:47   #3409
0701ad653af51fe7d46c15beb30305209a2a4c30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 313
Dot.: Koty- część V


Urocze
0701ad653af51fe7d46c15beb30305209a2a4c30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 08:48   #3410
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Koty- część V

Ostatnio się zastanawiałam czemu mojemu kociakowi śmierdzi z paszczy i się okazało, że zęby zmienia... dzis znalazłam tylne zęby na jego posłaniu może zębowa wróżka przyjdzie do niego
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 09:08   #3411
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Koty- część V

A jakiś pomysł czemu kot gryzie papier i kartony? Zachowuje się jakby ząbkowała, chociaż zęby ma już dość duże, ale wystawia kły i ociera się dziąsłami o krawędzie różnych rzeczy
__________________
06.2012 początkująca włosomaniaczka

12.10.2012 moje włosy
14.09.2012 CP
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 09:15   #3412
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
A jakiś pomysł czemu kot gryzie papier i kartony? Zachowuje się jakby ząbkowała, chociaż zęby ma już dość duże, ale wystawia kły i ociera się dziąsłami o krawędzie różnych rzeczy
zostawia swój zapach? koty tak robią bez wzg na wiek i nie chodzi tu o zęby. szarpanie pudełek czy papieru to chyba też kwestia charakteru. jak się myle to proszę mnie poprawiać
mój kot szarpie pudełka i rozrywa kulki z papieru jak się mu takową rzuci, wyzywa się troche a ociera się o rózne rzeczy np z radości że nas widzi, albo przed jedzeniem, albo jak sie go mizia i głaska robi to też na dworze, najpierw wącha krzaczki drzewka a potem się ociera bokiem pyska

Edytowane przez evvelinek
Czas edycji: 2012-11-19 o 09:17
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 09:18   #3413
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
A jakiś pomysł czemu kot gryzie papier i kartony? Zachowuje się jakby ząbkowała, chociaż zęby ma już dość duże, ale wystawia kły i ociera się dziąsłami o krawędzie różnych rzeczy
Ocieranie się dziąsłami jest zupełnie normalne i służy pozostawianiu śladów zapachowych.

Gryzienie zależy od charakteru podobnie jak drapanie - mój jest typowym bobrem, każdy karton przerabia na wióry.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 09:22   #3414
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez monika_sonia Pokaż wiadomość
A węglowodanów koło 15%, nie da się dokładnie policzyć, bo nie podali popiołu. Nie słyszałam, ale na pierwszy rzut oka ładnie wygląda. Ciekawe czy kotom smakuje.

Na barfnym właśnie czytam, że może coś ukrywają, skoro nie ujawnili popiołu i niedobry jest ten groszek a tauryny za mało i wapń:fosfor w górnej granicy normy.

Ja bym to z ciekawości zamówiła .
o co chodzi z tym wapniem i fosforem? czy za dużo fosforu szkodzi kotu? a wapń z kolei mi się kojarzy z mocnymi kośćmi więc już nie wiem
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 09:27   #3415
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
zostawia swój zapach? koty tak robią bez wzg na wiek i nie chodzi tu o zęby. szarpanie pudełek czy papieru to chyba też kwestia charakteru. jak się myle to proszę mnie poprawiać
mój kot szarpie pudełka i rozrywa kulki z papieru jak się mu takową rzuci, wyzywa się troche a ociera się o rózne rzeczy np z radości że nas widzi, albo przed jedzeniem, albo jak sie go mizia i głaska robi to też na dworze, najpierw wącha krzaczki drzewka a potem się ociera bokiem pyska
Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Ocieranie się dziąsłami jest zupełnie normalne i służy pozostawianiu śladów zapachowych.

Gryzienie zależy od charakteru podobnie jak drapanie - mój jest typowym bobrem, każdy karton przerabia na wióry.
Ok dziękuję Uspokoiłyście mnie.

Siedzę i rozmyślam nad zmianami w kocim wyposażeniu - żwirek spróbuję Cat's Best, bo mam już dość tego najtańszego Benka, a silikony odpadają (siku też trzeba przecież zakopać, wszystko trzeba zakopać ). Nie wiem co z karmą, trochę mnie ta Moniki wizyta u weta nastraszyła odnośnie bezzbożówek
__________________
06.2012 początkująca włosomaniaczka

12.10.2012 moje włosy
14.09.2012 CP
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 09:43   #3416
iwona1110
Zadomowienie
 
Avatar iwona1110
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 550
Dot.: Koty- część V

Dzień dobry
U nas weekend pod znakiem bolącego oczka i wizyty u weterynarza. Zauważyłam że Horusowi łzawi jedno oko, ma w nim ropę i prawie cały czas ma je zamknięte lub zmrużone. Poza tym był nienaturalnie spokojny. Po wizycie u weterynarza stwierdzone zapalenie, dostał krople i przez tydzień mam mu je podawać. Nawet spokojnie daje sobie zakraplać.
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."
Faith Resnick

Mój facebook
iwona1110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 09:50   #3417
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Koty- część V

Moje też przerabiają pudła na trociny.

Magda_84 stosunek wapnia do fosforu w kocich karmach powinien wynosić między 1,1:1 - 1,3:1.

Asiek14 ja z bezzbożówek nie rezygnuję, nie ma opcji. Sonia była 1,5 roku na sterydach i to one jej uszkodziły wątrobę prawdopodobnie, nie karma.

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Iwona wygłaskaj Horusa.
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 10:25   #3418
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez iwona1110 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
U nas weekend pod znakiem bolącego oczka i wizyty u weterynarza. Zauważyłam że Horusowi łzawi jedno oko, ma w nim ropę i prawie cały czas ma je zamknięte lub zmrużone. Poza tym był nienaturalnie spokojny. Po wizycie u weterynarza stwierdzone zapalenie, dostał krople i przez tydzień mam mu je podawać. Nawet spokojnie daje sobie zakraplać.
Biedny Horuś
masz dobrego weta w Poznaniu?
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 10:33   #3419
iwona1110
Zadomowienie
 
Avatar iwona1110
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 550
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
Biedny Horuś
masz dobrego weta w Poznaniu?

Motylku
to mój pierwszy i kot wiec wybierałam na podstawie opinii innych. Lecznica Na Polance przy Malcie miała bardzo dobre opinie więc ją wybrałam. Trafiliśmy na panią Karolinę która jest kociarą i ma dobre podejście do kotów. Jakoś tak jej ufam bo odpowiada na moje głupie pytania Wczoraj jej nie było ale była inna pani i nam pomogła. Trudno o dobrego lekarza ale na razie nie żałuję wyboru.
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."
Faith Resnick

Mój facebook
iwona1110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 10:47   #3420
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Koty- część V

znam tą lecznicę znam..... byłam tam raz i "wyszukali" mi rzeczy na psie za kwotę ogólną 1000zł....
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:52.